Meciuri azi

This match has ended, please select an alternative match to bet on
1 X 2
SP TP
16:00
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Salavat Yulaev – Admiral: ponturi pariuri
18:30
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Ak Bars – Lokomotiv: ponturi pariuri
22 februarie
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Avangard – Lada: ponturi pariuri
22 februarie
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Barys – Avtomobilist: ponturi pariuri
22 februarie
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Tractor – Vityaz: ponturi pariuri
Arata tot

Kunlun RS — CSKA: ponturi pariuri 13 februarie 2024

Cote Kunlun RS — CSKA

Calculeaza castigul net Introdu suma pe care vrei sa o pariezi si in tabel iti va aparea suma pe care o poti castiga in functie de cotele curente.
coin
100 RON
500 RON
1000 RON
5000 RON
Fulltime
Total
Casa de pariuri 1 X 2 S 4.5 P 4.5
5.60
4.60
1.45
Castigurile nete reprezinta diferenta dintre castigurile totale si miza pariului. Exemplu: 100 RON miza * 1.50 cota = 150 RON (castiguri nete in acest caz 50 RON)

Bonusuri pentru pariuri pe meciul Kunlun RS – CSKA

Ultimele meciuri de la turneu

Kunlun RS
04.02.24
Vityaz
Kunlun RS
V
02.02.24
Kunlun RS
Admiral
I
31.01.24
Kunlun RS
Vityaz
V
29.01.24
HC Sochi
Kunlun RS
V
28.01.24
HC Sochi
Kunlun RS
CO
25.01.24
Kunlun RS
HC Dynamo
I
19.01.24
SKA
Kunlun RS
I
17.01.24
HC Dinamo Minsk
Kunlun RS
V
16.01.24
HC Dinamo Minsk
Kunlun RS
I
14.01.24
Kunlun RS
Salavat Yulaev
I
12.01.24
Severstal
Kunlun RS
I
09.01.24
Salavat Yulaev
Kunlun RS
V
07.01.24
CSKA
Kunlun RS
I
06.01.24
HC Dynamo
Kunlun RS
I
04.01.24
Torpedo
Kunlun RS
PO
30.12.23
Metallurg
Kunlun RS
I
28.12.23
Severstal
Kunlun RS
I
26.12.23
Kunlun RS
Lokomotiv
I
24.12.23
HC Spartak
Kunlun RS
I
22.12.23
Kunlun RS
Tractor
I
05.12.23
Kunlun RS
HC Sochi
CO
02.12.23
Kunlun RS
Avtomobilist
V
30.11.23
Kunlun RS
HC Spartak
V
27.11.23
Sibir
Kunlun RS
I
23.11.23
Kunlun RS
Ak Bars
V
18.11.23
Kunlun RS
Sibir
CO
16.11.23
Lokomotiv
Kunlun RS
I
12.11.23
Avangard
Kunlun RS
I
10.11.23
Barys
Kunlun RS
V
08.11.23
HC Dynamo
Kunlun RS
CO
06.11.23
Kunlun RS
Severstal
3
:
3
0
:
2
S
PS
05.11.23
Kunlun RS
Severstal
I
02.11.23
Kunlun RS
Torpedo
PO
31.10.23
Avtomobilist
Kunlun RS
I
29.10.23
Tractor
Kunlun RS
I
27.10.23
Neftekhimik
Kunlun RS
3
:
3
0
:
2
S
CS
25.10.23
Kunlun RS
SKA
I
22.10.23
Kunlun RS
Barys
2
:
2
0
:
2
S
PS
19.10.23
HC Dinamo Minsk
Kunlun RS
3
:
3
2
:
3
S
CS
16.10.23
CSKA
Kunlun RS
I
14.10.23
Kunlun RS
Neftekhimik
PO
11.10.23
Kunlun RS
HC Dinamo Minsk
I
09.10.23
SKA
Kunlun RS
I
07.10.23
Kunlun RS
HC Spartak
I
05.10.23
Kunlun RS
Torpedo
I
04.10.23
Vityaz
Kunlun RS
I
02.10.23
Kunlun RS
HC Dynamo
I
01.10.23
Kunlun RS
Avangard
PO
29.09.23
Kunlun RS
Amur
I
27.09.23
Kunlun RS
Metallurg
2
:
2
2
:
1
S
CS
23.09.23
Lada
Kunlun RS
I
21.09.23
Admiral
Kunlun RS
I
19.09.23
Amur
Kunlun RS
1
:
1
1
:
2
S
CS
16.09.23
Kunlun RS
Lokomotiv
I
14.09.23
Torpedo
Kunlun RS
I
12.09.23
Lokomotiv
Kunlun RS
I
10.09.23
Kunlun RS
CSKA
CO
08.09.23
Ak Bars
Kunlun RS
I
06.09.23
Kunlun RS
HC Dinamo Minsk
V
04.09.23
Kunlun RS
HC Sochi
V
02.09.23
HC Spartak
Kunlun RS
V
CSKA
11.02.24
Vityaz
CSKA
V
08.02.24
HC Dinamo Minsk
CSKA
I
06.02.24
Salavat Yulaev
CSKA
I
04.02.24
CSKA
Avtomobilist
4
:
4
0
:
2
S
PS
02.02.24
CSKA
SKA
I
31.01.24
CSKA
Torpedo
V
28.01.24
Severstal
CSKA
V
26.01.24
SKA
CSKA
I
24.01.24
CSKA
HC Dinamo Minsk
V
21.01.24
Torpedo
CSKA
PO
19.01.24
Barys
CSKA
V
17.01.24
Avangard
CSKA
I
15.01.24
Avtomobilist
CSKA
I
11.01.24
CSKA
HC Dynamo
I
09.01.24
CSKA
Torpedo
V
07.01.24
CSKA
Kunlun RS
V
05.01.24
CSKA
HC Spartak
V
30.12.23
CSKA
Severstal
V
27.12.23
CSKA
SKA
I
25.12.23
CSKA
Salavat Yulaev
PO
23.12.23
Lokomotiv
CSKA
PO
21.12.23
SKA
CSKA
I
19.12.23
HC Dynamo
CSKA
I
07.12.23
Vityaz
CSKA
V
05.12.23
Metallurg
CSKA
V
03.12.23
Tractor
CSKA
I
29.11.23
CSKA
HC Dinamo Minsk
V
27.11.23
CSKA
Lokomotiv
I
24.11.23
HC Dinamo Minsk
CSKA
V
22.11.23
Severstal
CSKA
V
20.11.23
SKA
CSKA
I
18.11.23
HC Sochi
CSKA
V
15.11.23
CSKA
Amur
V
13.11.23
CSKA
Neftekhimik
V
09.11.23
CSKA
Avangard
I
07.11.23
CSKA
Tractor
I
05.11.23
CSKA
Lada
I
02.11.23
HC Spartak
CSKA
V
28.10.23
Sibir
CSKA
V
26.10.23
Amur
CSKA
2
:
2
0
:
1
S
CS
24.10.23
Admiral
CSKA
PO
22.10.23
Ak Bars
CSKA
I
19.10.23
CSKA
Lokomotiv
V
16.10.23
CSKA
Kunlun RS
V
14.10.23
CSKA
HC Sochi
V
11.10.23
HC Spartak
CSKA
I
09.10.23
HC Sochi
CSKA
CO
06.10.23
CSKA
SKA
I
04.10.23
CSKA
Barys
V
02.10.23
CSKA
Vityaz
V
28.09.23
CSKA
HC Sochi
V
26.09.23
CSKA
Severstal
I
23.09.23
Lokomotiv
CSKA
V
21.09.23
Lada
CSKA
I
18.09.23
CSKA
Lokomotiv
I
16.09.23
CSKA
HC Spartak
CO
13.09.23
CSKA
HC Dynamo
I
10.09.23
Kunlun RS
CSKA
PO
08.09.23
Neftekhimik
CSKA
V
05.09.23
CSKA
Metallurg
I
03.09.23
CSKA
Admiral
V
01.09.23
CSKA
Ak Bars
I

Meciurile head-to-head: Kunlun RS — CSKA

KHL 2023-2024
07.01.24
CSKA
Kunlun RS
16.10.23
CSKA
Kunlun RS
10.09.23
Kunlun RS
CSKA
KHL 2022-2023
01.02.23
CSKA
Kunlun RS
19.10.22
CSKA
Kunlun RS
01.10.22
Kunlun RS
CSKA
4
:
4
2
:
0
S
20.09.22
Kunlun RS
CSKA
KHL 2021-2022
09.10.21
Kunlun RS
CSKA
04.10.21
CSKA
Kunlun RS
KHL 2020-2021
01.12.20
CSKA
Kunlun RS
Mai multe meciuri
West conference
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
66 39 2 4 18 2 1 213-135 93
2
HC Dynamo
65 30 9 4 16 3 3 204-152 92
3
Lokomotiv
65 33 7 2 18 1 4 167-133 89
4
HC Spartak
66 35 3 1 19 4 4 226-182 86
5
Severstal
65 30 1 5 21 5 3 195-173 80
6
Torpedo
66 27 5 2 26 3 3 184-173 74
7
CSKA
65 29 2 1 26 6 1 184-158 71
8
HC Dinamo Minsk
66 25 5 1 30 3 2 175-171 67
9
Kunlun RS
65 14 5 4 36 4 2 151-213 52
10
HC Sochi
66 18 1 3 37 7 0 160-246 51
11
Vityaz
65 14 4 2 38 3 4 131-217 47
East conference
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Avangard
65 31 9 3 18 4 0 206-172 90
2
Metallurg
65 32 7 2 17 3 4 204-165 89
3
Salavat Yulaev
65 34 4 2 19 4 2 188-138 86
4
Ak Bars
65 31 6 2 24 2 0 165-132 80
5
Avtomobilist
66 24 5 6 23 4 4 157-156 78
6
Tractor
65 26 5 3 25 4 2 173-162 74
7
Lada
65 23 2 4 22 10 4 153-163 72
8
Amur
65 23 3 3 24 5 7 154-167 70
9
Neftekhimik
66 19 6 1 26 8 6 151-196 66
10
Sibir
65 19 3 5 28 7 3 143-174 64
11
Admiral
65 14 4 3 33 5 6 143-186 53
12
Barys
65 11 4 5 37 5 3 134-197 48
West conference
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Severstal
5 3 1 1 0 0 0 16-8 10
2
HC Dynamo
5 2 2 1 0 0 0 16-9 10
3
SKA
5 4 0 0 1 0 0 16-8 8
4
HC Spartak
5 3 0 0 2 0 0 18-12 6
5
Kunlun RS
5 3 0 0 2 0 0 15-11 6
6
HC Dinamo Minsk
5 3 0 0 2 0 0 12-10 6
7
CSKA
5 2 0 0 2 1 0 15-14 5
8
Lokomotiv
5 1 1 0 2 0 1 12-14 5
9
HC Sochi
5 2 0 0 3 0 0 8-17 4
10
Vityaz
5 1 1 0 3 0 0 10-16 4
11
Torpedo
5 0 0 0 4 1 0 12-21 1
East conference
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Amur
5 4 0 1 0 0 0 16-7 10
2
Sibir
5 1 1 1 1 1 0 11-12 7
3
Admiral
5 3 0 0 2 0 0 16-10 6
4
Ak Bars
5 3 0 0 2 0 0 10-5 6
5
Avangard
5 3 0 0 2 0 0 18-15 6
6
Metallurg
5 2 0 0 2 0 1 11-11 5
7
Salavat Yulaev
5 2 0 0 2 1 0 10-10 5
8
Avtomobilist
5 2 0 0 2 1 0 12-14 5
9
Neftekhimik
5 0 1 0 2 1 1 8-13 4
10
Barys
5 1 0 0 4 0 0 8-16 2
11
Tractor
5 1 0 0 4 0 0 10-19 2
12
Lada
5 0 0 0 4 0 1 4-13 1
West conference
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
34 21 2 1 8 2 0 118-63 50
2
HC Spartak
32 18 3 1 10 0 0 118-94 44
3
HC Dynamo
31 15 4 2 8 1 1 106-73 44
4
Lokomotiv
34 14 6 0 12 1 1 81-75 42
5
Severstal
34 15 1 2 11 3 2 102-98 41
6
Torpedo
32 14 3 2 10 2 1 93-82 41
7
CSKA
33 16 1 0 14 1 1 99-77 36
8
HC Dinamo Minsk
33 14 1 1 13 2 2 80-79 36
9
Kunlun RS
32 8 3 1 15 3 2 79-97 29
10
HC Sochi
32 10 0 1 16 5 0 84-119 27
11
Vityaz
34 5 4 1 22 0 2 69-112 22
East conference
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Avangard
33 20 3 2 8 0 0 121-79 50
2
Metallurg
31 19 3 1 5 1 2 109-70 49
3
Ak Bars
31 17 5 2 6 1 0 91-60 49
4
Avtomobilist
33 14 4 3 7 3 2 79-72 47
5
Salavat Yulaev
31 19 2 1 8 0 1 96-54 45
6
Neftekhimik
33 12 4 1 6 6 4 82-82 44
7
Lada
34 17 0 2 10 2 3 86-74 43
8
Tractor
31 16 3 1 9 1 1 82-58 42
9
Amur
34 16 0 0 12 2 4 89-87 38
10
Sibir
34 12 0 3 12 4 3 82-89 37
11
Admiral
34 9 3 0 16 2 4 82-92 30
12
Barys
31 8 2 2 14 3 2 69-78 29
West conference
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
HC Dynamo
34 15 5 2 8 2 2 98-79 48
2
Lokomotiv
31 19 1 2 6 0 3 86-58 47
3
SKA
32 18 0 3 10 0 1 95-72 43
4
HC Spartak
34 17 0 0 9 4 4 108-88 42
5
Severstal
31 15 0 3 10 2 1 93-75 39
6
CSKA
32 13 1 1 12 5 0 85-81 35
7
Torpedo
34 13 2 0 16 1 2 91-91 33
8
HC Dinamo Minsk
33 11 4 0 17 1 0 95-92 31
9
Vityaz
31 9 0 1 16 3 2 62-105 25
10
HC Sochi
34 8 1 2 21 2 0 76-127 24
11
Kunlun RS
33 6 2 3 21 1 0 72-116 23
East conference
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Salavat Yulaev
34 15 2 1 11 4 1 92-84 41
2
Metallurg
34 13 4 1 12 2 2 95-95 40
3
Avangard
32 11 6 1 10 4 0 85-93 40
4
Tractor
34 10 2 2 16 3 1 91-104 32
5
Amur
31 7 3 3 12 3 3 65-80 32
6
Ak Bars
34 14 1 0 18 1 0 74-72 31
7
Avtomobilist
33 10 1 3 16 1 2 78-84 31
8
Lada
31 6 2 2 12 8 1 67-89 29
9
Sibir
31 7 3 2 16 3 0 61-85 27
10
Admiral
31 5 1 3 17 3 2 61-94 23
11
Neftekhimik
33 7 2 0 20 2 2 69-114 22
12
Barys
34 3 2 3 23 2 1 65-119 19
Bobrov's Division
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
66 39 2 4 18 2 1 213-135 93
2
HC Spartak
66 35 3 1 19 4 4 226-182 86
3
Torpedo
66 27 5 2 26 3 3 184-173 74
4
HC Sochi
66 18 1 3 37 7 0 160-246 51
5
Vityaz
65 14 4 2 38 3 4 131-217 47
Chernyshev division
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Avangard
65 31 9 3 18 4 0 206-172 90
2
Salavat Yulaev
65 34 4 2 19 4 2 188-138 86
3
Amur
65 23 3 3 24 5 7 154-167 70
4
Sibir
65 19 3 5 28 7 3 143-174 64
5
Admiral
65 14 4 3 33 5 6 143-186 53
6
Barys
65 11 4 5 37 5 3 134-197 48
Tarasov division
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
HC Dynamo
65 30 9 4 16 3 3 204-152 92
2
Lokomotiv
65 33 7 2 18 1 4 167-133 89
3
Severstal
65 30 1 5 21 5 3 195-173 80
4
CSKA
65 29 2 1 26 6 1 184-158 71
5
HC Dinamo Minsk
66 25 5 1 30 3 2 175-171 67
6
Kunlun RS
65 14 5 4 36 4 2 151-213 52
Kharlamov Division
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Metallurg
65 32 7 2 17 3 4 204-165 89
2
Ak Bars
65 31 6 2 24 2 0 165-132 80
3
Avtomobilist
66 24 5 6 23 4 4 157-156 78
4
Tractor
65 26 5 3 25 4 2 173-162 74
5
Lada
65 23 2 4 22 10 4 153-163 72
6
Neftekhimik
66 19 6 1 26 8 6 151-196 66
Bobrov's Division
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
5 4 0 0 1 0 0 16-8 8
2
HC Spartak
5 3 0 0 2 0 0 18-12 6
3
HC Sochi
5 2 0 0 3 0 0 8-17 4
4
Vityaz
5 1 1 0 3 0 0 10-16 4
5
Torpedo
5 0 0 0 4 1 0 12-21 1
Chernyshev division
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Amur
5 4 0 1 0 0 0 16-7 10
2
Sibir
5 1 1 1 1 1 0 11-12 7
3
Admiral
5 3 0 0 2 0 0 16-10 6
4
Avangard
5 3 0 0 2 0 0 18-15 6
5
Salavat Yulaev
5 2 0 0 2 1 0 10-10 5
6
Barys
5 1 0 0 4 0 0 8-16 2
Tarasov division
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Severstal
5 3 1 1 0 0 0 16-8 10
2
HC Dynamo
5 2 2 1 0 0 0 16-9 10
3
Kunlun RS
5 3 0 0 2 0 0 15-11 6
4
HC Dinamo Minsk
5 3 0 0 2 0 0 12-10 6
5
CSKA
5 2 0 0 2 1 0 15-14 5
6
Lokomotiv
5 1 1 0 2 0 1 12-14 5
Kharlamov Division
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Ak Bars
5 3 0 0 2 0 0 10-5 6
2
Metallurg
5 2 0 0 2 0 1 11-11 5
3
Avtomobilist
5 2 0 0 2 1 0 12-14 5
4
Neftekhimik
5 0 1 0 2 1 1 8-13 4
5
Tractor
5 1 0 0 4 0 0 10-19 2
6
Lada
5 0 0 0 4 0 1 4-13 1
Bobrov's Division
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
34 21 2 1 8 2 0 118-63 50
2
HC Spartak
32 18 3 1 10 0 0 118-94 44
3
Torpedo
32 14 3 2 10 2 1 93-82 41
4
HC Sochi
32 10 0 1 16 5 0 84-119 27
5
Vityaz
34 5 4 1 22 0 2 69-112 22
Chernyshev division
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Avangard
33 20 3 2 8 0 0 121-79 50
2
Salavat Yulaev
31 19 2 1 8 0 1 96-54 45
3
Amur
34 16 0 0 12 2 4 89-87 38
4
Sibir
34 12 0 3 12 4 3 82-89 37
5
Admiral
34 9 3 0 16 2 4 82-92 30
6
Barys
31 8 2 2 14 3 2 69-78 29
Tarasov division
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
HC Dynamo
31 15 4 2 8 1 1 106-73 44
2
Lokomotiv
34 14 6 0 12 1 1 81-75 42
3
Severstal
34 15 1 2 11 3 2 102-98 41
4
CSKA
33 16 1 0 14 1 1 99-77 36
5
HC Dinamo Minsk
33 14 1 1 13 2 2 80-79 36
6
Kunlun RS
32 8 3 1 15 3 2 79-97 29
Kharlamov Division
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Metallurg
31 19 3 1 5 1 2 109-70 49
2
Ak Bars
31 17 5 2 6 1 0 91-60 49
3
Avtomobilist
33 14 4 3 7 3 2 79-72 47
4
Neftekhimik
33 12 4 1 6 6 4 82-82 44
5
Lada
34 17 0 2 10 2 3 86-74 43
6
Tractor
31 16 3 1 9 1 1 82-58 42
Bobrov's Division
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
32 18 0 3 10 0 1 95-72 43
2
HC Spartak
34 17 0 0 9 4 4 108-88 42
3
Torpedo
34 13 2 0 16 1 2 91-91 33
4
Vityaz
31 9 0 1 16 3 2 62-105 25
5
HC Sochi
34 8 1 2 21 2 0 76-127 24
Chernyshev division
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Salavat Yulaev
34 15 2 1 11 4 1 92-84 41
2
Avangard
32 11 6 1 10 4 0 85-93 40
3
Amur
31 7 3 3 12 3 3 65-80 32
4
Sibir
31 7 3 2 16 3 0 61-85 27
5
Admiral
31 5 1 3 17 3 2 61-94 23
6
Barys
34 3 2 3 23 2 1 65-119 19
Tarasov division
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
HC Dynamo
34 15 5 2 8 2 2 98-79 48
2
Lokomotiv
31 19 1 2 6 0 3 86-58 47
3
Severstal
31 15 0 3 10 2 1 93-75 39
4
CSKA
32 13 1 1 12 5 0 85-81 35
5
HC Dinamo Minsk
33 11 4 0 17 1 0 95-92 31
6
Kunlun RS
33 6 2 3 21 1 0 72-116 23
Kharlamov Division
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Metallurg
34 13 4 1 12 2 2 95-95 40
2
Tractor
34 10 2 2 16 3 1 91-104 32
3
Ak Bars
34 14 1 0 18 1 0 74-72 31
4
Avtomobilist
33 10 1 3 16 1 2 78-84 31
5
Lada
31 6 2 2 12 8 1 67-89 29
6
Neftekhimik
33 7 2 0 20 2 2 69-114 22
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
66 39 2 4 18 2 1 213-135 93
2
HC Dynamo
65 30 9 4 16 3 3 204-152 92
3
Avangard
65 31 9 3 18 4 0 206-172 90
4
Lokomotiv
65 33 7 2 18 1 4 167-133 89
5
Metallurg
65 32 7 2 17 3 4 204-165 89
6
HC Spartak
66 35 3 1 19 4 4 226-182 86
7
Salavat Yulaev
65 34 4 2 19 4 2 188-138 86
8
Ak Bars
65 31 6 2 24 2 0 165-132 80
9
Severstal
65 30 1 5 21 5 3 195-173 80
10
Avtomobilist
66 24 5 6 23 4 4 157-156 78
11
Torpedo
66 27 5 2 26 3 3 184-173 74
12
Tractor
65 26 5 3 25 4 2 173-162 74
13
Lada
65 23 2 4 22 10 4 153-163 72
14
CSKA
65 29 2 1 26 6 1 184-158 71
15
Amur
65 23 3 3 24 5 7 154-167 70
16
HC Dinamo Minsk
66 25 5 1 30 3 2 175-171 67
17
Neftekhimik
66 19 6 1 26 8 6 151-196 66
18
Sibir
65 19 3 5 28 7 3 143-174 64
19
Admiral
65 14 4 3 33 5 6 143-186 53
20
Kunlun RS
65 14 5 4 36 4 2 151-213 52
21
HC Sochi
66 18 1 3 37 7 0 160-246 51
22
Barys
65 11 4 5 37 5 3 134-197 48
23
Vityaz
65 14 4 2 38 3 4 131-217 47
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Amur
5 4 0 1 0 0 0 16-7 10
2
Severstal
5 3 1 1 0 0 0 16-8 10
3
HC Dynamo
5 2 2 1 0 0 0 16-9 10
4
SKA
5 4 0 0 1 0 0 16-8 8
5
Sibir
5 1 1 1 1 1 0 11-12 7
6
HC Spartak
5 3 0 0 2 0 0 18-12 6
7
Admiral
5 3 0 0 2 0 0 16-10 6
8
Ak Bars
5 3 0 0 2 0 0 10-5 6
9
Kunlun RS
5 3 0 0 2 0 0 15-11 6
10
Avangard
5 3 0 0 2 0 0 18-15 6
11
HC Dinamo Minsk
5 3 0 0 2 0 0 12-10 6
12
CSKA
5 2 0 0 2 1 0 15-14 5
13
Metallurg
5 2 0 0 2 0 1 11-11 5
14
Salavat Yulaev
5 2 0 0 2 1 0 10-10 5
15
Avtomobilist
5 2 0 0 2 1 0 12-14 5
16
Lokomotiv
5 1 1 0 2 0 1 12-14 5
17
HC Sochi
5 2 0 0 3 0 0 8-17 4
18
Vityaz
5 1 1 0 3 0 0 10-16 4
19
Neftekhimik
5 0 1 0 2 1 1 8-13 4
20
Barys
5 1 0 0 4 0 0 8-16 2
21
Tractor
5 1 0 0 4 0 0 10-19 2
22
Torpedo
5 0 0 0 4 1 0 12-21 1
23
Lada
5 0 0 0 4 0 1 4-13 1
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
34 21 2 1 8 2 0 118-63 50
2
Avangard
33 20 3 2 8 0 0 121-79 50
3
Metallurg
31 19 3 1 5 1 2 109-70 49
4
Ak Bars
31 17 5 2 6 1 0 91-60 49
5
Avtomobilist
33 14 4 3 7 3 2 79-72 47
6
Salavat Yulaev
31 19 2 1 8 0 1 96-54 45
7
HC Spartak
32 18 3 1 10 0 0 118-94 44
8
HC Dynamo
31 15 4 2 8 1 1 106-73 44
9
Neftekhimik
33 12 4 1 6 6 4 82-82 44
10
Lada
34 17 0 2 10 2 3 86-74 43
11
Tractor
31 16 3 1 9 1 1 82-58 42
12
Lokomotiv
34 14 6 0 12 1 1 81-75 42
13
Severstal
34 15 1 2 11 3 2 102-98 41
14
Torpedo
32 14 3 2 10 2 1 93-82 41
15
Amur
34 16 0 0 12 2 4 89-87 38
16
Sibir
34 12 0 3 12 4 3 82-89 37
17
CSKA
33 16 1 0 14 1 1 99-77 36
18
HC Dinamo Minsk
33 14 1 1 13 2 2 80-79 36
19
Admiral
34 9 3 0 16 2 4 82-92 30
20
Kunlun RS
32 8 3 1 15 3 2 79-97 29
21
Barys
31 8 2 2 14 3 2 69-78 29
22
HC Sochi
32 10 0 1 16 5 0 84-119 27
23
Vityaz
34 5 4 1 22 0 2 69-112 22
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
HC Dynamo
34 15 5 2 8 2 2 98-79 48
2
Lokomotiv
31 19 1 2 6 0 3 86-58 47
3
SKA
32 18 0 3 10 0 1 95-72 43
4
HC Spartak
34 17 0 0 9 4 4 108-88 42
5
Salavat Yulaev
34 15 2 1 11 4 1 92-84 41
6
Metallurg
34 13 4 1 12 2 2 95-95 40
7
Avangard
32 11 6 1 10 4 0 85-93 40
8
Severstal
31 15 0 3 10 2 1 93-75 39
9
CSKA
32 13 1 1 12 5 0 85-81 35
10
Torpedo
34 13 2 0 16 1 2 91-91 33
11
Tractor
34 10 2 2 16 3 1 91-104 32
12
Amur
31 7 3 3 12 3 3 65-80 32
13
Ak Bars
34 14 1 0 18 1 0 74-72 31
14
HC Dinamo Minsk
33 11 4 0 17 1 0 95-92 31
15
Avtomobilist
33 10 1 3 16 1 2 78-84 31
16
Lada
31 6 2 2 12 8 1 67-89 29
17
Sibir
31 7 3 2 16 3 0 61-85 27
18
Vityaz
31 9 0 1 16 3 2 62-105 25
19
HC Sochi
34 8 1 2 21 2 0 76-127 24
20
Kunlun RS
33 6 2 3 21 1 0 72-116 23
21
Admiral
31 5 1 3 17 3 2 61-94 23
22
Neftekhimik
33 7 2 0 20 2 2 69-114 22
23
Barys
34 3 2 3 23 2 1 65-119 19

Echipe de start

Starting lineups temporary unavailable

M — Minutes G — Pucuri A — Assists P — Puncte
Kunlun RS

Viktors Ignatjevs
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Matt Jurusik
gk. 31 -92 0 0
Jeremy Smith
gk. 29 -83 0 0
Alexander Lazushin
gk. 6 -17 0 0
Ruslan Yerokhin
gk. 0 0 0 0
Jake Chelios
df. 61 4 10 14
Nikita Parfenyuk
df. 57 0 0 0
Ryan Merkley
df. 57 3 25 28
Turner Ottenbreit
df. 57 1 4 5
Doyle Somerby
df. 52 2 8 10
Kyle Wood
df. 47 8 6 14
Ryan Sproul
df. 41 2 8 10
Jaison Fram
df. 39 3 2 5
Zach Yuen
df. 21 0 1 1
Lukas Lockhart
fw. 61 16 9 25
Brandon Yip
fw. 60 10 14 24
Devin Brosseau
fw. 60 20 11 31
Tyler Wong
fw. 60 6 23 29
Nolan Moyle
fw. 48 4 6 10
Spencer Foo
fw. 47 10 14 24
Colin Campbel
fw. 46 5 7 12
Parker Foo
fw. 46 8 9 17
Brandon McMillan
fw. 36 7 10 17
Teemu Pulkkinen
fw. 35 5 8 13
Alex Riche
fw. 25 0 5 5
Tyler Graovac
fw. 23 6 5 11
Gemel Smith
fw. 18 3 5 8
Austin Wong
fw. 15 3 0 3
Cory Kane
fw. 14 0 0 0
Anton Shenfeld
fw. 8 0 1 1
Ivan Lisin
fw. 7 0 0 0
Daniil Tarasov
fw. 5 0 0 0
CSKA

Sergey Fedorov
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Ivan Fedotov
gk. 41 -97 0 0
Dmitri Gamzin
gk. 10 -14 0 0
Daniil Dornyanu
gk. 0 0 0 0
Kirill Samsonov
gk. 0 0 0 0
Vladislav Provolnev
df. 57 4 6 10
Fredrik Claesson
df. 55 2 7 9
Nikita Nesterov
df. 55 9 21 30
Yaroslaw Dyblenko
df. 53 1 10 11
Darren Dietz
df. 49 7 13 20
Colby Williams
df. 32 1 8 9
Marsel Ibragimov
df. 31 1 6 7
Nikolay Makarov
df. 28 0 2 2
Artyom Barabosha
df. 18 1 3 4
Roman Kalinichenko
df. 15 0 0 0
Mikhail Gordeev
df. 11 0 0 0
Ivan Rogov
df. 10 0 0 0
Matvei Shuravin
df. 10 0 2 2
Yegor Bryutov
df. 5 0 0 0
Pavel Karnaukhov
fw. 62 14 12 26
Sergei Plotnikov
fw. 62 13 12 25
Maxim Mamin
fw. 59 16 16 32
Takhir Mingachyov
fw. 55 6 5 11
Mikhail Grigorenko
fw. 54 16 27 43
Andrei Svetlakov
fw. 53 9 17 26
Vitaly Abramov
fw. 53 13 15 28
Konstantin Okulov
fw. 51 14 27 41
Prokhor Poltapov
fw. 51 5 7 12
Vladislav Kamenev
fw. 51 13 16 29
Maksim Sorkin
fw. 45 11 16 27
Anton Slepyshev
fw. 40 8 15 23
Kirill Dolzhenkov
fw. 33 4 4 8
Yegor Fateyev
fw. 26 2 2 4
Ivan Yanchenko
fw. 18 0 1 1
Vasily Dronyk
fw. 13 0 0 0
Yegor S. Solovyov
fw. 12 1 0 1
Danila Khulapov
fw. 3 0 0 0
Oleg Maistrenko
fw. 2 0 0 0

Postat de:

NicPopescu
NicPopescu
Managerul siteului
Need Register or Need Login pentru a accesa continut unic: statistici, cele mai bune cote, tendinte si sfaturi utile. Autentificare / Inregistrare
Copy the token