Indiciu: tasteaza '@' inainte de numele de utilizator pentru a gasi utilizatorul
Inchide
1:4
HC Dinamo Minsk — CSKA Meci incheiat 17 februarie 2020
Urmatorul meci intre aceste doua echipe
21 februarie, 18:30
Aboneaza-te la ponturile de la cei mai buni tipsteri
Primesti zilnic o selectie de ponturi si pronosticuri de actualitate doar de la expertii si tipsterii Legalbet cu cele mai bune rezultate. Fara spam, doar pariuri!

Ponturi pariuri pentru meciul HC Dinamo Minsk — CSKA

17 februarie 2020, 18:10 (EET)
17 februarie 2020, 18:10 (EET)
0
Arbitru: Sergei Morozov, Yury Oskirko Stadion: Minsk-Arena (Minsk, Belarus)

Echipe de start

Echipele de start vor fi anuntate cu aproximativ o ora inainte de inceputul meciului

M — Minutes G — Pucuri A — Assists P — Puncte
HC Dinamo Minsk

Kraig Wudkroft
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Mikhail Karnaukhov
gk. 355 -18 0 0
Alexandr Osipkov
gk. 216 -15 0 0
Kirill Gotovets
df. 1,048 1 8 9
Oleg Evenko
df. 772 2 4 6
Joe Morrow
df. 408 0 3 3
Pavel Denisov
df. 307 1 1 2
Dmitriy Deryabin
df. 276 0 3 3
Stefan Elliott
df. 248 1 3 4
Roman Dostanko
df. 196 1 2 3
Andrei Kostitsyn
fw. 928 13 16 29
Shane Prince
fw. 905 10 15 25
Evgeny Kovyrshin
fw. 797 5 10 15
Ryan Spooner
fw. 781 9 23 32
Artyom Demkov
fw. 765 7 10 17
Aleksandr Pavlovich
fw. 678 4 3 7
Alexander Kitarov
fw. 640 3 3 6
Igor Martunov
fw. 516 2 6 8
Mikhail Stefanovic
fw. 374 5 2 7
Aleksandr Kogalev
fw. 373 2 3 5
Ivan Drozdov
fw. 278 2 3 5
Vyacheslav Gretsky
fw. 137 0 2 2
Artem Anosov
fw. 73 0 2 2
Nu vor juca
Marc-Andre Gragnani
df. 1,043 8 15 23
Francis Pare
fw. 906 11 9 20
Danny Taylor
gk. 904 -59 0 0
Vladislav Eremenko
df. 867 3 7 10
Dmitry Znakharenko
df. 726 2 2 4
Andrei Stepanov
fw. 326 4 3 7
Nikita Tolopilo
gk. 236 -15 0 0
Evgeny Dadonov
fw. 233 2 1 3
Roman Dyukov
df. 187 0 3 3
Andrey Pavlenko
fw. 162 0 1 1
Daniil Bokun
df. 46 0 0 0
Yegor Gainyetdinov
fw. 14 0 0 0
Nikita Ustinenko
df. 7 0 0 0
Ilya Litvinov
fw. 5 0 0 0
Sergey Kostitsyn
fw. 0 0 0 0
CSKA

Igor Nikitin
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Ilya Sorokin
gk. 2,245 -56 0 0
Lars Johansson
gk. 1,250 -30 1 1
Met Robinson
df. 1,072 1 18 19
Aleksey Marchenko
df. 1,042 6 15 21
Bogdan Kiselevich
df. 965 4 14 18
Klas Dahlbeck
df. 766 1 6 7
Mikhail Naumenkov
df. 587 0 5 5
Artem Blagievskiy
df. 526 1 3 4
Alexander Romanov
df. 481 0 7 7
Kirill Kaprizov
fw. 889 27 27 54
Linden Vey
fw. 813 12 33 45
Anton Slepyshev
fw. 747 16 22 38
Mikhail Grigorenko
fw. 733 16 18 34
Maxim Shalunov
fw. 719 14 11 25
Sergei Kalinin
fw. 713 7 3 10
Pavel Karnaukhov
fw. 652 4 4 8
Maxim Mamin
fw. 650 9 14 23
Andrei Svetlakov
fw. 538 4 12 16
Sergey Tolchinsky
fw. 472 13 7 20
Alexander Popov
fw. 449 2 8 10
Mario Kempe
fw. 355 4 11 15
Maksim Sorkin
fw. 142 0 2 2
Nu vor juca
Nikita Nesterov
df. 1,029 7 14 21
Konstantin Okulov
fw. 786 16 20 36
Jiri Sekac
fw. 663 12 12 24
Ivan Telegin
fw. 450 4 2 6
Sergei Andronov
fw. 266 1 1 2
Artyom Chmykhov
df. 182 0 2 2
Nikita Rtishchev
fw. 60 0 0 0
Marsel Ibragimov
df. 48 0 1 1
Evgeny Kanickii
fw. 6 0 0 0
Lev Komissarov
fw. 4 0 0 0

Cote

Calculeaza
castigul net

Meciurile head-to-head

KHL 2019-2020
14.01.20
CSKA
HC Dinamo Minsk
08.12.19
HC Dinamo Minsk
CSKA
KHL 2018-2019
04.02.19
HC Dinamo Minsk
CSKA
28.01.19
CSKA
HC Dinamo Minsk
13.01.19
CSKA
HC Dinamo Minsk
06.01.19
HC Dinamo Minsk
CSKA
KHL 2017-2018
25.10.17
CSKA
HC Dinamo Minsk
27.08.17
HC Dinamo Minsk
CSKA
KHL 2016-2017
06.01.17
HC Dinamo Minsk
CSKA
1
:
3
13.10.16
CSKA
HC Dinamo Minsk
7
:
2
Mai multe meciuri

Ultimele meciuri de la turneu

HC Dinamo Minsk
15.02.20
HC Dinamo Minsk
Avtomobilist
I
13.02.20
Lokomotiv
HC Dinamo Minsk
I
11.02.20
HC Dinamo Riga
HC Dinamo Minsk
V
01.02.20
Sibir
HC Dinamo Minsk
I
30.01.20
Avtomobilist
HC Dinamo Minsk
PO
28.01.20
SKA
HC Dinamo Minsk
I
25.01.20
HC Dinamo Minsk
Severstal
I
21.01.20
HC Dinamo Minsk
HC Spartak
V
16.01.20
Vityaz
HC Dinamo Minsk
I
14.01.20
CSKA
HC Dinamo Minsk
I
12.01.20
HC Dinamo Minsk
HC Spartak
I
10.01.20
HC Dinamo Minsk
Vityaz
V
07.01.20
HC Dinamo Minsk
Kunlun RS
I
05.01.20
HC Dinamo Minsk
SKA
I
03.01.20
Severstal
HC Dinamo Minsk
V
30.12.19
HC Dinamo Minsk
HC Dinamo Riga
I
25.12.19
Kunlun RS
HC Dinamo Minsk
I
23.12.19
Amur
HC Dinamo Minsk
I
21.12.19
Admiral
HC Dinamo Minsk
I
18.12.19
HC Dinamo Minsk
HC Sochi
I
17.12.19
HC Dinamo Minsk
Lokomotiv
PO
08.12.19
HC Dinamo Minsk
CSKA
I
06.12.19
HC Dinamo Minsk
Severstal
3
:
3
0
:
1
S
PS
03.12.19
HC Sochi
HC Dinamo Minsk
I
01.12.19
Barys
HC Dinamo Minsk
I
29.11.19
Lokomotiv
HC Dinamo Minsk
I
26.11.19
HC Dinamo Minsk
Admiral
PO
23.11.19
Avangard
HC Dinamo Minsk
V
21.11.19
HC Spartak
HC Dinamo Minsk
I
19.11.19
Torpedo
HC Dinamo Minsk
I
16.11.19
HC Dinamo Minsk
Avangard
1
:
1
0
:
1
S
PS
13.11.19
HC Dinamo Minsk
Vityaz
V
12.11.19
HC Dinamo Minsk
Torpedo
5
:
5
1
:
0
S
CS
03.11.19
Salavat Yulaev
HC Dinamo Minsk
I
01.11.19
Metallurg
HC Dinamo Minsk
PO
30.10.19
Tractor
HC Dinamo Minsk
I
27.10.19
HC Dinamo Minsk
Salavat Yulaev
PO
25.10.19
HC Dinamo Minsk
HC Dinamo Riga
I
22.10.19
HC Dinamo Minsk
Barys
1
:
1
0
:
1
S
PS
17.10.19
HC Dinamo Minsk
Torpedo
I
13.10.19
Vityaz
HC Dinamo Minsk
I
11.10.19
Jokerit
HC Dinamo Minsk
I
09.10.19
HC Dinamo Riga
HC Dinamo Minsk
I
06.10.19
HC Dinamo Minsk
Ak Bars
I
03.10.19
HC Dinamo Minsk
Tractor
V
01.10.19
HC Dinamo Minsk
HC Sochi
CO
28.09.19
Neftekhimik
HC Dinamo Minsk
4
:
4
1
:
0
S
PS
26.09.19
Severstal
HC Dinamo Minsk
2
:
2
1
:
0
S
PS
24.09.19
Torpedo
HC Dinamo Minsk
PO
21.09.19
HC Dinamo Minsk
Jokerit
V
18.09.19
HC Dinamo Minsk
Amur
CO
15.09.19
HC Dinamo Minsk
Metallurg
V
12.09.19
HC Dinamo Minsk
Sibir
I
08.09.19
HC Spartak
HC Dinamo Minsk
V
06.09.19
HC Sochi
HC Dinamo Minsk
I
04.09.19
HC Dynamo
HC Dinamo Minsk
I
02.09.19
HC Dinamo Minsk
Neftekhimik
I
CSKA
15.02.20
Lokomotiv
CSKA
V
13.02.20
CSKA
Barys
I
11.02.20
CSKA
Torpedo
V
02.02.20
Kunlun RS
CSKA
V
31.01.20
Amur
CSKA
I
29.01.20
Admiral
CSKA
V
26.01.20
CSKA
Sibir
V
23.01.20
Lokomotiv
CSKA
V
21.01.20
CSKA
SKA
V
16.01.20
CSKA
HC Sochi
V
14.01.20
CSKA
HC Dinamo Minsk
V
12.01.20
CSKA
Avtomobilist
2
:
2
0
:
1
S
PS
10.01.20
CSKA
Kunlun RS
V
08.01.20
HC Dynamo
CSKA
V
06.01.20
Salavat Yulaev
CSKA
I
04.01.20
HC Sochi
CSKA
V
30.12.19
CSKA
Lokomotiv
CO
28.12.19
CSKA
Vityaz
V
25.12.19
CSKA
HC Dynamo
I
24.12.19
CSKA
Metallurg
V
22.12.19
Vityaz
CSKA
V
19.12.19
SKA
CSKA
V
17.12.19
HC Dinamo Riga
CSKA
V
08.12.19
HC Dinamo Minsk
CSKA
V
04.12.19
CSKA
HC Dynamo
V
02.12.19
CSKA
SKA
I
28.11.19
Metallurg
CSKA
V
26.11.19
Tractor
CSKA
V
24.11.19
Avtomobilist
CSKA
I
20.11.19
Vityaz
CSKA
CO
18.11.19
CSKA
Severstal
PO
14.11.19
CSKA
Salavat Yulaev
I
12.11.19
CSKA
HC Spartak
PO
04.11.19
Neftekhimik
CSKA
I
02.11.19
Barys
CSKA
V
31.10.19
Sibir
CSKA
I
27.10.19
Avangard
CSKA
1
:
1
0
:
1
S
CS
24.10.19
CSKA
Jokerit
I
21.10.19
CSKA
Torpedo
V
19.10.19
CSKA
Tractor
V
16.10.19
HC Dynamo
CSKA
V
13.10.19
HC Sochi
CSKA
V
11.10.19
Ak Bars
CSKA
V
08.10.19
CSKA
Amur
V
05.10.19
CSKA
HC Dinamo Riga
V
03.10.19
CSKA
Vityaz
I
01.10.19
HC Spartak
CSKA
V
27.09.19
Torpedo
CSKA
V
25.09.19
Jokerit
CSKA
V
23.09.19
SKA
CSKA
2
:
2
0
:
1
S
CS
19.09.19
CSKA
Admiral
V
16.09.19
CSKA
Lokomotiv
V
13.09.19
SKA
CSKA
V
11.09.19
Torpedo
CSKA
PO
09.09.19
Severstal
CSKA
V
06.09.19
CSKA
Neftekhimik
CO
03.09.19
CSKA
Ak Bars
V
01.09.19
CSKA
Avangard
I

Clasamente

MJ — Meciuri jucate V — Meciuri castigate CO — Meciuri castigate in prelungiri CS — Meciuri castigate la shootout I — Meciuri pierdute PO — Meciuri pierdute in prelungiri PS — Meciuri pierdute la shootout G — Pucuri P — Puncte
West conference

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
58 37 3 2 12 3 1 183-93 88
2
SKA
58 27 8 5 13 3 2 160-114 85
3
Jokerit
58 27 8 1 14 4 4 175-154 80
4
HC Dynamo
57 29 5 1 15 3 4 172-129 77
5
HC Spartak
58 24 4 4 18 6 2 160-133 72
6
Lokomotiv
58 22 4 5 23 3 1 155-142 66
7
Vityaz
57 19 3 4 22 3 6 126-148 61
8
Torpedo
58 20 5 2 27 1 3 157-160 58
9
HC Sochi
58 15 4 4 26 8 1 118-153 55
10
Severstal
59 13 3 5 28 7 3 118-166 52
11
HC Dinamo Minsk
57 10 2 1 33 6 5 122-207 37
12
HC Dinamo Riga
57 9 5 0 36 4 3 94-177 35
East conference

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Ak Bars
57 35 2 4 11 1 4 162-103 87
2
Avangard
58 30 1 6 13 6 2 157-108 82
3
Barys
58 29 6 1 15 7 0 150-128 79
4
Avtomobilist
58 21 8 3 18 5 3 157-146 72
5
Sibir
57 25 2 4 20 2 4 128-132 68
6
Salavat Yulaev
59 23 4 1 21 2 8 148-138 66
7
Metallurg
58 19 3 5 23 4 4 132-136 62
8
Kunlun RS
61 20 3 3 27 3 5 138-156 60
9
Neftekhimik
58 19 2 4 25 4 4 147-151 58
10
Amur
58 19 1 5 25 3 5 124-132 58
11
Admiral
57 15 4 6 28 3 1 120-159 54
12
Tractor
58 17 3 2 31 2 3 119-157 49
Bobrov's Division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
SKA
58 27 8 5 13 3 2 160-114 85
2
Jokerit
58 27 8 1 14 4 4 175-154 80
3
HC Dynamo
57 29 5 1 15 3 4 172-129 77
4
HC Spartak
58 24 4 4 18 6 2 160-133 72
5
Severstal
59 13 3 5 28 7 3 118-166 52
6
HC Dinamo Riga
57 9 5 0 36 4 3 94-177 35
Chernyshev division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Avangard
58 30 1 6 13 6 2 157-108 82
2
Barys
58 29 6 1 15 7 0 150-128 79
3
Salavat Yulaev
59 23 4 1 21 2 8 148-138 66
4
Kunlun RS
61 20 3 3 27 3 5 138-156 60
5
Amur
58 19 1 5 25 3 5 124-132 58
6
Admiral
57 15 4 6 28 3 1 120-159 54
Tarasov division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
58 37 3 2 12 3 1 183-93 88
2
Lokomotiv
58 22 4 5 23 3 1 155-142 66
3
Vityaz
57 19 3 4 22 3 6 126-148 61
4
Torpedo
58 20 5 2 27 1 3 157-160 58
5
HC Sochi
58 15 4 4 26 8 1 118-153 55
6
HC Dinamo Minsk
57 10 2 1 33 6 5 122-207 37
Kharlamov Division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Ak Bars
57 35 2 4 11 1 4 162-103 87
2
Avtomobilist
58 21 8 3 18 5 3 157-146 72
3
Sibir
57 25 2 4 20 2 4 128-132 68
4
Metallurg
58 19 3 5 23 4 4 132-136 62
5
Neftekhimik
58 19 2 4 25 4 4 147-151 58
6
Tractor
58 17 3 2 31 2 3 119-157 49
Teams, that are located in first place in their divisions, will be placed in the first and second spots in the conference standings, depending on the number of points scored throughout all games in the regular season.
Clasamentul principal

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
58 37 3 2 12 3 1 183-93 88
2
Ak Bars
57 35 2 4 11 1 4 162-103 87
3
SKA
58 27 8 5 13 3 2 160-114 85
4
Avangard
58 30 1 6 13 6 2 157-108 82
5
Jokerit
58 27 8 1 14 4 4 175-154 80
6
Barys
58 29 6 1 15 7 0 150-128 79
7
HC Dynamo
57 29 5 1 15 3 4 172-129 77
8
HC Spartak
58 24 4 4 18 6 2 160-133 72
9
Avtomobilist
58 21 8 3 18 5 3 157-146 72
10
Sibir
57 25 2 4 20 2 4 128-132 68
11
Salavat Yulaev
59 23 4 1 21 2 8 148-138 66
12
Lokomotiv
58 22 4 5 23 3 1 155-142 66
13
Metallurg
58 19 3 5 23 4 4 132-136 62
14
Vityaz
57 19 3 4 22 3 6 126-148 61
15
Kunlun RS
61 20 3 3 27 3 5 138-156 60
16
Torpedo
58 20 5 2 27 1 3 157-160 58
17
Neftekhimik
58 19 2 4 25 4 4 147-151 58
18
Amur
58 19 1 5 25 3 5 124-132 58
19
HC Sochi
58 15 4 4 26 8 1 118-153 55
20
Admiral
57 15 4 6 28 3 1 120-159 54
21
Severstal
59 13 3 5 28 7 3 118-166 52
22
Tractor
58 17 3 2 31 2 3 119-157 49
23
HC Dinamo Minsk
57 10 2 1 33 6 5 122-207 37
24
HC Dinamo Riga
57 9 5 0 36 4 3 94-177 35
Ultimele 5 meciuri

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Barys
5 5 0 0 0 0 0 16-10 10
2
HC Dynamo
5 4 1 0 0 0 0 24-10 10
3
SKA
5 3 2 0 0 0 0 13-8 10
4
Ak Bars
5 4 0 0 0 0 1 14-6 9
5
Neftekhimik
5 4 0 0 1 0 0 23-11 8
6
Amur
5 3 0 1 1 0 0 20-11 8
7
Jokerit
5 3 0 0 1 0 1 14-16 7
8
Sibir
5 2 0 1 1 0 1 11-12 7
9
CSKA
5 3 0 0 2 0 0 16-8 6
10
Salavat Yulaev
5 2 0 0 1 1 1 14-14 6
11
Metallurg
5 1 1 1 2 0 0 10-13 6
12
Avangard
5 1 0 1 1 2 0 11-10 6
13
Avtomobilist
5 2 0 0 2 0 1 16-17 5
14
HC Sochi
5 1 0 1 2 1 0 11-13 5
15
Lokomotiv
5 2 0 0 3 0 0 13-12 4
16
HC Spartak
5 2 0 0 3 0 0 10-13 4
17
Severstal
5 2 0 0 3 0 0 10-17 4
18
Tractor
5 1 0 1 3 0 0 12-14 4
19
Kunlun RS
5 1 0 0 3 0 1 7-10 3
20
HC Dinamo Minsk
5 1 0 0 3 1 0 14-20 3
21
Vityaz
5 0 1 0 3 0 1 13-19 3
22
Torpedo
5 1 0 0 4 0 0 10-17 2
23
Admiral
5 0 0 1 4 0 0 7-21 2
24
HC Dinamo Riga
5 0 0 0 4 1 0 10-17 1
Gazde

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Ak Bars
27 19 2 2 4 0 0 77-41 46
2
HC Dynamo
29 18 2 0 5 2 2 88-55 44
3
SKA
29 14 4 2 6 1 2 83-55 43
4
Avangard
28 18 0 1 6 1 2 79-53 41
5
Salavat Yulaev
31 16 2 0 8 2 3 88-63 41
6
Metallurg
29 13 2 3 7 3 1 74-59 40
7
CSKA
28 16 2 0 7 2 1 82-52 39
8
Neftekhimik
31 14 1 3 10 0 3 99-82 39
9
Jokerit
29 14 2 1 8 1 3 89-80 38
10
Avtomobilist
30 13 4 1 10 2 0 91-79 38
11
Vityaz
29 10 3 3 7 1 5 71-66 38
12
Lokomotiv
30 15 2 1 11 1 0 81-64 37
13
Barys
29 13 3 0 8 5 0 74-74 37
14
Sibir
29 14 1 2 10 1 1 65-60 36
15
Kunlun RS
30 11 3 2 10 2 2 73-73 36
16
HC Spartak
29 13 1 2 10 2 1 83-68 35
17
Amur
27 13 0 2 7 1 4 60-52 35
18
Torpedo
30 12 4 0 11 1 2 81-73 35
19
HC Sochi
29 10 3 2 11 3 0 70-78 33
20
Admiral
28 9 0 4 12 2 1 64-75 29
21
Severstal
28 8 1 2 10 5 2 56-70 29
22
HC Dinamo Minsk
28 6 2 1 13 3 3 63-90 24
23
Tractor
28 7 1 1 15 1 3 61-81 22
24
HC Dinamo Riga
30 6 2 0 16 4 2 50-77 22
Oaspeti

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
30 21 1 2 5 1 0 101-41 49
2
Barys
29 16 3 1 7 2 0 76-54 42
3
Jokerit
29 13 6 0 6 3 1 86-74 42
4
SKA
29 13 4 3 7 2 0 77-59 42
5
Ak Bars
30 16 0 2 7 1 4 85-62 41
6
Avangard
30 12 1 5 7 5 0 78-55 41
7
HC Spartak
29 11 3 2 8 4 1 77-65 37
8
Avtomobilist
28 8 4 2 8 3 3 66-67 34
9
HC Dynamo
28 11 3 1 10 1 2 84-74 33
10
Sibir
28 11 1 2 10 1 3 63-72 32
11
Lokomotiv
28 7 2 4 12 2 1 74-78 29
12
Tractor
30 10 2 1 16 1 0 58-76 27
13
Salavat Yulaev
28 7 2 1 13 0 5 60-75 25
14
Admiral
29 6 4 2 16 1 0 56-84 25
15
Kunlun RS
31 9 0 1 17 1 3 65-83 24
16
Vityaz
28 9 0 1 15 2 1 55-82 23
17
Torpedo
28 8 1 2 16 0 1 76-87 23
18
Amur
31 6 1 3 18 2 1 64-80 23
19
Severstal
31 5 2 3 18 2 1 62-96 23
20
Metallurg
29 6 1 2 16 1 3 58-77 22
21
HC Sochi
29 5 1 2 15 5 1 48-75 22
22
Neftekhimik
27 5 1 1 15 4 1 48-69 19
23
HC Dinamo Minsk
29 4 0 0 20 3 2 59-117 13
24
HC Dinamo Riga
27 3 3 0 20 0 1 44-100 13