Meciurile urmatoare

In timp ce nu sunt cote pentru acest meci, poti alege un pariu din mecurile urmatoare
1 X 2
SP TP
17:00
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Mai multe ponturi si trenduri
19:30
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Mai multe ponturi si trenduri
19:30
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Mai multe ponturi si trenduri
30 septembrie
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Mai multe ponturi si trenduri
30 septembrie
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Mai multe ponturi si trenduri
Arata tot

Ponturi pariuri pentru meciul CSKA — Lokomotiv 7 noiembrie 2022

Bonusuri pentru pariuri pe meciul CSKA – Lokomotiv

Ultimele meciuri de la turneu

CSKA
26.09.22
CSKA
HC Spartak
CO
22.09.22
HC Dinamo Minsk
CSKA
I
20.09.22
Kunlun RS
CSKA
PO
18.09.22
CSKA
HC Sochi
V
14.09.22
CSKA
Vityaz
V
11.09.22
Lokomotiv
CSKA
V
09.09.22
Severstal
CSKA
I
05.09.22
CSKA
Ak Bars
I
03.09.22
CSKA
Neftekhimik
CO
01.09.22
CSKA
Metallurg
V
Lokomotiv
28.09.22
Lokomotiv
Torpedo
I
26.09.22
Lokomotiv
Barys
0
:
0
1
:
2
S
PS
24.09.22
Lokomotiv
Admiral
V
21.09.22
Vityaz
Lokomotiv
V
19.09.22
HC Dynamo
Lokomotiv
V
17.09.22
Lokomotiv
Vityaz
0
:
0
1
:
0
S
CS
14.09.22
Lokomotiv
SKA
I
11.09.22
Lokomotiv
CSKA
I
09.09.22
Vityaz
Lokomotiv
PO
07.09.22
Lokomotiv
Neftekhimik
V
04.09.22
Tractor
Lokomotiv
V
02.09.22
Avtomobilist
Lokomotiv
I

Meciurile head-to-head: CSKA — Lokomotiv

KHL 2022-2023
11.09.22
Lokomotiv
CSKA
KHL 2021-2022
07.03.22
Lokomotiv
CSKA
05.03.22
Lokomotiv
CSKA
03.03.22
CSKA
Lokomotiv
01.03.22
CSKA
Lokomotiv
12.12.21
Lokomotiv
CSKA
02.12.21
CSKA
Lokomotiv
10.09.21
CSKA
Lokomotiv
KHL 2020-2021
29.03.21
CSKA
Lokomotiv
27.03.21
Lokomotiv
CSKA
Mai multe meciuri

Clasamente

MJ — Meciuri jucate V — Meciuri castigate CO — Meciuri castigate in prelungiri CS — Meciuri castigate la shootout I — Meciuri pierdute PO — Meciuri pierdute in prelungiri PS — Meciuri pierdute la shootout G — Pucuri P — Puncte
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
12 9 1 1 0 0 1 42-17 23
2
Metallurg
11 7 1 0 1 2 0 35-24 18
3
Avtomobilist
11 8 0 0 2 1 0 42-30 17
4
HC Dynamo
11 7 0 1 3 0 0 29-16 16
5
Torpedo
11 6 1 1 3 0 0 36-24 16
6
HC Spartak
12 6 0 0 3 3 0 19-22 15
7
Ak Bars
10 5 2 0 2 1 0 24-15 15
8
Lokomotiv
12 5 0 1 4 1 1 26-24 14
9
HC Dinamo Minsk
12 4 1 1 4 1 1 34-34 14
10
Sibir
12 3 1 2 4 1 1 27-27 14
11
Barys
12 5 0 1 5 0 1 27-33 13
12
CSKA
10 4 2 0 3 1 0 30-28 13
13
Vityaz
11 4 1 0 3 1 2 26-24 13
14
Severstal
11 4 1 0 4 0 2 31-28 12
15
Salavat Yulaev
11 3 0 2 4 2 0 21-24 12
16
Admiral
12 3 1 1 6 1 0 19-24 11
17
Tractor
12 3 1 1 7 0 0 30-33 10
18
Avangard
12 4 0 0 7 0 1 31-39 9
19
Amur
11 2 2 0 6 0 1 19-29 9
20
Kunlun RS
12 2 1 0 8 0 1 16-35 7
21
HC Sochi
11 2 0 0 8 1 0 17-31 5
22
Neftekhimik
11 0 1 0 9 1 0 23-43 3
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Metallurg
5 5 0 0 0 0 0 16-4 10
2
SKA
5 3 0 1 0 0 1 18-7 9
3
Avtomobilist
5 4 0 0 1 0 0 20-11 8
4
Ak Bars
5 3 1 0 1 0 0 13-7 8
5
Barys
5 3 0 1 1 0 0 10-6 8
6
Torpedo
5 3 0 1 1 0 0 13-10 8
7
Lokomotiv
5 3 0 0 1 0 1 8-7 7
8
CSKA
5 2 1 0 1 1 0 14-11 7
9
Salavat Yulaev
5 1 0 2 1 1 0 9-9 7
10
Avangard
5 3 0 0 2 0 0 13-12 6
11
HC Dynamo
5 2 0 1 2 0 0 12-9 6
12
HC Dinamo Minsk
5 2 0 0 2 0 1 10-13 5
13
HC Spartak
5 2 0 0 2 1 0 7-10 5
14
Sibir
5 1 1 0 2 1 0 12-15 5
15
Vityaz
5 1 0 0 1 1 2 9-11 5
16
Tractor
5 2 0 0 3 0 0 14-14 4
17
Severstal
5 1 0 0 2 0 2 10-12 4
18
HC Sochi
5 1 0 0 3 1 0 7-13 3
19
Amur
5 0 1 0 3 0 1 7-12 3
20
Neftekhimik
5 0 1 0 4 0 0 12-16 2
21
Kunlun RS
5 0 1 0 4 0 0 7-20 2
22
Admiral
5 0 0 1 4 0 0 5-14 2
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
8 5 1 1 0 0 1 26-9 15
2
Avtomobilist
7 7 0 0 0 0 0 31-14 14
3
Vityaz
8 4 1 0 2 1 0 23-17 11
4
Torpedo
6 4 0 1 1 0 0 27-15 10
5
CSKA
6 3 2 0 1 0 0 24-17 10
6
HC Dinamo Minsk
6 3 0 1 1 1 0 20-16 9
7
HC Dynamo
6 4 0 0 2 0 0 17-8 8
8
Barys
5 4 0 0 1 0 0 14-9 8
9
Metallurg
5 2 1 0 0 2 0 17-11 8
10
Severstal
6 3 0 0 2 0 1 17-14 7
11
HC Spartak
6 3 0 0 2 1 0 9-12 7
12
Ak Bars
5 2 1 0 1 1 0 9-9 7
13
Kunlun RS
6 2 1 0 2 0 1 12-13 7
14
Sibir
5 2 0 1 1 0 1 15-12 7
15
Lokomotiv
7 2 0 1 3 0 1 12-14 7
16
Admiral
5 2 1 0 2 0 0 8-7 6
17
Tractor
6 2 1 0 3 0 0 14-15 6
18
HC Sochi
8 2 0 0 5 1 0 14-21 5
19
Salavat Yulaev
4 1 0 1 2 0 0 7-10 4
20
Amur
5 1 0 0 3 0 1 6-12 3
21
Neftekhimik
5 0 1 0 4 0 0 10-17 2
22
Avangard
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Metallurg
6 5 0 0 1 0 0 18-13 10
2
Avangard
12 4 0 0 7 0 1 31-39 9
3
SKA
4 4 0 0 0 0 0 16-8 8
4
Ak Bars
5 3 1 0 1 0 0 15-6 8
5
HC Dynamo
5 3 0 1 1 0 0 12-8 8
6
HC Spartak
6 3 0 0 1 2 0 10-10 8
7
Salavat Yulaev
7 2 0 1 2 2 0 14-14 8
8
Lokomotiv
5 3 0 0 1 1 0 14-10 7
9
Sibir
7 1 1 1 3 1 0 12-15 7
10
Torpedo
5 2 1 0 2 0 0 9-9 6
11
Amur
6 1 2 0 3 0 0 13-17 6
12
Severstal
5 1 1 0 2 0 1 14-14 5
13
HC Dinamo Minsk
6 1 1 0 3 0 1 14-18 5
14
Admiral
7 1 0 1 4 1 0 11-17 5
15
Barys
7 1 0 1 4 0 1 13-24 5
16
Tractor
6 1 0 1 4 0 0 16-18 4
17
Avtomobilist
4 1 0 0 2 1 0 11-16 3
18
CSKA
4 1 0 0 2 1 0 6-11 3
19
Vityaz
3 0 0 0 1 0 2 3-7 2
20
Neftekhimik
6 0 0 0 5 1 0 13-26 1
21
HC Sochi
3 0 0 0 3 0 0 3-10 0
22
Kunlun RS
6 0 0 0 6 0 0 4-22 0
MJ — Meciuri jucate V — Meciuri castigate CO — Meciuri castigate in prelungiri CS — Meciuri castigate la shootout I — Meciuri pierdute PO — Meciuri pierdute in prelungiri PS — Meciuri pierdute la shootout G — Pucuri P — Puncte
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
12 9 1 1 0 0 1 42-17 23
2
HC Dynamo
11 7 0 1 3 0 0 29-16 16
3
Torpedo
11 6 1 1 3 0 0 36-24 16
4
HC Spartak
12 6 0 0 3 3 0 19-22 15
5
Lokomotiv
12 5 0 1 4 1 1 26-24 14
6
HC Dinamo Minsk
12 4 1 1 4 1 1 34-34 14
7
CSKA
10 4 2 0 3 1 0 30-28 13
8
Vityaz
11 4 1 0 3 1 2 26-24 13
9
Severstal
11 4 1 0 4 0 2 31-28 12
10
Kunlun RS
12 2 1 0 8 0 1 16-35 7
11
HC Sochi
11 2 0 0 8 1 0 17-31 5
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Metallurg
11 7 1 0 1 2 0 35-24 18
2
Avtomobilist
11 8 0 0 2 1 0 42-30 17
3
Ak Bars
10 5 2 0 2 1 0 24-15 15
4
Sibir
12 3 1 2 4 1 1 27-27 14
5
Barys
12 5 0 1 5 0 1 27-33 13
6
Salavat Yulaev
11 3 0 2 4 2 0 21-24 12
7
Admiral
12 3 1 1 6 1 0 19-24 11
8
Tractor
12 3 1 1 7 0 0 30-33 10
9
Avangard
12 4 0 0 7 0 1 31-39 9
10
Amur
11 2 2 0 6 0 1 19-29 9
11
Neftekhimik
11 0 1 0 9 1 0 23-43 3
MJ — Meciuri jucate V — Meciuri castigate CO — Meciuri castigate in prelungiri CS — Meciuri castigate la shootout I — Meciuri pierdute PO — Meciuri pierdute in prelungiri PS — Meciuri pierdute la shootout G — Pucuri P — Puncte
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
12 9 1 1 0 0 1 42-17 23
2
Torpedo
11 6 1 1 3 0 0 36-24 16
3
HC Spartak
12 6 0 0 3 3 0 19-22 15
4
Vityaz
11 4 1 0 3 1 2 26-24 13
5
HC Sochi
11 2 0 0 8 1 0 17-31 5
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Sibir
12 3 1 2 4 1 1 27-27 14
2
Barys
12 5 0 1 5 0 1 27-33 13
3
Salavat Yulaev
11 3 0 2 4 2 0 21-24 12
4
Admiral
12 3 1 1 6 1 0 19-24 11
5
Avangard
12 4 0 0 7 0 1 31-39 9
6
Amur
11 2 2 0 6 0 1 19-29 9
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
HC Dynamo
11 7 0 1 3 0 0 29-16 16
2
Lokomotiv
12 5 0 1 4 1 1 26-24 14
3
HC Dinamo Minsk
12 4 1 1 4 1 1 34-34 14
4
CSKA
10 4 2 0 3 1 0 30-28 13
5
Severstal
11 4 1 0 4 0 2 31-28 12
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Metallurg
11 7 1 0 1 2 0 35-24 18
2
Avtomobilist
11 8 0 0 2 1 0 42-30 17
3
Ak Bars
10 5 2 0 2 1 0 24-15 15
4
Tractor
12 3 1 1 7 0 0 30-33 10
5
Kunlun RS
12 2 1 0 8 0 1 16-35 7
6
Neftekhimik
11 0 1 0 9 1 0 23-43 3

Echipe de start

Starting lineups temporary unavailable

M — Minutes G — Pucuri A — Assists P — Puncte
CSKA

Sergey Fedorov
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Adam Reydeborn
gk. 7 -17 0 0
Aleksandr Sharychenkov
gk. 3 -10 0 0
Anton Todykov
gk. 0 0 0 0
Darren Dietz
df. 10 0 3 3
Fredrik Claesson
df. 10 1 5 6
Nikita Nesterov
df. 10 1 7 8
Yaroslaw Dyblenko
df. 10 1 3 4
Artem Sergeev
df. 9 1 2 3
Vladislav Provolnev
df. 9 1 1 2
Vladimir Grudinin
df. 8 0 0 0
Dmitry Alexeyev
df. 1 0 0 0
Bogdan Kiselevich
df. 0 0 0 0
Andrei Svetlakov
fw. 10 0 1 1
Maksim Sorkin
fw. 10 2 2 4
Mikhail Grigorenko
fw. 10 4 4 8
Pavel Karnaukhov
fw. 10 1 4 5
Sergei Plotnikov
fw. 10 4 1 5
Vitaly Abramov
fw. 10 4 2 6
Vladislav Kamenev
fw. 10 1 2 3
Semyon Pankratov
fw. 9 1 0 1
Danil Yurtaikin
fw. 8 1 2 3
Prokhor Poltapov
fw. 8 1 0 1
Takhir Mingachyov
fw. 8 2 0 2
Anton Slepyshev
fw. 6 2 3 5
Matvey Guskov
fw. 6 0 1 1
Maxim Mamin
fw. 6 1 3 4
Konstantin Okulov
fw. 3 1 0 1
Kirill Dolzhenkov
fw. 2 0 0 0
Lokomotiv

Igor Nikitin
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Ivan Bocharov
gk. 6 -12 0 0
Daniil Isayev
gk. 5 -8 0 0
Aleksandr Elesin
df. 11 1 3 4
Andrei Sergeyev
df. 11 0 5 5
Daniil Misyul
df. 11 0 1 1
Maxim Osipov
df. 11 0 0 0
Rushan Rafikov
df. 11 0 3 3
Dmitry Simashev
df. 8 0 0 0
Nikita Cherepanov
df. 7 0 1 1
Roman Bychkov
df. 5 0 0 0
Anton Lukichev
df. 1 0 0 0
Denis Alekseev
fw. 11 3 6 9
Egor Averin
fw. 11 2 3 5
Egor Korshkov
fw. 11 0 1 1
Georgy Ivanov
fw. 11 2 3 5
Ivan Chehovich
fw. 11 4 0 4
Pavel Kraskovskiy
fw. 11 0 2 2
Sergei Andronov
fw. 11 2 2 4
Aleksandr Polunin
fw. 10 2 1 3
Artur Kayumov
fw. 10 0 3 3
Maxim Shalunov
fw. 10 4 3 7
Daniil Tesanov
fw. 8 1 2 3
Artem Ilyenko
fw. 7 1 1 2
Stepan Nikulin
fw. 7 1 3 4
Pavel Tyutnev
fw. 4 1 0 1
Alexander Volkov
fw. 1 0 0 0

Postat de:

NicPopescu
NicPopescu
Managerul siteului
Sponsorizat

Eticheta “Sponsorizat” reprezinta faptul ca pozitia caselor de pariuri in respectiva lista este determinata in baza comerciala.

Rating-urile de pe site-ul Legalbet sunt intocmite intr-un mod cat se poate de onest si obiectiv, fapt pentru care folosim eticheta “Pozitii neplatite”.

Case de pariuri
Toate casele de pariuri