Indiciu: tasteaza '@' inainte de numele de utilizator pentru a gasi utilizatorul
Inchide
2:4
Tractor — Severstal Meci incheiat 17 februarie 2020
Urmatorul meci pentru Tractor
19 februarie, 16:00
 
Tractor
Admiral
Urmatorul meci pentru Severstal
19 februarie, 18:30
 
Severstal
HC Dynamo
Aboneaza-te la ponturile de la cei mai buni tipsteri
Primesti zilnic o selectie de ponturi si pronosticuri de actualitate doar de la expertii si tipsterii Legalbet cu cele mai bune rezultate. Fara spam, doar pariuri!

Ponturi pariuri pentru meciul Tractor — Severstal

17 februarie 2020, 16:00 (EET)
17 februarie 2020, 16:00 (EET)
0
Arbitru: , Victor Birin Stadion: Traktor Arena (Chelyabinsk, Russia)

Echipe de start

Echipele de start vor fi anuntate cu aproximativ o ora inainte de inceputul meciului

M — Minutes G — Pucuri A — Assists P — Puncte
Tractor

Vladimir Yurzinov
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Ivan Fedotov
gk. 1,199 -47 0 0
Stanislav Galimov
gk. 757 -31 0 0
Ilya Karpykhin
df. 1,045 1 11 12
Sergei Tereshchenko
df. 759 1 7 8
Nick Bailen
df. 676 8 14 22
Artyom Borodkin
df. 634 0 4 4
Igor Isayev
df. 303 1 1 2
Petr Yasinskiy
df. 180 0 0 0
Alexander Shepelev
df. 89 0 1 1
Dmitry Alexeyev
df. 0 0 0 0
Lukas Sedlak
fw. 980 20 15 35
Andrew Calof
fw. 823 8 20 28
Thomash Gika
fw. 786 15 15 30
Ruslan Karpin
fw. 770 4 7 11
Yaroslav Kosov
fw. 740 10 10 19
Andrei Popov
fw. 461 4 3 7
Nikita Komarov
fw. 339 1 3 4
Vyacheslav Osnovin
fw. 269 4 4 8
Egor Stepanov
fw. 97 0 1 1
Vladimir Bobylyov
fw. 90 0 0 0
Nikolai Chebykin
fw. 8 0 0 0
Alexander Podkorytov
fw. 0 0 0 0
Nu vor juca
Vitaly Menshikov
df. 863 0 7 7
Yuri Sergiyenko
df. 746 0 6 6
Dmitry Kalinin
df. 596 4 6 10
Alexander Avtsin
fw. 494 5 9 14
Alexander P. Sharov
fw. 449 1 0 1
Yegor Fateyev
fw. 416 3 0 3
Marsel Sholokhov
fw. 363 0 1 1
Alexander Tridchikov
fw. 334 0 1 1
Christian Thomas
fw. 321 2 1 3
Sergei Konkov
fw. 282 1 0 1
Vladislav Sukhachyov
gk. 269 -11 0 0
Anton Glinkin
fw. 229 2 2 4
Nikita Cherbak
fw. 218 1 4 5
Nikita Tertyshny
fw. 136 0 0 0
Artyom Mikheyev
fw. 122 2 1 3
Bogdan Zhilyakov
df. 74 0 0 0
Andrey Grishakov
fw. 59 0 1 1
Andrei Yerofeyev
fw. 44 0 0 0
Gleb Zaycev
fw. 41 0 1 1
Demid Mansurov
fw. 23 2 0 2
Kirill Koshurnikov
fw. 8 0 0 0
Konstantin Lukin
fw. 2 0 0 0
Severstal

Andrey Razin
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Vladislav Podyapolsky
gk. 2,411 -98 1 1
Dmitriy Shugayev
gk. 289 -11 0 0
Vadim Kudako
df. 945 6 8 14
Ilya Hohlov
df. 939 5 10 15
Makar Khabarov
df. 866 3 9 12
Vladislav Provolnev
df. 791 5 3 8
Nikita Khlystov
df. 752 2 4 6
Nikita Makeyev
df. 636 0 1 1
Arturs Kulda
df. 292 0 3 3
Geoffrey Kinrade
df. 235 1 1 2
Igor Geraskin
fw. 917 9 14 23
Vladislav Kodola
fw. 873 5 11 16
Adam Liska
fw. 840 8 3 11
Bogdan Yakimov
fw. 815 9 9 18
Sergey Monahov
fw. 814 3 9 12
Egor Morozov
fw. 752 7 9 16
Andrey Alekseev
fw. 697 4 7 11
Dmitriy Markovin
fw. 548 7 7 14
Egor Yakovlev
fw. 530 5 7 12
Kirill Kapustin
fw. 430 6 7 13
Alexander Petunin
fw. 403 5 8 13
Yegor Chizhikov
fw. 58 1 1 2
Nu vor juca
Yuriy Trubachev
fw. 766 5 9 14
Rafael Hakimov
gk. 726 -40 0 0
Daniil Vovchenko
fw. 706 5 17 22
Anton Sizov
df. 583 0 7 7
Evgeny Bodrov
fw. 413 2 2 4
Viktor Baldaev
df. 273 1 2 3
German Grachev
fw. 172 1 1 2
Kyle Chipchura
fw. 92 0 1 1
Konstantin Shostak
gk. 85 -8 0 0
Ivan Rogov
df. 68 0 1 1
Maxim Nevolin
fw. 48 0 1 1
Maxim Kazakov
fw. 36 0 0 0
Nikita Kolesnokov
fw. 14 0 0 0
Pavel Zhirnov
fw. 5 0 0 0
Stanislav Kalashnikov
df. 0 0 0 0

Cote

Calculeaza
castigul net

Meciurile head-to-head

KHL 2019-2020
23.12.19
Severstal
Tractor
KHL 2018-2019
16.02.19
Severstal
Tractor
13.02.19
Tractor
Severstal
1
:
1
1
:
2
S
23.10.18
Severstal
Tractor
29.09.18
Tractor
Severstal
KHL 2017-2018
26.11.17
Tractor
Severstal
2
:
2
2
:
1
S
14.11.17
Severstal
Tractor
KHL 2016-2017
02.02.17
Tractor
Severstal
1
:
0
27.08.16
Severstal
Tractor
2
:
7
KHL 2015-2016
14.01.16
Tractor
Severstal
2
:
1
Mai multe meciuri

Ultimele meciuri de la turneu

Tractor
15.02.20
Tractor
Kunlun RS
2
:
2
1
:
0
S
CS
11.02.20
Jokerit
Tractor
I
30.01.20
Tractor
Kunlun RS
V
27.01.20
Tractor
Ak Bars
I
25.01.20
HC Spartak
Tractor
I
23.01.20
Avtomobilist
Tractor
I
21.01.20
Sibir
Tractor
I
16.01.20
Neftekhimik
Tractor
3
:
3
0
:
1
S
CS
14.01.20
Tractor
Metallurg
V
12.01.20
Tractor
HC Sochi
2
:
2
0
:
1
S
PS
07.01.20
HC Sochi
Tractor
V
05.01.20
Ak Bars
Tractor
PO
03.01.20
Torpedo
Tractor
V
30.12.19
Tractor
Avangard
I
27.12.19
Tractor
HC Spartak
I
25.12.19
Avangard
Tractor
V
23.12.19
Severstal
Tractor
V
21.12.19
Tractor
Neftekhimik
CO
19.12.19
Tractor
Amur
2
:
2
0
:
1
S
PS
09.12.19
Tractor
Sibir
I
07.12.19
Metallurg
Tractor
V
05.12.19
Neftekhimik
Tractor
I
03.12.19
Salavat Yulaev
Tractor
I
28.11.19
Tractor
Salavat Yulaev
V
26.11.19
Tractor
CSKA
I
24.11.19
Tractor
Torpedo
V
19.11.19
Tractor
Jokerit
I
17.11.19
Tractor
Avtomobilist
I
14.11.19
Ak Bars
Tractor
I
12.11.19
Metallurg
Tractor
I
02.11.19
Tractor
Avtomobilist
I
30.10.19
Tractor
HC Dinamo Minsk
V
26.10.19
Tractor
Amur
I
23.10.19
HC Dinamo Riga
Tractor
I
21.10.19
Lokomotiv
Tractor
V
19.10.19
CSKA
Tractor
I
17.10.19
Vityaz
Tractor
I
14.10.19
Tractor
HC Dinamo Riga
I
12.10.19
Tractor
Admiral
2
:
2
0
:
1
S
PS
09.10.19
Tractor
HC Dynamo
V
07.10.19
Avtomobilist
Tractor
I
05.10.19
SKA
Tractor
V
03.10.19
HC Dinamo Minsk
Tractor
I
29.09.19
Tractor
Lokomotiv
V
27.09.19
Tractor
Barys
I
25.09.19
Tractor
Ak Bars
I
23.09.19
Tractor
Neftekhimik
I
20.09.19
Barys
Tractor
I
18.09.19
Sibir
Tractor
CO
15.09.19
Kunlun RS
Tractor
I
14.09.19
Kunlun RS
Tractor
V
11.09.19
Admiral
Tractor
V
10.09.19
Admiral
Tractor
I
08.09.19
Amur
Tractor
V
07.09.19
Amur
Tractor
CO
04.09.19
Tractor
SKA
PO
02.09.19
Tractor
Vityaz
I
Severstal
15.02.20
Sibir
Severstal
I
13.02.20
Severstal
Kunlun RS
V
03.02.20
Neftekhimik
Severstal
I
01.02.20
Torpedo
Severstal
I
30.01.20
HC Sochi
Severstal
I
27.01.20
Severstal
Vityaz
I
25.01.20
HC Dinamo Minsk
Severstal
V
23.01.20
HC Spartak
Severstal
I
16.01.20
Severstal
HC Spartak
PO
14.01.20
Severstal
Avtomobilist
V
11.01.20
Jokerit
Severstal
V
10.01.20
Jokerit
Severstal
I
08.01.20
HC Dinamo Riga
Severstal
2
:
2
0
:
1
S
CS
05.01.20
Severstal
Amur
V
03.01.20
Severstal
HC Dinamo Minsk
I
29.12.19
Severstal
SKA
CO
25.12.19
Severstal
HC Sochi
V
23.12.19
Severstal
Tractor
I
21.12.19
Lokomotiv
Severstal
I
19.12.19
HC Dynamo
Severstal
I
17.12.19
SKA
Severstal
PO
08.12.19
Severstal
Lokomotiv
2
:
2
0
:
1
S
PS
06.12.19
HC Dinamo Minsk
Severstal
3
:
3
0
:
1
S
CS
04.12.19
HC Dinamo Riga
Severstal
V
01.12.19
Severstal
Sibir
I
28.11.19
Severstal
Admiral
V
26.11.19
Severstal
HC Dinamo Riga
PO
22.11.19
SKA
Severstal
I
20.11.19
HC Sochi
Severstal
I
18.11.19
CSKA
Severstal
CO
14.11.19
Severstal
Avangard
I
12.11.19
Severstal
Barys
PO
04.11.19
Severstal
Ak Bars
I
02.11.19
Vityaz
Severstal
I
31.10.19
HC Spartak
Severstal
2
:
2
1
:
0
S
PS
28.10.19
Severstal
SKA
1
:
1
0
:
1
S
PS
26.10.19
Severstal
Jokerit
PO
24.10.19
Severstal
Neftekhimik
PO
19.10.19
Admiral
Severstal
I
17.10.19
Amur
Severstal
I
15.10.19
Kunlun RS
Severstal
CO
12.10.19
Severstal
Metallurg
I
09.10.19
Severstal
HC Spartak
V
06.10.19
Barys
Severstal
I
04.10.19
Salavat Yulaev
Severstal
I
02.10.19
HC Dynamo
Severstal
1
:
1
0
:
1
S
CS
28.09.19
Severstal
Salavat Yulaev
V
26.09.19
Severstal
HC Dinamo Minsk
2
:
2
1
:
0
S
CS
23.09.19
Severstal
HC Dinamo Riga
V
21.09.19
Severstal
Torpedo
I
18.09.19
Vityaz
Severstal
I
16.09.19
Ak Bars
Severstal
I
14.09.19
Severstal
HC Dynamo
2
:
2
2
:
1
S
CS
11.09.19
Severstal
Jokerit
I
09.09.19
Severstal
CSKA
I
06.09.19
Avangard
Severstal
V
04.09.19
Metallurg
Severstal
I
02.09.19
Avtomobilist
Severstal
PO

Clasamente

MJ — Meciuri jucate V — Meciuri castigate CO — Meciuri castigate in prelungiri CS — Meciuri castigate la shootout I — Meciuri pierdute PO — Meciuri pierdute in prelungiri PS — Meciuri pierdute la shootout G — Pucuri P — Puncte
West conference

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
58 37 3 2 12 3 1 183-93 88
2
SKA
58 27 8 5 13 3 2 160-114 85
3
Jokerit
58 27 8 1 14 4 4 175-154 80
4
HC Dynamo
57 29 5 1 15 3 4 172-129 77
5
HC Spartak
58 24 4 4 18 6 2 160-133 72
6
Lokomotiv
58 22 4 5 23 3 1 155-142 66
7
Vityaz
57 19 3 4 22 3 6 126-148 61
8
Torpedo
58 20 5 2 27 1 3 157-160 58
9
HC Sochi
57 15 4 4 25 8 1 118-151 55
10
Severstal
58 12 3 5 28 7 3 114-164 50
11
HC Dinamo Minsk
57 10 2 1 33 6 5 122-207 37
12
HC Dinamo Riga
57 9 5 0 36 4 3 94-177 35
East conference

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Ak Bars
57 35 2 4 11 1 4 162-103 87
2
Avangard
58 30 1 6 13 6 2 157-108 82
3
Barys
58 29 6 1 15 7 0 150-128 79
4
Avtomobilist
58 21 8 3 18 5 3 157-146 72
5
Sibir
57 25 2 4 20 2 4 128-132 68
6
Salavat Yulaev
58 22 4 1 21 2 8 146-138 64
7
Kunlun RS
60 20 3 3 26 3 5 137-154 60
8
Metallurg
57 18 3 5 23 4 4 130-135 60
9
Neftekhimik
57 19 2 4 24 4 4 144-146 58
10
Amur
57 18 1 5 25 3 5 119-129 56
11
Admiral
57 15 4 6 28 3 1 120-159 54
12
Tractor
57 17 3 2 30 2 3 117-153 49
Bobrov's Division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
SKA
58 27 8 5 13 3 2 160-114 85
2
Jokerit
58 27 8 1 14 4 4 175-154 80
3
HC Dynamo
57 29 5 1 15 3 4 172-129 77
4
HC Spartak
58 24 4 4 18 6 2 160-133 72
5
Severstal
58 12 3 5 28 7 3 114-164 50
6
HC Dinamo Riga
57 9 5 0 36 4 3 94-177 35
Chernyshev division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Avangard
58 30 1 6 13 6 2 157-108 82
2
Barys
58 29 6 1 15 7 0 150-128 79
3
Salavat Yulaev
58 22 4 1 21 2 8 146-138 64
4
Kunlun RS
60 20 3 3 26 3 5 137-154 60
5
Amur
57 18 1 5 25 3 5 119-129 56
6
Admiral
57 15 4 6 28 3 1 120-159 54
Tarasov division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
58 37 3 2 12 3 1 183-93 88
2
Lokomotiv
58 22 4 5 23 3 1 155-142 66
3
Vityaz
57 19 3 4 22 3 6 126-148 61
4
Torpedo
58 20 5 2 27 1 3 157-160 58
5
HC Sochi
57 15 4 4 25 8 1 118-151 55
6
HC Dinamo Minsk
57 10 2 1 33 6 5 122-207 37
Kharlamov Division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Ak Bars
57 35 2 4 11 1 4 162-103 87
2
Avtomobilist
58 21 8 3 18 5 3 157-146 72
3
Sibir
57 25 2 4 20 2 4 128-132 68
4
Metallurg
57 18 3 5 23 4 4 130-135 60
5
Neftekhimik
57 19 2 4 24 4 4 144-146 58
6
Tractor
57 17 3 2 30 2 3 117-153 49
Teams, that are located in first place in their divisions, will be placed in the first and second spots in the conference standings, depending on the number of points scored throughout all games in the regular season.
Clasamentul principal

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
58 37 3 2 12 3 1 183-93 88
2
Ak Bars
57 35 2 4 11 1 4 162-103 87
3
SKA
58 27 8 5 13 3 2 160-114 85
4
Avangard
58 30 1 6 13 6 2 157-108 82
5
Jokerit
58 27 8 1 14 4 4 175-154 80
6
Barys
58 29 6 1 15 7 0 150-128 79
7
HC Dynamo
57 29 5 1 15 3 4 172-129 77
8
HC Spartak
58 24 4 4 18 6 2 160-133 72
9
Avtomobilist
58 21 8 3 18 5 3 157-146 72
10
Sibir
57 25 2 4 20 2 4 128-132 68
11
Lokomotiv
58 22 4 5 23 3 1 155-142 66
12
Salavat Yulaev
58 22 4 1 21 2 8 146-138 64
13
Vityaz
57 19 3 4 22 3 6 126-148 61
14
Kunlun RS
60 20 3 3 26 3 5 137-154 60
15
Metallurg
57 18 3 5 23 4 4 130-135 60
16
Torpedo
58 20 5 2 27 1 3 157-160 58
17
Neftekhimik
57 19 2 4 24 4 4 144-146 58
18
Amur
57 18 1 5 25 3 5 119-129 56
19
HC Sochi
57 15 4 4 25 8 1 118-151 55
20
Admiral
57 15 4 6 28 3 1 120-159 54
21
Severstal
58 12 3 5 28 7 3 114-164 50
22
Tractor
57 17 3 2 30 2 3 117-153 49
23
HC Dinamo Minsk
57 10 2 1 33 6 5 122-207 37
24
HC Dinamo Riga
57 9 5 0 36 4 3 94-177 35
Ultimele 5 meciuri

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Barys
5 5 0 0 0 0 0 16-10 10
2
HC Dynamo
5 4 1 0 0 0 0 24-10 10
3
SKA
5 3 2 0 0 0 0 13-8 10
4
Ak Bars
5 4 0 0 0 0 1 14-6 9
5
Neftekhimik
5 4 0 0 1 0 0 21-8 8
6
Amur
5 3 0 1 1 0 0 19-11 8
7
Jokerit
5 3 0 0 1 0 1 14-16 7
8
HC Sochi
5 2 0 1 1 1 0 14-11 7
9
Sibir
5 2 0 1 1 0 1 11-12 7
10
CSKA
5 3 0 0 2 0 0 16-8 6
11
Salavat Yulaev
5 2 0 0 1 1 1 18-17 6
12
Avangard
5 1 0 1 1 2 0 11-10 6
13
Avtomobilist
5 2 0 0 2 0 1 16-17 5
14
Lokomotiv
5 2 0 0 3 0 0 13-12 4
15
HC Spartak
5 2 0 0 3 0 0 10-13 4
16
Tractor
5 1 0 1 3 0 0 10-14 4
17
Metallurg
5 0 1 1 3 0 0 10-15 4
18
Kunlun RS
5 1 0 0 3 0 1 7-11 3
19
HC Dinamo Minsk
5 1 0 0 3 1 0 14-20 3
20
Vityaz
5 0 1 0 3 0 1 13-19 3
21
Torpedo
5 1 0 0 4 0 0 10-17 2
22
Severstal
5 1 0 0 4 0 0 6-18 2
23
Admiral
5 0 0 1 4 0 0 7-21 2
24
HC Dinamo Riga
5 0 0 0 4 1 0 10-17 1
Gazde

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Ak Bars
27 19 2 2 4 0 0 77-41 46
2
HC Dynamo
29 18 2 0 5 2 2 88-55 44
3
SKA
29 14 4 2 6 1 2 83-55 43
4
Avangard
28 18 0 1 6 1 2 79-53 41
5
CSKA
28 16 2 0 7 2 1 82-52 39
6
Salavat Yulaev
30 15 2 0 8 2 3 86-63 39
7
Neftekhimik
30 14 1 3 9 0 3 96-77 39
8
Jokerit
29 14 2 1 8 1 3 89-80 38
9
Avtomobilist
30 13 4 1 10 2 0 91-79 38
10
Metallurg
28 12 2 3 7 3 1 72-58 38
11
Vityaz
29 10 3 3 7 1 5 71-66 38
12
Lokomotiv
30 15 2 1 11 1 0 81-64 37
13
Barys
29 13 3 0 8 5 0 74-74 37
14
Sibir
29 14 1 2 10 1 1 65-60 36
15
Kunlun RS
30 11 3 2 10 2 2 73-73 36
16
HC Spartak
29 13 1 2 10 2 1 83-68 35
17
Amur
27 13 0 2 7 1 4 60-52 35
18
Torpedo
30 12 4 0 11 1 2 81-73 35
19
HC Sochi
29 10 3 2 11 3 0 70-78 33
20
Admiral
28 9 0 4 12 2 1 64-75 29
21
Severstal
28 8 1 2 10 5 2 56-70 29
22
HC Dinamo Minsk
28 6 2 1 13 3 3 63-90 24
23
Tractor
27 7 1 1 14 1 3 59-77 22
24
HC Dinamo Riga
30 6 2 0 16 4 2 50-77 22
Oaspeti

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
30 21 1 2 5 1 0 101-41 49
2
Barys
29 16 3 1 7 2 0 76-54 42
3
Jokerit
29 13 6 0 6 3 1 86-74 42
4
SKA
29 13 4 3 7 2 0 77-59 42
5
Ak Bars
30 16 0 2 7 1 4 85-62 41
6
Avangard
30 12 1 5 7 5 0 78-55 41
7
HC Spartak
29 11 3 2 8 4 1 77-65 37
8
Avtomobilist
28 8 4 2 8 3 3 66-67 34
9
HC Dynamo
28 11 3 1 10 1 2 84-74 33
10
Sibir
28 11 1 2 10 1 3 63-72 32
11
Lokomotiv
28 7 2 4 12 2 1 74-78 29
12
Tractor
30 10 2 1 16 1 0 58-76 27
13
Salavat Yulaev
28 7 2 1 13 0 5 60-75 25
14
Admiral
29 6 4 2 16 1 0 56-84 25
15
Kunlun RS
30 9 0 1 16 1 3 64-81 24
16
Vityaz
28 9 0 1 15 2 1 55-82 23
17
Torpedo
28 8 1 2 16 0 1 76-87 23
18
Metallurg
29 6 1 2 16 1 3 58-77 22
19
HC Sochi
28 5 1 2 14 5 1 48-73 22
20
Amur
30 5 1 3 18 2 1 59-77 21
21
Severstal
30 4 2 3 18 2 1 58-94 21
22
Neftekhimik
27 5 1 1 15 4 1 48-69 19
23
HC Dinamo Minsk
29 4 0 0 20 3 2 59-117 13
24
HC Dinamo Riga
27 3 3 0 20 0 1 44-100 13