Indiciu: tasteaza '@' inainte de numele de utilizator pentru a gasi utilizatorul
Inchide

Ponturi pariuri pentru meciul Ak Bars — Neftekhimik

27 octombrie 2020, 18:00 (EET)
27 octombrie 2020, 18:00 (EET)
Ak Bars
Neftekhimik
Stadion: Tatneft-Arena (Kazan, Russia)

Echipe de start

Echipele de start vor fi anuntate cu aproximativ o ora inainte de inceputul meciului

M — Minutes G — Pucuri A — Assists P — Puncte
Ak Bars

Dmitriy Kvartalnov
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Amir Miftahov
gk. 236 -8 0 0
Artur Ahtymov
gk. 103 -5 0 0
Dmitry Yudin
df. 340 0 4 4
Albert Yarullin
df. 322 1 4 5
Nikita Lyamkin
df. 318 0 3 3
Andrei Pedan
df. 295 3 3 6
Mikael Vikstrand
df. 229 1 2 3
Kamil Fazylzyanov
df. 148 1 0 1
Roman Rukavishnikov
df. 137 1 1 2
Danil Zhuravlyov
df. 110 0 2 2
Konstantin Luchevnikov
df. 87 0 0 0
Alexander Lyakhov
df. 61 0 0 0
Nikolai Bogatov
df. 25 0 0 0
Alexsandr Lubchich
df. 23 0 0 0
Dmitry Muzhikov
df. 21 0 0 0
Nikolay Averin
df. 10 0 0 0
Justin Azevedo
fw. 359 4 9 13
Stanislav Galiyev
fw. 322 7 9 16
Artem Galimov
fw. 274 3 6 9
Patrice Cormier
fw. 261 2 5 7
Stéphane Da Costa
fw. 260 7 6 13
Alexander Burmistrov
fw. 237 3 2 5
Dmitry Voronkov
fw. 216 3 3 6
Mikhail Glukhov
fw. 203 0 2 2
Kirill Petrov
fw. 196 3 4 7
Mikhail Fisenko
fw. 193 1 0 1
Nigel Dawes
fw. 192 5 2 7
Artyom Lukoyanov
fw. 184 0 1 1
Nikita Dynyak
fw. 142 0 3 3
Viktor Tikhonov
fw. 112 2 0 2
Ivan Yemets
fw. 82 2 0 2
Ilya Safonov
fw. 70 0 0 0
Maxim Marushev
fw. 67 0 1 1
Alexander Hovanov
fw. 64 0 0 0
Saveli Kuvardin
fw. 53 0 0 0
Ruslan Galimzyanov
fw. 16 0 0 0
Artem Valeev
fw. 5 0 0 0
Dmitriy Katelevskiy
fw. 4 0 0 0
Nu vor juca
Timur Bilyalov
gk. 606 -22 0 0
Adam Reydeborn
gk. 278 -10 0 0
Kristian Khenkel
df. 154 0 1 1
Danis Zaripov
fw. 109 3 5 8
Neftekhimik

Vyacheslav Bucaev
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Konstantin Barulin
gk. 482 -30 0 0
Evgeny Ivannikov
gk. 477 -30 0 0
Alexei Volgin
df. 327 2 2 4
Otso Rantakari
df. 279 2 4 6
Alexander Osipov
df. 261 1 3 4
Alexander Bryntsev
df. 251 0 1 1
Alexander Loginov
df. 251 0 0 0
Aleksey Puzanov
df. 158 0 1 1
Gleb Semyonov
df. 117 0 2 2
Bulat Motygullin
df. 98 0 0 0
Dinar Khairullov
df. 20 0 0 0
Mikhail Sidorov
df. 15 0 0 0
Sergei Martynov
df. 1 0 0 0
Ildar Shiksatdarov
fw. 264 2 5 7
Rafael Bikmullin
fw. 229 1 5 6
Vladimir Galuzin
fw. 208 3 2 5
Libor Hudacek
fw. 189 2 6 8
Marat Khairullin
fw. 180 5 3 8
Timur Sharifyanov
fw. 175 0 4 4
Maxim Groshev
fw. 167 0 2 2
Timur Khafizov
fw. 161 2 0 2
Bulat Shafigullin
fw. 157 0 0 0
Daniel Butsayev
fw. 116 2 1 3
Andrei Kostitsyn
fw. 92 0 2 2
Artyom Golubovich
fw. 83 1 0 1
Andrey Chivilev
fw. 66 0 0 0
Vladislav Shutov
fw. 55 0 0 0
Maxim Polkin
fw. 47 0 0 0
Mikhail Byakin
fw. 38 1 1 2
Ilya Paranin
fw. 25 0 0 0
Jonas Enlund
fw. 17 0 0 0
Nu vor juca
Alexander Kucheryavenko
fw. 275 6 3 9
Pavel Poryadin
fw. 222 4 6 10

Cote

Calculeaza
castigul net

Meciurile head-to-head

KHL 2020-2021
10.10.20
Neftekhimik
Ak Bars
KHL 2019-2020
08.03.20
Neftekhimik
Ak Bars
06.03.20
Neftekhimik
Ak Bars
04.03.20
Ak Bars
Neftekhimik
02.03.20
Ak Bars
Neftekhimik
25.12.19
Neftekhimik
Ak Bars
1
:
1
1
:
0
S
02.11.19
Neftekhimik
Ak Bars
30.09.19
Ak Bars
Neftekhimik
19.09.19
Ak Bars
Neftekhimik
KHL 2018-2019
30.12.18
Ak Bars
Neftekhimik
Mai multe meciuri

Ultimele meciuri de la turneu

Ak Bars
23.10.20
Barys
Ak Bars
V
21.10.20
Amur
Ak Bars
I
19.10.20
Sibir
Ak Bars
V
16.10.20
Ak Bars
Barys
PO
14.10.20
Ak Bars
Amur
V
13.10.20
Ak Bars
Tractor
2
:
2
1
:
3
S
PS
10.10.20
Neftekhimik
Ak Bars
PO
08.10.20
Vityaz
Ak Bars
2
:
2
2
:
3
S
CS
05.10.20
Ak Bars
Salavat Yulaev
V
01.10.20
Lokomotiv
Ak Bars
I
29.09.20
Torpedo
Ak Bars
I
27.09.20
Severstal
Ak Bars
PO
25.09.20
SKA
Ak Bars
2
:
2
0
:
1
S
CS
22.09.20
Ak Bars
Avangard
1
:
1
1
:
0
S
CS
20.09.20
Ak Bars
HC Sochi
V
17.09.20
Ak Bars
Salavat Yulaev
V
13.09.20
HC Sochi
Ak Bars
V
09.09.20
HC Dinamo Minsk
Ak Bars
V
06.09.20
Ak Bars
SKA
CO
04.09.20
Ak Bars
Vityaz
I
02.09.20
CSKA
Ak Bars
CO
Neftekhimik
22.10.20
Neftekhimik
Avtomobilist
I
18.10.20
Tractor
Neftekhimik
I
16.10.20
Metallurg
Neftekhimik
V
10.10.20
Neftekhimik
Ak Bars
CO
05.10.20
Neftekhimik
Metallurg
I
03.10.20
Neftekhimik
Salavat Yulaev
I
29.09.20
Kunlun RS
Neftekhimik
V
27.09.20
Torpedo
Neftekhimik
I
25.09.20
Lokomotiv
Neftekhimik
V
22.09.20
Neftekhimik
Amur
2
:
2
3
:
2
S
CS
18.09.20
Neftekhimik
Avangard
I
15.09.20
Neftekhimik
Avtomobilist
I
13.09.20
SKA
Neftekhimik
I
09.09.20
Jokerit
Neftekhimik
I
06.09.20
Neftekhimik
Vityaz
V
04.09.20
Neftekhimik
SKA
I

Clasamente

MJ — Meciuri jucate V — Meciuri castigate CO — Meciuri castigate in prelungiri CS — Meciuri castigate la shootout I — Meciuri pierdute PO — Meciuri pierdute in prelungiri PS — Meciuri pierdute la shootout G — Pucuri P — Puncte
West conference

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
20 13 0 2 3 2 0 61-39 32
2
SKA
20 11 0 0 6 1 2 59-52 25
3
Lokomotiv
17 8 2 2 4 0 1 46-29 25
4
Jokerit
15 9 1 0 4 1 0 54-33 21
5
HC Dinamo Minsk
18 6 2 2 7 0 1 49-51 21
6
HC Dynamo
17 8 1 0 6 1 1 49-42 20
7
Severstal
17 6 2 1 7 0 1 36-47 19
8
HC Spartak
18 6 0 1 7 3 1 43-53 18
9
Vityaz
18 5 1 2 9 0 1 54-56 17
10
HC Sochi
18 4 1 0 11 0 2 34-58 12
11
HC Dinamo Riga
13 1 0 1 8 1 2 24-39 7
East conference

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Ak Bars
21 8 2 3 4 3 1 58-49 30
2
Avangard
19 11 1 0 3 1 3 58-37 28
3
Avtomobilist
20 11 1 1 4 1 2 71-52 29
4
Metallurg
19 10 0 3 6 0 0 59-44 26
5
Salavat Yulaev
21 9 0 3 8 1 0 64-61 25
6
Tractor
19 10 0 1 6 1 1 51-37 24
7
Torpedo
18 4 1 2 8 2 1 47-54 17
8
Amur
21 5 1 1 12 0 2 46-69 16
9
Barys
14 2 3 1 4 3 1 35-39 16
10
Sibir
20 5 1 0 11 0 3 54-65 15
11
Neftekhimik
16 4 1 1 10 0 0 36-60 12
12
Kunlun RS
17 4 0 0 12 0 1 39-61 9
Bobrov's Division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
SKA
20 11 0 0 6 1 2 59-52 25
2
Jokerit
15 9 1 0 4 1 0 54-33 21
3
Severstal
17 6 2 1 7 0 1 36-47 19
4
HC Spartak
18 6 0 1 7 3 1 43-53 18
5
Vityaz
18 5 1 2 9 0 1 54-56 17
6
HC Sochi
18 4 1 0 11 0 2 34-58 12
Chernyshev division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Avangard
19 11 1 0 3 1 3 58-37 28
2
Salavat Yulaev
21 9 0 3 8 1 0 64-61 25
3
Amur
21 5 1 1 12 0 2 46-69 16
4
Barys
14 2 3 1 4 3 1 35-39 16
5
Sibir
20 5 1 0 11 0 3 54-65 15
6
Kunlun RS
17 4 0 0 12 0 1 39-61 9
Tarasov division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
20 13 0 2 3 2 0 61-39 32
2
Lokomotiv
17 8 2 2 4 0 1 46-29 25
3
HC Dinamo Minsk
18 6 2 2 7 0 1 49-51 21
4
HC Dynamo
17 8 1 0 6 1 1 49-42 20
5
HC Dinamo Riga
13 1 0 1 8 1 2 24-39 7
Kharlamov Division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Ak Bars
21 8 2 3 4 3 1 58-49 30
2
Avtomobilist
20 11 1 1 4 1 2 71-52 29
3
Metallurg
19 10 0 3 6 0 0 59-44 26
4
Tractor
19 10 0 1 6 1 1 51-37 24
5
Torpedo
18 4 1 2 8 2 1 47-54 17
6
Neftekhimik
16 4 1 1 10 0 0 36-60 12
Teams, that are located in first place in their divisions, will be placed in the first and second spots in the conference standings, depending on the number of points scored throughout all games in the regular season.
Clasamentul principal

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
20 13 0 2 3 2 0 61-39 32
2
Ak Bars
21 8 2 3 4 3 1 58-49 30
3
Avtomobilist
20 11 1 1 4 1 2 71-52 29
4
Avangard
19 11 1 0 3 1 3 58-37 28
5
Metallurg
19 10 0 3 6 0 0 59-44 26
6
SKA
20 11 0 0 6 1 2 59-52 25
7
Salavat Yulaev
21 9 0 3 8 1 0 64-61 25
8
Lokomotiv
17 8 2 2 4 0 1 46-29 25
9
Tractor
19 10 0 1 6 1 1 51-37 24
10
Jokerit
15 9 1 0 4 1 0 54-33 21
11
HC Dinamo Minsk
18 6 2 2 7 0 1 49-51 21
12
HC Dynamo
17 8 1 0 6 1 1 49-42 20
13
Severstal
17 6 2 1 7 0 1 36-47 19
14
HC Spartak
18 6 0 1 7 3 1 43-53 18
15
Vityaz
18 5 1 2 9 0 1 54-56 17
16
Torpedo
18 4 1 2 8 2 1 47-54 17
17
Amur
21 5 1 1 12 0 2 46-69 16
18
Barys
14 2 3 1 4 3 1 35-39 16
19
Sibir
20 5 1 0 11 0 3 54-65 15
20
Neftekhimik
16 4 1 1 10 0 0 36-60 12
21
HC Sochi
18 4 1 0 11 0 2 34-58 12
22
Kunlun RS
17 4 0 0 12 0 1 39-61 9
23
HC Dinamo Riga
13 1 0 1 8 1 2 24-39 7
Ultimele 5 meciuri

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Lokomotiv
5 2 1 2 0 0 0 12-6 10
2
Tractor
5 3 0 1 1 0 0 18-10 8
3
HC Spartak
5 3 0 0 0 1 1 15-9 8
4
Avangard
5 3 0 0 1 0 1 20-12 7
5
CSKA
5 3 0 0 1 1 0 14-11 7
6
Ak Bars
5 3 0 0 1 1 0 11-10 7
7
Barys
5 0 3 0 1 1 0 12-12 7
8
Metallurg
5 3 0 0 2 0 0 21-18 6
9
Kunlun RS
5 3 0 0 2 0 0 18-16 6
10
Severstal
5 3 0 0 2 0 0 11-12 6
11
Jokerit
5 2 1 0 2 0 0 17-17 6
12
Amur
5 2 0 1 2 0 0 17-13 6
13
Avtomobilist
5 2 0 1 2 0 0 16-15 6
14
HC Dynamo
5 2 0 0 2 1 0 12-12 5
15
Torpedo
5 1 1 0 2 0 1 10-12 5
16
Salavat Yulaev
5 1 0 1 2 1 0 14-15 5
17
SKA
5 2 0 0 3 0 0 14-13 4
18
Vityaz
5 2 0 0 3 0 0 16-20 4
19
Neftekhimik
5 1 1 0 3 0 0 13-20 4
20
HC Sochi
5 1 0 0 3 0 1 9-14 3
21
Sibir
5 1 0 0 4 0 0 9-15 2
22
HC Dinamo Minsk
5 0 0 1 4 0 0 7-17 2
23
HC Dinamo Riga
5 0 0 0 3 0 2 9-21 2
Gazde

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Avangard
11 8 1 0 0 0 2 37-18 20
2
CSKA
11 8 0 0 1 2 0 33-17 18
3
Ak Bars
9 4 1 1 1 1 1 24-16 14
4
Lokomotiv
9 4 1 1 2 0 1 26-18 13
5
Avtomobilist
9 4 1 0 1 1 2 30-22 13
6
Metallurg
10 6 0 0 4 0 0 29-22 12
7
Sibir
11 4 1 0 4 0 2 35-36 12
8
Amur
10 5 0 0 4 0 1 26-24 11
9
SKA
10 5 0 0 4 0 1 28-28 11
10
Salavat Yulaev
9 4 0 1 3 1 0 29-27 11
11
Torpedo
9 4 0 0 2 2 1 29-27 11
12
HC Spartak
10 3 0 1 3 3 0 30-30 11
13
Jokerit
7 5 0 0 2 0 0 31-14 10
14
Severstal
10 4 1 0 5 0 0 23-30 10
15
Tractor
8 4 0 0 2 1 1 23-16 10
16
HC Dinamo Minsk
10 3 1 1 5 0 0 24-26 10
17
Kunlun RS
7 4 0 0 2 0 1 21-20 9
18
Vityaz
10 3 0 1 5 0 1 28-32 9
19
Barys
7 1 0 1 2 2 1 18-22 7
20
HC Dynamo
6 3 0 0 3 0 0 21-15 6
21
Neftekhimik
9 1 1 1 6 0 0 19-30 6
22
HC Dinamo Riga
7 1 0 1 4 0 1 13-15 5
23
HC Sochi
9 1 0 0 6 0 2 14-31 4
Oaspeti

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Avtomobilist
11 7 0 1 3 0 0 41-30 16
2
Ak Bars
12 4 1 2 3 2 0 34-33 16
3
Tractor
11 6 0 1 4 0 0 28-21 14
4
SKA
10 6 0 0 2 1 1 31-24 14
5
HC Dynamo
11 5 1 0 3 1 1 28-27 14
6
CSKA
9 5 0 2 2 0 0 28-22 14
7
Salavat Yulaev
12 5 0 2 5 0 0 35-34 14
8
Metallurg
9 4 0 3 2 0 0 30-22 14
9
Lokomotiv
8 4 1 1 2 0 0 20-11 12
10
Jokerit
8 4 1 0 2 1 0 23-19 11
11
HC Dinamo Minsk
8 3 1 1 2 0 1 25-25 11
12
Severstal
7 2 1 1 2 0 1 13-17 9
13
Barys
7 1 3 0 2 1 0 17-17 9
14
HC Sochi
9 3 1 0 5 0 0 20-27 8
15
Avangard
8 3 0 0 3 1 1 21-19 8
16
Vityaz
8 2 1 1 4 0 0 26-24 8
17
HC Spartak
8 3 0 0 4 0 1 13-23 7
18
Neftekhimik
7 3 0 0 4 0 0 17-30 6
19
Torpedo
9 0 1 2 6 0 0 18-27 6
20
Amur
11 0 1 1 8 0 1 20-45 5
21
Sibir
9 1 0 0 7 0 1 19-29 3
22
HC Dinamo Riga
6 0 0 0 4 1 1 11-24 2
23
Kunlun RS
10 0 0 0 10 0 0 18-41 0