Meciurile urmatoare

In timp ce nu sunt cote pentru acest meci, poti alege un pariu din mecurile urmatoare
1 X 2
SP TP
17:00
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Mai multe ponturi si trenduri
19:30
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Mai multe ponturi si trenduri
19:30
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Mai multe ponturi si trenduri
30 septembrie
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Mai multe ponturi si trenduri
30 septembrie
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Mai multe ponturi si trenduri
Arata tot

Ponturi pariuri pentru meciul Vityaz — Metallurg 29 ianuarie 2023

Bonusuri pentru pariuri pe meciul Vityaz – Metallurg

Ultimele meciuri de la turneu

Vityaz
27.09.22
Vityaz
Amur
V
25.09.22
Vityaz
Sibir
PO
21.09.22
Vityaz
Lokomotiv
I
19.09.22
Torpedo
Vityaz
1
:
1
2
:
0
S
PS
17.09.22
Lokomotiv
Vityaz
0
:
0
1
:
0
S
PS
14.09.22
CSKA
Vityaz
I
12.09.22
Vityaz
HC Dynamo
I
09.09.22
Vityaz
Lokomotiv
CO
07.09.22
Vityaz
Barys
V
05.09.22
Vityaz
Salavat Yulaev
V
03.09.22
Vityaz
Avangard
V
Metallurg
26.09.22
Metallurg
HC Dinamo Minsk
V
24.09.22
Metallurg
Kunlun RS
V
21.09.22
Admiral
Metallurg
V
19.09.22
Admiral
Metallurg
V
17.09.22
Amur
Metallurg
V
15.09.22
Amur
Metallurg
V
10.09.22
Metallurg
HC Spartak
CO
08.09.22
Metallurg
Amur
PO
06.09.22
Metallurg
Severstal
PO
03.09.22
Torpedo
Metallurg
V
01.09.22
CSKA
Metallurg
I

Meciurile head-to-head: Vityaz — Metallurg

KHL 2021-2022
25.12.21
Vityaz
Metallurg
30.10.21
Metallurg
Vityaz
KHL 2020-2021
18.02.21
Vityaz
Metallurg
1
:
1
0
:
3
S
24.09.20
Metallurg
Vityaz
KHL 2019-2020
28.09.19
Vityaz
Metallurg
2
:
2
1
:
0
S
06.09.19
Metallurg
Vityaz
KHL 2018-2019
13.02.19
Metallurg
Vityaz
16.11.18
Vityaz
Metallurg
KHL 2017-2018
19.12.17
Vityaz
Metallurg
1
:
1
1
:
0
S
14.10.17
Metallurg
Vityaz
Mai multe meciuri

Clasamente

MJ — Meciuri jucate V — Meciuri castigate CO — Meciuri castigate in prelungiri CS — Meciuri castigate la shootout I — Meciuri pierdute PO — Meciuri pierdute in prelungiri PS — Meciuri pierdute la shootout G — Pucuri P — Puncte
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
12 9 1 1 0 0 1 42-17 23
2
Metallurg
11 7 1 0 1 2 0 35-24 18
3
Avtomobilist
11 8 0 0 2 1 0 42-30 17
4
HC Dynamo
11 7 0 1 3 0 0 29-16 16
5
Torpedo
11 6 1 1 3 0 0 36-24 16
6
HC Spartak
12 6 0 0 3 3 0 19-22 15
7
Ak Bars
10 5 2 0 2 1 0 24-15 15
8
Lokomotiv
12 5 0 1 4 1 1 26-24 14
9
HC Dinamo Minsk
12 4 1 1 4 1 1 34-34 14
10
Sibir
12 3 1 2 4 1 1 27-27 14
11
Barys
12 5 0 1 5 0 1 27-33 13
12
CSKA
10 4 2 0 3 1 0 30-28 13
13
Vityaz
11 4 1 0 3 1 2 26-24 13
14
Severstal
11 4 1 0 4 0 2 31-28 12
15
Salavat Yulaev
11 3 0 2 4 2 0 21-24 12
16
Admiral
12 3 1 1 6 1 0 19-24 11
17
Tractor
12 3 1 1 7 0 0 30-33 10
18
Avangard
12 4 0 0 7 0 1 31-39 9
19
Amur
11 2 2 0 6 0 1 19-29 9
20
Kunlun RS
12 2 1 0 8 0 1 16-35 7
21
HC Sochi
11 2 0 0 8 1 0 17-31 5
22
Neftekhimik
11 0 1 0 9 1 0 23-43 3
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Metallurg
5 5 0 0 0 0 0 16-4 10
2
SKA
5 3 0 1 0 0 1 18-7 9
3
Avtomobilist
5 4 0 0 1 0 0 20-11 8
4
Ak Bars
5 3 1 0 1 0 0 13-7 8
5
Barys
5 3 0 1 1 0 0 10-6 8
6
Torpedo
5 3 0 1 1 0 0 13-10 8
7
Lokomotiv
5 3 0 0 1 0 1 8-7 7
8
CSKA
5 2 1 0 1 1 0 14-11 7
9
Salavat Yulaev
5 1 0 2 1 1 0 9-9 7
10
Avangard
5 3 0 0 2 0 0 13-12 6
11
HC Dynamo
5 2 0 1 2 0 0 12-9 6
12
HC Dinamo Minsk
5 2 0 0 2 0 1 10-13 5
13
HC Spartak
5 2 0 0 2 1 0 7-10 5
14
Sibir
5 1 1 0 2 1 0 12-15 5
15
Vityaz
5 1 0 0 1 1 2 9-11 5
16
Tractor
5 2 0 0 3 0 0 14-14 4
17
Severstal
5 1 0 0 2 0 2 10-12 4
18
HC Sochi
5 1 0 0 3 1 0 7-13 3
19
Amur
5 0 1 0 3 0 1 7-12 3
20
Neftekhimik
5 0 1 0 4 0 0 12-16 2
21
Kunlun RS
5 0 1 0 4 0 0 7-20 2
22
Admiral
5 0 0 1 4 0 0 5-14 2
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
8 5 1 1 0 0 1 26-9 15
2
Avtomobilist
7 7 0 0 0 0 0 31-14 14
3
Vityaz
8 4 1 0 2 1 0 23-17 11
4
Torpedo
6 4 0 1 1 0 0 27-15 10
5
CSKA
6 3 2 0 1 0 0 24-17 10
6
HC Dinamo Minsk
6 3 0 1 1 1 0 20-16 9
7
HC Dynamo
6 4 0 0 2 0 0 17-8 8
8
Barys
5 4 0 0 1 0 0 14-9 8
9
Metallurg
5 2 1 0 0 2 0 17-11 8
10
Severstal
6 3 0 0 2 0 1 17-14 7
11
HC Spartak
6 3 0 0 2 1 0 9-12 7
12
Ak Bars
5 2 1 0 1 1 0 9-9 7
13
Kunlun RS
6 2 1 0 2 0 1 12-13 7
14
Sibir
5 2 0 1 1 0 1 15-12 7
15
Lokomotiv
7 2 0 1 3 0 1 12-14 7
16
Admiral
5 2 1 0 2 0 0 8-7 6
17
Tractor
6 2 1 0 3 0 0 14-15 6
18
HC Sochi
8 2 0 0 5 1 0 14-21 5
19
Salavat Yulaev
4 1 0 1 2 0 0 7-10 4
20
Amur
5 1 0 0 3 0 1 6-12 3
21
Neftekhimik
5 0 1 0 4 0 0 10-17 2
22
Avangard
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Metallurg
6 5 0 0 1 0 0 18-13 10
2
Avangard
12 4 0 0 7 0 1 31-39 9
3
SKA
4 4 0 0 0 0 0 16-8 8
4
Ak Bars
5 3 1 0 1 0 0 15-6 8
5
HC Dynamo
5 3 0 1 1 0 0 12-8 8
6
HC Spartak
6 3 0 0 1 2 0 10-10 8
7
Salavat Yulaev
7 2 0 1 2 2 0 14-14 8
8
Lokomotiv
5 3 0 0 1 1 0 14-10 7
9
Sibir
7 1 1 1 3 1 0 12-15 7
10
Torpedo
5 2 1 0 2 0 0 9-9 6
11
Amur
6 1 2 0 3 0 0 13-17 6
12
Severstal
5 1 1 0 2 0 1 14-14 5
13
HC Dinamo Minsk
6 1 1 0 3 0 1 14-18 5
14
Admiral
7 1 0 1 4 1 0 11-17 5
15
Barys
7 1 0 1 4 0 1 13-24 5
16
Tractor
6 1 0 1 4 0 0 16-18 4
17
Avtomobilist
4 1 0 0 2 1 0 11-16 3
18
CSKA
4 1 0 0 2 1 0 6-11 3
19
Vityaz
3 0 0 0 1 0 2 3-7 2
20
Neftekhimik
6 0 0 0 5 1 0 13-26 1
21
HC Sochi
3 0 0 0 3 0 0 3-10 0
22
Kunlun RS
6 0 0 0 6 0 0 4-22 0
MJ — Meciuri jucate V — Meciuri castigate CO — Meciuri castigate in prelungiri CS — Meciuri castigate la shootout I — Meciuri pierdute PO — Meciuri pierdute in prelungiri PS — Meciuri pierdute la shootout G — Pucuri P — Puncte
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
12 9 1 1 0 0 1 42-17 23
2
HC Dynamo
11 7 0 1 3 0 0 29-16 16
3
Torpedo
11 6 1 1 3 0 0 36-24 16
4
HC Spartak
12 6 0 0 3 3 0 19-22 15
5
Lokomotiv
12 5 0 1 4 1 1 26-24 14
6
HC Dinamo Minsk
12 4 1 1 4 1 1 34-34 14
7
CSKA
10 4 2 0 3 1 0 30-28 13
8
Vityaz
11 4 1 0 3 1 2 26-24 13
9
Severstal
11 4 1 0 4 0 2 31-28 12
10
Kunlun RS
12 2 1 0 8 0 1 16-35 7
11
HC Sochi
11 2 0 0 8 1 0 17-31 5
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Metallurg
11 7 1 0 1 2 0 35-24 18
2
Avtomobilist
11 8 0 0 2 1 0 42-30 17
3
Ak Bars
10 5 2 0 2 1 0 24-15 15
4
Sibir
12 3 1 2 4 1 1 27-27 14
5
Barys
12 5 0 1 5 0 1 27-33 13
6
Salavat Yulaev
11 3 0 2 4 2 0 21-24 12
7
Admiral
12 3 1 1 6 1 0 19-24 11
8
Tractor
12 3 1 1 7 0 0 30-33 10
9
Avangard
12 4 0 0 7 0 1 31-39 9
10
Amur
11 2 2 0 6 0 1 19-29 9
11
Neftekhimik
11 0 1 0 9 1 0 23-43 3
MJ — Meciuri jucate V — Meciuri castigate CO — Meciuri castigate in prelungiri CS — Meciuri castigate la shootout I — Meciuri pierdute PO — Meciuri pierdute in prelungiri PS — Meciuri pierdute la shootout G — Pucuri P — Puncte
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
12 9 1 1 0 0 1 42-17 23
2
Torpedo
11 6 1 1 3 0 0 36-24 16
3
HC Spartak
12 6 0 0 3 3 0 19-22 15
4
Vityaz
11 4 1 0 3 1 2 26-24 13
5
HC Sochi
11 2 0 0 8 1 0 17-31 5
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Sibir
12 3 1 2 4 1 1 27-27 14
2
Barys
12 5 0 1 5 0 1 27-33 13
3
Salavat Yulaev
11 3 0 2 4 2 0 21-24 12
4
Admiral
12 3 1 1 6 1 0 19-24 11
5
Avangard
12 4 0 0 7 0 1 31-39 9
6
Amur
11 2 2 0 6 0 1 19-29 9
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
HC Dynamo
11 7 0 1 3 0 0 29-16 16
2
Lokomotiv
12 5 0 1 4 1 1 26-24 14
3
HC Dinamo Minsk
12 4 1 1 4 1 1 34-34 14
4
CSKA
10 4 2 0 3 1 0 30-28 13
5
Severstal
11 4 1 0 4 0 2 31-28 12
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Metallurg
11 7 1 0 1 2 0 35-24 18
2
Avtomobilist
11 8 0 0 2 1 0 42-30 17
3
Ak Bars
10 5 2 0 2 1 0 24-15 15
4
Tractor
12 3 1 1 7 0 0 30-33 10
5
Kunlun RS
12 2 1 0 8 0 1 16-35 7
6
Neftekhimik
11 0 1 0 9 1 0 23-43 3

Echipe de start

Starting lineups temporary unavailable

M — Minutes G — Pucuri A — Assists P — Puncte
Vityaz

Vyacheslav Bucaev
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Dmitriy Shikin
gk. 9 -19 0 0
Maxim Dorozhko
gk. 4 -2 0 0
Igor Saprykin
gk. 0 0 0 0
Alexei Volgin
df. 11 1 4 5
Igor Golovkov
df. 11 0 0 0
Jérémy Roy
df. 11 3 4 7
Roman Abrosimov
df. 11 2 2 4
Artyom Borodkin
df. 10 1 0 1
Egor Voronkov
df. 10 0 0 0
Kirill Vasilyev
df. 5 0 0 0
Vyacheslav Sarayev
df. 5 0 1 1
Nikita Lisov
df. 1 0 0 0
Vitaly Menshikov
df. 1 0 0 0
Vladislav Valentsov
df. 1 0 0 0
Kirill Steklov
df. 0 0 0 0
Alexander Yaremchuk
fw. 11 2 7 9
Kirill Rasskazov
fw. 11 2 2 4
Stepan Starkov
fw. 11 2 0 2
Tyler Graovac
fw. 11 1 3 4
Vitaly Popov
fw. 11 0 1 1
Vladimir Galuzin
fw. 11 2 3 5
Vladislav Kara
fw. 11 3 1 4
Ilya Arkalov
fw. 10 1 0 1
Mikhail Smolin
fw. 10 1 3 4
Scott Wilson
fw. 10 4 4 8
Ilya Anufriev
fw. 8 0 0 0
Ivan Zinchenko
fw. 7 1 0 1
Nikita Goncharov
fw. 7 0 2 2
Ilya Ezhov
fw. 6 0 0 0
Alexander Avtsin
fw. 2 0 1 1
Daniel Butsayev
fw. 1 0 0 0
Stanislav Yarovoi
fw. 1 0 0 0
Metallurg

Ilya Vorobiev
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Edward Pasquale
gk. 9 -15 0 0
Vasily Koshechkin
gk. 4 -9 0 0
Gleb Moiseyev
gk. 0 0 0 0
Alexei Maklyukov
df. 11 0 2 2
Artem Minulin
df. 11 0 2 2
Artyom Zemchyonok
df. 11 0 1 1
Egor Yakovlev.
df. 11 3 4 7
Ilya Hohlov
df. 9 1 2 3
Valeri Orekhov
df. 9 0 0 0
Yaroslav Khabarov
df. 6 0 1 1
Ilya Nikolayev
df. 3 0 1 1
Kodie Curran
df. 2 0 3 3
Andrei Chibisov
fw. 11 3 3 6
Danila Yurov
fw. 11 1 2 3
Denis Zernov
fw. 11 3 5 8
Maxim Karpov
fw. 11 2 5 7
Mikhail Fisenko
fw. 11 0 1 1
Pavel Akolzin
fw. 11 3 0 3
Philippe Maillet
fw. 11 7 1 8
Semyon Koshelev
fw. 11 4 3 7
Brendan Leipsic
fw. 10 0 8 8
Josh Currie
fw. 10 1 3 4
Nikita Korostelev
fw. 7 2 4 6
Nikolay Goldobin
fw. 7 1 2 3
Yegor Korobkin
fw. 6 2 2 4
Anatoly Nikontsev
fw. 4 1 2 3
Yuriy Platonov
fw. 1 0 0 0

Postat de:

NicPopescu
NicPopescu
Managerul siteului
Sponsorizat

Eticheta “Sponsorizat” reprezinta faptul ca pozitia caselor de pariuri in respectiva lista este determinata in baza comerciala.

Rating-urile de pe site-ul Legalbet sunt intocmite intr-un mod cat se poate de onest si obiectiv, fapt pentru care folosim eticheta “Pozitii neplatite”.

Case de pariuri
Toate casele de pariuri