Indiciu: tasteaza '@' inainte de numele de utilizator pentru a gasi utilizatorul
Inchide
2:5
Vityaz — HC Sochi Meci incheiat 23 octombrie 2020
Urmatorul meci intre aceste doua echipe
1 noiembrie, 16:00
Aboneaza-te la ponturile de la cei mai buni tipsteri
Primesti zilnic o selectie de ponturi si pronosticuri de actualitate doar de la expertii si tipsterii Legalbet cu cele mai bune rezultate. Fara spam, doar pariuri!

Ponturi pariuri pentru meciul Vityaz — HC Sochi

23 octombrie 2020, 19:30 (EEST)
23 octombrie 2020, 19:30 (EEST) Meci incheiat
Stadion: Vityaz Ice Palace (Podolsk, Russia)
Arbitru: Nikolay Akuzovskiy, Sergei Morozov

Echipe de start

Echipele de start vor fi anuntate cu aproximativ o ora inainte de inceputul meciului

M — Minutes G — Pucuri A — Assists P — Puncte
Vityaz

Mikhail Kravec
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Ilya Ezhov
gk. 638 -31 0 0
Anton Todykov
gk. 214 -11 0 0
Linus Hultström
df. 357 2 6 8
Daniil Pylenkov
df. 263 1 4 5
Artyom Borodkin
df. 248 0 2 2
Igor Golovkov
df. 230 0 1 1
Egor Voronkov
df. 205 1 0 1
Yuriy Pautov
df. 187 1 3 4
Evgeniy Katichev
df. 78 0 0 0
Justin Danforth
fw. 341 7 8 15
Kaspars Daugavinsh
fw. 315 6 10 16
Mattias Tedenby
fw. 301 5 9 14
Fyodor Malykhin
fw. 239 3 4 7
Alexander Dergachyov
fw. 221 4 3 7
Svyatoslav Grebenshikov
fw. 199 5 2 7
Ivan Larichev
fw. 187 2 6 8
Alexander Semin
fw. 182 6 4 10
Evgeniy Artyuhin
fw. 179 2 0 2
Danila Moiseev
fw. 155 0 2 2
Zakhar Bardakov
fw. 128 0 0 0
Vitaly Popov
fw. 115 1 3 4
Artyom Ivanyuzhenkov
fw. 51 1 0 1
Nu vor juca
Petr Kochetkov
gk. 178 -8 0 0
Jakub Jeraber
df. 169 0 1 1
Dmitriy Lugin
fw. 136 1 6 7
Pavel Vorobei
df. 123 0 1 1
Pavel Varfolomeyev
fw. 60 1 1 2
Mikhail Smolin
fw. 26 1 0 1
Vyacheslav Sarayev
df. 21 0 0 0
Isaak Valitsky
fw. 17 0 0 0
HC Sochi

Evgeny Stavrovsky
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Joel Lassinantti
gk. 746 -37 0 0
Maxim Tretyak
gk. 254 -14 0 0
Yuriy Aleksandrov
df. 350 0 4 4
Daniil Miromanov
df. 344 2 9 11
Oleg Pogorishny
df. 312 2 2 4
David Rundblad
df. 216 0 0 0
Rafael Batyrshin
df. 209 0 2 2
Ivan Mishchenko
df. 173 0 0 0
Georgi Solyannikov
df. 147 1 0 1
Nikita Sedov
df. 38 0 1 1
Sergei Shmelyov
fw. 313 3 6 9
Nikita Tochitskiy
fw. 287 1 4 5
Malte Stremvall
fw. 224 3 4 7
Igor Rudenkov
fw. 218 2 1 3
Jere Karjalainen
fw. 217 4 2 6
Ansel Galimov
fw. 189 2 1 3
Dmitri Kolgotin
fw. 173 3 1 4
German Rubtsov
fw. 148 1 1 2
Daniil Ogirchuk
fw. 115 1 0 1
Danila Kvartalnov
fw. 84 0 0 0
Nikita Mikhaylov
fw. 83 0 0 0
Amir Garaev
fw. 40 0 1 1
Nu vor juca
Marcus Nilson
fw. 276 2 4 6
Pavel Kukshtel
fw. 194 0 2 2
Kirill Petkov
fw. 139 1 0 1
Linus Johansson
fw. 134 1 1 2
Pavel Padakin
fw. 105 0 0 0
Maxim Mineyev
df. 90 0 0 0
Daniil Apalkov
fw. 85 0 0 0
Konstantin Klimontov
df. 81 0 1 1
Ivan Kulbakov
gk. 22 -2 0 0
Mikhail Gordeev
df. 11 0 0 0

Cote

Casa de pariuri 1 × 2 S 4.5 P 4.5
1.72
4.10
4.10
2.25
1.62
1.73
4.00
4.00
2.10
1.70
1.71
4.40
4.10
2.30
1.58
1.73
4.25
3.80
Calculeaza
castigul net

Meciurile head-to-head

KHL 2019-2020
20.02.20
HC Sochi
Vityaz
11.02.20
Vityaz
HC Sochi
01.02.20
HC Sochi
Vityaz
12.09.19
Vityaz
HC Sochi
2
:
2
2
:
1
S
KHL 2018-2019
11.02.19
HC Sochi
Vityaz
20.12.18
Vityaz
HC Sochi
08.10.18
HC Sochi
Vityaz
2
:
2
0
:
2
S
12.09.18
Vityaz
HC Sochi
KHL 2017-2018
23.01.18
HC Sochi
Vityaz
13.11.17
Vityaz
HC Sochi
Mai multe meciuri

Ultimele meciuri de la turneu

Vityaz
21.10.20
Vityaz
Salavat Yulaev
V
19.10.20
SKA
Vityaz
I
14.10.20
Vityaz
Avtomobilist
I
12.10.20
Vityaz
Amur
V
08.10.20
Vityaz
Ak Bars
2
:
2
2
:
3
S
PS
06.10.20
Vityaz
Lokomotiv
I
03.10.20
Vityaz
HC Dinamo Riga
V
01.10.20
Avangard
Vityaz
1
:
1
2
:
3
S
CS
26.09.20
Salavat Yulaev
Vityaz
I
24.09.20
Metallurg
Vityaz
V
22.09.20
Avtomobilist
Vityaz
CO
17.09.20
Vityaz
Tractor
I
15.09.20
Vityaz
HC Dinamo Minsk
I
13.09.20
Vityaz
Severstal
1
:
1
2
:
0
S
CS
08.09.20
HC Dinamo Riga
Vityaz
I
06.09.20
Neftekhimik
Vityaz
I
04.09.20
Ak Bars
Vityaz
V
HC Sochi
21.10.20
Severstal
HC Sochi
I
19.10.20
HC Sochi
Salavat Yulaev
I
16.10.20
HC Sochi
Amur
3
:
3
0
:
1
S
PS
14.10.20
HC Sochi
SKA
I
12.10.20
HC Sochi
Avangard
I
09.10.20
SKA
HC Sochi
I
07.10.20
HC Dinamo Minsk
HC Sochi
V
05.10.20
HC Sochi
HC Dinamo Riga
V
29.09.20
HC Sochi
Tractor
I
24.09.20
HC Sochi
HC Dynamo
I
22.09.20
Salavat Yulaev
HC Sochi
V
20.09.20
Ak Bars
HC Sochi
I
15.09.20
HC Sochi
Metallurg
0
:
0
1
:
3
S
PS
13.09.20
HC Sochi
Ak Bars
I
08.09.20
Tractor
HC Sochi
CO
06.09.20
Metallurg
HC Sochi
I
04.09.20
CSKA
HC Sochi
I

Clasamente

MJ — Meciuri jucate V — Meciuri castigate CO — Meciuri castigate in prelungiri CS — Meciuri castigate la shootout I — Meciuri pierdute PO — Meciuri pierdute in prelungiri PS — Meciuri pierdute la shootout G — Pucuri P — Puncte
West conference

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
19 12 0 2 3 2 0 56-38 30
2
SKA
20 11 0 0 6 1 2 59-52 25
3
Lokomotiv
17 8 2 2 4 0 1 46-29 25
4
Jokerit
15 9 1 0 4 1 0 54-33 21
5
HC Dinamo Minsk
17 6 2 2 6 0 1 48-46 21
6
HC Dynamo
17 8 1 0 6 1 1 49-42 20
7
Severstal
17 6 2 1 7 0 1 36-47 19
8
HC Spartak
18 6 0 1 7 3 1 43-53 18
9
Vityaz
17 5 1 2 8 0 1 52-51 17
10
HC Sochi
17 3 1 0 11 0 2 29-56 10
11
HC Dinamo Riga
13 1 0 1 8 1 2 24-39 7
East conference

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Ak Bars
21 8 2 3 4 3 1 58-49 30
2
Avangard
18 10 1 0 3 1 3 52-34 26
3
Avtomobilist
19 11 1 1 3 1 2 68-46 29
4
Metallurg
19 10 0 3 6 0 0 59-44 26
5
Salavat Yulaev
21 9 0 3 8 1 0 64-61 25
6
Tractor
19 10 0 1 6 1 1 51-37 24
7
Torpedo
18 4 1 2 8 2 1 47-54 17
8
Amur
21 5 1 1 12 0 2 46-69 16
9
Barys
14 2 3 1 4 3 1 35-39 16
10
Sibir
20 5 1 0 11 0 3 54-65 15
11
Neftekhimik
16 4 1 1 10 0 0 36-60 12
12
Kunlun RS
17 4 0 0 12 0 1 39-61 9
Bobrov's Division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
SKA
20 11 0 0 6 1 2 59-52 25
2
Jokerit
15 9 1 0 4 1 0 54-33 21
3
Severstal
17 6 2 1 7 0 1 36-47 19
4
HC Spartak
18 6 0 1 7 3 1 43-53 18
5
Vityaz
17 5 1 2 8 0 1 52-51 17
6
HC Sochi
17 3 1 0 11 0 2 29-56 10
Chernyshev division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Avangard
18 10 1 0 3 1 3 52-34 26
2
Salavat Yulaev
21 9 0 3 8 1 0 64-61 25
3
Amur
21 5 1 1 12 0 2 46-69 16
4
Barys
14 2 3 1 4 3 1 35-39 16
5
Sibir
20 5 1 0 11 0 3 54-65 15
6
Kunlun RS
17 4 0 0 12 0 1 39-61 9
Tarasov division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
19 12 0 2 3 2 0 56-38 30
2
Lokomotiv
17 8 2 2 4 0 1 46-29 25
3
HC Dinamo Minsk
17 6 2 2 6 0 1 48-46 21
4
HC Dynamo
17 8 1 0 6 1 1 49-42 20
5
HC Dinamo Riga
13 1 0 1 8 1 2 24-39 7
Kharlamov Division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Ak Bars
21 8 2 3 4 3 1 58-49 30
2
Avtomobilist
19 11 1 1 3 1 2 68-46 29
3
Metallurg
19 10 0 3 6 0 0 59-44 26
4
Tractor
19 10 0 1 6 1 1 51-37 24
5
Torpedo
18 4 1 2 8 2 1 47-54 17
6
Neftekhimik
16 4 1 1 10 0 0 36-60 12
Teams, that are located in first place in their divisions, will be placed in the first and second spots in the conference standings, depending on the number of points scored throughout all games in the regular season.
Clasamentul principal

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
19 12 0 2 3 2 0 56-38 30
2
Ak Bars
21 8 2 3 4 3 1 58-49 30
3
Avtomobilist
19 11 1 1 3 1 2 68-46 29
4
Avangard
18 10 1 0 3 1 3 52-34 26
5
Metallurg
19 10 0 3 6 0 0 59-44 26
6
SKA
20 11 0 0 6 1 2 59-52 25
7
Salavat Yulaev
21 9 0 3 8 1 0 64-61 25
8
Lokomotiv
17 8 2 2 4 0 1 46-29 25
9
Tractor
19 10 0 1 6 1 1 51-37 24
10
Jokerit
15 9 1 0 4 1 0 54-33 21
11
HC Dinamo Minsk
17 6 2 2 6 0 1 48-46 21
12
HC Dynamo
17 8 1 0 6 1 1 49-42 20
13
Severstal
17 6 2 1 7 0 1 36-47 19
14
HC Spartak
18 6 0 1 7 3 1 43-53 18
15
Vityaz
17 5 1 2 8 0 1 52-51 17
16
Torpedo
18 4 1 2 8 2 1 47-54 17
17
Amur
21 5 1 1 12 0 2 46-69 16
18
Barys
14 2 3 1 4 3 1 35-39 16
19
Sibir
20 5 1 0 11 0 3 54-65 15
20
Neftekhimik
16 4 1 1 10 0 0 36-60 12
21
HC Sochi
17 3 1 0 11 0 2 29-56 10
22
Kunlun RS
17 4 0 0 12 0 1 39-61 9
23
HC Dinamo Riga
13 1 0 1 8 1 2 24-39 7
Ultimele 5 meciuri

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Lokomotiv
5 2 1 2 0 0 0 12-6 10
2
Tractor
5 3 0 1 1 0 0 18-10 8
3
Avtomobilist
5 3 0 1 1 0 0 16-10 8
4
HC Spartak
5 3 0 0 0 1 1 15-9 8
5
Ak Bars
5 3 0 0 1 1 0 11-10 7
6
Barys
5 0 3 0 1 1 0 12-12 7
7
Metallurg
5 3 0 0 2 0 0 21-18 6
8
Kunlun RS
5 3 0 0 2 0 0 18-16 6
9
Severstal
5 3 0 0 2 0 0 11-12 6
10
Jokerit
5 2 1 0 2 0 0 17-17 6
11
Amur
5 2 0 1 2 0 0 17-13 6
12
Avangard
5 2 0 0 2 0 1 16-13 5
13
HC Dynamo
5 2 0 0 2 1 0 12-12 5
14
Vityaz
5 2 0 0 2 0 1 16-18 5
15
CSKA
5 2 0 0 2 1 0 13-16 5
16
Torpedo
5 1 1 0 2 0 1 10-12 5
17
Salavat Yulaev
5 1 0 1 2 1 0 14-15 5
18
SKA
5 2 0 0 3 0 0 14-13 4
19
Neftekhimik
5 1 1 0 3 0 0 13-20 4
20
HC Dinamo Minsk
5 1 0 1 3 0 0 8-12 4
21
Sibir
5 1 0 0 4 0 0 9-15 2
22
HC Dinamo Riga
5 0 0 0 3 0 2 9-21 2
23
HC Sochi
5 0 0 0 4 0 1 6-19 1
Gazde

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Avangard
10 7 1 0 0 0 2 31-15 18
2
CSKA
10 7 0 0 1 2 0 28-16 16
3
Ak Bars
9 4 1 1 1 1 1 24-16 14
4
Lokomotiv
9 4 1 1 2 0 1 26-18 13
5
Avtomobilist
9 4 1 0 1 1 2 30-22 13
6
Metallurg
10 6 0 0 4 0 0 29-22 12
7
Sibir
11 4 1 0 4 0 2 35-36 12
8
Amur
10 5 0 0 4 0 1 26-24 11
9
SKA
10 5 0 0 4 0 1 28-28 11
10
Salavat Yulaev
9 4 0 1 3 1 0 29-27 11
11
Torpedo
9 4 0 0 2 2 1 29-27 11
12
HC Spartak
10 3 0 1 3 3 0 30-30 11
13
Jokerit
7 5 0 0 2 0 0 31-14 10
14
Severstal
10 4 1 0 5 0 0 23-30 10
15
Tractor
8 4 0 0 2 1 1 23-16 10
16
HC Dinamo Minsk
10 3 1 1 5 0 0 24-26 10
17
Kunlun RS
7 4 0 0 2 0 1 21-20 9
18
Vityaz
9 3 0 1 4 0 1 26-27 9
19
Barys
7 1 0 1 2 2 1 18-22 7
20
HC Dynamo
6 3 0 0 3 0 0 21-15 6
21
Neftekhimik
9 1 1 1 6 0 0 19-30 6
22
HC Dinamo Riga
7 1 0 1 4 0 1 13-15 5
23
HC Sochi
9 1 0 0 6 0 2 14-31 4
Oaspeti

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Avtomobilist
10 7 0 1 2 0 0 38-24 16
2
Ak Bars
12 4 1 2 3 2 0 34-33 16
3
Tractor
11 6 0 1 4 0 0 28-21 14
4
SKA
10 6 0 0 2 1 1 31-24 14
5
HC Dynamo
11 5 1 0 3 1 1 28-27 14
6
CSKA
9 5 0 2 2 0 0 28-22 14
7
Salavat Yulaev
12 5 0 2 5 0 0 35-34 14
8
Metallurg
9 4 0 3 2 0 0 30-22 14
9
Lokomotiv
8 4 1 1 2 0 0 20-11 12
10
Jokerit
8 4 1 0 2 1 0 23-19 11
11
HC Dinamo Minsk
7 3 1 1 1 0 1 24-20 11
12
Severstal
7 2 1 1 2 0 1 13-17 9
13
Barys
7 1 3 0 2 1 0 17-17 9
14
Avangard
8 3 0 0 3 1 1 21-19 8
15
Vityaz
8 2 1 1 4 0 0 26-24 8
16
HC Spartak
8 3 0 0 4 0 1 13-23 7
17
Neftekhimik
7 3 0 0 4 0 0 17-30 6
18
HC Sochi
8 2 1 0 5 0 0 15-25 6
19
Torpedo
9 0 1 2 6 0 0 18-27 6
20
Amur
11 0 1 1 8 0 1 20-45 5
21
Sibir
9 1 0 0 7 0 1 19-29 3
22
HC Dinamo Riga
6 0 0 0 4 1 1 11-24 2
23
Kunlun RS
10 0 0 0 10 0 0 18-41 0
KHL
Week 8