Indiciu: tasteaza '@' inainte de numele de utilizator pentru a gasi utilizatorul
Inchide
0:1
Tractor — Severstal Meci incheiat 22 septembrie 2020
Urmatorul meci pentru Severstal
30 octombrie, 18:00
 
Severstal
Vityaz
Aboneaza-te la ponturile de la cei mai buni tipsteri
Primesti zilnic o selectie de ponturi si pronosticuri de actualitate doar de la expertii si tipsterii Legalbet cu cele mai bune rezultate. Fara spam, doar pariuri!

Ponturi pariuri pentru meciul Tractor — Severstal

22 septembrie 2020, 17:00 (EEST)
22 septembrie 2020, 17:00 (EEST) Meci incheiat
Stadion: Traktor Arena (Chelyabinsk, Russia)
Arbitru: Martin Frano, Sergey Kulakov

Echipe de start

Echipele de start vor fi anuntate cu aproximativ o ora inainte de inceputul meciului

M — Minutes G — Pucuri A — Assists P — Puncte
Tractor

Anvar Gatiyatulin
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Roman Will
gk. 301 -7 0 0
Ivan Fedotov
gk. 117 -4 0 0
Lawrence Pilut
df. 146 0 4 4
Nick Bailen
df. 130 2 1 3
Roman Manuhov
df. 110 0 4 4
Dmitry Ogurtsov
df. 97 0 0 0
Ilya Karpykhin
df. 95 0 0 0
Oleg Evenko
df. 95 0 1 1
Petr Yasinskiy
df. 78 0 0 0
Aleksandr Kirpichnikov
df. 40 0 0 0
Lukas Sedlak
fw. 128 2 1 3
Thomash Gika
fw. 125 0 5 5
Sergei Kalinin
fw. 120 3 1 4
Alexei Byvaltsev
fw. 119 2 3 5
Pontus Oberg
fw. 119 1 3 4
Alexander Avtsin
fw. 116 0 0 0
Igor Polygalov
fw. 111 0 1 1
Vitaly Kravtsov
fw. 109 6 1 7
Alexander P. Sharov
fw. 68 0 0 0
Anton Lazarev
fw. 67 1 0 1
Vyacheslav Osnovin
fw. 51 0 0 0
Yaroslav Kosov
fw. 50 0 0 0
Nu vor juca
Artyom Mikheyev
fw. 46 0 0 0
Dmitry Alexeyev
df. 11 0 0 0
Yacob Berglund
fw. 11 0 0 0
Alexander Podkorytov
fw. 9 0 0 0
Yegor Fateyev
fw. 9 0 0 0
Severstal

Andrey Razin
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Vladislav Podyapolsky
gk. 267 -12 0 0
Dmitriy Shugayev
gk. 39 -1 0 0
Veli-Matti Vittasmyaki
df. 94 0 1 1
Vladislav Provolnev
df. 89 0 2 2
Shawn Lalonde
df. 87 0 1 1
Vadim Kudako
df. 78 1 0 1
Makar Khabarov
df. 71 0 1 1
Ivan Rogov
df. 14 0 0 0
Kirill Adamchuk
df. 9 0 0 0
Egor Morozov
fw. 83 1 3 4
Denis Vikharev
fw. 82 2 0 2
Vladislav Kodola
fw. 80 2 3 5
Alexander Petunin
fw. 79 2 2 4
Daniil Vovchenko
fw. 78 1 1 2
Kirill Kapustin
fw. 73 1 1 2
Adam Liska
fw. 62 0 1 1
Andrei Alexeyev
fw. 44 0 1 1
Jindrich Abdul
fw. 36 1 0 1
Vladislav Kara
fw. 35 0 2 2
Artyom Gareyev
fw. 34 0 1 1
Yuriy Trubachev
fw. 10 0 0 0
Maksim Kazakov
fw. 9 0 0 0
Nu vor juca
Anton Sizov
df. 81 2 1 3
Igor Geraskin
fw. 67 0 1 1
David Dumbadze
fw. 55 1 1 2
Egor Yakovlev
fw. 41 0 0 0
Maksim Afanasiev
df. 34 0 0 0
Roberts Bukarts
fw. 24 0 0 0
Mikhail Tikhonov
df. 11 0 0 0
Tmur Karimov
df. 8 0 1 1
Yegor Chizhikov
fw. 4 0 0 0
Joonas Nättinen
fw. 0 0 0 0

Cote

Casa de pariuri 1 × 2 S 4.5 P 4.5
1.67
4.10
4.40
1.97
1.80
1.50
4.60
5.40
1.82
1.95
1.35
5.50
7.00
1.71
2.05
1.51
4.50
5.00
Calculeaza
castigul net

Meciurile head-to-head

KHL 2019-2020
17.02.20
Tractor
Severstal
23.12.19
Severstal
Tractor
KHL 2018-2019
16.02.19
Severstal
Tractor
13.02.19
Tractor
Severstal
1
:
1
1
:
2
S
23.10.18
Severstal
Tractor
29.09.18
Tractor
Severstal
KHL 2017-2018
26.11.17
Tractor
Severstal
2
:
2
2
:
1
S
14.11.17
Severstal
Tractor
KHL 2016-2017
03.02.17
Tractor
Severstal
1
:
0
27.08.16
Severstal
Tractor
2
:
7
Mai multe meciuri

Ultimele meciuri de la turneu

Tractor
20.09.20
Tractor
Amur
V
17.09.20
Vityaz
Tractor
V
15.09.20
HC Spartak
Tractor
V
13.09.20
Lokomotiv
Tractor
I
08.09.20
Tractor
HC Sochi
PO
06.09.20
Tractor
Kunlun RS
V
03.09.20
Tractor
Avtomobilist
I
Severstal
17.09.20
Torpedo
Severstal
CO
13.09.20
Vityaz
Severstal
1
:
1
2
:
0
S
PS
07.09.20
Severstal
Sibir
V
05.09.20
Severstal
Salavat Yulaev
I
03.09.20
Severstal
Amur
V

Clasamente

MJ — Meciuri jucate V — Meciuri castigate CO — Meciuri castigate in prelungiri CS — Meciuri castigate la shootout I — Meciuri pierdute PO — Meciuri pierdute in prelungiri PS — Meciuri pierdute la shootout G — Pucuri P — Puncte
West conference

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
SKA
8 6 0 0 1 1 0 26-17 13
2
CSKA
7 3 0 2 1 1 0 19-12 11
3
HC Dinamo Minsk
7 3 2 0 2 0 0 25-22 10
4
Lokomotiv
5 4 0 0 1 0 0 16-9 8
5
HC Dynamo
7 3 1 0 3 0 0 22-16 8
6
Severstal
5 2 1 0 1 0 1 14-14 7
7
HC Spartak
8 2 0 0 5 1 0 14-25 5
8
Jokerit
3 2 0 0 1 0 0 9-1 4
9
Vityaz
6 1 0 1 4 0 0 15-16 4
10
HC Dinamo Riga
5 1 0 0 3 1 0 11-15 3
11
HC Sochi
6 0 1 0 4 0 1 7-21 3
East conference

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Avangard
8 6 0 0 1 1 0 26-14 13
2
Avtomobilist
7 5 1 0 0 0 1 29-13 13
3
Metallurg
7 5 0 1 1 0 0 19-9 12
4
Salavat Yulaev
8 5 0 1 2 0 0 27-21 12
5
Ak Bars
7 4 2 0 1 0 0 24-16 12
6
Tractor
7 4 0 0 2 1 0 17-11 9
7
Barys
6 2 0 0 1 2 1 16-19 7
8
Sibir
8 1 1 0 5 0 1 20-25 5
9
Torpedo
8 1 0 1 5 1 0 21-30 5
10
Neftekhimik
6 1 0 0 5 0 0 11-24 2
11
Amur
8 1 0 0 7 0 0 12-34 2
12
Kunlun RS
7 0 0 0 6 0 1 12-28 1
Bobrov's Division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
SKA
8 6 0 0 1 1 0 26-17 13
2
Severstal
5 2 1 0 1 0 1 14-14 7
3
HC Spartak
8 2 0 0 5 1 0 14-25 5
4
Jokerit
3 2 0 0 1 0 0 9-1 4
5
Vityaz
6 1 0 1 4 0 0 15-16 4
6
HC Sochi
6 0 1 0 4 0 1 7-21 3
Chernyshev division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Avangard
8 6 0 0 1 1 0 26-14 13
2
Salavat Yulaev
8 5 0 1 2 0 0 27-21 12
3
Barys
6 2 0 0 1 2 1 16-19 7
4
Sibir
8 1 1 0 5 0 1 20-25 5
5
Amur
8 1 0 0 7 0 0 12-34 2
6
Kunlun RS
7 0 0 0 6 0 1 12-28 1
Tarasov division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
7 3 0 2 1 1 0 19-12 11
2
HC Dinamo Minsk
7 3 2 0 2 0 0 25-22 10
3
Lokomotiv
5 4 0 0 1 0 0 16-9 8
4
HC Dynamo
7 3 1 0 3 0 0 22-16 8
5
HC Dinamo Riga
5 1 0 0 3 1 0 11-15 3
Kharlamov Division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Avtomobilist
7 5 1 0 0 0 1 29-13 13
2
Metallurg
7 5 0 1 1 0 0 19-9 12
3
Ak Bars
7 4 2 0 1 0 0 24-16 12
4
Tractor
7 4 0 0 2 1 0 17-11 9
5
Torpedo
8 1 0 1 5 1 0 21-30 5
6
Neftekhimik
6 1 0 0 5 0 0 11-24 2
Teams, that are located in first place in their divisions, will be placed in the first and second spots in the conference standings, depending on the number of points scored throughout all games in the regular season.
Clasamentul principal

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Avangard
8 6 0 0 1 1 0 26-14 13
2
SKA
8 6 0 0 1 1 0 26-17 13
3
Avtomobilist
7 5 1 0 0 0 1 29-13 13
4
Metallurg
7 5 0 1 1 0 0 19-9 12
5
Salavat Yulaev
8 5 0 1 2 0 0 27-21 12
6
Ak Bars
7 4 2 0 1 0 0 24-16 12
7
CSKA
7 3 0 2 1 1 0 19-12 11
8
HC Dinamo Minsk
7 3 2 0 2 0 0 25-22 10
9
Tractor
7 4 0 0 2 1 0 17-11 9
10
Lokomotiv
5 4 0 0 1 0 0 16-9 8
11
HC Dynamo
7 3 1 0 3 0 0 22-16 8
12
Severstal
5 2 1 0 1 0 1 14-14 7
13
Barys
6 2 0 0 1 2 1 16-19 7
14
HC Spartak
8 2 0 0 5 1 0 14-25 5
15
Sibir
8 1 1 0 5 0 1 20-25 5
16
Torpedo
8 1 0 1 5 1 0 21-30 5
17
Jokerit
3 2 0 0 1 0 0 9-1 4
18
Vityaz
6 1 0 1 4 0 0 15-16 4
19
HC Dinamo Riga
5 1 0 0 3 1 0 11-15 3
20
HC Sochi
6 0 1 0 4 0 1 7-21 3
21
Neftekhimik
6 1 0 0 5 0 0 11-24 2
22
Amur
8 1 0 0 7 0 0 12-34 2
23
Kunlun RS
7 0 0 0 6 0 1 12-28 1
Ultimele 5 meciuri

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Ak Bars
5 4 1 0 0 0 0 21-10 10
2
Avtomobilist
5 3 1 0 0 0 1 25-12 9
3
SKA
5 4 0 0 1 0 0 16-9 8
4
Lokomotiv
5 4 0 0 1 0 0 16-9 8
5
HC Dynamo
5 3 1 0 1 0 0 20-11 8
6
Metallurg
5 3 0 1 1 0 0 11-8 8
7
CSKA
5 2 0 2 1 0 0 14-8 8
8
Tractor
5 3 0 0 1 1 0 13-7 7
9
Avangard
5 3 0 0 1 1 0 15-11 7
10
Severstal
5 2 1 0 1 0 1 14-14 7
11
HC Dinamo Minsk
5 2 1 0 2 0 0 20-18 6
12
Salavat Yulaev
5 2 0 1 2 0 0 16-15 6
13
Sibir
5 1 1 0 2 0 1 16-18 5
14
Barys
5 1 0 0 1 2 1 13-17 5
15
Jokerit
3 2 0 0 1 0 0 9-1 4
16
HC Dinamo Riga
5 1 0 0 3 1 0 11-15 3
17
HC Spartak
5 1 0 0 3 1 0 9-16 3
18
HC Sochi
5 0 1 0 3 0 1 6-18 3
19
Torpedo
5 0 0 1 3 1 0 11-18 3
20
Neftekhimik
5 1 0 0 4 0 0 10-22 2
21
Amur
5 1 0 0 4 0 0 6-18 2
22
Vityaz
5 0 0 1 4 0 0 11-16 2
23
Kunlun RS
5 0 0 0 4 0 1 10-23 1
Gazde

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Avangard
4 4 0 0 0 0 0 15-6 8
2
Metallurg
5 4 0 0 1 0 0 14-7 8
3
Avtomobilist
4 2 1 0 0 0 1 15-7 7
4
Lokomotiv
3 3 0 0 0 0 0 11-3 6
5
SKA
3 3 0 0 0 0 0 11-5 6
6
Ak Bars
4 2 1 0 1 0 0 12-10 6
7
HC Dinamo Minsk
5 2 1 0 2 0 0 17-17 6
8
Tractor
4 2 0 0 1 1 0 11-7 5
9
CSKA
4 2 0 0 1 1 0 10-9 5
10
Sibir
4 1 1 0 1 0 1 12-13 5
11
Salavat Yulaev
2 2 0 0 0 0 0 9-4 4
12
Severstal
3 2 0 0 1 0 0 9-9 4
13
Barys
3 1 0 0 0 1 1 8-9 4
14
HC Spartak
4 1 0 0 2 1 0 9-11 3
15
Torpedo
4 1 0 0 2 1 0 13-16 3
16
Jokerit
1 1 0 0 0 0 0 6-0 2
17
HC Dynamo
3 1 0 0 2 0 0 8-6 2
18
HC Dinamo Riga
3 1 0 0 2 0 0 7-9 2
19
Neftekhimik
4 1 0 0 3 0 0 9-13 2
20
Amur
3 1 0 0 2 0 0 5-10 2
21
Vityaz
3 0 0 1 2 0 0 5-8 2
22
Kunlun RS
2 0 0 0 1 0 1 4-8 1
23
HC Sochi
2 0 0 0 1 0 1 0-5 1
Oaspeti

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Salavat Yulaev
6 3 0 1 2 0 0 18-17 8
2
SKA
5 3 0 0 1 1 0 15-12 7
3
Avtomobilist
3 3 0 0 0 0 0 14-6 6
4
Ak Bars
3 2 1 0 0 0 0 12-6 6
5
HC Dynamo
4 2 1 0 1 0 0 14-10 6
6
CSKA
3 1 0 2 0 0 0 9-3 6
7
Avangard
4 2 0 0 1 1 0 11-8 5
8
Tractor
3 2 0 0 1 0 0 6-4 4
9
HC Dinamo Minsk
2 1 1 0 0 0 0 8-5 4
10
Metallurg
2 1 0 1 0 0 0 5-2 4
11
Barys
3 1 0 0 1 1 0 8-10 3
12
Severstal
2 0 1 0 0 0 1 5-5 3
13
Vityaz
3 1 0 0 2 0 0 10-8 2
14
Jokerit
2 1 0 0 1 0 0 3-1 2
15
Lokomotiv
2 1 0 0 1 0 0 5-6 2
16
HC Spartak
4 1 0 0 3 0 0 5-14 2
17
HC Sochi
4 0 1 0 3 0 0 7-16 2
18
Torpedo
4 0 0 1 3 0 0 8-14 2
19
HC Dinamo Riga
2 0 0 0 1 1 0 4-6 1
20
Sibir
4 0 0 0 4 0 0 8-12 0
21
Neftekhimik
2 0 0 0 2 0 0 2-11 0
22
Kunlun RS
5 0 0 0 5 0 0 8-20 0
23
Amur
5 0 0 0 5 0 0 7-24 0
KHL
Week 4