Meciuri azi

This match has ended, please select an alternative match to bet on
1 X 2
SP TP
16:00
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Salavat Yulaev – Admiral: ponturi pariuri
18:30
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Ak Bars – Lokomotiv: ponturi pariuri
22 februarie
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Avangard – Lada: ponturi pariuri
22 februarie
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Barys – Avtomobilist: ponturi pariuri
22 februarie
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Tractor – Vityaz: ponturi pariuri
Arata tot

Vityaz — HC Dinamo Minsk: ponturi pariuri 13 februarie 2024

Cote Vityaz — HC Dinamo Minsk

Calculeaza castigul net Introdu suma pe care vrei sa o pariezi si in tabel iti va aparea suma pe care o poti castiga in functie de cotele curente.
coin
100 RON
500 RON
1000 RON
5000 RON
Fulltime
Total
Casa de pariuri 1 X 2 S 4.5 P 4.5
3.20
3.90
1.95
Castigurile nete reprezinta diferenta dintre castigurile totale si miza pariului. Exemplu: 100 RON miza * 1.50 cota = 150 RON (castiguri nete in acest caz 50 RON)

Bonusuri pentru pariuri pe meciul Vityaz – HC Dinamo Minsk

Ultimele meciuri de la turneu

Vityaz
11.02.24
Vityaz
CSKA
I
08.02.24
Vityaz
Severstal
CO
06.02.24
Vityaz
HC Sochi
I
04.02.24
Vityaz
Kunlun RS
I
02.02.24
Vityaz
Lokomotiv
I
31.01.24
Kunlun RS
Vityaz
I
29.01.24
HC Dynamo
Vityaz
V
26.01.24
Vityaz
HC Sochi
I
24.01.24
Vityaz
Sibir
I
20.01.24
Lada
Vityaz
1
:
1
2
:
1
S
PS
18.01.24
Torpedo
Vityaz
V
16.01.24
HC Spartak
Vityaz
I
14.01.24
Lokomotiv
Vityaz
V
10.01.24
Vityaz
SKA
I
07.01.24
Vityaz
Neftekhimik
I
05.01.24
Severstal
Vityaz
I
03.01.24
SKA
Vityaz
I
30.12.23
Vityaz
HC Spartak
CO
28.12.23
Vityaz
Avtomobilist
2
:
2
0
:
1
S
PS
24.12.23
Vityaz
HC Dinamo Minsk
V
21.12.23
Lokomotiv
Vityaz
I
19.12.23
HC Dinamo Minsk
Vityaz
I
07.12.23
Vityaz
CSKA
I
05.12.23
Vityaz
Salavat Yulaev
I
01.12.23
SKA
Vityaz
PO
29.11.23
Avangard
Vityaz
I
27.11.23
Barys
Vityaz
V
25.11.23
Vityaz
Ak Bars
I
19.11.23
Severstal
Vityaz
V
18.11.23
Severstal
Vityaz
I
16.11.23
HC Dinamo Minsk
Vityaz
V
14.11.23
HC Sochi
Vityaz
V
13.11.23
HC Sochi
Vityaz
V
10.11.23
Vityaz
Severstal
V
08.11.23
Vityaz
Torpedo
I
06.11.23
Vityaz
HC Dynamo
I
04.11.23
Vityaz
SKA
2
:
2
1
:
2
S
PS
30.10.23
Sibir
Vityaz
2
:
2
1
:
0
S
PS
28.10.23
Amur
Vityaz
I
26.10.23
Admiral
Vityaz
3
:
3
2
:
3
S
CS
24.10.23
HC Dynamo
Vityaz
I
21.10.23
Vityaz
Lokomotiv
V
18.10.23
Vityaz
Avangard
V
15.10.23
Avtomobilist
Vityaz
PO
13.10.23
Salavat Yulaev
Vityaz
I
11.10.23
Neftekhimik
Vityaz
I
09.10.23
HC Spartak
Vityaz
I
06.10.23
Vityaz
Barys
CO
04.10.23
Vityaz
Kunlun RS
V
02.10.23
CSKA
Vityaz
I
28.09.23
Vityaz
Lada
CO
26.09.23
Vityaz
Torpedo
I
22.09.23
HC Dinamo Minsk
Vityaz
I
20.09.23
Torpedo
Vityaz
I
18.09.23
Ak Bars
Vityaz
PO
16.09.23
Vityaz
Severstal
I
14.09.23
Vityaz
HC Spartak
I
09.09.23
Vityaz
Metallurg
I
08.09.23
Vityaz
Tractor
I
06.09.23
Vityaz
Admiral
1
:
1
2
:
1
S
CS
04.09.23
Vityaz
HC Dinamo Minsk
I
02.09.23
Vityaz
Amur
I
HC Dinamo Minsk
11.02.24
Severstal
HC Dinamo Minsk
I
08.02.24
HC Dinamo Minsk
CSKA
V
06.02.24
HC Dinamo Minsk
Severstal
I
04.02.24
HC Dinamo Minsk
Admiral
V
02.02.24
Severstal
HC Dinamo Minsk
I
31.01.24
HC Sochi
HC Dinamo Minsk
I
28.01.24
HC Dinamo Minsk
Sibir
V
26.01.24
Lokomotiv
HC Dinamo Minsk
V
24.01.24
CSKA
HC Dinamo Minsk
I
22.01.24
SKA
HC Dinamo Minsk
CO
20.01.24
HC Dynamo
HC Dinamo Minsk
I
17.01.24
HC Dinamo Minsk
Kunlun RS
I
16.01.24
HC Dinamo Minsk
Kunlun RS
V
14.01.24
HC Dinamo Minsk
Tractor
V
11.01.24
HC Dinamo Minsk
Torpedo
I
09.01.24
HC Dinamo Minsk
HC Spartak
V
07.01.24
Torpedo
HC Dinamo Minsk
V
05.01.24
HC Dinamo Minsk
Amur
PO
30.12.23
HC Sochi
HC Dinamo Minsk
V
28.12.23
HC Dinamo Minsk
HC Spartak
I
26.12.23
HC Dinamo Minsk
Avtomobilist
I
24.12.23
Vityaz
HC Dinamo Minsk
I
22.12.23
HC Spartak
HC Dinamo Minsk
I
19.12.23
HC Dinamo Minsk
Vityaz
V
05.12.23
Sibir
HC Dinamo Minsk
V
03.12.23
Admiral
HC Dinamo Minsk
V
01.12.23
Amur
HC Dinamo Minsk
I
29.11.23
CSKA
HC Dinamo Minsk
I
26.11.23
HC Dinamo Minsk
HC Dynamo
I
24.11.23
HC Dinamo Minsk
CSKA
I
22.11.23
Avtomobilist
HC Dinamo Minsk
V
20.11.23
Lada
HC Dinamo Minsk
I
16.11.23
HC Dinamo Minsk
Vityaz
I
14.11.23
HC Dinamo Minsk
Metallurg
I
12.11.23
HC Dinamo Minsk
HC Dynamo
I
10.11.23
HC Dinamo Minsk
HC Sochi
V
09.11.23
HC Dinamo Minsk
HC Sochi
V
06.11.23
HC Dinamo Minsk
Avangard
3
:
3
0
:
2
S
PS
04.11.23
Metallurg
HC Dinamo Minsk
I
02.11.23
Lokomotiv
HC Dinamo Minsk
CO
31.10.23
HC Dinamo Minsk
Severstal
I
29.10.23
Avangard
HC Dinamo Minsk
V
27.10.23
Barys
HC Dinamo Minsk
CO
22.10.23
HC Dinamo Minsk
Salavat Yulaev
CO
19.10.23
HC Dinamo Minsk
Kunlun RS
3
:
3
2
:
3
S
PS
15.10.23
Salavat Yulaev
HC Dinamo Minsk
I
13.10.23
SKA
HC Dinamo Minsk
I
11.10.23
Kunlun RS
HC Dinamo Minsk
V
06.10.23
HC Dinamo Minsk
Lokomotiv
2
:
2
2
:
0
S
CS
04.10.23
HC Dinamo Minsk
SKA
V
02.10.23
HC Dinamo Minsk
Barys
V
30.09.23
HC Dinamo Minsk
Lada
PO
26.09.23
HC Dinamo Minsk
Ak Bars
V
24.09.23
HC Dinamo Minsk
Torpedo
I
22.09.23
HC Dinamo Minsk
Vityaz
V
20.09.23
HC Dinamo Minsk
Lokomotiv
I
14.09.23
Tractor
HC Dinamo Minsk
I
12.09.23
Ak Bars
HC Dinamo Minsk
PO
08.09.23
Torpedo
HC Dinamo Minsk
I
06.09.23
Kunlun RS
HC Dinamo Minsk
I
04.09.23
Vityaz
HC Dinamo Minsk
V
02.09.23
Neftekhimik
HC Dinamo Minsk
CO

Meciurile head-to-head: Vityaz — HC Dinamo Minsk

KHL 2023-2024
24.12.23
Vityaz
HC Dinamo Minsk
19.12.23
HC Dinamo Minsk
Vityaz
16.11.23
HC Dinamo Minsk
Vityaz
22.09.23
HC Dinamo Minsk
Vityaz
04.09.23
Vityaz
HC Dinamo Minsk
KHL 2022-2023
25.02.23
Vityaz
HC Dinamo Minsk
22.11.22
HC Dinamo Minsk
Vityaz
29.10.22
Vityaz
HC Dinamo Minsk
1
:
1
1
:
2
S
05.10.22
HC Dinamo Minsk
Vityaz
KHL 2021-2022
05.01.22
Vityaz
HC Dinamo Minsk
3
:
3
1
:
2
S
Mai multe meciuri
West conference
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
66 39 2 4 18 2 1 213-135 93
2
HC Dynamo
65 30 9 4 16 3 3 204-152 92
3
Lokomotiv
65 33 7 2 18 1 4 167-133 89
4
HC Spartak
66 35 3 1 19 4 4 226-182 86
5
Severstal
65 30 1 5 21 5 3 195-173 80
6
Torpedo
66 27 5 2 26 3 3 184-173 74
7
CSKA
65 29 2 1 26 6 1 184-158 71
8
HC Dinamo Minsk
66 25 5 1 30 3 2 175-171 67
9
Kunlun RS
65 14 5 4 36 4 2 151-213 52
10
HC Sochi
66 18 1 3 37 7 0 160-246 51
11
Vityaz
65 14 4 2 38 3 4 131-217 47
East conference
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Avangard
65 31 9 3 18 4 0 206-172 90
2
Metallurg
65 32 7 2 17 3 4 204-165 89
3
Salavat Yulaev
65 34 4 2 19 4 2 188-138 86
4
Ak Bars
65 31 6 2 24 2 0 165-132 80
5
Avtomobilist
66 24 5 6 23 4 4 157-156 78
6
Tractor
65 26 5 3 25 4 2 173-162 74
7
Lada
65 23 2 4 22 10 4 153-163 72
8
Amur
65 23 3 3 24 5 7 154-167 70
9
Neftekhimik
66 19 6 1 26 8 6 151-196 66
10
Sibir
65 19 3 5 28 7 3 143-174 64
11
Admiral
65 14 4 3 33 5 6 143-186 53
12
Barys
65 11 4 5 37 5 3 134-197 48
West conference
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Severstal
5 3 1 1 0 0 0 16-8 10
2
HC Dynamo
5 2 2 1 0 0 0 16-9 10
3
SKA
5 4 0 0 1 0 0 16-8 8
4
HC Spartak
5 3 0 0 2 0 0 18-12 6
5
Kunlun RS
5 3 0 0 2 0 0 15-11 6
6
HC Dinamo Minsk
5 3 0 0 2 0 0 12-10 6
7
CSKA
5 2 0 0 2 1 0 15-14 5
8
Lokomotiv
5 1 1 0 2 0 1 12-14 5
9
HC Sochi
5 2 0 0 3 0 0 8-17 4
10
Vityaz
5 1 1 0 3 0 0 10-16 4
11
Torpedo
5 0 0 0 4 1 0 12-21 1
East conference
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Amur
5 4 0 1 0 0 0 16-7 10
2
Sibir
5 1 1 1 1 1 0 11-12 7
3
Admiral
5 3 0 0 2 0 0 16-10 6
4
Ak Bars
5 3 0 0 2 0 0 10-5 6
5
Avangard
5 3 0 0 2 0 0 18-15 6
6
Metallurg
5 2 0 0 2 0 1 11-11 5
7
Salavat Yulaev
5 2 0 0 2 1 0 10-10 5
8
Avtomobilist
5 2 0 0 2 1 0 12-14 5
9
Neftekhimik
5 0 1 0 2 1 1 8-13 4
10
Barys
5 1 0 0 4 0 0 8-16 2
11
Tractor
5 1 0 0 4 0 0 10-19 2
12
Lada
5 0 0 0 4 0 1 4-13 1
West conference
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
34 21 2 1 8 2 0 118-63 50
2
HC Spartak
32 18 3 1 10 0 0 118-94 44
3
HC Dynamo
31 15 4 2 8 1 1 106-73 44
4
Lokomotiv
34 14 6 0 12 1 1 81-75 42
5
Severstal
34 15 1 2 11 3 2 102-98 41
6
Torpedo
32 14 3 2 10 2 1 93-82 41
7
CSKA
33 16 1 0 14 1 1 99-77 36
8
HC Dinamo Minsk
33 14 1 1 13 2 2 80-79 36
9
Kunlun RS
32 8 3 1 15 3 2 79-97 29
10
HC Sochi
32 10 0 1 16 5 0 84-119 27
11
Vityaz
34 5 4 1 22 0 2 69-112 22
East conference
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Avangard
33 20 3 2 8 0 0 121-79 50
2
Metallurg
31 19 3 1 5 1 2 109-70 49
3
Ak Bars
31 17 5 2 6 1 0 91-60 49
4
Avtomobilist
33 14 4 3 7 3 2 79-72 47
5
Salavat Yulaev
31 19 2 1 8 0 1 96-54 45
6
Neftekhimik
33 12 4 1 6 6 4 82-82 44
7
Lada
34 17 0 2 10 2 3 86-74 43
8
Tractor
31 16 3 1 9 1 1 82-58 42
9
Amur
34 16 0 0 12 2 4 89-87 38
10
Sibir
34 12 0 3 12 4 3 82-89 37
11
Admiral
34 9 3 0 16 2 4 82-92 30
12
Barys
31 8 2 2 14 3 2 69-78 29
West conference
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
HC Dynamo
34 15 5 2 8 2 2 98-79 48
2
Lokomotiv
31 19 1 2 6 0 3 86-58 47
3
SKA
32 18 0 3 10 0 1 95-72 43
4
HC Spartak
34 17 0 0 9 4 4 108-88 42
5
Severstal
31 15 0 3 10 2 1 93-75 39
6
CSKA
32 13 1 1 12 5 0 85-81 35
7
Torpedo
34 13 2 0 16 1 2 91-91 33
8
HC Dinamo Minsk
33 11 4 0 17 1 0 95-92 31
9
Vityaz
31 9 0 1 16 3 2 62-105 25
10
HC Sochi
34 8 1 2 21 2 0 76-127 24
11
Kunlun RS
33 6 2 3 21 1 0 72-116 23
East conference
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Salavat Yulaev
34 15 2 1 11 4 1 92-84 41
2
Metallurg
34 13 4 1 12 2 2 95-95 40
3
Avangard
32 11 6 1 10 4 0 85-93 40
4
Tractor
34 10 2 2 16 3 1 91-104 32
5
Amur
31 7 3 3 12 3 3 65-80 32
6
Ak Bars
34 14 1 0 18 1 0 74-72 31
7
Avtomobilist
33 10 1 3 16 1 2 78-84 31
8
Lada
31 6 2 2 12 8 1 67-89 29
9
Sibir
31 7 3 2 16 3 0 61-85 27
10
Admiral
31 5 1 3 17 3 2 61-94 23
11
Neftekhimik
33 7 2 0 20 2 2 69-114 22
12
Barys
34 3 2 3 23 2 1 65-119 19
Bobrov's Division
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
66 39 2 4 18 2 1 213-135 93
2
HC Spartak
66 35 3 1 19 4 4 226-182 86
3
Torpedo
66 27 5 2 26 3 3 184-173 74
4
HC Sochi
66 18 1 3 37 7 0 160-246 51
5
Vityaz
65 14 4 2 38 3 4 131-217 47
Chernyshev division
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Avangard
65 31 9 3 18 4 0 206-172 90
2
Salavat Yulaev
65 34 4 2 19 4 2 188-138 86
3
Amur
65 23 3 3 24 5 7 154-167 70
4
Sibir
65 19 3 5 28 7 3 143-174 64
5
Admiral
65 14 4 3 33 5 6 143-186 53
6
Barys
65 11 4 5 37 5 3 134-197 48
Tarasov division
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
HC Dynamo
65 30 9 4 16 3 3 204-152 92
2
Lokomotiv
65 33 7 2 18 1 4 167-133 89
3
Severstal
65 30 1 5 21 5 3 195-173 80
4
CSKA
65 29 2 1 26 6 1 184-158 71
5
HC Dinamo Minsk
66 25 5 1 30 3 2 175-171 67
6
Kunlun RS
65 14 5 4 36 4 2 151-213 52
Kharlamov Division
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Metallurg
65 32 7 2 17 3 4 204-165 89
2
Ak Bars
65 31 6 2 24 2 0 165-132 80
3
Avtomobilist
66 24 5 6 23 4 4 157-156 78
4
Tractor
65 26 5 3 25 4 2 173-162 74
5
Lada
65 23 2 4 22 10 4 153-163 72
6
Neftekhimik
66 19 6 1 26 8 6 151-196 66
Bobrov's Division
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
5 4 0 0 1 0 0 16-8 8
2
HC Spartak
5 3 0 0 2 0 0 18-12 6
3
HC Sochi
5 2 0 0 3 0 0 8-17 4
4
Vityaz
5 1 1 0 3 0 0 10-16 4
5
Torpedo
5 0 0 0 4 1 0 12-21 1
Chernyshev division
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Amur
5 4 0 1 0 0 0 16-7 10
2
Sibir
5 1 1 1 1 1 0 11-12 7
3
Admiral
5 3 0 0 2 0 0 16-10 6
4
Avangard
5 3 0 0 2 0 0 18-15 6
5
Salavat Yulaev
5 2 0 0 2 1 0 10-10 5
6
Barys
5 1 0 0 4 0 0 8-16 2
Tarasov division
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Severstal
5 3 1 1 0 0 0 16-8 10
2
HC Dynamo
5 2 2 1 0 0 0 16-9 10
3
Kunlun RS
5 3 0 0 2 0 0 15-11 6
4
HC Dinamo Minsk
5 3 0 0 2 0 0 12-10 6
5
CSKA
5 2 0 0 2 1 0 15-14 5
6
Lokomotiv
5 1 1 0 2 0 1 12-14 5
Kharlamov Division
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Ak Bars
5 3 0 0 2 0 0 10-5 6
2
Metallurg
5 2 0 0 2 0 1 11-11 5
3
Avtomobilist
5 2 0 0 2 1 0 12-14 5
4
Neftekhimik
5 0 1 0 2 1 1 8-13 4
5
Tractor
5 1 0 0 4 0 0 10-19 2
6
Lada
5 0 0 0 4 0 1 4-13 1
Bobrov's Division
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
34 21 2 1 8 2 0 118-63 50
2
HC Spartak
32 18 3 1 10 0 0 118-94 44
3
Torpedo
32 14 3 2 10 2 1 93-82 41
4
HC Sochi
32 10 0 1 16 5 0 84-119 27
5
Vityaz
34 5 4 1 22 0 2 69-112 22
Chernyshev division
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Avangard
33 20 3 2 8 0 0 121-79 50
2
Salavat Yulaev
31 19 2 1 8 0 1 96-54 45
3
Amur
34 16 0 0 12 2 4 89-87 38
4
Sibir
34 12 0 3 12 4 3 82-89 37
5
Admiral
34 9 3 0 16 2 4 82-92 30
6
Barys
31 8 2 2 14 3 2 69-78 29
Tarasov division
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
HC Dynamo
31 15 4 2 8 1 1 106-73 44
2
Lokomotiv
34 14 6 0 12 1 1 81-75 42
3
Severstal
34 15 1 2 11 3 2 102-98 41
4
CSKA
33 16 1 0 14 1 1 99-77 36
5
HC Dinamo Minsk
33 14 1 1 13 2 2 80-79 36
6
Kunlun RS
32 8 3 1 15 3 2 79-97 29
Kharlamov Division
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Metallurg
31 19 3 1 5 1 2 109-70 49
2
Ak Bars
31 17 5 2 6 1 0 91-60 49
3
Avtomobilist
33 14 4 3 7 3 2 79-72 47
4
Neftekhimik
33 12 4 1 6 6 4 82-82 44
5
Lada
34 17 0 2 10 2 3 86-74 43
6
Tractor
31 16 3 1 9 1 1 82-58 42
Bobrov's Division
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
32 18 0 3 10 0 1 95-72 43
2
HC Spartak
34 17 0 0 9 4 4 108-88 42
3
Torpedo
34 13 2 0 16 1 2 91-91 33
4
Vityaz
31 9 0 1 16 3 2 62-105 25
5
HC Sochi
34 8 1 2 21 2 0 76-127 24
Chernyshev division
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Salavat Yulaev
34 15 2 1 11 4 1 92-84 41
2
Avangard
32 11 6 1 10 4 0 85-93 40
3
Amur
31 7 3 3 12 3 3 65-80 32
4
Sibir
31 7 3 2 16 3 0 61-85 27
5
Admiral
31 5 1 3 17 3 2 61-94 23
6
Barys
34 3 2 3 23 2 1 65-119 19
Tarasov division
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
HC Dynamo
34 15 5 2 8 2 2 98-79 48
2
Lokomotiv
31 19 1 2 6 0 3 86-58 47
3
Severstal
31 15 0 3 10 2 1 93-75 39
4
CSKA
32 13 1 1 12 5 0 85-81 35
5
HC Dinamo Minsk
33 11 4 0 17 1 0 95-92 31
6
Kunlun RS
33 6 2 3 21 1 0 72-116 23
Kharlamov Division
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Metallurg
34 13 4 1 12 2 2 95-95 40
2
Tractor
34 10 2 2 16 3 1 91-104 32
3
Ak Bars
34 14 1 0 18 1 0 74-72 31
4
Avtomobilist
33 10 1 3 16 1 2 78-84 31
5
Lada
31 6 2 2 12 8 1 67-89 29
6
Neftekhimik
33 7 2 0 20 2 2 69-114 22
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
66 39 2 4 18 2 1 213-135 93
2
HC Dynamo
65 30 9 4 16 3 3 204-152 92
3
Avangard
65 31 9 3 18 4 0 206-172 90
4
Lokomotiv
65 33 7 2 18 1 4 167-133 89
5
Metallurg
65 32 7 2 17 3 4 204-165 89
6
HC Spartak
66 35 3 1 19 4 4 226-182 86
7
Salavat Yulaev
65 34 4 2 19 4 2 188-138 86
8
Ak Bars
65 31 6 2 24 2 0 165-132 80
9
Severstal
65 30 1 5 21 5 3 195-173 80
10
Avtomobilist
66 24 5 6 23 4 4 157-156 78
11
Torpedo
66 27 5 2 26 3 3 184-173 74
12
Tractor
65 26 5 3 25 4 2 173-162 74
13
Lada
65 23 2 4 22 10 4 153-163 72
14
CSKA
65 29 2 1 26 6 1 184-158 71
15
Amur
65 23 3 3 24 5 7 154-167 70
16
HC Dinamo Minsk
66 25 5 1 30 3 2 175-171 67
17
Neftekhimik
66 19 6 1 26 8 6 151-196 66
18
Sibir
65 19 3 5 28 7 3 143-174 64
19
Admiral
65 14 4 3 33 5 6 143-186 53
20
Kunlun RS
65 14 5 4 36 4 2 151-213 52
21
HC Sochi
66 18 1 3 37 7 0 160-246 51
22
Barys
65 11 4 5 37 5 3 134-197 48
23
Vityaz
65 14 4 2 38 3 4 131-217 47
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Amur
5 4 0 1 0 0 0 16-7 10
2
Severstal
5 3 1 1 0 0 0 16-8 10
3
HC Dynamo
5 2 2 1 0 0 0 16-9 10
4
SKA
5 4 0 0 1 0 0 16-8 8
5
Sibir
5 1 1 1 1 1 0 11-12 7
6
HC Spartak
5 3 0 0 2 0 0 18-12 6
7
Admiral
5 3 0 0 2 0 0 16-10 6
8
Ak Bars
5 3 0 0 2 0 0 10-5 6
9
Kunlun RS
5 3 0 0 2 0 0 15-11 6
10
Avangard
5 3 0 0 2 0 0 18-15 6
11
HC Dinamo Minsk
5 3 0 0 2 0 0 12-10 6
12
CSKA
5 2 0 0 2 1 0 15-14 5
13
Metallurg
5 2 0 0 2 0 1 11-11 5
14
Salavat Yulaev
5 2 0 0 2 1 0 10-10 5
15
Avtomobilist
5 2 0 0 2 1 0 12-14 5
16
Lokomotiv
5 1 1 0 2 0 1 12-14 5
17
HC Sochi
5 2 0 0 3 0 0 8-17 4
18
Vityaz
5 1 1 0 3 0 0 10-16 4
19
Neftekhimik
5 0 1 0 2 1 1 8-13 4
20
Barys
5 1 0 0 4 0 0 8-16 2
21
Tractor
5 1 0 0 4 0 0 10-19 2
22
Torpedo
5 0 0 0 4 1 0 12-21 1
23
Lada
5 0 0 0 4 0 1 4-13 1
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
34 21 2 1 8 2 0 118-63 50
2
Avangard
33 20 3 2 8 0 0 121-79 50
3
Metallurg
31 19 3 1 5 1 2 109-70 49
4
Ak Bars
31 17 5 2 6 1 0 91-60 49
5
Avtomobilist
33 14 4 3 7 3 2 79-72 47
6
Salavat Yulaev
31 19 2 1 8 0 1 96-54 45
7
HC Spartak
32 18 3 1 10 0 0 118-94 44
8
HC Dynamo
31 15 4 2 8 1 1 106-73 44
9
Neftekhimik
33 12 4 1 6 6 4 82-82 44
10
Lada
34 17 0 2 10 2 3 86-74 43
11
Tractor
31 16 3 1 9 1 1 82-58 42
12
Lokomotiv
34 14 6 0 12 1 1 81-75 42
13
Severstal
34 15 1 2 11 3 2 102-98 41
14
Torpedo
32 14 3 2 10 2 1 93-82 41
15
Amur
34 16 0 0 12 2 4 89-87 38
16
Sibir
34 12 0 3 12 4 3 82-89 37
17
CSKA
33 16 1 0 14 1 1 99-77 36
18
HC Dinamo Minsk
33 14 1 1 13 2 2 80-79 36
19
Admiral
34 9 3 0 16 2 4 82-92 30
20
Kunlun RS
32 8 3 1 15 3 2 79-97 29
21
Barys
31 8 2 2 14 3 2 69-78 29
22
HC Sochi
32 10 0 1 16 5 0 84-119 27
23
Vityaz
34 5 4 1 22 0 2 69-112 22
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
HC Dynamo
34 15 5 2 8 2 2 98-79 48
2
Lokomotiv
31 19 1 2 6 0 3 86-58 47
3
SKA
32 18 0 3 10 0 1 95-72 43
4
HC Spartak
34 17 0 0 9 4 4 108-88 42
5
Salavat Yulaev
34 15 2 1 11 4 1 92-84 41
6
Metallurg
34 13 4 1 12 2 2 95-95 40
7
Avangard
32 11 6 1 10 4 0 85-93 40
8
Severstal
31 15 0 3 10 2 1 93-75 39
9
CSKA
32 13 1 1 12 5 0 85-81 35
10
Torpedo
34 13 2 0 16 1 2 91-91 33
11
Tractor
34 10 2 2 16 3 1 91-104 32
12
Amur
31 7 3 3 12 3 3 65-80 32
13
Ak Bars
34 14 1 0 18 1 0 74-72 31
14
HC Dinamo Minsk
33 11 4 0 17 1 0 95-92 31
15
Avtomobilist
33 10 1 3 16 1 2 78-84 31
16
Lada
31 6 2 2 12 8 1 67-89 29
17
Sibir
31 7 3 2 16 3 0 61-85 27
18
Vityaz
31 9 0 1 16 3 2 62-105 25
19
HC Sochi
34 8 1 2 21 2 0 76-127 24
20
Kunlun RS
33 6 2 3 21 1 0 72-116 23
21
Admiral
31 5 1 3 17 3 2 61-94 23
22
Neftekhimik
33 7 2 0 20 2 2 69-114 22
23
Barys
34 3 2 3 23 2 1 65-119 19

Echipe de start

Starting lineups temporary unavailable

M — Minutes G — Pucuri A — Assists P — Puncte
Vityaz

Dmitry Ryabykin
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Maxim Dorozhko
gk. 41 -110 0 0
Dmitriy Shikin
gk. 30 -78 0 0
Yaroslav Malkov
gk. 0 0 0 0
Vladislav Valentsov
df. 62 3 9 12
Egor Voronkov
df. 61 1 10 11
Jérémy Roy
df. 61 4 26 30
Ruslan Pedan
df. 57 7 11 18
Yaroslav Busygin
df. 52 0 6 6
Nikolai Timashov
df. 46 2 3 5
Igor Golovkov
df. 45 0 1 1
Filat Zotov
df. 28 1 0 1
Kirill Vasilyev
df. 16 0 1 1
David Shvangiradze
df. 2 0 0 0
Derek Barach
fw. 62 9 24 33
Alexander Yaremchuk
fw. 56 12 11 23
Ivan Savchik
fw. 56 9 10 19
Vladislav Kara
fw. 46 5 7 12
Igor Ugolnikov
fw. 44 4 4 8
Ivan Kozlov
fw. 44 0 3 3
Vladimir Galuzin
fw. 44 6 10 16
Vladislav Tsitsyura
fw. 43 8 14 22
Egor Zubov
fw. 42 0 1 1
Ivan Ezhov
fw. 40 4 4 8
Aleksandr Darin
fw. 39 7 13 20
Nikita Almazov
fw. 37 1 0 1
Stanislav Yarovoi
fw. 36 4 7 11
Vitaly Popov
fw. 34 2 1 3
Scott Wilson
fw. 33 19 9 28
Ilya Arkalov
fw. 28 3 3 6
Nikita Goncharov
fw. 28 1 1 2
Ivan Vorobiev
fw. 27 9 4 13
Alexander Mirzabalayev
fw. 9 0 0 0
Ilya Anufriev
fw. 6 0 0 0
Ivan Detkov
fw. 6 0 0 0
HC Dinamo Minsk

Dmitriy Kvartalnov
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Aleksey Kolosov
gk. 42 -94 0 0
Dylan Ferguson
gk. 21 -45 0 0
Yegor Velmakin
gk. 7 -14 0 0
Kodie Curran
df. 60 7 20 27
Yanni Kaldis
df. 51 7 15 22
Dmitri Korobov
df. 48 1 3 4
Robert Hamilton
df. 48 3 16 19
Dmitriy Deryabin
df. 45 1 4 5
Nikita Smirnov
df. 45 2 11 13
Ilya Shinkevich
df. 36 0 0 0
Arseniy Brinkman
df. 25 1 1 2
Nikita Zhikharev
df. 20 0 1 1
Ilya Sushko
df. 19 0 0 0
Pavel Denisov
df. 19 1 2 3
Oleg Pozhigan
df. 9 0 0 0
Konstantin Volochko
df. 1 0 1 1
Dmitry Znakharenko
df. 0 0 0 0
Alexander V. Volkov
fw. 62 18 21 39
Vadim Moroz
fw. 61 11 11 22
Nick Merkley
fw. 59 14 16 30
Sam Anas
fw. 58 20 24 44
Andrei Stas
fw. 56 10 7 17
Vyacheslav Osnovin
fw. 53 2 10 12
Daniil Sotishvili
fw. 52 9 1 10
Roman Gorbunov
fw. 47 15 16 31
Sergey Kuznetsov
fw. 46 7 9 16
Nikita Pyshkaylo
fw. 42 5 6 11
Vladislav Kodola
fw. 42 3 11 14
Yegor Borikov
fw. 41 5 3 8
Vitaly Pinchuyk
fw. 37 9 12 21
Timofey Kovgorenya
fw. 35 3 3 6
Yegor Ignatenko
fw. 33 2 0 2
Daniil Lipsky
fw. 29 2 2 4
Tanner Fritz
fw. 12 2 7 9
Stepan Zvyagin
fw. 10 0 1 1
Brett Ritchie
fw. 6 0 0 0
Valentin Demchenko
fw. 2 0 0 0
Ivan Sekerin
fw. 1 0 0 0

Postat de:

NicPopescu
NicPopescu
Managerul siteului
Need Register or Need Login pentru a accesa continut unic: statistici, cele mai bune cote, tendinte si sfaturi utile. Autentificare / Inregistrare
Copy the token