1:4
Tractor — SKA Meci incheiat 8 decembrie 2021
Aboneaza-te la ponturile de la cei mai buni tipsteri
Primesti zilnic o selectie de ponturi si pronosticuri de actualitate doar de la expertii si tipsterii Legalbet cu cele mai bune rezultate. Fara spam, doar pariuri!

Ponturi pariuri pentru meciul Tractor — SKA 8 decembrie 2021

8 decembrie 2021, 16:00 (EET) Meci incheiat
Stadion: Traktor Arena (Chelyabinsk, Russia)
Arbitru: Aleksey Ravodin, Konstantin Olenin

Betting bonuses for meeting Tractor - SKA

Echipe de start

Starting lineups temporary unavailable

M — Minutes G — Pucuri A — Assists P — Puncte
Tractor

Anvar Gatiyatulin
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Roman Will
gk. 1,783 -67 0 0
Emil Garipov
gk. 533 -24 0 0
Nick Bailen
df. 824 5 31 36
Albert Yarullin
df. 759 5 10 15
Lawrence Pilut
df. 614 0 6 6
Ilya Karpykhin
df. 568 3 4 7
Sergey Telegin
df. 544 1 5 6
Roman Manuhov
df. 250 0 0 0
Igor Isayev
df. 125 0 3 3
Lukas Sedlak
fw. 704 14 16 30
Sergei Kalinin
fw. 694 6 9 15
Teemu Pulkkinen
fw. 640 18 6 24
Vladimir Tkachyov
fw. 632 7 16 23
Nikita Tertyshny
fw. 627 18 13 31
Vitaly Abramov
fw. 509 5 8 13
Thomash Gika
fw. 454 6 17 23
Kirill Kapustin
fw. 317 3 3 6
Andrei Stas
fw. 191 4 1 5
Vitaly Kravtsov
fw. 172 5 3 8
Aleksey Potapov
fw. 106 0 0 0
Artyom Shvaryov
fw. 46 0 0 0
Artem Udot
fw. 8 0 0 0
Nu vor juca
Alexei Byvaltsev
fw. 665 2 13 15
Vyacheslav Osnovin
fw. 475 4 7 11
Evgeny Kulik
df. 422 1 2 3
Yegor Fateyev
fw. 272 1 2 3
Aleksandr Kirpichnikov
df. 190 0 0 0
Marsel Sholokhov
fw. 150 1 2 3
Mikhail Goryunov-Rolgizer
fw. 61 0 0 0
Dmitry Alexeyev
df. 36 0 0 0
Maxim Shabanov
fw. 28 0 0 0
Artem Danilov
gk. 0 0 0 0
Konstantin Lukin
fw. 0 0 0 0
SKA

Valeriy Bragin
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Lars Johansson
gk. 1,374 -40 1 1
Aleksandr Samonov
gk. 279 -18 0 0
Met Robinson
df. 605 2 6 8
Daniil Pylenkov
df. 447 2 5 7
Nikita Kamalov
df. 132 0 2 2
Grigoriy Gryaznov
df. 110 1 0 1
Nikita Sedov
df. 73 0 0 0
Georgi Solyannikov
df. 49 0 0 0
Nikita Lisov
df. 20 0 0 0
Joonas Kemppainen
fw. 611 13 12 25
Andrei Kuzmenko
fw. 575 15 23 38
Anton Burdasov
fw. 490 15 13 28
Danila Moiseev
fw. 423 3 5 8
Mikhail Vorobyov
fw. 389 3 9 12
Kirill Marchenko
fw. 374 11 7 18
Nikita Gusev
fw. 367 5 15 20
Emil Galimov
fw. 310 2 3 5
Vladislav Tsitsyura
fw. 282 3 4 7
Alexander Volkov
fw. 155 0 2 2
Valentin Zykov
fw. 152 3 0 3
Leo Komarov
fw. 134 0 0 0
Zakhar Bardakov
fw. 83 1 2 3
Nu vor juca
Oscar Fantenberg
df. 560 0 3 3
Stepan Falkovski
df. 501 0 8 8
Igor Odgiganov
df. 425 3 7 10
Kirill Kirsanov
df. 418 0 4 4
Marat Khusnutdinov
fw. 418 4 7 11
Ivan Morozov
fw. 264 4 4 8
Evgeny Ketov
fw. 251 1 1 2
iaroslav Askarov
gk. 238 -8 0 0
Dmitriy Nikolaev
gk. 233 -6 0 0
Evgeny Timkin
fw. 183 3 0 3
Mikko Lehtonen
df. 180 1 2 3
Vasily Tokranov
df. 111 1 0 1
Matvei Michkov
fw. 101 2 3 5
Artem Shvets-Rogovoy
fw. 94 1 3 4
Fyodor Svechkov
fw. 41 0 0 0
Nikita Chibrikov
fw. 30 0 0 0
Arseniy Koromyslov
df. 26 0 0 0
Nikita Smirnov
df. 19 0 0 0
Maxim Groshev
fw. 14 0 1 1
Pavel Kukshtel
fw. 4 0 0 0
Semen Demidov
fw. 0 0 0 0
KHL
Week 14
Sponsorizat

Eticheta “Sponsorizat” reprezinta faptul ca pozitia caselor de pariuri in respectiva lista este determinata in baza comerciala.

Rating-urile de pe site-ul Legalbet sunt intocmite intr-un mod cat se poate de onest si obiectiv, fapt pentru care folosim eticheta “Pozitii neplatite”.

Case de pariuri
Toate casele de pariuri

Cote

Casa de pariuri 1 × 2 S 4.5 P 4.5
2.47
3.80
2.47
2.05
1.75
2.45
4.00
2.45
Calculeaza
castigul net

Meciurile head-to-head

KHL 2021-2022
29.09.21
SKA
Tractor
3
:
3
2
:
1
S
KHL 2020-2021
05.12.20
Tractor
SKA
18.11.20
SKA
Tractor
KHL 2019-2020
05.10.19
SKA
Tractor
04.09.19
Tractor
SKA
KHL 2018-2019
22.02.19
Tractor
SKA
16.11.18
SKA
Tractor
KHL 2017-2018
05.01.18
Tractor
SKA
17.09.17
SKA
Tractor
KHL 2016-2017
28.01.17
SKA
Tractor
5
:
3
Mai multe meciuri

Ultimele meciuri de la turneu

Tractor
06.12.21
Tractor
Kunlun RS
CO
04.12.21
Tractor
HC Spartak
V
02.12.21
Tractor
Amur
I
28.11.21
HC Dinamo Minsk
Tractor
I
26.11.21
Lokomotiv
Tractor
CO
24.11.21
HC Dynamo
Tractor
PO
21.11.21
Tractor
Admiral
V
19.11.21
Tractor
Neftekhimik
I
17.11.21
Tractor
Sibir
2
:
2
2
:
1
S
CS
15.11.21
Tractor
Metallurg
CO
07.11.21
Salavat Yulaev
Tractor
V
05.11.21
Barys
Tractor
CO
03.11.21
Tractor
Admiral
V
01.11.21
Tractor
Vityaz
I
30.10.21
Tractor
Ak Bars
V
26.10.21
Metallurg
Tractor
I
24.10.21
Sibir
Tractor
I
22.10.21
Tractor
Avtomobilist
3
:
3
2
:
0
S
CS
19.10.21
Tractor
Salavat Yulaev
I
17.10.21
Tractor
HC Dynamo
V
15.10.21
Tractor
HC Sochi
V
12.10.21
Admiral
Tractor
V
11.10.21
Admiral
Tractor
3
:
3
1
:
2
S
CS
09.10.21
Amur
Tractor
V
07.10.21
Amur
Tractor
V
04.10.21
Tractor
Jokerit
2
:
2
2
:
1
S
CS
02.10.21
Tractor
Avangard
V
29.09.21
SKA
Tractor
3
:
3
2
:
1
S
PS
27.09.21
Torpedo
Tractor
I
25.09.21
Avtomobilist
Tractor
1
:
1
1
:
2
S
CS
23.09.21
Tractor
CSKA
V
20.09.21
Tractor
HC Dinamo Minsk
I
18.09.21
Tractor
Kunlun RS
V
16.09.21
Neftekhimik
Tractor
V
14.09.21
Vityaz
Tractor
V
10.09.21
Severstal
Tractor
1
:
1
2
:
3
S
CS
08.09.21
HC Dinamo Riga
Tractor
V
06.09.21
Jokerit
Tractor
PO
03.09.21
Tractor
Sibir
CO
SKA
06.12.21
Avtomobilist
SKA
V
03.12.21
SKA
Jokerit
V
01.12.21
SKA
HC Dinamo Minsk
V
29.11.21
SKA
Severstal
I
25.11.21
Ak Bars
SKA
CO
23.11.21
Neftekhimik
SKA
V
21.11.21
CSKA
SKA
I
19.11.21
SKA
Sibir
I
17.11.21
SKA
Lokomotiv
I
07.11.21
CSKA
SKA
I
04.11.21
SKA
HC Spartak
PO
02.11.21
SKA
Metallurg
2
:
2
0
:
2
S
PS
29.10.21
HC Dynamo
SKA
V
27.10.21
HC Dinamo Riga
SKA
4
:
4
2
:
3
S
CS
25.10.21
Avangard
SKA
V
21.10.21
SKA
Kunlun RS
V
19.10.21
SKA
Jokerit
V
17.10.21
SKA
Barys
3
:
3
1
:
2
S
PS
15.10.21
Jokerit
SKA
PO
13.10.21
SKA
HC Dynamo
V
10.10.21
Salavat Yulaev
SKA
V
08.10.21
Barys
SKA
I
05.10.21
SKA
Lokomotiv
V
03.10.21
SKA
Neftekhimik
V
29.09.21
SKA
Tractor
3
:
3
2
:
1
S
CS
27.09.21
Vityaz
SKA
5
:
5
2
:
1
S
PS
25.09.21
HC Dinamo Minsk
SKA
CO
23.09.21
SKA
Salavat Yulaev
I
21.09.21
SKA
Amur
V
16.09.21
HC Sochi
SKA
V
14.09.21
HC Spartak
SKA
V
12.09.21
Torpedo
SKA
I
08.09.21
SKA
Avtomobilist
I
06.09.21
SKA
Admiral
V
04.09.21
Lokomotiv
SKA
3
:
3
1
:
3
S
CS
02.09.21
Severstal
SKA
V

Clasamente

MJ — Meciuri jucate V — Meciuri castigate CO — Meciuri castigate in prelungiri CS — Meciuri castigate la shootout I — Meciuri pierdute PO — Meciuri pierdute in prelungiri PS — Meciuri pierdute la shootout G — Pucuri P — Puncte
West conference

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Jokerit
37 18 3 2 8 4 2 114-88 52
2
CSKA
37 15 7 3 10 1 1 92-77 52
3
HC Dynamo
37 22 2 1 11 1 0 127-89 51
4
Severstal
36 15 3 5 9 2 2 87-74 50
5
SKA
36 17 2 3 9 2 3 109-78 49
6
Lokomotiv
37 16 2 1 11 4 3 92-81 45
7
HC Spartak
38 14 5 0 16 1 2 93-97 41
8
HC Dinamo Minsk
36 13 4 0 12 3 4 106-113 41
9
Torpedo
36 15 1 0 15 2 3 91-87 37
10
HC Sochi
37 11 3 1 18 1 3 84-99 34
11
HC Dinamo Riga
35 9 1 1 17 2 5 70-107 29
12
Vityaz
37 7 0 2 18 5 5 89-117 28
13
Kunlun RS
36 7 1 1 23 3 1 77-138 22
East conference

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Metallurg
36 22 2 4 7 1 0 128-83 57
2
Tractor
39 16 5 6 9 2 1 120-93 57
3
Salavat Yulaev
38 20 2 1 12 1 2 104-79 49
4
Ak Bars
37 15 3 4 10 5 0 87-83 49
5
Avangard
36 19 1 1 13 1 1 104-81 44
6
Sibir
37 16 0 3 14 3 1 80-78 42
7
Avtomobilist
37 13 2 1 16 2 3 112-101 37
8
Neftekhimik
36 11 2 2 16 3 2 88-106 35
9
Amur
38 9 2 4 18 3 2 74-96 35
10
Barys
36 9 3 3 17 2 2 89-110 34
11
Admiral
37 5 0 2 25 2 3 61-123 19
Bobrov's Division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Jokerit
37 18 3 2 8 4 2 114-88 52
2
SKA
36 17 2 3 9 2 3 109-78 49
3
HC Spartak
38 14 5 0 16 1 2 93-97 41
4
Torpedo
36 15 1 0 15 2 3 91-87 37
5
HC Sochi
37 11 3 1 18 1 3 84-99 34
6
Vityaz
37 7 0 2 18 5 5 89-117 28
Chernyshev division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Salavat Yulaev
38 20 2 1 12 1 2 104-79 49
2
Avangard
36 19 1 1 13 1 1 104-81 44
3
Sibir
37 16 0 3 14 3 1 80-78 42
4
Amur
38 9 2 4 18 3 2 74-96 35
5
Barys
36 9 3 3 17 2 2 89-110 34
6
Admiral
37 5 0 2 25 2 3 61-123 19
Tarasov division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
37 15 7 3 10 1 1 92-77 52
2
HC Dynamo
37 22 2 1 11 1 0 127-89 51
3
Severstal
36 15 3 5 9 2 2 87-74 50
4
Lokomotiv
37 16 2 1 11 4 3 92-81 45
5
HC Dinamo Minsk
36 13 4 0 12 3 4 106-113 41
6
HC Dinamo Riga
35 9 1 1 17 2 5 70-107 29
Kharlamov Division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Metallurg
36 22 2 4 7 1 0 128-83 57
2
Tractor
39 16 5 6 9 2 1 120-93 57
3
Ak Bars
37 15 3 4 10 5 0 87-83 49
4
Avtomobilist
37 13 2 1 16 2 3 112-101 37
5
Neftekhimik
36 11 2 2 16 3 2 88-106 35
6
Kunlun RS
36 7 1 1 23 3 1 77-138 22
Clasamentul principal

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Metallurg
36 22 2 4 7 1 0 128-83 57
2
Tractor
39 16 5 6 9 2 1 120-93 57
3
Jokerit
37 18 3 2 8 4 2 114-88 52
4
CSKA
37 15 7 3 10 1 1 92-77 52
5
HC Dynamo
37 22 2 1 11 1 0 127-89 51
6
Severstal
36 15 3 5 9 2 2 87-74 50
7
Salavat Yulaev
38 20 2 1 12 1 2 104-79 49
8
SKA
36 17 2 3 9 2 3 109-78 49
9
Ak Bars
37 15 3 4 10 5 0 87-83 49
10
Lokomotiv
37 16 2 1 11 4 3 92-81 45
11
Avangard
36 19 1 1 13 1 1 104-81 44
12
Sibir
37 16 0 3 14 3 1 80-78 42
13
HC Spartak
38 14 5 0 16 1 2 93-97 41
14
HC Dinamo Minsk
36 13 4 0 12 3 4 106-113 41
15
Torpedo
36 15 1 0 15 2 3 91-87 37
16
Avtomobilist
37 13 2 1 16 2 3 112-101 37
17
Neftekhimik
36 11 2 2 16 3 2 88-106 35
18
Amur
38 9 2 4 18 3 2 74-96 35
19
HC Sochi
37 11 3 1 18 1 3 84-99 34
20
Barys
36 9 3 3 17 2 2 89-110 34
21
HC Dinamo Riga
35 9 1 1 17 2 5 70-107 29
22
Vityaz
37 7 0 2 18 5 5 89-117 28
23
Kunlun RS
36 7 1 1 23 3 1 77-138 22
24
Admiral
37 5 0 2 25 2 3 61-123 19
Ultimele 5 meciuri

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
5 2 3 0 0 0 0 16-10 10
2
Sibir
5 4 0 0 1 0 0 19-11 8
3
SKA
5 3 1 0 1 0 0 11-8 8
4
Severstal
5 3 0 1 1 0 0 13-7 8
5
HC Dynamo
5 3 0 0 1 1 0 15-10 7
6
Jokerit
5 3 0 0 1 1 0 10-8 7
7
Salavat Yulaev
5 3 0 0 2 0 0 12-8 6
8
Avtomobilist
5 3 0 0 2 0 0 11-7 6
9
Barys
5 3 0 0 2 0 0 13-12 6
10
Amur
5 3 0 0 2 0 0 6-6 6
11
HC Sochi
5 2 1 0 2 0 0 15-12 6
12
Metallurg
5 2 0 1 2 0 0 19-15 6
13
HC Dinamo Minsk
5 2 0 0 1 1 1 15-14 6
14
Tractor
5 1 2 0 2 0 0 10-8 6
15
Lokomotiv
5 1 0 1 1 2 0 6-8 6
16
Avangard
5 2 0 0 2 0 1 16-12 5
17
HC Spartak
5 2 0 0 2 0 1 10-12 5
18
Ak Bars
5 1 0 1 2 1 0 11-13 5
19
HC Dinamo Riga
5 0 0 1 2 0 2 11-16 4
20
Torpedo
5 1 0 0 3 0 1 11-15 3
21
Kunlun RS
5 1 0 0 3 1 0 11-22 3
22
Neftekhimik
5 0 0 1 3 0 1 9-17 3
23
Vityaz
5 1 0 0 4 0 0 9-16 2
24
Admiral
5 0 0 0 5 0 0 6-21 0
Gazde

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Severstal
20 10 3 1 4 1 1 49-39 30
2
Tractor
20 9 3 3 5 0 0 58-44 30
3
Avangard
19 12 1 1 5 0 0 60-36 28
4
Jokerit
17 8 3 2 2 2 0 63-42 28
5
HC Dynamo
19 12 1 0 5 1 0 62-40 27
6
Torpedo
22 11 1 0 7 1 2 62-52 27
7
Metallurg
16 11 1 1 3 0 0 56-39 26
8
Ak Bars
20 9 1 1 5 4 0 47-43 26
9
CSKA
17 9 2 1 4 0 1 41-31 25
10
Lokomotiv
19 8 2 0 4 3 2 49-50 25
11
HC Spartak
21 9 2 0 8 1 1 51-51 24
12
SKA
18 9 0 1 5 1 2 53-36 23
13
Neftekhimik
20 7 1 2 7 2 1 53-51 23
14
Salavat Yulaev
19 8 1 1 7 0 2 44-45 22
15
Avtomobilist
19 8 1 0 7 1 2 60-47 21
16
Sibir
16 8 0 2 6 0 0 35-33 20
17
HC Dinamo Minsk
16 6 1 0 5 2 2 46-54 18
18
HC Dinamo Riga
17 7 0 0 7 0 3 37-49 17
19
HC Sochi
19 4 3 0 9 1 2 46-58 17
20
Amur
17 4 1 3 8 0 1 35-41 17
21
Barys
18 4 2 1 9 2 0 38-55 16
22
Vityaz
18 2 0 1 8 3 4 44-61 13
23
Kunlun RS
18 4 0 1 11 1 1 44-67 12
24
Admiral
16 3 0 1 11 0 1 28-53 9
Oaspeti

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Metallurg
20 11 1 3 4 1 0 72-44 31
2
Salavat Yulaev
19 12 1 0 5 1 0 60-34 27
3
Tractor
19 7 2 3 4 2 1 62-49 27
4
CSKA
20 6 5 2 6 1 0 51-46 27
5
SKA
18 8 2 2 4 1 1 56-42 26
6
HC Dynamo
18 10 1 1 6 0 0 65-49 24
7
Jokerit
20 10 0 0 6 2 2 51-46 24
8
HC Dinamo Minsk
20 7 3 0 7 1 2 60-59 23
9
Ak Bars
17 6 2 3 5 1 0 40-40 23
10
Sibir
21 8 0 1 8 3 1 45-45 22
11
Lokomotiv
18 8 0 1 7 1 1 43-31 20
12
Severstal
16 5 0 4 5 1 1 38-35 20
13
Barys
18 5 1 2 8 0 2 51-55 18
14
Amur
21 5 1 1 10 3 1 39-55 18
15
HC Sochi
18 7 0 1 9 0 1 38-41 17
16
HC Spartak
17 5 3 0 8 0 1 42-46 17
17
Avangard
17 7 0 0 8 1 1 44-45 16
18
Avtomobilist
18 5 1 1 9 1 1 52-54 16
19
Vityaz
19 5 0 1 10 2 1 45-56 15
20
Neftekhimik
16 4 1 0 9 1 1 35-55 12
21
HC Dinamo Riga
18 2 1 1 10 2 2 33-58 12
22
Torpedo
14 4 0 0 8 1 1 29-35 10
23
Kunlun RS
18 3 1 0 12 2 0 33-71 10
24
Admiral
21 2 0 1 14 2 2 33-70 10
Comentarii
KHL
Week 14