Meciurile urmatoare

This match has ended, please select an alternative match to bet on
1 X 2
SP TP
07 februarie
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Mai multe ponturi si trenduri
07 februarie
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Mai multe ponturi si trenduri
07 februarie
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Mai multe ponturi si trenduri
07 februarie
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Mai multe ponturi si trenduri
07 februarie
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Mai multe ponturi si trenduri
Arata tot

Ponturi pariuri pentru meciul Admiral — Kunlun RS 11 septembrie 2022

Bonusuri pentru pariuri pe meciul Admiral – Kunlun RS

Ultimele meciuri de la turneu

Admiral
08.09.22
Ak Bars
Admiral
PO
06.09.22
HC Spartak
Admiral
I
04.09.22
HC Sochi
Admiral
V
02.09.22
Kunlun RS
Admiral
I
Kunlun RS
09.09.22
Sibir
Kunlun RS
I
06.09.22
Kunlun RS
Sibir
1
:
1
0
:
1
S
PS
04.09.22
Kunlun RS
Amur
I
02.09.22
Kunlun RS
Admiral
V

Meciurile head-to-head: Admiral — Kunlun RS

KHL 2022-2023
02.09.22
Kunlun RS
Admiral
KHL 2021-2022
28.09.21
Kunlun RS
Admiral
KHL 2019-2020
18.12.19
Kunlun RS
Admiral
17.12.19
Kunlun RS
Admiral
07.12.19
Admiral
Kunlun RS
4
:
4
1
:
0
S
05.10.19
Admiral
Kunlun RS
KHL 2018-2019
20.02.19
Kunlun RS
Admiral
06.02.19
Admiral
Kunlun RS
05.01.19
Kunlun RS
Admiral
03.01.19
Kunlun RS
Admiral
Mai multe meciuri

Clasamente

MJ — Meciuri jucate V — Meciuri castigate CO — Meciuri castigate in prelungiri CS — Meciuri castigate la shootout I — Meciuri pierdute PO — Meciuri pierdute in prelungiri PS — Meciuri pierdute la shootout G — Pucuri P — Puncte
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
4 3 1 0 0 0 0 14-5 8
2
Vityaz
4 3 1 0 0 0 0 15-7 8
3
HC Spartak
4 3 0 0 0 1 0 7-5 7
4
HC Dynamo
4 3 0 0 1 0 0 13-7 6
5
Severstal
4 2 1 0 1 0 0 15-10 6
6
HC Dinamo Minsk
4 2 0 1 1 0 0 17-11 6
7
Sibir
4 2 0 1 1 0 0 8-2 6
8
Metallurg
5 1 1 0 1 2 0 16-20 6
9
Lokomotiv
4 2 0 0 1 1 0 13-11 5
10
Salavat Yulaev
4 2 0 0 1 1 0 11-10 5
11
Avtomobilist
4 2 0 0 1 1 0 14-16 5
12
Torpedo
3 2 0 0 1 0 0 17-9 4
13
Ak Bars
3 1 1 0 1 0 0 7-4 4
14
CSKA
4 1 1 0 2 0 0 13-15 4
15
Amur
4 1 1 0 2 0 0 10-13 4
16
Admiral
4 1 0 0 2 1 0 7-8 3
17
Kunlun RS
4 1 0 0 2 0 1 4-9 3
18
HC Sochi
4 1 0 0 3 0 0 9-13 2
19
Tractor
4 0 1 0 3 0 0 8-14 2
20
Neftekhimik
4 0 0 0 3 1 0 9-20 1
21
Barys
4 0 0 0 3 0 1 7-18 1
22
Avangard
3 0 0 0 3 0 0 6-13 0
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
4 3 1 0 0 0 0 14-5 8
2
Vityaz
4 3 1 0 0 0 0 15-7 8
3
HC Spartak
4 3 0 0 0 1 0 7-5 7
4
HC Dynamo
4 3 0 0 1 0 0 13-7 6
5
Severstal
4 2 1 0 1 0 0 15-10 6
6
HC Dinamo Minsk
4 2 0 1 1 0 0 17-11 6
7
Sibir
4 2 0 1 1 0 0 8-2 6
8
Metallurg
5 1 1 0 1 2 0 16-20 6
9
Lokomotiv
4 2 0 0 1 1 0 13-11 5
10
Salavat Yulaev
4 2 0 0 1 1 0 11-10 5
11
Avtomobilist
4 2 0 0 1 1 0 14-16 5
12
Torpedo
3 2 0 0 1 0 0 17-9 4
13
Ak Bars
3 1 1 0 1 0 0 7-4 4
14
CSKA
4 1 1 0 2 0 0 13-15 4
15
Amur
4 1 1 0 2 0 0 10-13 4
16
Admiral
4 1 0 0 2 1 0 7-8 3
17
Kunlun RS
4 1 0 0 2 0 1 4-9 3
18
HC Sochi
4 1 0 0 3 0 0 9-13 2
19
Tractor
4 0 1 0 3 0 0 8-14 2
20
Neftekhimik
4 0 0 0 3 1 0 9-20 1
21
Barys
4 0 0 0 3 0 1 7-18 1
22
Avangard
3 0 0 0 3 0 0 6-13 0
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
4 3 1 0 0 0 0 14-5 8
2
Vityaz
4 3 1 0 0 0 0 15-7 8
3
HC Spartak
3 3 0 0 0 0 0 6-3 6
4
Torpedo
3 2 0 0 1 0 0 17-9 4
5
HC Dynamo
2 2 0 0 0 0 0 8-1 4
6
Avtomobilist
2 2 0 0 0 0 0 8-5 4
7
CSKA
3 1 1 0 1 0 0 12-11 4
8
HC Dinamo Minsk
3 1 0 1 1 0 0 12-10 4
9
Metallurg
3 0 1 0 0 2 0 9-10 4
10
Kunlun RS
3 1 0 0 1 0 1 4-5 3
11
Sibir
1 1 0 0 0 0 0 4-0 2
12
Severstal
1 1 0 0 0 0 0 4-1 2
13
Lokomotiv
1 1 0 0 0 0 0 4-3 2
14
Salavat Yulaev
1 1 0 0 0 0 0 3-2 2
15
HC Sochi
4 1 0 0 3 0 0 9-13 2
16
Ak Bars
1 0 1 0 0 0 0 2-1 2
17
Tractor
3 0 1 0 2 0 0 6-11 2
18
Amur
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
19
Barys
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
20
Avangard
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
21
Admiral
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
22
Neftekhimik
1 0 0 0 1 0 0 1-5 0
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Severstal
3 1 1 0 1 0 0 11-9 4
2
Amur
4 1 1 0 2 0 0 10-13 4
3
Sibir
3 1 0 1 1 0 0 4-2 4
4
Lokomotiv
3 1 0 0 1 1 0 9-8 3
5
Salavat Yulaev
3 1 0 0 1 1 0 8-8 3
6
Admiral
4 1 0 0 2 1 0 7-8 3
7
HC Dinamo Minsk
1 1 0 0 0 0 0 5-1 2
8
Ak Bars
2 1 0 0 1 0 0 5-3 2
9
HC Dynamo
2 1 0 0 1 0 0 5-6 2
10
Metallurg
2 1 0 0 1 0 0 7-10 2
11
HC Spartak
1 0 0 0 0 1 0 1-2 1
12
Avtomobilist
2 0 0 0 1 1 0 6-11 1
13
Neftekhimik
3 0 0 0 2 1 0 8-15 1
14
Barys
4 0 0 0 3 0 1 7-18 1
15
SKA
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
16
Vityaz
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
17
Torpedo
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
18
HC Sochi
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
19
Tractor
1 0 0 0 1 0 0 2-3 0
20
CSKA
1 0 0 0 1 0 0 1-4 0
21
Kunlun RS
1 0 0 0 1 0 0 0-4 0
22
Avangard
3 0 0 0 3 0 0 6-13 0
MJ — Meciuri jucate V — Meciuri castigate CO — Meciuri castigate in prelungiri CS — Meciuri castigate la shootout I — Meciuri pierdute PO — Meciuri pierdute in prelungiri PS — Meciuri pierdute la shootout G — Pucuri P — Puncte
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
4 3 1 0 0 0 0 14-5 8
2
Vityaz
4 3 1 0 0 0 0 15-7 8
3
HC Spartak
4 3 0 0 0 1 0 7-5 7
4
HC Dynamo
4 3 0 0 1 0 0 13-7 6
5
Severstal
4 2 1 0 1 0 0 15-10 6
6
HC Dinamo Minsk
4 2 0 1 1 0 0 17-11 6
7
Lokomotiv
4 2 0 0 1 1 0 13-11 5
8
Torpedo
3 2 0 0 1 0 0 17-9 4
9
CSKA
4 1 1 0 2 0 0 13-15 4
10
Kunlun RS
4 1 0 0 2 0 1 4-9 3
11
HC Sochi
4 1 0 0 3 0 0 9-13 2
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Sibir
4 2 0 1 1 0 0 8-2 6
2
Metallurg
5 1 1 0 1 2 0 16-20 6
3
Salavat Yulaev
4 2 0 0 1 1 0 11-10 5
4
Avtomobilist
4 2 0 0 1 1 0 14-16 5
5
Ak Bars
3 1 1 0 1 0 0 7-4 4
6
Amur
4 1 1 0 2 0 0 10-13 4
7
Admiral
4 1 0 0 2 1 0 7-8 3
8
Tractor
4 0 1 0 3 0 0 8-14 2
9
Neftekhimik
4 0 0 0 3 1 0 9-20 1
10
Barys
4 0 0 0 3 0 1 7-18 1
11
Avangard
3 0 0 0 3 0 0 6-13 0
MJ — Meciuri jucate V — Meciuri castigate CO — Meciuri castigate in prelungiri CS — Meciuri castigate la shootout I — Meciuri pierdute PO — Meciuri pierdute in prelungiri PS — Meciuri pierdute la shootout G — Pucuri P — Puncte
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
4 3 1 0 0 0 0 14-5 8
2
Vityaz
4 3 1 0 0 0 0 15-7 8
3
HC Spartak
4 3 0 0 0 1 0 7-5 7
4
Torpedo
3 2 0 0 1 0 0 17-9 4
5
HC Sochi
4 1 0 0 3 0 0 9-13 2
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Sibir
4 2 0 1 1 0 0 8-2 6
2
Salavat Yulaev
4 2 0 0 1 1 0 11-10 5
3
Amur
4 1 1 0 2 0 0 10-13 4
4
Admiral
4 1 0 0 2 1 0 7-8 3
5
Barys
4 0 0 0 3 0 1 7-18 1
6
Avangard
3 0 0 0 3 0 0 6-13 0
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
HC Dynamo
4 3 0 0 1 0 0 13-7 6
2
Severstal
4 2 1 0 1 0 0 15-10 6
3
HC Dinamo Minsk
4 2 0 1 1 0 0 17-11 6
4
Lokomotiv
4 2 0 0 1 1 0 13-11 5
5
CSKA
4 1 1 0 2 0 0 13-15 4
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Metallurg
5 1 1 0 1 2 0 16-20 6
2
Avtomobilist
4 2 0 0 1 1 0 14-16 5
3
Ak Bars
3 1 1 0 1 0 0 7-4 4
4
Kunlun RS
4 1 0 0 2 0 1 4-9 3
5
Tractor
4 0 1 0 3 0 0 8-14 2
6
Neftekhimik
4 0 0 0 3 1 0 9-20 1

Echipe de start

Starting lineups temporary unavailable

M — Minutes G — Pucuri A — Assists P — Puncte
Admiral

Leonid Tambiev
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Nikita Serebryakov
gk. 3 -6 0 0
Pavel Khomchenko
gk. 1 -2 0 0
Alexander Lazushin
gk. 0 0 0 0
Colby Williams
df. 4 0 0 0
Dinar Hamidullin
df. 4 0 1 1
Libor Šulák
df. 4 1 2 3
Ruslan Ibatullin
df. 4 0 0 0
Evgeny Lisovets
df. 3 0 1 1
Yuriy Pautov
df. 2 0 0 0
Leonid Metalnikov
df. 1 0 0 0
Rinat Valiev
df. 1 0 0 0
Yegor Rykov
df. 1 0 0 0
Daniil Kolokoltsev
df. 0 0 0 0
Danila Polivko
df. 0 0 0 0
Alexander Gorshkov
fw. 4 2 1 3
Artyom Gareyev
fw. 4 1 1 2
Evgeniy Grachov
fw. 4 0 0 0
Mark Verba
fw. 4 0 0 0
Michal Kristof
fw. 4 0 3 3
Nikolajs Elisejevs
fw. 4 0 0 0
Danil Faizullin
fw. 3 0 3 3
Nikolai Chebykin
fw. 3 1 0 1
Rudolf Cerveny
fw. 3 2 0 2
Alexander Shevchenko
fw. 2 0 0 0
Gleb Zyryanov
fw. 2 0 0 0
Pavel Shen
fw. 2 0 0 0
Vadim Khlopotov
fw. 2 0 0 0
Mikhail Belyayev
fw. 1 0 0 0
Semyon Ivanov
fw. 1 0 0 0
Alexander Kvartalnov
fw. 0 0 0 0
Daniil Gutik
fw. 0 0 0 0
Svyatoslav Grebenshikov
fw. 0 0 0 0
Kunlun RS

Greg Ireland
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Jeremy Smith
gk. 2 -2 0 0
Matt Jurusik
gk. 2 -5 0 0
Paris O'Brayen
gk. 0 0 0 0
Dmitry Kostenko
df. 4 0 0 0
Doyle Somerby
df. 4 0 0 0
Jaison Fram
df. 4 0 0 0
Jeik Chelios
df. 4 0 0 0
Kyle Wood
df. 4 1 2 3
Vincent LoVerde
df. 4 0 0 0
Zac Leslie
df. 4 0 2 2
Brandon Davidson
df. 0 0 0 0
Liam Ross
df. 0 0 0 0
Brandon Yip
fw. 4 0 2 2
Brett Pollock
fw. 4 0 0 0
Cory Kane
fw. 4 0 0 0
Ethan Werek
fw. 4 0 0 0
Jack Rodewald
fw. 4 1 0 1
Lukas Lockhart
fw. 4 0 0 0
Parker Foo
fw. 4 1 0 1
Tyler Wong
fw. 4 0 0 0
Cliff Pu
fw. 3 1 1 2
Garet Hunt
fw. 3 0 0 0
Matteo Gennaro
fw. 3 0 0 0
Ivan Lisin
fw. 2 0 0 0
Kristian Afanasyev
fw. 2 0 0 0
Devin Brosseau
fw. 1 0 0 0
Josh Nicholls
fw. 1 0 0 0
Zecen Zhang
fw. 0 0 0 0

Postat de:

NicPopescu
NicPopescu
Managerul siteului