Ponturi pariuri pentru meciul Jokerit — Severstal

26 decembrie 2020, 16:00 (EET)
26 decembrie 2020, 16:00 (EET)
Stadion: Hartwall Arena (Helsinki, Finland)
Meciurile urmatoare
In timp ce nu sunt cote pentru acest meci, poti alege un pariu din mecurile urmatoare

Unde sa pariezi

Bonus:1000 RON
Bonus:1000 RON
Aceste pozitii sunt platite de casele de pariuri
Aboneaza-te la ponturile de la cei mai buni tipsteri
Primesti zilnic o selectie de ponturi si pronosticuri de actualitate doar de la expertii si tipsterii Legalbet cu cele mai bune rezultate. Fara spam, doar pariuri!

Echipe de start

Echipele de start vor fi anuntate cu aproximativ o ora inainte de inceputul meciului

M — Minutes G — Pucuri A — Assists P — Puncte
Jokerit

Lauri Marjamaki
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Anders Lindbek
gk. 780 -30 0 0
Janis Kalnins
gk. 662 -25 0 0
Viktor Lev
df. 434 1 7 8
Jonathan Pudas
df. 413 2 6 8
Alex Grant
df. 350 2 4 6
David Sklenicka
df. 315 3 4 7
Jakub Krejčík
df. 308 3 4 7
Tommi Kivisto
df. 306 2 2 4
Niklas Friman
df. 168 0 3 3
Nuutti Viitasalo
df. 36 0 0 0
Joonas Jarvinen
df. 35 0 0 0
Mico Luoto
df. 9 0 0 0
Sami Lepisto
df. 0 0 0 0
Brian O'Neill
fw. 467 6 23 29
Jordan Shreder
fw. 361 6 9 15
Nicklas Jensen
fw. 347 10 8 18
John Norman
fw. 338 4 5 9
Iiro Pakarinen
fw. 320 6 5 11
Eeli Tolvanen
fw. 316 4 6 10
Henrik Haapala
fw. 309 2 8 10
Jesse Joensuu
fw. 304 7 4 11
Marko Anttila
fw. 303 3 4 7
Veli-Matti Savinainen
fw. 268 7 4 11
Saku Mäenalanen
fw. 262 1 5 6
Peter Regin
fw. 185 4 5 9
Antti Pihlstrom
fw. 181 0 1 1
Henri Ikonen
fw. 128 0 3 3
Julius Junttila
fw. 108 0 0 0
Aleksi Halme
fw. 25 0 0 0
Rasmus Lahnaviik
fw. 20 0 0 0
Konsta Hirvonen
fw. 15 0 0 0
Matias Mittinen
fw. 12 0 0 0
Mikka Partanen
fw. 11 1 0 1
Eetu Maki
fw. 5 0 0 0
Severstal

Andrey Razin
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Vladislav Podyapolsky
gk. 1,350 -60 0 0
Dmitriy Shugayev
gk. 464 -19 0 0
Konstantin Shostak
gk. 59 -2 0 0
Denis Rybalkin
gk. 0 0 0 0
Vladislav Provolnev
df. 618 5 6 11
Kirill Adamchuk
df. 507 0 8 8
Veli-Matti Vittasmyaki
df. 491 0 4 4
Vadim Kudako
df. 470 1 3 4
Shawn Lalonde
df. 440 1 3 4
Makar Khabarov
df. 350 0 2 2
Anton Sizov
df. 165 2 1 3
Mikhail Tikhonov
df. 151 0 1 1
Tmur Karimov
df. 76 0 2 2
Alexander Petunin
fw. 542 11 12 23
Daniil Vovchenko
fw. 483 7 3 10
Vladislav Kodola
fw. 453 5 12 17
Kirill Kapustin
fw. 443 4 4 8
Igor Geraskin
fw. 428 5 6 11
Denis Vikharev
fw. 397 3 3 6
Adam Liska
fw. 369 2 3 5
Egor Morozov
fw. 369 2 6 8
Andrei Alexeyev
fw. 322 0 2 2
Joonas Nättinen
fw. 299 1 6 7
David Dumbadze
fw. 293 2 2 4
Egor Yakovlev
fw. 225 1 2 3
Artyom Gareyev
fw. 220 2 1 3
Roberts Bukarts
fw. 163 3 1 4
Jindrich Abdul
fw. 78 2 0 2
Nikita Guslistov
fw. 68 0 0 0
Yegor Chizhikov
fw. 55 2 0 2
Maxim Nevolin
fw. 25 0 0 0
Dmitriy Moiseev
fw. 19 0 0 0
Nu vor juca
Vladislav Kara
fw. 220 1 2 3
Maksim Kazakov
fw. 74 0 0 0
Ivan Rogov
df. 54 1 0 1
Yuriy Trubachev
fw. 28 0 0 0

Meciurile head-to-head

KHL 2020-2021
01.11.20
Severstal
Jokerit
01.10.20
Severstal
Jokerit
KHL 2019-2020
11.01.20
Jokerit
Severstal
10.01.20
Jokerit
Severstal
26.10.19
Severstal
Jokerit
11.09.19
Severstal
Jokerit
KHL 2018-2019
09.12.18
Severstal
Jokerit
14.11.18
Jokerit
Severstal
06.11.18
Severstal
Jokerit
28.10.18
Jokerit
Severstal
Mai multe meciuri

Ultimele meciuri de la turneu

Jokerit
30.11.20
SKA
Jokerit
1
:
1
2
:
4
S
CS
28.11.20
Vityaz
Jokerit
3
:
3
3
:
2
S
PS
26.11.20
Torpedo
Jokerit
I
24.11.20
Jokerit
HC Dynamo
V
21.11.20
Jokerit
HC Sochi
V
19.11.20
Lokomotiv
Jokerit
V
16.11.20
Jokerit
Tractor
I
10.11.20
Jokerit
SKA
I
03.11.20
HC Sochi
Jokerit
CO
01.11.20
Severstal
Jokerit
I
21.10.20
Barys
Jokerit
CO
19.10.20
Amur
Jokerit
I
17.10.20
Sibir
Jokerit
V
14.10.20
Jokerit
CSKA
V
12.10.20
Jokerit
Lokomotiv
I
09.10.20
Jokerit
HC Dinamo Riga
V
06.10.20
Jokerit
HC Spartak
V
03.10.20
Lokomotiv
Jokerit
V
01.10.20
Severstal
Jokerit
V
29.09.20
Avangard
Jokerit
PO
27.09.20
Jokerit
CSKA
I
25.09.20
Jokerit
Sibir
V
09.09.20
Jokerit
Neftekhimik
V
05.09.20
HC Dinamo Riga
Jokerit
V
03.09.20
HC Dinamo Minsk
Jokerit
5
:
0
Abandon
I
Severstal
01.12.20
Lokomotiv
Severstal
I
29.11.20
Ak Bars
Severstal
I
26.11.20
Severstal
SKA
I
24.11.20
Severstal
Vityaz
V
22.11.20
Metallurg
Severstal
V
20.11.20
Vityaz
Severstal
I
18.11.20
HC Spartak
Severstal
PO
14.11.20
Severstal
SKA
I
12.11.20
HC Dynamo
Severstal
2
:
2
1
:
3
S
CS
08.11.20
Severstal
Barys
I
01.11.20
Severstal
Jokerit
V
30.10.20
Severstal
Vityaz
I
27.10.20
HC Spartak
Severstal
V
25.10.20
HC Dinamo Minsk
Severstal
CO
23.10.20
Severstal
Metallurg
I
21.10.20
Severstal
HC Sochi
V
18.10.20
Severstal
Avtomobilist
V
15.10.20
Severstal
Tractor
I
10.10.20
Barys
Severstal
V
08.10.20
Amur
Severstal
I
06.10.20
Sibir
Severstal
2
:
2
1
:
3
S
CS
01.10.20
Severstal
Jokerit
I
29.09.20
Severstal
HC Dinamo Minsk
I
27.09.20
Severstal
Ak Bars
CO
24.09.20
CSKA
Severstal
I
22.09.20
Tractor
Severstal
V
17.09.20
Torpedo
Severstal
CO
13.09.20
Vityaz
Severstal
1
:
1
2
:
0
S
PS
07.09.20
Severstal
Sibir
V
05.09.20
Severstal
Salavat Yulaev
I
03.09.20
Severstal
Amur
V

Clasamente

MJ — Meciuri jucate V — Meciuri castigate CO — Meciuri castigate in prelungiri CS — Meciuri castigate la shootout I — Meciuri pierdute PO — Meciuri pierdute in prelungiri PS — Meciuri pierdute la shootout G — Pucuri P — Puncte
West conference

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
33 21 2 2 5 3 0 110-67 53
2
SKA
32 18 1 1 8 1 3 98-73 44
3
Lokomotiv
31 15 3 2 7 3 1 88-55 44
4
HC Dinamo Minsk
31 11 5 2 10 2 1 86-80 39
5
HC Dynamo
31 14 3 0 10 2 2 90-83 38
6
HC Spartak
31 10 3 1 11 4 2 81-86 34
7
Jokerit
25 12 2 1 8 1 1 83-59 32
8
Severstal
31 10 3 2 14 1 1 66-86 32
9
Vityaz
31 10 2 3 14 1 1 88-91 32
10
HC Sochi
31 7 1 0 18 3 2 59-101 21
11
HC Dinamo Riga
29 2 1 1 21 2 2 48-92 12
East conference

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Ak Bars
33 16 2 4 7 3 1 99-77 48
2
Avangard
31 19 1 0 5 3 3 91-59 46
3
Salavat Yulaev
33 13 3 4 10 2 1 99-88 43
4
Tractor
32 17 2 1 10 1 1 85-65 42
5
Metallurg
33 15 0 4 10 3 1 91-78 42
6
Avtomobilist
30 13 3 1 7 3 3 91-78 40
7
Torpedo
31 9 2 3 13 3 1 85-92 32
8
Sibir
32 13 1 0 15 0 3 83-89 31
9
Barys
28 8 3 1 11 3 2 60-75 29
10
Amur
33 8 3 1 19 0 2 73-100 26
11
Neftekhimik
31 8 1 1 21 0 0 72-112 20
12
Kunlun RS
31 6 0 0 21 3 1 67-107 16
Bobrov's Division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
SKA
32 18 1 1 8 1 3 98-73 44
2
HC Spartak
31 10 3 1 11 4 2 81-86 34
3
Jokerit
25 12 2 1 8 1 1 83-59 32
4
Severstal
31 10 3 2 14 1 1 66-86 32
5
Vityaz
31 10 2 3 14 1 1 88-91 32
6
HC Sochi
31 7 1 0 18 3 2 59-101 21
Chernyshev division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Avangard
31 19 1 0 5 3 3 91-59 46
2
Salavat Yulaev
33 13 3 4 10 2 1 99-88 43
3
Sibir
32 13 1 0 15 0 3 83-89 31
4
Barys
28 8 3 1 11 3 2 60-75 29
5
Amur
33 8 3 1 19 0 2 73-100 26
6
Kunlun RS
31 6 0 0 21 3 1 67-107 16
Tarasov division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
33 21 2 2 5 3 0 110-67 53
2
Lokomotiv
31 15 3 2 7 3 1 88-55 44
3
HC Dinamo Minsk
31 11 5 2 10 2 1 86-80 39
4
HC Dynamo
31 14 3 0 10 2 2 90-83 38
5
HC Dinamo Riga
29 2 1 1 21 2 2 48-92 12
Kharlamov Division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Ak Bars
33 16 2 4 7 3 1 99-77 48
2
Tractor
32 17 2 1 10 1 1 85-65 42
3
Metallurg
33 15 0 4 10 3 1 91-78 42
4
Avtomobilist
30 13 3 1 7 3 3 91-78 40
5
Torpedo
31 9 2 3 13 3 1 85-92 32
6
Neftekhimik
31 8 1 1 21 0 0 72-112 20
Teams, that are located in first place in their divisions, will be placed in the first and second spots in the conference standings, depending on the number of points scored throughout all games in the regular season.
Clasamentul principal

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
33 21 2 2 5 3 0 110-67 53
2
Ak Bars
33 16 2 4 7 3 1 99-77 48
3
Avangard
31 19 1 0 5 3 3 91-59 46
4
SKA
32 18 1 1 8 1 3 98-73 44
5
Lokomotiv
31 15 3 2 7 3 1 88-55 44
6
Salavat Yulaev
33 13 3 4 10 2 1 99-88 43
7
Tractor
32 17 2 1 10 1 1 85-65 42
8
Metallurg
33 15 0 4 10 3 1 91-78 42
9
Avtomobilist
30 13 3 1 7 3 3 91-78 40
10
HC Dinamo Minsk
31 11 5 2 10 2 1 86-80 39
11
HC Dynamo
31 14 3 0 10 2 2 90-83 38
12
HC Spartak
31 10 3 1 11 4 2 81-86 34
13
Jokerit
25 12 2 1 8 1 1 83-59 32
14
Severstal
31 10 3 2 14 1 1 66-86 32
15
Vityaz
31 10 2 3 14 1 1 88-91 32
16
Torpedo
31 9 2 3 13 3 1 85-92 32
17
Sibir
32 13 1 0 15 0 3 83-89 31
18
Barys
28 8 3 1 11 3 2 60-75 29
19
Amur
33 8 3 1 19 0 2 73-100 26
20
HC Sochi
31 7 1 0 18 3 2 59-101 21
21
Neftekhimik
31 8 1 1 21 0 0 72-112 20
22
Kunlun RS
31 6 0 0 21 3 1 67-107 16
23
HC Dinamo Riga
29 2 1 1 21 2 2 48-92 12
Ultimele 5 meciuri

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Avangard
5 5 0 0 0 0 0 17-5 10
2
SKA
5 3 0 1 0 0 1 16-12 9
3
Salavat Yulaev
5 2 1 1 0 0 1 15-7 9
4
Sibir
5 4 0 0 1 0 0 13-5 8
5
CSKA
5 3 1 0 1 0 0 18-10 8
6
Torpedo
5 3 0 1 1 0 0 15-9 8
7
Lokomotiv
5 2 1 0 0 2 0 15-10 8
8
Metallurg
5 3 0 0 1 0 1 19-15 7
9
Jokerit
5 2 0 1 1 0 1 16-9 7
10
Vityaz
5 2 0 1 1 1 0 16-11 7
11
HC Dinamo Minsk
5 1 2 0 1 1 0 14-13 7
12
HC Dynamo
5 2 1 0 2 0 0 15-19 6
13
Ak Bars
5 2 0 1 2 0 0 13-12 6
14
Severstal
5 2 0 0 3 0 0 11-15 4
15
Barys
5 2 0 0 3 0 0 10-14 4
16
Neftekhimik
5 2 0 0 3 0 0 17-22 4
17
Amur
5 1 1 0 3 0 0 13-15 4
18
Tractor
5 1 1 0 3 0 0 10-15 4
19
Kunlun RS
5 1 0 0 2 2 0 10-14 4
20
HC Spartak
5 1 0 0 3 0 1 9-14 3
21
Avtomobilist
5 0 0 0 2 2 1 7-18 3
22
HC Sochi
5 1 0 0 4 0 0 7-16 2
23
HC Dinamo Riga
5 0 1 0 4 0 0 11-17 2
Gazde

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Avangard
15 12 1 0 0 0 2 50-22 28
2
CSKA
17 11 1 0 2 3 0 55-32 27
3
Ak Bars
15 10 1 1 1 1 1 50-30 26
4
Lokomotiv
17 9 2 1 4 0 1 53-33 25
5
Torpedo
17 9 0 0 4 3 1 54-47 22
6
Salavat Yulaev
16 7 1 2 4 1 1 50-42 22
7
SKA
17 8 1 0 6 0 2 47-43 20
8
Sibir
17 8 1 0 6 0 2 47-50 20
9
Tractor
14 7 2 0 3 1 1 42-28 20
10
HC Dynamo
16 7 2 0 5 1 1 52-44 20
11
Avtomobilist
14 5 2 0 2 2 3 41-33 19
12
HC Dinamo Minsk
16 4 4 1 6 1 0 38-39 19
13
Metallurg
17 8 0 0 7 1 1 45-44 18
14
HC Spartak
15 4 2 1 4 4 0 45-42 18
15
Barys
14 5 0 1 4 2 2 31-35 16
16
Amur
15 6 1 0 7 0 1 34-33 15
17
Vityaz
17 5 0 2 9 0 1 46-57 15
18
Jokerit
11 7 0 0 4 0 0 42-22 14
19
Severstal
16 6 1 0 9 0 0 33-44 14
20
Kunlun RS
14 5 0 0 7 1 1 36-44 12
21
Neftekhimik
18 4 1 1 12 0 0 42-60 12
22
HC Sochi
15 3 0 0 8 2 2 31-51 10
23
HC Dinamo Riga
14 2 0 1 9 1 1 24-30 8
Oaspeti

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
16 10 1 2 3 0 0 55-35 26
2
SKA
15 10 0 1 2 1 1 51-30 24
3
Metallurg
16 7 0 4 3 2 0 46-34 24
4
Tractor
18 10 0 1 7 0 0 43-37 22
5
Ak Bars
18 6 1 3 6 2 0 49-47 22
6
Avtomobilist
16 8 1 1 5 1 0 50-45 21
7
Salavat Yulaev
17 6 2 2 6 1 0 49-46 21
8
HC Dinamo Minsk
15 7 1 1 4 1 1 48-41 20
9
Lokomotiv
14 6 1 1 3 3 0 35-22 19
10
HC Dynamo
15 7 1 0 5 1 1 38-39 18
11
Avangard
16 7 0 0 5 3 1 41-37 18
12
Jokerit
14 5 2 1 4 1 1 41-37 18
13
Severstal
15 4 2 2 5 1 1 33-42 18
14
Vityaz
14 5 2 1 5 1 0 42-34 17
15
HC Spartak
16 6 1 0 7 0 2 36-44 16
16
Barys
14 3 3 0 7 1 0 29-40 13
17
Sibir
15 5 0 0 9 0 1 36-39 11
18
HC Sochi
16 4 1 0 10 1 0 28-50 11
19
Amur
18 2 2 1 12 0 1 39-67 11
20
Torpedo
14 0 2 3 9 0 0 31-45 10
21
Neftekhimik
13 4 0 0 9 0 0 30-52 8
22
Kunlun RS
17 1 0 0 14 2 0 31-63 4
23
HC Dinamo Riga
15 0 1 0 12 1 1 24-62 4
Indiciu: tasteaza '@' inainte de numele de utilizator pentru a gasi utilizatorul
Inchide