Indiciu: tasteaza '@' inainte de numele de utilizator pentru a gasi utilizatorul
Inchide
3:4
HC Spartak — Severstal Meci incheiat 27 octombrie 2020
Urmatorul meci intre aceste doua echipe
18 noiembrie, 18:30
Aboneaza-te la ponturile de la cei mai buni tipsteri
Primesti zilnic o selectie de ponturi si pronosticuri de actualitate doar de la expertii si tipsterii Legalbet cu cele mai bune rezultate. Fara spam, doar pariuri!

Ponturi pariuri pentru meciul HC Spartak — Severstal

27 octombrie 2020, 18:30 (EET)
27 octombrie 2020, 18:30 (EET) Meci incheiat
Stadion: CSKA Arena (Moscow, Russia)
Arbitru: Alexander Soin, Eduard Odins

Echipe de start

Echipele de start vor fi anuntate cu aproximativ o ora inainte de inceputul meciului

M — Minutes G — Pucuri A — Assists P — Puncte
HC Spartak

Oleg Znarok
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Nikita Bespalov
gk. 429 -23 0 0
Alexander Trushkov
gk. 122 -6 1 1
Dmitriy Vishnevskiy
df. 377 2 5 7
Yakov Rylov
df. 348 0 2 2
Andrei Zubarev
df. 316 0 1 1
Emil Djuse
df. 311 2 10 12
Andrey Kuteykin
df. 188 1 2 3
Nikita Pivtsakin
df. 151 1 0 1
Evgeny Kulik
df. 95 0 1 1
Alexander Nikishin
df. 56 1 0 1
Sergei Shirokov
fw. 319 6 7 13
Maxim Tsyplakov
fw. 304 3 1 4
Robin Hanzl
fw. 304 2 8 10
Lukas Radil
fw. 292 10 2 12
Jori Lehterya
fw. 287 4 15 19
Artyom Fyodorov
fw. 271 3 4 7
Martin Bakos
fw. 238 4 1 5
Zakhar Shablovsky
fw. 154 0 1 1
Ilya Tataluyev
fw. 89 3 1 4
Ilya Arkalov
fw. 86 0 0 0
Egor Kruzhenkov
fw. 80 0 1 1
Anton Zlobin
fw. 46 0 0 0
Nu vor juca
Yulius Gudachek
gk. 547 -18 1 1
Mikhail Yunkov
fw. 250 1 7 8
Anatoly Nikontsev
fw. 180 1 1 2
Roman Lyubimov
fw. 153 1 1 2
Damir Musin
df. 152 0 1 1
Ilya Zubov
fw. 143 1 2 3
Maxim Goncharov
df. 115 0 0 0
Ruslan Novruzov
fw. 82 0 1 1
Mihail Kotlyarevski
fw. 71 0 0 0
Pavel Khomchenko
gk. 51 -6 0 0
Nikita Sokolov
df. 40 0 0 0
Atrem Serikov
df. 31 0 0 0
Severstal

Andrey Razin
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Vladislav Podyapolsky
gk. 722 -31 0 0
Dmitriy Shugayev
gk. 312 -12 0 0
Vladislav Provolnev
df. 350 2 4 6
Veli-Matti Vittasmyaki
df. 338 0 2 2
Vadim Kudako
df. 266 1 1 2
Kirill Adamchuk
df. 254 0 4 4
Shawn Lalonde
df. 248 1 2 3
Maksim Afanasiev
df. 127 0 1 1
Mikhail Tikhonov
df. 89 0 1 1
Ivan Rogov
df. 27 0 0 0
Vladislav Kodola
fw. 312 3 5 8
Alexander Petunin
fw. 306 5 6 11
Adam Liska
fw. 280 2 3 5
Kirill Kapustin
fw. 262 2 3 5
Denis Vikharev
fw. 248 3 1 4
Igor Geraskin
fw. 225 2 1 3
Andrei Alexeyev
fw. 193 0 2 2
Vladislav Kara
fw. 176 0 2 2
David Dumbadze
fw. 169 1 2 3
Roberts Bukarts
fw. 118 2 1 3
Joonas Nättinen
fw. 68 1 2 3
Maksim Kazakov
fw. 49 0 0 0
Nu vor juca
Daniil Vovchenko
fw. 281 4 1 5
Makar Khabarov
df. 221 0 1 1
Egor Morozov
fw. 207 1 6 7
Egor Yakovlev
fw. 134 0 2 2
Anton Sizov
df. 124 2 1 3
Jindrich Abdul
fw. 78 2 0 2
Konstantin Shostak
gk. 59 -2 0 0
Yegor Chizhikov
fw. 55 2 0 2
Artyom Gareyev
fw. 50 1 1 2
Tmur Karimov
df. 39 0 2 2
Yuriy Trubachev
fw. 28 0 0 0
Denis Rybalkin
gk. 0 0 0 0

Cote

Casa de pariuri 1 × 2 S 4.5 P 4.5
1.80
3.90
3.90
1.87
1.90
1.36
5.00
6.75
2.45
1.52
1.83
4.25
3.75
1.78
4.20
3.80
Calculeaza
castigul net

Meciurile head-to-head

KHL 2019-2020
23.01.20
HC Spartak
Severstal
16.01.20
Severstal
HC Spartak
31.10.19
HC Spartak
Severstal
2
:
2
1
:
0
S
09.10.19
Severstal
HC Spartak
KHL 2018-2019
22.02.19
Severstal
HC Spartak
23.01.19
HC Spartak
Severstal
26.12.18
Severstal
HC Spartak
29.11.18
HC Spartak
Severstal
KHL 2017-2018
22.01.18
HC Spartak
Severstal
11.10.17
Severstal
HC Spartak
Mai multe meciuri

Ultimele meciuri de la turneu

HC Spartak
25.10.20
HC Spartak
HC Sochi
V
22.10.20
SKA
HC Spartak
V
20.10.20
Lokomotiv
HC Spartak
0
:
0
2
:
0
S
PS
18.10.20
HC Dinamo Minsk
HC Spartak
V
14.10.20
HC Spartak
Barys
PO
12.10.20
HC Spartak
Kunlun RS
V
08.10.20
HC Spartak
Lokomotiv
PO
06.10.20
Jokerit
HC Spartak
I
01.10.20
HC Spartak
CSKA
I
28.09.20
HC Spartak
HC Dynamo
4
:
4
2
:
1
S
CS
26.09.20
HC Spartak
Amur
V
20.09.20
HC Dynamo
HC Spartak
I
17.09.20
HC Spartak
SKA
I
15.09.20
HC Spartak
Tractor
I
13.09.20
HC Spartak
HC Dinamo Minsk
PO
09.09.20
HC Spartak
Salavat Yulaev
V
07.09.20
HC Dynamo
HC Spartak
V
05.09.20
Avtomobilist
HC Spartak
I
03.09.20
Lokomotiv
HC Spartak
I
Severstal
25.10.20
HC Dinamo Minsk
Severstal
CO
23.10.20
Severstal
Metallurg
I
21.10.20
Severstal
HC Sochi
V
18.10.20
Severstal
Avtomobilist
V
15.10.20
Severstal
Tractor
I
10.10.20
Barys
Severstal
V
08.10.20
Amur
Severstal
I
06.10.20
Sibir
Severstal
2
:
2
1
:
3
S
CS
01.10.20
Severstal
Jokerit
I
29.09.20
Severstal
HC Dinamo Minsk
I
27.09.20
Severstal
Ak Bars
CO
24.09.20
CSKA
Severstal
I
22.09.20
Tractor
Severstal
V
17.09.20
Torpedo
Severstal
CO
13.09.20
Vityaz
Severstal
1
:
1
2
:
0
S
PS
07.09.20
Severstal
Sibir
V
05.09.20
Severstal
Salavat Yulaev
I
03.09.20
Severstal
Amur
V

Clasamente

MJ — Meciuri jucate V — Meciuri castigate CO — Meciuri castigate in prelungiri CS — Meciuri castigate la shootout I — Meciuri pierdute PO — Meciuri pierdute in prelungiri PS — Meciuri pierdute la shootout G — Pucuri P — Puncte
West conference

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
21 14 0 2 3 2 0 64-41 34
2
SKA
21 12 0 0 6 1 2 64-54 27
3
Lokomotiv
19 10 2 2 4 0 1 56-30 29
4
HC Dinamo Minsk
19 6 2 2 7 1 1 50-53 22
5
Jokerit
15 9 1 0 4 1 0 54-33 21
6
Severstal
18 6 3 1 7 0 1 38-48 21
7
HC Dynamo
18 8 1 0 7 1 1 50-47 20
8
HC Spartak
19 7 0 1 7 3 1 47-54 20
9
Vityaz
19 6 1 2 9 0 1 59-57 19
10
HC Sochi
19 4 1 0 12 0 2 35-62 12
11
HC Dinamo Riga
13 1 0 1 8 1 2 24-39 7
East conference

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Ak Bars
22 9 2 3 4 3 1 61-51 32
2
Avangard
20 11 1 0 4 1 3 60-42 28
3
Avtomobilist
20 11 1 1 4 1 2 71-52 29
4
Metallurg
20 10 0 3 6 1 0 61-47 27
5
Tractor
20 11 0 1 6 1 1 53-38 26
6
Salavat Yulaev
22 9 0 3 9 1 0 64-66 25
7
Torpedo
19 4 2 2 8 2 1 50-56 19
8
Sibir
21 6 1 0 11 0 3 57-66 17
9
Amur
22 5 1 1 13 0 2 47-71 16
10
Barys
15 2 3 1 5 3 1 36-42 16
11
Neftekhimik
18 4 1 1 12 0 0 39-68 12
12
Kunlun RS
18 4 0 0 13 0 1 41-64 9
Bobrov's Division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
SKA
21 12 0 0 6 1 2 64-54 27
2
Jokerit
15 9 1 0 4 1 0 54-33 21
3
Severstal
18 6 3 1 7 0 1 38-48 21
4
HC Spartak
19 7 0 1 7 3 1 47-54 20
5
Vityaz
19 6 1 2 9 0 1 59-57 19
6
HC Sochi
19 4 1 0 12 0 2 35-62 12
Chernyshev division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Avangard
20 11 1 0 4 1 3 60-42 28
2
Salavat Yulaev
22 9 0 3 9 1 0 64-66 25
3
Sibir
21 6 1 0 11 0 3 57-66 17
4
Amur
22 5 1 1 13 0 2 47-71 16
5
Barys
15 2 3 1 5 3 1 36-42 16
6
Kunlun RS
18 4 0 0 13 0 1 41-64 9
Tarasov division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
21 14 0 2 3 2 0 64-41 34
2
Lokomotiv
19 10 2 2 4 0 1 56-30 29
3
HC Dinamo Minsk
19 6 2 2 7 1 1 50-53 22
4
HC Dynamo
18 8 1 0 7 1 1 50-47 20
5
HC Dinamo Riga
13 1 0 1 8 1 2 24-39 7
Kharlamov Division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Ak Bars
22 9 2 3 4 3 1 61-51 32
2
Avtomobilist
20 11 1 1 4 1 2 71-52 29
3
Metallurg
20 10 0 3 6 1 0 61-47 27
4
Tractor
20 11 0 1 6 1 1 53-38 26
5
Torpedo
19 4 2 2 8 2 1 50-56 19
6
Neftekhimik
18 4 1 1 12 0 0 39-68 12
Teams, that are located in first place in their divisions, will be placed in the first and second spots in the conference standings, depending on the number of points scored throughout all games in the regular season.
Clasamentul principal

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
21 14 0 2 3 2 0 64-41 34
2
Ak Bars
22 9 2 3 4 3 1 61-51 32
3
Avtomobilist
20 11 1 1 4 1 2 71-52 29
4
Lokomotiv
19 10 2 2 4 0 1 56-30 29
5
Avangard
20 11 1 0 4 1 3 60-42 28
6
SKA
21 12 0 0 6 1 2 64-54 27
7
Metallurg
20 10 0 3 6 1 0 61-47 27
8
Tractor
20 11 0 1 6 1 1 53-38 26
9
Salavat Yulaev
22 9 0 3 9 1 0 64-66 25
10
HC Dinamo Minsk
19 6 2 2 7 1 1 50-53 22
11
Jokerit
15 9 1 0 4 1 0 54-33 21
12
Severstal
18 6 3 1 7 0 1 38-48 21
13
HC Dynamo
18 8 1 0 7 1 1 50-47 20
14
HC Spartak
19 7 0 1 7 3 1 47-54 20
15
Vityaz
19 6 1 2 9 0 1 59-57 19
16
Torpedo
19 4 2 2 8 2 1 50-56 19
17
Sibir
21 6 1 0 11 0 3 57-66 17
18
Amur
22 5 1 1 13 0 2 47-71 16
19
Barys
15 2 3 1 5 3 1 36-42 16
20
Neftekhimik
18 4 1 1 12 0 0 39-68 12
21
HC Sochi
19 4 1 0 12 0 2 35-62 12
22
Kunlun RS
18 4 0 0 13 0 1 41-64 9
23
HC Dinamo Riga
13 1 0 1 8 1 2 24-39 7
Ultimele 5 meciuri

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Lokomotiv
5 3 0 2 0 0 0 15-3 10
2
CSKA
5 4 0 0 0 1 0 15-8 9
3
Tractor
5 4 0 0 1 0 0 17-9 8
4
HC Spartak
5 3 0 0 0 1 1 13-6 8
5
Ak Bars
5 3 0 0 1 1 0 10-12 7
6
Torpedo
5 1 2 0 1 0 1 12-12 7
7
SKA
5 3 0 0 2 0 0 16-11 6
8
Kunlun RS
5 3 0 0 2 0 0 20-17 6
9
Jokerit
5 2 1 0 2 0 0 17-17 6
10
Severstal
5 2 1 0 2 0 0 10-11 6
11
Amur
5 2 0 1 2 0 0 18-11 6
12
Avtomobilist
5 2 0 1 2 0 0 16-15 6
13
Avangard
5 2 0 0 2 0 1 18-17 5
14
Metallurg
5 2 0 0 2 1 0 17-17 5
15
HC Dynamo
5 2 0 0 2 1 0 13-15 5
16
Barys
5 0 2 0 2 1 0 10-13 5
17
Sibir
5 2 0 0 3 0 0 12-12 4
18
Vityaz
5 2 0 0 3 0 0 15-18 4
19
Salavat Yulaev
5 1 0 1 3 0 0 12-17 4
20
HC Sochi
5 1 0 0 3 0 1 9-14 3
21
Neftekhimik
5 1 0 0 4 0 0 12-22 2
22
HC Dinamo Riga
5 0 0 0 3 0 2 9-21 2
23
HC Dinamo Minsk
5 0 0 0 4 1 0 4-16 1
Gazde

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Avangard
11 8 1 0 0 0 2 37-18 20
2
CSKA
11 8 0 0 1 2 0 33-17 18
3
Ak Bars
10 5 1 1 1 1 1 27-18 16
4
Sibir
12 5 1 0 4 0 2 38-37 14
5
Metallurg
11 6 0 0 4 1 0 31-25 13
6
SKA
11 6 0 0 4 0 1 33-30 13
7
Lokomotiv
9 4 1 1 2 0 1 26-18 13
8
Avtomobilist
9 4 1 0 1 1 2 30-22 13
9
HC Spartak
11 4 0 1 3 3 0 34-31 13
10
Amur
11 5 0 0 5 0 1 27-26 11
11
Salavat Yulaev
10 4 0 1 4 1 0 29-32 11
12
Torpedo
9 4 0 0 2 2 1 29-27 11
13
HC Dinamo Minsk
11 3 1 1 5 1 0 25-28 11
14
Jokerit
7 5 0 0 2 0 0 31-14 10
15
Severstal
10 4 1 0 5 0 0 23-30 10
16
Tractor
8 4 0 0 2 1 1 23-16 10
17
Kunlun RS
8 4 0 0 3 0 1 23-23 9
18
Vityaz
10 3 0 1 5 0 1 28-32 9
19
Barys
7 1 0 1 2 2 1 18-22 7
20
HC Dynamo
7 3 0 0 4 0 0 22-20 6
21
Neftekhimik
10 1 1 1 7 0 0 20-35 6
22
HC Dinamo Riga
7 1 0 1 4 0 1 13-15 5
23
HC Sochi
9 1 0 0 6 0 2 14-31 4
Oaspeti

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Avtomobilist
11 7 0 1 3 0 0 41-30 16
2
Tractor
12 7 0 1 4 0 0 30-22 16
3
Lokomotiv
10 6 1 1 2 0 0 30-12 16
4
CSKA
10 6 0 2 2 0 0 31-24 16
5
Ak Bars
12 4 1 2 3 2 0 34-33 16
6
SKA
10 6 0 0 2 1 1 31-24 14
7
HC Dynamo
11 5 1 0 3 1 1 28-27 14
8
Salavat Yulaev
12 5 0 2 5 0 0 35-34 14
9
Metallurg
9 4 0 3 2 0 0 30-22 14
10
Jokerit
8 4 1 0 2 1 0 23-19 11
11
HC Dinamo Minsk
8 3 1 1 2 0 1 25-25 11
12
Severstal
8 2 2 1 2 0 1 15-18 11
13
Vityaz
9 3 1 1 4 0 0 31-25 10
14
Barys
8 1 3 0 3 1 0 18-20 9
15
HC Sochi
10 3 1 0 6 0 0 21-31 8
16
Avangard
9 3 0 0 4 1 1 23-24 8
17
Torpedo
10 0 2 2 6 0 0 21-29 8
18
HC Spartak
8 3 0 0 4 0 1 13-23 7
19
Neftekhimik
8 3 0 0 5 0 0 19-33 6
20
Amur
11 0 1 1 8 0 1 20-45 5
21
Sibir
9 1 0 0 7 0 1 19-29 3
22
HC Dinamo Riga
6 0 0 0 4 1 1 11-24 2
23
Kunlun RS
10 0 0 0 10 0 0 18-41 0