Meciurile urmatoare

This match has ended, please select an alternative match to bet on
1 X 2
SP TP
07 februarie
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Mai multe ponturi si trenduri
07 februarie
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Mai multe ponturi si trenduri
07 februarie
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Mai multe ponturi si trenduri
07 februarie
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Mai multe ponturi si trenduri
07 februarie
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Mai multe ponturi si trenduri
Arata tot

Ponturi pariuri pentru meciul Avtomobilist — Ak Bars 14 octombrie 2022

Cote si pariuri pe meci Avtomobilist — Ak Bars

Calculeaza castigul net Introdu suma pe care vrei sa o pariezi si in tabel iti va aparea suma pe care o poti castiga in functie de cotele curente.
100 RON
500 RON
1000 RON
5000 RON
Fulltime
Total
Casa de pariuri 1 X 2 S 4.5 P 4.5
3.35
3.90
1.90
Castigurile nete reprezinta diferenta dintre castigurile totale si miza pariului. Exemplu: 100 RON miza * 1.50 cota = 150 RON (castiguri nete in acest caz 50 RON)

Bonusuri pentru pariuri pe meciul Avtomobilist – Ak Bars

Ultimele meciuri de la turneu

Avtomobilist
11.10.22
Avtomobilist
Torpedo
V
08.10.22
Neftekhimik
Avtomobilist
I
06.10.22
Ak Bars
Avtomobilist
CO
04.10.22
Ak Bars
Avtomobilist
CO
02.10.22
Avtomobilist
Salavat Yulaev
I
29.09.22
Avtomobilist
Ak Bars
V
26.09.22
Avtomobilist
Kunlun RS
V
22.09.22
Sibir
Avtomobilist
V
20.09.22
Barys
Avtomobilist
I
18.09.22
Avtomobilist
Neftekhimik
V
16.09.22
Avtomobilist
Sibir
V
14.09.22
Avtomobilist
HC Spartak
V
11.09.22
Avtomobilist
Avangard
V
08.09.22
Torpedo
Avtomobilist
I
06.09.22
Tractor
Avtomobilist
PO
04.09.22
Avtomobilist
Severstal
V
02.09.22
Avtomobilist
Lokomotiv
V
Ak Bars
12.10.22
Metallurg
Ak Bars
I
08.10.22
Ak Bars
Barys
I
06.10.22
Ak Bars
Avtomobilist
PO
04.10.22
Ak Bars
Avtomobilist
PO
01.10.22
Ak Bars
Amur
CO
29.09.22
Avtomobilist
Ak Bars
I
27.09.22
Salavat Yulaev
Ak Bars
V
25.09.22
Ak Bars
Tractor
V
21.09.22
Ak Bars
HC Spartak
I
18.09.22
HC Spartak
Ak Bars
V
16.09.22
HC Dinamo Minsk
Ak Bars
CO
14.09.22
Ak Bars
Torpedo
V
12.09.22
Ak Bars
HC Dinamo Minsk
PO
08.09.22
Ak Bars
Admiral
CO
05.09.22
CSKA
Ak Bars
V
03.09.22
HC Dynamo
Ak Bars
I

Meciurile head-to-head: Avtomobilist — Ak Bars

KHL 2022-2023
06.10.22
Ak Bars
Avtomobilist
04.10.22
Ak Bars
Avtomobilist
29.09.22
Avtomobilist
Ak Bars
KHL 2021-2022
29.12.21
Avtomobilist
Ak Bars
06.11.21
Ak Bars
Avtomobilist
26.10.21
Avtomobilist
Ak Bars
KHL 2020-2021
03.02.21
Avtomobilist
Ak Bars
28.01.21
Avtomobilist
Ak Bars
06.12.20
Ak Bars
Avtomobilist
16.11.20
Ak Bars
Avtomobilist
Mai multe meciuri

Clasamente

MJ — Meciuri jucate V — Meciuri castigate CO — Meciuri castigate in prelungiri CS — Meciuri castigate la shootout I — Meciuri pierdute PO — Meciuri pierdute in prelungiri PS — Meciuri pierdute la shootout G — Pucuri P — Puncte
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
18 12 3 1 1 0 1 63-29 33
2
HC Dynamo
18 10 1 2 3 0 2 50-29 28
3
Avtomobilist
17 10 2 0 4 1 0 61-46 25
4
Metallurg
17 10 1 0 4 2 0 54-43 24
5
Lokomotiv
17 9 0 1 4 1 2 41-33 23
6
Torpedo
17 8 1 2 5 1 0 52-39 23
7
HC Spartak
19 8 1 0 5 4 1 33-42 23
8
CSKA
17 7 2 1 4 2 1 49-43 23
9
Vityaz
18 6 2 2 5 1 2 46-37 23
10
Salavat Yulaev
17 6 0 3 5 2 1 39-31 21
11
Sibir
19 5 2 2 8 1 1 39-40 20
12
Barys
18 7 1 1 8 0 1 40-50 19
13
Ak Bars
16 5 3 0 5 3 0 37-36 19
14
HC Dinamo Minsk
18 4 2 1 7 3 1 47-57 18
15
Kunlun RS
18 4 2 1 8 1 2 37-47 17
16
Severstal
17 4 1 2 7 0 3 47-48 17
17
Admiral
18 4 1 2 9 1 1 32-42 16
18
Avangard
17 7 0 0 9 0 1 42-51 15
19
Neftekhimik
18 4 2 1 10 1 0 45-60 15
20
Tractor
19 4 1 1 10 2 1 40-52 15
21
Amur
17 3 2 0 9 1 2 29-50 13
22
HC Sochi
16 3 0 0 10 3 0 32-50 9
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Lokomotiv
5 4 0 0 0 0 1 15-9 9
2
CSKA
5 3 0 1 0 1 0 14-7 9
3
SKA
5 2 2 0 1 0 0 16-11 8
4
Neftekhimik
5 2 1 1 1 0 0 14-11 8
5
Kunlun RS
5 2 1 0 0 1 1 16-8 8
6
HC Dynamo
5 1 1 1 0 0 2 12-10 8
7
Salavat Yulaev
5 2 0 1 1 0 1 15-7 7
8
Torpedo
5 2 0 1 1 1 0 13-11 7
9
Metallurg
5 3 0 0 2 0 0 14-13 6
10
Avangard
5 3 0 0 2 0 0 11-12 6
11
Avtomobilist
5 1 2 0 2 0 0 14-14 6
12
Vityaz
5 1 1 1 2 0 0 12-10 6
13
HC Spartak
5 1 1 0 1 1 1 9-12 6
14
Tractor
5 1 0 0 1 2 1 9-14 5
15
Severstal
5 0 0 2 2 0 1 13-15 5
16
Barys
5 2 0 0 3 0 0 8-13 4
17
Sibir
5 1 1 0 3 0 0 8-10 4
18
Admiral
5 1 0 1 3 0 0 11-15 4
19
HC Sochi
5 1 0 0 2 2 0 15-19 4
20
Amur
5 1 0 0 2 1 1 10-16 4
21
Ak Bars
5 0 1 0 2 2 0 11-16 4
22
HC Dinamo Minsk
5 0 1 0 2 2 0 12-18 4
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
10 6 2 1 0 0 1 33-14 19
2
Avtomobilist
10 9 0 0 1 0 0 40-21 18
3
Torpedo
9 6 0 1 1 1 0 37-21 15
4
Vityaz
11 4 1 2 3 1 0 29-22 15
5
HC Dynamo
9 6 0 1 2 0 0 28-12 14
6
Kunlun RS
10 2 2 1 2 1 2 24-25 13
7
Barys
9 5 1 0 3 0 0 23-21 12
8
HC Spartak
11 4 1 0 4 2 0 18-28 12
9
Lokomotiv
9 4 0 1 3 0 1 20-18 11
10
CSKA
8 3 2 0 2 1 0 27-23 11
11
Ak Bars
9 2 2 0 2 3 0 19-21 11
12
Metallurg
8 3 1 0 2 2 0 27-21 10
13
Severstal
8 3 0 1 3 0 1 23-21 9
14
Sibir
9 3 0 1 4 0 1 21-21 9
15
HC Dinamo Minsk
8 3 0 1 3 1 0 24-26 9
16
Salavat Yulaev
8 2 0 2 3 0 1 18-17 9
17
Admiral
8 2 1 1 4 0 0 14-17 8
18
Tractor
10 2 1 0 6 1 0 18-27 7
19
Avangard
4 3 0 0 1 0 0 11-7 6
20
HC Sochi
9 2 0 0 5 2 0 18-26 6
21
Amur
8 2 0 0 4 0 2 13-21 6
22
Neftekhimik
8 1 1 1 5 0 0 17-23 6
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Metallurg
9 7 0 0 2 0 0 27-22 14
2
SKA
8 6 1 0 1 0 0 30-15 14
3
HC Dynamo
9 4 1 1 1 0 2 22-17 14
4
Lokomotiv
8 5 0 0 1 1 1 21-15 12
5
Salavat Yulaev
9 4 0 1 2 2 0 21-14 12
6
CSKA
9 4 0 1 2 1 1 22-20 12
7
HC Spartak
8 4 0 0 1 2 1 15-14 11
8
Sibir
10 2 2 1 4 1 0 18-19 11
9
Avangard
13 4 0 0 8 0 1 31-44 9
10
Neftekhimik
10 3 1 0 5 1 0 28-37 9
11
HC Dinamo Minsk
10 1 2 0 4 2 1 23-31 9
12
Ak Bars
7 3 1 0 3 0 0 18-15 8
13
Torpedo
8 2 1 1 4 0 0 15-18 8
14
Vityaz
7 2 1 0 2 0 2 17-15 8
15
Tractor
9 2 0 1 4 1 1 22-25 8
16
Admiral
10 2 0 1 5 1 1 18-25 8
17
Severstal
9 1 1 1 4 0 2 24-27 8
18
Barys
9 2 0 1 5 0 1 17-29 7
19
Avtomobilist
7 1 2 0 3 1 0 21-25 7
20
Amur
9 1 2 0 5 1 0 16-29 7
21
Kunlun RS
8 2 0 0 6 0 0 13-22 4
22
HC Sochi
7 1 0 0 5 1 0 14-24 3
MJ — Meciuri jucate V — Meciuri castigate CO — Meciuri castigate in prelungiri CS — Meciuri castigate la shootout I — Meciuri pierdute PO — Meciuri pierdute in prelungiri PS — Meciuri pierdute la shootout G — Pucuri P — Puncte
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
18 12 3 1 1 0 1 63-29 33
2
HC Dynamo
18 10 1 2 3 0 2 50-29 28
3
Lokomotiv
17 9 0 1 4 1 2 41-33 23
4
Torpedo
17 8 1 2 5 1 0 52-39 23
5
HC Spartak
19 8 1 0 5 4 1 33-42 23
6
CSKA
17 7 2 1 4 2 1 49-43 23
7
Vityaz
18 6 2 2 5 1 2 46-37 23
8
HC Dinamo Minsk
18 4 2 1 7 3 1 47-57 18
9
Kunlun RS
18 4 2 1 8 1 2 37-47 17
10
Severstal
17 4 1 2 7 0 3 47-48 17
11
HC Sochi
16 3 0 0 10 3 0 32-50 9
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Avtomobilist
17 10 2 0 4 1 0 61-46 25
2
Metallurg
17 10 1 0 4 2 0 54-43 24
3
Salavat Yulaev
17 6 0 3 5 2 1 39-31 21
4
Sibir
19 5 2 2 8 1 1 39-40 20
5
Barys
18 7 1 1 8 0 1 40-50 19
6
Ak Bars
16 5 3 0 5 3 0 37-36 19
7
Admiral
18 4 1 2 9 1 1 32-42 16
8
Avangard
17 7 0 0 9 0 1 42-51 15
9
Neftekhimik
18 4 2 1 10 1 0 45-60 15
10
Tractor
19 4 1 1 10 2 1 40-52 15
11
Amur
17 3 2 0 9 1 2 29-50 13
MJ — Meciuri jucate V — Meciuri castigate CO — Meciuri castigate in prelungiri CS — Meciuri castigate la shootout I — Meciuri pierdute PO — Meciuri pierdute in prelungiri PS — Meciuri pierdute la shootout G — Pucuri P — Puncte
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
18 12 3 1 1 0 1 63-29 33
2
Torpedo
17 8 1 2 5 1 0 52-39 23
3
HC Spartak
19 8 1 0 5 4 1 33-42 23
4
Vityaz
18 6 2 2 5 1 2 46-37 23
5
HC Sochi
16 3 0 0 10 3 0 32-50 9
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Salavat Yulaev
17 6 0 3 5 2 1 39-31 21
2
Sibir
19 5 2 2 8 1 1 39-40 20
3
Barys
18 7 1 1 8 0 1 40-50 19
4
Admiral
18 4 1 2 9 1 1 32-42 16
5
Avangard
17 7 0 0 9 0 1 42-51 15
6
Amur
17 3 2 0 9 1 2 29-50 13
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
HC Dynamo
18 10 1 2 3 0 2 50-29 28
2
Lokomotiv
17 9 0 1 4 1 2 41-33 23
3
CSKA
17 7 2 1 4 2 1 49-43 23
4
HC Dinamo Minsk
18 4 2 1 7 3 1 47-57 18
5
Severstal
17 4 1 2 7 0 3 47-48 17
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Avtomobilist
17 10 2 0 4 1 0 61-46 25
2
Metallurg
17 10 1 0 4 2 0 54-43 24
3
Ak Bars
16 5 3 0 5 3 0 37-36 19
4
Kunlun RS
18 4 2 1 8 1 2 37-47 17
5
Neftekhimik
18 4 2 1 10 1 0 45-60 15
6
Tractor
19 4 1 1 10 2 1 40-52 15

Echipe de start

Starting lineups temporary unavailable

M — Minutes G — Pucuri A — Assists P — Puncte
Avtomobilist

Nikolay Zavaruhin
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Vladimir Galkin
gk. 8 -22 0 0
Johan Mattsson
gk. 6 -14 0 0
Igor Bobkov
gk. 4 -9 0 0
Nick Ebert
df. 17 2 10 12
Yefim Gurkin
df. 17 1 8 9
Nikita Tryamkin
df. 16 1 2 3
Alexei Vasilevsky
df. 15 0 1 1
Denis Barantsev
df. 13 0 1 1
Alexander Shchemerov
df. 12 0 1 1
Sergey Zborovskii
df. 11 0 1 1
Jesse Blacker
df. 10 0 0 0
Daniil Valitov
df. 4 0 0 0
Valery Sitnikov
df. 1 0 0 0
Yegor Plitin
df. 1 0 0 0
Yaroslav Trofimov
df. 0 0 0 0
Anatoly Golyshev
fw. 17 8 9 17
Brooks Macek
fw. 17 10 12 22
Danil Romantsev
fw. 17 5 0 5
Oleg Li
fw. 17 3 6 9
Patrice Cormier
fw. 17 1 3 4
Andrei Obidin
fw. 16 1 3 4
Viktor Neuchev
fw. 16 3 1 4
Curtis Valk
fw. 15 5 13 18
Stepan Khripunov
fw. 14 3 1 4
Sergei Shirokov
fw. 13 9 8 17
Pavel Kulikov
fw. 12 1 0 1
Stéphane Da Costa
fw. 12 5 12 17
Georgy Belousov
fw. 8 2 2 4
Egor Baranov
fw. 4 0 0 0
Dmitry Zhukenov
fw. 3 1 0 1
Vasiliy Filyaev
fw. 3 0 1 1
Maxim Rasseikin
fw. 2 0 0 0
Maxim Denezhkin
fw. 1 0 0 0
Nikita Blednov
fw. 1 0 0 0
Pavel Voronkov
fw. 1 0 0 0
Ak Bars

Oleg Znarok
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Timur Bilyalov
gk. 10 -18 0 0
Amir Miftahov
gk. 8 -14 0 0
Dinar Khafizullin
df. 16 0 3 3
Vyacheslav Voynov
df. 14 1 4 5
Kristian Khenkel
df. 12 0 3 3
Nikita Lyamkin
df. 12 0 0 0
Dmitry Yudin
df. 11 0 1 1
Kirill Adamchuk
df. 11 0 4 4
Nikita Evseyev
df. 11 0 0 0
Vasily Tokranov
df. 11 1 1 2
Maxim Chudinov
df. 5 0 1 1
Mark Yanchevsky
df. 4 0 1 1
Alexander Radulov
fw. 16 8 5 13
Kirill Semyonov
fw. 16 4 7 11
Vadim Shipachyov
fw. 16 3 3 6
Dmitriy Kagarlitskiy
fw. 15 2 4 6
Artem Galimov
fw. 14 2 1 3
Ilya Safonov
fw. 14 5 2 7
Nikita Dynyak
fw. 14 2 2 4
Kirill Petrov
fw. 13 4 2 6
Mikhail Glukhov
fw. 12 0 1 1
Stanislav Galiyev
fw. 12 2 6 8
Alexander Burmistrov
fw. 11 0 0 0
Kirill Panyukov
fw. 11 2 1 3
Daniil Tarasov
fw. 9 1 0 1
Dmitry Voronkov
fw. 9 0 1 1
Danis Zaripov
fw. 8 0 2 2
Maxim Bykov
fw. 3 0 0 0
Artyom Lukoyanov
fw. 1 0 0 0

Postat de:

NicPopescu
NicPopescu
Managerul siteului