1:2
Avangard — Salavat Yulaev Meci incheiat 25 februarie 2021
Aboneaza-te la ponturile de la cei mai buni tipsteri
Primesti zilnic o selectie de ponturi si pronosticuri de actualitate doar de la expertii si tipsterii Legalbet cu cele mai bune rezultate. Fara spam, doar pariuri!

Ponturi pariuri pentru meciul Avangard — Salavat Yulaev

25 februarie 2021, 18:30 (EET)
25 februarie 2021, 18:30 (EET) Meci incheiat
Stadion: Arena Balashikha (Balashikha, Russia)
Arbitru: Jan Hribik, Konstantin Olenin

Echipe de start

Echipele de start vor fi anuntate cu aproximativ o ora inainte de inceputul meciului

M — Minutes G — Pucuri A — Assists P — Puncte
Avangard

Bob Hartley
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Simon Hrubec
gk. 1,680 -69 0 0
Igor Bobkov
gk. 1,550 -52 0 0
Alexey Emelin
df. 1,230 6 15 21
Alexei Bereglazov
df. 1,132 3 15 18
Oliwer Kaski
df. 1,121 13 20 33
Damir Sharipzyanov
df. 1,017 2 6 8
Ville Pokka
df. 611 4 9 13
Maxim Chudinov
df. 560 2 6 8
Kirill Gotovets
df. 367 0 2 2
Korban Nait
fw. 1,077 18 21 39
Kirill Semyonov
fw. 1,018 10 15 25
Denis Zernov
fw. 947 11 26 37
Sergey Tolchinsky
fw. 818 13 31 44
Alexander Khokhlachev
fw. 799 11 22 33
Pavel Dedunov
fw. 612 4 2 6
Aleksey Potapov
fw. 557 4 5 9
Klim Kostin
fw. 513 7 11 18
Andrei Stas
fw. 490 2 6 8
Yegor Chinakhov
fw. 413 9 7 16
Ilya Kablukov
fw. 347 1 1 2
Nikita Komarov
fw. 134 1 0 1
Arseni Gritsyuk
fw. 72 0 1 1
Nu vor juca
Reid Boucher
fw. 892 24 24 48
Jiri Sekac
fw. 592 10 11 21
Nail Yakupov
fw. 585 7 9 16
Semyon Chistyakov
df. 336 1 2 3
Ilya Kovalchuk
fw. 254 4 11 15
Maxim Goncharov
df. 209 0 1 1
Alexey Solovyov
df. 125 0 3 3
Alexander Yaremchuk
fw. 74 0 0 0
Stanislav Berezhnoy
gk. 0 0 0 0
Salavat Yulaev

Tomi Lämsä
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Daniil Tarasov
gk. 840 -30 0 0
Bogdan Vyprickiy
gk. 0 0 0 0
Alexander Alexeyev
df. 951 8 8 16
Philip Larsen
df. 899 10 24 34
Pavel Koledov
df. 859 5 5 10
Evgeny Biryukov
df. 836 1 5 6
Mikhail Naumenkov
df. 808 4 9 13
Grigory Panin
df. 801 1 6 7
Evgeny Lisovets
df. 474 2 5 7
Dmitri Korobov
df. 453 0 7 7
Sakari Manninen
fw. 1,128 19 33 52
Teemu Hartikainen
fw. 1,009 26 36 62
Markus Granlund
fw. 997 23 28 51
Aleksandr Kadeykin
fw. 875 13 21 34
Dmitry Kugryshev
fw. 812 9 21 30
Pyotr Khokhryakov
fw. 740 5 7 12
Geoff Platt
fw. 671 9 6 15
Vladimir Zharkov
fw. 663 4 15 19
Rodion Amirov
fw. 513 8 4 12
Vyacheslav Solodukhin
fw. 402 3 2 5
Vladislav Kartaev
fw. 348 1 1 2
Danil Bashkirov
fw. 271 3 2 5
Nu vor juca
Juha Metsola
gk. 2,289 -88 1 1
Shakir Muhamadullin
df. 490 3 7 10
Mikhail Vorobyov
fw. 479 5 8 13
Aleksey Semenov
df. 451 0 2 2
Artem Pimenov
fw. 378 1 6 7
Alexander Skrynnik
gk. 301 -15 0 0
Ilya Baranov
fw. 286 5 0 5
Eduard Gimatov
fw. 277 1 1 2
Danil Alalykin
fw. 170 1 1 2
Gleb Kuzmin
fw. 117 0 2 2
Alexey Pustozerov
fw. 108 2 0 2
Vladislav Lukin
fw. 77 0 1 1
Vyacheslav Shevchenko
fw. 72 0 0 0
Daniil Skorikov
fw. 41 0 0 0

Cote

Casa de pariuri 1 × 2 S 4.5 P 4.5
2.18
4.15
2.72
2.18
1.65
2.25
3.35
3.00
1.40
2.95
2.70
2.20
1.66
2.27
4.00
2.60
Calculeaza
castigul net

Meciurile head-to-head

KHL 2020-2021
05.01.21
Salavat Yulaev
Avangard
17.10.20
Avangard
Salavat Yulaev
3
:
3
1
:
2
S
13.09.20
Salavat Yulaev
Avangard
KHL 2019-2020
11.03.20
Salavat Yulaev
Avangard
09.03.20
Avangard
Salavat Yulaev
07.03.20
Salavat Yulaev
Avangard
05.03.20
Salavat Yulaev
Avangard
03.03.20
Avangard
Salavat Yulaev
01.03.20
Avangard
Salavat Yulaev
21.12.19
Avangard
Salavat Yulaev
Mai multe meciuri

Ultimele meciuri de la turneu

Avangard
20.02.21
Torpedo
Avangard
CO
18.02.21
Sibir
Avangard
V
16.02.21
Barys
Avangard
PO
09.02.21
Avangard
HC Dinamo Riga
V
07.02.21
Avangard
Neftekhimik
V
02.02.21
Avangard
HC Dinamo Minsk
V
31.01.21
Avangard
Lokomotiv
V
29.01.21
Lokomotiv
Avangard
PO
27.01.21
HC Dinamo Riga
Avangard
V
25.01.21
Jokerit
Avangard
V
19.01.21
Tractor
Avangard
V
17.01.21
Avtomobilist
Avangard
I
15.01.21
Ak Bars
Avangard
I
13.01.21
Avangard
Torpedo
I
09.01.21
Avangard
Metallurg
V
07.01.21
Avangard
Severstal
V
05.01.21
Salavat Yulaev
Avangard
CO
03.01.21
HC Dinamo Minsk
Avangard
PO
30.12.20
Avangard
Kunlun RS
3
:
3
1
:
2
S
PS
28.12.20
Avangard
Tractor
V
26.12.20
Avangard
HC Spartak
PO
23.12.20
Avangard
Barys
I
21.12.20
Kunlun RS
Avangard
V
13.12.20
Vityaz
Avangard
I
10.12.20
Avangard
CSKA
I
08.12.20
Avangard
Avtomobilist
V
06.12.20
Severstal
Avangard
1
:
1
2
:
1
S
PS
01.12.20
Avangard
Ak Bars
V
29.11.20
Kunlun RS
Avangard
V
26.11.20
Avangard
Amur
V
23.11.20
Avangard
Ak Bars
V
19.11.20
Barys
Avangard
V
17.11.20
Amur
Avangard
V
15.11.20
Amur
Avangard
I
13.11.20
Sibir
Avangard
V
10.11.20
Avangard
HC Sochi
V
01.11.20
HC Spartak
Avangard
PO
28.10.20
HC Dynamo
Avangard
PO
26.10.20
SKA
Avangard
I
24.10.20
Avangard
Avtomobilist
V
17.10.20
Avangard
Salavat Yulaev
3
:
3
1
:
2
S
PS
14.10.20
Metallurg
Avangard
I
12.10.20
HC Sochi
Avangard
V
10.10.20
Avangard
Sibir
V
04.10.20
CSKA
Avangard
I
01.10.20
Avangard
Vityaz
1
:
1
2
:
3
S
PS
29.09.20
Avangard
Jokerit
CO
27.09.20
Avangard
Metallurg
V
25.09.20
Avangard
Kunlun RS
V
22.09.20
Ak Bars
Avangard
1
:
1
1
:
0
S
PS
20.09.20
Avtomobilist
Avangard
PO
18.09.20
Neftekhimik
Avangard
V
15.09.20
Avangard
SKA
V
13.09.20
Salavat Yulaev
Avangard
I
11.09.20
Metallurg
Avangard
V
07.09.20
Avangard
Amur
V
05.09.20
Avangard
HC Dynamo
V
03.09.20
Avangard
Sibir
V
Salavat Yulaev
23.02.21
HC Dinamo Riga
Salavat Yulaev
V
20.02.21
Salavat Yulaev
Kunlun RS
V
18.02.21
Salavat Yulaev
Ak Bars
V
07.02.21
Salavat Yulaev
Amur
V
04.02.21
Salavat Yulaev
HC Dinamo Riga
4
:
4
1
:
0
S
CS
30.01.21
Barys
Salavat Yulaev
CO
28.01.21
Amur
Salavat Yulaev
V
26.01.21
Amur
Salavat Yulaev
V
21.01.21
Tractor
Salavat Yulaev
PO
19.01.21
Salavat Yulaev
Severstal
V
16.01.21
Metallurg
Salavat Yulaev
I
14.01.21
Barys
Salavat Yulaev
V
12.01.21
Sibir
Salavat Yulaev
V
10.01.21
Salavat Yulaev
Ak Bars
V
05.01.21
Salavat Yulaev
Avangard
PO
03.01.21
Salavat Yulaev
Avtomobilist
CO
28.12.20
Salavat Yulaev
Metallurg
V
26.12.20
Sibir
Salavat Yulaev
V
24.12.20
Avtomobilist
Salavat Yulaev
I
22.12.20
Salavat Yulaev
HC Dinamo Minsk
V
13.12.20
Salavat Yulaev
Sibir
V
11.12.20
Salavat Yulaev
Jokerit
I
07.12.20
Salavat Yulaev
Metallurg
I
05.12.20
Salavat Yulaev
HC Dynamo
I
02.12.20
Jokerit
Salavat Yulaev
I
30.11.20
Avtomobilist
Salavat Yulaev
CO
28.11.20
Salavat Yulaev
SKA
2
:
2
1
:
2
S
PS
25.11.20
Salavat Yulaev
Neftekhimik
V
22.11.20
Salavat Yulaev
Barys
V
20.11.20
Salavat Yulaev
HC Spartak
1
:
1
3
:
2
S
CS
16.11.20
SKA
Salavat Yulaev
PO
14.11.20
HC Dynamo
Salavat Yulaev
CO
12.11.20
CSKA
Salavat Yulaev
I
01.11.20
Salavat Yulaev
Kunlun RS
CO
30.10.20
Metallurg
Salavat Yulaev
V
28.10.20
Salavat Yulaev
Amur
V
26.10.20
Salavat Yulaev
Lokomotiv
I
21.10.20
Vityaz
Salavat Yulaev
I
19.10.20
HC Sochi
Salavat Yulaev
V
17.10.20
Avangard
Salavat Yulaev
3
:
3
1
:
2
S
CS
15.10.20
Kunlun RS
Salavat Yulaev
I
12.10.20
Salavat Yulaev
Barys
PO
10.10.20
Salavat Yulaev
CSKA
I
08.10.20
Salavat Yulaev
Sibir
3
:
3
1
:
0
S
CS
05.10.20
Ak Bars
Salavat Yulaev
I
03.10.20
Neftekhimik
Salavat Yulaev
V
30.09.20
Salavat Yulaev
Avtomobilist
I
26.09.20
Salavat Yulaev
Vityaz
V
24.09.20
Salavat Yulaev
Tractor
V
22.09.20
Salavat Yulaev
HC Sochi
I
19.09.20
Kunlun RS
Salavat Yulaev
2
:
2
0
:
2
S
CS
17.09.20
Ak Bars
Salavat Yulaev
I
15.09.20
Salavat Yulaev
Torpedo
V
13.09.20
Salavat Yulaev
Avangard
V
09.09.20
HC Spartak
Salavat Yulaev
I
07.09.20
HC Dinamo Minsk
Salavat Yulaev
V
05.09.20
Severstal
Salavat Yulaev
V
03.09.20
Torpedo
Salavat Yulaev
V

Clasamente

MJ — Meciuri jucate V — Meciuri castigate CO — Meciuri castigate in prelungiri CS — Meciuri castigate la shootout I — Meciuri pierdute PO — Meciuri pierdute in prelungiri PS — Meciuri pierdute la shootout G — Pucuri P — Puncte
West conference

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
59 33 5 4 12 3 2 181-121 89
2
SKA
58 31 2 2 15 4 4 170-124 78
3
HC Dynamo
59 33 5 0 15 2 4 190-136 82
4
Lokomotiv
59 29 5 3 15 5 2 177-125 81
5
Jokerit
59 26 3 2 19 7 2 170-150 71
6
Severstal
59 22 6 3 24 1 3 145-157 66
7
HC Dinamo Minsk
58 16 10 5 24 2 1 163-169 65
8
HC Spartak
58 20 7 1 24 4 2 152-165 62
9
Vityaz
58 20 3 3 27 2 3 150-168 57
10
HC Sochi
58 12 2 0 35 6 3 119-195 37
11
HC Dinamo Riga
58 5 2 2 40 6 3 123-206 27
East conference

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Ak Bars
59 33 3 5 10 5 3 185-130 90
2
Avangard
58 32 3 0 11 7 5 174-130 82
3
Metallurg
59 31 0 6 16 5 1 163-135 80
4
Salavat Yulaev
58 27 5 5 16 4 1 178-146 79
5
Tractor
59 27 4 2 20 3 3 154-141 72
6
Barys
59 20 8 3 21 5 2 145-152 69
7
Avtomobilist
58 23 3 3 21 5 3 149-150 66
8
Torpedo
59 22 3 4 22 6 2 168-165 66
9
Sibir
58 19 4 2 29 1 3 139-153 54
10
Amur
58 17 5 1 29 1 5 140-165 52
11
Neftekhimik
59 13 3 2 39 2 0 130-212 38
12
Kunlun RS
59 11 1 1 38 6 2 138-208 34
Bobrov's Division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
SKA
58 31 2 2 15 4 4 170-124 78
2
Jokerit
59 26 3 2 19 7 2 170-150 71
3
Severstal
59 22 6 3 24 1 3 145-157 66
4
HC Spartak
58 20 7 1 24 4 2 152-165 62
5
Vityaz
58 20 3 3 27 2 3 150-168 57
6
HC Sochi
58 12 2 0 35 6 3 119-195 37
Chernyshev division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Avangard
58 32 3 0 11 7 5 174-130 82
2
Salavat Yulaev
58 27 5 5 16 4 1 178-146 79
3
Barys
59 20 8 3 21 5 2 145-152 69
4
Sibir
58 19 4 2 29 1 3 139-153 54
5
Amur
58 17 5 1 29 1 5 140-165 52
6
Kunlun RS
59 11 1 1 38 6 2 138-208 34
Tarasov division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
59 33 5 4 12 3 2 181-121 89
2
HC Dynamo
59 33 5 0 15 2 4 190-136 82
3
Lokomotiv
59 29 5 3 15 5 2 177-125 81
4
HC Dinamo Minsk
58 16 10 5 24 2 1 163-169 65
5
HC Dinamo Riga
58 5 2 2 40 6 3 123-206 27
Kharlamov Division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Ak Bars
59 33 3 5 10 5 3 185-130 90
2
Metallurg
59 31 0 6 16 5 1 163-135 80
3
Tractor
59 27 4 2 20 3 3 154-141 72
4
Avtomobilist
58 23 3 3 21 5 3 149-150 66
5
Torpedo
59 22 3 4 22 6 2 168-165 66
6
Neftekhimik
59 13 3 2 39 2 0 130-212 38
Teams, that are located in first place in their divisions, will be placed in the first and second spots in the conference standings, depending on the number of points scored throughout all games in the regular season.
Clasamentul principal

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Ak Bars
59 33 3 5 10 5 3 185-130 90
2
CSKA
59 33 5 4 12 3 2 181-121 89
3
HC Dynamo
59 33 5 0 15 2 4 190-136 82
4
Avangard
58 32 3 0 11 7 5 174-130 82
5
Lokomotiv
59 29 5 3 15 5 2 177-125 81
6
Metallurg
59 31 0 6 16 5 1 163-135 80
7
Salavat Yulaev
58 27 5 5 16 4 1 178-146 79
8
SKA
58 31 2 2 15 4 4 170-124 78
9
Tractor
59 27 4 2 20 3 3 154-141 72
10
Jokerit
59 26 3 2 19 7 2 170-150 71
11
Barys
59 20 8 3 21 5 2 145-152 69
12
Avtomobilist
58 23 3 3 21 5 3 149-150 66
13
Severstal
59 22 6 3 24 1 3 145-157 66
14
Torpedo
59 22 3 4 22 6 2 168-165 66
15
HC Dinamo Minsk
58 16 10 5 24 2 1 163-169 65
16
HC Spartak
58 20 7 1 24 4 2 152-165 62
17
Vityaz
58 20 3 3 27 2 3 150-168 57
18
Sibir
58 19 4 2 29 1 3 139-153 54
19
Amur
58 17 5 1 29 1 5 140-165 52
20
Neftekhimik
59 13 3 2 39 2 0 130-212 38
21
HC Sochi
58 12 2 0 35 6 3 119-195 37
22
Kunlun RS
59 11 1 1 38 6 2 138-208 34
23
HC Dinamo Riga
58 5 2 2 40 6 3 123-206 27
Ultimele 5 meciuri

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
HC Dynamo
5 4 1 0 0 0 0 25-11 10
2
Salavat Yulaev
5 4 0 1 0 0 0 20-11 10
3
Lokomotiv
5 4 0 0 0 0 1 16-8 9
4
Avangard
5 3 1 0 0 1 0 17-8 9
5
HC Spartak
5 3 1 0 1 0 0 15-9 8
6
Jokerit
5 3 0 0 0 1 1 19-13 8
7
Tractor
5 2 1 0 1 1 0 13-13 7
8
Amur
5 2 1 0 1 1 0 12-12 7
9
Barys
5 2 1 0 1 1 0 12-12 7
10
SKA
5 3 0 0 2 0 0 12-11 6
11
Sibir
5 2 1 0 2 0 0 13-10 6
12
CSKA
5 2 0 1 2 0 0 11-9 6
13
Severstal
5 1 2 0 2 0 0 10-10 6
14
HC Dinamo Minsk
5 1 1 1 2 0 0 19-19 6
15
Ak Bars
5 1 1 0 1 1 1 14-15 6
16
Neftekhimik
5 1 1 0 1 2 0 6-9 6
17
Avtomobilist
5 1 0 1 2 1 0 10-16 5
18
Metallurg
5 0 0 2 2 1 0 10-13 5
19
Vityaz
5 1 0 0 3 0 1 10-17 3
20
Torpedo
5 0 0 1 3 1 0 10-15 3
21
Kunlun RS
5 1 0 0 4 0 0 12-17 2
22
HC Dinamo Riga
5 1 0 0 4 0 0 10-18 2
23
HC Sochi
5 0 0 0 4 0 1 9-20 1
Gazde

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Ak Bars
29 18 2 2 1 3 3 94-56 50
2
Lokomotiv
29 19 3 1 4 0 2 97-51 48
3
Avangard
28 20 1 0 3 1 3 92-56 46
4
CSKA
30 17 3 0 6 3 1 90-62 44
5
HC Dynamo
30 17 3 0 7 1 2 98-66 43
6
Salavat Yulaev
30 15 2 3 7 2 1 100-78 43
7
Torpedo
30 16 0 1 7 5 1 98-77 40
8
Metallurg
29 18 0 0 9 1 1 80-69 38
9
SKA
28 14 2 1 7 1 3 82-65 38
10
Tractor
30 12 4 1 10 1 2 82-73 37
11
Jokerit
29 14 1 1 9 3 1 90-75 36
12
Severstal
30 15 1 1 12 0 1 77-74 35
13
Amur
30 14 2 0 11 1 2 80-64 35
14
Vityaz
30 13 0 2 12 1 2 79-84 33
15
Avtomobilist
29 11 2 1 10 2 3 80-75 33
16
Sibir
30 10 4 1 12 1 2 75-83 33
17
Barys
30 10 2 2 11 3 2 72-78 33
18
HC Dinamo Minsk
30 6 8 1 14 1 0 81-88 31
19
HC Spartak
28 8 4 1 11 4 0 74-81 30
20
Neftekhimik
29 7 2 2 17 1 0 65-88 23
21
Kunlun RS
29 7 0 0 16 4 2 73-102 20
22
HC Sochi
28 6 0 0 16 4 2 60-93 18
23
HC Dinamo Riga
28 3 0 1 20 3 1 57-89 12
Oaspeti

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
29 16 2 4 6 0 1 91-59 45
2
Metallurg
30 13 0 6 7 4 0 83-66 42
3
SKA
30 17 0 1 8 3 1 88-59 40
4
Ak Bars
30 15 1 3 9 2 0 91-74 40
5
HC Dynamo
29 16 2 0 8 1 2 92-70 39
6
Salavat Yulaev
28 12 3 2 9 2 0 78-68 36
7
Avangard
30 12 2 0 8 6 2 82-74 36
8
Barys
29 10 6 1 10 2 0 73-74 36
9
Tractor
29 15 0 1 10 2 1 72-68 35
10
Jokerit
30 12 2 1 10 4 1 80-75 35
11
HC Dinamo Minsk
28 10 2 4 10 1 1 82-81 34
12
Avtomobilist
29 12 1 2 11 3 0 69-75 33
13
Lokomotiv
30 10 2 2 11 5 0 80-74 33
14
HC Spartak
30 12 3 0 13 0 2 78-84 32
15
Severstal
29 7 5 2 12 1 2 68-83 31
16
Torpedo
29 6 3 3 15 1 1 70-88 26
17
Vityaz
28 7 3 1 15 1 1 71-84 24
18
Sibir
28 9 0 1 17 0 1 64-70 21
19
HC Sochi
30 6 2 0 19 2 1 59-102 19
20
Amur
28 3 3 1 18 0 3 60-101 17
21
Neftekhimik
30 6 1 0 22 1 0 65-124 15
22
HC Dinamo Riga
30 2 2 1 20 3 2 66-117 15
23
Kunlun RS
30 4 1 1 22 2 0 65-106 14
KHL
Week 23
Indiciu: tasteaza '@' inainte de numele de utilizator pentru a gasi utilizatorul
Inchide