Ponturi pariuri pentru meciul Vityaz — Neftekhimik

10 ianuarie 2021, 16:00 (EET)
10 ianuarie 2021, 16:00 (EET)
Stadion: Vityaz Ice Palace (Podolsk, Russia)
Meciurile urmatoare
In timp ce nu sunt cote pentru acest meci, poti alege un pariu din mecurile urmatoare

Unde sa pariezi

Bonus:1000 RON
Bonus:1000 RON
Aceste pozitii sunt platite de casele de pariuri
Aboneaza-te la ponturile de la cei mai buni tipsteri
Primesti zilnic o selectie de ponturi si pronosticuri de actualitate doar de la expertii si tipsterii Legalbet cu cele mai bune rezultate. Fara spam, doar pariuri!

Echipe de start

Echipele de start vor fi anuntate cu aproximativ o ora inainte de inceputul meciului

M — Minutes G — Pucuri A — Assists P — Puncte
Vityaz

Mikhail Kravec
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Ilya Ezhov
gk. 1,137 -56 1 1
Anton Todykov
gk. 497 -24 0 0
Petr Kochetkov
gk. 178 -8 0 0
Linus Hultström
df. 648 4 11 15
Daniil Pylenkov
df. 451 2 4 6
Artyom Borodkin
df. 417 1 2 3
Yuriy Pautov
df. 407 4 6 10
Igor Golovkov
df. 389 0 2 2
Egor Voronkov
df. 348 2 0 2
Jakub Jeraber
df. 337 1 1 2
Pavel Vorobei
df. 209 0 1 1
Evgeniy Katichev
df. 156 0 0 0
Vyacheslav Sarayev
df. 21 0 0 0
Dmitry Yu. Zaitsev
df. 0 0 0 0
Justin Danforth
fw. 609 12 18 30
Kaspars Daugavinsh
fw. 580 8 17 25
Mattias Tedenby
fw. 532 9 12 21
Alexander Dergachyov
fw. 437 8 5 13
Fyodor Malykhin
fw. 418 6 5 11
Alexander Semin
fw. 382 6 9 15
Ivan Larichev
fw. 380 3 7 10
Danila Moiseev
fw. 355 5 5 10
Svyatoslav Grebenshikov
fw. 332 5 6 11
Evgeniy Artyuhin
fw. 252 2 2 4
Vitaly Popov
fw. 229 1 5 6
Mikhail Smolin
fw. 149 2 3 5
German Shaporev
fw. 89 3 0 3
Artyom Ivanyuzhenkov
fw. 81 1 1 2
Isaak Valitsky
fw. 22 0 0 0
Maxim D. Kazakov
fw. 13 0 0 0
Nu vor juca
Zakhar Bardakov
fw. 199 1 1 2
Neftekhimik

Vyacheslav Bucaev
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Konstantin Barulin
gk. 929 -54 0 0
Evgeny Ivannikov
gk. 923 -57 0 0
Artem Evpak
gk. 0 0 0 0
Alexei Volgin
df. 613 3 10 13
Otso Rantakari
df. 569 2 6 8
Alexander Osipov
df. 546 2 5 7
Alexander Bryntsev
df. 440 1 3 4
Alexander Loginov
df. 434 0 1 1
Mikhail Sidorov
df. 242 0 1 1
Aleksey Puzanov
df. 168 0 1 1
Gleb Semyonov
df. 162 0 2 2
Bulat Motygullin
df. 151 0 0 0
Kirill Vorobiev
df. 116 0 0 0
Roman Abrosimov
df. 97 1 0 1
Dinar Khairullov
df. 20 0 0 0
Sergei Martynov
df. 1 0 0 0
Libor Hudacek
fw. 465 10 12 22
Marat Khairullin
fw. 461 8 7 15
Ildar Shiksatdarov
fw. 447 3 6 9
Alexander Kucheryavenko
fw. 425 7 7 14
Rafael Bikmullin
fw. 410 4 9 13
Vladimir Galuzin
fw. 349 4 3 7
Bulat Shafigullin
fw. 339 2 6 8
Andrei Kostitsyn
fw. 314 2 7 9
Pavel Poryadin
fw. 312 8 9 17
Timur Sharifyanov
fw. 307 0 4 4
Timur Khafizov
fw. 304 2 0 2
Daniel Butsayev
fw. 254 3 4 7
Andrey Chivilev
fw. 205 3 4 7
Jonas Enlund
fw. 168 1 0 1
Mikhail Byakin
fw. 145 2 1 3
Artyom Golubovich
fw. 127 1 0 1
Vladislav Shutov
fw. 77 1 0 0
Maxim Polkin
fw. 47 0 0 0
Ilya Paranin
fw. 25 0 0 0
Brandon McMillan
fw. 0 0 0 0

Meciurile head-to-head

KHL 2020-2021
06.09.20
Neftekhimik
Vityaz
KHL 2019-2020
12.01.20
Neftekhimik
Vityaz
27.11.19
Vityaz
Neftekhimik
KHL 2018-2019
17.01.19
Neftekhimik
Vityaz
06.12.18
Vityaz
Neftekhimik
18.10.18
Vityaz
Neftekhimik
03.09.18
Neftekhimik
Vityaz
KHL 2017-2018
19.01.18
Neftekhimik
Vityaz
17.11.17
Vityaz
Neftekhimik
1
:
1
0
:
3
S
KHL 2016-2017
28.12.16
Vityaz
Neftekhimik
2
:
5
Mai multe meciuri

Ultimele meciuri de la turneu

Vityaz
30.11.20
Vityaz
HC Dinamo Riga
V
28.11.20
Vityaz
Jokerit
3
:
3
3
:
2
S
CS
26.11.20
HC Dinamo Minsk
Vityaz
PO
24.11.20
Severstal
Vityaz
I
20.11.20
Vityaz
Severstal
V
16.11.20
Vityaz
HC Spartak
I
14.11.20
Vityaz
HC Spartak
I
12.11.20
Vityaz
SKA
I
10.11.20
Vityaz
HC Dynamo
I
01.11.20
HC Sochi
Vityaz
CO
30.10.20
Severstal
Vityaz
V
26.10.20
HC Dynamo
Vityaz
V
23.10.20
Vityaz
HC Sochi
I
21.10.20
Vityaz
Salavat Yulaev
V
19.10.20
SKA
Vityaz
I
17.10.20
HC Dinamo Riga
Vityaz
0
:
5
Abandon
V
14.10.20
Vityaz
Avtomobilist
I
12.10.20
Vityaz
Amur
V
08.10.20
Vityaz
Ak Bars
2
:
2
2
:
3
S
PS
06.10.20
Vityaz
Lokomotiv
I
03.10.20
Vityaz
HC Dinamo Riga
V
01.10.20
Avangard
Vityaz
1
:
1
2
:
3
S
CS
26.09.20
Salavat Yulaev
Vityaz
I
24.09.20
Metallurg
Vityaz
V
22.09.20
Avtomobilist
Vityaz
CO
17.09.20
Vityaz
Tractor
I
15.09.20
Vityaz
HC Dinamo Minsk
I
13.09.20
Vityaz
Severstal
1
:
1
2
:
0
S
CS
08.09.20
HC Dinamo Riga
Vityaz
I
06.09.20
Neftekhimik
Vityaz
I
04.09.20
Ak Bars
Vityaz
V
Neftekhimik
01.12.20
Neftekhimik
HC Dinamo Minsk
I
29.11.20
Neftekhimik
Tractor
V
27.11.20
Metallurg
Neftekhimik
I
25.11.20
Salavat Yulaev
Neftekhimik
I
22.11.20
Neftekhimik
HC Spartak
V
19.11.20
Neftekhimik
CSKA
I
16.11.20
HC Dynamo
Neftekhimik
I
14.11.20
Ak Bars
Neftekhimik
I
12.11.20
Neftekhimik
Barys
I
10.11.20
Neftekhimik
Kunlun RS
V
07.11.20
HC Dinamo Riga
Neftekhimik
V
01.11.20
Neftekhimik
Sibir
I
30.10.20
Neftekhimik
Amur
I
27.10.20
Ak Bars
Neftekhimik
I
24.10.20
Neftekhimik
Lokomotiv
I
22.10.20
Neftekhimik
Avtomobilist
I
18.10.20
Tractor
Neftekhimik
I
16.10.20
Metallurg
Neftekhimik
V
10.10.20
Neftekhimik
Ak Bars
CO
05.10.20
Neftekhimik
Metallurg
I
03.10.20
Neftekhimik
Salavat Yulaev
I
29.09.20
Kunlun RS
Neftekhimik
V
27.09.20
Torpedo
Neftekhimik
I
25.09.20
Lokomotiv
Neftekhimik
V
22.09.20
Neftekhimik
Amur
2
:
2
3
:
2
S
CS
18.09.20
Neftekhimik
Avangard
I
15.09.20
Neftekhimik
Avtomobilist
I
13.09.20
SKA
Neftekhimik
I
09.09.20
Jokerit
Neftekhimik
I
06.09.20
Neftekhimik
Vityaz
V
04.09.20
Neftekhimik
SKA
I

Clasamente

MJ — Meciuri jucate V — Meciuri castigate CO — Meciuri castigate in prelungiri CS — Meciuri castigate la shootout I — Meciuri pierdute PO — Meciuri pierdute in prelungiri PS — Meciuri pierdute la shootout G — Pucuri P — Puncte
West conference

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
33 21 2 2 5 3 0 110-67 53
2
SKA
32 18 1 1 8 1 3 98-73 44
3
Lokomotiv
31 15 3 2 7 3 1 88-55 44
4
HC Dinamo Minsk
31 11 5 2 10 2 1 86-80 39
5
HC Dynamo
31 14 3 0 10 2 2 90-83 38
6
HC Spartak
31 10 3 1 11 4 2 81-86 34
7
Jokerit
25 12 2 1 8 1 1 83-59 32
8
Severstal
31 10 3 2 14 1 1 66-86 32
9
Vityaz
31 10 2 3 14 1 1 88-91 32
10
HC Sochi
31 7 1 0 18 3 2 59-101 21
11
HC Dinamo Riga
29 2 1 1 21 2 2 48-92 12
East conference

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Ak Bars
33 16 2 4 7 3 1 99-77 48
2
Avangard
31 19 1 0 5 3 3 91-59 46
3
Salavat Yulaev
33 13 3 4 10 2 1 99-88 43
4
Tractor
32 17 2 1 10 1 1 85-65 42
5
Metallurg
33 15 0 4 10 3 1 91-78 42
6
Avtomobilist
30 13 3 1 7 3 3 91-78 40
7
Torpedo
31 9 2 3 13 3 1 85-92 32
8
Sibir
32 13 1 0 15 0 3 83-89 31
9
Barys
28 8 3 1 11 3 2 60-75 29
10
Amur
33 8 3 1 19 0 2 73-100 26
11
Neftekhimik
31 8 1 1 21 0 0 72-112 20
12
Kunlun RS
31 6 0 0 21 3 1 67-107 16
Bobrov's Division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
SKA
32 18 1 1 8 1 3 98-73 44
2
HC Spartak
31 10 3 1 11 4 2 81-86 34
3
Jokerit
25 12 2 1 8 1 1 83-59 32
4
Severstal
31 10 3 2 14 1 1 66-86 32
5
Vityaz
31 10 2 3 14 1 1 88-91 32
6
HC Sochi
31 7 1 0 18 3 2 59-101 21
Chernyshev division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Avangard
31 19 1 0 5 3 3 91-59 46
2
Salavat Yulaev
33 13 3 4 10 2 1 99-88 43
3
Sibir
32 13 1 0 15 0 3 83-89 31
4
Barys
28 8 3 1 11 3 2 60-75 29
5
Amur
33 8 3 1 19 0 2 73-100 26
6
Kunlun RS
31 6 0 0 21 3 1 67-107 16
Tarasov division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
33 21 2 2 5 3 0 110-67 53
2
Lokomotiv
31 15 3 2 7 3 1 88-55 44
3
HC Dinamo Minsk
31 11 5 2 10 2 1 86-80 39
4
HC Dynamo
31 14 3 0 10 2 2 90-83 38
5
HC Dinamo Riga
29 2 1 1 21 2 2 48-92 12
Kharlamov Division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Ak Bars
33 16 2 4 7 3 1 99-77 48
2
Tractor
32 17 2 1 10 1 1 85-65 42
3
Metallurg
33 15 0 4 10 3 1 91-78 42
4
Avtomobilist
30 13 3 1 7 3 3 91-78 40
5
Torpedo
31 9 2 3 13 3 1 85-92 32
6
Neftekhimik
31 8 1 1 21 0 0 72-112 20
Teams, that are located in first place in their divisions, will be placed in the first and second spots in the conference standings, depending on the number of points scored throughout all games in the regular season.
Clasamentul principal

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
33 21 2 2 5 3 0 110-67 53
2
Ak Bars
33 16 2 4 7 3 1 99-77 48
3
Avangard
31 19 1 0 5 3 3 91-59 46
4
SKA
32 18 1 1 8 1 3 98-73 44
5
Lokomotiv
31 15 3 2 7 3 1 88-55 44
6
Salavat Yulaev
33 13 3 4 10 2 1 99-88 43
7
Tractor
32 17 2 1 10 1 1 85-65 42
8
Metallurg
33 15 0 4 10 3 1 91-78 42
9
Avtomobilist
30 13 3 1 7 3 3 91-78 40
10
HC Dinamo Minsk
31 11 5 2 10 2 1 86-80 39
11
HC Dynamo
31 14 3 0 10 2 2 90-83 38
12
HC Spartak
31 10 3 1 11 4 2 81-86 34
13
Jokerit
25 12 2 1 8 1 1 83-59 32
14
Severstal
31 10 3 2 14 1 1 66-86 32
15
Vityaz
31 10 2 3 14 1 1 88-91 32
16
Torpedo
31 9 2 3 13 3 1 85-92 32
17
Sibir
32 13 1 0 15 0 3 83-89 31
18
Barys
28 8 3 1 11 3 2 60-75 29
19
Amur
33 8 3 1 19 0 2 73-100 26
20
HC Sochi
31 7 1 0 18 3 2 59-101 21
21
Neftekhimik
31 8 1 1 21 0 0 72-112 20
22
Kunlun RS
31 6 0 0 21 3 1 67-107 16
23
HC Dinamo Riga
29 2 1 1 21 2 2 48-92 12
Ultimele 5 meciuri

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Avangard
5 5 0 0 0 0 0 17-5 10
2
SKA
5 3 0 1 0 0 1 16-12 9
3
Salavat Yulaev
5 2 1 1 0 0 1 15-7 9
4
Sibir
5 4 0 0 1 0 0 13-5 8
5
CSKA
5 3 1 0 1 0 0 18-10 8
6
Torpedo
5 3 0 1 1 0 0 15-9 8
7
Lokomotiv
5 2 1 0 0 2 0 15-10 8
8
Metallurg
5 3 0 0 1 0 1 19-15 7
9
Jokerit
5 2 0 1 1 0 1 16-9 7
10
Vityaz
5 2 0 1 1 1 0 16-11 7
11
HC Dinamo Minsk
5 1 2 0 1 1 0 14-13 7
12
HC Dynamo
5 2 1 0 2 0 0 15-19 6
13
Ak Bars
5 2 0 1 2 0 0 13-12 6
14
Severstal
5 2 0 0 3 0 0 11-15 4
15
Barys
5 2 0 0 3 0 0 10-14 4
16
Neftekhimik
5 2 0 0 3 0 0 17-22 4
17
Amur
5 1 1 0 3 0 0 13-15 4
18
Tractor
5 1 1 0 3 0 0 10-15 4
19
Kunlun RS
5 1 0 0 2 2 0 10-14 4
20
HC Spartak
5 1 0 0 3 0 1 9-14 3
21
Avtomobilist
5 0 0 0 2 2 1 7-18 3
22
HC Sochi
5 1 0 0 4 0 0 7-16 2
23
HC Dinamo Riga
5 0 1 0 4 0 0 11-17 2
Gazde

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Avangard
15 12 1 0 0 0 2 50-22 28
2
CSKA
17 11 1 0 2 3 0 55-32 27
3
Ak Bars
15 10 1 1 1 1 1 50-30 26
4
Lokomotiv
17 9 2 1 4 0 1 53-33 25
5
Torpedo
17 9 0 0 4 3 1 54-47 22
6
Salavat Yulaev
16 7 1 2 4 1 1 50-42 22
7
SKA
17 8 1 0 6 0 2 47-43 20
8
Sibir
17 8 1 0 6 0 2 47-50 20
9
Tractor
14 7 2 0 3 1 1 42-28 20
10
HC Dynamo
16 7 2 0 5 1 1 52-44 20
11
Avtomobilist
14 5 2 0 2 2 3 41-33 19
12
HC Dinamo Minsk
16 4 4 1 6 1 0 38-39 19
13
Metallurg
17 8 0 0 7 1 1 45-44 18
14
HC Spartak
15 4 2 1 4 4 0 45-42 18
15
Barys
14 5 0 1 4 2 2 31-35 16
16
Amur
15 6 1 0 7 0 1 34-33 15
17
Vityaz
17 5 0 2 9 0 1 46-57 15
18
Jokerit
11 7 0 0 4 0 0 42-22 14
19
Severstal
16 6 1 0 9 0 0 33-44 14
20
Kunlun RS
14 5 0 0 7 1 1 36-44 12
21
Neftekhimik
18 4 1 1 12 0 0 42-60 12
22
HC Sochi
15 3 0 0 8 2 2 31-51 10
23
HC Dinamo Riga
14 2 0 1 9 1 1 24-30 8
Oaspeti

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
16 10 1 2 3 0 0 55-35 26
2
SKA
15 10 0 1 2 1 1 51-30 24
3
Metallurg
16 7 0 4 3 2 0 46-34 24
4
Tractor
18 10 0 1 7 0 0 43-37 22
5
Ak Bars
18 6 1 3 6 2 0 49-47 22
6
Avtomobilist
16 8 1 1 5 1 0 50-45 21
7
Salavat Yulaev
17 6 2 2 6 1 0 49-46 21
8
HC Dinamo Minsk
15 7 1 1 4 1 1 48-41 20
9
Lokomotiv
14 6 1 1 3 3 0 35-22 19
10
HC Dynamo
15 7 1 0 5 1 1 38-39 18
11
Avangard
16 7 0 0 5 3 1 41-37 18
12
Jokerit
14 5 2 1 4 1 1 41-37 18
13
Severstal
15 4 2 2 5 1 1 33-42 18
14
Vityaz
14 5 2 1 5 1 0 42-34 17
15
HC Spartak
16 6 1 0 7 0 2 36-44 16
16
Barys
14 3 3 0 7 1 0 29-40 13
17
Sibir
15 5 0 0 9 0 1 36-39 11
18
HC Sochi
16 4 1 0 10 1 0 28-50 11
19
Amur
18 2 2 1 12 0 1 39-67 11
20
Torpedo
14 0 2 3 9 0 0 31-45 10
21
Neftekhimik
13 4 0 0 9 0 0 30-52 8
22
Kunlun RS
17 1 0 0 14 2 0 31-63 4
23
HC Dinamo Riga
15 0 1 0 12 1 1 24-62 4
Indiciu: tasteaza '@' inainte de numele de utilizator pentru a gasi utilizatorul
Inchide