Indiciu: tasteaza '@' inainte de numele de utilizator pentru a gasi utilizatorul
Inchide
4:4
Barys — Jokerit Meci incheiat 21 octombrie 2020
Urmatorul meci intre aceste doua echipe
19 ianuarie 2021, 18:30
Aboneaza-te la ponturile de la cei mai buni tipsteri
Primesti zilnic o selectie de ponturi si pronosticuri de actualitate doar de la expertii si tipsterii Legalbet cu cele mai bune rezultate. Fara spam, doar pariuri!

Ponturi pariuri pentru meciul Barys — Jokerit

21 octombrie 2020, 16:30 (EEST)
21 octombrie 2020, 16:30 (EEST) Meci incheiat
4 : 5
OT 0:1
Stadion: Barys Arena (Nur-Sultan, Kazakhstan)
Arbitru: Sergey Belyaev, Sergey Kulakov

Echipe de start

Echipele de start vor fi anuntate cu aproximativ o ora inainte de inceputul meciului

M — Minutes G — Pucuri A — Assists P — Puncte
Barys

Yuri Mikhailis
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Joni Ortio
gk. 546 -25 0 0
Denis Karatayev
gk. 0 0 0 0
Viktor Svedberg
df. 265 1 3 4
Darren Dietz
df. 259 8 2 10
Jesse Blacker
df. 230 0 2 2
Leonid Metalnikov
df. 196 0 2 2
Yegor Shalapov
df. 141 0 0 0
Nikita Kleshenko
df. 23 0 0 0
Temirlan Gaitamirov
df. 18 0 0 0
Matthew Frattin
fw. 231 0 3 3
Curtis Valk
fw. 211 3 6 9
Linus Videll
fw. 207 1 7 8
Nikita Mikhailis
fw. 207 6 1 7
Roman Starchenko
fw. 202 4 3 7
Jakob Lilja
fw. 185 2 4 6
Dmitry Shevchenko
fw. 172 0 2 2
Egor Petykhov
fw. 166 1 0 1
Arkadiy Shestakov
fw. 155 0 1 1
Dmitry Gurkov
fw. 55 0 1 1
Alikhan Asetov
fw. 50 0 2 2
Kirill Panyukov
fw. 14 0 0 0
Maxim Musorov
fw. 12 1 0 1
Nu vor juca
Henrik Karlsson
gk. 189 -5 0 0
Alexei Maklyukov
df. 181 0 2 2
Anton Sagadeyev
fw. 167 2 0 2
Valeri Orekhov
df. 95 0 0 0
Pavel Akolzin
fw. 84 0 2 2
Dmitry Grents
fw. 48 0 1 1
Jokerit

Lauri Marjamaki
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Anders Lindbek
gk. 419 -17 0 0
Janis Kalnins
gk. 357 -11 0 0
Mikko Lehtonen
df. 294 6 8 14
David Sklenicka
df. 246 2 3 5
Jonathan Pudas
df. 213 1 4 5
Viktor Lev
df. 208 1 5 6
Alex Grant
df. 168 1 1 2
Tommi Kivisto
df. 159 1 1 2
Brian O'Neill
fw. 260 2 11 13
Jordan Shreder
fw. 222 4 7 11
Eeli Tolvanen
fw. 188 2 5 7
Veli-Matti Savinainen
fw. 187 5 3 8
Iiro Pakarinen
fw. 182 4 2 6
Marko Anttila
fw. 172 2 4 6
John Norman
fw. 170 3 5 8
Jesse Joensuu
fw. 154 1 4 5
Henrik Haapala
fw. 151 1 3 4
Saku Mäenalanen
fw. 129 1 3 4
Peter Regin
fw. 71 1 1 2
Julius Junttila
fw. 58 0 0 0
Nu vor juca
Nicklas Jensen
fw. 180 9 3 12
Antti Pihlstrom
fw. 131 0 1 1
Jakub Krejčík
df. 108 1 0 1
Niklas Friman
df. 99 0 2 2
Henri Ikonen
fw. 67 0 2 2
Aleksi Halme
fw. 0 0 0 0

Cote

Casa de pariuri 1 × 2 S 4.5 P 4.5
3.40
4.50
1.80
2.15
1.67
3.20
4.20
2.00
2.30
1.58
3.10
4.15
1.99
Calculeaza
castigul net

Meciurile head-to-head

KHL 2019-2020
21.01.20
Jokerit
Barys
04.12.19
Barys
Jokerit
KHL 2018-2019
02.02.19
Barys
Jokerit
23.11.18
Jokerit
Barys
1
:
1
0
:
1
S
KHL 2017-2018
30.10.17
Barys
Jokerit
25.10.17
Jokerit
Barys
KHL 2016-2017
31.01.17
Barys
Jokerit
0
:
2
23.01.17
Jokerit
Barys
3
:
5
OT
KHL 2015-2016
20.11.15
Jokerit
Barys
2
:
0
11.11.15
Barys
Jokerit
2
:
0
Mai multe meciuri

Ultimele meciuri de la turneu

Barys
16.10.20
Ak Bars
Barys
CO
14.10.20
HC Spartak
Barys
CO
12.10.20
Salavat Yulaev
Barys
CO
10.10.20
Barys
Severstal
I
07.10.20
Avtomobilist
Barys
I
04.10.20
Barys
SKA
2
:
2
3
:
2
S
CS
14.09.20
Barys
CSKA
1
:
1
2
:
3
S
PS
12.09.20
Barys
HC Dynamo
PO
10.09.20
Barys
Kunlun RS
V
07.09.20
CSKA
Barys
I
05.09.20
HC Dinamo Minsk
Barys
PO
03.09.20
HC Dinamo Riga
Barys
V
Jokerit
19.10.20
Amur
Jokerit
I
17.10.20
Sibir
Jokerit
V
14.10.20
Jokerit
CSKA
V
12.10.20
Jokerit
Lokomotiv
I
09.10.20
Jokerit
HC Dinamo Riga
V
06.10.20
Jokerit
HC Spartak
V
03.10.20
Lokomotiv
Jokerit
V
01.10.20
Severstal
Jokerit
V
29.09.20
Avangard
Jokerit
PO
27.09.20
Jokerit
CSKA
I
25.09.20
Jokerit
Sibir
V
09.09.20
Jokerit
Neftekhimik
V
05.09.20
HC Dinamo Riga
Jokerit
V
03.09.20
HC Dinamo Minsk
Jokerit
5
:
0
Abandon
I

Clasamente

MJ — Meciuri jucate V — Meciuri castigate CO — Meciuri castigate in prelungiri CS — Meciuri castigate la shootout I — Meciuri pierdute PO — Meciuri pierdute in prelungiri PS — Meciuri pierdute la shootout G — Pucuri P — Puncte
West conference

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
18 12 0 2 3 1 0 54-35 29
2
SKA
19 11 0 0 5 1 2 58-48 25
3
Lokomotiv
17 8 2 2 4 0 1 46-29 25
4
HC Dinamo Minsk
16 6 2 2 5 0 1 46-41 21
5
Jokerit
14 9 0 0 4 1 0 49-29 19
6
HC Dynamo
16 7 1 0 6 1 1 44-40 18
7
Severstal
15 5 2 1 6 0 1 30-42 17
8
HC Spartak
17 5 0 1 7 3 1 39-52 16
9
Vityaz
16 4 1 2 8 0 1 48-48 15
10
HC Sochi
16 3 1 0 10 0 2 29-54 10
11
HC Dinamo Riga
13 1 0 1 8 1 2 24-39 7
East conference

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Ak Bars
20 7 2 3 4 3 1 55-48 28
2
Avangard
18 10 1 0 3 1 3 52-34 26
3
Avtomobilist
18 10 1 1 3 1 2 63-44 27
4
Salavat Yulaev
20 9 0 3 7 1 0 61-57 25
5
Metallurg
17 9 0 3 5 0 0 50-34 24
6
Tractor
18 9 0 1 6 1 1 47-35 22
7
Amur
20 5 1 1 11 0 2 44-65 16
8
Sibir
20 5 1 0 11 0 3 54-65 15
9
Torpedo
17 4 0 2 8 2 1 44-52 15
10
Barys
12 2 3 1 3 2 1 30-31 15
11
Neftekhimik
15 4 1 1 9 0 0 34-55 12
12
Kunlun RS
16 3 0 0 12 0 1 33-57 7
Bobrov's Division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
SKA
19 11 0 0 5 1 2 58-48 25
2
Jokerit
14 9 0 0 4 1 0 49-29 19
3
Severstal
15 5 2 1 6 0 1 30-42 17
4
HC Spartak
17 5 0 1 7 3 1 39-52 16
5
Vityaz
16 4 1 2 8 0 1 48-48 15
6
HC Sochi
16 3 1 0 10 0 2 29-54 10
Chernyshev division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Avangard
18 10 1 0 3 1 3 52-34 26
2
Salavat Yulaev
20 9 0 3 7 1 0 61-57 25
3
Amur
20 5 1 1 11 0 2 44-65 16
4
Sibir
20 5 1 0 11 0 3 54-65 15
5
Barys
12 2 3 1 3 2 1 30-31 15
6
Kunlun RS
16 3 0 0 12 0 1 33-57 7
Tarasov division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
18 12 0 2 3 1 0 54-35 29
2
Lokomotiv
17 8 2 2 4 0 1 46-29 25
3
HC Dinamo Minsk
16 6 2 2 5 0 1 46-41 21
4
HC Dynamo
16 7 1 0 6 1 1 44-40 18
5
HC Dinamo Riga
13 1 0 1 8 1 2 24-39 7
Kharlamov Division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Ak Bars
20 7 2 3 4 3 1 55-48 28
2
Avtomobilist
18 10 1 1 3 1 2 63-44 27
3
Metallurg
17 9 0 3 5 0 0 50-34 24
4
Tractor
18 9 0 1 6 1 1 47-35 22
5
Torpedo
17 4 0 2 8 2 1 44-52 15
6
Neftekhimik
15 4 1 1 9 0 0 34-55 12
Teams, that are located in first place in their divisions, will be placed in the first and second spots in the conference standings, depending on the number of points scored throughout all games in the regular season.
Clasamentul principal

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
18 12 0 2 3 1 0 54-35 29
2
Ak Bars
20 7 2 3 4 3 1 55-48 28
3
Avtomobilist
18 10 1 1 3 1 2 63-44 27
4
Avangard
18 10 1 0 3 1 3 52-34 26
5
SKA
19 11 0 0 5 1 2 58-48 25
6
Salavat Yulaev
20 9 0 3 7 1 0 61-57 25
7
Lokomotiv
17 8 2 2 4 0 1 46-29 25
8
Metallurg
17 9 0 3 5 0 0 50-34 24
9
Tractor
18 9 0 1 6 1 1 47-35 22
10
HC Dinamo Minsk
16 6 2 2 5 0 1 46-41 21
11
Jokerit
14 9 0 0 4 1 0 49-29 19
12
HC Dynamo
16 7 1 0 6 1 1 44-40 18
13
Severstal
15 5 2 1 6 0 1 30-42 17
14
Amur
20 5 1 1 11 0 2 44-65 16
15
HC Spartak
17 5 0 1 7 3 1 39-52 16
16
Sibir
20 5 1 0 11 0 3 54-65 15
17
Vityaz
16 4 1 2 8 0 1 48-48 15
18
Torpedo
17 4 0 2 8 2 1 44-52 15
19
Barys
12 2 3 1 3 2 1 30-31 15
20
Neftekhimik
15 4 1 1 9 0 0 34-55 12
21
HC Sochi
16 3 1 0 10 0 2 29-54 10
22
Kunlun RS
16 3 0 0 12 0 1 33-57 7
23
HC Dinamo Riga
13 1 0 1 8 1 2 24-39 7
Ultimele 5 meciuri

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Lokomotiv
5 2 1 2 0 0 0 12-6 10
2
Metallurg
5 3 0 1 1 0 0 20-12 8
3
Avtomobilist
5 2 0 1 1 0 1 14-12 7
4
HC Spartak
5 2 0 0 0 2 1 12-10 7
5
SKA
5 3 0 0 2 0 0 17-12 6
6
Jokerit
5 3 0 0 2 0 0 16-14 6
7
CSKA
5 3 0 0 2 0 0 15-15 6
8
Tractor
5 2 0 1 2 0 0 15-11 6
9
Amur
5 2 0 1 2 0 0 18-15 6
10
Severstal
5 2 0 1 2 0 0 9-12 6
11
Ak Bars
5 2 0 0 1 1 1 10-12 6
12
Barys
5 0 3 0 2 0 0 11-10 6
13
Avangard
5 2 0 0 2 0 1 16-13 5
14
HC Dynamo
5 2 0 0 2 1 0 13-13 5
15
Salavat Yulaev
5 1 0 1 2 1 0 13-15 5
16
Torpedo
5 1 0 1 2 0 1 10-12 5
17
Kunlun RS
5 2 0 0 3 0 0 14-16 4
18
Neftekhimik
5 1 1 0 3 0 0 12-19 4
19
HC Dinamo Minsk
5 1 0 1 3 0 0 7-9 4
20
Vityaz
5 1 0 0 3 0 1 12-20 3
21
Sibir
5 1 0 0 4 0 0 9-15 2
22
HC Dinamo Riga
5 0 0 0 3 0 2 9-21 2
23
HC Sochi
5 0 0 0 4 0 1 9-21 1
Gazde

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Avangard
10 7 1 0 0 0 2 31-15 18
2
CSKA
9 7 0 0 1 1 0 26-13 15
3
Ak Bars
9 4 1 1 1 1 1 24-16 14
4
Lokomotiv
9 4 1 1 2 0 1 26-18 13
5
Avtomobilist
9 4 1 0 1 1 2 30-22 13
6
Metallurg
10 6 0 0 4 0 0 29-22 12
7
Sibir
11 4 1 0 4 0 2 35-36 12
8
Amur
9 5 0 0 3 0 1 24-20 11
9
SKA
9 5 0 0 3 0 1 27-24 11
10
Salavat Yulaev
9 4 0 1 3 1 0 29-27 11
11
Torpedo
9 4 0 0 2 2 1 29-27 11
12
HC Spartak
10 3 0 1 3 3 0 30-30 11
13
Jokerit
7 5 0 0 2 0 0 31-14 10
14
Tractor
8 4 0 0 2 1 1 23-16 10
15
HC Dinamo Minsk
10 3 1 1 5 0 0 24-26 10
16
Severstal
8 3 1 0 4 0 0 17-25 8
17
Kunlun RS
6 3 0 0 2 0 1 15-16 7
18
Vityaz
8 2 0 1 4 0 1 22-24 7
19
Neftekhimik
8 1 1 1 5 0 0 17-25 6
20
Barys
5 1 0 1 1 1 1 13-14 6
21
HC Dinamo Riga
7 1 0 1 4 0 1 13-15 5
22
HC Dynamo
5 2 0 0 3 0 0 16-13 4
23
HC Sochi
9 1 0 0 6 0 2 14-31 4
Oaspeti

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Avtomobilist
9 6 0 1 2 0 0 33-22 14
2
SKA
10 6 0 0 2 1 1 31-24 14
3
HC Dynamo
11 5 1 0 3 1 1 28-27 14
4
CSKA
9 5 0 2 2 0 0 28-22 14
5
Salavat Yulaev
11 5 0 2 4 0 0 32-30 14
6
Ak Bars
11 3 1 2 3 2 0 31-32 14
7
Tractor
10 5 0 1 4 0 0 24-19 12
8
Lokomotiv
8 4 1 1 2 0 0 20-11 12
9
Metallurg
7 3 0 3 1 0 0 21-12 12
10
HC Dinamo Minsk
6 3 1 1 0 0 1 22-15 11
11
Jokerit
7 4 0 0 2 1 0 18-15 9
12
Severstal
7 2 1 1 2 0 1 13-17 9
13
Barys
7 1 3 0 2 1 0 17-17 9
14
Avangard
8 3 0 0 3 1 1 21-19 8
15
Vityaz
8 2 1 1 4 0 0 26-24 8
16
Neftekhimik
7 3 0 0 4 0 0 17-30 6
17
HC Sochi
7 2 1 0 4 0 0 15-23 6
18
HC Spartak
7 2 0 0 4 0 1 9-22 5
19
Amur
11 0 1 1 8 0 1 20-45 5
20
Torpedo
8 0 0 2 6 0 0 15-25 4
21
Sibir
9 1 0 0 7 0 1 19-29 3
22
HC Dinamo Riga
6 0 0 0 4 1 1 11-24 2
23
Kunlun RS
10 0 0 0 10 0 0 18-41 0
KHL
Week 8