Meciurile urmatoare

This match has ended, please select an alternative match to bet on
1 X 2
SP TP
16:00
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Mai multe ponturi si trenduri
18:30
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Mai multe ponturi si trenduri
18:30
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Mai multe ponturi si trenduri
18:30
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Mai multe ponturi si trenduri
01 februarie
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Mai multe ponturi si trenduri
Arata tot

Ponturi pariuri pentru meciul Avangard — Metallurg 18 ianuarie 2023

Cote si pariuri pe meci Avangard — Metallurg

Calculeaza castigul net Introdu suma pe care vrei sa o pariezi si in tabel iti va aparea suma pe care o poti castiga in functie de cotele curente.
100 RON
500 RON
1000 RON
5000 RON
Fulltime
Total
Casa de pariuri 1 X 2 S 4.5 P 4.5
2.00
3.85
3.10
Castigurile nete reprezinta diferenta dintre castigurile totale si miza pariului. Exemplu: 100 RON miza * 1.50 cota = 150 RON (castiguri nete in acest caz 50 RON)

Bonusuri pentru pariuri pe meciul Avangard – Metallurg

Ultimele meciuri de la turneu

Avangard
16.01.23
Avangard
Neftekhimik
V
11.01.23
Avangard
Ak Bars
I
08.01.23
Avangard
Avtomobilist
V
05.01.23
Sibir
Avangard
I
03.01.23
Avtomobilist
Avangard
V
30.12.22
Avangard
Salavat Yulaev
2
:
2
2
:
0
S
CS
28.12.22
Avangard
Avtomobilist
V
26.12.22
Avangard
Barys
V
23.12.22
Avangard
Amur
V
21.12.22
Barys
Avangard
V
19.12.22
Salavat Yulaev
Avangard
1
:
1
2
:
3
S
CS
08.12.22
Avangard
Ak Bars
PO
06.12.22
Avangard
Salavat Yulaev
I
04.12.22
Avangard
Tractor
V
30.11.22
CSKA
Avangard
V
28.11.22
Lokomotiv
Avangard
I
26.11.22
Severstal
Avangard
V
23.11.22
Avangard
HC Spartak
I
19.11.22
Avangard
Ak Bars
CO
17.11.22
Avangard
HC Sochi
CO
13.11.22
Ak Bars
Avangard
V
11.11.22
Salavat Yulaev
Avangard
3
:
3
2
:
3
S
CS
09.11.22
Metallurg
Avangard
V
06.11.22
Avangard
Vityaz
V
03.11.22
Avangard
Sibir
CO
01.11.22
HC Spartak
Avangard
V
30.10.22
Kunlun RS
Avangard
V
28.10.22
Avangard
Admiral
PO
25.10.22
Avangard
Barys
V
23.10.22
Avangard
Severstal
V
19.10.22
Tractor
Avangard
I
17.10.22
Metallurg
Avangard
I
15.10.22
Avangard
Admiral
3
:
3
2
:
3
S
PS
13.10.22
Avangard
Amur
V
09.10.22
Avangard
Kunlun RS
I
08.10.22
Avangard
Metallurg
V
04.10.22
Salavat Yulaev
Avangard
I
01.10.22
Avangard
Sibir
V
27.09.22
HC Dynamo
Avangard
I
25.09.22
Neftekhimik
Avangard
V
23.09.22
Torpedo
Avangard
I
21.09.22
HC Sochi
Avangard
V
19.09.22
Tractor
Avangard
V
16.09.22
Barys
Avangard
V
15.09.22
Barys
Avangard
I
13.09.22
Sibir
Avangard
2
:
2
2
:
1
S
PS
11.09.22
Avtomobilist
Avangard
I
07.09.22
SKA
Avangard
I
05.09.22
HC Dinamo Minsk
Avangard
I
03.09.22
Vityaz
Avangard
I
Metallurg
16.01.23
Salavat Yulaev
Metallurg
V
14.01.23
HC Sochi
Metallurg
I
12.01.23
Metallurg
Admiral
1
:
1
0
:
1
S
PS
08.01.23
Metallurg
Salavat Yulaev
I
06.01.23
Metallurg
Lokomotiv
V
03.01.23
Barys
Metallurg
I
30.12.22
Tractor
Metallurg
I
28.12.22
Ak Bars
Metallurg
V
26.12.22
Metallurg
Tractor
4
:
4
2
:
3
S
PS
23.12.22
Metallurg
Sibir
2
:
2
1
:
2
S
PS
21.12.22
Metallurg
Admiral
V
19.12.22
Metallurg
Amur
V
08.12.22
Neftekhimik
Metallurg
I
06.12.22
Avtomobilist
Metallurg
I
04.12.22
Metallurg
Avtomobilist
I
02.12.22
Metallurg
CSKA
V
29.11.22
Kunlun RS
Metallurg
V
27.11.22
Salavat Yulaev
Metallurg
V
23.11.22
Metallurg
Salavat Yulaev
V
19.11.22
Tractor
Metallurg
CO
17.11.22
Avtomobilist
Metallurg
PO
15.11.22
Metallurg
Sibir
V
11.11.22
Metallurg
Barys
2
:
2
2
:
1
S
CS
09.11.22
Metallurg
Avangard
I
05.11.22
SKA
Metallurg
I
03.11.22
Lokomotiv
Metallurg
I
01.11.22
HC Dynamo
Metallurg
I
28.10.22
Metallurg
Tractor
V
26.10.22
Metallurg
Avtomobilist
V
24.10.22
Metallurg
Ak Bars
V
21.10.22
Barys
Metallurg
V
19.10.22
Ak Bars
Metallurg
PO
17.10.22
Metallurg
Avangard
V
15.10.22
Metallurg
Torpedo
V
12.10.22
Metallurg
Ak Bars
V
10.10.22
Metallurg
HC Dynamo
I
08.10.22
Avangard
Metallurg
I
06.10.22
Salavat Yulaev
Metallurg
V
04.10.22
Tractor
Metallurg
V
30.09.22
Metallurg
Neftekhimik
I
26.09.22
Metallurg
HC Dinamo Minsk
V
24.09.22
Metallurg
Kunlun RS
V
21.09.22
Admiral
Metallurg
V
19.09.22
Admiral
Metallurg
V
17.09.22
Amur
Metallurg
V
15.09.22
Amur
Metallurg
V
10.09.22
Metallurg
HC Spartak
CO
08.09.22
Metallurg
Amur
PO
06.09.22
Metallurg
Severstal
PO
03.09.22
Torpedo
Metallurg
V
01.09.22
CSKA
Metallurg
I

Meciurile head-to-head: Avangard — Metallurg

KHL 2022-2023
09.11.22
Metallurg
Avangard
17.10.22
Metallurg
Avangard
08.10.22
Avangard
Metallurg
KHL 2021-2022
30.03.22
Metallurg
Avangard
28.03.22
Avangard
Metallurg
26.03.22
Metallurg
Avangard
24.03.22
Avangard
Metallurg
22.03.22
Avangard
Metallurg
20.03.22
Metallurg
Avangard
18.03.22
Metallurg
Avangard
Mai multe meciuri

Clasamente

MJ — Meciuri jucate V — Meciuri castigate CO — Meciuri castigate in prelungiri CS — Meciuri castigate la shootout I — Meciuri pierdute PO — Meciuri pierdute in prelungiri PS — Meciuri pierdute la shootout G — Pucuri P — Puncte
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
53 32 5 3 9 3 1 188-115 84
2
CSKA
51 28 5 1 12 3 2 158-113 73
3
Lokomotiv
53 27 2 2 15 4 3 130-100 69
4
Torpedo
51 25 5 2 15 3 1 152-120 68
5
Avtomobilist
51 23 6 1 13 4 4 151-130 68
6
HC Dynamo
52 23 3 4 14 3 5 137-113 68
7
Sibir
53 19 6 7 17 2 2 137-118 68
8
Metallurg
51 26 2 1 15 4 3 144-124 65
9
Avangard
50 24 3 3 16 2 2 143-117 64
10
Salavat Yulaev
51 22 2 3 15 3 6 132-108 63
11
Ak Bars
51 15 8 4 16 6 2 130-125 62
12
Admiral
53 18 2 7 20 3 3 102-106 60
13
Vityaz
51 16 5 3 19 3 5 130-135 56
14
HC Spartak
53 17 2 4 23 5 2 122-146 53
15
HC Dinamo Minsk
53 15 4 2 21 6 5 133-160 53
16
Tractor
52 16 2 4 23 5 2 122-147 51
17
Severstal
52 12 4 4 21 7 4 138-155 51
18
Amur
51 15 4 3 23 3 3 104-126 50
19
Neftekhimik
52 17 5 1 26 2 1 128-161 49
20
Barys
53 18 1 3 27 1 3 114-146 48
21
Kunlun RS
53 13 2 3 30 1 4 122-164 41
22
HC Sochi
50 4 2 0 35 7 2 102-190 21
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Sibir
5 2 2 0 0 0 1 15-10 9
2
Ak Bars
5 2 0 2 0 1 0 12-8 9
3
CSKA
5 4 0 0 1 0 0 17-11 8
4
SKA
5 4 0 0 1 0 0 16-10 8
5
Torpedo
5 2 1 0 1 0 1 19-16 7
6
Tractor
5 2 0 1 1 0 1 13-11 7
7
Avangard
5 3 0 0 2 0 0 14-7 6
8
Salavat Yulaev
5 3 0 0 2 0 0 13-7 6
9
HC Dynamo
5 3 0 0 2 0 0 12-11 6
10
Amur
5 2 0 1 2 0 0 7-6 6
11
Vityaz
5 2 0 1 2 0 0 12-13 6
12
Avtomobilist
5 2 0 0 1 1 1 17-15 6
13
HC Dinamo Minsk
5 1 1 0 1 1 1 10-13 6
14
Metallurg
5 2 0 0 2 0 1 9-11 5
15
Admiral
5 1 0 1 2 0 1 7-8 5
16
Kunlun RS
5 2 0 0 3 0 0 17-14 4
17
Lokomotiv
5 2 0 0 3 0 0 12-10 4
18
HC Spartak
5 2 0 0 3 0 0 16-19 4
19
Neftekhimik
5 2 0 0 3 0 0 9-15 4
20
Severstal
5 1 0 1 3 0 0 15-21 4
21
HC Sochi
5 1 0 0 3 1 0 10-16 3
22
Barys
5 1 0 0 4 0 0 11-16 2
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
27 20 3 1 1 1 1 95-45 50
2
Avtomobilist
25 16 2 1 5 0 1 83-56 39
3
Torpedo
25 15 3 1 5 1 0 87-58 39
4
CSKA
26 14 4 0 6 1 1 85-59 38
5
Metallurg
26 14 1 1 5 2 3 75-58 37
6
Sibir
26 12 2 3 7 0 2 76-60 36
7
HC Dynamo
27 12 2 2 7 1 3 77-60 36
8
Ak Bars
27 9 5 2 7 4 0 73-62 36
9
Lokomotiv
26 15 0 1 7 1 2 58-44 35
10
Avangard
23 12 3 1 4 2 1 68-41 35
11
Salavat Yulaev
27 10 2 2 8 1 4 70-59 33
12
Amur
25 10 2 1 7 2 3 58-57 31
13
Vityaz
26 8 3 3 9 2 1 71-70 31
14
HC Dinamo Minsk
28 9 2 1 10 3 3 78-89 30
15
Severstal
25 8 2 3 8 3 1 75-69 30
16
Neftekhimik
24 10 3 1 9 0 1 57-61 29
17
Tractor
27 10 2 1 11 3 0 62-73 29
18
Admiral
24 10 1 3 9 0 1 46-44 29
19
Barys
28 11 1 2 14 0 0 65-72 28
20
Kunlun RS
28 7 2 1 14 1 3 67-93 24
21
HC Spartak
24 7 1 1 12 2 1 49-72 21
22
HC Sochi
26 3 1 0 18 3 1 51-91 12
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
CSKA
25 14 1 1 6 2 1 73-54 35
2
SKA
26 12 2 2 8 2 0 93-70 34
3
Lokomotiv
27 12 2 1 8 3 1 72-56 34
4
HC Dynamo
25 11 1 2 7 2 2 60-53 32
5
HC Spartak
29 10 1 3 11 3 1 73-74 32
6
Sibir
27 7 4 4 10 2 0 61-58 32
7
Admiral
29 8 1 4 11 3 2 56-62 31
8
Salavat Yulaev
24 12 0 1 7 2 2 62-49 30
9
Avangard
27 12 0 2 12 0 1 75-76 29
10
Torpedo
26 10 2 1 10 2 1 65-62 29
11
Avtomobilist
26 7 4 0 8 4 3 68-74 29
12
Metallurg
25 12 1 0 10 2 0 69-66 28
13
Ak Bars
24 6 3 2 9 2 2 57-63 26
14
Vityaz
25 8 2 0 10 1 4 59-65 25
15
HC Dinamo Minsk
25 6 2 1 11 3 2 55-71 23
16
Tractor
25 6 0 3 12 2 2 60-74 22
17
Severstal
27 4 2 1 13 4 3 63-86 21
18
Neftekhimik
28 7 2 0 17 2 0 71-100 20
19
Barys
25 7 0 1 13 1 3 49-74 20
20
Amur
26 5 2 2 16 1 0 46-69 19
21
Kunlun RS
25 6 0 2 16 0 1 55-71 17
22
HC Sochi
24 1 1 0 17 4 1 51-99 9
MJ — Meciuri jucate V — Meciuri castigate CO — Meciuri castigate in prelungiri CS — Meciuri castigate la shootout I — Meciuri pierdute PO — Meciuri pierdute in prelungiri PS — Meciuri pierdute la shootout G — Pucuri P — Puncte
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
53 32 5 3 9 3 1 188-115 84
2
CSKA
51 28 5 1 12 3 2 158-113 73
3
Lokomotiv
53 27 2 2 15 4 3 130-100 69
4
Torpedo
51 25 5 2 15 3 1 152-120 68
5
HC Dynamo
52 23 3 4 14 3 5 137-113 68
6
Vityaz
51 16 5 3 19 3 5 130-135 56
7
HC Spartak
53 17 2 4 23 5 2 122-146 53
8
HC Dinamo Minsk
53 15 4 2 21 6 5 133-160 53
9
Severstal
52 12 4 4 21 7 4 138-155 51
10
Kunlun RS
53 13 2 3 30 1 4 122-164 41
11
HC Sochi
50 4 2 0 35 7 2 102-190 21
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Avtomobilist
51 23 6 1 13 4 4 151-130 68
2
Sibir
53 19 6 7 17 2 2 137-118 68
3
Metallurg
51 26 2 1 15 4 3 144-124 65
4
Avangard
50 24 3 3 16 2 2 143-117 64
5
Salavat Yulaev
51 22 2 3 15 3 6 132-108 63
6
Ak Bars
51 15 8 4 16 6 2 130-125 62
7
Admiral
53 18 2 7 20 3 3 102-106 60
8
Tractor
52 16 2 4 23 5 2 122-147 51
9
Amur
51 15 4 3 23 3 3 104-126 50
10
Neftekhimik
52 17 5 1 26 2 1 128-161 49
11
Barys
53 18 1 3 27 1 3 114-146 48
MJ — Meciuri jucate V — Meciuri castigate CO — Meciuri castigate in prelungiri CS — Meciuri castigate la shootout I — Meciuri pierdute PO — Meciuri pierdute in prelungiri PS — Meciuri pierdute la shootout G — Pucuri P — Puncte
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
53 32 5 3 9 3 1 188-115 84
2
Torpedo
51 25 5 2 15 3 1 152-120 68
3
Vityaz
51 16 5 3 19 3 5 130-135 56
4
HC Spartak
53 17 2 4 23 5 2 122-146 53
5
HC Sochi
50 4 2 0 35 7 2 102-190 21
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Sibir
53 19 6 7 17 2 2 137-118 68
2
Avangard
50 24 3 3 16 2 2 143-117 64
3
Salavat Yulaev
51 22 2 3 15 3 6 132-108 63
4
Admiral
53 18 2 7 20 3 3 102-106 60
5
Amur
51 15 4 3 23 3 3 104-126 50
6
Barys
53 18 1 3 27 1 3 114-146 48
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
CSKA
51 28 5 1 12 3 2 158-113 73
2
Lokomotiv
53 27 2 2 15 4 3 130-100 69
3
HC Dynamo
52 23 3 4 14 3 5 137-113 68
4
HC Dinamo Minsk
53 15 4 2 21 6 5 133-160 53
5
Severstal
52 12 4 4 21 7 4 138-155 51
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Avtomobilist
51 23 6 1 13 4 4 151-130 68
2
Metallurg
51 26 2 1 15 4 3 144-124 65
3
Ak Bars
51 15 8 4 16 6 2 130-125 62
4
Tractor
52 16 2 4 23 5 2 122-147 51
5
Neftekhimik
52 17 5 1 26 2 1 128-161 49
6
Kunlun RS
53 13 2 3 30 1 4 122-164 41

Echipe de start

Starting lineups temporary unavailable

M — Minutes G — Pucuri A — Assists P — Puncte
Avangard

Mikhail Kravec
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Vasily Demchenko
gk. 42 -77 0 0
Stanislav Galimov
gk. 10 -23 0 0
Andrey Mishurov
gk. 7 -7 0 0
Alexei Melnichuk
gk. 0 0 0 0
Damir Sharipzyanov
df. 50 4 8 12
Alexei Bereglazov
df. 49 7 15 22
Anton Belov
df. 49 1 10 11
Semyon Chistyakov
df. 41 5 14 19
Ziyat Paigin
df. 33 3 0 3
Viktor Svedberg
df. 29 0 3 3
Mikhail Gulyayev
df. 12 0 1 1
Bogdan Kiselevich
df. 10 0 0 0
Fyodor Belyakov
df. 10 0 2 2
Timofej Davidov
df. 10 0 0 0
Dmitry Alexeyev
df. 0 0 0 0
Alexander Broadhurst
fw. 50 9 13 22
Arseni Gritsyuk
fw. 50 11 19 30
Pavel Dedunov
fw. 50 3 3 6
Sergey Tolchinsky
fw. 50 13 27 40
Reid Boucher
fw. 48 23 17 40
Vladimir Tkachyov
fw. 48 17 28 45
Fyodor Malykhin
fw. 44 3 5 8
Alexander Dergachyov
fw. 42 4 6 10
Korban Nait
fw. 42 12 12 24
Vladimir Zharkov
fw. 37 3 6 9
Ivan Telegin
fw. 35 5 9 14
Nikita Mikhaylov
fw. 18 1 2 3
Ivan Miroshnichenko
fw. 14 1 1 2
Nail Yakupov
fw. 13 4 2 6
Egor Kruzhenkov
fw. 10 0 0 0
Nikita Kholodilin
fw. 2 0 0 0
Semen Astashevsky
fw. 2 0 0 0
Gleb Trikozov
fw. 1 0 0 0
Sergei Alkhimov
fw. 1 0 0 0
Metallurg

Ilya Vorobiev
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Edward Pasquale
gk. 40 -79 0 0
Vasily Koshechkin
gk. 17 -36 0 0
Ilya Nabokov
gk. 1 0 0 0
Egor Yakovlev.
df. 51 7 19 26
Alexei Maklyukov
df. 50 3 5 8
Artyom Zemchyonok
df. 44 0 7 7
Kodie Curran
df. 40 5 13 18
Vladislav Eremenko
df. 34 3 3 6
Artem Minulin
df. 29 1 3 4
Grigory Dronov
df. 26 1 8 9
Yaroslav Khabarov
df. 22 1 4 5
Ilya Nikolayev
df. 8 0 1 1
Denis Zernov
fw. 50 11 11 22
Brendan Leipsic
fw. 49 7 25 32
Maxim Karpov
fw. 49 8 16 24
Philippe Maillet
fw. 49 19 24 43
Danila Yurov
fw. 45 4 5 9
Nikita Korostelev
fw. 45 12 8 20
Yegor Korobkin
fw. 44 9 6 15
Nikolay Goldobin
fw. 42 15 12 27
Pavel Akolzin
fw. 42 8 4 12
Andrei Chibisov
fw. 41 9 10 19
Josh Currie
fw. 39 3 6 9
Mikhail Fisenko
fw. 37 2 7 9
Semyon Koshelev
fw. 37 8 7 15
Arkhip Nekolenko
fw. 30 4 4 8
Anatoly Nikontsev
fw. 24 2 6 8
Alexander Burmistrov
fw. 7 0 1 1
Nikita Zimin
fw. 1 0 0 0
Roman Kantserov
fw. 1 0 0 0

Postat de:

NicPopescu
NicPopescu
Managerul siteului