Vityaz — HC Dynamo: ponturi pariuri 17 februarie 2024

Bonusuri pentru pariuri pe meciul Vityaz – HC Dynamo

Ultimele meciuri de la turneu

Vityaz
13.02.24
Vityaz
HC Dinamo Minsk
I
11.02.24
Vityaz
CSKA
I
08.02.24
Vityaz
Severstal
V
06.02.24
Vityaz
HC Sochi
I
04.02.24
Vityaz
Kunlun RS
I
02.02.24
Vityaz
Lokomotiv
I
31.01.24
Kunlun RS
Vityaz
I
29.01.24
HC Dynamo
Vityaz
V
26.01.24
Vityaz
HC Sochi
I
24.01.24
Vityaz
Sibir
I
20.01.24
Lada
Vityaz
1
:
1
2
:
1
S
PS
18.01.24
Torpedo
Vityaz
V
16.01.24
HC Spartak
Vityaz
I
14.01.24
Lokomotiv
Vityaz
V
10.01.24
Vityaz
SKA
I
07.01.24
Vityaz
Neftekhimik
I
05.01.24
Severstal
Vityaz
I
03.01.24
SKA
Vityaz
I
30.12.23
Vityaz
HC Spartak
V
28.12.23
Vityaz
Avtomobilist
2
:
2
0
:
1
S
PS
24.12.23
Vityaz
HC Dinamo Minsk
V
21.12.23
Lokomotiv
Vityaz
I
19.12.23
HC Dinamo Minsk
Vityaz
I
07.12.23
Vityaz
CSKA
I
05.12.23
Vityaz
Salavat Yulaev
I
01.12.23
SKA
Vityaz
I
29.11.23
Avangard
Vityaz
I
27.11.23
Barys
Vityaz
V
25.11.23
Vityaz
Ak Bars
I
19.11.23
Severstal
Vityaz
V
18.11.23
Severstal
Vityaz
I
16.11.23
HC Dinamo Minsk
Vityaz
V
14.11.23
HC Sochi
Vityaz
V
13.11.23
HC Sochi
Vityaz
V
10.11.23
Vityaz
Severstal
V
08.11.23
Vityaz
Torpedo
I
06.11.23
Vityaz
HC Dynamo
I
04.11.23
Vityaz
SKA
2
:
2
1
:
2
S
PS
30.10.23
Sibir
Vityaz
2
:
2
1
:
0
S
PS
28.10.23
Amur
Vityaz
I
26.10.23
Admiral
Vityaz
3
:
3
2
:
3
S
CS
24.10.23
HC Dynamo
Vityaz
I
21.10.23
Vityaz
Lokomotiv
V
18.10.23
Vityaz
Avangard
V
15.10.23
Avtomobilist
Vityaz
I
13.10.23
Salavat Yulaev
Vityaz
I
11.10.23
Neftekhimik
Vityaz
I
09.10.23
HC Spartak
Vityaz
I
06.10.23
Vityaz
Barys
V
04.10.23
Vityaz
Kunlun RS
V
02.10.23
CSKA
Vityaz
I
28.09.23
Vityaz
Lada
V
26.09.23
Vityaz
Torpedo
I
22.09.23
HC Dinamo Minsk
Vityaz
I
20.09.23
Torpedo
Vityaz
I
18.09.23
Ak Bars
Vityaz
I
16.09.23
Vityaz
Severstal
I
14.09.23
Vityaz
HC Spartak
I
09.09.23
Vityaz
Metallurg
I
08.09.23
Vityaz
Tractor
I
06.09.23
Vityaz
Admiral
1
:
1
2
:
1
S
CS
04.09.23
Vityaz
HC Dinamo Minsk
I
02.09.23
Vityaz
Amur
I
HC Dynamo
15.02.24
HC Dynamo
HC Dinamo Minsk
V
13.02.24
Avtomobilist
HC Dynamo
V
11.02.24
Metallurg
HC Dynamo
3
:
3
3
:
4
S
CS
06.02.24
HC Dynamo
Avtomobilist
V
04.02.24
HC Dynamo
Lokomotiv
3
:
3
1
:
2
S
PS
02.02.24
Torpedo
HC Dynamo
V
29.01.24
HC Dynamo
Vityaz
I
27.01.24
HC Spartak
HC Dynamo
3
:
3
3
:
1
S
PS
25.01.24
Kunlun RS
HC Dynamo
V
23.01.24
HC Dynamo
HC Spartak
I
20.01.24
HC Dynamo
HC Dinamo Minsk
V
18.01.24
HC Dynamo
Neftekhimik
I
13.01.24
HC Dynamo
Torpedo
V
11.01.24
CSKA
HC Dynamo
V
09.01.24
HC Dynamo
HC Sochi
V
07.01.24
HC Dynamo
HC Spartak
V
06.01.24
HC Dynamo
Kunlun RS
V
30.12.23
Lokomotiv
HC Dynamo
I
28.12.23
Lada
HC Dynamo
I
25.12.23
HC Dynamo
SKA
I
23.12.23
Neftekhimik
HC Dynamo
V
21.12.23
HC Dynamo
Tractor
3
:
3
3
:
2
S
CS
19.12.23
HC Dynamo
CSKA
V
07.12.23
Severstal
HC Dynamo
1
:
1
0
:
1
S
CS
05.12.23
HC Spartak
HC Dynamo
I
03.12.23
Torpedo
HC Dynamo
I
01.12.23
Tractor
HC Dynamo
V
28.11.23
SKA
HC Dynamo
I
26.11.23
HC Dinamo Minsk
HC Dynamo
V
23.11.23
HC Dynamo
Torpedo
V
21.11.23
HC Dynamo
Ak Bars
V
18.11.23
Torpedo
HC Dynamo
I
16.11.23
Ak Bars
HC Dynamo
I
14.11.23
HC Spartak
HC Dynamo
I
12.11.23
HC Dinamo Minsk
HC Dynamo
V
08.11.23
HC Dynamo
Kunlun RS
I
06.11.23
Vityaz
HC Dynamo
V
04.11.23
Lokomotiv
HC Dynamo
V
31.10.23
HC Sochi
HC Dynamo
V
30.10.23
HC Sochi
HC Dynamo
V
28.10.23
Salavat Yulaev
HC Dynamo
V
24.10.23
HC Dynamo
Vityaz
V
23.10.23
HC Dynamo
Lada
V
18.10.23
HC Dynamo
Severstal
2
:
2
2
:
1
S
CS
16.10.23
HC Dynamo
Sibir
V
13.10.23
Avangard
HC Dynamo
I
11.10.23
Barys
HC Dynamo
2
:
2
3
:
1
S
PS
09.10.23
Severstal
HC Dynamo
V
07.10.23
HC Dynamo
Torpedo
I
04.10.23
HC Dynamo
Lokomotiv
I
02.10.23
Kunlun RS
HC Dynamo
V
29.09.23
HC Dynamo
Avangard
V
25.09.23
Sibir
HC Dynamo
I
23.09.23
Admiral
HC Dynamo
V
21.09.23
Amur
HC Dynamo
V
18.09.23
HC Dynamo
HC Spartak
V
15.09.23
SKA
HC Dynamo
V
13.09.23
CSKA
HC Dynamo
V
11.09.23
HC Dynamo
Barys
V
09.09.23
HC Dynamo
HC Sochi
V
07.09.23
HC Dynamo
Metallurg
I
04.09.23
HC Dynamo
Amur
V
02.09.23
HC Dynamo
SKA
I

Meciurile head-to-head: Vityaz — HC Dynamo

KHL 2023-2024
29.01.24
HC Dynamo
Vityaz
06.11.23
Vityaz
HC Dynamo
24.10.23
HC Dynamo
Vityaz
KHL 2022-2023
22.02.23
HC Dynamo
Vityaz
18.02.23
Vityaz
HC Dynamo
30.11.22
HC Dynamo
Vityaz
12.09.22
Vityaz
HC Dynamo
KHL 2021-2022
24.10.21
HC Dynamo
Vityaz
KHL 2020-2021
12.01.21
HC Dynamo
Vityaz
30.12.20
Vityaz
HC Dynamo
Mai multe meciuri
West conference
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
HC Dynamo
68 31 11 4 16 3 3 215-160 98
2
SKA
68 40 2 4 19 2 1 220-139 95
3
Lokomotiv
68 34 8 2 19 1 4 174-139 93
4
HC Spartak
68 36 3 1 20 4 4 233-189 88
5
Severstal
68 30 1 5 24 5 3 203-185 80
6
CSKA
68 30 3 1 26 7 1 193-166 76
7
Torpedo
68 27 5 2 27 4 3 189-180 75
8
HC Dinamo Minsk
68 26 5 1 31 3 2 180-178 69
9
Kunlun RS
68 15 6 4 37 4 2 159-222 56
10
HC Sochi
68 19 1 3 38 7 0 168-254 53
11
Vityaz
68 14 4 2 40 4 4 133-224 48
East conference
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Metallurg
68 35 7 2 17 3 4 212-167 95
2
Avangard
68 31 9 3 19 5 1 211-181 92
3
Salavat Yulaev
68 36 4 2 20 4 2 196-143 90
4
Ak Bars
68 33 6 2 25 2 0 175-140 84
5
Avtomobilist
68 26 5 6 23 4 4 163-157 82
6
Tractor
68 27 6 4 25 4 2 183-167 80
7
Lada
68 24 4 4 22 10 4 165-170 78
8
Amur
68 23 3 3 26 6 7 159-178 71
9
Neftekhimik
68 20 6 1 26 9 6 158-201 69
10
Sibir
68 20 3 5 29 8 3 148-180 67
11
Admiral
68 14 4 3 35 6 6 148-197 54
12
Barys
68 12 4 5 39 5 3 137-205 50
West conference
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
HC Dynamo
5 2 3 0 0 0 0 19-12 10
2
Lokomotiv
5 2 2 0 1 0 0 15-10 8
3
SKA
5 3 0 0 2 0 0 13-10 6
4
HC Dinamo Minsk
5 3 0 0 2 0 0 12-12 6
5
Kunlun RS
5 2 1 0 2 0 0 14-13 6
6
CSKA
5 1 1 0 1 2 0 14-15 6
7
HC Spartak
5 2 0 0 3 0 0 16-17 4
8
HC Sochi
5 2 0 0 3 0 0 12-15 4
9
Severstal
5 1 1 0 3 0 0 14-14 4
10
Vityaz
5 1 0 0 3 1 0 7-14 3
11
Torpedo
5 0 0 0 4 1 0 12-21 1
East conference
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Avtomobilist
5 4 0 0 1 0 0 14-8 8
2
Metallurg
5 4 0 0 1 0 0 10-6 8
3
Tractor
5 2 1 1 1 0 0 14-13 8
4
Sibir
5 2 0 1 1 1 0 10-7 7
5
Ak Bars
5 3 0 0 2 0 0 14-10 6
6
Avangard
5 2 0 0 1 1 1 12-11 6
7
Lada
5 1 2 0 2 0 0 13-13 6
8
Salavat Yulaev
5 2 0 0 2 1 0 9-10 5
9
Amur
5 2 0 0 2 1 0 11-13 5
10
Neftekhimik
5 1 0 0 1 2 1 11-12 5
11
Admiral
5 1 0 0 3 1 0 13-15 3
12
Barys
5 1 0 0 4 0 0 5-14 2
West conference
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
34 21 2 1 8 2 0 118-63 50
2
HC Dynamo
34 16 6 2 8 1 1 117-81 50
3
HC Spartak
34 19 3 1 11 0 0 125-101 46
4
Lokomotiv
34 14 6 0 12 1 1 81-75 42
5
Torpedo
34 14 3 2 11 3 1 98-89 42
6
Severstal
34 15 1 2 11 3 2 102-98 41
7
CSKA
34 16 2 0 14 1 1 103-80 38
8
HC Dinamo Minsk
34 14 1 1 14 2 2 81-84 36
9
Kunlun RS
34 9 4 1 15 3 2 84-100 33
10
HC Sochi
34 11 0 1 17 5 0 92-127 29
11
Vityaz
34 5 4 1 22 0 2 69-112 22
East conference
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Metallurg
34 22 3 1 5 1 2 117-72 55
2
Ak Bars
34 19 5 2 7 1 0 101-68 53
3
Avangard
34 20 3 2 8 1 0 123-82 51
4
Salavat Yulaev
34 21 2 1 9 0 1 104-59 49
5
Avtomobilist
34 15 4 3 7 3 2 81-72 49
6
Tractor
34 17 4 2 9 1 1 92-63 48
7
Neftekhimik
34 12 4 1 6 7 4 84-85 45
8
Lada
34 17 0 2 10 2 3 86-74 43
9
Amur
34 16 0 0 12 2 4 89-87 38
10
Sibir
34 12 0 3 12 4 3 82-89 37
11
Barys
34 9 2 2 16 3 2 72-86 31
12
Admiral
34 9 3 0 16 2 4 82-92 30
West conference
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Lokomotiv
34 20 2 2 7 0 3 93-64 51
2
HC Dynamo
34 15 5 2 8 2 2 98-79 48
3
SKA
34 19 0 3 11 0 1 102-76 45
4
HC Spartak
34 17 0 0 9 4 4 108-88 42
5
Severstal
34 15 0 3 13 2 1 101-87 39
6
CSKA
34 14 1 1 12 6 0 90-86 38
7
Torpedo
34 13 2 0 16 1 2 91-91 33
8
HC Dinamo Minsk
34 12 4 0 17 1 0 99-94 33
9
Vityaz
34 9 0 1 18 4 2 64-112 26
10
HC Sochi
34 8 1 2 21 2 0 76-127 24
11
Kunlun RS
34 6 2 3 22 1 0 75-122 23
East conference
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Salavat Yulaev
34 15 2 1 11 4 1 92-84 41
2
Avangard
34 11 6 1 11 4 1 88-99 41
3
Metallurg
34 13 4 1 12 2 2 95-95 40
4
Lada
34 7 4 2 12 8 1 79-96 35
5
Avtomobilist
34 11 1 3 16 1 2 82-85 33
6
Amur
34 7 3 3 14 4 3 70-91 33
7
Tractor
34 10 2 2 16 3 1 91-104 32
8
Ak Bars
34 14 1 0 18 1 0 74-72 31
9
Sibir
34 8 3 2 17 4 0 66-91 30
10
Neftekhimik
34 8 2 0 20 2 2 74-116 24
11
Admiral
34 5 1 3 19 4 2 66-105 24
12
Barys
34 3 2 3 23 2 1 65-119 19
Bobrov's Division
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
68 40 2 4 19 2 1 220-139 95
2
HC Spartak
68 36 3 1 20 4 4 233-189 88
3
Torpedo
68 27 5 2 27 4 3 189-180 75
4
HC Sochi
68 19 1 3 38 7 0 168-254 53
5
Vityaz
68 14 4 2 40 4 4 133-224 48
Chernyshev division
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Avangard
68 31 9 3 19 5 1 211-181 92
2
Salavat Yulaev
68 36 4 2 20 4 2 196-143 90
3
Amur
68 23 3 3 26 6 7 159-178 71
4
Sibir
68 20 3 5 29 8 3 148-180 67
5
Admiral
68 14 4 3 35 6 6 148-197 54
6
Barys
68 12 4 5 39 5 3 137-205 50
Tarasov division
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
HC Dynamo
68 31 11 4 16 3 3 215-160 98
2
Lokomotiv
68 34 8 2 19 1 4 174-139 93
3
Severstal
68 30 1 5 24 5 3 203-185 80
4
CSKA
68 30 3 1 26 7 1 193-166 76
5
HC Dinamo Minsk
68 26 5 1 31 3 2 180-178 69
6
Kunlun RS
68 15 6 4 37 4 2 159-222 56
Kharlamov Division
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Metallurg
68 35 7 2 17 3 4 212-167 95
2
Ak Bars
68 33 6 2 25 2 0 175-140 84
3
Avtomobilist
68 26 5 6 23 4 4 163-157 82
4
Tractor
68 27 6 4 25 4 2 183-167 80
5
Lada
68 24 4 4 22 10 4 165-170 78
6
Neftekhimik
68 20 6 1 26 9 6 158-201 69
Bobrov's Division
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
5 3 0 0 2 0 0 13-10 6
2
HC Spartak
5 2 0 0 3 0 0 16-17 4
3
HC Sochi
5 2 0 0 3 0 0 12-15 4
4
Vityaz
5 1 0 0 3 1 0 7-14 3
5
Torpedo
5 0 0 0 4 1 0 12-21 1
Chernyshev division
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Sibir
5 2 0 1 1 1 0 10-7 7
2
Avangard
5 2 0 0 1 1 1 12-11 6
3
Salavat Yulaev
5 2 0 0 2 1 0 9-10 5
4
Amur
5 2 0 0 2 1 0 11-13 5
5
Admiral
5 1 0 0 3 1 0 13-15 3
6
Barys
5 1 0 0 4 0 0 5-14 2
Tarasov division
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
HC Dynamo
5 2 3 0 0 0 0 19-12 10
2
Lokomotiv
5 2 2 0 1 0 0 15-10 8
3
HC Dinamo Minsk
5 3 0 0 2 0 0 12-12 6
4
Kunlun RS
5 2 1 0 2 0 0 14-13 6
5
CSKA
5 1 1 0 1 2 0 14-15 6
6
Severstal
5 1 1 0 3 0 0 14-14 4
Kharlamov Division
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Avtomobilist
5 4 0 0 1 0 0 14-8 8
2
Metallurg
5 4 0 0 1 0 0 10-6 8
3
Tractor
5 2 1 1 1 0 0 14-13 8
4
Ak Bars
5 3 0 0 2 0 0 14-10 6
5
Lada
5 1 2 0 2 0 0 13-13 6
6
Neftekhimik
5 1 0 0 1 2 1 11-12 5
Bobrov's Division
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
34 21 2 1 8 2 0 118-63 50
2
HC Spartak
34 19 3 1 11 0 0 125-101 46
3
Torpedo
34 14 3 2 11 3 1 98-89 42
4
HC Sochi
34 11 0 1 17 5 0 92-127 29
5
Vityaz
34 5 4 1 22 0 2 69-112 22
Chernyshev division
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Avangard
34 20 3 2 8 1 0 123-82 51
2
Salavat Yulaev
34 21 2 1 9 0 1 104-59 49
3
Amur
34 16 0 0 12 2 4 89-87 38
4
Sibir
34 12 0 3 12 4 3 82-89 37
5
Barys
34 9 2 2 16 3 2 72-86 31
6
Admiral
34 9 3 0 16 2 4 82-92 30
Tarasov division
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
HC Dynamo
34 16 6 2 8 1 1 117-81 50
2
Lokomotiv
34 14 6 0 12 1 1 81-75 42
3
Severstal
34 15 1 2 11 3 2 102-98 41
4
CSKA
34 16 2 0 14 1 1 103-80 38
5
HC Dinamo Minsk
34 14 1 1 14 2 2 81-84 36
6
Kunlun RS
34 9 4 1 15 3 2 84-100 33
Kharlamov Division
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Metallurg
34 22 3 1 5 1 2 117-72 55
2
Ak Bars
34 19 5 2 7 1 0 101-68 53
3
Avtomobilist
34 15 4 3 7 3 2 81-72 49
4
Tractor
34 17 4 2 9 1 1 92-63 48
5
Neftekhimik
34 12 4 1 6 7 4 84-85 45
6
Lada
34 17 0 2 10 2 3 86-74 43
Bobrov's Division
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
34 19 0 3 11 0 1 102-76 45
2
HC Spartak
34 17 0 0 9 4 4 108-88 42
3
Torpedo
34 13 2 0 16 1 2 91-91 33
4
Vityaz
34 9 0 1 18 4 2 64-112 26
5
HC Sochi
34 8 1 2 21 2 0 76-127 24
Chernyshev division
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Salavat Yulaev
34 15 2 1 11 4 1 92-84 41
2
Avangard
34 11 6 1 11 4 1 88-99 41
3
Amur
34 7 3 3 14 4 3 70-91 33
4
Sibir
34 8 3 2 17 4 0 66-91 30
5
Admiral
34 5 1 3 19 4 2 66-105 24
6
Barys
34 3 2 3 23 2 1 65-119 19
Tarasov division
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Lokomotiv
34 20 2 2 7 0 3 93-64 51
2
HC Dynamo
34 15 5 2 8 2 2 98-79 48
3
Severstal
34 15 0 3 13 2 1 101-87 39
4
CSKA
34 14 1 1 12 6 0 90-86 38
5
HC Dinamo Minsk
34 12 4 0 17 1 0 99-94 33
6
Kunlun RS
34 6 2 3 22 1 0 75-122 23
Kharlamov Division
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Metallurg
34 13 4 1 12 2 2 95-95 40
2
Lada
34 7 4 2 12 8 1 79-96 35
3
Avtomobilist
34 11 1 3 16 1 2 82-85 33
4
Tractor
34 10 2 2 16 3 1 91-104 32
5
Ak Bars
34 14 1 0 18 1 0 74-72 31
6
Neftekhimik
34 8 2 0 20 2 2 74-116 24
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
HC Dynamo
68 31 11 4 16 3 3 215-160 98
2
SKA
68 40 2 4 19 2 1 220-139 95
3
Metallurg
68 35 7 2 17 3 4 212-167 95
4
Lokomotiv
68 34 8 2 19 1 4 174-139 93
5
Avangard
68 31 9 3 19 5 1 211-181 92
6
Salavat Yulaev
68 36 4 2 20 4 2 196-143 90
7
HC Spartak
68 36 3 1 20 4 4 233-189 88
8
Ak Bars
68 33 6 2 25 2 0 175-140 84
9
Avtomobilist
68 26 5 6 23 4 4 163-157 82
10
Severstal
68 30 1 5 24 5 3 203-185 80
11
Tractor
68 27 6 4 25 4 2 183-167 80
12
Lada
68 24 4 4 22 10 4 165-170 78
13
CSKA
68 30 3 1 26 7 1 193-166 76
14
Torpedo
68 27 5 2 27 4 3 189-180 75
15
Amur
68 23 3 3 26 6 7 159-178 71
16
HC Dinamo Minsk
68 26 5 1 31 3 2 180-178 69
17
Neftekhimik
68 20 6 1 26 9 6 158-201 69
18
Sibir
68 20 3 5 29 8 3 148-180 67
19
Kunlun RS
68 15 6 4 37 4 2 159-222 56
20
Admiral
68 14 4 3 35 6 6 148-197 54
21
HC Sochi
68 19 1 3 38 7 0 168-254 53
22
Barys
68 12 4 5 39 5 3 137-205 50
23
Vityaz
68 14 4 2 40 4 4 133-224 48
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
HC Dynamo
5 2 3 0 0 0 0 19-12 10
2
Avtomobilist
5 4 0 0 1 0 0 14-8 8
3
Metallurg
5 4 0 0 1 0 0 10-6 8
4
Lokomotiv
5 2 2 0 1 0 0 15-10 8
5
Tractor
5 2 1 1 1 0 0 14-13 8
6
Sibir
5 2 0 1 1 1 0 10-7 7
7
Ak Bars
5 3 0 0 2 0 0 14-10 6
8
SKA
5 3 0 0 2 0 0 13-10 6
9
HC Dinamo Minsk
5 3 0 0 2 0 0 12-12 6
10
Kunlun RS
5 2 1 0 2 0 0 14-13 6
11
Avangard
5 2 0 0 1 1 1 12-11 6
12
Lada
5 1 2 0 2 0 0 13-13 6
13
CSKA
5 1 1 0 1 2 0 14-15 6
14
Salavat Yulaev
5 2 0 0 2 1 0 9-10 5
15
Amur
5 2 0 0 2 1 0 11-13 5
16
Neftekhimik
5 1 0 0 1 2 1 11-12 5
17
HC Spartak
5 2 0 0 3 0 0 16-17 4
18
HC Sochi
5 2 0 0 3 0 0 12-15 4
19
Severstal
5 1 1 0 3 0 0 14-14 4
20
Admiral
5 1 0 0 3 1 0 13-15 3
21
Vityaz
5 1 0 0 3 1 0 7-14 3
22
Barys
5 1 0 0 4 0 0 5-14 2
23
Torpedo
5 0 0 0 4 1 0 12-21 1
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Metallurg
34 22 3 1 5 1 2 117-72 55
2
Ak Bars
34 19 5 2 7 1 0 101-68 53
3
Avangard
34 20 3 2 8 1 0 123-82 51
4
SKA
34 21 2 1 8 2 0 118-63 50
5
HC Dynamo
34 16 6 2 8 1 1 117-81 50
6
Salavat Yulaev
34 21 2 1 9 0 1 104-59 49
7
Avtomobilist
34 15 4 3 7 3 2 81-72 49
8
Tractor
34 17 4 2 9 1 1 92-63 48
9
HC Spartak
34 19 3 1 11 0 0 125-101 46
10
Neftekhimik
34 12 4 1 6 7 4 84-85 45
11
Lada
34 17 0 2 10 2 3 86-74 43
12
Lokomotiv
34 14 6 0 12 1 1 81-75 42
13
Torpedo
34 14 3 2 11 3 1 98-89 42
14
Severstal
34 15 1 2 11 3 2 102-98 41
15
CSKA
34 16 2 0 14 1 1 103-80 38
16
Amur
34 16 0 0 12 2 4 89-87 38
17
Sibir
34 12 0 3 12 4 3 82-89 37
18
HC Dinamo Minsk
34 14 1 1 14 2 2 81-84 36
19
Kunlun RS
34 9 4 1 15 3 2 84-100 33
20
Barys
34 9 2 2 16 3 2 72-86 31
21
Admiral
34 9 3 0 16 2 4 82-92 30
22
HC Sochi
34 11 0 1 17 5 0 92-127 29
23
Vityaz
34 5 4 1 22 0 2 69-112 22
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Lokomotiv
34 20 2 2 7 0 3 93-64 51
2
HC Dynamo
34 15 5 2 8 2 2 98-79 48
3
SKA
34 19 0 3 11 0 1 102-76 45
4
HC Spartak
34 17 0 0 9 4 4 108-88 42
5
Salavat Yulaev
34 15 2 1 11 4 1 92-84 41
6
Avangard
34 11 6 1 11 4 1 88-99 41
7
Metallurg
34 13 4 1 12 2 2 95-95 40
8
Severstal
34 15 0 3 13 2 1 101-87 39
9
CSKA
34 14 1 1 12 6 0 90-86 38
10
Lada
34 7 4 2 12 8 1 79-96 35
11
Torpedo
34 13 2 0 16 1 2 91-91 33
12
HC Dinamo Minsk
34 12 4 0 17 1 0 99-94 33
13
Avtomobilist
34 11 1 3 16 1 2 82-85 33
14
Amur
34 7 3 3 14 4 3 70-91 33
15
Tractor
34 10 2 2 16 3 1 91-104 32
16
Ak Bars
34 14 1 0 18 1 0 74-72 31
17
Sibir
34 8 3 2 17 4 0 66-91 30
18
Vityaz
34 9 0 1 18 4 2 64-112 26
19
Neftekhimik
34 8 2 0 20 2 2 74-116 24
20
HC Sochi
34 8 1 2 21 2 0 76-127 24
21
Admiral
34 5 1 3 19 4 2 66-105 24
22
Kunlun RS
34 6 2 3 22 1 0 75-122 23
23
Barys
34 3 2 3 23 2 1 65-119 19

Echipe de start

Starting lineups temporary unavailable

M — Minutes G — Pucuri A — Assists P — Puncte
Vityaz

Dmitry Ryabykin
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Maxim Dorozhko
gk. 42 -110 0 0
Dmitriy Shikin
gk. 31 -81 0 0
Daniil Chechenev
gk. 1 -3 0 0
Yaroslav Malkov
gk. 0 0 0 0
Vladislav Valentsov
df. 63 3 9 12
Egor Voronkov
df. 62 1 10 11
Jérémy Roy
df. 62 4 27 31
Ruslan Pedan
df. 58 7 11 18
Yaroslav Busygin
df. 53 0 6 6
Nikolai Timashov
df. 47 2 3 5
Igor Golovkov
df. 46 0 1 1
Filat Zotov
df. 28 1 0 1
Kirill Vasilyev
df. 16 0 1 1
Daniil Malorosiyanov
df. 2 0 0 0
David Shvangiradze
df. 2 0 0 0
Derek Barach
fw. 63 9 24 33
Alexander Yaremchuk
fw. 57 13 11 24
Ivan Savchik
fw. 57 9 10 19
Vladislav Kara
fw. 47 5 7 12
Igor Ugolnikov
fw. 45 4 4 8
Ivan Kozlov
fw. 45 0 3 3
Vladimir Galuzin
fw. 44 6 10 16
Vladislav Tsitsyura
fw. 44 8 15 23
Egor Zubov
fw. 43 0 1 1
Aleksandr Darin
fw. 40 8 14 22
Ivan Ezhov
fw. 40 4 4 8
Nikita Almazov
fw. 37 1 0 1
Stanislav Yarovoi
fw. 36 4 7 11
Vitaly Popov
fw. 35 2 1 3
Scott Wilson
fw. 33 19 9 28
Nikita Goncharov
fw. 29 1 1 2
Ilya Arkalov
fw. 28 3 3 6
Ivan Vorobiev
fw. 28 9 4 13
Alexander Mirzabalayev
fw. 9 0 0 0
Ilya Anufriev
fw. 6 0 0 0
Ivan Detkov
fw. 6 0 0 0
HC Dynamo

Alexei Kudashov
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Ilya Konovalov
gk. 39 -74 0 0
Maxim Motorygin
gk. 26 -43 0 0
Konstantin Volkov.
gk. 10 -25 0 0
Daniil Pylenkov
df. 63 6 18 24
Andrey Mironov
df. 61 5 14 19
Brennan Menell
df. 61 7 35 42
Igor Odgiganov
df. 61 6 19 25
Andrei Pribylsky
df. 45 2 4 6
Kirill Gotovets
df. 44 0 3 3
Anton Malyshev
df. 37 0 2 2
Yegor Martynov
df. 29 3 3 6
Artyom Kudashov
df. 24 0 0 0
Mario Patalakha
df. 6 0 1 1
Magomed Sharakanov
df. 4 0 1 1
Artyom Volchenkov
df. 2 0 0 0
Ilya Kablukov
fw. 63 3 4 7
Nikita Gusev
fw. 63 20 60 80
Artem Ilyenko
fw. 62 6 11 17
Dmitriy Rashevskiy
fw. 62 21 18 39
Jordan Weal
fw. 61 26 43 69
Erik O'Dell
fw. 59 22 26 48
Cedric Paquette
fw. 57 22 13 35
Egor Petykhov
fw. 56 7 5 12
Ivan Muranov
fw. 56 5 3 8
Vladislav Milhailov
fw. 54 4 2 6
Pavel Kudryavtsev
fw. 49 10 6 16
Maxim Dzhioshvili
fw. 41 10 4 14
Yegor Rimashevsky
fw. 41 4 9 13
Igor Chernyshov
fw. 33 3 1 4
Andrey Nikonov
fw. 31 0 1 1
Anton Kosolapov
fw. 2 0 0 0
Alexei A. Zaitsev
fw. 1 0 0 0
Artyom A. Ivanov
fw. 1 0 0 0

Postat de:

NicPopescu
NicPopescu
Managerul siteului
Need Register or Need Login pentru a accesa continut unic: statistici, cele mai bune cote, tendinte si sfaturi utile. Autentificare / Inregistrare
Copy the token