Ponturi pariuri pentru meciul Avangard — HC Spartak

26 decembrie 2020, 16:00 (EET)
26 decembrie 2020, 16:00 (EET)
Stadion: Arena Balashikha (Balashikha, Russia)
Meciurile urmatoare
In timp ce nu sunt cote pentru acest meci, poti alege un pariu din mecurile urmatoare

Unde sa pariezi

Bonus:1000 RON
Bonus:1000 RON
Aceste pozitii sunt platite de casele de pariuri
Aboneaza-te la ponturile de la cei mai buni tipsteri
Primesti zilnic o selectie de ponturi si pronosticuri de actualitate doar de la expertii si tipsterii Legalbet cu cele mai bune rezultate. Fara spam, doar pariuri!

Echipe de start

Echipele de start vor fi anuntate cu aproximativ o ora inainte de inceputul meciului

M — Minutes G — Pucuri A — Assists P — Puncte
Avangard

Bob Hartley
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Simon Hrubec
gk. 919 -37 0 0
Emil Garipov
gk. 840 -28 0 0
Igor Bobkov
gk. 680 -18 0 0
Georgi Dubrovsky
gk. 0 0 0 0
Damir Sharipzyanov
df. 710 1 4 5
Alexey Emelin
df. 673 3 8 11
Oliwer Kaski
df. 576 7 11 18
Alexei Bereglazov
df. 553 0 5 5
Ville Pokka
df. 377 4 5 9
Semyon Chistyakov
df. 277 1 2 3
Kirill Gotovets
df. 232 0 0 0
Maxim Chudinov
df. 152 0 1 1
Maxim Goncharov
df. 15 0 1 1
Alexey Solovyov
df. 0 0 0 0
Maksim Alipov
df. 0 0 0 0
Korban Nait
fw. 539 12 10 22
Kirill Semyonov
fw. 531 4 9 13
Denis Zernov
fw. 497 6 16 22
Nail Yakupov
fw. 450 4 9 13
Alexander Khokhlachev
fw. 442 6 15 21
Reid Boucher
fw. 433 10 15 25
Jiri Sekac
fw. 405 4 7 11
Sergei Shumakov
fw. 400 8 5 13
Sergey Tolchinsky
fw. 379 10 15 25
Yegor Chinakhov
fw. 367 8 7 15
Andrei Stas
fw. 351 1 5 6
Aleksey Potapov
fw. 317 1 4 5
Pavel Dedunov
fw. 314 2 1 3
Klim Kostin
fw. 144 0 2 2
Ilya Kablukov
fw. 122 0 0 0
Nikita Komarov
fw. 52 0 0 0
Arseni Gritsyuk
fw. 36 0 0 0
Alexander Yaremchuk
fw. 7 0 0 0
HC Spartak

Oleg Znarok
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Yulius Gudachek
gk. 1,147 -42 1 1
Nikita Bespalov
gk. 481 -27 0 0
Alexander Trushkov
gk. 258 -14 1 1
Pavel Khomchenko
gk. 51 -6 0 0
Yakov Rylov
df. 600 1 6 7
Andrei Zubarev
df. 548 1 2 3
Emil Djuse
df. 410 2 11 13
Dmitriy Vishnevskiy
df. 395 2 6 8
Damir Musin
df. 295 0 2 2
Evgeny Kulik
df. 267 0 4 4
Andrey Kuteykin
df. 219 1 2 3
Nikita Sokolov
df. 198 1 0 1
Nikita Pivtsakin
df. 188 1 0 1
Atrem Serikov
df. 174 1 0 1
Alexander Nikishin
df. 161 1 2 3
Yury Kozlovsky
df. 50 0 0 0
Alexey Grishin
df. 26 0 0 0
Aleksey Yegorov
df. 13 0 0 0
Sergei Shirokov
fw. 553 13 9 22
Jori Lehterya
fw. 550 5 27 32
Lukas Radil
fw. 545 15 4 19
Maxim Tsyplakov
fw. 477 5 3 8
Artyom Fyodorov
fw. 474 5 9 14
Robin Hanzl
fw. 425 3 11 14
Martin Bakos
fw. 423 8 6 14
Mikhail Yunkov
fw. 408 1 7 8
Anatoly Nikontsev
fw. 346 6 3 9
Roman Lyubimov
fw. 286 2 2 4
Ilya Tataluyev
fw. 258 6 1 7
Ilya Zubov
fw. 215 2 3 5
Zakhar Shablovsky
fw. 180 0 1 1
Ilya Arkalov
fw. 130 0 0 0
Anton Zlobin
fw. 111 0 0 0
Maxim Mayorov
fw. 110 0 1 1
Egor Kruzhenkov
fw. 87 0 1 1
Ruslan Novruzov
fw. 82 0 1 1
Mihail Kotlyarevski
fw. 78 0 0 0
Danil Avershin
fw. 0 0 0 0

Meciurile head-to-head

KHL 2020-2021
01.11.20
HC Spartak
Avangard
KHL 2019-2020
28.09.19
Avangard
HC Spartak
3
:
3
0
:
1
S
10.09.19
HC Spartak
Avangard
KHL 2018-2019
13.01.19
Avangard
HC Spartak
07.01.19
HC Spartak
Avangard
KHL 2017-2018
19.10.17
HC Spartak
Avangard
28.08.17
Avangard
HC Spartak
KHL 2016-2017
11.11.16
Avangard
HC Spartak
3
:
2
11.10.16
HC Spartak
Avangard
2
:
3
KHL 2015-2016
20.11.15
HC Spartak
Avangard
3
:
1
Mai multe meciuri

Ultimele meciuri de la turneu

Avangard
01.12.20
Avangard
Ak Bars
V
29.11.20
Kunlun RS
Avangard
V
26.11.20
Avangard
Amur
V
23.11.20
Avangard
Ak Bars
V
19.11.20
Barys
Avangard
V
17.11.20
Amur
Avangard
V
15.11.20
Amur
Avangard
I
13.11.20
Sibir
Avangard
V
10.11.20
Avangard
HC Sochi
V
01.11.20
HC Spartak
Avangard
PO
28.10.20
HC Dynamo
Avangard
PO
26.10.20
SKA
Avangard
I
24.10.20
Avangard
Avtomobilist
V
17.10.20
Avangard
Salavat Yulaev
3
:
3
1
:
2
S
PS
14.10.20
Metallurg
Avangard
I
12.10.20
HC Sochi
Avangard
V
10.10.20
Avangard
Sibir
V
04.10.20
CSKA
Avangard
I
01.10.20
Avangard
Vityaz
1
:
1
2
:
3
S
PS
29.09.20
Avangard
Jokerit
CO
27.09.20
Avangard
Metallurg
V
25.09.20
Avangard
Kunlun RS
V
22.09.20
Ak Bars
Avangard
1
:
1
1
:
0
S
PS
20.09.20
Avtomobilist
Avangard
PO
18.09.20
Neftekhimik
Avangard
V
15.09.20
Avangard
SKA
V
13.09.20
Salavat Yulaev
Avangard
I
11.09.20
Metallurg
Avangard
V
07.09.20
Avangard
Amur
V
05.09.20
Avangard
HC Dynamo
V
03.09.20
Avangard
Sibir
V
HC Spartak
03.12.20
Amur
HC Spartak
I
01.12.20
Sibir
HC Spartak
I
29.11.20
Barys
HC Spartak
I
24.11.20
HC Sochi
HC Spartak
V
22.11.20
Neftekhimik
HC Spartak
I
20.11.20
Salavat Yulaev
HC Spartak
1
:
1
3
:
2
S
PS
18.11.20
HC Spartak
Severstal
CO
16.11.20
Vityaz
HC Spartak
V
14.11.20
Vityaz
HC Spartak
V
10.11.20
CSKA
HC Spartak
CO
01.11.20
HC Spartak
Avangard
CO
29.10.20
HC Spartak
CSKA
PO
27.10.20
HC Spartak
Severstal
I
25.10.20
HC Spartak
HC Sochi
V
22.10.20
SKA
HC Spartak
V
20.10.20
Lokomotiv
HC Spartak
0
:
0
2
:
0
S
PS
18.10.20
HC Dinamo Minsk
HC Spartak
V
14.10.20
HC Spartak
Barys
PO
12.10.20
HC Spartak
Kunlun RS
V
08.10.20
HC Spartak
Lokomotiv
PO
06.10.20
Jokerit
HC Spartak
I
01.10.20
HC Spartak
CSKA
I
28.09.20
HC Spartak
HC Dynamo
4
:
4
2
:
1
S
CS
26.09.20
HC Spartak
Amur
V
20.09.20
HC Dynamo
HC Spartak
I
17.09.20
HC Spartak
SKA
I
15.09.20
HC Spartak
Tractor
I
13.09.20
HC Spartak
HC Dinamo Minsk
PO
09.09.20
HC Spartak
Salavat Yulaev
V
07.09.20
HC Dynamo
HC Spartak
V
05.09.20
Avtomobilist
HC Spartak
I
03.09.20
Lokomotiv
HC Spartak
I

Clasamente

MJ — Meciuri jucate V — Meciuri castigate CO — Meciuri castigate in prelungiri CS — Meciuri castigate la shootout I — Meciuri pierdute PO — Meciuri pierdute in prelungiri PS — Meciuri pierdute la shootout G — Pucuri P — Puncte
West conference

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
34 21 2 2 6 3 0 112-71 53
2
SKA
33 18 1 1 9 1 3 99-75 44
3
Lokomotiv
32 15 3 2 8 3 1 89-58 44
4
HC Dinamo Minsk
32 12 5 2 10 2 1 90-82 41
5
HC Dynamo
32 15 3 0 10 2 2 97-85 40
6
Jokerit
26 13 2 1 8 1 1 86-60 34
7
HC Spartak
32 10 3 1 12 4 2 83-92 34
8
Severstal
31 10 3 2 14 1 1 66-86 32
9
Vityaz
32 10 2 3 15 1 1 90-94 32
10
HC Sochi
32 7 1 0 18 4 2 60-103 22
11
HC Dinamo Riga
30 2 1 1 22 2 2 51-96 12
East conference

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Ak Bars
34 17 2 4 7 3 1 105-78 50
2
Avangard
31 19 1 0 5 3 3 91-59 46
3
Tractor
33 18 2 1 10 1 1 89-68 44
4
Metallurg
34 16 0 4 10 3 1 93-79 44
5
Salavat Yulaev
34 13 3 4 11 2 1 100-91 43
6
Avtomobilist
31 13 3 1 8 3 3 93-85 40
7
Torpedo
32 10 2 3 13 3 1 88-94 34
8
Sibir
33 13 2 0 15 0 3 85-90 33
9
Barys
29 9 3 1 11 3 2 63-76 31
10
Amur
34 9 3 1 19 0 2 79-102 28
11
Neftekhimik
32 8 1 1 22 0 0 73-118 20
12
Kunlun RS
31 6 0 0 21 3 1 67-107 16
Bobrov's Division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
SKA
33 18 1 1 9 1 3 99-75 44
2
Jokerit
26 13 2 1 8 1 1 86-60 34
3
HC Spartak
32 10 3 1 12 4 2 83-92 34
4
Severstal
31 10 3 2 14 1 1 66-86 32
5
Vityaz
32 10 2 3 15 1 1 90-94 32
6
HC Sochi
32 7 1 0 18 4 2 60-103 22
Chernyshev division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Avangard
31 19 1 0 5 3 3 91-59 46
2
Salavat Yulaev
34 13 3 4 11 2 1 100-91 43
3
Sibir
33 13 2 0 15 0 3 85-90 33
4
Barys
29 9 3 1 11 3 2 63-76 31
5
Amur
34 9 3 1 19 0 2 79-102 28
6
Kunlun RS
31 6 0 0 21 3 1 67-107 16
Tarasov division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
34 21 2 2 6 3 0 112-71 53
2
Lokomotiv
32 15 3 2 8 3 1 89-58 44
3
HC Dinamo Minsk
32 12 5 2 10 2 1 90-82 41
4
HC Dynamo
32 15 3 0 10 2 2 97-85 40
5
HC Dinamo Riga
30 2 1 1 22 2 2 51-96 12
Kharlamov Division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Ak Bars
34 17 2 4 7 3 1 105-78 50
2
Tractor
33 18 2 1 10 1 1 89-68 44
3
Metallurg
34 16 0 4 10 3 1 93-79 44
4
Avtomobilist
31 13 3 1 8 3 3 93-85 40
5
Torpedo
32 10 2 3 13 3 1 88-94 34
6
Neftekhimik
32 8 1 1 22 0 0 73-118 20
Teams, that are located in first place in their divisions, will be placed in the first and second spots in the conference standings, depending on the number of points scored throughout all games in the regular season.
Clasamentul principal

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
34 21 2 2 6 3 0 112-71 53
2
Ak Bars
34 17 2 4 7 3 1 105-78 50
3
Avangard
31 19 1 0 5 3 3 91-59 46
4
Tractor
33 18 2 1 10 1 1 89-68 44
5
SKA
33 18 1 1 9 1 3 99-75 44
6
Metallurg
34 16 0 4 10 3 1 93-79 44
7
Lokomotiv
32 15 3 2 8 3 1 89-58 44
8
Salavat Yulaev
34 13 3 4 11 2 1 100-91 43
9
HC Dinamo Minsk
32 12 5 2 10 2 1 90-82 41
10
HC Dynamo
32 15 3 0 10 2 2 97-85 40
11
Avtomobilist
31 13 3 1 8 3 3 93-85 40
12
Jokerit
26 13 2 1 8 1 1 86-60 34
13
HC Spartak
32 10 3 1 12 4 2 83-92 34
14
Torpedo
32 10 2 3 13 3 1 88-94 34
15
Sibir
33 13 2 0 15 0 3 85-90 33
16
Severstal
31 10 3 2 14 1 1 66-86 32
17
Vityaz
32 10 2 3 15 1 1 90-94 32
18
Barys
29 9 3 1 11 3 2 63-76 31
19
Amur
34 9 3 1 19 0 2 79-102 28
20
HC Sochi
32 7 1 0 18 4 2 60-103 22
21
Neftekhimik
32 8 1 1 22 0 0 73-118 20
22
Kunlun RS
31 6 0 0 21 3 1 67-107 16
23
HC Dinamo Riga
30 2 1 1 22 2 2 51-96 12
Ultimele 5 meciuri

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Avangard
5 5 0 0 0 0 0 17-5 10
2
Metallurg
5 4 0 0 0 0 1 20-12 9
3
HC Dinamo Minsk
5 2 2 0 0 1 0 17-10 9
4
Torpedo
5 4 0 0 1 0 0 15-9 8
5
Sibir
5 3 1 0 1 0 0 12-5 8
6
Salavat Yulaev
5 2 1 0 1 0 1 14-9 7
7
Jokerit
5 2 0 1 1 0 1 16-10 7
8
SKA
5 2 0 1 1 0 1 12-11 7
9
Barys
5 3 0 0 2 0 0 11-10 6
10
CSKA
5 2 1 0 2 0 0 15-13 6
11
HC Dynamo
5 2 1 0 2 0 0 17-19 6
12
Ak Bars
5 2 0 1 2 0 0 14-11 6
13
Lokomotiv
5 1 1 0 1 2 0 13-12 6
14
Vityaz
5 1 0 1 2 1 0 14-13 5
15
Amur
5 2 0 0 3 0 0 17-16 4
16
Severstal
5 2 0 0 3 0 0 11-15 4
17
Tractor
5 1 1 0 3 0 0 13-18 4
18
Kunlun RS
5 1 0 0 2 2 0 10-14 4
19
HC Sochi
5 1 0 0 3 1 0 8-15 3
20
HC Spartak
5 1 0 0 4 0 0 10-18 2
21
Neftekhimik
5 1 0 0 4 0 0 13-26 2
22
HC Dinamo Riga
5 0 1 0 4 0 0 13-18 2
23
Avtomobilist
5 0 0 0 3 2 0 7-22 2
Gazde

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Avangard
15 12 1 0 0 0 2 50-22 28
2
CSKA
18 11 1 0 3 3 0 57-36 27
3
Ak Bars
15 10 1 1 1 1 1 50-30 26
4
Lokomotiv
17 9 2 1 4 0 1 53-33 25
5
Torpedo
17 9 0 0 4 3 1 54-47 22
6
Sibir
18 8 2 0 6 0 2 49-51 22
7
Salavat Yulaev
16 7 1 2 4 1 1 50-42 22
8
Metallurg
18 9 0 0 7 1 1 47-45 20
9
SKA
17 8 1 0 6 0 2 47-43 20
10
Tractor
14 7 2 0 3 1 1 42-28 20
11
HC Dynamo
16 7 2 0 5 1 1 52-44 20
12
Avtomobilist
15 5 2 0 3 2 3 43-40 19
13
HC Dinamo Minsk
16 4 4 1 6 1 0 38-39 19
14
Barys
15 6 0 1 4 2 2 34-36 18
15
HC Spartak
15 4 2 1 4 4 0 45-42 18
16
Amur
16 7 1 0 7 0 1 40-35 17
17
Jokerit
12 8 0 0 4 0 0 45-23 16
18
Vityaz
18 5 0 2 10 0 1 48-60 15
19
Severstal
16 6 1 0 9 0 0 33-44 14
20
Kunlun RS
14 5 0 0 7 1 1 36-44 12
21
Neftekhimik
19 4 1 1 13 0 0 43-66 12
22
HC Sochi
15 3 0 0 8 2 2 31-51 10
23
HC Dinamo Riga
15 2 0 1 10 1 1 27-34 8
Oaspeti

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
16 10 1 2 3 0 0 55-35 26
2
Tractor
19 11 0 1 7 0 0 47-40 24
3
SKA
16 10 0 1 3 1 1 52-32 24
4
Ak Bars
19 7 1 3 6 2 0 55-48 24
5
Metallurg
16 7 0 4 3 2 0 46-34 24
6
HC Dinamo Minsk
16 8 1 1 4 1 1 52-43 22
7
Avtomobilist
16 8 1 1 5 1 0 50-45 21
8
Salavat Yulaev
18 6 2 2 7 1 0 50-49 21
9
HC Dynamo
16 8 1 0 5 1 1 45-41 20
10
Lokomotiv
15 6 1 1 4 3 0 36-25 19
11
Avangard
16 7 0 0 5 3 1 41-37 18
12
Jokerit
14 5 2 1 4 1 1 41-37 18
13
Severstal
15 4 2 2 5 1 1 33-42 18
14
Vityaz
14 5 2 1 5 1 0 42-34 17
15
HC Spartak
17 6 1 0 8 0 2 38-50 16
16
Barys
14 3 3 0 7 1 0 29-40 13
17
HC Sochi
17 4 1 0 10 2 0 29-52 12
18
Torpedo
15 1 2 3 9 0 0 34-47 12
19
Sibir
15 5 0 0 9 0 1 36-39 11
20
Amur
18 2 2 1 12 0 1 39-67 11
21
Neftekhimik
13 4 0 0 9 0 0 30-52 8
22
Kunlun RS
17 1 0 0 14 2 0 31-63 4
23
HC Dinamo Riga
15 0 1 0 12 1 1 24-62 4
Indiciu: tasteaza '@' inainte de numele de utilizator pentru a gasi utilizatorul
Inchide