Indiciu: tasteaza '@' inainte de numele de utilizator pentru a gasi utilizatorul
Inchide

Ponturi pariuri pentru meciul Jokerit — Vityaz

Meciul este amanat
Jokerit
Vityaz
Stadion: Hartwall Arena (Helsinki, Finland)
Meciurile urmatoare
In timp ce nu sunt cote pentru acest meci, poti alege un pariu din mecurile urmatoare

Unde sa pariezi

Bonus:1000 RON
Bonus:500 RON
Aceste pozitii sunt platite de casele de pariuri
Aboneaza-te la ponturile de la cei mai buni tipsteri
Primesti zilnic o selectie de ponturi si pronosticuri de actualitate doar de la expertii si tipsterii Legalbet cu cele mai bune rezultate. Fara spam, doar pariuri!

Echipe de start

Echipele de start vor fi anuntate cu aproximativ o ora inainte de inceputul meciului

M — Minutes G — Pucuri A — Assists P — Puncte
Jokerit

Lauri Marjamaki
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Anders Lindbek
gk. 419 -17 0 0
Janis Kalnins
gk. 419 -15 0 0
Mikko Lehtonen
df. 319 7 8 15
David Sklenicka
df. 264 3 3 6
Jonathan Pudas
df. 235 1 4 5
Viktor Lev
df. 226 1 6 7
Alex Grant
df. 187 1 1 2
Tommi Kivisto
df. 177 2 1 3
Jakub Krejčík
df. 108 1 0 1
Niklas Friman
df. 99 0 2 2
Brian O'Neill
fw. 279 2 15 17
Jordan Shreder
fw. 238 4 8 12
Eeli Tolvanen
fw. 202 2 6 8
Veli-Matti Savinainen
fw. 202 5 3 8
Iiro Pakarinen
fw. 196 4 2 6
John Norman
fw. 186 3 5 8
Marko Anttila
fw. 184 2 4 6
Nicklas Jensen
fw. 180 9 3 12
Jesse Joensuu
fw. 170 1 4 5
Henrik Haapala
fw. 167 1 3 4
Saku Mäenalanen
fw. 145 1 3 4
Antti Pihlstrom
fw. 131 0 1 1
Peter Regin
fw. 88 3 1 4
Julius Junttila
fw. 73 0 0 0
Henri Ikonen
fw. 67 0 2 2
Vityaz

Mikhail Kravec
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Ilya Ezhov
gk. 698 -35 0 0
Anton Todykov
gk. 274 -12 0 0
Petr Kochetkov
gk. 178 -8 0 0
Linus Hultström
df. 403 3 7 10
Daniil Pylenkov
df. 301 1 4 5
Artyom Borodkin
df. 277 0 2 2
Igor Golovkov
df. 257 0 1 1
Egor Voronkov
df. 222 1 0 1
Yuriy Pautov
df. 222 2 3 5
Jakub Jeraber
df. 169 0 1 1
Pavel Vorobei
df. 136 0 1 1
Evgeniy Katichev
df. 106 0 0 0
Vyacheslav Sarayev
df. 21 0 0 0
Justin Danforth
fw. 377 9 9 18
Kaspars Daugavinsh
fw. 355 6 11 17
Mattias Tedenby
fw. 334 6 11 17
Fyodor Malykhin
fw. 260 4 4 8
Alexander Dergachyov
fw. 257 5 3 8
Svyatoslav Grebenshikov
fw. 226 5 3 8
Ivan Larichev
fw. 218 2 6 8
Alexander Semin
fw. 215 6 5 11
Evgeniy Artyuhin
fw. 195 2 1 3
Danila Moiseev
fw. 180 0 3 3
Vitaly Popov
fw. 145 1 3 4
Zakhar Bardakov
fw. 130 0 0 0
Pavel Varfolomeyev
fw. 60 1 1 2
Artyom Ivanyuzhenkov
fw. 56 1 0 1
Mikhail Smolin
fw. 34 1 1 2
Isaak Valitsky
fw. 17 0 0 0
Dmitry Yu. Zaitsev
fw. 0 0 0 0
Nu vor juca
Dmitriy Lugin
fw. 136 1 6 7

Meciurile head-to-head

KHL 2019-2020
14.01.20
Vityaz
Jokerit
30.12.19
Jokerit
Vityaz
KHL 2018-2019
10.10.18
Jokerit
Vityaz
14.09.18
Vityaz
Jokerit
KHL 2017-2018
28.12.17
Vityaz
Jokerit
25.09.17
Jokerit
Vityaz
KHL 2016-2017
26.10.16
Vityaz
Jokerit
1
:
2
04.10.16
Jokerit
Vityaz
3
:
3
0
:
2
S
KHL 2015-2016
09.01.16
Vityaz
Jokerit
1
:
3
19.09.15
Jokerit
Vityaz
1
:
1
0
:
1
S
Mai multe meciuri

Ultimele meciuri de la turneu

Jokerit
21.10.20
Barys
Jokerit
CO
19.10.20
Amur
Jokerit
I
17.10.20
Sibir
Jokerit
V
14.10.20
Jokerit
CSKA
V
12.10.20
Jokerit
Lokomotiv
I
09.10.20
Jokerit
HC Dinamo Riga
V
06.10.20
Jokerit
HC Spartak
V
03.10.20
Lokomotiv
Jokerit
V
01.10.20
Severstal
Jokerit
V
29.09.20
Avangard
Jokerit
PO
27.09.20
Jokerit
CSKA
I
25.09.20
Jokerit
Sibir
V
09.09.20
Jokerit
Neftekhimik
V
05.09.20
HC Dinamo Riga
Jokerit
V
03.09.20
HC Dinamo Minsk
Jokerit
5
:
0
Abandon
I
Vityaz
26.10.20
HC Dynamo
Vityaz
V
23.10.20
Vityaz
HC Sochi
I
21.10.20
Vityaz
Salavat Yulaev
V
19.10.20
SKA
Vityaz
I
14.10.20
Vityaz
Avtomobilist
I
12.10.20
Vityaz
Amur
V
08.10.20
Vityaz
Ak Bars
2
:
2
2
:
3
S
PS
06.10.20
Vityaz
Lokomotiv
I
03.10.20
Vityaz
HC Dinamo Riga
V
01.10.20
Avangard
Vityaz
1
:
1
2
:
3
S
CS
26.09.20
Salavat Yulaev
Vityaz
I
24.09.20
Metallurg
Vityaz
V
22.09.20
Avtomobilist
Vityaz
CO
17.09.20
Vityaz
Tractor
I
15.09.20
Vityaz
HC Dinamo Minsk
I
13.09.20
Vityaz
Severstal
1
:
1
2
:
0
S
CS
08.09.20
HC Dinamo Riga
Vityaz
I
06.09.20
Neftekhimik
Vityaz
I
04.09.20
Ak Bars
Vityaz
V

Clasamente

MJ — Meciuri jucate V — Meciuri castigate CO — Meciuri castigate in prelungiri CS — Meciuri castigate la shootout I — Meciuri pierdute PO — Meciuri pierdute in prelungiri PS — Meciuri pierdute la shootout G — Pucuri P — Puncte
West conference

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
21 14 0 2 3 2 0 64-41 34
2
SKA
21 12 0 0 6 1 2 64-54 27
3
Lokomotiv
20 10 2 2 4 1 1 56-31 30
4
Severstal
19 7 3 1 7 0 1 42-51 23
5
HC Dinamo Minsk
19 6 2 2 7 1 1 50-53 22
6
Jokerit
15 9 1 0 4 1 0 54-33 21
7
HC Dynamo
18 8 1 0 7 1 1 50-47 20
8
HC Spartak
20 7 0 1 8 3 1 50-58 20
9
Vityaz
19 6 1 2 9 0 1 59-57 19
10
HC Sochi
19 4 1 0 12 0 2 35-62 12
11
HC Dinamo Riga
13 1 0 1 8 1 2 24-39 7
East conference

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Ak Bars
22 9 2 3 4 3 1 61-51 32
2
Avangard
20 11 1 0 4 1 3 60-42 28
3
Avtomobilist
21 11 2 1 4 1 2 72-52 31
4
Tractor
21 12 0 1 6 1 1 57-39 28
5
Metallurg
21 10 0 3 7 1 0 61-50 27
6
Salavat Yulaev
23 10 0 3 9 1 0 68-67 27
7
Sibir
22 7 1 0 11 0 3 60-66 19
8
Torpedo
20 4 2 2 9 2 1 51-60 19
9
Amur
23 5 1 1 14 0 2 48-75 16
10
Barys
15 2 3 1 5 3 1 36-42 16
11
Neftekhimik
18 4 1 1 12 0 0 39-68 12
12
Kunlun RS
18 4 0 0 13 0 1 41-64 9
Bobrov's Division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
SKA
21 12 0 0 6 1 2 64-54 27
2
Severstal
19 7 3 1 7 0 1 42-51 23
3
Jokerit
15 9 1 0 4 1 0 54-33 21
4
HC Spartak
20 7 0 1 8 3 1 50-58 20
5
Vityaz
19 6 1 2 9 0 1 59-57 19
6
HC Sochi
19 4 1 0 12 0 2 35-62 12
Chernyshev division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Avangard
20 11 1 0 4 1 3 60-42 28
2
Salavat Yulaev
23 10 0 3 9 1 0 68-67 27
3
Sibir
22 7 1 0 11 0 3 60-66 19
4
Amur
23 5 1 1 14 0 2 48-75 16
5
Barys
15 2 3 1 5 3 1 36-42 16
6
Kunlun RS
18 4 0 0 13 0 1 41-64 9
Tarasov division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
21 14 0 2 3 2 0 64-41 34
2
Lokomotiv
20 10 2 2 4 1 1 56-31 30
3
HC Dinamo Minsk
19 6 2 2 7 1 1 50-53 22
4
HC Dynamo
18 8 1 0 7 1 1 50-47 20
5
HC Dinamo Riga
13 1 0 1 8 1 2 24-39 7
Kharlamov Division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Ak Bars
22 9 2 3 4 3 1 61-51 32
2
Avtomobilist
21 11 2 1 4 1 2 72-52 31
3
Tractor
21 12 0 1 6 1 1 57-39 28
4
Metallurg
21 10 0 3 7 1 0 61-50 27
5
Torpedo
20 4 2 2 9 2 1 51-60 19
6
Neftekhimik
18 4 1 1 12 0 0 39-68 12
Teams, that are located in first place in their divisions, will be placed in the first and second spots in the conference standings, depending on the number of points scored throughout all games in the regular season.
Clasamentul principal

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
21 14 0 2 3 2 0 64-41 34
2
Ak Bars
22 9 2 3 4 3 1 61-51 32
3
Avtomobilist
21 11 2 1 4 1 2 72-52 31
4
Lokomotiv
20 10 2 2 4 1 1 56-31 30
5
Tractor
21 12 0 1 6 1 1 57-39 28
6
Avangard
20 11 1 0 4 1 3 60-42 28
7
SKA
21 12 0 0 6 1 2 64-54 27
8
Metallurg
21 10 0 3 7 1 0 61-50 27
9
Salavat Yulaev
23 10 0 3 9 1 0 68-67 27
10
Severstal
19 7 3 1 7 0 1 42-51 23
11
HC Dinamo Minsk
19 6 2 2 7 1 1 50-53 22
12
Jokerit
15 9 1 0 4 1 0 54-33 21
13
HC Dynamo
18 8 1 0 7 1 1 50-47 20
14
HC Spartak
20 7 0 1 8 3 1 50-58 20
15
Sibir
22 7 1 0 11 0 3 60-66 19
16
Vityaz
19 6 1 2 9 0 1 59-57 19
17
Torpedo
20 4 2 2 9 2 1 51-60 19
18
Amur
23 5 1 1 14 0 2 48-75 16
19
Barys
15 2 3 1 5 3 1 36-42 16
20
Neftekhimik
18 4 1 1 12 0 0 39-68 12
21
HC Sochi
19 4 1 0 12 0 2 35-62 12
22
Kunlun RS
18 4 0 0 13 0 1 41-64 9
23
HC Dinamo Riga
13 1 0 1 8 1 2 24-39 7
Ultimele 5 meciuri

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
5 4 0 0 0 1 0 15-8 9
2
Lokomotiv
5 3 0 1 0 1 0 12-2 9
3
Tractor
5 4 0 0 1 0 0 17-10 8
4
Severstal
5 3 1 0 1 0 0 14-10 8
5
HC Spartak
5 3 0 0 1 0 1 14-7 7
6
Ak Bars
5 3 0 0 1 1 0 10-12 7
7
SKA
5 3 0 0 2 0 0 16-11 6
8
Sibir
5 3 0 0 2 0 0 13-9 6
9
Kunlun RS
5 3 0 0 2 0 0 20-17 6
10
Jokerit
5 2 1 0 2 0 0 17-17 6
11
Salavat Yulaev
5 2 0 1 2 0 0 13-13 6
12
Avtomobilist
5 1 1 1 2 0 0 13-12 6
13
Avangard
5 2 0 0 2 0 1 18-17 5
14
HC Dynamo
5 2 0 0 2 1 0 13-15 5
15
Barys
5 0 2 0 2 1 0 10-13 5
16
Torpedo
5 0 2 0 2 0 1 10-14 5
17
Amur
5 2 0 0 3 0 0 15-12 4
18
Vityaz
5 2 0 0 3 0 0 15-18 4
19
HC Sochi
5 1 0 0 3 0 1 9-14 3
20
Metallurg
5 1 0 0 3 1 0 14-20 3
21
Neftekhimik
5 1 0 0 4 0 0 12-22 2
22
HC Dinamo Riga
5 0 0 0 3 0 2 9-21 2
23
HC Dinamo Minsk
5 0 0 0 4 1 0 4-16 1
Gazde

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Avangard
11 8 1 0 0 0 2 37-18 20
2
CSKA
11 8 0 0 1 2 0 33-17 18
3
Ak Bars
10 5 1 1 1 1 1 27-18 16
4
Avtomobilist
10 4 2 0 1 1 2 31-22 15
5
Sibir
12 5 1 0 4 0 2 38-37 14
6
SKA
11 6 0 0 4 0 1 33-30 13
7
Metallurg
12 6 0 0 5 1 0 31-28 13
8
Salavat Yulaev
11 5 0 1 4 1 0 33-33 13
9
Lokomotiv
9 4 1 1 2 0 1 26-18 13
10
HC Spartak
12 4 0 1 4 3 0 37-35 13
11
Tractor
9 5 0 0 2 1 1 27-17 12
12
Amur
11 5 0 0 5 0 1 27-26 11
13
Torpedo
9 4 0 0 2 2 1 29-27 11
14
HC Dinamo Minsk
11 3 1 1 5 1 0 25-28 11
15
Jokerit
7 5 0 0 2 0 0 31-14 10
16
Severstal
10 4 1 0 5 0 0 23-30 10
17
Kunlun RS
8 4 0 0 3 0 1 23-23 9
18
Vityaz
10 3 0 1 5 0 1 28-32 9
19
Barys
7 1 0 1 2 2 1 18-22 7
20
HC Dynamo
7 3 0 0 4 0 0 22-20 6
21
Neftekhimik
10 1 1 1 7 0 0 20-35 6
22
HC Dinamo Riga
7 1 0 1 4 0 1 13-15 5
23
HC Sochi
9 1 0 0 6 0 2 14-31 4
Oaspeti

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Lokomotiv
11 6 1 1 2 1 0 30-13 17
2
Avtomobilist
11 7 0 1 3 0 0 41-30 16
3
Tractor
12 7 0 1 4 0 0 30-22 16
4
CSKA
10 6 0 2 2 0 0 31-24 16
5
Ak Bars
12 4 1 2 3 2 0 34-33 16
6
SKA
10 6 0 0 2 1 1 31-24 14
7
HC Dynamo
11 5 1 0 3 1 1 28-27 14
8
Salavat Yulaev
12 5 0 2 5 0 0 35-34 14
9
Metallurg
9 4 0 3 2 0 0 30-22 14
10
Severstal
9 3 2 1 2 0 1 19-21 13
11
Jokerit
8 4 1 0 2 1 0 23-19 11
12
HC Dinamo Minsk
8 3 1 1 2 0 1 25-25 11
13
Vityaz
9 3 1 1 4 0 0 31-25 10
14
Barys
8 1 3 0 3 1 0 18-20 9
15
HC Sochi
10 3 1 0 6 0 0 21-31 8
16
Avangard
9 3 0 0 4 1 1 23-24 8
17
Torpedo
11 0 2 2 7 0 0 22-33 8
18
HC Spartak
8 3 0 0 4 0 1 13-23 7
19
Neftekhimik
8 3 0 0 5 0 0 19-33 6
20
Sibir
10 2 0 0 7 0 1 22-29 5
21
Amur
12 0 1 1 9 0 1 21-49 5
22
HC Dinamo Riga
6 0 0 0 4 1 1 11-24 2
23
Kunlun RS
10 0 0 0 10 0 0 18-41 0