HC Spartak — Severstal: ponturi pariuri 24 februarie 2024

Cote HC Spartak — Severstal

Calculeaza castigul net Introdu suma pe care vrei sa o pariezi si in tabel iti va aparea suma pe care o poti castiga in functie de cotele curente.
coin
100 RON
500 RON
1000 RON
5000 RON
Fulltime
Total
Casa de pariuri 1 X 2 S 4.5 P 4.5
1.95
3.90
3.20
Castigurile nete reprezinta diferenta dintre castigurile totale si miza pariului. Exemplu: 100 RON miza * 1.50 cota = 150 RON (castiguri nete in acest caz 50 RON)

Bonusuri pentru pariuri pe meciul HC Spartak – Severstal

Ultimele meciuri de la turneu

HC Spartak
20.02.24
HC Spartak
Torpedo
V
17.02.24
HC Spartak
Ak Bars
I
14.02.24
Severstal
HC Spartak
I
12.02.24
Lokomotiv
HC Spartak
V
10.02.24
Barys
HC Spartak
V
08.02.24
Avangard
HC Spartak
V
02.02.24
HC Spartak
Avtomobilist
V
31.01.24
HC Spartak
Lokomotiv
I
29.01.24
HC Spartak
Torpedo
V
27.01.24
HC Spartak
HC Dynamo
3
:
3
3
:
1
S
CS
23.01.24
HC Dynamo
HC Spartak
V
21.01.24
Ak Bars
HC Spartak
3
:
3
2
:
1
S
PS
19.01.24
HC Spartak
Avangard
I
16.01.24
HC Spartak
Vityaz
V
14.01.24
HC Spartak
Metallurg
I
12.01.24
HC Spartak
SKA
I
09.01.24
HC Dinamo Minsk
HC Spartak
I
07.01.24
HC Dynamo
HC Spartak
I
05.01.24
CSKA
HC Spartak
I
30.12.23
Vityaz
HC Spartak
I
28.12.23
HC Dinamo Minsk
HC Spartak
V
26.12.23
Torpedo
HC Spartak
1
:
1
1
:
0
S
PS
24.12.23
HC Spartak
Kunlun RS
V
22.12.23
HC Spartak
HC Dinamo Minsk
V
19.12.23
Torpedo
HC Spartak
V
07.12.23
HC Spartak
HC Sochi
V
05.12.23
HC Spartak
HC Dynamo
V
02.12.23
Salavat Yulaev
HC Spartak
2
:
2
1
:
0
S
PS
30.11.23
Kunlun RS
HC Spartak
I
27.11.23
Avtomobilist
HC Spartak
V
25.11.23
Metallurg
HC Spartak
I
23.11.23
SKA
HC Spartak
I
21.11.23
Lokomotiv
HC Spartak
I
18.11.23
HC Spartak
Lada
V
16.11.23
HC Spartak
Salavat Yulaev
V
14.11.23
HC Spartak
HC Dynamo
V
11.11.23
Lada
HC Spartak
3
:
3
2
:
0
S
PS
09.11.23
Neftekhimik
HC Spartak
V
06.11.23
HC Spartak
SKA
V
04.11.23
HC Spartak
Torpedo
V
02.11.23
HC Spartak
CSKA
I
31.10.23
HC Spartak
Neftekhimik
V
26.10.23
Sibir
HC Spartak
I
24.10.23
Amur
HC Spartak
V
22.10.23
Admiral
HC Spartak
V
18.10.23
HC Sochi
HC Spartak
V
16.10.23
HC Sochi
HC Spartak
V
14.10.23
Torpedo
HC Spartak
V
11.10.23
HC Spartak
CSKA
V
09.10.23
HC Spartak
Vityaz
V
07.10.23
Kunlun RS
HC Spartak
V
04.10.23
HC Spartak
Sibir
V
02.10.23
HC Spartak
Lokomotiv
I
30.09.23
Tractor
HC Spartak
I
28.09.23
Severstal
HC Spartak
V
26.09.23
HC Spartak
HC Sochi
I
23.09.23
HC Spartak
Tractor
V
21.09.23
HC Spartak
Barys
V
18.09.23
HC Dynamo
HC Spartak
I
16.09.23
CSKA
HC Spartak
I
14.09.23
Vityaz
HC Spartak
V
12.09.23
SKA
HC Spartak
V
08.09.23
HC Spartak
Admiral
I
06.09.23
HC Spartak
Amur
V
04.09.23
HC Spartak
Severstal
V
02.09.23
HC Spartak
Kunlun RS
I
Severstal
22.02.24
HC Dynamo
Severstal
I
20.02.24
SKA
Severstal
V
18.02.24
Severstal
Neftekhimik
V
14.02.24
Severstal
HC Spartak
V
11.02.24
Severstal
HC Dinamo Minsk
V
10.02.24
Severstal
Lokomotiv
2
:
2
2
:
1
S
CS
08.02.24
Vityaz
Severstal
I
06.02.24
HC Dinamo Minsk
Severstal
V
04.02.24
Torpedo
Severstal
V
02.02.24
Severstal
HC Dinamo Minsk
V
28.01.24
Severstal
CSKA
I
26.01.24
Severstal
Sibir
V
23.01.24
Severstal
Avangard
I
21.01.24
Metallurg
Severstal
I
19.01.24
Avtomobilist
Severstal
V
17.01.24
Tractor
Severstal
0
:
0
2
:
3
S
CS
14.01.24
Severstal
SKA
V
12.01.24
Severstal
Kunlun RS
V
07.01.24
Severstal
HC Sochi
V
05.01.24
Severstal
Vityaz
V
03.01.24
Severstal
Amur
V
30.12.23
CSKA
Severstal
I
28.12.23
Severstal
Kunlun RS
V
26.12.23
Severstal
Tractor
I
24.12.23
Severstal
Admiral
V
21.12.23
Severstal
Torpedo
I
19.12.23
Lokomotiv
Severstal
V
07.12.23
Severstal
HC Dynamo
1
:
1
0
:
1
S
PS
05.12.23
Severstal
Ak Bars
V
03.12.23
Severstal
Barys
I
28.11.23
Sibir
Severstal
V
26.11.23
Admiral
Severstal
4
:
4
0
:
2
S
CS
24.11.23
Amur
Severstal
I
22.11.23
Severstal
CSKA
I
19.11.23
Severstal
Vityaz
I
18.11.23
Severstal
Vityaz
V
16.11.23
Severstal
SKA
I
14.11.23
Avangard
Severstal
I
12.11.23
Barys
Severstal
I
10.11.23
Vityaz
Severstal
I
06.11.23
Kunlun RS
Severstal
3
:
3
0
:
2
S
CS
05.11.23
Kunlun RS
Severstal
V
02.11.23
Lada
Severstal
V
31.10.23
HC Dinamo Minsk
Severstal
V
29.10.23
Severstal
Avtomobilist
V
27.10.23
Lokomotiv
Severstal
I
25.10.23
Severstal
Lada
3
:
3
0
:
1
S
PS
20.10.23
Severstal
Salavat Yulaev
I
18.10.23
HC Dynamo
Severstal
2
:
2
2
:
1
S
PS
16.10.23
Torpedo
Severstal
V
11.10.23
Severstal
Torpedo
I
09.10.23
Severstal
HC Dynamo
I
07.10.23
HC Sochi
Severstal
V
05.10.23
HC Sochi
Severstal
I
03.10.23
Ak Bars
Severstal
V
30.09.23
Severstal
Lokomotiv
I
28.09.23
Severstal
HC Spartak
I
26.09.23
CSKA
Severstal
V
23.09.23
Severstal
Metallurg
4
:
4
3
:
0
S
CS
20.09.23
SKA
Severstal
I
18.09.23
HC Sochi
Severstal
I
16.09.23
Vityaz
Severstal
V
13.09.23
Severstal
HC Sochi
I
06.09.23
Neftekhimik
Severstal
V
04.09.23
HC Spartak
Severstal
I
02.09.23
Severstal
HC Sochi
V

Meciurile head-to-head: HC Spartak — Severstal

KHL 2023-2024
14.02.24
Severstal
HC Spartak
28.09.23
Severstal
HC Spartak
04.09.23
HC Spartak
Severstal
KHL 2022-2023
18.02.23
HC Spartak
Severstal
28.12.22
Severstal
HC Spartak
16.11.22
HC Spartak
Severstal
07.10.22
Severstal
HC Spartak
KHL 2021-2022
02.11.21
Severstal
HC Spartak
2
:
2
3
:
2
S
03.10.21
HC Spartak
Severstal
KHL 2020-2021
05.02.21
Severstal
HC Spartak
Mai multe meciuri
West conference
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
HC Dynamo
68 31 11 4 16 3 3 215-160 98
2
SKA
68 40 2 4 19 2 1 220-139 95
3
Lokomotiv
68 34 8 2 19 1 4 174-139 93
4
HC Spartak
68 36 3 1 20 4 4 233-189 88
5
Severstal
68 30 1 5 24 5 3 203-185 80
6
CSKA
68 30 3 1 26 7 1 193-166 76
7
Torpedo
68 27 5 2 27 4 3 189-180 75
8
HC Dinamo Minsk
68 26 5 1 31 3 2 180-178 69
9
Kunlun RS
68 15 6 4 37 4 2 159-222 56
10
HC Sochi
68 19 1 3 38 7 0 168-254 53
11
Vityaz
68 14 4 2 40 4 4 133-224 48
East conference
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Metallurg
68 35 7 2 17 3 4 212-167 95
2
Avangard
68 31 9 3 19 5 1 211-181 92
3
Salavat Yulaev
68 36 4 2 20 4 2 196-143 90
4
Ak Bars
68 33 6 2 25 2 0 175-140 84
5
Avtomobilist
68 26 5 6 23 4 4 163-157 82
6
Tractor
68 27 6 4 25 4 2 183-167 80
7
Lada
68 24 4 4 22 10 4 165-170 78
8
Amur
68 23 3 3 26 6 7 159-178 71
9
Neftekhimik
68 20 6 1 26 9 6 158-201 69
10
Sibir
68 20 3 5 29 8 3 148-180 67
11
Admiral
68 14 4 3 35 6 6 148-197 54
12
Barys
68 12 4 5 39 5 3 137-205 50
West conference
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
HC Dynamo
5 2 3 0 0 0 0 19-12 10
2
Lokomotiv
5 2 2 0 1 0 0 15-10 8
3
SKA
5 3 0 0 2 0 0 13-10 6
4
HC Dinamo Minsk
5 3 0 0 2 0 0 12-12 6
5
Kunlun RS
5 2 1 0 2 0 0 14-13 6
6
CSKA
5 1 1 0 1 2 0 14-15 6
7
HC Spartak
5 2 0 0 3 0 0 16-17 4
8
HC Sochi
5 2 0 0 3 0 0 12-15 4
9
Severstal
5 1 1 0 3 0 0 14-14 4
10
Vityaz
5 1 0 0 3 1 0 7-14 3
11
Torpedo
5 0 0 0 4 1 0 12-21 1
East conference
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Avtomobilist
5 4 0 0 1 0 0 14-8 8
2
Metallurg
5 4 0 0 1 0 0 10-6 8
3
Tractor
5 2 1 1 1 0 0 14-13 8
4
Sibir
5 2 0 1 1 1 0 10-7 7
5
Ak Bars
5 3 0 0 2 0 0 14-10 6
6
Avangard
5 2 0 0 1 1 1 12-11 6
7
Lada
5 1 2 0 2 0 0 13-13 6
8
Salavat Yulaev
5 2 0 0 2 1 0 9-10 5
9
Amur
5 2 0 0 2 1 0 11-13 5
10
Neftekhimik
5 1 0 0 1 2 1 11-12 5
11
Admiral
5 1 0 0 3 1 0 13-15 3
12
Barys
5 1 0 0 4 0 0 5-14 2
West conference
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
34 21 2 1 8 2 0 118-63 50
2
HC Dynamo
34 16 6 2 8 1 1 117-81 50
3
HC Spartak
34 19 3 1 11 0 0 125-101 46
4
Lokomotiv
34 14 6 0 12 1 1 81-75 42
5
Torpedo
34 14 3 2 11 3 1 98-89 42
6
Severstal
34 15 1 2 11 3 2 102-98 41
7
CSKA
34 16 2 0 14 1 1 103-80 38
8
HC Dinamo Minsk
34 14 1 1 14 2 2 81-84 36
9
Kunlun RS
34 9 4 1 15 3 2 84-100 33
10
HC Sochi
34 11 0 1 17 5 0 92-127 29
11
Vityaz
34 5 4 1 22 0 2 69-112 22
East conference
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Metallurg
34 22 3 1 5 1 2 117-72 55
2
Ak Bars
34 19 5 2 7 1 0 101-68 53
3
Avangard
34 20 3 2 8 1 0 123-82 51
4
Salavat Yulaev
34 21 2 1 9 0 1 104-59 49
5
Avtomobilist
34 15 4 3 7 3 2 81-72 49
6
Tractor
34 17 4 2 9 1 1 92-63 48
7
Neftekhimik
34 12 4 1 6 7 4 84-85 45
8
Lada
34 17 0 2 10 2 3 86-74 43
9
Amur
34 16 0 0 12 2 4 89-87 38
10
Sibir
34 12 0 3 12 4 3 82-89 37
11
Barys
34 9 2 2 16 3 2 72-86 31
12
Admiral
34 9 3 0 16 2 4 82-92 30
West conference
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Lokomotiv
34 20 2 2 7 0 3 93-64 51
2
HC Dynamo
34 15 5 2 8 2 2 98-79 48
3
SKA
34 19 0 3 11 0 1 102-76 45
4
HC Spartak
34 17 0 0 9 4 4 108-88 42
5
Severstal
34 15 0 3 13 2 1 101-87 39
6
CSKA
34 14 1 1 12 6 0 90-86 38
7
Torpedo
34 13 2 0 16 1 2 91-91 33
8
HC Dinamo Minsk
34 12 4 0 17 1 0 99-94 33
9
Vityaz
34 9 0 1 18 4 2 64-112 26
10
HC Sochi
34 8 1 2 21 2 0 76-127 24
11
Kunlun RS
34 6 2 3 22 1 0 75-122 23
East conference
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Salavat Yulaev
34 15 2 1 11 4 1 92-84 41
2
Avangard
34 11 6 1 11 4 1 88-99 41
3
Metallurg
34 13 4 1 12 2 2 95-95 40
4
Lada
34 7 4 2 12 8 1 79-96 35
5
Avtomobilist
34 11 1 3 16 1 2 82-85 33
6
Amur
34 7 3 3 14 4 3 70-91 33
7
Tractor
34 10 2 2 16 3 1 91-104 32
8
Ak Bars
34 14 1 0 18 1 0 74-72 31
9
Sibir
34 8 3 2 17 4 0 66-91 30
10
Neftekhimik
34 8 2 0 20 2 2 74-116 24
11
Admiral
34 5 1 3 19 4 2 66-105 24
12
Barys
34 3 2 3 23 2 1 65-119 19
Bobrov's Division
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
68 40 2 4 19 2 1 220-139 95
2
HC Spartak
68 36 3 1 20 4 4 233-189 88
3
Torpedo
68 27 5 2 27 4 3 189-180 75
4
HC Sochi
68 19 1 3 38 7 0 168-254 53
5
Vityaz
68 14 4 2 40 4 4 133-224 48
Chernyshev division
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Avangard
68 31 9 3 19 5 1 211-181 92
2
Salavat Yulaev
68 36 4 2 20 4 2 196-143 90
3
Amur
68 23 3 3 26 6 7 159-178 71
4
Sibir
68 20 3 5 29 8 3 148-180 67
5
Admiral
68 14 4 3 35 6 6 148-197 54
6
Barys
68 12 4 5 39 5 3 137-205 50
Tarasov division
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
HC Dynamo
68 31 11 4 16 3 3 215-160 98
2
Lokomotiv
68 34 8 2 19 1 4 174-139 93
3
Severstal
68 30 1 5 24 5 3 203-185 80
4
CSKA
68 30 3 1 26 7 1 193-166 76
5
HC Dinamo Minsk
68 26 5 1 31 3 2 180-178 69
6
Kunlun RS
68 15 6 4 37 4 2 159-222 56
Kharlamov Division
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Metallurg
68 35 7 2 17 3 4 212-167 95
2
Ak Bars
68 33 6 2 25 2 0 175-140 84
3
Avtomobilist
68 26 5 6 23 4 4 163-157 82
4
Tractor
68 27 6 4 25 4 2 183-167 80
5
Lada
68 24 4 4 22 10 4 165-170 78
6
Neftekhimik
68 20 6 1 26 9 6 158-201 69
Bobrov's Division
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
5 3 0 0 2 0 0 13-10 6
2
HC Spartak
5 2 0 0 3 0 0 16-17 4
3
HC Sochi
5 2 0 0 3 0 0 12-15 4
4
Vityaz
5 1 0 0 3 1 0 7-14 3
5
Torpedo
5 0 0 0 4 1 0 12-21 1
Chernyshev division
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Sibir
5 2 0 1 1 1 0 10-7 7
2
Avangard
5 2 0 0 1 1 1 12-11 6
3
Salavat Yulaev
5 2 0 0 2 1 0 9-10 5
4
Amur
5 2 0 0 2 1 0 11-13 5
5
Admiral
5 1 0 0 3 1 0 13-15 3
6
Barys
5 1 0 0 4 0 0 5-14 2
Tarasov division
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
HC Dynamo
5 2 3 0 0 0 0 19-12 10
2
Lokomotiv
5 2 2 0 1 0 0 15-10 8
3
HC Dinamo Minsk
5 3 0 0 2 0 0 12-12 6
4
Kunlun RS
5 2 1 0 2 0 0 14-13 6
5
CSKA
5 1 1 0 1 2 0 14-15 6
6
Severstal
5 1 1 0 3 0 0 14-14 4
Kharlamov Division
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Avtomobilist
5 4 0 0 1 0 0 14-8 8
2
Metallurg
5 4 0 0 1 0 0 10-6 8
3
Tractor
5 2 1 1 1 0 0 14-13 8
4
Ak Bars
5 3 0 0 2 0 0 14-10 6
5
Lada
5 1 2 0 2 0 0 13-13 6
6
Neftekhimik
5 1 0 0 1 2 1 11-12 5
Bobrov's Division
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
34 21 2 1 8 2 0 118-63 50
2
HC Spartak
34 19 3 1 11 0 0 125-101 46
3
Torpedo
34 14 3 2 11 3 1 98-89 42
4
HC Sochi
34 11 0 1 17 5 0 92-127 29
5
Vityaz
34 5 4 1 22 0 2 69-112 22
Chernyshev division
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Avangard
34 20 3 2 8 1 0 123-82 51
2
Salavat Yulaev
34 21 2 1 9 0 1 104-59 49
3
Amur
34 16 0 0 12 2 4 89-87 38
4
Sibir
34 12 0 3 12 4 3 82-89 37
5
Barys
34 9 2 2 16 3 2 72-86 31
6
Admiral
34 9 3 0 16 2 4 82-92 30
Tarasov division
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
HC Dynamo
34 16 6 2 8 1 1 117-81 50
2
Lokomotiv
34 14 6 0 12 1 1 81-75 42
3
Severstal
34 15 1 2 11 3 2 102-98 41
4
CSKA
34 16 2 0 14 1 1 103-80 38
5
HC Dinamo Minsk
34 14 1 1 14 2 2 81-84 36
6
Kunlun RS
34 9 4 1 15 3 2 84-100 33
Kharlamov Division
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Metallurg
34 22 3 1 5 1 2 117-72 55
2
Ak Bars
34 19 5 2 7 1 0 101-68 53
3
Avtomobilist
34 15 4 3 7 3 2 81-72 49
4
Tractor
34 17 4 2 9 1 1 92-63 48
5
Neftekhimik
34 12 4 1 6 7 4 84-85 45
6
Lada
34 17 0 2 10 2 3 86-74 43
Bobrov's Division
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
34 19 0 3 11 0 1 102-76 45
2
HC Spartak
34 17 0 0 9 4 4 108-88 42
3
Torpedo
34 13 2 0 16 1 2 91-91 33
4
Vityaz
34 9 0 1 18 4 2 64-112 26
5
HC Sochi
34 8 1 2 21 2 0 76-127 24
Chernyshev division
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Salavat Yulaev
34 15 2 1 11 4 1 92-84 41
2
Avangard
34 11 6 1 11 4 1 88-99 41
3
Amur
34 7 3 3 14 4 3 70-91 33
4
Sibir
34 8 3 2 17 4 0 66-91 30
5
Admiral
34 5 1 3 19 4 2 66-105 24
6
Barys
34 3 2 3 23 2 1 65-119 19
Tarasov division
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Lokomotiv
34 20 2 2 7 0 3 93-64 51
2
HC Dynamo
34 15 5 2 8 2 2 98-79 48
3
Severstal
34 15 0 3 13 2 1 101-87 39
4
CSKA
34 14 1 1 12 6 0 90-86 38
5
HC Dinamo Minsk
34 12 4 0 17 1 0 99-94 33
6
Kunlun RS
34 6 2 3 22 1 0 75-122 23
Kharlamov Division
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Metallurg
34 13 4 1 12 2 2 95-95 40
2
Lada
34 7 4 2 12 8 1 79-96 35
3
Avtomobilist
34 11 1 3 16 1 2 82-85 33
4
Tractor
34 10 2 2 16 3 1 91-104 32
5
Ak Bars
34 14 1 0 18 1 0 74-72 31
6
Neftekhimik
34 8 2 0 20 2 2 74-116 24
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
HC Dynamo
68 31 11 4 16 3 3 215-160 98
2
SKA
68 40 2 4 19 2 1 220-139 95
3
Metallurg
68 35 7 2 17 3 4 212-167 95
4
Lokomotiv
68 34 8 2 19 1 4 174-139 93
5
Avangard
68 31 9 3 19 5 1 211-181 92
6
Salavat Yulaev
68 36 4 2 20 4 2 196-143 90
7
HC Spartak
68 36 3 1 20 4 4 233-189 88
8
Ak Bars
68 33 6 2 25 2 0 175-140 84
9
Avtomobilist
68 26 5 6 23 4 4 163-157 82
10
Severstal
68 30 1 5 24 5 3 203-185 80
11
Tractor
68 27 6 4 25 4 2 183-167 80
12
Lada
68 24 4 4 22 10 4 165-170 78
13
CSKA
68 30 3 1 26 7 1 193-166 76
14
Torpedo
68 27 5 2 27 4 3 189-180 75
15
Amur
68 23 3 3 26 6 7 159-178 71
16
HC Dinamo Minsk
68 26 5 1 31 3 2 180-178 69
17
Neftekhimik
68 20 6 1 26 9 6 158-201 69
18
Sibir
68 20 3 5 29 8 3 148-180 67
19
Kunlun RS
68 15 6 4 37 4 2 159-222 56
20
Admiral
68 14 4 3 35 6 6 148-197 54
21
HC Sochi
68 19 1 3 38 7 0 168-254 53
22
Barys
68 12 4 5 39 5 3 137-205 50
23
Vityaz
68 14 4 2 40 4 4 133-224 48
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
HC Dynamo
5 2 3 0 0 0 0 19-12 10
2
Avtomobilist
5 4 0 0 1 0 0 14-8 8
3
Metallurg
5 4 0 0 1 0 0 10-6 8
4
Lokomotiv
5 2 2 0 1 0 0 15-10 8
5
Tractor
5 2 1 1 1 0 0 14-13 8
6
Sibir
5 2 0 1 1 1 0 10-7 7
7
Ak Bars
5 3 0 0 2 0 0 14-10 6
8
SKA
5 3 0 0 2 0 0 13-10 6
9
HC Dinamo Minsk
5 3 0 0 2 0 0 12-12 6
10
Kunlun RS
5 2 1 0 2 0 0 14-13 6
11
Avangard
5 2 0 0 1 1 1 12-11 6
12
Lada
5 1 2 0 2 0 0 13-13 6
13
CSKA
5 1 1 0 1 2 0 14-15 6
14
Salavat Yulaev
5 2 0 0 2 1 0 9-10 5
15
Amur
5 2 0 0 2 1 0 11-13 5
16
Neftekhimik
5 1 0 0 1 2 1 11-12 5
17
HC Spartak
5 2 0 0 3 0 0 16-17 4
18
HC Sochi
5 2 0 0 3 0 0 12-15 4
19
Severstal
5 1 1 0 3 0 0 14-14 4
20
Admiral
5 1 0 0 3 1 0 13-15 3
21
Vityaz
5 1 0 0 3 1 0 7-14 3
22
Barys
5 1 0 0 4 0 0 5-14 2
23
Torpedo
5 0 0 0 4 1 0 12-21 1
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Metallurg
34 22 3 1 5 1 2 117-72 55
2
Ak Bars
34 19 5 2 7 1 0 101-68 53
3
Avangard
34 20 3 2 8 1 0 123-82 51
4
SKA
34 21 2 1 8 2 0 118-63 50
5
HC Dynamo
34 16 6 2 8 1 1 117-81 50
6
Salavat Yulaev
34 21 2 1 9 0 1 104-59 49
7
Avtomobilist
34 15 4 3 7 3 2 81-72 49
8
Tractor
34 17 4 2 9 1 1 92-63 48
9
HC Spartak
34 19 3 1 11 0 0 125-101 46
10
Neftekhimik
34 12 4 1 6 7 4 84-85 45
11
Lada
34 17 0 2 10 2 3 86-74 43
12
Lokomotiv
34 14 6 0 12 1 1 81-75 42
13
Torpedo
34 14 3 2 11 3 1 98-89 42
14
Severstal
34 15 1 2 11 3 2 102-98 41
15
CSKA
34 16 2 0 14 1 1 103-80 38
16
Amur
34 16 0 0 12 2 4 89-87 38
17
Sibir
34 12 0 3 12 4 3 82-89 37
18
HC Dinamo Minsk
34 14 1 1 14 2 2 81-84 36
19
Kunlun RS
34 9 4 1 15 3 2 84-100 33
20
Barys
34 9 2 2 16 3 2 72-86 31
21
Admiral
34 9 3 0 16 2 4 82-92 30
22
HC Sochi
34 11 0 1 17 5 0 92-127 29
23
Vityaz
34 5 4 1 22 0 2 69-112 22
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Lokomotiv
34 20 2 2 7 0 3 93-64 51
2
HC Dynamo
34 15 5 2 8 2 2 98-79 48
3
SKA
34 19 0 3 11 0 1 102-76 45
4
HC Spartak
34 17 0 0 9 4 4 108-88 42
5
Salavat Yulaev
34 15 2 1 11 4 1 92-84 41
6
Avangard
34 11 6 1 11 4 1 88-99 41
7
Metallurg
34 13 4 1 12 2 2 95-95 40
8
Severstal
34 15 0 3 13 2 1 101-87 39
9
CSKA
34 14 1 1 12 6 0 90-86 38
10
Lada
34 7 4 2 12 8 1 79-96 35
11
Torpedo
34 13 2 0 16 1 2 91-91 33
12
HC Dinamo Minsk
34 12 4 0 17 1 0 99-94 33
13
Avtomobilist
34 11 1 3 16 1 2 82-85 33
14
Amur
34 7 3 3 14 4 3 70-91 33
15
Tractor
34 10 2 2 16 3 1 91-104 32
16
Ak Bars
34 14 1 0 18 1 0 74-72 31
17
Sibir
34 8 3 2 17 4 0 66-91 30
18
Vityaz
34 9 0 1 18 4 2 64-112 26
19
Neftekhimik
34 8 2 0 20 2 2 74-116 24
20
HC Sochi
34 8 1 2 21 2 0 76-127 24
21
Admiral
34 5 1 3 19 4 2 66-105 24
22
Kunlun RS
34 6 2 3 22 1 0 75-122 23
23
Barys
34 3 2 3 23 2 1 65-119 19

Echipe de start

Starting lineups temporary unavailable

M — Minutes G — Pucuri A — Assists P — Puncte
HC Spartak

Alexey Zhamnov
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Patrik Rybar
gk. 33 -79 0 0
Andrei Kareyev
gk. 24 -52 0 0
Dmitriy Nikolaev
gk. 15 -35 0 0
Andrey Skovronsky
gk. 3 -8 0 0
Dmitriy Kulikov.
gk. 0 0 0 0
Yegor Zaitsev
df. 62 3 11 14
Dmitriy Vishnevskiy
df. 60 8 19 27
Daniil Orlov
df. 59 2 5 7
Egor Savikov
df. 59 3 14 17
Michal Cajkovsky
df. 59 10 23 33
Roman Rukavishnikov
df. 53 1 6 7
Semion Rycjkin
df. 53 0 4 4
Joey Keane
df. 38 4 7 11
Daniil Ivanov
df. 14 0 1 1
Nikita Sokolov
df. 9 0 0 0
Timur Khairullin
df. 0 0 0 0
Ansel Galimov
fw. 66 13 12 25
Nikolay Goldobin
fw. 65 35 42 77
Maxim Tsyplakov
fw. 63 31 16 47
Pavel Poryadin
fw. 63 24 29 53
Alexsandr Pashin
fw. 58 10 8 18
Shane Prince
fw. 56 17 12 29
Alexander Burmistrov
fw. 50 2 16 18
Andrei Loktionov
fw. 50 10 28 38
German Rubtsov
fw. 50 4 6 10
Alexander Belyayev
fw. 48 10 9 19
Yegor Filin
fw. 48 9 13 22
Nikita Susuyev
fw. 38 3 3 6
Ivan Morozov
fw. 36 11 27 38
Ilya Tataluyev
fw. 32 3 7 10
Ilya Kovalchuk
fw. 19 4 3 7
Mikhail Maltsev
fw. 14 2 7 9
Egor Chezganov
fw. 13 0 1 1
Matvei Zaseda
fw. 13 2 5 7
Maksim Krovyakov
fw. 12 0 1 1
Demid Mansurov
fw. 9 0 4 4
Daniel Usmanov
fw. 8 3 0 3
Kirill Kozhevnikov
fw. 4 0 0 0
Yegor Varyushkin
fw. 2 1 0 1
Dmitri Soloviev
fw. 0 0 0 0
Severstal

Andrey Kozyrev
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Dmitriy Shugayev
gk. 30 -76 0 0
Konstantin Shostak
gk. 24 -56 0 0
Alexander Samoilov
gk. 21 -35 0 0
Grigory Volkov
gk. 1 -2 0 0
Ivan Dovgy
gk. 0 0 0 0
Mark Barberio
df. 64 0 10 10
Nikolai Burenov
df. 59 1 12 13
Timofej Davidov
df. 56 2 19 21
Nikita Sedov
df. 55 5 13 18
Vladimir Grudinin
df. 48 2 7 9
Andrey Churkin
df. 46 2 3 5
Christián Jaroš
df. 39 3 15 18
Mikhail Tikhonov
df. 33 1 3 4
Gleb Ivanov
df. 28 1 1 2
Vasily Shumilov
df. 11 0 1 1
Vitaly Pesterev
df. 3 0 0 0
Adam Liska
fw. 66 12 23 35
Ilya Ivantsov
fw. 66 7 26 33
Mikhail Ilyin
fw. 63 12 16 28
Daniil Aimurzin
fw. 61 15 32 47
Kirill Pilipenko
fw. 60 32 27 59
Timur Mukhanov
fw. 60 5 9 14
Alexander Skorenov
fw. 59 19 17 36
Ivan Podshivalov
fw. 58 6 5 11
Ruslan Abrosimov
fw. 58 13 15 28
Dmitriy Moiseev
fw. 56 9 6 15
Nikita Korostelev
fw. 54 20 14 34
Egor Stepanov
fw. 51 11 11 22
Nikita Rozhkov
fw. 36 5 3 8
Alexander Zhabreev
fw. 26 2 4 6
David Dumbadze
fw. 26 2 1 3
Nikita Guslistov
fw. 26 0 1 1
Vsevolod Nikitin
fw. 6 0 1 1
Ilyi Kvochko
fw. 5 0 0 0
Maksim Kazakov
fw. 1 0 0 0

Postat de:

NicPopescu
NicPopescu
Managerul siteului
Need Register or Need Login pentru a accesa continut unic: statistici, cele mai bune cote, tendinte si sfaturi utile. Autentificare / Inregistrare
Copy the token