Ponturi pariuri pentru meciul Jokerit — Lokomotiv

28 decembrie 2020, 18:30 (EET)
28 decembrie 2020, 18:30 (EET)
Stadion: Hartwall Arena (Helsinki, Finland)
Meciurile urmatoare
In timp ce nu sunt cote pentru acest meci, poti alege un pariu din mecurile urmatoare

Unde sa pariezi

Bonus:1000 RON
Bonus:1000 RON
Aceste pozitii sunt platite de casele de pariuri
Aboneaza-te la ponturile de la cei mai buni tipsteri
Primesti zilnic o selectie de ponturi si pronosticuri de actualitate doar de la expertii si tipsterii Legalbet cu cele mai bune rezultate. Fara spam, doar pariuri!

Echipe de start

Echipele de start vor fi anuntate cu aproximativ o ora inainte de inceputul meciului

M — Minutes G — Pucuri A — Assists P — Puncte
Jokerit

Lauri Marjamaki
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Anders Lindbek
gk. 780 -30 0 0
Janis Kalnins
gk. 722 -26 0 0
Viktor Lev
df. 455 1 7 8
Jonathan Pudas
df. 413 2 6 8
Alex Grant
df. 369 2 4 6
David Sklenicka
df. 334 3 4 7
Jakub Krejčík
df. 328 3 5 8
Tommi Kivisto
df. 325 2 2 4
Niklas Friman
df. 185 0 4 4
Nuutti Viitasalo
df. 36 0 0 0
Joonas Jarvinen
df. 35 0 0 0
Mico Luoto
df. 9 0 0 0
Sami Lepisto
df. 0 0 0 0
Brian O'Neill
fw. 489 6 24 30
Jordan Shreder
fw. 377 6 9 15
Nicklas Jensen
fw. 362 10 8 18
John Norman
fw. 347 4 5 9
Iiro Pakarinen
fw. 334 7 5 12
Henrik Haapala
fw. 322 2 8 10
Jesse Joensuu
fw. 321 8 4 12
Marko Anttila
fw. 318 4 4 8
Eeli Tolvanen
fw. 316 4 6 10
Veli-Matti Savinainen
fw. 284 7 4 11
Saku Mäenalanen
fw. 273 1 5 6
Peter Regin
fw. 203 4 5 9
Antti Pihlstrom
fw. 194 0 1 1
Henri Ikonen
fw. 128 0 3 3
Julius Junttila
fw. 108 0 0 0
Aleksi Halme
fw. 25 0 0 0
Rasmus Lahnaviik
fw. 20 0 0 0
Konsta Hirvonen
fw. 15 0 0 0
Matias Mittinen
fw. 12 0 0 0
Mikka Partanen
fw. 11 1 0 1
Eetu Maki
fw. 5 0 0 0
Lokomotiv

Andrei Skabelka
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Edward Pasquale
gk. 1,196 -30 0 0
Ilya Konovalov
gk. 493 -18 0 0
Daniil Isayev
gk. 126 -5 0 0
Aleksey Marchenko
df. 642 4 8 12
Maxim Osipov
df. 562 3 8 11
Rushan Rafikov
df. 547 2 10 12
Atte Ohtamaa
df. 512 4 6 10
Nikita Cherepanov
df. 480 2 1 3
Anton Malyshev
df. 323 0 4 4
Daniil Misyul
df. 203 0 2 2
Denis Barantsev
df. 139 0 3 3
Roman Savchenko
df. 70 1 0 1
Ilya Lubushkin
df. 31 0 0 0
Alexander Kalinin
df. 17 0 0 0
Ivan Kovalyov
df. 17 0 0 0
Aleksey Goryachev
df. 8 0 0 0
Denis Alekseev
fw. 491 8 13 21
Pavel Kraskovskiy
fw. 483 7 7 14
Egor Korshkov
fw. 470 10 11 21
Artur Kayumov
fw. 446 6 8 14
Pavel Kudryavtsev
fw. 432 1 10 11
Vladimir Tkachyov
fw. 412 5 9 14
Anton Lander
fw. 404 7 5 12
Georgy Ivanov
fw. 391 3 8 11
Egor Averin
fw. 380 5 5 10
Teemu Pulkkinen
fw. 313 9 5 14
Nikolai Kovalenko
fw. 261 5 4 9
Artem Ilyenko
fw. 135 2 2 4
Maxim Berezkin
fw. 123 0 2 2
Mikhail Belyayev
fw. 86 0 0 0
Aleksandr Darin
fw. 82 1 2 3
Daniil Tesanov
fw. 34 0 1 1
Ivan Romanov
fw. 10 0 0 0
Yegor Manin
fw. 10 0 0 0
Maxim Denezhkin
fw. 9 0 0 0
Nu vor juca
Andre Petersson
fw. 263 7 3 10

Meciurile head-to-head

KHL 2020-2021
19.11.20
Lokomotiv
Jokerit
12.10.20
Jokerit
Lokomotiv
03.10.20
Lokomotiv
Jokerit
KHL 2019-2020
11.03.20
Lokomotiv
Jokerit
09.03.20
Jokerit
Lokomotiv
07.03.20
Lokomotiv
Jokerit
05.03.20
Lokomotiv
Jokerit
03.03.20
Jokerit
Lokomotiv
01.03.20
Jokerit
Lokomotiv
01.02.20
Lokomotiv
Jokerit
Mai multe meciuri

Ultimele meciuri de la turneu

Jokerit
02.12.20
Jokerit
Salavat Yulaev
V
30.11.20
SKA
Jokerit
1
:
1
2
:
4
S
CS
28.11.20
Vityaz
Jokerit
3
:
3
3
:
2
S
PS
26.11.20
Torpedo
Jokerit
I
24.11.20
Jokerit
HC Dynamo
V
21.11.20
Jokerit
HC Sochi
V
19.11.20
Lokomotiv
Jokerit
V
16.11.20
Jokerit
Tractor
I
10.11.20
Jokerit
SKA
I
03.11.20
HC Sochi
Jokerit
CO
01.11.20
Severstal
Jokerit
I
21.10.20
Barys
Jokerit
CO
19.10.20
Amur
Jokerit
I
17.10.20
Sibir
Jokerit
V
14.10.20
Jokerit
CSKA
V
12.10.20
Jokerit
Lokomotiv
I
09.10.20
Jokerit
HC Dinamo Riga
V
06.10.20
Jokerit
HC Spartak
V
03.10.20
Lokomotiv
Jokerit
V
01.10.20
Severstal
Jokerit
V
29.09.20
Avangard
Jokerit
PO
27.09.20
Jokerit
CSKA
I
25.09.20
Jokerit
Sibir
V
09.09.20
Jokerit
Neftekhimik
V
05.09.20
HC Dinamo Riga
Jokerit
V
03.09.20
HC Dinamo Minsk
Jokerit
5
:
0
Abandon
I
Lokomotiv
01.12.20
Lokomotiv
Severstal
V
29.11.20
Lokomotiv
HC Dinamo Minsk
CO
26.11.20
HC Dynamo
Lokomotiv
PO
24.11.20
HC Dinamo Minsk
Lokomotiv
PO
21.11.20
Lokomotiv
HC Dinamo Riga
V
19.11.20
Lokomotiv
Jokerit
I
16.11.20
CSKA
Lokomotiv
I
12.11.20
Lokomotiv
Avtomobilist
I
10.11.20
Lokomotiv
Barys
V
01.11.20
Lokomotiv
HC Dinamo Minsk
V
30.10.20
Lokomotiv
HC Dynamo
V
28.10.20
Avtomobilist
Lokomotiv
PO
26.10.20
Salavat Yulaev
Lokomotiv
V
24.10.20
Neftekhimik
Lokomotiv
V
20.10.20
Lokomotiv
HC Spartak
0
:
0
2
:
0
S
CS
16.10.20
HC Dinamo Minsk
Lokomotiv
V
14.10.20
HC Dinamo Riga
Lokomotiv
2
:
2
0
:
2
S
CS
12.10.20
Jokerit
Lokomotiv
V
10.10.20
Lokomotiv
HC Dynamo
CO
08.10.20
HC Spartak
Lokomotiv
CO
06.10.20
Vityaz
Lokomotiv
V
03.10.20
Lokomotiv
Jokerit
I
01.10.20
Lokomotiv
Ak Bars
V
29.09.20
Lokomotiv
Metallurg
3
:
3
0
:
1
S
PS
25.09.20
Lokomotiv
Neftekhimik
I
22.09.20
Kunlun RS
Lokomotiv
5
:
0
Abandon
I
13.09.20
Lokomotiv
Tractor
V
11.09.20
SKA
Lokomotiv
I
09.09.20
HC Dynamo
Lokomotiv
V
05.09.20
Lokomotiv
Amur
V
03.09.20
Lokomotiv
HC Spartak
V

Clasamente

MJ — Meciuri jucate V — Meciuri castigate CO — Meciuri castigate in prelungiri CS — Meciuri castigate la shootout I — Meciuri pierdute PO — Meciuri pierdute in prelungiri PS — Meciuri pierdute la shootout G — Pucuri P — Puncte
West conference

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
33 21 2 2 5 3 0 110-67 53
2
SKA
33 18 1 1 9 1 3 99-75 44
3
Lokomotiv
31 15 3 2 7 3 1 88-55 44
4
HC Dinamo Minsk
31 11 5 2 10 2 1 86-80 39
5
HC Dynamo
31 14 3 0 10 2 2 90-83 38
6
Jokerit
26 13 2 1 8 1 1 86-60 34
7
HC Spartak
32 10 3 1 12 4 2 83-92 34
8
Severstal
31 10 3 2 14 1 1 66-86 32
9
Vityaz
31 10 2 3 14 1 1 88-91 32
10
HC Sochi
32 7 1 0 18 4 2 60-103 22
11
HC Dinamo Riga
30 2 1 1 22 2 2 51-96 12
East conference

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Ak Bars
33 16 2 4 7 3 1 99-77 48
2
Avangard
31 19 1 0 5 3 3 91-59 46
3
Tractor
33 18 2 1 10 1 1 89-68 44
4
Metallurg
34 16 0 4 10 3 1 93-79 44
5
Salavat Yulaev
34 13 3 4 11 2 1 100-91 43
6
Avtomobilist
30 13 3 1 7 3 3 91-78 40
7
Sibir
33 13 2 0 15 0 3 85-90 33
8
Torpedo
31 9 2 3 13 3 1 85-92 32
9
Barys
28 8 3 1 11 3 2 60-75 29
10
Amur
34 9 3 1 19 0 2 79-102 28
11
Neftekhimik
31 8 1 1 21 0 0 72-112 20
12
Kunlun RS
31 6 0 0 21 3 1 67-107 16
Bobrov's Division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
SKA
33 18 1 1 9 1 3 99-75 44
2
Jokerit
26 13 2 1 8 1 1 86-60 34
3
HC Spartak
32 10 3 1 12 4 2 83-92 34
4
Severstal
31 10 3 2 14 1 1 66-86 32
5
Vityaz
31 10 2 3 14 1 1 88-91 32
6
HC Sochi
32 7 1 0 18 4 2 60-103 22
Chernyshev division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Avangard
31 19 1 0 5 3 3 91-59 46
2
Salavat Yulaev
34 13 3 4 11 2 1 100-91 43
3
Sibir
33 13 2 0 15 0 3 85-90 33
4
Barys
28 8 3 1 11 3 2 60-75 29
5
Amur
34 9 3 1 19 0 2 79-102 28
6
Kunlun RS
31 6 0 0 21 3 1 67-107 16
Tarasov division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
33 21 2 2 5 3 0 110-67 53
2
Lokomotiv
31 15 3 2 7 3 1 88-55 44
3
HC Dinamo Minsk
31 11 5 2 10 2 1 86-80 39
4
HC Dynamo
31 14 3 0 10 2 2 90-83 38
5
HC Dinamo Riga
30 2 1 1 22 2 2 51-96 12
Kharlamov Division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Ak Bars
33 16 2 4 7 3 1 99-77 48
2
Tractor
33 18 2 1 10 1 1 89-68 44
3
Metallurg
34 16 0 4 10 3 1 93-79 44
4
Avtomobilist
30 13 3 1 7 3 3 91-78 40
5
Torpedo
31 9 2 3 13 3 1 85-92 32
6
Neftekhimik
31 8 1 1 21 0 0 72-112 20
Teams, that are located in first place in their divisions, will be placed in the first and second spots in the conference standings, depending on the number of points scored throughout all games in the regular season.
Clasamentul principal

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
33 21 2 2 5 3 0 110-67 53
2
Ak Bars
33 16 2 4 7 3 1 99-77 48
3
Avangard
31 19 1 0 5 3 3 91-59 46
4
Tractor
33 18 2 1 10 1 1 89-68 44
5
SKA
33 18 1 1 9 1 3 99-75 44
6
Metallurg
34 16 0 4 10 3 1 93-79 44
7
Lokomotiv
31 15 3 2 7 3 1 88-55 44
8
Salavat Yulaev
34 13 3 4 11 2 1 100-91 43
9
Avtomobilist
30 13 3 1 7 3 3 91-78 40
10
HC Dinamo Minsk
31 11 5 2 10 2 1 86-80 39
11
HC Dynamo
31 14 3 0 10 2 2 90-83 38
12
Jokerit
26 13 2 1 8 1 1 86-60 34
13
HC Spartak
32 10 3 1 12 4 2 83-92 34
14
Sibir
33 13 2 0 15 0 3 85-90 33
15
Severstal
31 10 3 2 14 1 1 66-86 32
16
Vityaz
31 10 2 3 14 1 1 88-91 32
17
Torpedo
31 9 2 3 13 3 1 85-92 32
18
Barys
28 8 3 1 11 3 2 60-75 29
19
Amur
34 9 3 1 19 0 2 79-102 28
20
HC Sochi
32 7 1 0 18 4 2 60-103 22
21
Neftekhimik
31 8 1 1 21 0 0 72-112 20
22
Kunlun RS
31 6 0 0 21 3 1 67-107 16
23
HC Dinamo Riga
30 2 1 1 22 2 2 51-96 12
Ultimele 5 meciuri

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Avangard
5 5 0 0 0 0 0 17-5 10
2
Metallurg
5 4 0 0 0 0 1 20-12 9
3
CSKA
5 3 1 0 1 0 0 18-10 8
4
Sibir
5 3 1 0 1 0 0 12-5 8
5
Torpedo
5 3 0 1 1 0 0 15-9 8
6
Lokomotiv
5 2 1 0 0 2 0 15-10 8
7
Salavat Yulaev
5 2 1 0 1 0 1 14-9 7
8
Jokerit
5 2 0 1 1 0 1 16-10 7
9
Vityaz
5 2 0 1 1 1 0 16-11 7
10
SKA
5 2 0 1 1 0 1 12-11 7
11
HC Dinamo Minsk
5 1 2 0 1 1 0 14-13 7
12
HC Dynamo
5 2 1 0 2 0 0 15-19 6
13
Ak Bars
5 2 0 1 2 0 0 13-12 6
14
Amur
5 2 0 0 3 0 0 17-16 4
15
Severstal
5 2 0 0 3 0 0 11-15 4
16
Barys
5 2 0 0 3 0 0 10-14 4
17
Neftekhimik
5 2 0 0 3 0 0 17-22 4
18
Tractor
5 1 1 0 3 0 0 13-18 4
19
Kunlun RS
5 1 0 0 2 2 0 10-14 4
20
HC Sochi
5 1 0 0 3 1 0 8-15 3
21
Avtomobilist
5 0 0 0 2 2 1 7-18 3
22
HC Spartak
5 1 0 0 4 0 0 10-18 2
23
HC Dinamo Riga
5 0 1 0 4 0 0 13-18 2
Gazde

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Avangard
15 12 1 0 0 0 2 50-22 28
2
CSKA
17 11 1 0 2 3 0 55-32 27
3
Ak Bars
15 10 1 1 1 1 1 50-30 26
4
Lokomotiv
17 9 2 1 4 0 1 53-33 25
5
Torpedo
17 9 0 0 4 3 1 54-47 22
6
Sibir
18 8 2 0 6 0 2 49-51 22
7
Salavat Yulaev
16 7 1 2 4 1 1 50-42 22
8
Metallurg
18 9 0 0 7 1 1 47-45 20
9
SKA
17 8 1 0 6 0 2 47-43 20
10
Tractor
14 7 2 0 3 1 1 42-28 20
11
HC Dynamo
16 7 2 0 5 1 1 52-44 20
12
Avtomobilist
14 5 2 0 2 2 3 41-33 19
13
HC Dinamo Minsk
16 4 4 1 6 1 0 38-39 19
14
HC Spartak
15 4 2 1 4 4 0 45-42 18
15
Amur
16 7 1 0 7 0 1 40-35 17
16
Jokerit
12 8 0 0 4 0 0 45-23 16
17
Barys
14 5 0 1 4 2 2 31-35 16
18
Vityaz
17 5 0 2 9 0 1 46-57 15
19
Severstal
16 6 1 0 9 0 0 33-44 14
20
Kunlun RS
14 5 0 0 7 1 1 36-44 12
21
Neftekhimik
18 4 1 1 12 0 0 42-60 12
22
HC Sochi
15 3 0 0 8 2 2 31-51 10
23
HC Dinamo Riga
15 2 0 1 10 1 1 27-34 8
Oaspeti

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
16 10 1 2 3 0 0 55-35 26
2
Tractor
19 11 0 1 7 0 0 47-40 24
3
SKA
16 10 0 1 3 1 1 52-32 24
4
Metallurg
16 7 0 4 3 2 0 46-34 24
5
Ak Bars
18 6 1 3 6 2 0 49-47 22
6
Avtomobilist
16 8 1 1 5 1 0 50-45 21
7
Salavat Yulaev
18 6 2 2 7 1 0 50-49 21
8
HC Dinamo Minsk
15 7 1 1 4 1 1 48-41 20
9
Lokomotiv
14 6 1 1 3 3 0 35-22 19
10
HC Dynamo
15 7 1 0 5 1 1 38-39 18
11
Avangard
16 7 0 0 5 3 1 41-37 18
12
Jokerit
14 5 2 1 4 1 1 41-37 18
13
Severstal
15 4 2 2 5 1 1 33-42 18
14
Vityaz
14 5 2 1 5 1 0 42-34 17
15
HC Spartak
17 6 1 0 8 0 2 38-50 16
16
Barys
14 3 3 0 7 1 0 29-40 13
17
HC Sochi
17 4 1 0 10 2 0 29-52 12
18
Sibir
15 5 0 0 9 0 1 36-39 11
19
Amur
18 2 2 1 12 0 1 39-67 11
20
Torpedo
14 0 2 3 9 0 0 31-45 10
21
Neftekhimik
13 4 0 0 9 0 0 30-52 8
22
Kunlun RS
17 1 0 0 14 2 0 31-63 4
23
HC Dinamo Riga
15 0 1 0 12 1 1 24-62 4
Indiciu: tasteaza '@' inainte de numele de utilizator pentru a gasi utilizatorul
Inchide