Ak Bars — Torpedo: ponturi pariuri 16 septembrie 2023

Cote Ak Bars — Torpedo

Calculeaza castigul net Introdu suma pe care vrei sa o pariezi si in tabel iti va aparea suma pe care o poti castiga in functie de cotele curente.
coin
100 RON
500 RON
1000 RON
5000 RON
Fulltime
Total
Casa de pariuri 1 X 2 S 4.5 P 4.5
1.85
3.90
3.50
Castigurile nete reprezinta diferenta dintre castigurile totale si miza pariului. Exemplu: 100 RON miza * 1.50 cota = 150 RON (castiguri nete in acest caz 50 RON)

Bonusuri pentru pariuri pe meciul Ak Bars – Torpedo

Ultimele meciuri de la turneu

Ak Bars
14.09.23
Salavat Yulaev
Ak Bars
I
12.09.23
Ak Bars
HC Dinamo Minsk
V
08.09.23
Ak Bars
Kunlun RS
V
06.09.23
Ak Bars
HC Sochi
I
04.09.23
Ak Bars
Tractor
V
01.09.23
CSKA
Ak Bars
V
Torpedo
14.09.23
Torpedo
Kunlun RS
V
12.09.23
Torpedo
Admiral
V
08.09.23
Torpedo
HC Dinamo Minsk
V
06.09.23
Torpedo
SKA
V
03.09.23
Lokomotiv
Torpedo
V

Meciurile head-to-head: Ak Bars — Torpedo

KHL 2022-2023
10.11.22
Torpedo
Ak Bars
14.09.22
Ak Bars
Torpedo
KHL 2021-2022
20.11.21
Torpedo
Ak Bars
05.09.21
Ak Bars
Torpedo
KHL 2020-2021
09.03.21
Torpedo
Ak Bars
07.03.21
Torpedo
Ak Bars
05.03.21
Ak Bars
Torpedo
03.03.21
Ak Bars
Torpedo
17.01.21
Ak Bars
Torpedo
19.11.20
Ak Bars
Torpedo
Mai multe meciuri
West conference
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
HC Dynamo
68 31 11 4 16 3 3 215-160 98
2
SKA
68 40 2 4 19 2 1 220-139 95
3
Lokomotiv
68 34 8 2 19 1 4 174-139 93
4
HC Spartak
68 36 3 1 20 4 4 233-189 88
5
Severstal
68 30 1 5 24 5 3 203-185 80
6
CSKA
68 30 3 1 26 7 1 193-166 76
7
Torpedo
68 27 5 2 27 4 3 189-180 75
8
HC Dinamo Minsk
68 26 5 1 31 3 2 180-178 69
9
Kunlun RS
68 15 6 4 37 4 2 159-222 56
10
HC Sochi
68 19 1 3 38 7 0 168-254 53
11
Vityaz
68 14 4 2 40 4 4 133-224 48
East conference
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Metallurg
68 35 7 2 17 3 4 212-167 95
2
Avangard
68 31 9 3 19 5 1 211-181 92
3
Salavat Yulaev
68 36 4 2 20 4 2 196-143 90
4
Ak Bars
68 33 6 2 25 2 0 175-140 84
5
Avtomobilist
68 26 5 6 23 4 4 163-157 82
6
Tractor
68 27 6 4 25 4 2 183-167 80
7
Lada
68 24 4 4 22 10 4 165-170 78
8
Amur
68 23 3 3 26 6 7 159-178 71
9
Neftekhimik
68 20 6 1 26 9 6 158-201 69
10
Sibir
68 20 3 5 29 8 3 148-180 67
11
Admiral
68 14 4 3 35 6 6 148-197 54
12
Barys
68 12 4 5 39 5 3 137-205 50
West conference
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
HC Dynamo
5 2 3 0 0 0 0 19-12 10
2
Lokomotiv
5 2 2 0 1 0 0 15-10 8
3
SKA
5 3 0 0 2 0 0 13-10 6
4
HC Dinamo Minsk
5 3 0 0 2 0 0 12-12 6
5
Kunlun RS
5 2 1 0 2 0 0 14-13 6
6
CSKA
5 1 1 0 1 2 0 14-15 6
7
HC Spartak
5 2 0 0 3 0 0 16-17 4
8
HC Sochi
5 2 0 0 3 0 0 12-15 4
9
Severstal
5 1 1 0 3 0 0 14-14 4
10
Vityaz
5 1 0 0 3 1 0 7-14 3
11
Torpedo
5 0 0 0 4 1 0 12-21 1
East conference
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Avtomobilist
5 4 0 0 1 0 0 14-8 8
2
Metallurg
5 4 0 0 1 0 0 10-6 8
3
Tractor
5 2 1 1 1 0 0 14-13 8
4
Sibir
5 2 0 1 1 1 0 10-7 7
5
Ak Bars
5 3 0 0 2 0 0 14-10 6
6
Avangard
5 2 0 0 1 1 1 12-11 6
7
Lada
5 1 2 0 2 0 0 13-13 6
8
Salavat Yulaev
5 2 0 0 2 1 0 9-10 5
9
Amur
5 2 0 0 2 1 0 11-13 5
10
Neftekhimik
5 1 0 0 1 2 1 11-12 5
11
Admiral
5 1 0 0 3 1 0 13-15 3
12
Barys
5 1 0 0 4 0 0 5-14 2
West conference
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
34 21 2 1 8 2 0 118-63 50
2
HC Dynamo
34 16 6 2 8 1 1 117-81 50
3
HC Spartak
34 19 3 1 11 0 0 125-101 46
4
Lokomotiv
34 14 6 0 12 1 1 81-75 42
5
Torpedo
34 14 3 2 11 3 1 98-89 42
6
Severstal
34 15 1 2 11 3 2 102-98 41
7
CSKA
34 16 2 0 14 1 1 103-80 38
8
HC Dinamo Minsk
34 14 1 1 14 2 2 81-84 36
9
Kunlun RS
34 9 4 1 15 3 2 84-100 33
10
HC Sochi
34 11 0 1 17 5 0 92-127 29
11
Vityaz
34 5 4 1 22 0 2 69-112 22
East conference
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Metallurg
34 22 3 1 5 1 2 117-72 55
2
Ak Bars
34 19 5 2 7 1 0 101-68 53
3
Avangard
34 20 3 2 8 1 0 123-82 51
4
Salavat Yulaev
34 21 2 1 9 0 1 104-59 49
5
Avtomobilist
34 15 4 3 7 3 2 81-72 49
6
Tractor
34 17 4 2 9 1 1 92-63 48
7
Neftekhimik
34 12 4 1 6 7 4 84-85 45
8
Lada
34 17 0 2 10 2 3 86-74 43
9
Amur
34 16 0 0 12 2 4 89-87 38
10
Sibir
34 12 0 3 12 4 3 82-89 37
11
Barys
34 9 2 2 16 3 2 72-86 31
12
Admiral
34 9 3 0 16 2 4 82-92 30
West conference
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Lokomotiv
34 20 2 2 7 0 3 93-64 51
2
HC Dynamo
34 15 5 2 8 2 2 98-79 48
3
SKA
34 19 0 3 11 0 1 102-76 45
4
HC Spartak
34 17 0 0 9 4 4 108-88 42
5
Severstal
34 15 0 3 13 2 1 101-87 39
6
CSKA
34 14 1 1 12 6 0 90-86 38
7
Torpedo
34 13 2 0 16 1 2 91-91 33
8
HC Dinamo Minsk
34 12 4 0 17 1 0 99-94 33
9
Vityaz
34 9 0 1 18 4 2 64-112 26
10
HC Sochi
34 8 1 2 21 2 0 76-127 24
11
Kunlun RS
34 6 2 3 22 1 0 75-122 23
East conference
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Salavat Yulaev
34 15 2 1 11 4 1 92-84 41
2
Avangard
34 11 6 1 11 4 1 88-99 41
3
Metallurg
34 13 4 1 12 2 2 95-95 40
4
Lada
34 7 4 2 12 8 1 79-96 35
5
Avtomobilist
34 11 1 3 16 1 2 82-85 33
6
Amur
34 7 3 3 14 4 3 70-91 33
7
Tractor
34 10 2 2 16 3 1 91-104 32
8
Ak Bars
34 14 1 0 18 1 0 74-72 31
9
Sibir
34 8 3 2 17 4 0 66-91 30
10
Neftekhimik
34 8 2 0 20 2 2 74-116 24
11
Admiral
34 5 1 3 19 4 2 66-105 24
12
Barys
34 3 2 3 23 2 1 65-119 19
Bobrov's Division
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
68 40 2 4 19 2 1 220-139 95
2
HC Spartak
68 36 3 1 20 4 4 233-189 88
3
Torpedo
68 27 5 2 27 4 3 189-180 75
4
HC Sochi
68 19 1 3 38 7 0 168-254 53
5
Vityaz
68 14 4 2 40 4 4 133-224 48
Chernyshev division
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Avangard
68 31 9 3 19 5 1 211-181 92
2
Salavat Yulaev
68 36 4 2 20 4 2 196-143 90
3
Amur
68 23 3 3 26 6 7 159-178 71
4
Sibir
68 20 3 5 29 8 3 148-180 67
5
Admiral
68 14 4 3 35 6 6 148-197 54
6
Barys
68 12 4 5 39 5 3 137-205 50
Tarasov division
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
HC Dynamo
68 31 11 4 16 3 3 215-160 98
2
Lokomotiv
68 34 8 2 19 1 4 174-139 93
3
Severstal
68 30 1 5 24 5 3 203-185 80
4
CSKA
68 30 3 1 26 7 1 193-166 76
5
HC Dinamo Minsk
68 26 5 1 31 3 2 180-178 69
6
Kunlun RS
68 15 6 4 37 4 2 159-222 56
Kharlamov Division
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Metallurg
68 35 7 2 17 3 4 212-167 95
2
Ak Bars
68 33 6 2 25 2 0 175-140 84
3
Avtomobilist
68 26 5 6 23 4 4 163-157 82
4
Tractor
68 27 6 4 25 4 2 183-167 80
5
Lada
68 24 4 4 22 10 4 165-170 78
6
Neftekhimik
68 20 6 1 26 9 6 158-201 69
Bobrov's Division
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
5 3 0 0 2 0 0 13-10 6
2
HC Spartak
5 2 0 0 3 0 0 16-17 4
3
HC Sochi
5 2 0 0 3 0 0 12-15 4
4
Vityaz
5 1 0 0 3 1 0 7-14 3
5
Torpedo
5 0 0 0 4 1 0 12-21 1
Chernyshev division
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Sibir
5 2 0 1 1 1 0 10-7 7
2
Avangard
5 2 0 0 1 1 1 12-11 6
3
Salavat Yulaev
5 2 0 0 2 1 0 9-10 5
4
Amur
5 2 0 0 2 1 0 11-13 5
5
Admiral
5 1 0 0 3 1 0 13-15 3
6
Barys
5 1 0 0 4 0 0 5-14 2
Tarasov division
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
HC Dynamo
5 2 3 0 0 0 0 19-12 10
2
Lokomotiv
5 2 2 0 1 0 0 15-10 8
3
HC Dinamo Minsk
5 3 0 0 2 0 0 12-12 6
4
Kunlun RS
5 2 1 0 2 0 0 14-13 6
5
CSKA
5 1 1 0 1 2 0 14-15 6
6
Severstal
5 1 1 0 3 0 0 14-14 4
Kharlamov Division
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Avtomobilist
5 4 0 0 1 0 0 14-8 8
2
Metallurg
5 4 0 0 1 0 0 10-6 8
3
Tractor
5 2 1 1 1 0 0 14-13 8
4
Ak Bars
5 3 0 0 2 0 0 14-10 6
5
Lada
5 1 2 0 2 0 0 13-13 6
6
Neftekhimik
5 1 0 0 1 2 1 11-12 5
Bobrov's Division
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
34 21 2 1 8 2 0 118-63 50
2
HC Spartak
34 19 3 1 11 0 0 125-101 46
3
Torpedo
34 14 3 2 11 3 1 98-89 42
4
HC Sochi
34 11 0 1 17 5 0 92-127 29
5
Vityaz
34 5 4 1 22 0 2 69-112 22
Chernyshev division
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Avangard
34 20 3 2 8 1 0 123-82 51
2
Salavat Yulaev
34 21 2 1 9 0 1 104-59 49
3
Amur
34 16 0 0 12 2 4 89-87 38
4
Sibir
34 12 0 3 12 4 3 82-89 37
5
Barys
34 9 2 2 16 3 2 72-86 31
6
Admiral
34 9 3 0 16 2 4 82-92 30
Tarasov division
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
HC Dynamo
34 16 6 2 8 1 1 117-81 50
2
Lokomotiv
34 14 6 0 12 1 1 81-75 42
3
Severstal
34 15 1 2 11 3 2 102-98 41
4
CSKA
34 16 2 0 14 1 1 103-80 38
5
HC Dinamo Minsk
34 14 1 1 14 2 2 81-84 36
6
Kunlun RS
34 9 4 1 15 3 2 84-100 33
Kharlamov Division
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Metallurg
34 22 3 1 5 1 2 117-72 55
2
Ak Bars
34 19 5 2 7 1 0 101-68 53
3
Avtomobilist
34 15 4 3 7 3 2 81-72 49
4
Tractor
34 17 4 2 9 1 1 92-63 48
5
Neftekhimik
34 12 4 1 6 7 4 84-85 45
6
Lada
34 17 0 2 10 2 3 86-74 43
Bobrov's Division
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
34 19 0 3 11 0 1 102-76 45
2
HC Spartak
34 17 0 0 9 4 4 108-88 42
3
Torpedo
34 13 2 0 16 1 2 91-91 33
4
Vityaz
34 9 0 1 18 4 2 64-112 26
5
HC Sochi
34 8 1 2 21 2 0 76-127 24
Chernyshev division
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Salavat Yulaev
34 15 2 1 11 4 1 92-84 41
2
Avangard
34 11 6 1 11 4 1 88-99 41
3
Amur
34 7 3 3 14 4 3 70-91 33
4
Sibir
34 8 3 2 17 4 0 66-91 30
5
Admiral
34 5 1 3 19 4 2 66-105 24
6
Barys
34 3 2 3 23 2 1 65-119 19
Tarasov division
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Lokomotiv
34 20 2 2 7 0 3 93-64 51
2
HC Dynamo
34 15 5 2 8 2 2 98-79 48
3
Severstal
34 15 0 3 13 2 1 101-87 39
4
CSKA
34 14 1 1 12 6 0 90-86 38
5
HC Dinamo Minsk
34 12 4 0 17 1 0 99-94 33
6
Kunlun RS
34 6 2 3 22 1 0 75-122 23
Kharlamov Division
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Metallurg
34 13 4 1 12 2 2 95-95 40
2
Lada
34 7 4 2 12 8 1 79-96 35
3
Avtomobilist
34 11 1 3 16 1 2 82-85 33
4
Tractor
34 10 2 2 16 3 1 91-104 32
5
Ak Bars
34 14 1 0 18 1 0 74-72 31
6
Neftekhimik
34 8 2 0 20 2 2 74-116 24
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
HC Dynamo
68 31 11 4 16 3 3 215-160 98
2
SKA
68 40 2 4 19 2 1 220-139 95
3
Metallurg
68 35 7 2 17 3 4 212-167 95
4
Lokomotiv
68 34 8 2 19 1 4 174-139 93
5
Avangard
68 31 9 3 19 5 1 211-181 92
6
Salavat Yulaev
68 36 4 2 20 4 2 196-143 90
7
HC Spartak
68 36 3 1 20 4 4 233-189 88
8
Ak Bars
68 33 6 2 25 2 0 175-140 84
9
Avtomobilist
68 26 5 6 23 4 4 163-157 82
10
Severstal
68 30 1 5 24 5 3 203-185 80
11
Tractor
68 27 6 4 25 4 2 183-167 80
12
Lada
68 24 4 4 22 10 4 165-170 78
13
CSKA
68 30 3 1 26 7 1 193-166 76
14
Torpedo
68 27 5 2 27 4 3 189-180 75
15
Amur
68 23 3 3 26 6 7 159-178 71
16
HC Dinamo Minsk
68 26 5 1 31 3 2 180-178 69
17
Neftekhimik
68 20 6 1 26 9 6 158-201 69
18
Sibir
68 20 3 5 29 8 3 148-180 67
19
Kunlun RS
68 15 6 4 37 4 2 159-222 56
20
Admiral
68 14 4 3 35 6 6 148-197 54
21
HC Sochi
68 19 1 3 38 7 0 168-254 53
22
Barys
68 12 4 5 39 5 3 137-205 50
23
Vityaz
68 14 4 2 40 4 4 133-224 48
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
HC Dynamo
5 2 3 0 0 0 0 19-12 10
2
Avtomobilist
5 4 0 0 1 0 0 14-8 8
3
Metallurg
5 4 0 0 1 0 0 10-6 8
4
Lokomotiv
5 2 2 0 1 0 0 15-10 8
5
Tractor
5 2 1 1 1 0 0 14-13 8
6
Sibir
5 2 0 1 1 1 0 10-7 7
7
Ak Bars
5 3 0 0 2 0 0 14-10 6
8
SKA
5 3 0 0 2 0 0 13-10 6
9
HC Dinamo Minsk
5 3 0 0 2 0 0 12-12 6
10
Kunlun RS
5 2 1 0 2 0 0 14-13 6
11
Avangard
5 2 0 0 1 1 1 12-11 6
12
Lada
5 1 2 0 2 0 0 13-13 6
13
CSKA
5 1 1 0 1 2 0 14-15 6
14
Salavat Yulaev
5 2 0 0 2 1 0 9-10 5
15
Amur
5 2 0 0 2 1 0 11-13 5
16
Neftekhimik
5 1 0 0 1 2 1 11-12 5
17
HC Spartak
5 2 0 0 3 0 0 16-17 4
18
HC Sochi
5 2 0 0 3 0 0 12-15 4
19
Severstal
5 1 1 0 3 0 0 14-14 4
20
Admiral
5 1 0 0 3 1 0 13-15 3
21
Vityaz
5 1 0 0 3 1 0 7-14 3
22
Barys
5 1 0 0 4 0 0 5-14 2
23
Torpedo
5 0 0 0 4 1 0 12-21 1
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Metallurg
34 22 3 1 5 1 2 117-72 55
2
Ak Bars
34 19 5 2 7 1 0 101-68 53
3
Avangard
34 20 3 2 8 1 0 123-82 51
4
SKA
34 21 2 1 8 2 0 118-63 50
5
HC Dynamo
34 16 6 2 8 1 1 117-81 50
6
Salavat Yulaev
34 21 2 1 9 0 1 104-59 49
7
Avtomobilist
34 15 4 3 7 3 2 81-72 49
8
Tractor
34 17 4 2 9 1 1 92-63 48
9
HC Spartak
34 19 3 1 11 0 0 125-101 46
10
Neftekhimik
34 12 4 1 6 7 4 84-85 45
11
Lada
34 17 0 2 10 2 3 86-74 43
12
Lokomotiv
34 14 6 0 12 1 1 81-75 42
13
Torpedo
34 14 3 2 11 3 1 98-89 42
14
Severstal
34 15 1 2 11 3 2 102-98 41
15
CSKA
34 16 2 0 14 1 1 103-80 38
16
Amur
34 16 0 0 12 2 4 89-87 38
17
Sibir
34 12 0 3 12 4 3 82-89 37
18
HC Dinamo Minsk
34 14 1 1 14 2 2 81-84 36
19
Kunlun RS
34 9 4 1 15 3 2 84-100 33
20
Barys
34 9 2 2 16 3 2 72-86 31
21
Admiral
34 9 3 0 16 2 4 82-92 30
22
HC Sochi
34 11 0 1 17 5 0 92-127 29
23
Vityaz
34 5 4 1 22 0 2 69-112 22
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Lokomotiv
34 20 2 2 7 0 3 93-64 51
2
HC Dynamo
34 15 5 2 8 2 2 98-79 48
3
SKA
34 19 0 3 11 0 1 102-76 45
4
HC Spartak
34 17 0 0 9 4 4 108-88 42
5
Salavat Yulaev
34 15 2 1 11 4 1 92-84 41
6
Avangard
34 11 6 1 11 4 1 88-99 41
7
Metallurg
34 13 4 1 12 2 2 95-95 40
8
Severstal
34 15 0 3 13 2 1 101-87 39
9
CSKA
34 14 1 1 12 6 0 90-86 38
10
Lada
34 7 4 2 12 8 1 79-96 35
11
Torpedo
34 13 2 0 16 1 2 91-91 33
12
HC Dinamo Minsk
34 12 4 0 17 1 0 99-94 33
13
Avtomobilist
34 11 1 3 16 1 2 82-85 33
14
Amur
34 7 3 3 14 4 3 70-91 33
15
Tractor
34 10 2 2 16 3 1 91-104 32
16
Ak Bars
34 14 1 0 18 1 0 74-72 31
17
Sibir
34 8 3 2 17 4 0 66-91 30
18
Vityaz
34 9 0 1 18 4 2 64-112 26
19
Neftekhimik
34 8 2 0 20 2 2 74-116 24
20
HC Sochi
34 8 1 2 21 2 0 76-127 24
21
Admiral
34 5 1 3 19 4 2 66-105 24
22
Kunlun RS
34 6 2 3 22 1 0 75-122 23
23
Barys
34 3 2 3 23 2 1 65-119 19

Echipe de start

Starting lineups temporary unavailable

M — Minutes G — Pucuri A — Assists P — Puncte
Ak Bars

Zinetula Bilyaletdinov
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Timur Bilyalov
gk. 5 -10 0 0
Amir Miftahov
gk. 1 -3 0 0
Danil Zhuravlyov
df. 6 1 4 5
Dmitry Yudin
df. 6 1 2 3
Kirill Adamchuk
df. 6 0 1 1
Konstantin Luchevnikov
df. 6 0 0 0
Kristian Khenkel
df. 6 0 0 0
Nikita Evseyev
df. 6 0 0 0
Nikita Lyamkin
df. 6 0 6 6
Vyacheslav Voynov
df. 1 0 0 0
Maxim Bykov
df. 0 0 0 0
Alexander Radulov
fw. 6 2 6 8
Artyom Lukoyanov
fw. 6 1 1 2
Dmitrij Jaskin
fw. 6 3 3 6
Dmitriy Kagarlitskiy
fw. 6 3 2 5
Dmitriy Katelevskiy
fw. 6 0 0 0
Kirill Semyonov
fw. 6 1 2 3
Nikita Dynyak
fw. 6 1 0 1
Stanislav Galiyev
fw. 6 2 1 3
Vadim Shipachyov
fw. 6 3 4 7
Damir Zhafyarov
fw. 5 1 0 1
Ilya Safonov
fw. 5 0 0 0
Kirill Petrov
fw. 5 0 0 0
Yevgeni Svechnikov
fw. 5 1 0 1
Artem Galimov
fw. 0 0 0 0
Semyon Terekhov
fw. 0 0 0 0
Torpedo

Igor Larionov
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Adam Huska
gk. 3 -3 0 0
Ivan Kulbakov
gk. 3 -9 0 0
Anton Silayev
df. 5 0 4 4
Anton Sizov
df. 5 0 1 1
Bogdan Konyushkov
df. 5 0 2 2
Daniil Bokun
df. 5 0 0 0
Mikhail Orlov
df. 5 2 0 2
Kirill Steklov
df. 4 0 0 0
Arseny Varlakov
df. 1 0 0 0
Alexander Pelevin
df. 0 0 0 0
Artem Pronichkin
df. 0 0 0 0
Gleb Ivanov
df. 0 0 0 0
Mark Marin
df. 0 0 0 0
Andrei Belevich
fw. 5 1 0 1
Igor Larionov
fw. 5 1 2 3
Kirill Maksimov
fw. 5 0 2 2
Kirill Voronin
fw. 5 1 2 3
Maxim Letunov
fw. 5 4 0 4
Nikita Artamonov
fw. 5 0 4 4
Nikolai Kovalenko
fw. 5 3 4 7
Vasily Atanasov
fw. 5 5 4 9
Vladislav Firstov
fw. 5 3 1 4
Danil Veryayev
fw. 4 0 0 0
Alexei Kruchinin
fw. 3 2 0 2
Denis Yan
fw. 3 0 0 0
Aleksandr Darin
fw. 2 0 0 0
Kirill Urakov
fw. 2 0 1 1
Sergey Goncharuk
fw. 1 1 1 2
Yu Sato
fw. 1 0 0 0
Artyom Levinsky
fw. 0 0 0 0
Bobby Lynch
fw. 0 0 0 0
Danil Savunov
fw. 0 0 0 0
Denis Pochivalov
fw. 0 0 0 0
Egor Vinogradov
fw. 0 0 0 0
Ivan Vorobiev
fw. 0 0 0 0
Matvei Utkin
fw. 0 0 0 0
Nikita Shavin
fw. 0 0 0 0

Postat de:

NicPopescu
NicPopescu
Managerul siteului
Need Register or Need Login pentru a accesa continut unic: statistici, cele mai bune cote, tendinte si sfaturi utile. Autentificare / Inregistrare
Copy the token