Indiciu: tasteaza '@' inainte de numele de utilizator pentru a gasi utilizatorul
Inchide
1:1
Amur — HC Dinamo Riga Meci incheiat 20 februarie 2020
Aboneaza-te la ponturile de la cei mai buni tipsteri
Primesti zilnic o selectie de ponturi si pronosticuri de actualitate doar de la expertii si tipsterii Legalbet cu cele mai bune rezultate. Fara spam, doar pariuri!

Ponturi pariuri pentru meciul Amur — HC Dinamo Riga

20 februarie 2020, 11:00 (EET)
20 februarie 2020, 11:00 (EET)
0
Arbitru: , Denis Bondar Stadion: Platinum Arena (Khabarovsk, Russia)
1 : 1
OT 0:0
S 0:1

Echipe de start

Echipele de start vor fi anuntate cu aproximativ o ora inainte de inceputul meciului

M — Minutes G — Pucuri A — Assists P — Puncte
Amur

Alexander Gulyavtsev
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Evgeny Alikin
gk. 2,001 -64 1 1
Evgeny Kiselyov
gk. 106 -6 0 0
Michal Jordan
df. 1,312 5 11 16
Ondřej Vitásek
df. 1,088 5 4 9
Pavel Turbin
df. 978 3 8 11
Valeriy S. Vasiliev
df. 804 6 4 10
Gleb Koryagin
df. 795 2 5 7
Maxim Ignatovich
df. 552 1 4 5
Nikita Aleksandrov
df. 80 0 0 0
Ginek Zogorna
fw. 1,057 11 21 32
Vyacheslav Ushenin
fw. 1,027 6 22 28
Vladislav Ushenin
fw. 1,026 15 17 32
Igor Rudenkov
fw. 885 13 12 25
Alexander Gorshkov
fw. 851 13 9 22
Tomas Zohorna
fw. 824 10 14 24
Danil Faizullin
fw. 823 4 12 16
Anton Lazarev
fw. 763 1 7 8
Denis Golybev
fw. 646 6 8 14
Kirill Rasskazov
fw. 640 8 6 14
Alexander Kuznetsov
fw. 357 2 1 3
Artyom Zhelezkov
fw. 338 2 1 3
Nu vor juca
Marek Langhamer
gk. 1,414 -53 0 0
Nikita Kamalov
df. 614 2 5 7
Dmitri Korobov
df. 485 2 0 2
Stanislav Katsuba
fw. 377 1 1 2
Maksim Kondratiev
df. 293 0 2 2
Nikita Yazkov
fw. 273 1 3 4
Maxim Kapiturov
fw. 229 0 2 2
Igor Velichkin
fw. 152 0 1 1
Dmitry Shulenin
df. 16 0 0 0
Artur Gizdatullin
fw. 1 0 0 0
HC Dinamo Riga

Girts Ankipans
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Alexander Salak
gk. 1,602 -71 0 0
Reynis Liepinsh
gk. 20 0 0 0
Kristaps Sotnieks
df. 1,152 4 6 10
Ben Marshall
df. 974 1 9 10
Uvis Balinskis
df. 771 5 8 13
Kristofer Berglund
df. 705 0 5 5
Roberts Mamchics
df. 601 1 5 6
Sergey Gimaev
df. 324 1 0 1
Marek Daloga
df. 269 2 1 3
Carter Ashton
fw. 1,034 12 10 22
Mikelis Redlihs
fw. 944 6 12 18
Lauris Darzins
fw. 897 10 20 30
Gints Meija
fw. 893 7 6 13
Andris Dzerins
fw. 733 3 7 10
Oskars Batna
fw. 587 1 3 4
Colton Gillies
fw. 539 0 1 1
Alexander Protapovich
fw. 480 5 5 10
Vitalijs Pavlovs
fw. 441 4 1 5
Emils Gegeris
fw. 411 1 3 4
Kirill Slepets
fw. 380 4 3 7
Janis Svanenbergs
fw. 81 0 0 0
Reinis Leinieks
fw. 23 0 0 0
Nu vor juca
Nerijus Alisauskas
df. 945 5 2 7
Andrei Makarov
gk. 866 -45 0 0
Oskars Bartulis
df. 481 1 7 8
Roberts Lipsbergs
fw. 466 2 6 8
Rihards Marjenis
fw. 440 1 3 4
Nikita Setdikov
fw. 409 2 6 8
Daniels Berzins
fw. 384 4 2 6
Yanis Voris
gk. 354 -19 0 0
Kristaps Zile
df. 331 0 2 2
Mathew Maione
df. 68 0 1 1
Anton Trastashenkov
fw. 67 0 1 1
Richards Greenbergs
fw. 51 0 1 1
Arvils Bergmanis
df. 31 0 0 0
Patrik Zabusov
fw. 21 0 0 0
Ernests Osenieks
df. 0 0 0 0

Cote

Casa de pariuri 1 × 2 S 4.5 P 4.5
1.43
4.80
6.40
1.76
2.02
1.42
4.80
6.40
1.75
2.00
Calculeaza
castigul net

Meciurile head-to-head

KHL 2019-2020
16.09.19
HC Dinamo Riga
Amur
KHL 2018-2019
16.10.18
HC Dinamo Riga
Amur
17.09.18
Amur
HC Dinamo Riga
KHL 2017-2018
18.01.18
HC Dinamo Riga
Amur
21.12.17
Amur
HC Dinamo Riga
KHL 2016-2017
13.01.17
Amur
HC Dinamo Riga
5
:
0
09.11.16
HC Dinamo Riga
Amur
3
:
2
KHL 2015-2016
18.01.16
HC Dinamo Riga
Amur
1
:
2
12.09.15
Amur
HC Dinamo Riga
3
:
2
KHL 2014-2015
27.11.14
HC Dinamo Riga
Amur
3
:
1
Mai multe meciuri

Ultimele meciuri de la turneu

Amur
17.02.20
Neftekhimik
Amur
V
15.02.20
Torpedo
Amur
V
13.02.20
Vityaz
Amur
3
:
3
0
:
1
S
CS
11.02.20
SKA
Amur
I
03.02.20
Admiral
Amur
V
31.01.20
Amur
CSKA
V
29.01.20
Amur
Salavat Yulaev
0
:
0
1
:
0
S
CS
28.01.20
Amur
Salavat Yulaev
V
22.01.20
Kunlun RS
Amur
I
21.01.20
Kunlun RS
Amur
I
16.01.20
Amur
Sibir
1
:
1
0
:
1
S
PS
14.01.20
Amur
Ak Bars
2
:
2
0
:
1
S
PS
13.01.20
Amur
Avangard
1
:
1
0
:
1
S
PS
09.01.20
Metallurg
Amur
I
07.01.20
HC Dynamo
Amur
I
05.01.20
Severstal
Amur
I
03.01.20
Lokomotiv
Amur
I
29.12.19
Admiral
Amur
V
27.12.19
Amur
Avtomobilist
3
:
3
1
:
0
S
CS
25.12.19
Amur
Torpedo
V
23.12.19
Amur
HC Dinamo Minsk
V
19.12.19
Tractor
Amur
2
:
2
0
:
1
S
CS
17.12.19
Avtomobilist
Amur
I
09.12.19
Amur
Kunlun RS
I
04.12.19
Amur
Vityaz
2
:
2
0
:
1
S
PS
02.12.19
Amur
Avangard
I
30.11.19
Amur
HC Spartak
V
26.11.19
Jokerit
Amur
I
24.11.19
Barys
Amur
CO
22.11.19
Salavat Yulaev
Amur
I
19.11.19
Amur
Metallurg
V
17.11.19
Amur
Jokerit
V
13.11.19
Amur
SKA
I
01.11.19
Avangard
Amur
I
30.10.19
Neftekhimik
Amur
3
:
3
1
:
0
S
PS
28.10.19
Ak Bars
Amur
I
26.10.19
Tractor
Amur
V
23.10.19
Amur
HC Sochi
V
21.10.19
Amur
HC Dynamo
I
17.10.19
Amur
Severstal
V
15.10.19
Amur
Lokomotiv
V
12.10.19
HC Spartak
Amur
1
:
1
0
:
1
S
CS
10.10.19
Avangard
Amur
I
08.10.19
CSKA
Amur
I
06.10.19
HC Sochi
Amur
V
03.10.19
Amur
Kunlun RS
V
28.09.19
Amur
Sibir
V
26.09.19
Amur
Admiral
I
24.09.19
Amur
Admiral
V
20.09.19
Sibir
Amur
I
18.09.19
HC Dinamo Minsk
Amur
PO
16.09.19
HC Dinamo Riga
Amur
PO
14.09.19
Salavat Yulaev
Amur
I
11.09.19
Amur
Barys
I
08.09.19
Amur
Tractor
I
07.09.19
Amur
Tractor
PO
05.09.19
Barys
Amur
I
03.09.19
Sibir
Amur
I
HC Dinamo Riga
17.02.20
HC Dinamo Riga
Avtomobilist
V
15.02.20
HC Dinamo Riga
HC Dynamo
PO
13.02.20
HC Dinamo Riga
Ak Bars
I
11.02.20
HC Dinamo Riga
HC Dinamo Minsk
I
03.02.20
HC Dinamo Riga
Jokerit
I
01.02.20
Ak Bars
HC Dinamo Riga
I
30.01.20
HC Dynamo
HC Dinamo Riga
I
28.01.20
HC Dinamo Riga
Sibir
I
25.01.20
HC Dinamo Riga
Admiral
1
:
1
0
:
1
S
PS
21.01.20
HC Dinamo Riga
HC Sochi
PO
14.01.20
SKA
HC Dinamo Riga
I
12.01.20
Salavat Yulaev
HC Dinamo Riga
I
08.01.20
HC Dinamo Riga
Severstal
2
:
2
0
:
1
S
PS
06.01.20
HC Dinamo Riga
Jokerit
I
04.01.20
HC Dinamo Riga
Barys
V
30.12.19
HC Dinamo Minsk
HC Dinamo Riga
V
28.12.19
Torpedo
HC Dinamo Riga
I
26.12.19
HC Dinamo Riga
Metallurg
I
21.12.19
Jokerit
HC Dinamo Riga
I
19.12.19
Vityaz
HC Dinamo Riga
I
17.12.19
HC Dinamo Riga
CSKA
I
09.12.19
Metallurg
HC Dinamo Riga
I
07.12.19
Avtomobilist
HC Dinamo Riga
I
04.12.19
HC Dinamo Riga
Severstal
I
30.11.19
HC Dinamo Riga
SKA
I
26.11.19
Severstal
HC Dinamo Riga
CO
24.11.19
HC Sochi
HC Dinamo Riga
CO
22.11.19
Vityaz
HC Dinamo Riga
I
20.11.19
HC Dinamo Riga
HC Dynamo
PO
17.11.19
HC Dinamo Riga
HC Sochi
I
15.11.19
HC Dinamo Riga
Vityaz
V
14.11.19
HC Dinamo Riga
HC Spartak
V
12.11.19
HC Dinamo Riga
Salavat Yulaev
PO
03.11.19
SKA
HC Dinamo Riga
3
:
3
1
:
0
S
PS
01.11.19
HC Sochi
HC Dinamo Riga
I
29.10.19
HC Dinamo Riga
Kunlun RS
I
27.10.19
HC Spartak
HC Dinamo Riga
I
25.10.19
HC Dinamo Minsk
HC Dinamo Riga
V
23.10.19
HC Dinamo Riga
Tractor
V
20.10.19
HC Dinamo Riga
Neftekhimik
I
16.10.19
Barys
HC Dinamo Riga
CO
14.10.19
Tractor
HC Dinamo Riga
V
12.10.19
Avangard
HC Dinamo Riga
I
09.10.19
HC Dinamo Riga
HC Dinamo Minsk
V
07.10.19
HC Dinamo Riga
Vityaz
I
05.10.19
CSKA
HC Dinamo Riga
I
02.10.19
HC Dinamo Riga
Avangard
I
30.09.19
HC Dinamo Riga
SKA
I
25.09.19
Lokomotiv
HC Dinamo Riga
I
23.09.19
Severstal
HC Dinamo Riga
I
21.09.19
HC Dynamo
HC Dinamo Riga
I
18.09.19
HC Dinamo Riga
Lokomotiv
I
16.09.19
HC Dinamo Riga
Amur
CO
12.09.19
HC Spartak
HC Dinamo Riga
I
09.09.19
Neftekhimik
HC Dinamo Riga
I
07.09.19
Jokerit
HC Dinamo Riga
I
04.09.19
HC Dinamo Riga
Torpedo
V
02.09.19
HC Dinamo Riga
HC Spartak
CO

Clasamente

MJ — Meciuri jucate V — Meciuri castigate CO — Meciuri castigate in prelungiri CS — Meciuri castigate la shootout I — Meciuri pierdute PO — Meciuri pierdute in prelungiri PS — Meciuri pierdute la shootout G — Pucuri P — Puncte
West conference

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
59 38 3 2 12 3 1 187-94 90
2
SKA
59 28 8 5 13 3 2 166-114 87
3
Jokerit
59 28 8 1 14 4 4 180-154 82
4
HC Dynamo
59 29 5 1 16 3 5 174-137 78
5
HC Spartak
59 24 4 4 19 6 2 162-136 72
6
Lokomotiv
59 23 4 5 23 3 1 160-143 68
7
Vityaz
58 19 3 4 23 3 6 127-153 61
8
Torpedo
59 21 5 2 27 1 3 160-162 60
9
HC Sochi
58 15 4 4 26 8 1 118-153 55
10
Severstal
60 13 3 6 28 7 3 121-168 54
11
HC Dinamo Riga
58 10 5 0 36 4 3 96-178 37
12
HC Dinamo Minsk
58 10 2 1 34 6 5 123-211 37
East conference

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Ak Bars
58 36 2 4 11 1 4 167-106 89
2
Avangard
59 30 1 6 14 6 2 160-113 82
3
Barys
59 29 6 1 15 8 0 151-130 80
4
Avtomobilist
59 21 8 3 19 5 3 158-148 72
5
Sibir
58 25 3 4 20 2 4 130-133 70
6
Salavat Yulaev
59 23 4 1 21 2 8 148-138 66
7
Metallurg
58 19 3 5 23 4 4 132-136 62
8
Kunlun RS
61 20 3 3 27 3 5 138-156 60
9
Neftekhimik
58 19 2 4 25 4 4 147-151 58
10
Amur
58 19 1 5 25 3 5 124-132 58
11
Admiral
59 15 4 6 30 3 1 120-170 54
12
Tractor
59 18 3 2 31 2 3 124-157 51
Bobrov's Division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
SKA
59 28 8 5 13 3 2 166-114 87
2
Jokerit
59 28 8 1 14 4 4 180-154 82
3
HC Dynamo
59 29 5 1 16 3 5 174-137 78
4
HC Spartak
59 24 4 4 19 6 2 162-136 72
5
Severstal
60 13 3 6 28 7 3 121-168 54
6
HC Dinamo Riga
58 10 5 0 36 4 3 96-178 37
Chernyshev division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Avangard
59 30 1 6 14 6 2 160-113 82
2
Barys
59 29 6 1 15 8 0 151-130 80
3
Salavat Yulaev
59 23 4 1 21 2 8 148-138 66
4
Kunlun RS
61 20 3 3 27 3 5 138-156 60
5
Amur
58 19 1 5 25 3 5 124-132 58
6
Admiral
59 15 4 6 30 3 1 120-170 54
Tarasov division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
59 38 3 2 12 3 1 187-94 90
2
Lokomotiv
59 23 4 5 23 3 1 160-143 68
3
Vityaz
58 19 3 4 23 3 6 127-153 61
4
Torpedo
59 21 5 2 27 1 3 160-162 60
5
HC Sochi
58 15 4 4 26 8 1 118-153 55
6
HC Dinamo Minsk
58 10 2 1 34 6 5 123-211 37
Kharlamov Division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Ak Bars
58 36 2 4 11 1 4 167-106 89
2
Avtomobilist
59 21 8 3 19 5 3 158-148 72
3
Sibir
58 25 3 4 20 2 4 130-133 70
4
Metallurg
58 19 3 5 23 4 4 132-136 62
5
Neftekhimik
58 19 2 4 25 4 4 147-151 58
6
Tractor
59 18 3 2 31 2 3 124-157 51
Teams, that are located in first place in their divisions, will be placed in the first and second spots in the conference standings, depending on the number of points scored throughout all games in the regular season.
Clasamentul principal

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
59 38 3 2 12 3 1 187-94 90
2
Ak Bars
58 36 2 4 11 1 4 167-106 89
3
SKA
59 28 8 5 13 3 2 166-114 87
4
Avangard
59 30 1 6 14 6 2 160-113 82
5
Jokerit
59 28 8 1 14 4 4 180-154 82
6
Barys
59 29 6 1 15 8 0 151-130 80
7
HC Dynamo
59 29 5 1 16 3 5 174-137 78
8
HC Spartak
59 24 4 4 19 6 2 162-136 72
9
Avtomobilist
59 21 8 3 19 5 3 158-148 72
10
Sibir
58 25 3 4 20 2 4 130-133 70
11
Lokomotiv
59 23 4 5 23 3 1 160-143 68
12
Salavat Yulaev
59 23 4 1 21 2 8 148-138 66
13
Metallurg
58 19 3 5 23 4 4 132-136 62
14
Vityaz
58 19 3 4 23 3 6 127-153 61
15
Torpedo
59 21 5 2 27 1 3 160-162 60
16
Kunlun RS
61 20 3 3 27 3 5 138-156 60
17
Neftekhimik
58 19 2 4 25 4 4 147-151 58
18
Amur
58 19 1 5 25 3 5 124-132 58
19
HC Sochi
58 15 4 4 26 8 1 118-153 55
20
Admiral
59 15 4 6 30 3 1 120-170 54
21
Severstal
60 13 3 6 28 7 3 121-168 54
22
Tractor
59 18 3 2 31 2 3 124-157 51
23
HC Dinamo Riga
58 10 5 0 36 4 3 96-178 37
24
HC Dinamo Minsk
58 10 2 1 34 6 5 123-211 37
Ultimele 5 meciuri

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
SKA
5 4 1 0 0 0 0 18-8 10
2
Jokerit
5 4 0 0 0 0 1 19-11 9
3
Ak Bars
5 4 0 0 0 0 1 17-9 9
4
Barys
5 4 0 0 0 1 0 15-11 9
5
Neftekhimik
5 4 0 0 1 0 0 23-11 8
6
CSKA
5 4 0 0 1 0 0 17-5 8
7
Amur
5 3 0 1 1 0 0 20-11 8
8
HC Dynamo
5 2 1 0 1 0 1 16-15 7
9
Sibir
5 1 1 1 1 0 1 10-11 7
10
Tractor
5 2 0 1 2 0 0 15-10 6
11
Severstal
5 2 0 1 2 0 0 13-14 6
12
Salavat Yulaev
5 2 0 0 1 1 1 14-14 6
13
Metallurg
5 1 1 1 2 0 0 10-13 6
14
Avangard
5 1 0 1 2 1 0 14-14 5
15
HC Sochi
5 1 0 1 2 1 0 11-13 5
16
Lokomotiv
5 2 0 0 3 0 0 13-13 4
17
HC Spartak
5 2 0 0 3 0 0 12-12 4
18
Torpedo
5 2 0 0 3 0 0 13-14 4
19
Avtomobilist
5 1 0 0 3 0 1 14-17 3
20
Kunlun RS
5 1 0 0 3 0 1 7-10 3
21
HC Dinamo Riga
5 1 0 0 3 1 0 12-16 3
22
Vityaz
5 0 1 0 3 0 1 12-20 3
23
HC Dinamo Minsk
5 1 0 0 4 0 0 10-18 2
24
Admiral
5 0 0 0 5 0 0 3-25 0
Gazde

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Ak Bars
28 20 2 2 4 0 0 82-44 48
2
SKA
30 15 4 2 6 1 2 89-55 45
3
HC Dynamo
29 18 2 0 5 2 2 88-55 44
4
Avangard
28 18 0 1 6 1 2 79-53 41
5
Salavat Yulaev
31 16 2 0 8 2 3 88-63 41
6
Jokerit
30 15 2 1 8 1 3 94-80 40
7
Metallurg
29 13 2 3 7 3 1 74-59 40
8
Lokomotiv
31 16 2 1 11 1 0 86-65 39
9
CSKA
28 16 2 0 7 2 1 82-52 39
10
Neftekhimik
31 14 1 3 10 0 3 99-82 39
11
Avtomobilist
30 13 4 1 10 2 0 91-79 38
12
Barys
30 13 3 0 8 6 0 75-76 38
13
Vityaz
29 10 3 3 7 1 5 71-66 38
14
Sibir
29 14 1 2 10 1 1 65-60 36
15
Kunlun RS
30 11 3 2 10 2 2 73-73 36
16
HC Spartak
30 13 1 2 11 2 1 85-71 35
17
Amur
27 13 0 2 7 1 4 60-52 35
18
Torpedo
30 12 4 0 11 1 2 81-73 35
19
HC Sochi
29 10 3 2 11 3 0 70-78 33
20
Severstal
29 8 1 3 10 5 2 59-72 31
21
Admiral
28 9 0 4 12 2 1 64-75 29
22
Tractor
29 8 1 1 15 1 3 66-81 24
23
HC Dinamo Riga
31 7 2 0 16 4 2 52-78 24
24
HC Dinamo Minsk
29 6 2 1 14 3 3 64-94 24
Oaspeti

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
31 22 1 2 5 1 0 105-42 51
2
Barys
29 16 3 1 7 2 0 76-54 42
3
Jokerit
29 13 6 0 6 3 1 86-74 42
4
SKA
29 13 4 3 7 2 0 77-59 42
5
Ak Bars
30 16 0 2 7 1 4 85-62 41
6
Avangard
31 12 1 5 8 5 0 81-60 41
7
HC Spartak
29 11 3 2 8 4 1 77-65 37
8
HC Dynamo
30 11 3 1 11 1 3 86-82 34
9
Sibir
29 11 2 2 10 1 3 65-73 34
10
Avtomobilist
29 8 4 2 9 3 3 67-69 34
11
Lokomotiv
28 7 2 4 12 2 1 74-78 29
12
Tractor
30 10 2 1 16 1 0 58-76 27
13
Torpedo
29 9 1 2 16 0 1 79-89 25
14
Salavat Yulaev
28 7 2 1 13 0 5 60-75 25
15
Admiral
31 6 4 2 18 1 0 56-95 25
16
Kunlun RS
31 9 0 1 17 1 3 65-83 24
17
Vityaz
29 9 0 1 16 2 1 56-87 23
18
Amur
31 6 1 3 18 2 1 64-80 23
19
Severstal
31 5 2 3 18 2 1 62-96 23
20
Metallurg
29 6 1 2 16 1 3 58-77 22
21
HC Sochi
29 5 1 2 15 5 1 48-75 22
22
Neftekhimik
27 5 1 1 15 4 1 48-69 19
23
HC Dinamo Minsk
29 4 0 0 20 3 2 59-117 13
24
HC Dinamo Riga
27 3 3 0 20 0 1 44-100 13
KHL
Week 22