Ponturi pariuri pentru meciul Avtomobilist — Barys

8 ianuarie 2021, 14:00 (EET)
8 ianuarie 2021, 14:00 (EET)
Stadion: Uralets Arena (Yekaterinburg, Russia)
Meciurile urmatoare
In timp ce nu sunt cote pentru acest meci, poti alege un pariu din mecurile urmatoare

Unde sa pariezi

Bonus:1000 RON
Bonus:1000 RON
Aceste pozitii sunt platite de casele de pariuri
Aboneaza-te la ponturile de la cei mai buni tipsteri
Primesti zilnic o selectie de ponturi si pronosticuri de actualitate doar de la expertii si tipsterii Legalbet cu cele mai bune rezultate. Fara spam, doar pariuri!

Echipe de start

Echipele de start vor fi anuntate cu aproximativ o ora inainte de inceputul meciului

M — Minutes G — Pucuri A — Assists P — Puncte
Avtomobilist

Bill Peters
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Jakub Kovar
gk. 1,596 -61 4 4
Vladimir Galkin
gk. 149 -10 0 0
Vladislav Gross
gk. 76 -3 0 0
Leonid Fomin
gk. 0 0 0 0
Charles Genoway
df. 686 3 10 13
Nikita Tryamkin
df. 675 2 7 9
Alexei Vasilevsky
df. 594 4 7 11
Sergey Zborovskii
df. 472 2 1 3
Mikhail Mamkin
df. 440 1 3 4
Zakhar Arzamastsev
df. 193 0 3 3
Denis Bodrov
df. 192 2 1 3
Maxim Berezin
df. 173 0 3 3
Alexander Sevostyanov
df. 20 0 0 0
Daniil Zaycev
df. 20 0 0 0
Stepan Ostrovsky
df. 9 0 0 0
Yuri Salov
df. 7 0 1 1
Korbinian Holzer
df. 0 0 0 0
Piter Holland
fw. 511 5 13 18
Dan Sexton
fw. 486 4 14 18
Aleksey Makeev
fw. 483 17 13 30
Stanislav Bocharov
fw. 473 7 4 11
Brooks Macek
fw. 454 11 7 18
Pavel Kulikov
fw. 422 0 5 5
Anatoly Golyshev
fw. 411 9 12 21
Pavel Datsyuk
fw. 410 7 16 23
Vyacheslav Litovchenko
fw. 394 4 5 9
Alexander Protapovich
fw. 343 0 2 2
Georgy Belousov
fw. 343 5 7 12
Geoff Platt
fw. 325 2 3 5
Andrei Obidin
fw. 158 3 1 4
Ilja Ovchinnikov
fw. 112 1 1 2
Mikhail Nazarov
fw. 38 0 0 0
Stepan Khripunov
fw. 32 1 1 2
Nikita Setdikov
fw. 14 0 0 0
Ilja Zakharov
fw. 11 0 0 0
Barys

Yuri Mikhailis
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Joni Ortio
gk. 1,349 -59 0 0
Henrik Karlsson
gk. 343 -12 0 0
Denis Karatayev
gk. 0 0 0 0
Viktor Svedberg
df. 613 3 5 8
Darren Dietz
df. 596 10 5 15
Jesse Blacker
df. 480 0 2 2
Leonid Metalnikov
df. 386 0 4 4
Yegor Shalapov
df. 377 0 1 1
Alexei Maklyukov
df. 337 0 3 3
Dillon Heatherington
df. 186 1 3 4
Nikita Kleshenko
df. 131 0 0 0
Valeri Orekhov
df. 120 0 0 0
Temirlan Gaitamirov
df. 24 0 0 0
Matthew Frattin
fw. 522 2 6 8
Curtis Valk
fw. 498 5 11 16
Jakob Lilja
fw. 494 11 6 17
Linus Videll
fw. 487 6 11 17
Nikita Mikhailis
fw. 476 7 5 12
Roman Starchenko
fw. 455 6 8 14
Egor Petykhov
fw. 358 2 0 2
Anton Sagadeyev
fw. 335 2 1 3
Arkadiy Shestakov
fw. 334 1 2 3
Dmitry Shevchenko
fw. 282 0 4 4
Phil Varone
fw. 194 1 4 5
Dmitry Gurkov
fw. 169 1 3 4
Alikhan Asetov
fw. 156 0 4 4
Pavel Akolzin
fw. 155 0 2 2
Dmitry Grents
fw. 84 0 1 1
Kirill Panyukov
fw. 33 0 0 0
Maxim Musorov
fw. 25 1 1 2

Meciurile head-to-head

KHL 2020-2021
07.10.20
Avtomobilist
Barys
KHL 2019-2020
11.02.20
Avtomobilist
Barys
27.01.20
Avtomobilist
Barys
29.12.19
Barys
Avtomobilist
28.11.19
Avtomobilist
Barys
19.11.19
Barys
Avtomobilist
31.10.19
Barys
Avtomobilist
KHL 2018-2019
01.12.18
Barys
Avtomobilist
16.10.18
Avtomobilist
Barys
KHL 2017-2018
23.01.18
Barys
Avtomobilist
2
:
2
2
:
3
S
Mai multe meciuri

Ultimele meciuri de la turneu

Avtomobilist
03.12.20
Avtomobilist
HC Dynamo
I
30.11.20
Avtomobilist
Salavat Yulaev
PO
28.11.20
Avtomobilist
CSKA
I
26.11.20
Tractor
Avtomobilist
PO
24.11.20
Torpedo
Avtomobilist
I
21.11.20
Avtomobilist
Torpedo
2
:
2
0
:
2
S
PS
16.11.20
Ak Bars
Avtomobilist
I
14.11.20
HC Dinamo Riga
Avtomobilist
CO
12.11.20
Lokomotiv
Avtomobilist
V
01.11.20
Avtomobilist
HC Dinamo Riga
V
28.10.20
Avtomobilist
Lokomotiv
CO
24.10.20
Avangard
Avtomobilist
I
22.10.20
Neftekhimik
Avtomobilist
V
18.10.20
Severstal
Avtomobilist
I
16.10.20
Torpedo
Avtomobilist
2
:
2
0
:
1
S
CS
14.10.20
Vityaz
Avtomobilist
V
11.10.20
Avtomobilist
Tractor
V
09.10.20
Avtomobilist
Metallurg
3
:
3
1
:
2
S
PS
07.10.20
Avtomobilist
Barys
V
02.10.20
Metallurg
Avtomobilist
V
30.09.20
Salavat Yulaev
Avtomobilist
V
28.09.20
Sibir
Avtomobilist
I
25.09.20
Avtomobilist
HC Dinamo Minsk
I
22.09.20
Avtomobilist
Vityaz
PO
20.09.20
Avtomobilist
Avangard
CO
17.09.20
Kunlun RS
Avtomobilist
V
15.09.20
Neftekhimik
Avtomobilist
V
11.09.20
Avtomobilist
Torpedo
3
:
3
0
:
1
S
PS
08.09.20
Avtomobilist
Kunlun RS
V
05.09.20
Avtomobilist
HC Spartak
V
03.09.20
Tractor
Avtomobilist
V
Barys
01.12.20
Barys
HC Sochi
V
29.11.20
Barys
HC Spartak
V
24.11.20
SKA
Barys
I
22.11.20
Salavat Yulaev
Barys
I
19.11.20
Barys
Avangard
I
17.11.20
Barys
Metallurg
1
:
1
2
:
3
S
PS
15.11.20
Barys
HC Dinamo Minsk
I
12.11.20
Neftekhimik
Barys
V
10.11.20
Lokomotiv
Barys
I
08.11.20
Severstal
Barys
V
03.11.20
Barys
HC Dinamo Riga
V
30.10.20
Barys
Kunlun RS
V
28.10.20
HC Sochi
Barys
I
26.10.20
Sibir
Barys
I
23.10.20
Barys
Ak Bars
I
21.10.20
Barys
Jokerit
PO
16.10.20
Ak Bars
Barys
CO
14.10.20
HC Spartak
Barys
CO
12.10.20
Salavat Yulaev
Barys
CO
10.10.20
Barys
Severstal
I
07.10.20
Avtomobilist
Barys
I
04.10.20
Barys
SKA
2
:
2
3
:
2
S
CS
14.09.20
Barys
CSKA
1
:
1
2
:
3
S
PS
12.09.20
Barys
HC Dynamo
PO
10.09.20
Barys
Kunlun RS
V
07.09.20
CSKA
Barys
I
05.09.20
HC Dinamo Minsk
Barys
PO
03.09.20
HC Dinamo Riga
Barys
V

Clasamente

MJ — Meciuri jucate V — Meciuri castigate CO — Meciuri castigate in prelungiri CS — Meciuri castigate la shootout I — Meciuri pierdute PO — Meciuri pierdute in prelungiri PS — Meciuri pierdute la shootout G — Pucuri P — Puncte
West conference

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
33 21 2 2 5 3 0 110-67 53
2
SKA
33 18 1 1 9 1 3 99-75 44
3
Lokomotiv
31 15 3 2 7 3 1 88-55 44
4
HC Dynamo
32 15 3 0 10 2 2 97-85 40
5
HC Dinamo Minsk
31 11 5 2 10 2 1 86-80 39
6
Jokerit
26 13 2 1 8 1 1 86-60 34
7
HC Spartak
32 10 3 1 12 4 2 83-92 34
8
Severstal
31 10 3 2 14 1 1 66-86 32
9
Vityaz
31 10 2 3 14 1 1 88-91 32
10
HC Sochi
32 7 1 0 18 4 2 60-103 22
11
HC Dinamo Riga
30 2 1 1 22 2 2 51-96 12
East conference

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Ak Bars
33 16 2 4 7 3 1 99-77 48
2
Avangard
31 19 1 0 5 3 3 91-59 46
3
Tractor
33 18 2 1 10 1 1 89-68 44
4
Metallurg
34 16 0 4 10 3 1 93-79 44
5
Salavat Yulaev
34 13 3 4 11 2 1 100-91 43
6
Avtomobilist
31 13 3 1 8 3 3 93-85 40
7
Sibir
33 13 2 0 15 0 3 85-90 33
8
Torpedo
31 9 2 3 13 3 1 85-92 32
9
Barys
28 8 3 1 11 3 2 60-75 29
10
Amur
34 9 3 1 19 0 2 79-102 28
11
Neftekhimik
31 8 1 1 21 0 0 72-112 20
12
Kunlun RS
31 6 0 0 21 3 1 67-107 16
Bobrov's Division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
SKA
33 18 1 1 9 1 3 99-75 44
2
Jokerit
26 13 2 1 8 1 1 86-60 34
3
HC Spartak
32 10 3 1 12 4 2 83-92 34
4
Severstal
31 10 3 2 14 1 1 66-86 32
5
Vityaz
31 10 2 3 14 1 1 88-91 32
6
HC Sochi
32 7 1 0 18 4 2 60-103 22
Chernyshev division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Avangard
31 19 1 0 5 3 3 91-59 46
2
Salavat Yulaev
34 13 3 4 11 2 1 100-91 43
3
Sibir
33 13 2 0 15 0 3 85-90 33
4
Barys
28 8 3 1 11 3 2 60-75 29
5
Amur
34 9 3 1 19 0 2 79-102 28
6
Kunlun RS
31 6 0 0 21 3 1 67-107 16
Tarasov division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
33 21 2 2 5 3 0 110-67 53
2
Lokomotiv
31 15 3 2 7 3 1 88-55 44
3
HC Dynamo
32 15 3 0 10 2 2 97-85 40
4
HC Dinamo Minsk
31 11 5 2 10 2 1 86-80 39
5
HC Dinamo Riga
30 2 1 1 22 2 2 51-96 12
Kharlamov Division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Ak Bars
33 16 2 4 7 3 1 99-77 48
2
Tractor
33 18 2 1 10 1 1 89-68 44
3
Metallurg
34 16 0 4 10 3 1 93-79 44
4
Avtomobilist
31 13 3 1 8 3 3 93-85 40
5
Torpedo
31 9 2 3 13 3 1 85-92 32
6
Neftekhimik
31 8 1 1 21 0 0 72-112 20
Teams, that are located in first place in their divisions, will be placed in the first and second spots in the conference standings, depending on the number of points scored throughout all games in the regular season.
Clasamentul principal

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
33 21 2 2 5 3 0 110-67 53
2
Ak Bars
33 16 2 4 7 3 1 99-77 48
3
Avangard
31 19 1 0 5 3 3 91-59 46
4
Tractor
33 18 2 1 10 1 1 89-68 44
5
SKA
33 18 1 1 9 1 3 99-75 44
6
Metallurg
34 16 0 4 10 3 1 93-79 44
7
Lokomotiv
31 15 3 2 7 3 1 88-55 44
8
Salavat Yulaev
34 13 3 4 11 2 1 100-91 43
9
HC Dynamo
32 15 3 0 10 2 2 97-85 40
10
Avtomobilist
31 13 3 1 8 3 3 93-85 40
11
HC Dinamo Minsk
31 11 5 2 10 2 1 86-80 39
12
Jokerit
26 13 2 1 8 1 1 86-60 34
13
HC Spartak
32 10 3 1 12 4 2 83-92 34
14
Sibir
33 13 2 0 15 0 3 85-90 33
15
Severstal
31 10 3 2 14 1 1 66-86 32
16
Vityaz
31 10 2 3 14 1 1 88-91 32
17
Torpedo
31 9 2 3 13 3 1 85-92 32
18
Barys
28 8 3 1 11 3 2 60-75 29
19
Amur
34 9 3 1 19 0 2 79-102 28
20
HC Sochi
32 7 1 0 18 4 2 60-103 22
21
Neftekhimik
31 8 1 1 21 0 0 72-112 20
22
Kunlun RS
31 6 0 0 21 3 1 67-107 16
23
HC Dinamo Riga
30 2 1 1 22 2 2 51-96 12
Ultimele 5 meciuri

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Avangard
5 5 0 0 0 0 0 17-5 10
2
Metallurg
5 4 0 0 0 0 1 20-12 9
3
CSKA
5 3 1 0 1 0 0 18-10 8
4
Sibir
5 3 1 0 1 0 0 12-5 8
5
Torpedo
5 3 0 1 1 0 0 15-9 8
6
Lokomotiv
5 2 1 0 0 2 0 15-10 8
7
Salavat Yulaev
5 2 1 0 1 0 1 14-9 7
8
Jokerit
5 2 0 1 1 0 1 16-10 7
9
Vityaz
5 2 0 1 1 1 0 16-11 7
10
SKA
5 2 0 1 1 0 1 12-11 7
11
HC Dinamo Minsk
5 1 2 0 1 1 0 14-13 7
12
HC Dynamo
5 2 1 0 2 0 0 17-19 6
13
Ak Bars
5 2 0 1 2 0 0 13-12 6
14
Amur
5 2 0 0 3 0 0 17-16 4
15
Severstal
5 2 0 0 3 0 0 11-15 4
16
Barys
5 2 0 0 3 0 0 10-14 4
17
Neftekhimik
5 2 0 0 3 0 0 17-22 4
18
Tractor
5 1 1 0 3 0 0 13-18 4
19
Kunlun RS
5 1 0 0 2 2 0 10-14 4
20
HC Sochi
5 1 0 0 3 1 0 8-15 3
21
HC Spartak
5 1 0 0 4 0 0 10-18 2
22
HC Dinamo Riga
5 0 1 0 4 0 0 13-18 2
23
Avtomobilist
5 0 0 0 3 2 0 7-22 2
Gazde

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Avangard
15 12 1 0 0 0 2 50-22 28
2
CSKA
17 11 1 0 2 3 0 55-32 27
3
Ak Bars
15 10 1 1 1 1 1 50-30 26
4
Lokomotiv
17 9 2 1 4 0 1 53-33 25
5
Torpedo
17 9 0 0 4 3 1 54-47 22
6
Sibir
18 8 2 0 6 0 2 49-51 22
7
Salavat Yulaev
16 7 1 2 4 1 1 50-42 22
8
Metallurg
18 9 0 0 7 1 1 47-45 20
9
SKA
17 8 1 0 6 0 2 47-43 20
10
Tractor
14 7 2 0 3 1 1 42-28 20
11
HC Dynamo
16 7 2 0 5 1 1 52-44 20
12
Avtomobilist
15 5 2 0 3 2 3 43-40 19
13
HC Dinamo Minsk
16 4 4 1 6 1 0 38-39 19
14
HC Spartak
15 4 2 1 4 4 0 45-42 18
15
Amur
16 7 1 0 7 0 1 40-35 17
16
Jokerit
12 8 0 0 4 0 0 45-23 16
17
Barys
14 5 0 1 4 2 2 31-35 16
18
Vityaz
17 5 0 2 9 0 1 46-57 15
19
Severstal
16 6 1 0 9 0 0 33-44 14
20
Kunlun RS
14 5 0 0 7 1 1 36-44 12
21
Neftekhimik
18 4 1 1 12 0 0 42-60 12
22
HC Sochi
15 3 0 0 8 2 2 31-51 10
23
HC Dinamo Riga
15 2 0 1 10 1 1 27-34 8
Oaspeti

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
16 10 1 2 3 0 0 55-35 26
2
Tractor
19 11 0 1 7 0 0 47-40 24
3
SKA
16 10 0 1 3 1 1 52-32 24
4
Metallurg
16 7 0 4 3 2 0 46-34 24
5
Ak Bars
18 6 1 3 6 2 0 49-47 22
6
Avtomobilist
16 8 1 1 5 1 0 50-45 21
7
Salavat Yulaev
18 6 2 2 7 1 0 50-49 21
8
HC Dynamo
16 8 1 0 5 1 1 45-41 20
9
HC Dinamo Minsk
15 7 1 1 4 1 1 48-41 20
10
Lokomotiv
14 6 1 1 3 3 0 35-22 19
11
Avangard
16 7 0 0 5 3 1 41-37 18
12
Jokerit
14 5 2 1 4 1 1 41-37 18
13
Severstal
15 4 2 2 5 1 1 33-42 18
14
Vityaz
14 5 2 1 5 1 0 42-34 17
15
HC Spartak
17 6 1 0 8 0 2 38-50 16
16
Barys
14 3 3 0 7 1 0 29-40 13
17
HC Sochi
17 4 1 0 10 2 0 29-52 12
18
Sibir
15 5 0 0 9 0 1 36-39 11
19
Amur
18 2 2 1 12 0 1 39-67 11
20
Torpedo
14 0 2 3 9 0 0 31-45 10
21
Neftekhimik
13 4 0 0 9 0 0 30-52 8
22
Kunlun RS
17 1 0 0 14 2 0 31-63 4
23
HC Dinamo Riga
15 0 1 0 12 1 1 24-62 4
Indiciu: tasteaza '@' inainte de numele de utilizator pentru a gasi utilizatorul
Inchide