0:2
Amur — HC Sochi Meci incheiat 26 noiembrie 2021
Aboneaza-te la ponturile de la cei mai buni tipsteri
Primesti zilnic o selectie de ponturi si pronosticuri de actualitate doar de la expertii si tipsterii Legalbet cu cele mai bune rezultate. Fara spam, doar pariuri!

Ponturi pariuri pentru meciul Amur — HC Sochi 26 noiembrie 2021

26 noiembrie 2021, 11:00 (EET) Meci incheiat
Stadion: Platinum Arena (Khabarovsk, Russia)
Arbitru: , Alexander Soin

Betting bonuses for meeting Amur - HC Sochi

Echipe de start

Starting lineups temporary unavailable

M — Minutes G — Pucuri A — Assists P — Puncte
Amur

Mikhail Kravec
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Evgeny Alikin
gk. 1,738 -69 0 0
Patrik Bartošák
gk. 273 -18 0 0
Michal Jordan
df. 687 3 5 8
Sergei Tereshchenko
df. 412 4 2 6
Ruslan Pedan
df. 406 1 1 2
Alexei Volgin
df. 396 2 8 10
Dmitry Znakharenko
df. 361 0 2 2
Nikita Pivtsakin
df. 230 1 0 1
Radan Lenc
fw. 544 5 4 9
David Tomashek
fw. 527 5 7 12
Vladimir Butuzov
fw. 521 6 8 14
Alexander Gorshkov
fw. 487 8 10 18
Alexander P. Sharov
fw. 466 5 1 6
Vladimir Galuzin
fw. 462 0 9 9
Danil Faizullin
fw. 412 5 4 9
Ivan Nikolishin
fw. 376 6 5 11
Roman Lyubimov
fw. 298 2 4 6
Alexander Kuznetsov
fw. 284 2 6 8
Gleb Zyryanov
fw. 273 3 1 4
Svyatoslav Grebenshikov
fw. 90 1 2 3
Nu vor juca
Artem Alyaev
df. 509 1 1 2
Dmitry Arkhipov
fw. 290 2 1 3
Andrei Alexeyev
fw. 253 2 3 5
Valeriy S. Vasiliev
df. 233 0 2 2
Gleb Koryagin
df. 175 0 0 0
Kirill Slepets
fw. 134 0 0 0
Roman Bychkov
df. 114 0 0 0
Ignat Korotkikh
fw. 8 0 0 0
Dmitriy Konstantinov
fw. 1 0 0 0
Alexandr Evgrafov
gk. 0 0 0 0
HC Sochi

Andrei Nazarov
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Magnus Hellberg
gk. 1,469 -55 1 1
Maxim Tretyak
gk. 468 -26 0 0
Ivan Mishchenko
df. 591 5 4 9
David Rundblad
df. 492 1 2 3
Janis Djaks
df. 458 4 7 11
Vladislav Valentsov
df. 272 1 1 2
Yaroslaw Dyblenko
df. 259 1 2 3
Yuriy Pautov
df. 34 0 0 0
Danila Galenyuk
df. 13 0 0 0
Kirill Petkov
fw. 550 1 6 7
Amir Garaev
fw. 515 8 6 14
Vasili Glotov
fw. 494 7 7 14
Artyom Nikolaev
fw. 471 7 11 18
Martin Bakos
fw. 379 4 5 9
JC Lipon
fw. 291 1 4 5
Dmitri Kolgotin
fw. 215 1 2 3
Nikita Tochitskiy
fw. 127 2 1 3
Kirill Melnichenko
fw. 104 1 3 4
Danil Avershin
fw. 41 0 1 1
Ruslan Aliev
fw. 34 1 0 1
Mikhail Romaev
fw. 27 0 0 0
Ilya Kruglov
fw. 20 0 0 0
Nu vor juca
Nikita Feoktistov
fw. 395 4 10 14
Viktor Baldaev
df. 350 1 2 3
Yuriy Aleksandrov
df. 339 0 5 5
Yegor Babenko
fw. 298 2 5 7
Nikita Zorkin
df. 287 1 0 1
Alexander Zhabreev
fw. 232 2 8 10
Pavel Shen
fw. 157 1 1 2
Andrey Bakanov
fw. 133 3 1 4
Nikita Sedov
df. 111 0 1 1
Mihail Kotlyarevski
fw. 68 0 0 0
Aleksandr Gordin
fw. 27 1 0 1
Artem Zhuk
fw. 9 0 0 0
Kirill Dyakov
df. 8 0 0 0
Artemiy Pleshkov
gk. 0 0 0 0
Egor Smirnov
df. 0 0 0 0
Evgenyi Mishev
gk. 0 0 0 0
Fedor Kroshynskiy
df. 0 0 0 0
Ivan Kazakov
fw. 0 0 0 0
Maxim Nevolin
fw. 0 0 0 0

Cote

Casa de pariuri 1 × 2 S 4.5 P 4.5
1.95
3.95
3.25
1.88
1.88
2.05
3.35
3.40
1.35
3.05
1.95
4.05
3.45
Calculeaza
castigul net

Meciurile head-to-head

KHL 2021-2022
02.09.21
HC Sochi
Amur
KHL 2020-2021
05.12.20
Amur
HC Sochi
16.10.20
HC Sochi
Amur
3
:
3
0
:
1
S
KHL 2019-2020
23.10.19
Amur
HC Sochi
06.10.19
HC Sochi
Amur
KHL 2018-2019
29.11.18
Amur
HC Sochi
2
:
2
2
:
3
S
07.09.18
HC Sochi
Amur
KHL 2017-2018
06.11.17
Amur
HC Sochi
24.08.17
HC Sochi
Amur
1
:
1
1
:
0
S
KHL 2016-2017
08.10.16
Amur
HC Sochi
3
:
2
Mai multe meciuri

Ultimele meciuri de la turneu

Amur
24.11.21
Amur
Avtomobilist
V
22.11.21
Amur
Avangard
I
19.11.21
Avtomobilist
Amur
I
17.11.21
Metallurg
Amur
I
15.11.21
Kunlun RS
Amur
CO
07.11.21
Lokomotiv
Amur
3
:
4
2
:
3
S
V
05.11.21
HC Dynamo
Amur
V
03.11.21
Salavat Yulaev
Amur
I
30.10.21
Amur
Barys
I
28.10.21
Amur
Jokerit
1
:
1
3
:
2
S
CS
26.10.21
Amur
CSKA
3
:
3
1
:
2
S
PS
24.10.21
Amur
HC Dinamo Minsk
V
21.10.21
Amur
Admiral
I
19.10.21
Neftekhimik
Amur
2
:
2
1
:
0
S
PS
17.10.21
Ak Bars
Amur
PO
15.10.21
Torpedo
Amur
PO
13.10.21
CSKA
Amur
V
09.10.21
Amur
Tractor
I
07.10.21
Amur
Tractor
I
04.10.21
Amur
Vityaz
1
:
1
2
:
0
S
CS
02.10.21
Amur
HC Dinamo Riga
2
:
2
3
:
2
S
CS
30.09.21
Amur
Torpedo
CO
27.09.21
HC Dinamo Minsk
Amur
I
25.09.21
Vityaz
Amur
I
23.09.21
Kunlun RS
Amur
V
21.09.21
SKA
Amur
I
18.09.21
Amur
Metallurg
I
15.09.21
Amur
Severstal
V
12.09.21
Amur
HC Dynamo
I
08.09.21
Barys
Amur
I
06.09.21
Avangard
Amur
PO
04.09.21
HC Spartak
Amur
I
02.09.21
HC Sochi
Amur
I
HC Sochi
24.11.21
Sibir
HC Sochi
V
21.11.21
HC Sochi
HC Dinamo Riga
V
19.11.21
HC Sochi
Lokomotiv
I
16.11.21
HC Sochi
Barys
V
07.11.21
Torpedo
HC Sochi
I
05.11.21
HC Dinamo Riga
HC Sochi
V
03.11.21
HC Sochi
Kunlun RS
I
30.10.21
HC Sochi
Torpedo
V
28.10.21
HC Spartak
HC Sochi
V
26.10.21
Vityaz
HC Sochi
V
23.10.21
HC Sochi
Metallurg
2
:
2
2
:
3
S
PS
20.10.21
HC Sochi
Avtomobilist
PO
18.10.21
HC Sochi
Avangard
I
15.10.21
Tractor
HC Sochi
I
13.10.21
Avtomobilist
HC Sochi
4
:
4
0
:
1
S
CS
11.10.21
Metallurg
HC Sochi
I
08.10.21
HC Sochi
HC Dinamo Riga
CO
05.10.21
HC Sochi
Salavat Yulaev
I
03.10.21
HC Sochi
HC Dinamo Minsk
I
29.09.21
Avangard
HC Sochi
I
27.09.21
HC Dinamo Riga
HC Sochi
I
25.09.21
Jokerit
HC Sochi
I
23.09.21
HC Sochi
HC Dynamo
I
20.09.21
Neftekhimik
HC Sochi
V
18.09.21
Ak Bars
HC Sochi
I
16.09.21
HC Sochi
SKA
I
14.09.21
HC Sochi
Ak Bars
2
:
2
2
:
3
S
PS
11.09.21
Kunlun RS
HC Sochi
2
:
2
2
:
1
S
PS
09.09.21
Torpedo
HC Sochi
I
06.09.21
HC Sochi
CSKA
I
04.09.21
HC Sochi
Vityaz
CO
02.09.21
HC Sochi
Amur
V

Clasamente

MJ — Meciuri jucate V — Meciuri castigate CO — Meciuri castigate in prelungiri CS — Meciuri castigate la shootout I — Meciuri pierdute PO — Meciuri pierdute in prelungiri PS — Meciuri pierdute la shootout G — Pucuri P — Puncte
West conference

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Jokerit
32 15 3 2 7 3 2 104-80 45
2
HC Dynamo
32 19 2 1 10 0 0 112-79 44
3
SKA
32 14 2 3 8 2 3 102-73 43
4
CSKA
32 13 4 3 10 1 1 76-67 42
5
Severstal
31 12 3 4 8 2 2 74-67 42
6
Lokomotiv
32 15 2 0 10 2 3 86-73 39
7
HC Spartak
33 12 5 0 14 1 1 83-85 36
8
HC Dinamo Minsk
32 11 4 0 11 2 4 95-104 36
9
Torpedo
32 14 1 0 13 2 2 82-76 34
10
HC Sochi
32 9 2 1 16 1 3 69-87 28
11
HC Dinamo Riga
31 9 1 0 15 2 4 61-94 26
12
Vityaz
32 6 0 2 14 5 5 80-101 26
13
Kunlun RS
32 6 1 1 21 2 1 70-122 19
East conference

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Metallurg
32 20 2 4 5 1 0 114-72 53
2
Tractor
34 15 3 6 7 2 1 110-85 51
3
Ak Bars
33 14 3 3 8 5 0 79-74 45
4
Salavat Yulaev
33 17 2 1 10 1 2 92-71 43
5
Avangard
32 17 1 1 11 1 1 89-71 40
6
Sibir
32 12 0 3 13 3 1 61-67 34
7
Neftekhimik
32 11 2 2 13 3 1 82-91 34
8
Avtomobilist
32 10 2 1 14 2 3 101-94 31
9
Barys
32 7 3 3 15 2 2 80-100 30
10
Amur
33 6 2 4 16 3 2 68-90 29
11
Admiral
32 5 0 2 20 2 3 55-102 19
Bobrov's Division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Jokerit
32 15 3 2 7 3 2 104-80 45
2
SKA
32 14 2 3 8 2 3 102-73 43
3
HC Spartak
33 12 5 0 14 1 1 83-85 36
4
Torpedo
32 14 1 0 13 2 2 82-76 34
5
HC Sochi
32 9 2 1 16 1 3 69-87 28
6
Vityaz
32 6 0 2 14 5 5 80-101 26
Chernyshev division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Salavat Yulaev
33 17 2 1 10 1 2 92-71 43
2
Avangard
32 17 1 1 11 1 1 89-71 40
3
Sibir
32 12 0 3 13 3 1 61-67 34
4
Barys
32 7 3 3 15 2 2 80-100 30
5
Amur
33 6 2 4 16 3 2 68-90 29
6
Admiral
32 5 0 2 20 2 3 55-102 19
Tarasov division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
HC Dynamo
32 19 2 1 10 0 0 112-79 44
2
CSKA
32 13 4 3 10 1 1 76-67 42
3
Severstal
31 12 3 4 8 2 2 74-67 42
4
Lokomotiv
32 15 2 0 10 2 3 86-73 39
5
HC Dinamo Minsk
32 11 4 0 11 2 4 95-104 36
6
HC Dinamo Riga
31 9 1 0 15 2 4 61-94 26
Kharlamov Division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Metallurg
32 20 2 4 5 1 0 114-72 53
2
Tractor
34 15 3 6 7 2 1 110-85 51
3
Ak Bars
33 14 3 3 8 5 0 79-74 45
4
Neftekhimik
32 11 2 2 13 3 1 82-91 34
5
Avtomobilist
32 10 2 1 14 2 3 101-94 31
6
Kunlun RS
32 6 1 1 21 2 1 70-122 19
Clasamentul principal

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Metallurg
32 20 2 4 5 1 0 114-72 53
2
Tractor
34 15 3 6 7 2 1 110-85 51
3
Jokerit
32 15 3 2 7 3 2 104-80 45
4
Ak Bars
33 14 3 3 8 5 0 79-74 45
5
HC Dynamo
32 19 2 1 10 0 0 112-79 44
6
Salavat Yulaev
33 17 2 1 10 1 2 92-71 43
7
SKA
32 14 2 3 8 2 3 102-73 43
8
CSKA
32 13 4 3 10 1 1 76-67 42
9
Severstal
31 12 3 4 8 2 2 74-67 42
10
Avangard
32 17 1 1 11 1 1 89-71 40
11
Lokomotiv
32 15 2 0 10 2 3 86-73 39
12
HC Spartak
33 12 5 0 14 1 1 83-85 36
13
HC Dinamo Minsk
32 11 4 0 11 2 4 95-104 36
14
Torpedo
32 14 1 0 13 2 2 82-76 34
15
Sibir
32 12 0 3 13 3 1 61-67 34
16
Neftekhimik
32 11 2 2 13 3 1 82-91 34
17
Avtomobilist
32 10 2 1 14 2 3 101-94 31
18
Barys
32 7 3 3 15 2 2 80-100 30
19
Amur
33 6 2 4 16 3 2 68-90 29
20
HC Sochi
32 9 2 1 16 1 3 69-87 28
21
HC Dinamo Riga
31 9 1 0 15 2 4 61-94 26
22
Vityaz
32 6 0 2 14 5 5 80-101 26
23
Kunlun RS
32 6 1 1 21 2 1 70-122 19
24
Admiral
32 5 0 2 20 2 3 55-102 19
Ultimele 5 meciuri

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
HC Dynamo
5 3 1 1 0 0 0 20-11 10
2
Avangard
5 4 0 0 0 0 1 15-6 9
3
Ak Bars
5 3 1 0 0 1 0 14-9 9
4
Lokomotiv
5 3 1 0 1 0 0 15-7 8
5
Neftekhimik
5 3 0 1 1 0 0 11-13 8
6
Severstal
5 1 0 2 0 1 1 14-11 8
7
Metallurg
5 2 0 1 1 1 0 17-13 7
8
CSKA
5 2 0 1 1 0 1 14-12 7
9
Tractor
5 1 1 1 1 1 0 14-13 7
10
Sibir
5 1 0 2 1 0 1 10-9 7
11
HC Spartak
5 3 0 0 2 0 0 16-15 6
12
HC Sochi
5 3 0 0 2 0 0 10-11 6
13
Barys
5 1 1 1 2 0 0 15-17 6
14
Jokerit
5 2 0 0 2 1 0 14-11 5
15
Salavat Yulaev
5 2 0 0 2 0 1 9-9 5
16
Torpedo
5 2 0 0 2 1 0 9-10 5
17
SKA
5 1 1 0 3 0 0 15-13 4
18
Amur
5 1 1 0 3 0 0 11-16 4
19
Vityaz
5 0 0 1 2 1 1 8-14 4
20
HC Dinamo Minsk
5 0 0 0 1 0 4 13-20 4
21
HC Dinamo Riga
5 1 0 0 3 0 1 8-13 3
22
Kunlun RS
5 0 1 0 3 1 0 13-21 3
23
Avtomobilist
5 1 0 0 4 0 0 11-15 2
24
Admiral
5 0 0 1 4 0 0 7-14 2
Gazde

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Metallurg
15 11 1 1 2 0 0 54-36 26
2
Ak Bars
19 9 1 1 4 4 0 46-41 26
3
Severstal
17 8 3 1 3 1 1 42-35 26
4
Tractor
17 8 2 3 4 0 0 51-39 26
5
HC Dynamo
17 11 1 0 5 0 0 56-36 24
6
Avangard
16 10 1 1 4 0 0 49-31 24
7
Torpedo
19 10 1 0 6 1 1 54-44 24
8
Jokerit
14 6 3 2 2 1 0 57-39 23
9
Lokomotiv
17 7 2 0 4 2 2 45-46 22
10
Neftekhimik
18 7 1 2 6 2 0 49-44 22
11
HC Spartak
19 8 2 0 8 1 0 46-48 21
12
CSKA
15 8 1 1 4 0 1 34-27 21
13
SKA
15 7 0 1 4 1 2 47-31 19
14
Salavat Yulaev
16 6 1 1 6 0 2 35-39 18
15
Avtomobilist
16 6 1 0 6 1 2 55-44 17
16
HC Dinamo Riga
15 7 0 0 6 0 2 33-43 16
17
Sibir
14 6 0 2 6 0 0 27-28 16
18
HC Dinamo Minsk
15 5 1 0 5 2 2 44-53 16
19
Barys
16 4 2 1 7 2 0 35-48 16
20
HC Sochi
17 4 2 0 8 1 2 41-53 15
21
Amur
15 3 1 3 7 0 1 33-38 15
22
Vityaz
16 2 0 1 6 3 4 40-53 13
23
Kunlun RS
15 3 0 1 9 1 1 39-54 10
24
Admiral
13 3 0 1 8 0 1 25-38 9
Oaspeti

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Metallurg
17 9 1 3 3 1 0 60-36 27
2
Salavat Yulaev
17 11 1 0 4 1 0 57-32 25
3
Tractor
17 7 1 3 3 2 1 59-46 25
4
SKA
17 7 2 2 4 1 1 55-42 24
5
Jokerit
18 9 0 0 5 2 2 47-41 22
6
CSKA
17 5 3 2 6 1 0 42-40 21
7
HC Dynamo
15 8 1 1 5 0 0 56-43 20
8
HC Dinamo Minsk
17 6 3 0 6 0 2 51-51 20
9
Ak Bars
14 5 2 2 4 1 0 33-33 19
10
Sibir
18 6 0 1 7 3 1 34-39 18
11
Lokomotiv
15 8 0 0 6 0 1 41-27 17
12
Avangard
16 7 0 0 7 1 1 40-40 16
13
Severstal
14 4 0 3 5 1 1 32-32 16
14
HC Spartak
14 4 3 0 6 0 1 37-37 15
15
Avtomobilist
16 4 1 1 8 1 1 46-50 14
16
Barys
16 3 1 2 8 0 2 45-52 14
17
Amur
18 3 1 1 9 3 1 35-52 14
18
HC Sochi
15 5 0 1 8 0 1 28-34 13
19
Vityaz
16 4 0 1 8 2 1 40-48 13
20
Neftekhimik
14 4 1 0 7 1 1 33-47 12
21
Torpedo
13 4 0 0 7 1 1 28-32 10
22
HC Dinamo Riga
16 2 1 0 9 2 2 28-51 10
23
Admiral
19 2 0 1 12 2 2 30-64 10
24
Kunlun RS
17 3 1 0 12 1 0 31-68 9
Comentarii
KHL
Week 12