Meciurile urmatoare

This match has ended, please select an alternative match to bet on
1 X 2
SP TP
07 februarie
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Mai multe ponturi si trenduri
07 februarie
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Mai multe ponturi si trenduri
07 februarie
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Mai multe ponturi si trenduri
07 februarie
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Mai multe ponturi si trenduri
07 februarie
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Mai multe ponturi si trenduri
Arata tot

Ponturi pariuri pentru meciul Amur — Torpedo 2 decembrie 2022

Cote

Calculeaza castigul net Introdu suma pe care vrei sa o pariezi si in tabel iti va aparea suma pe care o poti castiga in functie de cotele curente.
100 RON
500 RON
1000 RON
5000 RON
Fulltime
Total
Casa de pariuri 1 X 2 S 4.5 P 4.5
2.80
3.85
2.15
Castigurile nete reprezinta diferenta dintre castigurile totale si miza pariului. Exemplu: 100 RON miza * 1.50 cota = 150 RON (castiguri nete in acest caz 50 RON)

Bonusuri pentru pariuri pe meciul Amur – Torpedo

Ultimele meciuri de la turneu

Amur
30.11.22
Amur
Neftekhimik
V
28.11.22
Amur
Neftekhimik
PO
23.11.22
Sibir
Amur
I
21.11.22
Tractor
Amur
I
19.11.22
Barys
Amur
V
16.11.22
Amur
Tractor
2
:
2
1
:
2
S
PS
14.11.22
Amur
Tractor
V
10.11.22
Amur
SKA
CO
08.11.22
Amur
HC Dynamo
V
03.11.22
Avtomobilist
Amur
I
01.11.22
Salavat Yulaev
Amur
1
:
1
0
:
1
S
CS
30.10.22
Tractor
Amur
I
27.10.22
Amur
Severstal
V
23.10.22
Amur
HC Spartak
PO
20.10.22
Amur
Vityaz
V
17.10.22
Avtomobilist
Amur
I
15.10.22
Barys
Amur
I
13.10.22
Avangard
Amur
I
10.10.22
Amur
CSKA
2
:
2
0
:
2
S
PS
08.10.22
Amur
Lokomotiv
I
06.10.22
Amur
HC Sochi
V
01.10.22
Ak Bars
Amur
PO
29.09.22
HC Dynamo
Amur
I
27.09.22
Vityaz
Amur
I
25.09.22
HC Sochi
Amur
CO
21.09.22
Amur
Salavat Yulaev
2
:
2
1
:
2
S
PS
19.09.22
Amur
Salavat Yulaev
I
17.09.22
Amur
Metallurg
I
15.09.22
Amur
Metallurg
I
13.09.22
Amur
Kunlun RS
V
08.09.22
Metallurg
Amur
CO
06.09.22
Torpedo
Amur
I
04.09.22
Kunlun RS
Amur
V
02.09.22
HC Spartak
Amur
I
Torpedo
30.11.22
Admiral
Torpedo
V
26.11.22
Torpedo
SKA
I
24.11.22
Torpedo
CSKA
I
22.11.22
Torpedo
Kunlun RS
V
18.11.22
Torpedo
Severstal
CO
16.11.22
Vityaz
Torpedo
PO
14.11.22
Kunlun RS
Torpedo
V
12.11.22
HC Sochi
Torpedo
V
10.11.22
Torpedo
Ak Bars
V
07.11.22
Torpedo
HC Spartak
V
05.11.22
Torpedo
Lokomotiv
I
01.11.22
Vityaz
Torpedo
V
30.10.22
HC Dynamo
Torpedo
I
28.10.22
Lokomotiv
Torpedo
I
26.10.22
Torpedo
HC Dynamo
V
23.10.22
Torpedo
Kunlun RS
V
20.10.22
Torpedo
HC Sochi
V
17.10.22
Barys
Torpedo
I
15.10.22
Metallurg
Torpedo
I
13.10.22
Salavat Yulaev
Torpedo
1
:
1
1
:
2
S
CS
11.10.22
Avtomobilist
Torpedo
I
09.10.22
Torpedo
HC Dinamo Minsk
V
06.10.22
Torpedo
Barys
V
03.10.22
Torpedo
HC Dinamo Minsk
PO
30.09.22
HC Spartak
Torpedo
I
28.09.22
Lokomotiv
Torpedo
V
26.09.22
SKA
Torpedo
I
23.09.22
Torpedo
Avangard
V
21.09.22
Torpedo
Tractor
V
19.09.22
Torpedo
Vityaz
1
:
1
2
:
0
S
CS
16.09.22
HC Spartak
Torpedo
CO
14.09.22
Ak Bars
Torpedo
I
12.09.22
Neftekhimik
Torpedo
V
08.09.22
Torpedo
Avtomobilist
V
06.09.22
Torpedo
Amur
V
03.09.22
Torpedo
Metallurg
I

Meciurile head-to-head: Amur — Torpedo

KHL 2022-2023
06.09.22
Torpedo
Amur
KHL 2021-2022
15.10.21
Torpedo
Amur
30.09.21
Amur
Torpedo
KHL 2020-2021
01.11.20
Torpedo
Amur
06.10.20
Amur
Torpedo
04.10.20
Amur
Torpedo
2
:
2
1
:
2
S
24.09.20
Torpedo
Amur
KHL 2019-2020
15.02.20
Torpedo
Amur
25.12.19
Amur
Torpedo
KHL 2018-2019
22.10.18
Amur
Torpedo
Mai multe meciuri

Clasamente

MJ — Meciuri jucate V — Meciuri castigate CO — Meciuri castigate in prelungiri CS — Meciuri castigate la shootout I — Meciuri pierdute PO — Meciuri pierdute in prelungiri PS — Meciuri pierdute la shootout G — Pucuri P — Puncte
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
38 24 4 2 5 2 1 136-76 63
2
CSKA
35 19 3 1 7 3 2 115-83 51
3
Avtomobilist
35 17 6 1 8 2 1 115-84 51
4
Metallurg
35 20 2 1 8 4 0 109-82 50
5
Lokomotiv
36 18 2 2 8 3 3 92-70 50
6
Sibir
39 15 3 5 13 2 1 100-88 49
7
Torpedo
36 18 2 2 12 2 0 99-82 46
8
Admiral
37 13 2 6 12 2 2 72-69 46
9
Avangard
36 16 3 1 13 1 2 100-96 43
10
HC Dynamo
36 15 2 2 12 0 5 92-81 43
11
HC Spartak
38 14 2 3 14 4 1 81-93 43
12
Salavat Yulaev
35 14 1 3 10 3 4 87-71 43
13
HC Dinamo Minsk
37 11 3 2 13 5 3 97-108 40
14
Vityaz
36 9 4 2 13 3 5 89-94 38
15
Ak Bars
35 9 5 1 14 5 1 88-93 36
16
Severstal
37 8 2 3 15 5 4 97-109 35
17
Barys
37 13 1 1 19 1 2 79-104 33
18
Tractor
37 10 2 2 18 4 1 76-98 33
19
Amur
34 9 3 1 15 3 3 69-91 32
20
Neftekhimik
36 9 5 1 20 1 0 89-118 31
21
Kunlun RS
37 9 2 2 21 1 2 84-117 29
22
HC Sochi
34 3 2 0 23 5 1 75-134 16
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
HC Spartak
5 4 0 1 0 0 0 16-7 10
2
SKA
5 3 1 0 0 1 0 22-11 9
3
Metallurg
5 3 1 0 0 1 0 16-8 9
4
Avtomobilist
5 1 3 0 0 1 0 21-13 9
5
Sibir
5 4 0 0 1 0 0 17-11 8
6
Lokomotiv
5 3 1 0 1 0 0 13-6 8
7
HC Dinamo Minsk
5 2 0 0 0 1 2 15-13 7
8
CSKA
5 2 1 0 2 0 0 18-16 6
9
Avangard
5 2 1 0 2 0 0 10-10 6
10
HC Dynamo
5 2 1 0 2 0 0 16-17 6
11
Torpedo
5 2 1 0 2 0 0 10-13 6
12
Admiral
5 2 0 1 2 0 0 11-10 6
13
Amur
5 2 0 0 2 1 0 14-13 5
14
Barys
5 2 0 0 2 1 0 13-12 5
15
Ak Bars
5 2 0 0 2 1 0 14-15 5
16
Neftekhimik
5 1 1 0 3 0 0 10-14 4
17
Kunlun RS
5 1 0 1 3 0 0 13-19 4
18
Tractor
5 1 0 0 2 2 0 10-16 4
19
Vityaz
5 0 1 0 2 2 0 13-17 4
20
Severstal
5 1 0 0 3 1 0 11-14 3
21
Salavat Yulaev
5 0 1 0 4 0 0 7-13 2
22
HC Sochi
5 0 0 0 5 0 0 9-28 0
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
21 15 3 1 0 1 1 78-37 40
2
Avtomobilist
19 13 2 1 2 0 1 70-38 33
3
Torpedo
19 12 1 1 4 1 0 64-45 29
4
CSKA
18 10 2 0 4 1 1 64-45 26
5
Metallurg
17 10 1 1 3 2 0 56-38 26
6
Sibir
17 10 0 2 4 0 1 54-39 25
7
Lokomotiv
17 10 0 1 3 1 2 40-29 25
8
HC Dynamo
20 9 1 1 6 0 3 58-46 25
9
Admiral
18 8 1 3 5 0 1 36-30 25
10
HC Dinamo Minsk
18 8 1 1 4 3 1 52-49 24
11
Tractor
21 7 2 0 9 3 0 42-53 21
12
Amur
17 7 1 0 4 2 3 40-39 21
13
Kunlun RS
21 6 2 1 9 1 2 53-67 21
14
Ak Bars
18 5 3 1 6 3 0 50-46 21
15
Vityaz
19 5 2 2 7 2 1 46-49 21
16
Barys
19 9 1 0 9 0 0 45-46 20
17
Avangard
13 6 3 0 2 1 1 38-26 20
18
Salavat Yulaev
18 5 1 2 6 1 3 43-38 20
19
HC Spartak
19 6 1 1 9 2 0 37-54 18
20
Neftekhimik
15 5 3 1 6 0 0 37-37 18
21
Severstal
18 5 0 2 7 3 1 50-50 18
22
HC Sochi
16 2 1 0 11 2 0 32-55 8
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
CSKA
17 9 1 1 3 2 1 51-38 25
2
Lokomotiv
19 8 2 1 5 2 1 52-41 25
3
HC Spartak
19 8 1 2 5 2 1 44-39 25
4
Metallurg
18 10 1 0 5 2 0 53-44 24
5
Sibir
22 5 3 3 9 2 0 46-49 24
6
Avangard
23 10 0 1 11 0 1 62-70 23
7
SKA
17 9 1 1 5 1 0 58-39 23
8
Salavat Yulaev
17 9 0 1 4 2 1 44-33 23
9
Admiral
19 5 1 3 7 2 1 36-39 21
10
HC Dynamo
16 6 1 1 6 0 2 34-35 18
11
Avtomobilist
16 4 4 0 6 2 0 45-46 18
12
Torpedo
17 6 1 1 8 1 0 35-37 17
13
Vityaz
17 4 2 0 6 1 4 43-45 17
14
Severstal
19 3 2 1 8 2 3 47-59 17
15
HC Dinamo Minsk
19 3 2 1 9 2 2 45-59 16
16
Ak Bars
17 4 2 0 8 2 1 38-47 15
17
Neftekhimik
21 4 2 0 14 1 0 52-81 13
18
Barys
18 4 0 1 10 1 2 34-58 13
19
Tractor
16 3 0 2 9 1 1 34-45 12
20
Amur
17 2 2 1 11 1 0 29-52 11
21
Kunlun RS
16 3 0 1 12 0 0 31-50 8
22
HC Sochi
18 1 1 0 12 3 1 43-79 8
MJ — Meciuri jucate V — Meciuri castigate CO — Meciuri castigate in prelungiri CS — Meciuri castigate la shootout I — Meciuri pierdute PO — Meciuri pierdute in prelungiri PS — Meciuri pierdute la shootout G — Pucuri P — Puncte
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
38 24 4 2 5 2 1 136-76 63
2
CSKA
35 19 3 1 7 3 2 115-83 51
3
Lokomotiv
36 18 2 2 8 3 3 92-70 50
4
Torpedo
36 18 2 2 12 2 0 99-82 46
5
HC Dynamo
36 15 2 2 12 0 5 92-81 43
6
HC Spartak
38 14 2 3 14 4 1 81-93 43
7
HC Dinamo Minsk
37 11 3 2 13 5 3 97-108 40
8
Vityaz
36 9 4 2 13 3 5 89-94 38
9
Severstal
37 8 2 3 15 5 4 97-109 35
10
Kunlun RS
37 9 2 2 21 1 2 84-117 29
11
HC Sochi
34 3 2 0 23 5 1 75-134 16
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Avtomobilist
35 17 6 1 8 2 1 115-84 51
2
Metallurg
35 20 2 1 8 4 0 109-82 50
3
Sibir
39 15 3 5 13 2 1 100-88 49
4
Admiral
37 13 2 6 12 2 2 72-69 46
5
Avangard
36 16 3 1 13 1 2 100-96 43
6
Salavat Yulaev
35 14 1 3 10 3 4 87-71 43
7
Ak Bars
35 9 5 1 14 5 1 88-93 36
8
Barys
37 13 1 1 19 1 2 79-104 33
9
Tractor
37 10 2 2 18 4 1 76-98 33
10
Amur
34 9 3 1 15 3 3 69-91 32
11
Neftekhimik
36 9 5 1 20 1 0 89-118 31
MJ — Meciuri jucate V — Meciuri castigate CO — Meciuri castigate in prelungiri CS — Meciuri castigate la shootout I — Meciuri pierdute PO — Meciuri pierdute in prelungiri PS — Meciuri pierdute la shootout G — Pucuri P — Puncte
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
38 24 4 2 5 2 1 136-76 63
2
Torpedo
36 18 2 2 12 2 0 99-82 46
3
HC Spartak
38 14 2 3 14 4 1 81-93 43
4
Vityaz
36 9 4 2 13 3 5 89-94 38
5
HC Sochi
34 3 2 0 23 5 1 75-134 16
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Sibir
39 15 3 5 13 2 1 100-88 49
2
Admiral
37 13 2 6 12 2 2 72-69 46
3
Avangard
36 16 3 1 13 1 2 100-96 43
4
Salavat Yulaev
35 14 1 3 10 3 4 87-71 43
5
Barys
37 13 1 1 19 1 2 79-104 33
6
Amur
34 9 3 1 15 3 3 69-91 32
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
CSKA
35 19 3 1 7 3 2 115-83 51
2
Lokomotiv
36 18 2 2 8 3 3 92-70 50
3
HC Dynamo
36 15 2 2 12 0 5 92-81 43
4
HC Dinamo Minsk
37 11 3 2 13 5 3 97-108 40
5
Severstal
37 8 2 3 15 5 4 97-109 35
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Avtomobilist
35 17 6 1 8 2 1 115-84 51
2
Metallurg
35 20 2 1 8 4 0 109-82 50
3
Ak Bars
35 9 5 1 14 5 1 88-93 36
4
Tractor
37 10 2 2 18 4 1 76-98 33
5
Neftekhimik
36 9 5 1 20 1 0 89-118 31
6
Kunlun RS
37 9 2 2 21 1 2 84-117 29

Echipe de start

Starting lineups temporary unavailable

M — Minutes G — Pucuri A — Assists P — Puncte
Amur

Vadim Epanchincev
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Evgeny Alikin
gk. 24 -48 0 0
Janis Kalnins
gk. 14 -35 0 0
Dmitry Lozebnikov
gk. 1 -1 0 0
Gleb Koryagin
df. 32 0 4 4
Viktor Baldaev
df. 29 1 3 4
Artem Alyaev
df. 28 2 9 11
Ruslan Pedan
df. 25 0 6 6
Cam Lee
df. 23 2 6 8
Yelisei Minayev
df. 22 0 1 1
Rafael Batyrshin
df. 21 0 1 1
Pavel Turbin
df. 9 0 0 0
Alexander Gopienko
df. 3 0 0 0
Alexander P. Sharov
fw. 34 4 8 12
Ivan Nikolishin
fw. 34 10 11 21
Pavel Makhanovsky
fw. 34 4 1 5
Vladislav Barulin
fw. 29 3 4 7
Sergei Lapin
fw. 28 3 2 5
Yaroslav Likhachev
fw. 26 10 5 15
Sergei Dubakin
fw. 25 7 6 13
Igor Rudenkov
fw. 24 3 4 7
Vyacheslav Gretsky
fw. 23 2 0 2
Aksiantsiuk Yauheni
fw. 16 1 1 2
Andrew Calof
fw. 16 1 1 2
Artur Gizdatullin
fw. 16 2 0 2
Nikita Grebenkin
fw. 15 1 5 6
Ignat Korotkikh
fw. 14 1 1 2
Kirill Slepets
fw. 11 0 2 2
Jan Drozg
fw. 9 4 6 10
Vadim Pereskokov
fw. 8 0 1 1
Denis Vikharev
fw. 7 3 4 7
Andrey Alekseev
fw. 3 0 0 0
Yegor Maklozyan
fw. 3 0 1 1
Stanislav Bocharov
fw. 0 0 0 0
Torpedo

Igor Larionov
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Ivan Kulbakov
gk. 23 -49 0 0
Adam Huska
gk. 12 -28 0 0
Andrey Tihomirov
gk. 2 -2 0 0
Bogdan Konyushkov
df. 35 0 9 9
Mark Marin
df. 34 6 6 12
Anton Sizov
df. 33 1 3 4
Maksim Fedotov
df. 33 6 9 15
Mikhail Orlov
df. 32 2 4 6
Gleb Ivanov
df. 27 0 2 2
Georgy Misharin
df. 22 0 2 2
Daniil Bokun
df. 16 0 2 2
Nikolai Burenov
df. 10 0 1 1
Kirill Steklov
df. 5 0 0 0
Ziyat Paigin
df. 4 1 0 1
Alexei Kruchinin
fw. 36 7 23 30
Kirill Voronin
fw. 36 5 12 17
Andrei Belevich
fw. 33 1 5 6
Sergey Goncharuk
fw. 33 15 4 19
Maxim Letunov
fw. 31 5 5 10
Denis Yan
fw. 30 8 14 22
Igor Larionov
fw. 29 5 17 22
Nikolai Kovalenko
fw. 29 10 14 24
Denis Vengryzhanovsky
fw. 28 2 7 9
Egor Vinogradov
fw. 25 4 5 9
Kenny Agostino
fw. 24 3 7 10
Yu Sato
fw. 23 4 1 5
Danil Veryayev
fw. 21 3 1 4
Kirill Urakov
fw. 20 0 4 4
Vasily Atanasov
fw. 15 4 3 7
Vladislav Firstov
fw. 15 1 2 3
Aleksandr Darin
fw. 11 3 1 4
Artyom Mikheyev
fw. 11 0 0 0
Nikita Shavin
fw. 10 1 2 3
Denis Pochivalov
fw. 1 0 0 0

Postat de:

NicPopescu
NicPopescu
Managerul siteului