Meciurile urmatoare

This match has ended, please select an alternative match to bet on
1 X 2
SP TP
15:30
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Mai multe ponturi si trenduri
16:00
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Mai multe ponturi si trenduri
16:00
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Mai multe ponturi si trenduri
16:00
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Mai multe ponturi si trenduri
16:00
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Mai multe ponturi si trenduri
Arata tot

Ponturi pariuri pentru meciul Avtomobilist — Torpedo 11 octombrie 2022

Cote si pariuri pe meci Avtomobilist — Torpedo

Calculeaza castigul net Introdu suma pe care vrei sa o pariezi si in tabel iti va aparea suma pe care o poti castiga in functie de cotele curente.
100 RON
500 RON
1000 RON
5000 RON
Fulltime
Total
Casa de pariuri 1 X 2 S 4.5 P 4.5
2.00
3.85
3.10
Castigurile nete reprezinta diferenta dintre castigurile totale si miza pariului. Exemplu: 100 RON miza * 1.50 cota = 150 RON (castiguri nete in acest caz 50 RON)

Bonusuri pentru pariuri pe meciul Avtomobilist – Torpedo

Ultimele meciuri de la turneu

Avtomobilist
08.10.22
Neftekhimik
Avtomobilist
I
06.10.22
Ak Bars
Avtomobilist
CO
04.10.22
Ak Bars
Avtomobilist
CO
02.10.22
Avtomobilist
Salavat Yulaev
I
29.09.22
Avtomobilist
Ak Bars
V
26.09.22
Avtomobilist
Kunlun RS
V
22.09.22
Sibir
Avtomobilist
V
20.09.22
Barys
Avtomobilist
I
18.09.22
Avtomobilist
Neftekhimik
V
16.09.22
Avtomobilist
Sibir
V
14.09.22
Avtomobilist
HC Spartak
V
11.09.22
Avtomobilist
Avangard
V
08.09.22
Torpedo
Avtomobilist
I
06.09.22
Tractor
Avtomobilist
PO
04.09.22
Avtomobilist
Severstal
V
02.09.22
Avtomobilist
Lokomotiv
V
Torpedo
09.10.22
Torpedo
HC Dinamo Minsk
V
06.10.22
Torpedo
Barys
V
03.10.22
Torpedo
HC Dinamo Minsk
PO
30.09.22
HC Spartak
Torpedo
I
28.09.22
Lokomotiv
Torpedo
V
26.09.22
SKA
Torpedo
I
23.09.22
Torpedo
Avangard
V
21.09.22
Torpedo
Tractor
V
19.09.22
Torpedo
Vityaz
1
:
1
2
:
0
S
CS
16.09.22
HC Spartak
Torpedo
CO
14.09.22
Ak Bars
Torpedo
I
12.09.22
Neftekhimik
Torpedo
V
08.09.22
Torpedo
Avtomobilist
V
06.09.22
Torpedo
Amur
V
03.09.22
Torpedo
Metallurg
I

Meciurile head-to-head: Avtomobilist — Torpedo

KHL 2022-2023
08.09.22
Torpedo
Avtomobilist
KHL 2021-2022
18.10.21
Torpedo
Avtomobilist
KHL 2020-2021
24.11.20
Torpedo
Avtomobilist
21.11.20
Avtomobilist
Torpedo
2
:
2
0
:
2
S
16.10.20
Torpedo
Avtomobilist
2
:
2
0
:
1
S
11.09.20
Avtomobilist
Torpedo
3
:
3
0
:
1
S
KHL 2019-2020
03.12.19
Torpedo
Avtomobilist
26.11.19
Avtomobilist
Torpedo
KHL 2018-2019
11.02.19
Avtomobilist
Torpedo
11.01.19
Torpedo
Avtomobilist
Mai multe meciuri

Clasamente

MJ — Meciuri jucate V — Meciuri castigate CO — Meciuri castigate in prelungiri CS — Meciuri castigate la shootout I — Meciuri pierdute PO — Meciuri pierdute in prelungiri PS — Meciuri pierdute la shootout G — Pucuri P — Puncte
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
16 12 2 1 0 0 1 59-24 31
2
HC Dynamo
17 10 1 1 3 0 2 48-28 26
3
Avtomobilist
16 9 2 0 4 1 0 57-45 23
4
Metallurg
16 9 1 0 4 2 0 50-42 22
5
Torpedo
15 8 1 1 4 1 0 49-34 21
6
Lokomotiv
16 8 0 1 4 1 2 38-32 21
7
CSKA
16 6 2 1 4 2 1 47-42 21
8
Vityaz
16 6 1 2 4 1 2 44-35 21
9
HC Spartak
17 8 0 0 5 3 1 30-39 20
10
Salavat Yulaev
16 6 0 3 5 2 0 38-29 20
11
Ak Bars
15 5 3 0 4 3 0 36-32 19
12
Sibir
18 5 1 2 8 1 1 37-39 18
13
Barys
17 6 1 1 8 0 1 37-49 17
14
Kunlun RS
18 4 2 1 8 1 2 37-47 17
15
HC Dinamo Minsk
16 4 2 1 7 1 1 43-51 16
16
Severstal
16 4 1 2 7 0 2 46-46 16
17
Admiral
17 4 1 2 8 1 1 31-39 16
18
Avangard
16 6 0 0 9 0 1 38-50 13
19
Neftekhimik
16 4 1 1 9 1 0 40-55 13
20
Amur
16 3 2 0 8 1 2 28-46 13
21
Tractor
17 3 1 1 10 1 1 38-50 12
22
HC Sochi
15 3 0 0 10 2 0 28-45 8
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
5 4 1 0 0 0 0 23-8 10
2
Neftekhimik
5 4 0 1 0 0 0 17-12 10
3
Salavat Yulaev
5 3 0 1 1 0 0 17-5 8
4
Kunlun RS
5 2 1 0 0 1 1 16-8 8
5
HC Dynamo
5 2 1 0 0 0 2 14-12 8
6
Vityaz
5 2 0 2 1 0 0 18-11 8
7
CSKA
5 2 0 1 0 1 1 16-11 8
8
Torpedo
5 3 0 0 1 1 0 16-11 7
9
Lokomotiv
5 3 0 0 1 0 1 13-11 7
10
Avtomobilist
5 1 2 0 2 0 0 15-15 6
11
HC Sochi
5 2 0 0 2 1 0 14-15 5
12
HC Spartak
5 2 0 0 2 0 1 11-17 5
13
Admiral
5 1 0 1 2 0 1 12-15 5
14
Metallurg
5 2 0 0 3 0 0 15-18 4
15
Avangard
5 2 0 0 3 0 0 8-15 4
16
Barys
5 1 1 0 3 0 0 10-16 4
17
Amur
5 1 0 0 2 1 1 9-17 4
18
Ak Bars
5 0 1 0 2 2 0 12-17 4
19
Severstal
5 0 0 2 3 0 0 15-18 4
20
Sibir
5 1 0 0 4 0 0 7-11 2
21
HC Dinamo Minsk
5 0 1 0 4 0 0 10-20 2
22
Tractor
5 0 0 0 3 1 1 8-17 2
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
9 6 1 1 0 0 1 30-12 17
2
Avtomobilist
9 8 0 0 1 0 0 36-20 16
3
Torpedo
9 6 0 1 1 1 0 37-21 15
4
Vityaz
10 4 1 2 2 1 0 28-20 15
5
Kunlun RS
10 2 2 1 2 1 2 24-25 13
6
HC Dynamo
8 6 0 0 2 0 0 26-11 12
7
CSKA
8 3 2 0 2 1 0 27-23 11
8
Ak Bars
9 2 2 0 2 3 0 19-21 11
9
Barys
8 4 1 0 3 0 0 20-20 10
10
HC Spartak
9 4 0 0 4 1 0 15-25 9
11
Severstal
8 3 0 1 3 0 1 23-21 9
12
Sibir
9 3 0 1 4 0 1 21-21 9
13
Lokomotiv
8 3 0 1 3 0 1 17-17 9
14
HC Dinamo Minsk
8 3 0 1 3 1 0 24-26 9
15
Admiral
8 2 1 1 4 0 0 14-17 8
16
Metallurg
7 2 1 0 2 2 0 23-20 8
17
Salavat Yulaev
7 2 0 2 3 0 0 17-15 8
18
Tractor
9 2 1 0 6 0 0 17-25 6
19
Amur
8 2 0 0 4 0 2 13-21 6
20
Neftekhimik
7 1 1 1 4 0 0 17-22 6
21
HC Sochi
8 2 0 0 5 1 0 14-21 5
22
Avangard
3 2 0 0 1 0 0 7-6 4
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Metallurg
9 7 0 0 2 0 0 27-22 14
2
SKA
7 6 1 0 0 0 0 29-12 14
3
HC Dynamo
9 4 1 1 1 0 2 22-17 14
4
Lokomotiv
8 5 0 0 1 1 1 21-15 12
5
Salavat Yulaev
9 4 0 1 2 2 0 21-14 12
6
HC Spartak
8 4 0 0 1 2 1 15-14 11
7
CSKA
8 3 0 1 2 1 1 20-19 10
8
Avangard
13 4 0 0 8 0 1 31-44 9
9
Sibir
9 2 1 1 4 1 0 16-18 9
10
Ak Bars
6 3 1 0 2 0 0 17-11 8
11
Admiral
9 2 0 1 4 1 1 17-22 8
12
Neftekhimik
9 3 0 0 5 1 0 23-33 7
13
Barys
9 2 0 1 5 0 1 17-29 7
14
Avtomobilist
7 1 2 0 3 1 0 21-25 7
15
HC Dinamo Minsk
8 1 2 0 4 0 1 19-25 7
16
Amur
8 1 2 0 4 1 0 15-25 7
17
Severstal
8 1 1 1 4 0 1 23-25 7
18
Torpedo
6 2 1 0 3 0 0 12-13 6
19
Vityaz
6 2 0 0 2 0 2 16-15 6
20
Tractor
8 1 0 1 4 1 1 21-25 6
21
Kunlun RS
8 2 0 0 6 0 0 13-22 4
22
HC Sochi
7 1 0 0 5 1 0 14-24 3
MJ — Meciuri jucate V — Meciuri castigate CO — Meciuri castigate in prelungiri CS — Meciuri castigate la shootout I — Meciuri pierdute PO — Meciuri pierdute in prelungiri PS — Meciuri pierdute la shootout G — Pucuri P — Puncte
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
16 12 2 1 0 0 1 59-24 31
2
HC Dynamo
17 10 1 1 3 0 2 48-28 26
3
Torpedo
15 8 1 1 4 1 0 49-34 21
4
Lokomotiv
16 8 0 1 4 1 2 38-32 21
5
CSKA
16 6 2 1 4 2 1 47-42 21
6
Vityaz
16 6 1 2 4 1 2 44-35 21
7
HC Spartak
17 8 0 0 5 3 1 30-39 20
8
Kunlun RS
18 4 2 1 8 1 2 37-47 17
9
HC Dinamo Minsk
16 4 2 1 7 1 1 43-51 16
10
Severstal
16 4 1 2 7 0 2 46-46 16
11
HC Sochi
15 3 0 0 10 2 0 28-45 8
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Avtomobilist
16 9 2 0 4 1 0 57-45 23
2
Metallurg
16 9 1 0 4 2 0 50-42 22
3
Salavat Yulaev
16 6 0 3 5 2 0 38-29 20
4
Ak Bars
15 5 3 0 4 3 0 36-32 19
5
Sibir
18 5 1 2 8 1 1 37-39 18
6
Barys
17 6 1 1 8 0 1 37-49 17
7
Admiral
17 4 1 2 8 1 1 31-39 16
8
Avangard
16 6 0 0 9 0 1 38-50 13
9
Neftekhimik
16 4 1 1 9 1 0 40-55 13
10
Amur
16 3 2 0 8 1 2 28-46 13
11
Tractor
17 3 1 1 10 1 1 38-50 12
MJ — Meciuri jucate V — Meciuri castigate CO — Meciuri castigate in prelungiri CS — Meciuri castigate la shootout I — Meciuri pierdute PO — Meciuri pierdute in prelungiri PS — Meciuri pierdute la shootout G — Pucuri P — Puncte
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
16 12 2 1 0 0 1 59-24 31
2
Torpedo
15 8 1 1 4 1 0 49-34 21
3
Vityaz
16 6 1 2 4 1 2 44-35 21
4
HC Spartak
17 8 0 0 5 3 1 30-39 20
5
HC Sochi
15 3 0 0 10 2 0 28-45 8
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Salavat Yulaev
16 6 0 3 5 2 0 38-29 20
2
Sibir
18 5 1 2 8 1 1 37-39 18
3
Barys
17 6 1 1 8 0 1 37-49 17
4
Admiral
17 4 1 2 8 1 1 31-39 16
5
Avangard
16 6 0 0 9 0 1 38-50 13
6
Amur
16 3 2 0 8 1 2 28-46 13
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
HC Dynamo
17 10 1 1 3 0 2 48-28 26
2
Lokomotiv
16 8 0 1 4 1 2 38-32 21
3
CSKA
16 6 2 1 4 2 1 47-42 21
4
HC Dinamo Minsk
16 4 2 1 7 1 1 43-51 16
5
Severstal
16 4 1 2 7 0 2 46-46 16
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Avtomobilist
16 9 2 0 4 1 0 57-45 23
2
Metallurg
16 9 1 0 4 2 0 50-42 22
3
Ak Bars
15 5 3 0 4 3 0 36-32 19
4
Kunlun RS
18 4 2 1 8 1 2 37-47 17
5
Neftekhimik
16 4 1 1 9 1 0 40-55 13
6
Tractor
17 3 1 1 10 1 1 38-50 12

Echipe de start

Starting lineups temporary unavailable

M — Minutes G — Pucuri A — Assists P — Puncte
Avtomobilist

Nikolay Zavaruhin
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Vladimir Galkin
gk. 8 -22 0 0
Johan Mattsson
gk. 6 -14 0 0
Igor Bobkov
gk. 3 -8 0 0
Nick Ebert
df. 16 2 10 12
Yefim Gurkin
df. 16 1 8 9
Nikita Tryamkin
df. 15 1 2 3
Alexei Vasilevsky
df. 14 0 1 1
Alexander Shchemerov
df. 12 0 1 1
Denis Barantsev
df. 12 0 1 1
Jesse Blacker
df. 10 0 0 0
Sergey Zborovskii
df. 10 0 1 1
Daniil Valitov
df. 4 0 0 0
Valery Sitnikov
df. 1 0 0 0
Yegor Plitin
df. 1 0 0 0
Anatoly Golyshev
fw. 16 6 9 15
Brooks Macek
fw. 16 10 11 21
Danil Romantsev
fw. 16 4 0 4
Oleg Li
fw. 16 3 6 9
Patrice Cormier
fw. 16 1 1 2
Andrei Obidin
fw. 15 1 2 3
Curtis Valk
fw. 15 5 13 18
Viktor Neuchev
fw. 15 2 1 3
Stepan Khripunov
fw. 14 3 1 4
Sergei Shirokov
fw. 13 9 8 17
Stéphane Da Costa
fw. 12 5 12 17
Pavel Kulikov
fw. 11 1 0 1
Georgy Belousov
fw. 7 2 1 3
Egor Baranov
fw. 4 0 0 0
Vasiliy Filyaev
fw. 3 0 1 1
Dmitry Zhukenov
fw. 2 1 0 1
Maxim Denezhkin
fw. 1 0 0 0
Maxim Rasseikin
fw. 1 0 0 0
Nikita Blednov
fw. 1 0 0 0
Denis Yerkin
fw. 0 0 0 0
Pavel Voronkov
fw. 0 0 0 0
Torpedo

Igor Larionov
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Ivan Kulbakov
gk. 11 -26 0 0
Adam Huska
gk. 3 -6 0 0
Andrey Tihomirov
gk. 2 -2 0 0
Bogdan Konyushkov
df. 15 0 2 2
Mark Marin
df. 15 5 3 8
Mikhail Orlov
df. 15 2 2 4
Anton Sizov
df. 14 0 1 1
Maksim Fedotov
df. 14 2 7 9
Gleb Ivanov
df. 10 0 0 0
Daniil Bokun
df. 9 0 2 2
Georgy Misharin
df. 8 0 1 1
Ziyat Paigin
df. 4 1 0 1
Alexei Kruchinin
fw. 15 4 9 13
Denis Yan
fw. 15 6 6 12
Kirill Voronin
fw. 15 3 6 9
Vasily Atanasov
fw. 15 4 3 7
Kenny Agostino
fw. 14 3 6 9
Andrei Belevich
fw. 13 1 2 3
Denis Vengryzhanovsky
fw. 13 1 7 8
Igor Larionov
fw. 13 4 4 8
Sergey Goncharuk
fw. 13 2 3 5
Kirill Urakov
fw. 12 0 4 4
Yu Sato
fw. 11 1 1 2
Maxim Letunov
fw. 10 2 2 4
Nikita Shavin
fw. 10 1 2 3
Nikolai Kovalenko
fw. 8 4 6 10
Danil Veryayev
fw. 6 1 1 2
Egor Vinogradov
fw. 5 1 0 1
Artyom Mikheyev
fw. 3 0 0 0
Ilya Fedotov
fw. 2 0 0 0

Postat de:

NicPopescu
NicPopescu
Managerul siteului