Indiciu: tasteaza '@' inainte de numele de utilizator pentru a gasi utilizatorul
Inchide
4:1
Ak Bars — HC Spartak Meci incheiat 15 februarie 2020
Urmatorul meci pentru Ak Bars
27 februarie, 18:30
Aboneaza-te la ponturile de la cei mai buni tipsteri
Primesti zilnic o selectie de ponturi si pronosticuri de actualitate doar de la expertii si tipsterii Legalbet cu cele mai bune rezultate. Fara spam, doar pariuri!

Ponturi pariuri pentru meciul Ak Bars — HC Spartak

15 februarie 2020, 16:00 (EET)
15 februarie 2020, 16:00 (EET)
0
Arbitru: , Alexander Soin Stadion: Tatneft-Arena (Kazan, Russia)

Echipe de start

Echipele de start vor fi anuntate cu aproximativ o ora inainte de inceputul meciului

M — Minutes G — Pucuri A — Assists P — Puncte
Ak Bars

Dmitriy Kvartalnov
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Adam Reydeborn
gk. 1,766 -57 0 0
Timur Bilyalov
gk. 1,517 -34 1 1
Albert Yarullin
df. 846 4 25 29
Mikael Vikstrand
df. 840 4 23 27
Nikita Lyamkin
df. 630 2 1 3
Andrei Pedan
df. 510 4 9 13
Roman Rukavishnikov
df. 508 2 6 8
Kamil Fazylzyanov
df. 370 2 5 7
Jesse Virtanen
df. 274 0 2 2
Patrice Cormier
fw. 822 11 12 23
Kirill Petrov
fw. 767 11 17 28
Matthew Frattin
fw. 717 8 18 26
Danis Zaripov
fw. 677 11 13 24
Mikhail Glukhov
fw. 520 7 2 9
Emil Galimov
fw. 512 12 6 18
Artyom Lukoyanov
fw. 375 0 5 5
Viktor Tikhonov
fw. 313 3 3 6
Dmitry Voronkov
fw. 278 4 5 9
Nikita Dynyak
fw. 242 1 4 5
Stepan Sannikov
fw. 113 0 0 0
Vladimir Galuzin
fw. 85 1 0 1
Maxim Marushev
fw. 24 0 1 1
Nu vor juca
Justin Azevedo
fw. 928 12 19 31
Stanislav Galiyev
fw. 744 14 11 25
Dmitry Yudin
df. 718 1 6 7
Artem Galimov
fw. 677 12 9 21
Kristian Khenkel
df. 629 2 5 7
Danil Zhuravlyov
df. 465 1 7 8
Mikhail Fisenko
fw. 462 6 6 12
Oleg Li
fw. 297 3 6 9
Vladislav Kara
fw. 220 4 4 8
Amir Miftahov
gk. 103 -4 0 0
Nikolay Averin
df. 82 0 0 0
Artem Valeev
fw. 33 1 0 1
Kirill Adamchuk
df. 24 0 0 0
Danil Voevodin
fw. 16 0 0 0
Artur Brovkin
fw. 1 0 0 0
HC Spartak

Oleg Znarok
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Yulius Gudachek
gk. 2,111 -74 1 1
Pavel Khomchenko
gk. 461 -21 0 0
Yakov Rylov
df. 1,208 6 28 34
Dmitriy Vishnevskiy
df. 1,172 8 13 21
Andrey Kuteykin
df. 494 6 7 13
Damir Musin
df. 380 1 3 4
Akim Trishin
df. 377 1 1 2
Alexander Nikishin
df. 240 0 2 2
Tobias Viklund
df. 215 0 2 2
Ivan Vishnevsky
df. 154 1 3 4
Robin Hanzl
fw. 1,019 15 14 29
Kaspars Daugavinsh
fw. 929 16 20 36
Ilya Zubov
fw. 856 9 26 35
Artyom Fyodorov
fw. 850 17 20 37
Anatoly Nikontsev
fw. 847 8 14 22
Alexander Khokhlachev
fw. 789 12 16 28
Martinsh Karsums
fw. 696 10 11 21
Denis Kokarev
fw. 631 3 6 9
Mikhail Yunkov
fw. 599 7 6 13
Gennadiy Stolyarov
fw. 529 0 3 3
Ansel Galimov
fw. 355 5 3 8
Fyodor Malykhin
fw. 99 4 0 4
Nu vor juca
Patrik Hersley
df. 1,009 8 11 19
Nikita Bespalov
gk. 872 -29 0 0
Maxim Goncharov
df. 762 4 6 10
Maxim Tsyplakov
fw. 564 4 6 10
Evgeny Kulik
df. 468 2 6 8
Ilya Arkalov
fw. 344 1 4 5
Mihail Kotlyarevski
fw. 301 2 5 7
Ilya Tataluyev
fw. 267 3 1 4
Anton Zlobin
fw. 114 1 1 2
Ruslan Pedan
df. 112 0 0 0
Gleb Shashkov
fw. 97 0 1 1
Alexey Grishin
df. 93 0 1 1
Zakhar Shablovsky
fw. 35 0 1 1
Bogdan Lvutin
fw. 6 0 0 0
Artyom An. Volkov
df. 5 0 0 0
Egor Kruzhenkov
fw. 4 0 0 0
Dmitry Shatailo
gk. 0 0 0 0

Cote

Casa de pariuri 1 × 2 S 4.5 P 4.5
1.58
4.25
5.00
1.79
1.98
1.57
4.20
5.00
1.77
1.98
Calculeaza
castigul net

Meciurile head-to-head

KHL 2018-2019
02.02.19
HC Spartak
Ak Bars
11.10.18
Ak Bars
HC Spartak
KHL 2017-2018
06.01.18
HC Spartak
Ak Bars
12.09.17
Ak Bars
HC Spartak
KHL 2016-2017
05.12.16
HC Spartak
Ak Bars
1
:
0
02.12.16
Ak Bars
HC Spartak
3
:
2
KHL 2015-2016
25.11.15
Ak Bars
HC Spartak
6
:
1
18.10.15
HC Spartak
Ak Bars
3
:
2
KHL 2013-2014
12.12.13
HC Spartak
Ak Bars
1
:
2
20.10.13
Ak Bars
HC Spartak
2
:
0
Mai multe meciuri

Ultimele meciuri de la turneu

Ak Bars
13.02.20
HC Dinamo Riga
Ak Bars
V
11.02.20
Avangard
Ak Bars
1
:
1
1
:
0
S
PS
03.02.20
Ak Bars
Vityaz
V
01.02.20
Ak Bars
HC Dinamo Riga
V
29.01.20
Vityaz
Ak Bars
V
27.01.20
Tractor
Ak Bars
V
25.01.20
Avtomobilist
Ak Bars
V
23.01.20
Ak Bars
Salavat Yulaev
2
:
2
1
:
0
S
CS
21.01.20
HC Dynamo
Ak Bars
V
16.01.20
Kunlun RS
Ak Bars
I
14.01.20
Amur
Ak Bars
2
:
2
0
:
1
S
CS
12.01.20
Admiral
Ak Bars
I
09.01.20
Ak Bars
Torpedo
I
07.01.20
Ak Bars
Metallurg
V
05.01.20
Ak Bars
Tractor
CO
28.12.19
Ak Bars
Lokomotiv
V
25.12.19
Neftekhimik
Ak Bars
1
:
1
1
:
0
S
PS
23.12.19
Salavat Yulaev
Ak Bars
PO
21.12.19
Ak Bars
Sibir
I
19.12.19
Ak Bars
Salavat Yulaev
V
08.12.19
Avangard
Ak Bars
I
06.12.19
Torpedo
Ak Bars
V
04.12.19
SKA
Ak Bars
1
:
1
1
:
0
S
PS
01.12.19
Ak Bars
HC Dynamo
V
29.11.19
Ak Bars
HC Sochi
I
27.11.19
Ak Bars
Sibir
1
:
1
1
:
0
S
CS
24.11.19
Salavat Yulaev
Ak Bars
3
:
3
0
:
1
S
CS
22.11.19
Barys
Ak Bars
V
20.11.19
Sibir
Ak Bars
V
14.11.19
Ak Bars
Tractor
V
12.11.19
Ak Bars
Avangard
V
04.11.19
Severstal
Ak Bars
V
02.11.19
Neftekhimik
Ak Bars
I
30.10.19
Ak Bars
Admiral
V
28.10.19
Ak Bars
Amur
V
26.10.19
Ak Bars
Barys
V
23.10.19
Metallurg
Ak Bars
0
:
0
1
:
0
S
PS
21.10.19
Avtomobilist
Ak Bars
V
19.10.19
Salavat Yulaev
Ak Bars
I
17.10.19
Ak Bars
Jokerit
CO
14.10.19
Ak Bars
Avtomobilist
V
11.10.19
Ak Bars
CSKA
I
08.10.19
Lokomotiv
Ak Bars
V
06.10.19
HC Dinamo Minsk
Ak Bars
V
02.10.19
Ak Bars
SKA
V
30.09.19
Ak Bars
Neftekhimik
V
28.09.19
Ak Bars
Kunlun RS
V
25.09.19
Tractor
Ak Bars
V
23.09.19
Sibir
Ak Bars
I
21.09.19
Metallurg
Ak Bars
V
19.09.19
Ak Bars
Neftekhimik
V
16.09.19
Ak Bars
Severstal
V
13.09.19
Ak Bars
Metallurg
V
07.09.19
HC Sochi
Ak Bars
V
05.09.19
Jokerit
Ak Bars
V
03.09.19
CSKA
Ak Bars
I
HC Spartak
13.02.20
Salavat Yulaev
HC Spartak
V
11.02.20
HC Spartak
Metallurg
V
03.02.20
HC Spartak
SKA
I
01.02.20
HC Spartak
HC Dynamo
I
27.01.20
HC Spartak
Kunlun RS
V
25.01.20
HC Spartak
Tractor
V
23.01.20
HC Spartak
Severstal
V
21.01.20
HC Dinamo Minsk
HC Spartak
I
16.01.20
Severstal
HC Spartak
CO
12.01.20
HC Dinamo Minsk
HC Spartak
V
10.01.20
HC Sochi
HC Spartak
1
:
1
1
:
0
S
PS
08.01.20
HC Spartak
Jokerit
PO
07.01.20
HC Spartak
SKA
V
05.01.20
HC Spartak
HC Dynamo
I
03.01.20
HC Spartak
Vityaz
I
29.12.19
HC Sochi
HC Spartak
PO
27.12.19
Tractor
HC Spartak
V
25.12.19
Sibir
HC Spartak
V
22.12.19
HC Spartak
Barys
V
20.12.19
HC Spartak
HC Sochi
CO
17.12.19
HC Spartak
Vityaz
V
09.12.19
Jokerit
HC Spartak
I
04.12.19
Kunlun RS
HC Spartak
PO
02.12.19
Admiral
HC Spartak
V
30.11.19
Amur
HC Spartak
I
25.11.19
HC Spartak
Neftekhimik
V
21.11.19
HC Spartak
HC Dinamo Minsk
V
20.11.19
HC Spartak
Lokomotiv
3
:
3
1
:
0
S
CS
16.11.19
Neftekhimik
HC Spartak
V
14.11.19
HC Dinamo Riga
HC Spartak
I
12.11.19
CSKA
HC Spartak
CO
02.11.19
HC Spartak
Admiral
I
31.10.19
HC Spartak
Severstal
2
:
2
1
:
0
S
CS
29.10.19
HC Spartak
Jokerit
V
27.10.19
HC Spartak
HC Dinamo Riga
V
24.10.19
Torpedo
HC Spartak
V
22.10.19
Jokerit
HC Spartak
V
20.10.19
SKA
HC Spartak
V
16.10.19
HC Spartak
Sibir
I
12.10.19
HC Spartak
Amur
1
:
1
0
:
1
S
PS
09.10.19
Severstal
HC Spartak
I
07.10.19
SKA
HC Spartak
CO
05.10.19
Vityaz
HC Spartak
1
:
1
0
:
1
S
CS
01.10.19
HC Spartak
CSKA
I
28.09.19
Avangard
HC Spartak
3
:
3
0
:
1
S
CS
26.09.19
HC Spartak
Avtomobilist
V
24.09.19
HC Spartak
Salavat Yulaev
I
21.09.19
Avtomobilist
HC Spartak
V
19.09.19
Metallurg
HC Spartak
I
17.09.19
Barys
HC Spartak
I
14.09.19
HC Spartak
HC Sochi
I
12.09.19
HC Spartak
HC Dinamo Riga
V
10.09.19
HC Spartak
Avangard
PO
08.09.19
HC Spartak
HC Dinamo Minsk
I
06.09.19
HC Dynamo
HC Spartak
PO
04.09.19
Lokomotiv
HC Spartak
V
02.09.19
HC Dinamo Riga
HC Spartak
PO

Clasamente

MJ — Meciuri jucate V — Meciuri castigate CO — Meciuri castigate in prelungiri CS — Meciuri castigate la shootout I — Meciuri pierdute PO — Meciuri pierdute in prelungiri PS — Meciuri pierdute la shootout G — Pucuri P — Puncte
West conference

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
57 36 3 2 12 3 1 179-93 86
2
SKA
58 27 8 5 13 3 2 160-114 85
3
Jokerit
57 27 8 1 14 4 3 172-150 79
4
HC Dynamo
56 29 4 1 15 3 4 165-123 75
5
HC Spartak
57 24 4 4 17 6 2 159-129 72
6
Lokomotiv
57 22 4 5 22 3 1 155-138 66
7
Vityaz
57 19 3 4 22 3 6 126-148 61
8
Torpedo
57 20 5 2 26 1 3 155-155 58
9
HC Sochi
57 15 4 4 25 8 1 118-151 55
10
Severstal
58 12 3 5 28 7 3 114-164 50
11
HC Dinamo Minsk
56 10 2 1 32 6 5 118-201 37
12
HC Dinamo Riga
56 9 5 0 36 3 3 88-170 34
East conference

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Ak Bars
56 34 2 4 11 1 4 158-102 85
2
Avangard
58 30 1 6 13 6 2 157-108 82
3
Barys
58 29 6 1 15 7 0 150-128 79
4
Avtomobilist
57 20 8 3 18 5 3 151-142 70
5
Sibir
57 25 2 4 20 2 4 128-132 68
6
Salavat Yulaev
58 22 4 1 21 2 8 146-138 64
7
Kunlun RS
60 20 3 3 26 3 5 137-154 60
8
Metallurg
56 18 3 4 23 4 4 126-132 58
9
Neftekhimik
56 18 2 4 24 4 4 138-145 56
10
Amur
56 17 1 5 25 3 5 114-127 54
11
Admiral
56 15 4 6 27 3 1 119-153 54
12
Tractor
57 17 3 2 30 2 3 117-153 49
Bobrov's Division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
SKA
58 27 8 5 13 3 2 160-114 85
2
Jokerit
57 27 8 1 14 4 3 172-150 79
3
HC Dynamo
56 29 4 1 15 3 4 165-123 75
4
HC Spartak
57 24 4 4 17 6 2 159-129 72
5
Severstal
58 12 3 5 28 7 3 114-164 50
6
HC Dinamo Riga
56 9 5 0 36 3 3 88-170 34
Chernyshev division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Avangard
58 30 1 6 13 6 2 157-108 82
2
Barys
58 29 6 1 15 7 0 150-128 79
3
Salavat Yulaev
58 22 4 1 21 2 8 146-138 64
4
Kunlun RS
60 20 3 3 26 3 5 137-154 60
5
Amur
56 17 1 5 25 3 5 114-127 54
6
Admiral
56 15 4 6 27 3 1 119-153 54
Tarasov division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
57 36 3 2 12 3 1 179-93 86
2
Lokomotiv
57 22 4 5 22 3 1 155-138 66
3
Vityaz
57 19 3 4 22 3 6 126-148 61
4
Torpedo
57 20 5 2 26 1 3 155-155 58
5
HC Sochi
57 15 4 4 25 8 1 118-151 55
6
HC Dinamo Minsk
56 10 2 1 32 6 5 118-201 37
Kharlamov Division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Ak Bars
56 34 2 4 11 1 4 158-102 85
2
Avtomobilist
57 20 8 3 18 5 3 151-142 70
3
Sibir
57 25 2 4 20 2 4 128-132 68
4
Metallurg
56 18 3 4 23 4 4 126-132 58
5
Neftekhimik
56 18 2 4 24 4 4 138-145 56
6
Tractor
57 17 3 2 30 2 3 117-153 49
Teams, that are located in first place in their divisions, will be placed in the first and second spots in the conference standings, depending on the number of points scored throughout all games in the regular season.
Clasamentul principal

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
57 36 3 2 12 3 1 179-93 86
2
Ak Bars
56 34 2 4 11 1 4 158-102 85
3
SKA
58 27 8 5 13 3 2 160-114 85
4
Avangard
58 30 1 6 13 6 2 157-108 82
5
Barys
58 29 6 1 15 7 0 150-128 79
6
Jokerit
57 27 8 1 14 4 3 172-150 79
7
HC Dynamo
56 29 4 1 15 3 4 165-123 75
8
HC Spartak
57 24 4 4 17 6 2 159-129 72
9
Avtomobilist
57 20 8 3 18 5 3 151-142 70
10
Sibir
57 25 2 4 20 2 4 128-132 68
11
Lokomotiv
57 22 4 5 22 3 1 155-138 66
12
Salavat Yulaev
58 22 4 1 21 2 8 146-138 64
13
Vityaz
57 19 3 4 22 3 6 126-148 61
14
Kunlun RS
60 20 3 3 26 3 5 137-154 60
15
Torpedo
57 20 5 2 26 1 3 155-155 58
16
Metallurg
56 18 3 4 23 4 4 126-132 58
17
Neftekhimik
56 18 2 4 24 4 4 138-145 56
18
HC Sochi
57 15 4 4 25 8 1 118-151 55
19
Amur
56 17 1 5 25 3 5 114-127 54
20
Admiral
56 15 4 6 27 3 1 119-153 54
21
Severstal
58 12 3 5 28 7 3 114-164 50
22
Tractor
57 17 3 2 30 2 3 117-153 49
23
HC Dinamo Minsk
56 10 2 1 32 6 5 118-201 37
24
HC Dinamo Riga
56 9 5 0 36 3 3 88-170 34
Ultimele 5 meciuri

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
HC Dynamo
5 5 0 0 0 0 0 20-5 10
2
Barys
5 5 0 0 0 0 0 16-10 10
3
SKA
5 3 2 0 0 0 0 13-8 10
4
Ak Bars
5 4 0 0 0 0 1 14-7 9
5
Jokerit
5 3 1 0 1 0 0 15-15 8
6
Amur
5 2 0 2 1 0 0 15-9 8
7
HC Sochi
5 2 0 1 1 1 0 14-11 7
8
Sibir
5 2 0 1 1 0 1 11-12 7
9
Lokomotiv
5 3 0 0 2 0 0 18-8 6
10
Neftekhimik
5 3 0 0 2 0 0 17-10 6
11
CSKA
5 3 0 0 2 0 0 17-10 6
12
HC Spartak
5 3 0 0 2 0 0 16-13 6
13
Salavat Yulaev
5 2 0 0 1 1 1 18-17 6
14
Avangard
5 1 0 1 1 2 0 11-10 6
15
Avtomobilist
5 1 1 0 2 0 1 16-18 5
16
Tractor
5 1 0 1 3 0 0 10-14 4
17
Kunlun RS
5 1 0 0 3 0 1 7-11 3
18
HC Dinamo Minsk
5 1 0 0 3 1 0 10-19 3
19
Vityaz
5 0 1 0 3 0 1 13-19 3
20
Metallurg
5 0 1 0 3 1 0 9-16 3
21
Torpedo
5 1 0 0 4 0 0 9-17 2
22
Severstal
5 1 0 0 4 0 0 6-18 2
23
Admiral
5 0 0 1 4 0 0 9-21 2
24
HC Dinamo Riga
5 0 0 0 5 0 0 6-15 0
Gazde

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Ak Bars
26 18 2 2 4 0 0 73-40 44
2
HC Dynamo
29 18 2 0 5 2 2 88-55 44
3
SKA
29 14 4 2 6 1 2 83-55 43
4
Avangard
28 18 0 1 6 1 2 79-53 41
5
CSKA
28 16 2 0 7 2 1 82-52 39
6
Salavat Yulaev
30 15 2 0 8 2 3 86-63 39
7
Avtomobilist
30 13 4 1 10 2 0 91-79 38
8
Metallurg
28 12 2 3 7 3 1 72-58 38
9
Vityaz
29 10 3 3 7 1 5 71-66 38
10
Lokomotiv
29 15 2 1 10 1 0 81-60 37
11
Jokerit
28 14 2 1 8 1 2 86-76 37
12
Barys
29 13 3 0 8 5 0 74-74 37
13
Neftekhimik
29 13 1 3 9 0 3 90-76 37
14
Sibir
29 14 1 2 10 1 1 65-60 36
15
Kunlun RS
30 11 3 2 10 2 2 73-73 36
16
HC Spartak
29 13 1 2 10 2 1 83-68 35
17
Amur
27 13 0 2 7 1 4 60-52 35
18
Torpedo
29 12 4 0 10 1 2 79-68 35
19
HC Sochi
29 10 3 2 11 3 0 70-78 33
20
Admiral
28 9 0 4 12 2 1 64-75 29
21
Severstal
28 8 1 2 10 5 2 56-70 29
22
HC Dinamo Minsk
27 6 2 1 12 3 3 59-84 24
23
Tractor
27 7 1 1 14 1 3 59-77 22
24
HC Dinamo Riga
29 6 2 0 16 3 2 44-70 21
Oaspeti

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
29 20 1 2 5 1 0 97-41 47
2
Barys
29 16 3 1 7 2 0 76-54 42
3
Jokerit
29 13 6 0 6 3 1 86-74 42
4
SKA
29 13 4 3 7 2 0 77-59 42
5
Ak Bars
30 16 0 2 7 1 4 85-62 41
6
Avangard
30 12 1 5 7 5 0 78-55 41
7
HC Spartak
28 11 3 2 7 4 1 76-61 37
8
Sibir
28 11 1 2 10 1 3 63-72 32
9
Avtomobilist
27 7 4 2 8 3 3 60-63 32
10
HC Dynamo
27 11 2 1 10 1 2 77-68 31
11
Lokomotiv
28 7 2 4 12 2 1 74-78 29
12
Tractor
30 10 2 1 16 1 0 58-76 27
13
Salavat Yulaev
28 7 2 1 13 0 5 60-75 25
14
Admiral
28 6 4 2 15 1 0 55-78 25
15
Kunlun RS
30 9 0 1 16 1 3 64-81 24
16
Vityaz
28 9 0 1 15 2 1 55-82 23
17
Torpedo
28 8 1 2 16 0 1 76-87 23
18
HC Sochi
28 5 1 2 14 5 1 48-73 22
19
Severstal
30 4 2 3 18 2 1 58-94 21
20
Metallurg
28 6 1 1 16 1 3 54-74 20
21
Neftekhimik
27 5 1 1 15 4 1 48-69 19
22
Amur
29 4 1 3 18 2 1 54-75 19
23
HC Dinamo Minsk
29 4 0 0 20 3 2 59-117 13
24
HC Dinamo Riga
27 3 3 0 20 0 1 44-100 13
KHL
Week 21