Ponturi pariuri pentru meciul Tractor — Metallurg

16 februarie 2021, 16:00 (EET)
16 februarie 2021, 16:00 (EET)
Stadion: Traktor Arena (Chelyabinsk, Russia)
Meciurile urmatoare
In timp ce nu sunt cote pentru acest meci, poti alege un pariu din mecurile urmatoare

Unde sa pariezi

Bonus:1000 RON
Bonus:1000 RON
Aceste pozitii sunt platite de casele de pariuri
Aboneaza-te la ponturile de la cei mai buni tipsteri
Primesti zilnic o selectie de ponturi si pronosticuri de actualitate doar de la expertii si tipsterii Legalbet cu cele mai bune rezultate. Fara spam, doar pariuri!

Echipe de start

Echipele de start vor fi anuntate cu aproximativ o ora inainte de inceputul meciului

M — Minutes G — Pucuri A — Assists P — Puncte
Tractor

Anvar Gatiyatulin
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Roman Will
gk. 1,231 -42 1 1
Ivan Fedotov
gk. 752 -23 0 0
Aleksandr Sudnitsin
gk. 0 0 0 0
Lawrence Pilut
df. 660 2 14 16
Roman Manuhov
df. 516 0 10 10
Nick Bailen
df. 495 4 11 15
Ilya Karpykhin
df. 450 0 7 7
Dmitry Ogurtsov
df. 413 2 3 5
Oleg Evenko
df. 299 0 1 1
Igor Isayev
df. 291 1 2 3
Sergey Telegin
df. 253 3 1 4
Stanislav Gareyev
df. 187 1 0 1
Petr Yasinskiy
df. 167 0 0 0
Aleksandr Kirpichnikov
df. 48 0 0 0
Dmitry Alexeyev
df. 11 0 0 0
Denis Ugryumov
df. 0 0 0 0
Thomash Gika
fw. 605 8 15 23
Alexei Byvaltsev
fw. 602 8 10 18
Sergei Kalinin
fw. 588 9 9 18
Lukas Sedlak
fw. 587 8 11 19
Alexander Avtsin
fw. 495 3 5 8
Pontus Oberg
fw. 446 7 7 14
Vyacheslav Osnovin
fw. 439 7 5 12
Vitaly Kravtsov
fw. 429 9 4 13
Yaroslav Kosov
fw. 389 6 2 8
Igor Polygalov
fw. 382 2 6 8
Ruslan Karpin
fw. 202 1 3 4
Yacob Berglund
fw. 178 2 4 6
Artyom Mikheyev
fw. 109 1 0 1
Anton Lazarev
fw. 108 1 0 1
Artyom Shvaryov
fw. 108 3 2 5
Konstantin Lukin
fw. 23 0 0 0
Alexander Podkorytov
fw. 19 0 0 0
Yegor Fateyev
fw. 9 0 0 0
Vladimir Bobylyov
fw. 8 0 0 0
Pavel Dorofeyev
fw. 4 0 0 0
Nikita Yazkov
fw. 0 0 0 0
Metallurg

Ilya Vorobiev
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Juho Olkinuora
gk. 1,028 -31 1 0
Vasily Koshechkin
gk. 667 -26 2 2
Artyom Zagidulin
gk. 226 -16 0 0
Gleb Nosov
gk. 71 -3 0 0
Egor Yakovlev.
df. 785 4 12 16
Artyom Zemchyonok
df. 582 2 5 7
Artem Minulin
df. 570 0 3 3
Grigory Dronov
df. 455 0 6 6
Mikhail Pashnin
df. 423 1 2 3
Yegor Martynov
df. 317 3 5 8
Nikita Khlystov
df. 296 0 4 4
Ilya Nikolayev
df. 177 0 2 2
Vadim Antipin
df. 104 0 1 1
Vladislav Semin
df. 84 0 0 0
Bogdan Krohalev
df. 0 0 0 0
Mikhail Gonchar
df. 0 0 0 0
Philip Holm
df. 0 0 0 0
Sergei Plotnikov
fw. 640 6 18 24
Andrej Nestrasil
fw. 524 8 6 14
Taylor Beck
fw. 513 8 12 20
Nikolai Prokhorkin
fw. 505 6 6 12
Andrei Chibisov
fw. 497 11 13 24
Harri Pesonen
fw. 493 6 8 14
Maxim Karpov
fw. 486 5 10 15
Semyon Koshelev
fw. 363 8 1 9
Igor Shvyryov
fw. 311 2 3 5
Sergei Mozyakin
fw. 309 6 6 12
Yegor Korobkin
fw. 212 1 0 1
Arkhip Nekolenko
fw. 187 2 1 3
Bogdan Potekhin
fw. 183 1 1 2
Dennis Rasmussen
fw. 171 1 1 2
Yuriy Platonov
fw. 74 1 1 2
Danila Yurov
fw. 73 1 1 2
Nikita Rozhkov
fw. 51 0 0 0
Edgar Varagyan
fw. 25 0 0 0
Egor Penzin
fw. 0 0 0 0
Nikolai Kulemin
fw. 0 0 0 0
Zakhar Zakharov
fw. 0 0 0 0

Meciurile head-to-head

KHL 2020-2021
10.11.20
Tractor
Metallurg
01.11.20
Metallurg
Tractor
KHL 2019-2020
27.02.20
Tractor
Metallurg
14.01.20
Tractor
Metallurg
07.12.19
Metallurg
Tractor
12.11.19
Metallurg
Tractor
KHL 2018-2019
02.02.19
Tractor
Metallurg
24.01.19
Metallurg
Tractor
15.09.18
Metallurg
Tractor
11.09.18
Tractor
Metallurg
Mai multe meciuri

Ultimele meciuri de la turneu

Tractor
03.12.20
HC Dinamo Riga
Tractor
V
01.12.20
Torpedo
Tractor
I
29.11.20
Neftekhimik
Tractor
I
26.11.20
Tractor
Avtomobilist
CO
22.11.20
Tractor
HC Dynamo
I
18.11.20
SKA
Tractor
V
16.11.20
Jokerit
Tractor
V
14.11.20
Kunlun RS
Tractor
V
12.11.20
Tractor
Ak Bars
V
10.11.20
Tractor
Metallurg
CO
01.11.20
Metallurg
Tractor
I
30.10.20
Tractor
HC Dinamo Riga
V
28.10.20
Tractor
Torpedo
V
25.10.20
Amur
Tractor
V
23.10.20
Amur
Tractor
V
21.10.20
Sibir
Tractor
I
18.10.20
Tractor
Neftekhimik
V
15.10.20
Severstal
Tractor
V
13.10.20
Ak Bars
Tractor
2
:
2
1
:
3
S
CS
11.10.20
Avtomobilist
Tractor
I
07.10.20
Tractor
Kunlun RS
V
01.10.20
HC Dynamo
Tractor
V
29.09.20
HC Sochi
Tractor
V
27.09.20
Tractor
HC Dinamo Minsk
2
:
2
0
:
1
S
PS
24.09.20
Salavat Yulaev
Tractor
I
22.09.20
Tractor
Severstal
I
20.09.20
Tractor
Amur
V
17.09.20
Vityaz
Tractor
V
15.09.20
HC Spartak
Tractor
V
13.09.20
Lokomotiv
Tractor
I
08.09.20
Tractor
HC Sochi
PO
06.09.20
Tractor
Kunlun RS
V
03.09.20
Tractor
Avtomobilist
I
Metallurg
03.12.20
Metallurg
SKA
V
01.12.20
HC Dynamo
Metallurg
V
29.11.20
Torpedo
Metallurg
V
27.11.20
Metallurg
Neftekhimik
V
25.11.20
Metallurg
Ak Bars
2
:
2
1
:
2
S
PS
22.11.20
Metallurg
Severstal
I
19.11.20
Amur
Metallurg
PO
17.11.20
Barys
Metallurg
1
:
1
2
:
3
S
CS
15.11.20
Sibir
Metallurg
I
10.11.20
Tractor
Metallurg
PO
01.11.20
Metallurg
Tractor
V
30.10.20
Metallurg
Salavat Yulaev
I
28.10.20
Metallurg
Sibir
I
26.10.20
Metallurg
Torpedo
PO
23.10.20
Severstal
Metallurg
V
21.10.20
Kunlun RS
Metallurg
I
19.10.20
HC Dinamo Riga
Metallurg
0
:
5
Abandon
V
16.10.20
Metallurg
Neftekhimik
I
14.10.20
Metallurg
Avangard
V
12.10.20
Metallurg
CSKA
V
09.10.20
Avtomobilist
Metallurg
3
:
3
1
:
2
S
CS
07.10.20
SKA
Metallurg
V
05.10.20
Neftekhimik
Metallurg
V
02.10.20
Metallurg
Avtomobilist
I
29.09.20
Lokomotiv
Metallurg
3
:
3
0
:
1
S
CS
27.09.20
Avangard
Metallurg
I
24.09.20
Metallurg
Vityaz
I
19.09.20
CSKA
Metallurg
V
15.09.20
HC Sochi
Metallurg
0
:
0
1
:
3
S
CS
13.09.20
Metallurg
Torpedo
V
11.09.20
Metallurg
Avangard
I
09.09.20
Metallurg
Amur
V
06.09.20
Metallurg
HC Sochi
V
04.09.20
Metallurg
Kunlun RS
V

Clasamente

MJ — Meciuri jucate V — Meciuri castigate CO — Meciuri castigate in prelungiri CS — Meciuri castigate la shootout I — Meciuri pierdute PO — Meciuri pierdute in prelungiri PS — Meciuri pierdute la shootout G — Pucuri P — Puncte
West conference

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
34 21 2 2 6 3 0 112-71 53
2
SKA
33 18 1 1 9 1 3 99-75 44
3
Lokomotiv
32 15 3 2 8 3 1 89-58 44
4
HC Dinamo Minsk
32 12 5 2 10 2 1 90-82 41
5
HC Dynamo
32 15 3 0 10 2 2 97-85 40
6
Jokerit
26 13 2 1 8 1 1 86-60 34
7
HC Spartak
32 10 3 1 12 4 2 83-92 34
8
Severstal
31 10 3 2 14 1 1 66-86 32
9
Vityaz
32 10 2 3 15 1 1 90-94 32
10
HC Sochi
32 7 1 0 18 4 2 60-103 22
11
HC Dinamo Riga
30 2 1 1 22 2 2 51-96 12
East conference

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Ak Bars
34 17 2 4 7 3 1 105-78 50
2
Avangard
31 19 1 0 5 3 3 91-59 46
3
Tractor
33 18 2 1 10 1 1 89-68 44
4
Metallurg
34 16 0 4 10 3 1 93-79 44
5
Salavat Yulaev
34 13 3 4 11 2 1 100-91 43
6
Avtomobilist
31 13 3 1 8 3 3 93-85 40
7
Torpedo
32 10 2 3 13 3 1 88-94 34
8
Sibir
33 13 2 0 15 0 3 85-90 33
9
Barys
29 9 3 1 11 3 2 63-76 31
10
Amur
34 9 3 1 19 0 2 79-102 28
11
Neftekhimik
32 8 1 1 22 0 0 73-118 20
12
Kunlun RS
31 6 0 0 21 3 1 67-107 16
Bobrov's Division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
SKA
33 18 1 1 9 1 3 99-75 44
2
Jokerit
26 13 2 1 8 1 1 86-60 34
3
HC Spartak
32 10 3 1 12 4 2 83-92 34
4
Severstal
31 10 3 2 14 1 1 66-86 32
5
Vityaz
32 10 2 3 15 1 1 90-94 32
6
HC Sochi
32 7 1 0 18 4 2 60-103 22
Chernyshev division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Avangard
31 19 1 0 5 3 3 91-59 46
2
Salavat Yulaev
34 13 3 4 11 2 1 100-91 43
3
Sibir
33 13 2 0 15 0 3 85-90 33
4
Barys
29 9 3 1 11 3 2 63-76 31
5
Amur
34 9 3 1 19 0 2 79-102 28
6
Kunlun RS
31 6 0 0 21 3 1 67-107 16
Tarasov division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
34 21 2 2 6 3 0 112-71 53
2
Lokomotiv
32 15 3 2 8 3 1 89-58 44
3
HC Dinamo Minsk
32 12 5 2 10 2 1 90-82 41
4
HC Dynamo
32 15 3 0 10 2 2 97-85 40
5
HC Dinamo Riga
30 2 1 1 22 2 2 51-96 12
Kharlamov Division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Ak Bars
34 17 2 4 7 3 1 105-78 50
2
Tractor
33 18 2 1 10 1 1 89-68 44
3
Metallurg
34 16 0 4 10 3 1 93-79 44
4
Avtomobilist
31 13 3 1 8 3 3 93-85 40
5
Torpedo
32 10 2 3 13 3 1 88-94 34
6
Neftekhimik
32 8 1 1 22 0 0 73-118 20
Teams, that are located in first place in their divisions, will be placed in the first and second spots in the conference standings, depending on the number of points scored throughout all games in the regular season.
Clasamentul principal

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
34 21 2 2 6 3 0 112-71 53
2
Ak Bars
34 17 2 4 7 3 1 105-78 50
3
Avangard
31 19 1 0 5 3 3 91-59 46
4
Tractor
33 18 2 1 10 1 1 89-68 44
5
SKA
33 18 1 1 9 1 3 99-75 44
6
Metallurg
34 16 0 4 10 3 1 93-79 44
7
Lokomotiv
32 15 3 2 8 3 1 89-58 44
8
Salavat Yulaev
34 13 3 4 11 2 1 100-91 43
9
HC Dinamo Minsk
32 12 5 2 10 2 1 90-82 41
10
HC Dynamo
32 15 3 0 10 2 2 97-85 40
11
Avtomobilist
31 13 3 1 8 3 3 93-85 40
12
Jokerit
26 13 2 1 8 1 1 86-60 34
13
HC Spartak
32 10 3 1 12 4 2 83-92 34
14
Torpedo
32 10 2 3 13 3 1 88-94 34
15
Sibir
33 13 2 0 15 0 3 85-90 33
16
Severstal
31 10 3 2 14 1 1 66-86 32
17
Vityaz
32 10 2 3 15 1 1 90-94 32
18
Barys
29 9 3 1 11 3 2 63-76 31
19
Amur
34 9 3 1 19 0 2 79-102 28
20
HC Sochi
32 7 1 0 18 4 2 60-103 22
21
Neftekhimik
32 8 1 1 22 0 0 73-118 20
22
Kunlun RS
31 6 0 0 21 3 1 67-107 16
23
HC Dinamo Riga
30 2 1 1 22 2 2 51-96 12
Ultimele 5 meciuri

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Avangard
5 5 0 0 0 0 0 17-5 10
2
Metallurg
5 4 0 0 0 0 1 20-12 9
3
HC Dinamo Minsk
5 2 2 0 0 1 0 17-10 9
4
Torpedo
5 4 0 0 1 0 0 15-9 8
5
Sibir
5 3 1 0 1 0 0 12-5 8
6
Salavat Yulaev
5 2 1 0 1 0 1 14-9 7
7
Jokerit
5 2 0 1 1 0 1 16-10 7
8
SKA
5 2 0 1 1 0 1 12-11 7
9
Barys
5 3 0 0 2 0 0 11-10 6
10
CSKA
5 2 1 0 2 0 0 15-13 6
11
HC Dynamo
5 2 1 0 2 0 0 17-19 6
12
Ak Bars
5 2 0 1 2 0 0 14-11 6
13
Lokomotiv
5 1 1 0 1 2 0 13-12 6
14
Vityaz
5 1 0 1 2 1 0 14-13 5
15
Amur
5 2 0 0 3 0 0 17-16 4
16
Severstal
5 2 0 0 3 0 0 11-15 4
17
Tractor
5 1 1 0 3 0 0 13-18 4
18
Kunlun RS
5 1 0 0 2 2 0 10-14 4
19
HC Sochi
5 1 0 0 3 1 0 8-15 3
20
HC Spartak
5 1 0 0 4 0 0 10-18 2
21
Neftekhimik
5 1 0 0 4 0 0 13-26 2
22
HC Dinamo Riga
5 0 1 0 4 0 0 13-18 2
23
Avtomobilist
5 0 0 0 3 2 0 7-22 2
Gazde

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Avangard
15 12 1 0 0 0 2 50-22 28
2
CSKA
18 11 1 0 3 3 0 57-36 27
3
Ak Bars
15 10 1 1 1 1 1 50-30 26
4
Lokomotiv
17 9 2 1 4 0 1 53-33 25
5
Torpedo
17 9 0 0 4 3 1 54-47 22
6
Sibir
18 8 2 0 6 0 2 49-51 22
7
Salavat Yulaev
16 7 1 2 4 1 1 50-42 22
8
Metallurg
18 9 0 0 7 1 1 47-45 20
9
SKA
17 8 1 0 6 0 2 47-43 20
10
Tractor
14 7 2 0 3 1 1 42-28 20
11
HC Dynamo
16 7 2 0 5 1 1 52-44 20
12
Avtomobilist
15 5 2 0 3 2 3 43-40 19
13
HC Dinamo Minsk
16 4 4 1 6 1 0 38-39 19
14
Barys
15 6 0 1 4 2 2 34-36 18
15
HC Spartak
15 4 2 1 4 4 0 45-42 18
16
Amur
16 7 1 0 7 0 1 40-35 17
17
Jokerit
12 8 0 0 4 0 0 45-23 16
18
Vityaz
18 5 0 2 10 0 1 48-60 15
19
Severstal
16 6 1 0 9 0 0 33-44 14
20
Kunlun RS
14 5 0 0 7 1 1 36-44 12
21
Neftekhimik
19 4 1 1 13 0 0 43-66 12
22
HC Sochi
15 3 0 0 8 2 2 31-51 10
23
HC Dinamo Riga
15 2 0 1 10 1 1 27-34 8
Oaspeti

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
16 10 1 2 3 0 0 55-35 26
2
Tractor
19 11 0 1 7 0 0 47-40 24
3
SKA
16 10 0 1 3 1 1 52-32 24
4
Ak Bars
19 7 1 3 6 2 0 55-48 24
5
Metallurg
16 7 0 4 3 2 0 46-34 24
6
HC Dinamo Minsk
16 8 1 1 4 1 1 52-43 22
7
Avtomobilist
16 8 1 1 5 1 0 50-45 21
8
Salavat Yulaev
18 6 2 2 7 1 0 50-49 21
9
HC Dynamo
16 8 1 0 5 1 1 45-41 20
10
Lokomotiv
15 6 1 1 4 3 0 36-25 19
11
Avangard
16 7 0 0 5 3 1 41-37 18
12
Jokerit
14 5 2 1 4 1 1 41-37 18
13
Severstal
15 4 2 2 5 1 1 33-42 18
14
Vityaz
14 5 2 1 5 1 0 42-34 17
15
HC Spartak
17 6 1 0 8 0 2 38-50 16
16
Barys
14 3 3 0 7 1 0 29-40 13
17
HC Sochi
17 4 1 0 10 2 0 29-52 12
18
Torpedo
15 1 2 3 9 0 0 34-47 12
19
Sibir
15 5 0 0 9 0 1 36-39 11
20
Amur
18 2 2 1 12 0 1 39-67 11
21
Neftekhimik
13 4 0 0 9 0 0 30-52 8
22
Kunlun RS
17 1 0 0 14 2 0 31-63 4
23
HC Dinamo Riga
15 0 1 0 12 1 1 24-62 4
Indiciu: tasteaza '@' inainte de numele de utilizator pentru a gasi utilizatorul
Inchide