Ponturi pariuri pentru meciul Ak Bars — Amur 9 februarie 2023

Cote

Calculeaza castigul net Introdu suma pe care vrei sa o pariezi si in tabel iti va aparea suma pe care o poti castiga in functie de cotele curente.
100 RON
500 RON
1000 RON
5000 RON
Fulltime
Total
Casa de pariuri 1 X 2 S 4.5 P 4.5
1.50 4.50 5.10
Castigurile nete reprezinta diferenta dintre castigurile totale si miza pariului. Exemplu: 100 RON miza * 1.50 cota = 150 RON (castiguri nete in acest caz 50 RON)

Bonusuri pentru pariuri pe meciul Ak Bars – Amur

Ultimele meciuri de la turneu

Ak Bars
07.02.23
Neftekhimik
Ak Bars
V
05.02.23
Kunlun RS
Ak Bars
V
03.02.23
SKA
Ak Bars
I
01.02.23
Ak Bars
Barys
V
29.01.23
Ak Bars
Tractor
V
27.01.23
Metallurg
Ak Bars
CO
25.01.23
Salavat Yulaev
Ak Bars
PO
23.01.23
Tractor
Ak Bars
V
20.01.23
Ak Bars
Avangard
V
18.01.23
Ak Bars
Salavat Yulaev
V
16.01.23
Ak Bars
Admiral
1
:
1
2
:
0
S
CS
14.01.23
Ak Bars
Sibir
PO
11.01.23
Avangard
Ak Bars
V
09.01.23
Sibir
Ak Bars
2
:
2
1
:
2
S
CS
06.01.23
Ak Bars
Vityaz
V
04.01.23
Ak Bars
Severstal
CO
30.12.22
Ak Bars
Neftekhimik
V
28.12.22
Ak Bars
Metallurg
I
25.12.22
HC Sochi
Ak Bars
3
:
3
1
:
2
S
CS
23.12.22
Vityaz
Ak Bars
V
21.12.22
Lokomotiv
Ak Bars
I
19.12.22
Ak Bars
Kunlun RS
V
08.12.22
Avangard
Ak Bars
CO
06.12.22
Barys
Ak Bars
2
:
2
3
:
2
S
PS
04.12.22
Ak Bars
HC Dynamo
CO
02.12.22
Ak Bars
Lokomotiv
V
30.11.22
Ak Bars
Sibir
I
27.11.22
Ak Bars
HC Sochi
V
23.11.22
Barys
Ak Bars
V
21.11.22
Sibir
Ak Bars
I
19.11.22
Avangard
Ak Bars
PO
17.11.22
Ak Bars
SKA
V
13.11.22
Ak Bars
Avangard
I
10.11.22
Torpedo
Ak Bars
I
08.11.22
Neftekhimik
Ak Bars
PO
06.11.22
Severstal
Ak Bars
CO
03.11.22
Ak Bars
Salavat Yulaev
1
:
1
2
:
0
S
CS
01.11.22
Ak Bars
CSKA
I
30.10.22
Ak Bars
Neftekhimik
V
26.10.22
Salavat Yulaev
Ak Bars
I
24.10.22
Metallurg
Ak Bars
I
22.10.22
Ak Bars
Salavat Yulaev
I
19.10.22
Ak Bars
Metallurg
CO
16.10.22
Tractor
Ak Bars
I
14.10.22
Avtomobilist
Ak Bars
1
:
1
2
:
0
S
PS
12.10.22
Metallurg
Ak Bars
I
08.10.22
Ak Bars
Barys
I
06.10.22
Ak Bars
Avtomobilist
PO
04.10.22
Ak Bars
Avtomobilist
PO
01.10.22
Ak Bars
Amur
CO
29.09.22
Avtomobilist
Ak Bars
I
27.09.22
Salavat Yulaev
Ak Bars
V
25.09.22
Ak Bars
Tractor
V
21.09.22
Ak Bars
HC Spartak
I
18.09.22
HC Spartak
Ak Bars
V
16.09.22
HC Dinamo Minsk
Ak Bars
CO
14.09.22
Ak Bars
Torpedo
V
12.09.22
Ak Bars
HC Dinamo Minsk
PO
08.09.22
Ak Bars
Admiral
CO
05.09.22
CSKA
Ak Bars
V
03.09.22
HC Dynamo
Ak Bars
I
Amur
07.02.23
Lokomotiv
Amur
PO
04.02.23
Amur
Avangard
V
03.02.23
Amur
Avangard
2
:
2
3
:
2
S
CS
01.02.23
Amur
Sibir
V
30.01.23
Amur
Sibir
PO
27.01.23
CSKA
Amur
I
25.01.23
Neftekhimik
Amur
1
:
1
1
:
2
S
CS
23.01.23
Sibir
Amur
V
21.01.23
Admiral
Amur
V
18.01.23
Amur
Admiral
V
15.01.23
SKA
Amur
I
13.01.23
HC Dinamo Minsk
Amur
1
:
1
1
:
2
S
CS
11.01.23
Neftekhimik
Amur
I
06.01.23
Amur
Barys
V
05.01.23
Amur
Barys
3
:
3
2
:
1
S
CS
03.01.23
Amur
HC Dinamo Minsk
I
30.12.22
Admiral
Amur
V
29.12.22
Admiral
Amur
I
27.12.22
Amur
Admiral
I
23.12.22
Avangard
Amur
I
21.12.22
Salavat Yulaev
Amur
V
19.12.22
Metallurg
Amur
I
08.12.22
Amur
Admiral
I
07.12.22
Amur
Admiral
CO
05.12.22
Admiral
Amur
V
02.12.22
Amur
Torpedo
V
30.11.22
Amur
Neftekhimik
V
28.11.22
Amur
Neftekhimik
PO
23.11.22
Sibir
Amur
I
21.11.22
Tractor
Amur
I
19.11.22
Barys
Amur
V
16.11.22
Amur
Tractor
2
:
2
1
:
2
S
PS
14.11.22
Amur
Tractor
V
10.11.22
Amur
SKA
CO
08.11.22
Amur
HC Dynamo
V
03.11.22
Avtomobilist
Amur
I
01.11.22
Salavat Yulaev
Amur
1
:
1
0
:
1
S
CS
30.10.22
Tractor
Amur
I
27.10.22
Amur
Severstal
V
23.10.22
Amur
HC Spartak
PO
20.10.22
Amur
Vityaz
V
17.10.22
Avtomobilist
Amur
I
15.10.22
Barys
Amur
I
13.10.22
Avangard
Amur
I
10.10.22
Amur
CSKA
2
:
2
0
:
2
S
PS
08.10.22
Amur
Lokomotiv
I
06.10.22
Amur
HC Sochi
V
01.10.22
Ak Bars
Amur
PO
29.09.22
HC Dynamo
Amur
I
27.09.22
Vityaz
Amur
I
25.09.22
HC Sochi
Amur
CO
21.09.22
Amur
Salavat Yulaev
2
:
2
1
:
2
S
PS
19.09.22
Amur
Salavat Yulaev
I
17.09.22
Amur
Metallurg
I
15.09.22
Amur
Metallurg
I
13.09.22
Amur
Kunlun RS
V
08.09.22
Metallurg
Amur
CO
06.09.22
Torpedo
Amur
I
04.09.22
Kunlun RS
Amur
V
02.09.22
HC Spartak
Amur
I

Meciurile head-to-head: Ak Bars — Amur

KHL 2022-2023
01.10.22
Ak Bars
Amur
KHL 2021-2022
05.01.22
Amur
Ak Bars
1
:
1
1
:
2
S
17.10.21
Ak Bars
Amur
KHL 2020-2021
21.10.20
Amur
Ak Bars
14.10.20
Ak Bars
Amur
KHL 2019-2020
14.01.20
Amur
Ak Bars
2
:
2
0
:
1
S
28.10.19
Ak Bars
Amur
KHL 2018-2019
26.10.18
Amur
Ak Bars
28.09.18
Ak Bars
Amur
KHL 2017-2018
10.03.18
Ak Bars
Amur
Mai multe meciuri

Clasamente

MJ — Meciuri jucate V — Meciuri castigate CO — Meciuri castigate in prelungiri CS — Meciuri castigate la shootout I — Meciuri pierdute PO — Meciuri pierdute in prelungiri PS — Meciuri pierdute la shootout G — Pucuri P — Puncte
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
61 35 5 4 12 3 2 210-131 93
2
Lokomotiv
62 32 3 2 17 5 3 147-112 82
3
CSKA
60 31 5 1 15 5 3 182-140 82
4
Torpedo
60 29 6 4 17 3 1 178-138 82
5
HC Dynamo
60 26 4 5 16 4 5 155-126 79
6
Ak Bars
61 22 9 4 17 7 2 163-143 79
7
Sibir
61 20 8 8 19 3 3 160-143 78
8
Avtomobilist
59 26 6 1 17 5 4 166-147 75
9
Metallurg
60 27 4 1 18 6 4 163-150 74
10
Avangard
59 24 5 4 20 3 3 161-140 72
11
Salavat Yulaev
60 23 5 3 20 3 6 151-132 71
12
Vityaz
60 22 5 4 21 3 5 150-147 70
13
Admiral
60 19 4 7 21 4 5 117-121 69
14
Amur
60 19 4 5 24 5 3 125-142 64
15
HC Dinamo Minsk
61 19 4 2 23 7 6 156-178 63
16
Severstal
60 16 4 5 23 7 5 156-167 62
17
Neftekhimik
61 21 6 1 28 3 2 150-180 61
18
Tractor
61 19 2 5 26 7 2 143-175 61
19
Barys
62 20 3 3 29 3 4 137-169 59
20
HC Spartak
60 18 3 4 27 6 2 136-166 58
21
Kunlun RS
61 15 3 3 35 1 4 141-190 47
22
HC Sochi
59 5 2 0 43 7 2 113-223 23
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Ak Bars
5 4 0 0 1 0 0 21-12 8
2
Vityaz
5 3 0 1 1 0 0 10-5 8
3
Torpedo
5 2 0 2 1 0 0 14-9 8
4
Amur
5 2 0 1 0 2 0 11-8 8
5
Admiral
5 1 2 0 0 1 1 13-11 8
6
HC Dinamo Minsk
5 3 0 0 1 0 1 14-11 7
7
HC Dynamo
5 2 1 0 1 1 0 12-9 7
8
Tractor
5 2 0 1 1 1 0 11-15 7
9
Severstal
5 3 0 0 2 0 0 14-9 6
10
Lokomotiv
5 2 1 0 2 0 0 8-6 6
11
CSKA
5 2 0 0 1 2 0 18-18 6
12
Salavat Yulaev
5 1 2 0 2 0 0 12-13 6
13
Sibir
5 0 2 0 1 1 1 12-15 6
14
Avangard
5 0 1 1 1 1 1 11-12 6
15
Avtomobilist
5 2 0 0 2 1 0 9-8 5
16
Barys
5 1 1 0 2 1 0 14-15 5
17
Neftekhimik
5 1 1 0 2 1 0 12-13 5
18
Metallurg
5 1 1 0 2 0 1 10-14 5
19
Kunlun RS
5 1 1 0 3 0 0 13-19 4
20
SKA
5 1 0 0 3 0 1 11-12 3
21
HC Sochi
5 1 0 0 4 0 0 6-18 2
22
HC Spartak
5 0 0 0 4 1 0 8-17 1
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
31 22 3 1 2 1 2 107-54 55
2
Torpedo
31 18 4 1 7 1 0 104-73 47
3
Lokomotiv
32 19 1 1 8 1 2 71-49 45
4
CSKA
31 17 4 0 7 2 1 105-76 45
5
Metallurg
30 15 3 1 5 3 3 85-66 44
6
HC Dynamo
31 15 2 3 7 1 3 89-64 44
7
Ak Bars
31 13 5 2 7 4 0 85-64 44
8
Avtomobilist
30 18 2 1 8 0 1 94-66 43
9
Sibir
30 13 3 3 8 0 3 90-74 41
10
Salavat Yulaev
31 11 5 2 8 1 4 81-64 41
11
Avangard
26 12 5 1 5 2 1 77-50 39
12
Vityaz
30 11 3 4 9 2 1 82-74 39
13
Amur
29 12 2 2 7 3 3 68-63 38
14
HC Dinamo Minsk
32 12 2 1 10 3 4 90-97 37
15
Severstal
30 11 2 3 9 3 2 87-76 37
16
Neftekhimik
29 12 4 1 10 0 2 72-73 36
17
Admiral
29 10 3 3 10 0 3 57-56 35
18
Barys
31 12 1 2 14 1 1 70-78 32
19
Tractor
30 11 2 1 12 4 0 67-81 32
20
Kunlun RS
33 8 3 1 17 1 3 77-107 28
21
HC Spartak
29 8 2 1 15 2 1 60-86 25
22
HC Sochi
28 3 1 0 20 3 1 53-98 12
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
30 13 2 3 10 2 0 103-77 38
2
CSKA
29 14 1 1 8 3 2 77-64 37
3
Lokomotiv
30 13 2 1 9 4 1 76-63 37
4
Sibir
31 7 5 5 11 3 0 70-69 37
5
Torpedo
29 11 2 3 10 2 1 74-65 35
6
HC Dynamo
29 11 2 2 9 3 2 66-62 35
7
Ak Bars
30 9 4 2 10 3 2 78-79 35
8
Admiral
31 9 1 4 11 4 2 60-65 34
9
Avangard
33 12 0 3 15 1 2 84-90 33
10
HC Spartak
31 10 1 3 12 4 1 76-80 33
11
Avtomobilist
29 8 4 0 9 5 3 72-81 32
12
Vityaz
30 11 2 0 12 1 4 68-73 31
13
Metallurg
30 12 1 0 13 3 1 78-84 30
14
Salavat Yulaev
29 12 0 1 12 2 2 70-68 30
15
Tractor
31 8 0 4 14 3 2 76-94 29
16
Barys
31 8 2 1 15 2 3 67-91 27
17
Amur
31 7 2 3 17 2 0 57-79 26
18
HC Dinamo Minsk
29 7 2 1 13 4 2 66-81 26
19
Neftekhimik
32 9 2 0 18 3 0 78-107 25
20
Severstal
30 5 2 2 14 4 3 69-91 25
21
Kunlun RS
28 7 0 2 18 0 1 64-83 19
22
HC Sochi
31 2 1 0 23 4 1 60-125 11
MJ — Meciuri jucate V — Meciuri castigate CO — Meciuri castigate in prelungiri CS — Meciuri castigate la shootout I — Meciuri pierdute PO — Meciuri pierdute in prelungiri PS — Meciuri pierdute la shootout G — Pucuri P — Puncte
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
61 35 5 4 12 3 2 210-131 93
2
Lokomotiv
62 32 3 2 17 5 3 147-112 82
3
CSKA
60 31 5 1 15 5 3 182-140 82
4
Torpedo
60 29 6 4 17 3 1 178-138 82
5
HC Dynamo
60 26 4 5 16 4 5 155-126 79
6
Vityaz
60 22 5 4 21 3 5 150-147 70
7
HC Dinamo Minsk
61 19 4 2 23 7 6 156-178 63
8
Severstal
60 16 4 5 23 7 5 156-167 62
9
HC Spartak
60 18 3 4 27 6 2 136-166 58
10
Kunlun RS
61 15 3 3 35 1 4 141-190 47
11
HC Sochi
59 5 2 0 43 7 2 113-223 23
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Ak Bars
61 22 9 4 17 7 2 163-143 79
2
Sibir
61 20 8 8 19 3 3 160-143 78
3
Avtomobilist
59 26 6 1 17 5 4 166-147 75
4
Metallurg
60 27 4 1 18 6 4 163-150 74
5
Avangard
59 24 5 4 20 3 3 161-140 72
6
Salavat Yulaev
60 23 5 3 20 3 6 151-132 71
7
Admiral
60 19 4 7 21 4 5 117-121 69
8
Amur
60 19 4 5 24 5 3 125-142 64
9
Neftekhimik
61 21 6 1 28 3 2 150-180 61
10
Tractor
61 19 2 5 26 7 2 143-175 61
11
Barys
62 20 3 3 29 3 4 137-169 59
MJ — Meciuri jucate V — Meciuri castigate CO — Meciuri castigate in prelungiri CS — Meciuri castigate la shootout I — Meciuri pierdute PO — Meciuri pierdute in prelungiri PS — Meciuri pierdute la shootout G — Pucuri P — Puncte
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
61 35 5 4 12 3 2 210-131 93
2
Torpedo
60 29 6 4 17 3 1 178-138 82
3
Vityaz
60 22 5 4 21 3 5 150-147 70
4
HC Spartak
60 18 3 4 27 6 2 136-166 58
5
HC Sochi
59 5 2 0 43 7 2 113-223 23
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Sibir
61 20 8 8 19 3 3 160-143 78
2
Avangard
59 24 5 4 20 3 3 161-140 72
3
Salavat Yulaev
60 23 5 3 20 3 6 151-132 71
4
Admiral
60 19 4 7 21 4 5 117-121 69
5
Amur
60 19 4 5 24 5 3 125-142 64
6
Barys
62 20 3 3 29 3 4 137-169 59
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Lokomotiv
62 32 3 2 17 5 3 147-112 82
2
CSKA
60 31 5 1 15 5 3 182-140 82
3
HC Dynamo
60 26 4 5 16 4 5 155-126 79
4
HC Dinamo Minsk
61 19 4 2 23 7 6 156-178 63
5
Severstal
60 16 4 5 23 7 5 156-167 62
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Ak Bars
61 22 9 4 17 7 2 163-143 79
2
Avtomobilist
59 26 6 1 17 5 4 166-147 75
3
Metallurg
60 27 4 1 18 6 4 163-150 74
4
Neftekhimik
61 21 6 1 28 3 2 150-180 61
5
Tractor
61 19 2 5 26 7 2 143-175 61
6
Kunlun RS
61 15 3 3 35 1 4 141-190 47

Echipe de start

Starting lineups temporary unavailable

M — Minutes G — Pucuri A — Assists P — Puncte
Ak Bars

Zinetula Bilyaletdinov
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Timur Bilyalov
gk. 44 -81 0 0
Amir Miftahov
gk. 28 -55 0 0
Vyacheslav Peksa
gk. 0 0 0 0
Nikita Lyamkin
df. 56 1 4 5
Vyacheslav Voynov
df. 53 11 19 30
Dmitry Yudin
df. 52 2 6 8
Kristian Khenkel
df. 49 1 7 8
Nikita Evseyev
df. 47 5 2 7
Kirill Adamchuk
df. 38 2 5 7
Dinar Khafizullin
df. 36 0 7 7
Vasily Tokranov
df. 32 4 7 11
Konstantin Luchevnikov
df. 16 0 3 3
Mark Yanchevsky
df. 16 0 2 2
Danil Zhuravlyov
df. 12 0 2 2
Kirill Semyonov
fw. 61 11 21 32
Vadim Shipachyov
fw. 61 9 34 43
Dmitriy Kagarlitskiy
fw. 58 11 17 28
Ilya Safonov
fw. 57 14 15 29
Artem Galimov
fw. 56 6 6 12
Alexander Radulov
fw. 55 21 27 48
Kirill Petrov
fw. 53 10 6 16
Nikita Dynyak
fw. 52 8 5 13
Stanislav Galiyev
fw. 51 16 17 33
Dmitry Voronkov
fw. 48 13 10 23
Kirill Panyukov
fw. 39 5 3 8
Artyom Lukoyanov
fw. 38 2 0 2
Mikhail Glukhov
fw. 36 3 2 5
Dmitriy Katelevskiy
fw. 15 0 2 2
Maxim Bykov
fw. 15 2 0 2
Danis Zaripov
fw. 14 0 3 3
Semyon Terekhov
fw. 3 0 0 0
Artur Brovkin
fw. 1 0 0 0
Amur

Vadim Epanchincev
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Evgeny Alikin
gk. 38 -71 1 1
Janis Kalnins
gk. 27 -58 0 0
Dmitry Lozebnikov
gk. 1 -1 0 0
Gleb Koryagin
df. 58 3 6 9
Viktor Baldaev
df. 51 1 5 6
Cam Lee
df. 48 7 11 18
Artem Alyaev
df. 46 2 10 12
Ruslan Pedan
df. 44 0 7 7
Rafael Batyrshin
df. 35 0 1 1
Yelisei Minayev
df. 27 0 2 2
Pavel Turbin
df. 24 0 1 1
Yakov Rylov
df. 19 2 0 2
Evgeny Kulik
df. 17 0 0 0
Alexander Gopienko
df. 3 0 0 0
Alexander P. Sharov
fw. 60 7 11 18
Pavel Makhanovsky
fw. 60 5 2 7
Ivan Nikolishin
fw. 59 14 21 35
Yaroslav Likhachev
fw. 52 15 10 25
Sergei Dubakin
fw. 49 12 13 25
Vladislav Barulin
fw. 49 6 5 11
Sergei Lapin
fw. 47 4 3 7
Nikita Grebenkin
fw. 41 9 15 24
Artur Gizdatullin
fw. 38 5 5 10
Vyacheslav Gretsky
fw. 35 2 2 4
Jan Drozg
fw. 33 7 11 18
Igor Rudenkov
fw. 29 4 4 8
Denis Vikharev
fw. 26 3 7 10
Stanislav Bocharov
fw. 26 5 7 12
Ignat Korotkikh
fw. 18 1 2 3
Aksiantsiuk Yauheni
fw. 16 1 1 2
Andrew Calof
fw. 16 1 1 2
Kirill Slepets
fw. 16 0 3 3
Alexander Kuznetsov
fw. 7 0 1 1
Yegor Maklozyan
fw. 3 0 1 1

Alte meciuri

1 X 2
SP TP
15:30
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Mai multe ponturi si trenduri
16:00
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Mai multe ponturi si trenduri
16:00
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Mai multe ponturi si trenduri
16:00
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Mai multe ponturi si trenduri
16:00
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Mai multe ponturi si trenduri
Arata tot

Postat de:

NicPopescu
NicPopescu
Managerul siteului