Meciuri azi

This match has ended, please select an alternative match to bet on
1 X 2
SP TP
15:30
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Avangard – Lada: ponturi pariuri
15:30
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Barys – Avtomobilist: ponturi pariuri
16:00
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Tractor – Vityaz: ponturi pariuri
16:00
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Metallurg – Amur: ponturi pariuri
18:30
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
CSKA – Sibir: ponturi pariuri
Arata tot

Vityaz — CSKA: ponturi pariuri 7 decembrie 2023

Cote Vityaz — CSKA

Calculeaza castigul net Introdu suma pe care vrei sa o pariezi si in tabel iti va aparea suma pe care o poti castiga in functie de cotele curente.
coin
100 RON
500 RON
1000 RON
5000 RON
Fulltime
Total
Casa de pariuri 1 X 2 S 4.5 P 4.5
3.85
4.00
1.75
Castigurile nete reprezinta diferenta dintre castigurile totale si miza pariului. Exemplu: 100 RON miza * 1.50 cota = 150 RON (castiguri nete in acest caz 50 RON)

Bonusuri pentru pariuri pe meciul Vityaz – CSKA

Ultimele meciuri de la turneu

Vityaz
05.12.23
Vityaz
Salavat Yulaev
I
01.12.23
SKA
Vityaz
PO
29.11.23
Avangard
Vityaz
I
27.11.23
Barys
Vityaz
V
25.11.23
Vityaz
Ak Bars
I
19.11.23
Severstal
Vityaz
V
18.11.23
Severstal
Vityaz
I
16.11.23
HC Dinamo Minsk
Vityaz
V
14.11.23
HC Sochi
Vityaz
V
13.11.23
HC Sochi
Vityaz
V
10.11.23
Vityaz
Severstal
V
08.11.23
Vityaz
Torpedo
I
06.11.23
Vityaz
HC Dynamo
I
04.11.23
Vityaz
SKA
2
:
2
1
:
2
S
PS
30.10.23
Sibir
Vityaz
2
:
2
1
:
0
S
PS
28.10.23
Amur
Vityaz
I
26.10.23
Admiral
Vityaz
3
:
3
2
:
3
S
CS
24.10.23
HC Dynamo
Vityaz
I
21.10.23
Vityaz
Lokomotiv
V
18.10.23
Vityaz
Avangard
V
15.10.23
Avtomobilist
Vityaz
PO
13.10.23
Salavat Yulaev
Vityaz
I
11.10.23
Neftekhimik
Vityaz
I
09.10.23
HC Spartak
Vityaz
I
06.10.23
Vityaz
Barys
CO
04.10.23
Vityaz
Kunlun RS
V
02.10.23
CSKA
Vityaz
I
28.09.23
Vityaz
Lada
CO
26.09.23
Vityaz
Torpedo
I
22.09.23
HC Dinamo Minsk
Vityaz
I
20.09.23
Torpedo
Vityaz
I
18.09.23
Ak Bars
Vityaz
PO
16.09.23
Vityaz
Severstal
I
14.09.23
Vityaz
HC Spartak
I
09.09.23
Vityaz
Metallurg
I
08.09.23
Vityaz
Tractor
I
06.09.23
Vityaz
Admiral
1
:
1
2
:
1
S
CS
04.09.23
Vityaz
HC Dinamo Minsk
I
02.09.23
Vityaz
Amur
I
CSKA
05.12.23
Metallurg
CSKA
V
03.12.23
Tractor
CSKA
I
29.11.23
CSKA
HC Dinamo Minsk
V
27.11.23
CSKA
Lokomotiv
I
24.11.23
HC Dinamo Minsk
CSKA
V
22.11.23
Severstal
CSKA
V
20.11.23
SKA
CSKA
I
18.11.23
HC Sochi
CSKA
V
15.11.23
CSKA
Amur
V
13.11.23
CSKA
Neftekhimik
V
09.11.23
CSKA
Avangard
I
07.11.23
CSKA
Tractor
I
05.11.23
CSKA
Lada
I
02.11.23
HC Spartak
CSKA
V
28.10.23
Sibir
CSKA
V
26.10.23
Amur
CSKA
2
:
2
0
:
1
S
CS
24.10.23
Admiral
CSKA
PO
22.10.23
Ak Bars
CSKA
I
19.10.23
CSKA
Lokomotiv
V
16.10.23
CSKA
Kunlun RS
V
14.10.23
CSKA
HC Sochi
V
11.10.23
HC Spartak
CSKA
I
09.10.23
HC Sochi
CSKA
CO
06.10.23
CSKA
SKA
I
04.10.23
CSKA
Barys
V
02.10.23
CSKA
Vityaz
V
28.09.23
CSKA
HC Sochi
V
26.09.23
CSKA
Severstal
I
23.09.23
Lokomotiv
CSKA
V
21.09.23
Lada
CSKA
I
18.09.23
CSKA
Lokomotiv
I
16.09.23
CSKA
HC Spartak
CO
13.09.23
CSKA
HC Dynamo
I
10.09.23
Kunlun RS
CSKA
PO
08.09.23
Neftekhimik
CSKA
V
05.09.23
CSKA
Metallurg
I
03.09.23
CSKA
Admiral
V
01.09.23
CSKA
Ak Bars
I

Meciurile head-to-head: Vityaz — CSKA

KHL 2023-2024
02.10.23
CSKA
Vityaz
KHL 2022-2023
28.11.22
CSKA
Vityaz
20.11.22
Vityaz
CSKA
13.10.22
Vityaz
CSKA
14.09.22
CSKA
Vityaz
KHL 2021-2022
07.01.22
CSKA
Vityaz
05.11.21
Vityaz
CSKA
5
:
5
0
:
1
S
KHL 2020-2021
16.02.21
CSKA
Vityaz
27.12.20
Vityaz
CSKA
KHL 2019-2020
28.12.19
CSKA
Vityaz
Mai multe meciuri
West conference
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
66 39 2 4 18 2 1 213-135 93
2
HC Dynamo
65 30 9 4 16 3 3 204-152 92
3
Lokomotiv
66 34 7 2 18 1 4 171-135 91
4
HC Spartak
66 35 3 1 19 4 4 226-182 86
5
Severstal
65 30 1 5 21 5 3 195-173 80
6
Torpedo
66 27 5 2 26 3 3 184-173 74
7
CSKA
65 29 2 1 26 6 1 184-158 71
8
HC Dinamo Minsk
66 25 5 1 30 3 2 175-171 67
9
Kunlun RS
65 14 5 4 36 4 2 151-213 52
10
HC Sochi
66 18 1 3 37 7 0 160-246 51
11
Vityaz
65 14 4 2 38 3 4 131-217 47
East conference
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Avangard
65 31 9 3 18 4 0 206-172 90
2
Metallurg
65 32 7 2 17 3 4 204-165 89
3
Salavat Yulaev
66 35 4 2 19 4 2 191-138 88
4
Ak Bars
66 31 6 2 25 2 0 167-136 80
5
Avtomobilist
66 24 5 6 23 4 4 157-156 78
6
Tractor
65 26 5 3 25 4 2 173-162 74
7
Lada
65 23 2 4 22 10 4 153-163 72
8
Amur
65 23 3 3 24 5 7 154-167 70
9
Neftekhimik
66 19 6 1 26 8 6 151-196 66
10
Sibir
65 19 3 5 28 7 3 143-174 64
11
Admiral
66 14 4 3 34 5 6 143-189 53
12
Barys
65 11 4 5 37 5 3 134-197 48
West conference
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Severstal
5 3 1 1 0 0 0 16-8 10
2
HC Dynamo
5 2 2 1 0 0 0 16-9 10
3
SKA
5 4 0 0 1 0 0 16-8 8
4
Lokomotiv
5 2 1 0 1 0 1 15-14 7
5
HC Spartak
5 3 0 0 2 0 0 18-12 6
6
Kunlun RS
5 3 0 0 2 0 0 15-11 6
7
HC Dinamo Minsk
5 3 0 0 2 0 0 12-10 6
8
CSKA
5 2 0 0 2 1 0 15-14 5
9
HC Sochi
5 2 0 0 3 0 0 8-17 4
10
Vityaz
5 1 1 0 3 0 0 10-16 4
11
Torpedo
5 0 0 0 4 1 0 12-21 1
East conference
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Amur
5 4 0 1 0 0 0 16-7 10
2
Sibir
5 1 1 1 1 1 0 11-12 7
3
Ak Bars
5 3 0 0 2 0 0 11-7 6
4
Avangard
5 3 0 0 2 0 0 18-15 6
5
Salavat Yulaev
5 2 0 0 2 1 0 11-9 5
6
Metallurg
5 2 0 0 2 0 1 11-11 5
7
Avtomobilist
5 2 0 0 2 1 0 12-14 5
8
Admiral
5 2 0 0 3 0 0 14-12 4
9
Neftekhimik
5 0 1 0 2 1 1 8-13 4
10
Barys
5 1 0 0 4 0 0 8-16 2
11
Tractor
5 1 0 0 4 0 0 10-19 2
12
Lada
5 0 0 0 4 0 1 4-13 1
West conference
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
34 21 2 1 8 2 0 118-63 50
2
HC Spartak
32 18 3 1 10 0 0 118-94 44
3
HC Dynamo
31 15 4 2 8 1 1 106-73 44
4
Lokomotiv
34 14 6 0 12 1 1 81-75 42
5
Severstal
34 15 1 2 11 3 2 102-98 41
6
Torpedo
32 14 3 2 10 2 1 93-82 41
7
CSKA
33 16 1 0 14 1 1 99-77 36
8
HC Dinamo Minsk
33 14 1 1 13 2 2 80-79 36
9
Kunlun RS
32 8 3 1 15 3 2 79-97 29
10
HC Sochi
32 10 0 1 16 5 0 84-119 27
11
Vityaz
34 5 4 1 22 0 2 69-112 22
East conference
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Avangard
33 20 3 2 8 0 0 121-79 50
2
Metallurg
31 19 3 1 5 1 2 109-70 49
3
Ak Bars
32 17 5 2 7 1 0 93-64 49
4
Salavat Yulaev
32 20 2 1 8 0 1 99-54 47
5
Avtomobilist
33 14 4 3 7 3 2 79-72 47
6
Neftekhimik
33 12 4 1 6 6 4 82-82 44
7
Lada
34 17 0 2 10 2 3 86-74 43
8
Tractor
31 16 3 1 9 1 1 82-58 42
9
Amur
34 16 0 0 12 2 4 89-87 38
10
Sibir
34 12 0 3 12 4 3 82-89 37
11
Admiral
34 9 3 0 16 2 4 82-92 30
12
Barys
31 8 2 2 14 3 2 69-78 29
West conference
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Lokomotiv
32 20 1 2 6 0 3 90-60 49
2
HC Dynamo
34 15 5 2 8 2 2 98-79 48
3
SKA
32 18 0 3 10 0 1 95-72 43
4
HC Spartak
34 17 0 0 9 4 4 108-88 42
5
Severstal
31 15 0 3 10 2 1 93-75 39
6
CSKA
32 13 1 1 12 5 0 85-81 35
7
Torpedo
34 13 2 0 16 1 2 91-91 33
8
HC Dinamo Minsk
33 11 4 0 17 1 0 95-92 31
9
Vityaz
31 9 0 1 16 3 2 62-105 25
10
HC Sochi
34 8 1 2 21 2 0 76-127 24
11
Kunlun RS
33 6 2 3 21 1 0 72-116 23
East conference
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Salavat Yulaev
34 15 2 1 11 4 1 92-84 41
2
Metallurg
34 13 4 1 12 2 2 95-95 40
3
Avangard
32 11 6 1 10 4 0 85-93 40
4
Tractor
34 10 2 2 16 3 1 91-104 32
5
Amur
31 7 3 3 12 3 3 65-80 32
6
Ak Bars
34 14 1 0 18 1 0 74-72 31
7
Avtomobilist
33 10 1 3 16 1 2 78-84 31
8
Lada
31 6 2 2 12 8 1 67-89 29
9
Sibir
31 7 3 2 16 3 0 61-85 27
10
Admiral
32 5 1 3 18 3 2 61-97 23
11
Neftekhimik
33 7 2 0 20 2 2 69-114 22
12
Barys
34 3 2 3 23 2 1 65-119 19
Bobrov's Division
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
66 39 2 4 18 2 1 213-135 93
2
HC Spartak
66 35 3 1 19 4 4 226-182 86
3
Torpedo
66 27 5 2 26 3 3 184-173 74
4
HC Sochi
66 18 1 3 37 7 0 160-246 51
5
Vityaz
65 14 4 2 38 3 4 131-217 47
Chernyshev division
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Avangard
65 31 9 3 18 4 0 206-172 90
2
Salavat Yulaev
66 35 4 2 19 4 2 191-138 88
3
Amur
65 23 3 3 24 5 7 154-167 70
4
Sibir
65 19 3 5 28 7 3 143-174 64
5
Admiral
66 14 4 3 34 5 6 143-189 53
6
Barys
65 11 4 5 37 5 3 134-197 48
Tarasov division
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
HC Dynamo
65 30 9 4 16 3 3 204-152 92
2
Lokomotiv
66 34 7 2 18 1 4 171-135 91
3
Severstal
65 30 1 5 21 5 3 195-173 80
4
CSKA
65 29 2 1 26 6 1 184-158 71
5
HC Dinamo Minsk
66 25 5 1 30 3 2 175-171 67
6
Kunlun RS
65 14 5 4 36 4 2 151-213 52
Kharlamov Division
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Metallurg
65 32 7 2 17 3 4 204-165 89
2
Ak Bars
66 31 6 2 25 2 0 167-136 80
3
Avtomobilist
66 24 5 6 23 4 4 157-156 78
4
Tractor
65 26 5 3 25 4 2 173-162 74
5
Lada
65 23 2 4 22 10 4 153-163 72
6
Neftekhimik
66 19 6 1 26 8 6 151-196 66
Bobrov's Division
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
5 4 0 0 1 0 0 16-8 8
2
HC Spartak
5 3 0 0 2 0 0 18-12 6
3
HC Sochi
5 2 0 0 3 0 0 8-17 4
4
Vityaz
5 1 1 0 3 0 0 10-16 4
5
Torpedo
5 0 0 0 4 1 0 12-21 1
Chernyshev division
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Amur
5 4 0 1 0 0 0 16-7 10
2
Sibir
5 1 1 1 1 1 0 11-12 7
3
Avangard
5 3 0 0 2 0 0 18-15 6
4
Salavat Yulaev
5 2 0 0 2 1 0 11-9 5
5
Admiral
5 2 0 0 3 0 0 14-12 4
6
Barys
5 1 0 0 4 0 0 8-16 2
Tarasov division
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Severstal
5 3 1 1 0 0 0 16-8 10
2
HC Dynamo
5 2 2 1 0 0 0 16-9 10
3
Lokomotiv
5 2 1 0 1 0 1 15-14 7
4
Kunlun RS
5 3 0 0 2 0 0 15-11 6
5
HC Dinamo Minsk
5 3 0 0 2 0 0 12-10 6
6
CSKA
5 2 0 0 2 1 0 15-14 5
Kharlamov Division
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Ak Bars
5 3 0 0 2 0 0 11-7 6
2
Metallurg
5 2 0 0 2 0 1 11-11 5
3
Avtomobilist
5 2 0 0 2 1 0 12-14 5
4
Neftekhimik
5 0 1 0 2 1 1 8-13 4
5
Tractor
5 1 0 0 4 0 0 10-19 2
6
Lada
5 0 0 0 4 0 1 4-13 1
Bobrov's Division
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
34 21 2 1 8 2 0 118-63 50
2
HC Spartak
32 18 3 1 10 0 0 118-94 44
3
Torpedo
32 14 3 2 10 2 1 93-82 41
4
HC Sochi
32 10 0 1 16 5 0 84-119 27
5
Vityaz
34 5 4 1 22 0 2 69-112 22
Chernyshev division
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Avangard
33 20 3 2 8 0 0 121-79 50
2
Salavat Yulaev
32 20 2 1 8 0 1 99-54 47
3
Amur
34 16 0 0 12 2 4 89-87 38
4
Sibir
34 12 0 3 12 4 3 82-89 37
5
Admiral
34 9 3 0 16 2 4 82-92 30
6
Barys
31 8 2 2 14 3 2 69-78 29
Tarasov division
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
HC Dynamo
31 15 4 2 8 1 1 106-73 44
2
Lokomotiv
34 14 6 0 12 1 1 81-75 42
3
Severstal
34 15 1 2 11 3 2 102-98 41
4
CSKA
33 16 1 0 14 1 1 99-77 36
5
HC Dinamo Minsk
33 14 1 1 13 2 2 80-79 36
6
Kunlun RS
32 8 3 1 15 3 2 79-97 29
Kharlamov Division
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Metallurg
31 19 3 1 5 1 2 109-70 49
2
Ak Bars
32 17 5 2 7 1 0 93-64 49
3
Avtomobilist
33 14 4 3 7 3 2 79-72 47
4
Neftekhimik
33 12 4 1 6 6 4 82-82 44
5
Lada
34 17 0 2 10 2 3 86-74 43
6
Tractor
31 16 3 1 9 1 1 82-58 42
Bobrov's Division
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
32 18 0 3 10 0 1 95-72 43
2
HC Spartak
34 17 0 0 9 4 4 108-88 42
3
Torpedo
34 13 2 0 16 1 2 91-91 33
4
Vityaz
31 9 0 1 16 3 2 62-105 25
5
HC Sochi
34 8 1 2 21 2 0 76-127 24
Chernyshev division
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Salavat Yulaev
34 15 2 1 11 4 1 92-84 41
2
Avangard
32 11 6 1 10 4 0 85-93 40
3
Amur
31 7 3 3 12 3 3 65-80 32
4
Sibir
31 7 3 2 16 3 0 61-85 27
5
Admiral
32 5 1 3 18 3 2 61-97 23
6
Barys
34 3 2 3 23 2 1 65-119 19
Tarasov division
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Lokomotiv
32 20 1 2 6 0 3 90-60 49
2
HC Dynamo
34 15 5 2 8 2 2 98-79 48
3
Severstal
31 15 0 3 10 2 1 93-75 39
4
CSKA
32 13 1 1 12 5 0 85-81 35
5
HC Dinamo Minsk
33 11 4 0 17 1 0 95-92 31
6
Kunlun RS
33 6 2 3 21 1 0 72-116 23
Kharlamov Division
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Metallurg
34 13 4 1 12 2 2 95-95 40
2
Tractor
34 10 2 2 16 3 1 91-104 32
3
Ak Bars
34 14 1 0 18 1 0 74-72 31
4
Avtomobilist
33 10 1 3 16 1 2 78-84 31
5
Lada
31 6 2 2 12 8 1 67-89 29
6
Neftekhimik
33 7 2 0 20 2 2 69-114 22
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
66 39 2 4 18 2 1 213-135 93
2
HC Dynamo
65 30 9 4 16 3 3 204-152 92
3
Lokomotiv
66 34 7 2 18 1 4 171-135 91
4
Avangard
65 31 9 3 18 4 0 206-172 90
5
Metallurg
65 32 7 2 17 3 4 204-165 89
6
Salavat Yulaev
66 35 4 2 19 4 2 191-138 88
7
HC Spartak
66 35 3 1 19 4 4 226-182 86
8
Ak Bars
66 31 6 2 25 2 0 167-136 80
9
Severstal
65 30 1 5 21 5 3 195-173 80
10
Avtomobilist
66 24 5 6 23 4 4 157-156 78
11
Torpedo
66 27 5 2 26 3 3 184-173 74
12
Tractor
65 26 5 3 25 4 2 173-162 74
13
Lada
65 23 2 4 22 10 4 153-163 72
14
CSKA
65 29 2 1 26 6 1 184-158 71
15
Amur
65 23 3 3 24 5 7 154-167 70
16
HC Dinamo Minsk
66 25 5 1 30 3 2 175-171 67
17
Neftekhimik
66 19 6 1 26 8 6 151-196 66
18
Sibir
65 19 3 5 28 7 3 143-174 64
19
Admiral
66 14 4 3 34 5 6 143-189 53
20
Kunlun RS
65 14 5 4 36 4 2 151-213 52
21
HC Sochi
66 18 1 3 37 7 0 160-246 51
22
Barys
65 11 4 5 37 5 3 134-197 48
23
Vityaz
65 14 4 2 38 3 4 131-217 47
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Amur
5 4 0 1 0 0 0 16-7 10
2
Severstal
5 3 1 1 0 0 0 16-8 10
3
HC Dynamo
5 2 2 1 0 0 0 16-9 10
4
SKA
5 4 0 0 1 0 0 16-8 8
5
Lokomotiv
5 2 1 0 1 0 1 15-14 7
6
Sibir
5 1 1 1 1 1 0 11-12 7
7
HC Spartak
5 3 0 0 2 0 0 18-12 6
8
Kunlun RS
5 3 0 0 2 0 0 15-11 6
9
Ak Bars
5 3 0 0 2 0 0 11-7 6
10
Avangard
5 3 0 0 2 0 0 18-15 6
11
HC Dinamo Minsk
5 3 0 0 2 0 0 12-10 6
12
Salavat Yulaev
5 2 0 0 2 1 0 11-9 5
13
CSKA
5 2 0 0 2 1 0 15-14 5
14
Metallurg
5 2 0 0 2 0 1 11-11 5
15
Avtomobilist
5 2 0 0 2 1 0 12-14 5
16
Admiral
5 2 0 0 3 0 0 14-12 4
17
HC Sochi
5 2 0 0 3 0 0 8-17 4
18
Vityaz
5 1 1 0 3 0 0 10-16 4
19
Neftekhimik
5 0 1 0 2 1 1 8-13 4
20
Barys
5 1 0 0 4 0 0 8-16 2
21
Tractor
5 1 0 0 4 0 0 10-19 2
22
Torpedo
5 0 0 0 4 1 0 12-21 1
23
Lada
5 0 0 0 4 0 1 4-13 1
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
34 21 2 1 8 2 0 118-63 50
2
Avangard
33 20 3 2 8 0 0 121-79 50
3
Metallurg
31 19 3 1 5 1 2 109-70 49
4
Ak Bars
32 17 5 2 7 1 0 93-64 49
5
Salavat Yulaev
32 20 2 1 8 0 1 99-54 47
6
Avtomobilist
33 14 4 3 7 3 2 79-72 47
7
HC Spartak
32 18 3 1 10 0 0 118-94 44
8
HC Dynamo
31 15 4 2 8 1 1 106-73 44
9
Neftekhimik
33 12 4 1 6 6 4 82-82 44
10
Lada
34 17 0 2 10 2 3 86-74 43
11
Tractor
31 16 3 1 9 1 1 82-58 42
12
Lokomotiv
34 14 6 0 12 1 1 81-75 42
13
Severstal
34 15 1 2 11 3 2 102-98 41
14
Torpedo
32 14 3 2 10 2 1 93-82 41
15
Amur
34 16 0 0 12 2 4 89-87 38
16
Sibir
34 12 0 3 12 4 3 82-89 37
17
CSKA
33 16 1 0 14 1 1 99-77 36
18
HC Dinamo Minsk
33 14 1 1 13 2 2 80-79 36
19
Admiral
34 9 3 0 16 2 4 82-92 30
20
Kunlun RS
32 8 3 1 15 3 2 79-97 29
21
Barys
31 8 2 2 14 3 2 69-78 29
22
HC Sochi
32 10 0 1 16 5 0 84-119 27
23
Vityaz
34 5 4 1 22 0 2 69-112 22
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Lokomotiv
32 20 1 2 6 0 3 90-60 49
2
HC Dynamo
34 15 5 2 8 2 2 98-79 48
3
SKA
32 18 0 3 10 0 1 95-72 43
4
HC Spartak
34 17 0 0 9 4 4 108-88 42
5
Salavat Yulaev
34 15 2 1 11 4 1 92-84 41
6
Metallurg
34 13 4 1 12 2 2 95-95 40
7
Avangard
32 11 6 1 10 4 0 85-93 40
8
Severstal
31 15 0 3 10 2 1 93-75 39
9
CSKA
32 13 1 1 12 5 0 85-81 35
10
Torpedo
34 13 2 0 16 1 2 91-91 33
11
Tractor
34 10 2 2 16 3 1 91-104 32
12
Amur
31 7 3 3 12 3 3 65-80 32
13
Ak Bars
34 14 1 0 18 1 0 74-72 31
14
HC Dinamo Minsk
33 11 4 0 17 1 0 95-92 31
15
Avtomobilist
33 10 1 3 16 1 2 78-84 31
16
Lada
31 6 2 2 12 8 1 67-89 29
17
Sibir
31 7 3 2 16 3 0 61-85 27
18
Vityaz
31 9 0 1 16 3 2 62-105 25
19
HC Sochi
34 8 1 2 21 2 0 76-127 24
20
Kunlun RS
33 6 2 3 21 1 0 72-116 23
21
Admiral
32 5 1 3 18 3 2 61-97 23
22
Neftekhimik
33 7 2 0 20 2 2 69-114 22
23
Barys
34 3 2 3 23 2 1 65-119 19

Echipe de start

Starting lineups temporary unavailable

M — Minutes G — Pucuri A — Assists P — Puncte
Vityaz

Dmitry Ryabykin
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Maxim Dorozhko
gk. 27 -72 0 0
Dmitriy Shikin
gk. 20 -53 0 0
Yaroslav Malkov
gk. 0 0 0 0
Egor Voronkov
df. 39 1 7 8
Jérémy Roy
df. 39 2 19 21
Vladislav Valentsov
df. 39 1 6 7
Ruslan Pedan
df. 36 5 8 13
Igor Golovkov
df. 34 0 1 1
Yaroslav Busygin
df. 30 0 3 3
Nikolai Timashov
df. 26 1 1 2
Filat Zotov
df. 17 1 0 1
Kirill Vasilyev
df. 8 0 1 1
David Shvangiradze
df. 2 0 0 0
Derek Barach
fw. 39 7 16 23
Ivan Savchik
fw. 38 8 6 14
Alexander Yaremchuk
fw. 34 8 8 16
Vladislav Kara
fw. 33 3 7 10
Igor Ugolnikov
fw. 32 3 4 7
Egor Zubov
fw. 27 0 1 1
Ivan Ezhov
fw. 25 3 3 6
Ivan Kozlov
fw. 25 0 2 2
Stanislav Yarovoi
fw. 25 4 5 9
Vladimir Galuzin
fw. 25 5 4 9
Nikita Almazov
fw. 24 1 0 1
Vitaly Popov
fw. 23 1 1 2
Scott Wilson
fw. 22 12 8 20
Vladislav Tsitsyura
fw. 22 4 6 10
Ilya Arkalov
fw. 18 2 1 3
Aleksandr Darin
fw. 17 4 7 11
Ivan Vorobiev
fw. 13 3 1 4
Nikita Goncharov
fw. 13 0 1 1
Alexander Mirzabalayev
fw. 9 0 0 0
Ilya Anufriev
fw. 6 0 0 0
Ivan Detkov
fw. 3 0 0 0
CSKA

Sergey Fedorov
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Ivan Fedotov
gk. 22 -47 0 0
Aleksandr Sharychenkov
gk. 11 -25 0 0
Dmitri Gamzin
gk. 5 -7 0 0
Daniil Dornyanu
gk. 0 0 0 0
Kirill Samsonov
gk. 0 0 0 0
Vladislav Provolnev
df. 36 2 3 5
Yaroslaw Dyblenko
df. 35 1 8 9
Darren Dietz
df. 33 6 10 16
Nikita Nesterov
df. 32 8 14 22
Fredrik Claesson
df. 31 2 3 5
Nikolay Makarov
df. 28 0 2 2
Marsel Ibragimov
df. 25 1 6 7
Ivan Rogov
df. 10 0 0 0
Colby Williams
df. 9 0 4 4
Roman Kalinichenko
df. 9 0 0 0
Matvei Shuravin
df. 8 0 2 2
Yegor Bryutov
df. 5 0 0 0
Artyom Barabosha
df. 3 0 2 2
Mikhail Gordeev
df. 1 0 0 0
Maksim Sorkin
fw. 38 10 11 21
Pavel Karnaukhov
fw. 38 10 10 20
Sergei Plotnikov
fw. 38 8 9 17
Maxim Mamin
fw. 36 10 8 18
Takhir Mingachyov
fw. 32 3 4 7
Vitaly Abramov
fw. 32 8 11 19
Mikhail Grigorenko
fw. 31 9 15 24
Konstantin Okulov
fw. 30 6 19 25
Prokhor Poltapov
fw. 30 4 4 8
Andrei Svetlakov
fw. 29 4 7 11
Vladislav Kamenev
fw. 28 6 7 13
Anton Slepyshev
fw. 18 5 6 11
Yegor Fateyev
fw. 18 2 2 4
Ivan Yanchenko
fw. 17 0 1 1
Kirill Dolzhenkov
fw. 13 2 2 4
Vasily Dronyk
fw. 13 0 0 0
Danila Khulapov
fw. 3 0 0 0
Oleg Maistrenko
fw. 2 0 0 0
Yegor S. Solovyov
fw. 1 1 0 1

Postat de:

NicPopescu
NicPopescu
Managerul siteului
Need Register or Need Login pentru a accesa continut unic: statistici, cele mai bune cote, tendinte si sfaturi utile. Autentificare / Inregistrare
Copy the token