Meciurile urmatoare

This match has ended, please select an alternative match to bet on
1 X 2
SP TP
07 februarie
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Mai multe ponturi si trenduri
07 februarie
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Mai multe ponturi si trenduri
07 februarie
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Mai multe ponturi si trenduri
07 februarie
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Mai multe ponturi si trenduri
07 februarie
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Mai multe ponturi si trenduri
Arata tot

Ponturi pariuri pentru meciul HC Spartak — Tractor 13 ianuarie 2023

Cote

Calculeaza castigul net Introdu suma pe care vrei sa o pariezi si in tabel iti va aparea suma pe care o poti castiga in functie de cotele curente.
100 RON
500 RON
1000 RON
5000 RON
Fulltime
Total
Casa de pariuri 1 X 2 S 4.5 P 4.5
2.20
3.85
2.70
Castigurile nete reprezinta diferenta dintre castigurile totale si miza pariului. Exemplu: 100 RON miza * 1.50 cota = 150 RON (castiguri nete in acest caz 50 RON)

Bonusuri pentru pariuri pe meciul HC Spartak – Tractor

Ultimele meciuri de la turneu

HC Spartak
10.01.23
SKA
HC Spartak
I
08.01.23
Lokomotiv
HC Spartak
V
06.01.23
Torpedo
HC Spartak
I
04.01.23
Neftekhimik
HC Spartak
I
30.12.22
HC Dinamo Minsk
HC Spartak
5
:
5
0
:
2
S
CS
28.12.22
Severstal
HC Spartak
PO
26.12.22
Lokomotiv
HC Spartak
I
24.12.22
SKA
HC Spartak
I
20.12.22
HC Dynamo
HC Spartak
I
08.12.22
HC Spartak
HC Dynamo
1
:
1
0
:
1
S
PS
06.12.22
HC Spartak
Lokomotiv
I
04.12.22
Vityaz
HC Spartak
V
30.11.22
HC Spartak
HC Dinamo Minsk
1
:
1
1
:
0
S
CS
27.11.22
Tractor
HC Spartak
V
25.11.22
Barys
HC Spartak
V
23.11.22
Avangard
HC Spartak
V
20.11.22
HC Spartak
Lokomotiv
V
18.11.22
HC Spartak
CSKA
I
16.11.22
HC Spartak
Severstal
V
14.11.22
HC Dynamo
HC Spartak
2
:
2
3
:
4
S
CS
11.11.22
CSKA
HC Spartak
V
09.11.22
HC Dinamo Minsk
HC Spartak
I
07.11.22
Torpedo
HC Spartak
I
04.11.22
HC Spartak
Kunlun RS
I
01.11.22
HC Spartak
Avangard
I
30.10.22
HC Spartak
SKA
I
25.10.22
Sibir
HC Spartak
I
23.10.22
Amur
HC Spartak
CO
21.10.22
Admiral
HC Spartak
1
:
1
2
:
3
S
CS
18.10.22
HC Spartak
Salavat Yulaev
I
16.10.22
Kunlun RS
HC Spartak
I
13.10.22
HC Spartak
HC Dinamo Minsk
CO
11.10.22
HC Spartak
Vityaz
PO
09.10.22
Vityaz
HC Spartak
1
:
1
2
:
1
S
PS
07.10.22
Severstal
HC Spartak
V
05.10.22
HC Spartak
SKA
I
02.10.22
HC Spartak
Vityaz
I
30.09.22
HC Spartak
Torpedo
V
28.09.22
HC Spartak
Barys
I
26.09.22
CSKA
HC Spartak
PO
23.09.22
HC Sochi
HC Spartak
V
21.09.22
Ak Bars
HC Spartak
V
18.09.22
HC Spartak
Ak Bars
I
16.09.22
HC Spartak
Torpedo
PO
14.09.22
Avtomobilist
HC Spartak
I
12.09.22
Salavat Yulaev
HC Spartak
V
10.09.22
Metallurg
HC Spartak
PO
06.09.22
HC Spartak
Admiral
V
04.09.22
HC Spartak
Sibir
V
02.09.22
HC Spartak
Amur
V
Tractor
11.01.23
Lokomotiv
Tractor
V
08.01.23
Tractor
CSKA
I
06.01.23
Tractor
Avtomobilist
3
:
3
3
:
1
S
CS
04.01.23
Tractor
SKA
I
30.12.22
Tractor
Metallurg
V
28.12.22
Tractor
Salavat Yulaev
V
26.12.22
Metallurg
Tractor
4
:
4
2
:
3
S
CS
24.12.22
HC Dynamo
Tractor
PO
19.12.22
Tractor
Sibir
V
08.12.22
Avtomobilist
Tractor
I
06.12.22
Sibir
Tractor
V
04.12.22
Avangard
Tractor
I
02.12.22
Salavat Yulaev
Tractor
I
30.11.22
Tractor
Barys
I
27.11.22
Tractor
HC Spartak
I
23.11.22
Tractor
Avtomobilist
PO
21.11.22
Tractor
Amur
V
19.11.22
Tractor
Metallurg
PO
16.11.22
Amur
Tractor
2
:
2
1
:
2
S
CS
14.11.22
Amur
Tractor
I
12.11.22
Admiral
Tractor
I
10.11.22
Admiral
Tractor
I
07.11.22
Tractor
Sibir
V
04.11.22
Tractor
Vityaz
I
01.11.22
Tractor
Admiral
CO
30.10.22
Tractor
Amur
V
28.10.22
Metallurg
Tractor
I
26.10.22
HC Sochi
Tractor
V
24.10.22
CSKA
Tractor
I
19.10.22
Tractor
Avangard
V
16.10.22
Tractor
Ak Bars
V
13.10.22
Tractor
Sibir
PO
11.10.22
Neftekhimik
Tractor
V
09.10.22
Severstal
Tractor
3
:
3
2
:
0
S
PS
07.10.22
Kunlun RS
Tractor
PO
04.10.22
Tractor
Metallurg
I
02.10.22
Tractor
Neftekhimik
I
30.09.22
Tractor
Salavat Yulaev
I
28.09.22
Tractor
Kunlun RS
V
25.09.22
Ak Bars
Tractor
I
23.09.22
Neftekhimik
Tractor
V
21.09.22
Torpedo
Tractor
I
19.09.22
Tractor
Avangard
I
16.09.22
Tractor
Neftekhimik
V
13.09.22
Barys
Tractor
I
11.09.22
Sibir
Tractor
2
:
2
0
:
2
S
CS
09.09.22
Salavat Yulaev
Tractor
I
06.09.22
Tractor
Avtomobilist
CO
04.09.22
Tractor
Lokomotiv
I
02.09.22
Tractor
Severstal
I

Meciurile head-to-head: HC Spartak — Tractor

KHL 2022-2023
27.11.22
Tractor
HC Spartak
KHL 2021-2022
04.12.21
Tractor
HC Spartak
KHL 2020-2021
06.01.21
Tractor
HC Spartak
15.09.20
HC Spartak
Tractor
KHL 2019-2020
25.01.20
HC Spartak
Tractor
27.12.19
Tractor
HC Spartak
KHL 2018-2019
30.10.18
Tractor
HC Spartak
19.09.18
HC Spartak
Tractor
KHL 2017-2018
24.11.17
Tractor
HC Spartak
18.11.17
HC Spartak
Tractor
Mai multe meciuri

Clasamente

MJ — Meciuri jucate V — Meciuri castigate CO — Meciuri castigate in prelungiri CS — Meciuri castigate la shootout I — Meciuri pierdute PO — Meciuri pierdute in prelungiri PS — Meciuri pierdute la shootout G — Pucuri P — Puncte
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
50 30 5 3 8 3 1 181-110 80
2
CSKA
49 26 5 1 12 3 2 150-109 69
3
Torpedo
50 25 5 2 14 3 1 148-114 68
4
Lokomotiv
51 26 2 2 14 4 3 127-98 67
5
Avtomobilist
49 22 6 1 13 3 4 142-123 65
6
HC Dynamo
49 21 3 4 13 3 5 129-107 64
7
Metallurg
49 25 2 1 14 4 3 139-119 63
8
Avangard
49 23 3 3 16 2 2 140-117 62
9
Sibir
50 17 5 7 17 2 2 127-113 62
10
Salavat Yulaev
49 21 2 3 14 3 6 128-105 61
11
Admiral
50 18 2 7 18 3 2 100-99 59
12
Ak Bars
49 15 8 3 16 5 2 125-120 59
13
Vityaz
50 16 5 2 19 3 5 126-132 54
14
HC Spartak
50 16 2 4 21 5 2 113-133 51
15
Severstal
50 12 4 4 19 7 4 136-149 51
16
HC Dinamo Minsk
51 14 3 2 21 6 5 128-158 49
17
Barys
51 18 1 3 25 1 3 110-139 48
18
Tractor
50 15 2 4 23 5 1 115-141 48
19
Amur
49 14 4 3 22 3 3 100-122 48
20
Neftekhimik
49 16 5 1 24 2 1 122-151 47
21
Kunlun RS
51 13 2 3 28 1 4 120-158 41
22
HC Sochi
49 3 2 0 35 7 2 99-188 19
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Ak Bars
5 3 1 1 0 0 0 12-5 10
2
Torpedo
5 3 1 0 0 0 1 20-12 9
3
CSKA
5 3 1 0 1 0 0 14-9 8
4
SKA
5 3 0 0 1 1 0 24-19 7
5
Salavat Yulaev
5 3 0 0 1 0 1 13-8 7
6
HC Dynamo
5 2 0 1 1 1 0 14-13 7
7
Sibir
5 1 1 1 1 0 1 10-8 7
8
Vityaz
5 3 0 0 2 0 0 10-11 6
9
Neftekhimik
5 3 0 0 2 0 0 11-13 6
10
Avangard
5 2 0 1 2 0 0 14-9 6
11
Tractor
5 2 0 1 2 0 0 14-16 6
12
HC Dinamo Minsk
5 2 0 0 1 1 1 11-13 6
13
Amur
5 1 0 2 2 0 0 8-9 6
14
Kunlun RS
5 2 0 0 2 0 1 18-13 5
15
Severstal
5 1 0 1 2 1 0 17-21 5
16
HC Spartak
5 1 0 1 3 0 0 17-19 4
17
Admiral
5 1 0 1 3 0 0 10-13 4
18
Avtomobilist
5 1 0 0 2 0 2 9-16 4
19
Barys
5 1 0 0 3 0 1 10-14 3
20
Metallurg
5 1 0 0 3 0 1 8-14 3
21
Lokomotiv
5 1 0 0 4 0 0 12-13 2
22
HC Sochi
5 0 0 0 4 1 0 9-19 1
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
25 18 3 1 1 1 1 90-44 46
2
Avtomobilist
25 16 2 1 5 0 1 83-56 39
3
Torpedo
24 15 3 1 4 1 0 83-52 39
4
Metallurg
26 14 1 1 5 2 3 75-58 37
5
HC Dynamo
27 12 2 2 7 1 3 77-60 36
6
Lokomotiv
25 15 0 1 6 1 2 58-42 35
7
CSKA
24 12 4 0 6 1 1 77-55 34
8
Sibir
25 11 2 3 7 0 2 72-59 34
9
Avangard
22 11 3 1 4 2 1 65-41 33
10
Ak Bars
25 9 5 1 7 3 0 68-57 33
11
Salavat Yulaev
25 9 2 2 7 1 4 66-56 31
12
Severstal
25 8 2 3 8 3 1 75-69 30
13
Neftekhimik
24 10 3 1 9 0 1 57-61 29
14
Tractor
27 10 2 1 11 3 0 62-73 29
15
Admiral
24 10 1 3 9 0 1 46-44 29
16
Amur
24 9 2 1 7 2 3 55-56 29
17
Vityaz
25 8 3 2 9 2 1 67-67 29
18
Barys
26 11 1 2 12 0 0 61-65 28
19
HC Dinamo Minsk
26 8 1 1 10 3 3 73-87 26
20
Kunlun RS
27 7 2 1 13 1 3 67-90 24
21
HC Spartak
21 6 1 1 10 2 1 40-59 19
22
HC Sochi
25 2 1 0 18 3 1 48-89 10
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
CSKA
25 14 1 1 6 2 1 73-54 35
2
SKA
25 12 2 2 7 2 0 91-66 34
3
Lokomotiv
26 11 2 1 8 3 1 69-56 32
4
HC Spartak
29 10 1 3 11 3 1 73-74 32
5
Salavat Yulaev
24 12 0 1 7 2 2 62-49 30
6
Admiral
26 8 1 4 9 3 1 54-55 30
7
Avangard
27 12 0 2 12 0 1 75-76 29
8
Torpedo
26 10 2 1 10 2 1 65-62 29
9
HC Dynamo
22 9 1 2 6 2 2 52-47 28
10
Sibir
25 6 3 4 10 2 0 55-54 28
11
Metallurg
23 11 1 0 9 2 0 64-61 26
12
Avtomobilist
24 6 4 0 8 3 3 59-67 26
13
Ak Bars
24 6 3 2 9 2 2 57-63 26
14
Vityaz
25 8 2 0 10 1 4 59-65 25
15
HC Dinamo Minsk
25 6 2 1 11 3 2 55-71 23
16
Severstal
25 4 2 1 11 4 3 61-80 21
17
Barys
25 7 0 1 13 1 3 49-74 20
18
Amur
25 5 2 2 15 1 0 45-66 19
19
Tractor
23 5 0 3 12 2 1 53-68 19
20
Neftekhimik
25 6 2 0 15 2 0 65-90 18
21
Kunlun RS
24 6 0 2 15 0 1 53-68 17
22
HC Sochi
24 1 1 0 17 4 1 51-99 9
MJ — Meciuri jucate V — Meciuri castigate CO — Meciuri castigate in prelungiri CS — Meciuri castigate la shootout I — Meciuri pierdute PO — Meciuri pierdute in prelungiri PS — Meciuri pierdute la shootout G — Pucuri P — Puncte
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
50 30 5 3 8 3 1 181-110 80
2
CSKA
49 26 5 1 12 3 2 150-109 69
3
Torpedo
50 25 5 2 14 3 1 148-114 68
4
Lokomotiv
51 26 2 2 14 4 3 127-98 67
5
HC Dynamo
49 21 3 4 13 3 5 129-107 64
6
Vityaz
50 16 5 2 19 3 5 126-132 54
7
HC Spartak
50 16 2 4 21 5 2 113-133 51
8
Severstal
50 12 4 4 19 7 4 136-149 51
9
HC Dinamo Minsk
51 14 3 2 21 6 5 128-158 49
10
Kunlun RS
51 13 2 3 28 1 4 120-158 41
11
HC Sochi
49 3 2 0 35 7 2 99-188 19
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Avtomobilist
49 22 6 1 13 3 4 142-123 65
2
Metallurg
49 25 2 1 14 4 3 139-119 63
3
Avangard
49 23 3 3 16 2 2 140-117 62
4
Sibir
50 17 5 7 17 2 2 127-113 62
5
Salavat Yulaev
49 21 2 3 14 3 6 128-105 61
6
Admiral
50 18 2 7 18 3 2 100-99 59
7
Ak Bars
49 15 8 3 16 5 2 125-120 59
8
Barys
51 18 1 3 25 1 3 110-139 48
9
Tractor
50 15 2 4 23 5 1 115-141 48
10
Amur
49 14 4 3 22 3 3 100-122 48
11
Neftekhimik
49 16 5 1 24 2 1 122-151 47
MJ — Meciuri jucate V — Meciuri castigate CO — Meciuri castigate in prelungiri CS — Meciuri castigate la shootout I — Meciuri pierdute PO — Meciuri pierdute in prelungiri PS — Meciuri pierdute la shootout G — Pucuri P — Puncte
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
50 30 5 3 8 3 1 181-110 80
2
Torpedo
50 25 5 2 14 3 1 148-114 68
3
Vityaz
50 16 5 2 19 3 5 126-132 54
4
HC Spartak
50 16 2 4 21 5 2 113-133 51
5
HC Sochi
49 3 2 0 35 7 2 99-188 19
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Avangard
49 23 3 3 16 2 2 140-117 62
2
Sibir
50 17 5 7 17 2 2 127-113 62
3
Salavat Yulaev
49 21 2 3 14 3 6 128-105 61
4
Admiral
50 18 2 7 18 3 2 100-99 59
5
Barys
51 18 1 3 25 1 3 110-139 48
6
Amur
49 14 4 3 22 3 3 100-122 48
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
CSKA
49 26 5 1 12 3 2 150-109 69
2
Lokomotiv
51 26 2 2 14 4 3 127-98 67
3
HC Dynamo
49 21 3 4 13 3 5 129-107 64
4
Severstal
50 12 4 4 19 7 4 136-149 51
5
HC Dinamo Minsk
51 14 3 2 21 6 5 128-158 49
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Avtomobilist
49 22 6 1 13 3 4 142-123 65
2
Metallurg
49 25 2 1 14 4 3 139-119 63
3
Ak Bars
49 15 8 3 16 5 2 125-120 59
4
Tractor
50 15 2 4 23 5 1 115-141 48
5
Neftekhimik
49 16 5 1 24 2 1 122-151 47
6
Kunlun RS
51 13 2 3 28 1 4 120-158 41

Echipe de start

Starting lineups temporary unavailable

M — Minutes G — Pucuri A — Assists P — Puncte
HC Spartak

Igor Grishin
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Patrik Rybar
gk. 31 -66 0 0
Alexei Krasikov
gk. 24 -57 0 0
Dmitriy Kulikov.
gk. 1 -2 0 0
Egor Savikov
df. 46 2 8 10
Joey Keane
df. 46 6 12 18
Nikita Sokolov
df. 35 0 1 1
Timur Khairullin
df. 33 2 4 6
Dmitriy Vishnevskiy
df. 26 1 6 7
Semion Rycjkin
df. 25 0 4 4
Atrem Serikov
df. 21 1 4 5
Aleksey Yegorov
df. 17 1 2 3
Maxim Chudinov
df. 16 3 2 5
Igor Chibrikov
df. 13 0 1 1
Daniil Orlov
df. 8 0 2 2
Alexey Emelin
df. 7 0 1 1
Danila Kvartalnov
fw. 48 6 10 16
Alexander Khokhlachev
fw. 47 14 26 40
Andrei Loktionov
fw. 47 8 10 18
Maxim Tsyplakov
fw. 46 6 10 16
Ilya Tataluyev
fw. 45 8 11 19
Phil Varone
fw. 43 10 12 22
Roman Starchenko
fw. 40 6 7 13
Matvei Zaseda
fw. 37 10 8 18
Roman Lyubimov
fw. 34 1 1 2
Shane Prince
fw. 32 13 8 21
Nikita Chibrikov
fw. 21 0 1 1
Pavel Kukshtel
fw. 20 0 1 1
Fyodor Svechkov
fw. 17 1 0 1
Dmitry Zlodeev
fw. 16 0 1 1
Ilya Shipov
fw. 15 0 1 1
Maksim Krovyakov
fw. 15 0 1 1
Daniel Usmanov
fw. 13 1 1 2
German Rubtsov
fw. 13 2 1 3
Mark Verba
fw. 10 0 1 1
Ilya Baranov
fw. 8 0 0 0
Kirill Kozhevnikov
fw. 8 1 0 1
Pavel Tkachenko
fw. 8 1 0 1
Nikita Susuyev
fw. 7 2 0 2
Aleksey Lipanov
fw. 2 0 0 0
Tractor

Anvar Gatiyatulin
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Ilya Proskuryakov
gk. 30 -65 0 0
Sergei Mylnikov
gk. 19 -44 0 0
Albert Yarullin
df. 49 4 7 11
Artem Blagievskiy
df. 42 1 7 8
Sergey Telegin
df. 40 5 11 16
Ilya Karpykhin
df. 37 5 6 11
Roman Manuhov
df. 31 0 2 2
Igor Isayev
df. 25 0 4 4
Alexander Shepelev
df. 22 1 3 4
Petr Yasinskiy
df. 22 0 2 2
Robert Hamilton
df. 14 0 8 8
Aleksandr Kirpichnikov
df. 6 0 0 0
Alexander Bryntsev
df. 5 0 0 0
Artyom Shchuchinov
df. 1 0 0 0
Alexei Byvaltsev
fw. 50 13 18 31
Sergei Kalinin
fw. 50 8 11 19
Maxim Shabanov
fw. 49 11 7 18
Pyotr Khokhryakov
fw. 49 3 6 9
Nikita Tertyshny
fw. 48 4 16 20
Teemu Pulkkinen
fw. 48 13 9 22
Vladimir А. Tkachyov
fw. 47 10 14 24
Andrei Stas
fw. 41 0 3 3
Anton Burdasov
fw. 41 15 22 37
Mikhail Goryunov-Rolgizer
fw. 36 3 7 10
Kirill Kapustin
fw. 34 4 4 8
Mihail Kotlyarevski
fw. 26 5 0 5
Yegor Fateyev
fw. 22 0 1 1
Ivan Stezhkin
fw. 19 0 0 0
Nikita Soshnikov
fw. 8 3 3 6
Marsel Sholokhov
fw. 5 0 0 0
Alexander Rykov
fw. 4 0 0 0
Alexander Podkorytov
fw. 3 0 0 0
Artem Udot
fw. 2 0 0 0

Postat de:

NicPopescu
NicPopescu
Managerul siteului