3:4
Vityaz — Avtomobilist Meci incheiat 14 octombrie 2020
Urmatorul meci pentru Vityaz
3 decembrie, 18:30
 
Vityaz
Torpedo
Urmatorul meci pentru Avtomobilist
6 decembrie, 16:00
 
Ak Bars
Avtomobilist
Aboneaza-te la ponturile de la cei mai buni tipsteri
Primesti zilnic o selectie de ponturi si pronosticuri de actualitate doar de la expertii si tipsterii Legalbet cu cele mai bune rezultate. Fara spam, doar pariuri!

Ponturi pariuri pentru meciul Vityaz — Avtomobilist

14 octombrie 2020, 19:30 (EEST)
14 octombrie 2020, 19:30 (EEST) Meci incheiat
Stadion: Vityaz Ice Palace (Podolsk, Russia)
Arbitru: Denis Bondar, Roman Shchenyov

Echipe de start

Echipele de start vor fi anuntate cu aproximativ o ora inainte de inceputul meciului

M — Minutes G — Pucuri A — Assists P — Puncte
Vityaz

Mikhail Kravec
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Ilya Ezhov
gk. 518 -23 0 0
Anton Todykov
gk. 155 -7 0 0
Linus Hultström
df. 284 2 5 7
Daniil Pylenkov
df. 245 1 4 5
Artyom Borodkin
df. 202 0 0 0
Igor Golovkov
df. 183 0 1 1
Egor Voronkov
df. 143 1 0 1
Yuriy Pautov
df. 137 1 2 3
Evgeniy Katichev
df. 50 0 0 0
Justin Danforth
fw. 275 7 8 15
Kaspars Daugavinsh
fw. 257 6 9 15
Mattias Tedenby
fw. 247 4 9 13
Fyodor Malykhin
fw. 206 3 4 7
Alexander Dergachyov
fw. 169 3 3 6
Svyatoslav Grebenshikov
fw. 161 3 1 4
Ivan Larichev
fw. 154 1 5 6
Evgeniy Artyuhin
fw. 145 2 0 2
Alexander Semin
fw. 134 3 4 7
Zakhar Bardakov
fw. 116 0 0 0
Dmitriy Lugin
fw. 112 1 6 7
Vitaly Popov
fw. 74 1 1 2
Artyom Ivanyuzhenkov
fw. 40 1 0 1
Nu vor juca
Petr Kochetkov
gk. 178 -8 0 0
Jakub Jeraber
df. 169 0 1 1
Danila Moiseev
fw. 130 0 1 1
Pavel Vorobei
df. 108 0 1 1
Pavel Varfolomeyev
fw. 60 1 1 2
Mikhail Smolin
fw. 26 1 0 1
Isaak Valitsky
fw. 17 0 0 0
Vyacheslav Sarayev
df. 12 0 0 0
Avtomobilist

Bill Peters
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Jakub Kovar
gk. 791 -27 2 2
Vladislav Gross
gk. 59 -2 0 0
Nikita Tryamkin
df. 352 1 6 7
Alexei Vasilevsky
df. 284 1 3 4
Sergey Zborovskii
df. 223 2 1 3
Mikhail Mamkin
df. 222 1 2 3
Maxim Berezin
df. 96 0 2 2
Denis Bodrov
df. 47 1 0 1
Daniil Zaycev
df. 7 0 0 0
Pavel Datsyuk
fw. 265 5 13 18
Piter Holland
fw. 264 3 8 11
Aleksey Makeev
fw. 237 10 9 19
Stanislav Bocharov
fw. 236 3 3 6
Dan Sexton
fw. 229 2 9 11
Vyacheslav Litovchenko
fw. 215 3 3 6
Pavel Kulikov
fw. 213 0 3 3
Brooks Macek
fw. 198 6 2 8
Anatoly Golyshev
fw. 169 6 4 10
Alexander Protapovich
fw. 142 0 0 0
Geoff Platt
fw. 139 1 2 3
Andrei Obidin
fw. 74 2 1 3
Ilja Ovchinnikov
fw. 55 1 1 2
Nu vor juca
Charles Genoway
df. 356 3 7 10
Georgy Belousov
fw. 172 3 5 8
Zakhar Arzamastsev
df. 110 0 2 2
Vladimir Galkin
gk. 59 -5 0 0
Mikhail Nazarov
fw. 38 0 0 0
Stepan Khripunov
fw. 21 1 1 2
Alexander Sevostyanov
df. 20 0 0 0
Nikita Setdikov
fw. 14 0 0 0
Stepan Ostrovsky
df. 9 0 0 0
Ilja Zakharov
fw. 8 0 0 0
Yuri Salov
df. 3 0 0 0
Leonid Fomin
gk. 0 0 0 0
Vladislav Leonthev
df. 0 0 0 0

Cote

Casa de pariuri 1 × 2 S 4.5 P 4.5
2.80
3.85
2.22
2.45
1.53
2.80
3.80
2.20
2.20
1.65
2.65
4.30
2.25
2.50
1.50
2.68
4.00
2.20
Calculeaza
castigul net

Meciurile head-to-head

KHL 2020-2021
22.09.20
Avtomobilist
Vityaz
KHL 2019-2020
24.09.19
Vityaz
Avtomobilist
04.09.19
Avtomobilist
Vityaz
KHL 2018-2019
22.02.19
Vityaz
Avtomobilist
02.02.19
Avtomobilist
Vityaz
1
:
1
3
:
2
S
KHL 2017-2018
11.01.18
Vityaz
Avtomobilist
10.10.17
Avtomobilist
Vityaz
KHL 2016-2017
29.11.16
Vityaz
Avtomobilist
3
:
2
22.10.16
Avtomobilist
Vityaz
2
:
1
KHL 2015-2016
24.11.15
Avtomobilist
Vityaz
3
:
2
Mai multe meciuri

Ultimele meciuri de la turneu

Vityaz
12.10.20
Vityaz
Amur
V
08.10.20
Vityaz
Ak Bars
2
:
2
2
:
3
S
PS
06.10.20
Vityaz
Lokomotiv
I
03.10.20
Vityaz
HC Dinamo Riga
V
01.10.20
Avangard
Vityaz
1
:
1
2
:
3
S
CS
26.09.20
Salavat Yulaev
Vityaz
I
24.09.20
Metallurg
Vityaz
V
22.09.20
Avtomobilist
Vityaz
CO
17.09.20
Vityaz
Tractor
I
15.09.20
Vityaz
HC Dinamo Minsk
I
13.09.20
Vityaz
Severstal
1
:
1
2
:
0
S
CS
08.09.20
HC Dinamo Riga
Vityaz
I
06.09.20
Neftekhimik
Vityaz
I
04.09.20
Ak Bars
Vityaz
V
Avtomobilist
11.10.20
Avtomobilist
Tractor
V
09.10.20
Avtomobilist
Metallurg
3
:
3
1
:
2
S
PS
07.10.20
Avtomobilist
Barys
V
02.10.20
Metallurg
Avtomobilist
V
30.09.20
Salavat Yulaev
Avtomobilist
V
28.09.20
Sibir
Avtomobilist
I
25.09.20
Avtomobilist
HC Dinamo Minsk
I
22.09.20
Avtomobilist
Vityaz
PO
20.09.20
Avtomobilist
Avangard
CO
17.09.20
Kunlun RS
Avtomobilist
V
15.09.20
Neftekhimik
Avtomobilist
V
11.09.20
Avtomobilist
Torpedo
3
:
3
0
:
1
S
PS
08.09.20
Avtomobilist
Kunlun RS
V
05.09.20
Avtomobilist
HC Spartak
V
03.09.20
Tractor
Avtomobilist
V

Clasamente

MJ — Meciuri jucate V — Meciuri castigate CO — Meciuri castigate in prelungiri CS — Meciuri castigate la shootout I — Meciuri pierdute PO — Meciuri pierdute in prelungiri PS — Meciuri pierdute la shootout G — Pucuri P — Puncte
West conference

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
16 10 0 2 3 1 0 49-33 25
2
SKA
16 9 0 0 4 1 2 48-43 21
3
Lokomotiv
15 7 2 1 4 0 1 44-29 21
4
HC Dinamo Minsk
14 6 2 2 3 0 1 46-37 21
5
HC Dynamo
15 7 1 0 5 1 1 43-38 18
6
Jokerit
12 8 0 0 3 1 0 44-22 17
7
Severstal
13 4 2 1 5 0 1 28-37 15
8
Vityaz
14 4 1 2 6 0 1 44-39 15
9
HC Spartak
14 4 0 1 7 2 0 34-48 12
10
HC Sochi
13 3 1 0 8 0 1 25-44 9
11
HC Dinamo Riga
13 1 0 1 8 1 2 24-39 7
East conference

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Avangard
17 10 1 0 3 1 2 49-30 25
2
Ak Bars
17 6 2 3 3 2 1 51-39 25
3
Metallurg
16 9 0 3 4 0 0 47-30 24
4
Avtomobilist
15 9 1 0 2 1 2 55-37 23
5
Salavat Yulaev
17 8 0 2 6 1 0 52-49 21
6
Tractor
15 7 0 1 5 1 1 36-29 18
7
Torpedo
15 4 0 2 7 2 0 41-46 14
8
Sibir
17 4 1 0 9 0 3 47-57 13
9
Barys
10 2 1 1 3 2 1 26-29 11
10
Neftekhimik
13 3 1 1 8 0 0 27-46 10
11
Amur
17 3 1 0 11 0 2 29-60 10
12
Kunlun RS
14 1 0 0 12 0 1 25-53 3
Bobrov's Division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
SKA
16 9 0 0 4 1 2 48-43 21
2
Jokerit
12 8 0 0 3 1 0 44-22 17
3
Severstal
13 4 2 1 5 0 1 28-37 15
4
Vityaz
14 4 1 2 6 0 1 44-39 15
5
HC Spartak
14 4 0 1 7 2 0 34-48 12
6
HC Sochi
13 3 1 0 8 0 1 25-44 9
Chernyshev division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Avangard
17 10 1 0 3 1 2 49-30 25
2
Salavat Yulaev
17 8 0 2 6 1 0 52-49 21
3
Sibir
17 4 1 0 9 0 3 47-57 13
4
Barys
10 2 1 1 3 2 1 26-29 11
5
Amur
17 3 1 0 11 0 2 29-60 10
6
Kunlun RS
14 1 0 0 12 0 1 25-53 3
Tarasov division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
16 10 0 2 3 1 0 49-33 25
2
Lokomotiv
15 7 2 1 4 0 1 44-29 21
3
HC Dinamo Minsk
14 6 2 2 3 0 1 46-37 21
4
HC Dynamo
15 7 1 0 5 1 1 43-38 18
5
HC Dinamo Riga
13 1 0 1 8 1 2 24-39 7
Kharlamov Division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Ak Bars
17 6 2 3 3 2 1 51-39 25
2
Metallurg
16 9 0 3 4 0 0 47-30 24
3
Avtomobilist
15 9 1 0 2 1 2 55-37 23
4
Tractor
15 7 0 1 5 1 1 36-29 18
5
Torpedo
15 4 0 2 7 2 0 41-46 14
6
Neftekhimik
13 3 1 1 8 0 0 27-46 10
Teams, that are located in first place in their divisions, will be placed in the first and second spots in the conference standings, depending on the number of points scored throughout all games in the regular season.
Clasamentul principal

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Avangard
17 10 1 0 3 1 2 49-30 25
2
CSKA
16 10 0 2 3 1 0 49-33 25
3
Ak Bars
17 6 2 3 3 2 1 51-39 25
4
Metallurg
16 9 0 3 4 0 0 47-30 24
5
Avtomobilist
15 9 1 0 2 1 2 55-37 23
6
SKA
16 9 0 0 4 1 2 48-43 21
7
Salavat Yulaev
17 8 0 2 6 1 0 52-49 21
8
Lokomotiv
15 7 2 1 4 0 1 44-29 21
9
HC Dinamo Minsk
14 6 2 2 3 0 1 46-37 21
10
HC Dynamo
15 7 1 0 5 1 1 43-38 18
11
Tractor
15 7 0 1 5 1 1 36-29 18
12
Jokerit
12 8 0 0 3 1 0 44-22 17
13
Severstal
13 4 2 1 5 0 1 28-37 15
14
Vityaz
14 4 1 2 6 0 1 44-39 15
15
Torpedo
15 4 0 2 7 2 0 41-46 14
16
Sibir
17 4 1 0 9 0 3 47-57 13
17
HC Spartak
14 4 0 1 7 2 0 34-48 12
18
Barys
10 2 1 1 3 2 1 26-29 11
19
Neftekhimik
13 3 1 1 8 0 0 27-46 10
20
Amur
17 3 1 0 11 0 2 29-60 10
21
HC Sochi
13 3 1 0 8 0 1 25-44 9
22
HC Dinamo Riga
13 1 0 1 8 1 2 24-39 7
23
Kunlun RS
14 1 0 0 12 0 1 25-53 3
Ultimele 5 meciuri

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Metallurg
5 4 0 1 0 0 0 21-9 10
2
Lokomotiv
5 2 2 1 0 0 0 17-7 10
3
Avtomobilist
5 4 0 0 0 0 1 16-10 9
4
Jokerit
5 4 0 0 1 0 0 21-10 8
5
Tractor
5 3 0 1 1 0 0 16-11 8
6
Ak Bars
5 2 0 1 0 1 1 15-9 8
7
HC Dinamo Minsk
5 2 0 1 1 0 1 14-10 7
8
Vityaz
5 2 0 1 1 0 1 16-13 7
9
CSKA
5 3 0 0 2 0 0 16-15 6
10
Torpedo
5 2 0 1 2 0 0 13-12 6
11
Avangard
5 2 0 0 2 0 1 14-11 5
12
HC Dynamo
5 2 0 0 2 1 0 14-15 5
13
SKA
5 2 0 0 2 0 1 13-15 5
14
Amur
5 2 0 0 2 0 1 10-15 5
15
Salavat Yulaev
5 1 0 1 2 1 0 13-15 5
16
HC Spartak
5 1 0 1 2 1 0 17-22 5
17
Barys
5 0 1 1 2 0 1 11-12 5
18
HC Sochi
5 2 0 0 3 0 0 13-18 4
19
Neftekhimik
5 1 1 0 3 0 0 10-18 4
20
Severstal
5 1 0 1 3 0 0 10-16 4
21
Sibir
5 1 0 0 2 0 2 11-16 4
22
HC Dinamo Riga
5 0 0 0 3 0 2 9-21 2
23
Kunlun RS
5 0 0 0 5 0 0 12-22 0
Gazde

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Avangard
9 7 1 0 0 0 1 28-11 17
2
Ak Bars
8 4 1 1 1 0 1 24-15 13
3
Avtomobilist
9 4 1 0 1 1 2 30-22 13
4
Metallurg
9 6 0 0 3 0 0 26-18 12
5
CSKA
7 5 0 0 1 1 0 21-11 11
6
Lokomotiv
8 4 1 0 2 0 1 25-18 11
7
Salavat Yulaev
9 4 0 1 3 1 0 29-27 11
8
Jokerit
7 5 0 0 2 0 0 31-14 10
9
Torpedo
8 4 0 0 2 2 0 27-24 10
10
HC Dinamo Minsk
8 3 1 1 3 0 0 24-22 10
11
Sibir
8 3 1 0 2 0 2 28-28 10
12
HC Spartak
9 3 0 1 3 2 0 28-27 10
13
SKA
8 4 0 0 3 0 1 22-23 9
14
Tractor
7 3 0 0 2 1 1 17-13 8
15
Amur
7 3 0 0 3 0 1 13-18 7
16
Vityaz
7 2 0 1 3 0 1 19-20 7
17
Severstal
6 2 1 0 3 0 0 15-20 6
18
Neftekhimik
8 1 1 1 5 0 0 17-25 6
19
Barys
5 1 0 1 1 1 1 13-14 6
20
HC Dinamo Riga
7 1 0 1 4 0 1 13-15 5
21
HC Dynamo
5 2 0 0 3 0 0 16-13 4
22
Kunlun RS
4 1 0 0 2 0 1 7-12 3
23
HC Sochi
6 1 0 0 4 0 1 10-21 3
Oaspeti

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
HC Dynamo
10 5 1 0 2 1 1 27-25 14
2
CSKA
9 5 0 2 2 0 0 28-22 14
3
SKA
8 5 0 0 1 1 1 26-20 12
4
Metallurg
7 3 0 3 1 0 0 21-12 12
5
Ak Bars
9 2 1 2 2 2 0 27-24 12
6
HC Dinamo Minsk
6 3 1 1 0 0 1 22-15 11
7
Avtomobilist
6 5 0 0 1 0 0 25-15 10
8
Tractor
8 4 0 1 3 0 0 19-16 10
9
Salavat Yulaev
8 4 0 1 3 0 0 23-22 10
10
Lokomotiv
7 3 1 1 2 0 0 19-11 10
11
Severstal
7 2 1 1 2 0 1 13-17 9
12
Avangard
8 3 0 0 3 1 1 21-19 8
13
Vityaz
7 2 1 1 3 0 0 25-19 8
14
Jokerit
5 3 0 0 1 1 0 13-8 7
15
HC Sochi
7 2 1 0 4 0 0 15-23 6
16
Barys
5 1 1 0 2 1 0 13-15 5
17
Neftekhimik
5 2 0 0 3 0 0 10-21 4
18
Torpedo
7 0 0 2 5 0 0 14-22 4
19
Sibir
9 1 0 0 7 0 1 19-29 3
20
Amur
10 0 1 0 8 0 1 16-42 3
21
HC Spartak
5 1 0 0 4 0 0 6-21 2
22
HC Dinamo Riga
6 0 0 0 4 1 1 11-24 2
23
Kunlun RS
10 0 0 0 10 0 0 18-41 0
KHL
Week 7
Indiciu: tasteaza '@' inainte de numele de utilizator pentru a gasi utilizatorul
Inchide