1:1
Tractor — Salavat Yulaev Meci incheiat 21 ianuarie 2021
Urmatorul meci pentru Tractor
28 ianuarie, 14:30
 
Sibir
Tractor
Urmatorul meci pentru Salavat Yulaev
28 ianuarie, 11:00
 
Amur
Salavat Yulaev
Aboneaza-te la ponturile de la cei mai buni tipsteri
Primesti zilnic o selectie de ponturi si pronosticuri de actualitate doar de la expertii si tipsterii Legalbet cu cele mai bune rezultate. Fara spam, doar pariuri!

Ponturi pariuri pentru meciul Tractor — Salavat Yulaev

21 ianuarie 2021, 16:00 (EET)
21 ianuarie 2021, 16:00 (EET) Meci incheiat
Stadion: Traktor Arena (Chelyabinsk, Russia)
Arbitru: Alexei Belov, Yury Oskirko

Echipe de start

Echipele de start vor fi anuntate cu aproximativ o ora inainte de inceputul meciului

M — Minutes G — Pucuri A — Assists P — Puncte
Tractor

Anvar Gatiyatulin
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Roman Will
gk. 1,754 -64 2 2
Ivan Fedotov
gk. 1,067 -41 1 1
Lawrence Pilut
df. 969 5 17 22
Nick Bailen
df. 797 6 14 20
Ilya Karpykhin
df. 669 0 10 10
Roman Manuhov
df. 609 0 11 11
Sergey Telegin
df. 434 3 3 6
Oleg Evenko
df. 426 0 2 2
Denis Bodrov
df. 367 3 1 4
Thomash Gika
fw. 871 10 23 33
Lukas Sedlak
fw. 856 12 15 27
Alexei Byvaltsev
fw. 825 10 13 23
Sergei Kalinin
fw. 781 11 10 21
Pontus Oberg
fw. 692 9 13 22
Alexander Avtsin
fw. 687 5 7 12
Vitaly Kravtsov
fw. 673 13 7 20
Vyacheslav Osnovin
fw. 631 11 7 18
Yaroslav Kosov
fw. 539 9 3 12
Daniil Ilyin
fw. 515 4 5 9
Ruslan Karpin
fw. 336 1 3 4
Maxim Mayorov
fw. 160 0 3 3
Konstantin Lukin
fw. 37 0 0 0
Nu vor juca
Dmitry Ogurtsov
df. 520 2 3 5
Igor Polygalov
fw. 446 2 7 9
Igor Isayev
df. 347 1 4 5
Stanislav Gareyev
df. 223 1 0 1
Petr Yasinskiy
df. 179 0 0 0
Artyom Shvaryov
fw. 147 3 4 7
Artyom Mikheyev
fw. 109 1 0 1
Aleksandr Kirpichnikov
df. 48 0 0 0
Vladimir Bobylyov
fw. 48 0 0 0
Alexander Podkorytov
fw. 46 0 0 0
Dmitry Alexeyev
df. 46 0 0 0
Yegor Fateyev
fw. 27 0 0 0
Pavel Dorofeyev
fw. 4 0 0 0
Aleksandr Sudnitsin
gk. 0 0 0 0
Denis Ugryumov
df. 0 0 0 0
Nikita Yazkov
fw. 0 0 0 0
Salavat Yulaev

Tomi Lämsä
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Juha Metsola
gk. 1,984 -81 1 1
Daniil Tarasov
gk. 597 -19 0 0
Alexander Alexeyev
df. 788 7 7 14
Philip Larsen
df. 730 8 20 28
Evgeny Biryukov
df. 714 1 4 5
Pavel Koledov
df. 692 2 3 5
Mikhail Naumenkov
df. 637 3 5 8
Grigory Panin
df. 633 1 4 5
Shakir Muhamadullin
df. 445 3 7 10
Sakari Manninen
fw. 935 14 28 42
Teemu Hartikainen
fw. 837 22 32 54
Markus Granlund
fw. 813 23 24 47
Aleksandr Kadeykin
fw. 727 9 19 28
Dmitry Kugryshev
fw. 699 8 19 27
Pyotr Khokhryakov
fw. 618 4 6 10
Vladimir Zharkov
fw. 555 4 11 15
Geoff Platt
fw. 522 8 3 11
Rodion Amirov
fw. 392 5 4 9
Vyacheslav Solodukhin
fw. 318 2 1 3
Artem Pimenov
fw. 305 1 3 4
Vladislav Kartaev
fw. 296 1 1 2
Eduard Gimatov
fw. 227 1 0 1
Nu vor juca
Mikhail Vorobyov
fw. 479 5 8 13
Aleksey Semenov
df. 443 0 2 2
Evgeny Lisovets
df. 440 2 3 5
Dmitri Korobov
df. 438 0 7 7
Alexander Skrynnik
gk. 301 -15 0 0
Ilya Baranov
fw. 286 5 0 5
Danil Bashkirov
fw. 243 2 2 4
Danil Alalykin
fw. 170 1 1 2
Gleb Kuzmin
fw. 117 0 2 2
Alexey Pustozerov
fw. 105 2 0 2
Vladislav Lukin
fw. 77 0 1 1
Vyacheslav Shevchenko
fw. 72 0 0 0
Daniil Skorikov
fw. 41 0 0 0
Bogdan Vyprickiy
gk. 0 0 0 0

Cote

Casa de pariuri 1 × 2 S 4.5 P 4.5
2.72
4.00
2.22
2.30
1.60
1.82
3.90
3.75
2.40
1.55
2.20
2.30
1.60
2.73
4.00
2.20
Calculeaza
castigul net

Meciurile head-to-head

KHL 2020-2021
24.09.20
Salavat Yulaev
Tractor
KHL 2019-2020
03.12.19
Salavat Yulaev
Tractor
28.11.19
Tractor
Salavat Yulaev
KHL 2018-2019
11.10.18
Salavat Yulaev
Tractor
24.09.18
Tractor
Salavat Yulaev
KHL 2017-2018
27.03.18
Salavat Yulaev
Tractor
25.03.18
Tractor
Salavat Yulaev
23.03.18
Salavat Yulaev
Tractor
21.03.18
Tractor
Salavat Yulaev
20.03.18
Tractor
Salavat Yulaev
Mai multe meciuri

Ultimele meciuri de la turneu

Tractor
19.01.21
Tractor
Avangard
I
17.01.21
Tractor
Lokomotiv
V
14.01.21
Tractor
Vityaz
V
10.01.21
Torpedo
Tractor
I
08.01.21
Ak Bars
Tractor
2
:
2
3
:
1
S
PS
06.01.21
Tractor
HC Spartak
I
28.12.20
Avangard
Tractor
I
26.12.20
Kunlun RS
Tractor
I
24.12.20
Neftekhimik
Tractor
V
22.12.20
Avtomobilist
Tractor
V
13.12.20
Tractor
Barys
I
11.12.20
Tractor
Sibir
V
09.12.20
Tractor
Jokerit
I
05.12.20
Tractor
SKA
I
03.12.20
HC Dinamo Riga
Tractor
V
01.12.20
Torpedo
Tractor
I
29.11.20
Neftekhimik
Tractor
I
26.11.20
Tractor
Avtomobilist
CO
22.11.20
Tractor
HC Dynamo
I
18.11.20
SKA
Tractor
V
16.11.20
Jokerit
Tractor
V
14.11.20
Kunlun RS
Tractor
V
12.11.20
Tractor
Ak Bars
V
10.11.20
Tractor
Metallurg
CO
01.11.20
Metallurg
Tractor
I
30.10.20
Tractor
HC Dinamo Riga
V
28.10.20
Tractor
Torpedo
V
25.10.20
Amur
Tractor
V
23.10.20
Amur
Tractor
V
21.10.20
Sibir
Tractor
I
18.10.20
Tractor
Neftekhimik
V
15.10.20
Severstal
Tractor
V
13.10.20
Ak Bars
Tractor
2
:
2
1
:
3
S
CS
11.10.20
Avtomobilist
Tractor
I
07.10.20
Tractor
Kunlun RS
V
01.10.20
HC Dynamo
Tractor
V
29.09.20
HC Sochi
Tractor
V
27.09.20
Tractor
HC Dinamo Minsk
2
:
2
0
:
1
S
PS
24.09.20
Salavat Yulaev
Tractor
I
22.09.20
Tractor
Severstal
I
20.09.20
Tractor
Amur
V
17.09.20
Vityaz
Tractor
V
15.09.20
HC Spartak
Tractor
V
13.09.20
Lokomotiv
Tractor
I
08.09.20
Tractor
HC Sochi
PO
06.09.20
Tractor
Kunlun RS
V
03.09.20
Tractor
Avtomobilist
I
Salavat Yulaev
19.01.21
Salavat Yulaev
Severstal
V
16.01.21
Metallurg
Salavat Yulaev
I
14.01.21
Barys
Salavat Yulaev
V
12.01.21
Sibir
Salavat Yulaev
V
10.01.21
Salavat Yulaev
Ak Bars
V
05.01.21
Salavat Yulaev
Avangard
PO
03.01.21
Salavat Yulaev
Avtomobilist
CO
28.12.20
Salavat Yulaev
Metallurg
V
26.12.20
Sibir
Salavat Yulaev
V
24.12.20
Avtomobilist
Salavat Yulaev
I
22.12.20
Salavat Yulaev
HC Dinamo Minsk
V
13.12.20
Salavat Yulaev
Sibir
V
11.12.20
Salavat Yulaev
Jokerit
I
07.12.20
Salavat Yulaev
Metallurg
I
05.12.20
Salavat Yulaev
HC Dynamo
I
02.12.20
Jokerit
Salavat Yulaev
I
30.11.20
Avtomobilist
Salavat Yulaev
CO
28.11.20
Salavat Yulaev
SKA
2
:
2
1
:
2
S
PS
25.11.20
Salavat Yulaev
Neftekhimik
V
22.11.20
Salavat Yulaev
Barys
V
20.11.20
Salavat Yulaev
HC Spartak
1
:
1
3
:
2
S
CS
16.11.20
SKA
Salavat Yulaev
PO
14.11.20
HC Dynamo
Salavat Yulaev
CO
12.11.20
CSKA
Salavat Yulaev
I
01.11.20
Salavat Yulaev
Kunlun RS
CO
30.10.20
Metallurg
Salavat Yulaev
V
28.10.20
Salavat Yulaev
Amur
V
26.10.20
Salavat Yulaev
Lokomotiv
I
21.10.20
Vityaz
Salavat Yulaev
I
19.10.20
HC Sochi
Salavat Yulaev
V
17.10.20
Avangard
Salavat Yulaev
3
:
3
1
:
2
S
CS
15.10.20
Kunlun RS
Salavat Yulaev
I
12.10.20
Salavat Yulaev
Barys
PO
10.10.20
Salavat Yulaev
CSKA
I
08.10.20
Salavat Yulaev
Sibir
3
:
3
1
:
0
S
CS
05.10.20
Ak Bars
Salavat Yulaev
I
03.10.20
Neftekhimik
Salavat Yulaev
V
30.09.20
Salavat Yulaev
Avtomobilist
I
26.09.20
Salavat Yulaev
Vityaz
V
24.09.20
Salavat Yulaev
Tractor
V
22.09.20
Salavat Yulaev
HC Sochi
I
19.09.20
Kunlun RS
Salavat Yulaev
2
:
2
0
:
2
S
CS
17.09.20
Ak Bars
Salavat Yulaev
I
15.09.20
Salavat Yulaev
Torpedo
V
13.09.20
Salavat Yulaev
Avangard
V
09.09.20
HC Spartak
Salavat Yulaev
I
07.09.20
HC Dinamo Minsk
Salavat Yulaev
V
05.09.20
Severstal
Salavat Yulaev
V
03.09.20
Torpedo
Salavat Yulaev
V

Clasamente

MJ — Meciuri jucate V — Meciuri castigate CO — Meciuri castigate in prelungiri CS — Meciuri castigate la shootout I — Meciuri pierdute PO — Meciuri pierdute in prelungiri PS — Meciuri pierdute la shootout G — Pucuri P — Puncte
West conference

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
47 28 4 2 8 3 2 152-96 73
2
SKA
48 25 1 2 12 4 4 143-107 64
3
Lokomotiv
47 23 4 2 13 4 1 140-98 63
4
HC Dynamo
47 24 4 0 14 2 3 143-116 61
5
HC Dinamo Minsk
47 13 9 4 18 2 1 132-132 55
6
Jokerit
44 19 3 2 15 4 1 128-107 53
7
Severstal
47 17 4 3 19 1 3 113-127 52
8
HC Spartak
48 16 5 1 20 4 2 126-138 50
9
Vityaz
47 17 3 3 21 1 2 122-131 49
10
HC Sochi
48 10 2 0 28 6 2 100-162 32
11
HC Dinamo Riga
46 4 2 2 31 5 2 97-162 23
East conference

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Ak Bars
48 28 2 5 8 4 1 156-102 75
2
Avangard
48 25 2 0 11 5 5 141-113 64
3
Salavat Yulaev
49 21 4 4 16 3 1 149-128 62
4
Metallurg
47 24 0 4 14 4 1 126-111 61
5
Avtomobilist
48 21 3 2 15 4 3 127-115 59
6
Torpedo
49 19 3 3 18 4 2 143-139 56
7
Tractor
47 23 2 1 18 1 2 122-111 55
8
Barys
45 15 6 3 16 3 2 110-118 53
9
Sibir
48 16 2 2 24 1 3 115-128 44
10
Amur
47 13 4 1 25 0 4 115-140 40
11
Neftekhimik
47 11 2 2 32 0 0 104-171 30
12
Kunlun RS
45 10 0 1 26 6 2 105-157 30
Bobrov's Division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
SKA
48 25 1 2 12 4 4 143-107 64
2
Jokerit
44 19 3 2 15 4 1 128-107 53
3
Severstal
47 17 4 3 19 1 3 113-127 52
4
HC Spartak
48 16 5 1 20 4 2 126-138 50
5
Vityaz
47 17 3 3 21 1 2 122-131 49
6
HC Sochi
48 10 2 0 28 6 2 100-162 32
Chernyshev division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Avangard
48 25 2 0 11 5 5 141-113 64
2
Salavat Yulaev
49 21 4 4 16 3 1 149-128 62
3
Barys
45 15 6 3 16 3 2 110-118 53
4
Sibir
48 16 2 2 24 1 3 115-128 44
5
Amur
47 13 4 1 25 0 4 115-140 40
6
Kunlun RS
45 10 0 1 26 6 2 105-157 30
Tarasov division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
47 28 4 2 8 3 2 152-96 73
2
Lokomotiv
47 23 4 2 13 4 1 140-98 63
3
HC Dynamo
47 24 4 0 14 2 3 143-116 61
4
HC Dinamo Minsk
47 13 9 4 18 2 1 132-132 55
5
HC Dinamo Riga
46 4 2 2 31 5 2 97-162 23
Kharlamov Division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Ak Bars
48 28 2 5 8 4 1 156-102 75
2
Metallurg
47 24 0 4 14 4 1 126-111 61
3
Avtomobilist
48 21 3 2 15 4 3 127-115 59
4
Torpedo
49 19 3 3 18 4 2 143-139 56
5
Tractor
47 23 2 1 18 1 2 122-111 55
6
Neftekhimik
47 11 2 2 32 0 0 104-171 30
Teams, that are located in first place in their divisions, will be placed in the first and second spots in the conference standings, depending on the number of points scored throughout all games in the regular season.
Clasamentul principal

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Ak Bars
48 28 2 5 8 4 1 156-102 75
2
CSKA
47 28 4 2 8 3 2 152-96 73
3
Avangard
48 25 2 0 11 5 5 141-113 64
4
SKA
48 25 1 2 12 4 4 143-107 64
5
Lokomotiv
47 23 4 2 13 4 1 140-98 63
6
Salavat Yulaev
49 21 4 4 16 3 1 149-128 62
7
HC Dynamo
47 24 4 0 14 2 3 143-116 61
8
Metallurg
47 24 0 4 14 4 1 126-111 61
9
Avtomobilist
48 21 3 2 15 4 3 127-115 59
10
Torpedo
49 19 3 3 18 4 2 143-139 56
11
Tractor
47 23 2 1 18 1 2 122-111 55
12
HC Dinamo Minsk
47 13 9 4 18 2 1 132-132 55
13
Jokerit
44 19 3 2 15 4 1 128-107 53
14
Barys
45 15 6 3 16 3 2 110-118 53
15
Severstal
47 17 4 3 19 1 3 113-127 52
16
HC Spartak
48 16 5 1 20 4 2 126-138 50
17
Vityaz
47 17 3 3 21 1 2 122-131 49
18
Sibir
48 16 2 2 24 1 3 115-128 44
19
Amur
47 13 4 1 25 0 4 115-140 40
20
HC Sochi
48 10 2 0 28 6 2 100-162 32
21
Neftekhimik
47 11 2 2 32 0 0 104-171 30
22
Kunlun RS
45 10 0 1 26 6 2 105-157 30
23
HC Dinamo Riga
46 4 2 2 31 5 2 97-162 23
Ultimele 5 meciuri

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Salavat Yulaev
5 4 0 0 1 0 0 22-12 8
2
Metallurg
5 4 0 0 1 0 0 16-11 8
3
Avtomobilist
5 4 0 0 1 0 0 10-5 8
4
Amur
5 3 1 0 1 0 0 18-11 8
5
CSKA
5 3 1 0 1 0 0 15-8 8
6
HC Dynamo
5 3 0 0 1 0 1 13-10 7
7
Ak Bars
5 3 0 0 1 1 0 16-15 7
8
Torpedo
5 3 0 0 2 0 0 18-13 6
9
Barys
5 3 0 0 2 0 0 15-15 6
10
Vityaz
5 2 1 0 2 0 0 10-6 6
11
Tractor
5 2 0 0 2 0 1 12-10 5
12
Severstal
5 2 0 0 2 0 1 13-14 5
13
SKA
5 2 0 0 2 1 0 10-12 5
14
Jokerit
5 2 0 0 2 1 0 9-12 5
15
HC Spartak
5 2 0 0 3 0 0 10-10 4
16
Lokomotiv
5 2 0 0 3 0 0 11-13 4
17
Avangard
5 2 0 0 3 0 0 12-16 4
18
Neftekhimik
5 1 1 0 3 0 0 8-20 4
19
Sibir
5 1 0 1 3 0 0 13-13 4
20
HC Dinamo Minsk
5 0 1 1 3 0 0 8-11 4
21
Kunlun RS
5 1 0 0 3 1 0 11-18 3
22
HC Dinamo Riga
5 0 1 0 4 0 0 11-21 2
23
HC Sochi
5 0 0 0 3 2 0 8-16 2
Gazde

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Ak Bars
24 17 1 2 1 2 1 80-42 43
2
Avangard
24 16 1 0 3 1 3 76-50 38
3
CSKA
24 15 2 0 3 3 1 77-47 38
4
Lokomotiv
23 15 2 1 4 0 1 78-41 37
5
Salavat Yulaev
26 12 2 2 7 2 1 83-68 35
6
Torpedo
25 14 0 0 6 4 1 82-66 33
7
HC Dynamo
23 11 3 0 6 1 2 72-60 31
8
Metallurg
24 14 0 0 8 1 1 64-58 30
9
SKA
23 11 1 1 6 1 3 68-56 30
10
Severstal
24 12 1 1 9 0 1 61-58 29
11
Avtomobilist
23 10 2 0 6 2 3 63-52 29
12
Vityaz
25 11 0 2 11 0 1 67-73 27
13
Sibir
25 9 2 1 10 1 2 62-70 27
14
Amur
23 11 1 0 9 0 2 65-54 26
15
Tractor
22 10 2 0 8 1 1 59-52 26
16
Barys
23 8 1 2 8 2 2 56-60 26
17
HC Spartak
24 7 3 1 9 4 0 64-70 26
18
HC Dinamo Minsk
23 4 7 1 10 1 0 59-62 25
19
Jokerit
19 10 1 1 7 0 0 61-44 24
20
Neftekhimik
26 6 2 2 16 0 0 61-81 20
21
Kunlun RS
22 6 0 0 10 4 2 53-75 18
22
HC Sochi
24 5 0 0 13 4 2 53-82 16
23
HC Dinamo Riga
23 3 0 1 15 3 1 49-75 12
Oaspeti

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
23 13 2 2 5 0 1 75-49 35
2
SKA
25 14 0 1 6 3 1 75-51 34
3
Ak Bars
24 11 1 3 7 2 0 76-60 32
4
Metallurg
23 10 0 4 6 3 0 62-53 31
5
HC Dynamo
24 13 1 0 8 1 1 71-56 30
6
Avtomobilist
25 11 1 2 9 2 0 64-63 30
7
HC Dinamo Minsk
24 9 2 3 8 1 1 73-70 30
8
Tractor
25 13 0 1 10 0 1 63-59 29
9
Jokerit
25 9 2 1 8 4 1 67-63 29
10
Salavat Yulaev
23 9 2 2 9 1 0 66-60 27
11
Barys
22 7 5 1 8 1 0 54-58 27
12
Avangard
24 9 1 0 8 4 2 65-63 26
13
Lokomotiv
24 8 2 1 9 4 0 62-57 26
14
HC Spartak
24 9 2 0 11 0 2 62-68 24
15
Torpedo
24 5 3 3 12 0 1 61-73 23
16
Severstal
23 5 3 2 10 1 2 52-69 23
17
Vityaz
22 6 3 1 10 1 1 55-58 22
18
Sibir
23 7 0 1 14 0 1 53-58 17
19
HC Sochi
24 5 2 0 15 2 0 47-80 16
20
Amur
24 2 3 1 16 0 2 50-86 14
21
Kunlun RS
23 4 0 1 16 2 0 52-82 12
22
HC Dinamo Riga
23 1 2 1 16 2 1 48-87 11
23
Neftekhimik
21 5 0 0 16 0 0 43-90 10
KHL
Week 19
Indiciu: tasteaza '@' inainte de numele de utilizator pentru a gasi utilizatorul
Inchide