Meciurile urmatoare

This match has ended, please select an alternative match to bet on
1 X 2
SP TP
13:00
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Mai multe ponturi si trenduri
13:30
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Mai multe ponturi si trenduri
16:00
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Mai multe ponturi si trenduri
16:00
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Mai multe ponturi si trenduri
16:00
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Mai multe ponturi si trenduri
Arata tot

Ponturi pariuri pentru meciul Admiral — Vityaz 18 octombrie 2022

Cote si pariuri pe meci Admiral — Vityaz

Calculeaza castigul net Introdu suma pe care vrei sa o pariezi si in tabel iti va aparea suma pe care o poti castiga in functie de cotele curente.
100 RON
500 RON
1000 RON
5000 RON
Fulltime
Total
Casa de pariuri 1 X 2 S 4.5 P 4.5
2.40
3.80
2.40
Castigurile nete reprezinta diferenta dintre castigurile totale si miza pariului. Exemplu: 100 RON miza * 1.50 cota = 150 RON (castiguri nete in acest caz 50 RON)

Bonusuri pentru pariuri pe meciul Admiral – Vityaz

Ultimele meciuri de la turneu

Admiral
15.10.22
Avangard
Admiral
3
:
3
2
:
3
S
CS
13.10.22
Barys
Admiral
I
11.10.22
Sibir
Admiral
V
08.10.22
Admiral
CSKA
I
06.10.22
Admiral
Lokomotiv
2
:
2
2
:
0
S
CS
04.10.22
Admiral
HC Sochi
I
30.09.22
Vityaz
Admiral
2
:
2
3
:
2
S
PS
28.09.22
SKA
Admiral
I
26.09.22
Severstal
Admiral
1
:
1
2
:
3
S
CS
24.09.22
Lokomotiv
Admiral
I
21.09.22
Admiral
Metallurg
I
19.09.22
Admiral
Metallurg
I
17.09.22
Admiral
Salavat Yulaev
CO
15.09.22
Admiral
Salavat Yulaev
V
11.09.22
Admiral
Kunlun RS
V
08.09.22
Ak Bars
Admiral
PO
06.09.22
HC Spartak
Admiral
I
04.09.22
HC Sochi
Admiral
V
02.09.22
Kunlun RS
Admiral
I
Vityaz
15.10.22
Vityaz
SKA
I
13.10.22
Vityaz
CSKA
I
11.10.22
HC Spartak
Vityaz
CO
09.10.22
Vityaz
HC Spartak
1
:
1
2
:
1
S
CS
07.10.22
SKA
Vityaz
I
05.10.22
HC Dinamo Minsk
Vityaz
V
02.10.22
HC Spartak
Vityaz
V
30.09.22
Vityaz
Admiral
2
:
2
3
:
2
S
CS
27.09.22
Vityaz
Amur
V
25.09.22
Vityaz
Sibir
PO
21.09.22
Vityaz
Lokomotiv
I
19.09.22
Torpedo
Vityaz
1
:
1
2
:
0
S
PS
17.09.22
Lokomotiv
Vityaz
0
:
0
1
:
0
S
PS
14.09.22
CSKA
Vityaz
I
12.09.22
Vityaz
HC Dynamo
I
09.09.22
Vityaz
Lokomotiv
CO
07.09.22
Vityaz
Barys
V
05.09.22
Vityaz
Salavat Yulaev
V
03.09.22
Vityaz
Avangard
V

Meciurile head-to-head: Admiral — Vityaz

KHL 2022-2023
30.09.22
Vityaz
Admiral
2
:
2
3
:
2
S
KHL 2021-2022
07.11.21
Vityaz
Admiral
0
:
0
0
:
2
S
06.10.21
Admiral
Vityaz
KHL 2019-2020
05.01.20
Vityaz
Admiral
06.12.19
Admiral
Vityaz
KHL 2018-2019
04.02.19
Vityaz
Admiral
27.12.18
Admiral
Vityaz
KHL 2017-2018
30.11.17
Vityaz
Admiral
17.09.17
Admiral
Vityaz
KHL 2016-2017
17.02.17
Vityaz
Admiral
1
:
3
Mai multe meciuri

Clasamente

MJ — Meciuri jucate V — Meciuri castigate CO — Meciuri castigate in prelungiri CS — Meciuri castigate la shootout I — Meciuri pierdute PO — Meciuri pierdute in prelungiri PS — Meciuri pierdute la shootout G — Pucuri P — Puncte
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
19 13 3 1 1 0 1 68-29 35
2
Avtomobilist
19 11 2 1 4 1 0 67-49 29
3
HC Dynamo
20 10 1 2 4 0 3 54-36 29
4
Metallurg
19 12 1 0 4 2 0 63-48 28
5
Lokomotiv
18 10 0 1 4 1 2 44-35 25
6
CSKA
18 8 2 1 4 2 1 52-44 25
7
Barys
20 9 1 1 8 0 1 49-52 23
8
Torpedo
19 8 1 2 7 1 0 54-45 23
9
HC Spartak
20 8 1 0 6 4 1 33-45 23
10
Salavat Yulaev
18 7 0 3 5 2 1 43-31 23
11
Vityaz
19 6 2 2 6 1 2 46-42 23
12
Sibir
21 5 2 3 9 1 1 45-46 22
13
Severstal
19 6 1 2 7 0 3 54-52 21
14
Ak Bars
18 5 3 0 6 3 1 40-43 20
15
Kunlun RS
20 5 2 1 9 1 2 43-52 19
16
HC Dinamo Minsk
19 4 2 1 8 3 1 49-60 18
17
Admiral
19 4 1 3 9 1 1 36-45 18
18
Neftekhimik
20 5 2 1 11 1 0 48-66 17
19
Tractor
20 5 1 1 10 2 1 45-54 17
20
Avangard
19 7 0 0 10 0 2 49-62 16
21
Amur
19 3 2 0 11 1 2 32-59 13
22
HC Sochi
17 3 0 0 11 3 0 33-52 9
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
CSKA
5 4 0 1 0 0 0 15-5 10
2
Lokomotiv
5 4 0 0 0 0 1 13-8 9
3
Barys
5 4 0 0 1 0 0 15-10 8
4
Kunlun RS
5 3 1 0 1 0 0 18-7 8
5
SKA
5 3 1 0 1 0 0 18-9 8
6
Avtomobilist
5 2 1 1 1 0 0 15-9 8
7
Salavat Yulaev
5 2 0 1 1 0 1 15-7 7
8
Severstal
5 2 0 1 1 0 1 14-13 7
9
Tractor
5 2 0 0 0 2 1 12-11 7
10
Metallurg
5 3 0 0 2 0 0 15-14 6
11
Neftekhimik
5 2 1 0 2 0 0 12-14 6
12
Sibir
5 1 1 1 2 0 0 13-11 6
13
HC Spartak
5 1 1 0 1 1 1 8-10 6
14
Admiral
5 1 0 2 2 0 0 13-14 6
15
HC Dynamo
5 1 0 1 1 0 2 11-12 6
16
Avangard
5 2 0 0 2 0 1 16-17 5
17
Torpedo
5 1 0 1 3 0 0 10-13 4
18
Vityaz
5 0 1 1 3 0 0 7-12 4
19
HC Sochi
5 1 0 0 3 1 0 12-16 3
20
HC Dinamo Minsk
5 0 0 0 3 2 0 11-19 2
21
Ak Bars
5 0 0 0 3 1 1 7-16 2
22
Amur
5 0 0 0 4 0 1 7-19 1
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Avtomobilist
12 10 0 1 1 0 0 46-24 22
2
SKA
10 6 2 1 0 0 1 33-14 19
3
Barys
11 7 1 0 3 0 0 32-23 16
4
Torpedo
9 6 0 1 1 1 0 37-21 15
5
HC Dynamo
11 6 0 1 3 0 1 32-19 15
6
Vityaz
12 4 1 2 4 1 0 29-27 15
7
Kunlun RS
12 3 2 1 3 1 2 30-30 15
8
Metallurg
10 5 1 0 2 2 0 36-26 14
9
Lokomotiv
10 5 0 1 3 0 1 23-20 13
10
HC Spartak
11 4 1 0 4 2 0 18-28 12
11
CSKA
8 3 2 0 2 1 0 27-23 11
12
Salavat Yulaev
9 3 0 2 3 0 1 22-17 11
13
Ak Bars
9 2 2 0 2 3 0 19-21 11
14
Tractor
11 3 1 0 6 1 0 23-29 9
15
Severstal
8 3 0 1 3 0 1 23-21 9
16
Sibir
9 3 0 1 4 0 1 21-21 9
17
HC Dinamo Minsk
8 3 0 1 3 1 0 24-26 9
18
Admiral
8 2 1 1 4 0 0 14-17 8
19
Neftekhimik
9 2 1 1 5 0 0 20-25 8
20
Avangard
5 3 0 0 1 0 1 14-11 7
21
Amur
8 2 0 0 4 0 2 13-21 6
22
HC Sochi
10 2 0 0 6 2 0 19-28 6
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
9 7 1 0 1 0 0 35-15 16
2
Metallurg
9 7 0 0 2 0 0 27-22 14
3
CSKA
10 5 0 1 2 1 1 25-21 14
4
HC Dynamo
9 4 1 1 1 0 2 22-17 14
5
Sibir
12 2 2 2 5 1 0 24-25 13
6
Lokomotiv
8 5 0 0 1 1 1 21-15 12
7
Salavat Yulaev
9 4 0 1 2 2 0 21-14 12
8
Severstal
11 3 1 1 4 0 2 31-31 12
9
HC Spartak
9 4 0 0 2 2 1 15-17 11
10
Admiral
11 2 0 2 5 1 1 22-28 10
11
Avangard
14 4 0 0 9 0 1 35-51 9
12
Ak Bars
9 3 1 0 4 0 1 21-22 9
13
Neftekhimik
11 3 1 0 6 1 0 28-41 9
14
HC Dinamo Minsk
11 1 2 0 5 2 1 25-34 9
15
Torpedo
10 2 1 1 6 0 0 17-24 8
16
Vityaz
7 2 1 0 2 0 2 17-15 8
17
Tractor
9 2 0 1 4 1 1 22-25 8
18
Barys
9 2 0 1 5 0 1 17-29 7
19
Avtomobilist
7 1 2 0 3 1 0 21-25 7
20
Amur
11 1 2 0 7 1 0 19-38 7
21
Kunlun RS
8 2 0 0 6 0 0 13-22 4
22
HC Sochi
7 1 0 0 5 1 0 14-24 3
MJ — Meciuri jucate V — Meciuri castigate CO — Meciuri castigate in prelungiri CS — Meciuri castigate la shootout I — Meciuri pierdute PO — Meciuri pierdute in prelungiri PS — Meciuri pierdute la shootout G — Pucuri P — Puncte
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
19 13 3 1 1 0 1 68-29 35
2
HC Dynamo
20 10 1 2 4 0 3 54-36 29
3
Lokomotiv
18 10 0 1 4 1 2 44-35 25
4
CSKA
18 8 2 1 4 2 1 52-44 25
5
Torpedo
19 8 1 2 7 1 0 54-45 23
6
HC Spartak
20 8 1 0 6 4 1 33-45 23
7
Vityaz
19 6 2 2 6 1 2 46-42 23
8
Severstal
19 6 1 2 7 0 3 54-52 21
9
Kunlun RS
20 5 2 1 9 1 2 43-52 19
10
HC Dinamo Minsk
19 4 2 1 8 3 1 49-60 18
11
HC Sochi
17 3 0 0 11 3 0 33-52 9
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Avtomobilist
19 11 2 1 4 1 0 67-49 29
2
Metallurg
19 12 1 0 4 2 0 63-48 28
3
Barys
20 9 1 1 8 0 1 49-52 23
4
Salavat Yulaev
18 7 0 3 5 2 1 43-31 23
5
Sibir
21 5 2 3 9 1 1 45-46 22
6
Ak Bars
18 5 3 0 6 3 1 40-43 20
7
Admiral
19 4 1 3 9 1 1 36-45 18
8
Neftekhimik
20 5 2 1 11 1 0 48-66 17
9
Tractor
20 5 1 1 10 2 1 45-54 17
10
Avangard
19 7 0 0 10 0 2 49-62 16
11
Amur
19 3 2 0 11 1 2 32-59 13
MJ — Meciuri jucate V — Meciuri castigate CO — Meciuri castigate in prelungiri CS — Meciuri castigate la shootout I — Meciuri pierdute PO — Meciuri pierdute in prelungiri PS — Meciuri pierdute la shootout G — Pucuri P — Puncte
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
19 13 3 1 1 0 1 68-29 35
2
Torpedo
19 8 1 2 7 1 0 54-45 23
3
HC Spartak
20 8 1 0 6 4 1 33-45 23
4
Vityaz
19 6 2 2 6 1 2 46-42 23
5
HC Sochi
17 3 0 0 11 3 0 33-52 9
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Barys
20 9 1 1 8 0 1 49-52 23
2
Salavat Yulaev
18 7 0 3 5 2 1 43-31 23
3
Sibir
21 5 2 3 9 1 1 45-46 22
4
Admiral
19 4 1 3 9 1 1 36-45 18
5
Avangard
19 7 0 0 10 0 2 49-62 16
6
Amur
19 3 2 0 11 1 2 32-59 13
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
HC Dynamo
20 10 1 2 4 0 3 54-36 29
2
Lokomotiv
18 10 0 1 4 1 2 44-35 25
3
CSKA
18 8 2 1 4 2 1 52-44 25
4
Severstal
19 6 1 2 7 0 3 54-52 21
5
HC Dinamo Minsk
19 4 2 1 8 3 1 49-60 18
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Avtomobilist
19 11 2 1 4 1 0 67-49 29
2
Metallurg
19 12 1 0 4 2 0 63-48 28
3
Ak Bars
18 5 3 0 6 3 1 40-43 20
4
Kunlun RS
20 5 2 1 9 1 2 43-52 19
5
Neftekhimik
20 5 2 1 11 1 0 48-66 17
6
Tractor
20 5 1 1 10 2 1 45-54 17

Echipe de start

Starting lineups temporary unavailable

M — Minutes G — Pucuri A — Assists P — Puncte
Admiral

Leonid Tambiev
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Nikita Serebryakov
gk. 14 -28 0 0
Pavel Khomchenko
gk. 4 -12 0 0
Alexander Lazushin
gk. 1 -3 0 0
Colby Williams
df. 19 0 5 5
Libor Šulák
df. 19 5 9 14
Ruslan Ibatullin
df. 16 0 0 0
Evgeny Lisovets
df. 15 0 2 2
Leonid Metalnikov
df. 14 0 1 1
Dinar Hamidullin
df. 12 0 1 1
Rinat Valiev
df. 8 0 2 2
Yuriy Pautov
df. 7 0 0 0
Yegor Rykov
df. 4 0 0 0
Alexander Gorshkov
fw. 19 4 6 10
Evgeniy Grachov
fw. 19 2 1 3
Rudolf Cerveny
fw. 19 6 4 10
Nikolai Chebykin
fw. 18 1 3 4
Nikolajs Elisejevs
fw. 18 4 1 5
Anton Berlev
fw. 17 2 4 6
Artyom Gareyev
fw. 17 2 3 5
Danil Faizullin
fw. 17 2 5 7
Michal Kristof
fw. 17 4 10 14
Mark Verba
fw. 15 0 0 0
Pavel Shen
fw. 12 0 0 0
Alexander Shevchenko
fw. 11 0 0 0
Gleb Zyryanov
fw. 9 1 0 1
Mikhail Belyayev
fw. 6 0 0 0
Svyatoslav Grebenshikov
fw. 5 0 0 0
Dmitry Sayustov
fw. 3 0 0 0
Semyon Ivanov
fw. 3 0 0 0
Vadim Khlopotov
fw. 3 0 0 0
Daniil Gutik
fw. 0 0 0 0
Vityaz

Vyacheslav Bucaev
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Dmitriy Shikin
gk. 11 -27 0 0
Maxim Dorozhko
gk. 10 -11 0 0
Igor Saprykin
gk. 1 -1 0 0
Alexei Volgin
df. 19 1 5 6
Igor Golovkov
df. 19 0 1 1
Jérémy Roy
df. 19 3 7 10
Roman Abrosimov
df. 19 3 4 7
Egor Voronkov
df. 17 1 0 1
Artyom Borodkin
df. 13 1 0 1
Vladislav Valentsov
df. 9 0 0 0
Kirill Vasilyev
df. 5 0 0 0
Vyacheslav Sarayev
df. 5 0 1 1
Nikita Lisov
df. 4 0 0 0
Yaroslav Busygin
df. 3 0 0 0
Vitaly Menshikov
df. 1 0 0 0
Kirill Rasskazov
fw. 19 5 3 8
Stepan Starkov
fw. 19 5 3 8
Vladislav Kara
fw. 19 3 3 6
Ilya Arkalov
fw. 18 1 2 3
Scott Wilson
fw. 18 5 4 9
Vitaly Popov
fw. 18 0 2 2
Vladimir Galuzin
fw. 18 2 4 6
Alexander Yaremchuk
fw. 17 4 8 12
Mikhail Smolin
fw. 15 1 3 4
Nikita Goncharov
fw. 15 0 2 2
Ivan Zinchenko
fw. 14 4 0 4
Ilya Ezhov
fw. 13 1 1 2
Tyler Graovac
fw. 13 2 4 6
Stanislav Yarovoi
fw. 9 2 2 4
Ilya Anufriev
fw. 8 0 0 0
Alexander Avtsin
fw. 2 0 1 1
Daniel Butsayev
fw. 2 0 0 0

Postat de:

NicPopescu
NicPopescu
Managerul siteului