Indiciu: tasteaza '@' inainte de numele de utilizator pentru a gasi utilizatorul
Inchide
2:2
Tractor — Kunlun RS Meci incheiat 15 februarie 2020
Urmatorul meci pentru Tractor
27 februarie, 16:00
Aboneaza-te la ponturile de la cei mai buni tipsteri
Primesti zilnic o selectie de ponturi si pronosticuri de actualitate doar de la expertii si tipsterii Legalbet cu cele mai bune rezultate. Fara spam, doar pariuri!

Ponturi pariuri pentru meciul Tractor — Kunlun RS

15 februarie 2020, 14:00 (EET)
15 februarie 2020, 14:00 (EET)
0
Arbitru: Denis Bondar, Eduard Odins Stadion: Traktor Arena (Chelyabinsk, Russia)
2 : 2
OT 0:0
S 1:0

Echipe de start

Echipele de start vor fi anuntate cu aproximativ o ora inainte de inceputul meciului

M — Minutes G — Pucuri A — Assists P — Puncte
Tractor

Vladimir Yurzinov
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Ivan Fedotov
gk. 1,199 -47 0 0
Stanislav Galimov
gk. 692 -29 0 0
Ilya Karpykhin
df. 1,028 1 11 12
Vitaly Menshikov
df. 854 0 7 7
Sergei Tereshchenko
df. 745 1 7 8
Nick Bailen
df. 654 8 14 22
Artyom Borodkin
df. 618 0 4 4
Igor Isayev
df. 281 1 1 2
Petr Yasinskiy
df. 172 0 0 0
Alexander Shepelev
df. 71 0 1 1
Lukas Sedlak
fw. 957 20 15 35
Andrew Calof
fw. 803 8 20 28
Thomash Gika
fw. 764 15 15 30
Ruslan Karpin
fw. 753 4 6 10
Yaroslav Kosov
fw. 724 10 9 18
Andrei Popov
fw. 447 3 3 6
Nikita Komarov
fw. 327 1 3 4
Alexander Tridchikov
fw. 321 0 1 1
Vyacheslav Osnovin
fw. 252 3 4 7
Egor Stepanov
fw. 85 0 1 1
Vladimir Bobylyov
fw. 82 0 0 0
Nikolai Chebykin
fw. 0 0 0 0
Nu vor juca
Yuri Sergiyenko
df. 746 0 6 6
Dmitry Kalinin
df. 596 4 6 10
Alexander Avtsin
fw. 494 5 9 14
Alexander P. Sharov
fw. 449 1 0 1
Yegor Fateyev
fw. 416 3 0 3
Marsel Sholokhov
fw. 363 0 1 1
Christian Thomas
fw. 321 2 1 3
Sergei Konkov
fw. 282 1 0 1
Vladislav Sukhachyov
gk. 269 -11 0 0
Anton Glinkin
fw. 229 2 2 4
Nikita Cherbak
fw. 218 1 4 5
Nikita Tertyshny
fw. 136 0 0 0
Artyom Mikheyev
fw. 122 2 1 3
Bogdan Zhilyakov
df. 74 0 0 0
Andrey Grishakov
fw. 59 0 1 1
Andrei Yerofeyev
fw. 44 0 0 0
Gleb Zaycev
fw. 41 0 1 1
Demid Mansurov
fw. 23 2 0 2
Kirill Koshurnikov
fw. 8 0 0 0
Konstantin Lukin
fw. 2 0 0 0
Kunlun RS

Curt Fraser
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Simon Hrubec
gk. 1,805 -66 1 1
Jeremy Smith
gk. 1,723 -77 2 2
Trevor Merfi
df. 1,216 10 17 27
Andrey Shustr
df. 1,082 0 8 8
Victor Bartley
df. 1,043 3 7 10
Jeik Chelios
df. 906 2 11 13
Ryan Sproul
df. 782 2 8 10
Denis Osipov
df. 499 1 2 3
Tyler Wong
fw. 875 15 16 31
Brandon Yip
fw. 862 15 15 30
Adam Craknell
fw. 857 10 14 24
Cory Kane
fw. 854 4 6 10
Lukas Lockhart
fw. 835 12 3 15
Spencer Foo
fw. 807 8 16 24
Itan Verek
fw. 748 8 12 20
Gilbert Brule
fw. 726 7 12 19
Devante Smith-Pelly
fw. 438 7 3 10
Hunter Shinkaruk
fw. 219 3 5 8
Brandon Magy
fw. 139 1 1 2
Gunars Skvorcovs
fw. 74 1 1 2
Nu vor juca
Andrew Miller
fw. 873 12 19 31
Brandon DeFazio
fw. 654 2 4 6
Griffin Ranhart
df. 552 0 2 2
Olli Palola
fw. 453 5 3 8
Garet Hunt
fw. 229 0 1 1
Dávid Bondra
fw. 220 1 2 3
Jaison Fram
df. 219 2 3 5
Mikael Tam
df. 140 0 0 0
Robert She
df. 32 0 0 0
Muse John
gk. 31 -2 0 0
Arturs Salija
df. 15 0 0 0
Andrei Maksimov
fw. 14 0 0 0
Mikhail Plotnikov
fw. 13 0 0 0
Brayden Jaw
fw. 12 0 0 0
Yang Hu
fw. 9 0 0 0

Cote

Casa de pariuri 1 × 2 S 4.5 P 4.5
2.65
3.70
2.40
1.86
1.90
2.55
3.70
2.45
1.85
1.90
Calculeaza
castigul net

Meciurile head-to-head

KHL 2019-2020
30.01.20
Tractor
Kunlun RS
15.09.19
Kunlun RS
Tractor
14.09.19
Kunlun RS
Tractor
KHL 2018-2019
30.12.18
Tractor
Kunlun RS
05.10.18
Kunlun RS
Tractor
KHL 2017-2018
18.10.17
Kunlun RS
Tractor
2
:
2
1
:
3
S
03.09.17
Tractor
Kunlun RS
4
:
4
1
:
2
S
KHL 2016-2017
18.01.17
Tractor
Kunlun RS
1
:
3
21.10.16
Kunlun RS
Tractor
2
:
3

Ultimele meciuri de la turneu

Tractor
11.02.20
Jokerit
Tractor
I
30.01.20
Tractor
Kunlun RS
V
27.01.20
Tractor
Ak Bars
I
25.01.20
HC Spartak
Tractor
I
23.01.20
Avtomobilist
Tractor
I
21.01.20
Sibir
Tractor
I
16.01.20
Neftekhimik
Tractor
3
:
3
0
:
1
S
CS
14.01.20
Tractor
Metallurg
V
12.01.20
Tractor
HC Sochi
2
:
2
0
:
1
S
PS
07.01.20
HC Sochi
Tractor
V
05.01.20
Ak Bars
Tractor
PO
03.01.20
Torpedo
Tractor
V
30.12.19
Tractor
Avangard
I
27.12.19
Tractor
HC Spartak
I
25.12.19
Avangard
Tractor
V
23.12.19
Severstal
Tractor
V
21.12.19
Tractor
Neftekhimik
CO
19.12.19
Tractor
Amur
2
:
2
0
:
1
S
PS
09.12.19
Tractor
Sibir
I
07.12.19
Metallurg
Tractor
V
05.12.19
Neftekhimik
Tractor
I
03.12.19
Salavat Yulaev
Tractor
I
28.11.19
Tractor
Salavat Yulaev
V
26.11.19
Tractor
CSKA
I
24.11.19
Tractor
Torpedo
V
19.11.19
Tractor
Jokerit
I
17.11.19
Tractor
Avtomobilist
I
14.11.19
Ak Bars
Tractor
I
12.11.19
Metallurg
Tractor
I
02.11.19
Tractor
Avtomobilist
I
30.10.19
Tractor
HC Dinamo Minsk
V
26.10.19
Tractor
Amur
I
23.10.19
HC Dinamo Riga
Tractor
I
21.10.19
Lokomotiv
Tractor
V
19.10.19
CSKA
Tractor
I
17.10.19
Vityaz
Tractor
I
14.10.19
Tractor
HC Dinamo Riga
I
12.10.19
Tractor
Admiral
2
:
2
0
:
1
S
PS
09.10.19
Tractor
HC Dynamo
V
07.10.19
Avtomobilist
Tractor
I
05.10.19
SKA
Tractor
V
03.10.19
HC Dinamo Minsk
Tractor
I
29.09.19
Tractor
Lokomotiv
V
27.09.19
Tractor
Barys
I
25.09.19
Tractor
Ak Bars
I
23.09.19
Tractor
Neftekhimik
I
20.09.19
Barys
Tractor
I
18.09.19
Sibir
Tractor
CO
15.09.19
Kunlun RS
Tractor
I
14.09.19
Kunlun RS
Tractor
V
11.09.19
Admiral
Tractor
V
10.09.19
Admiral
Tractor
I
08.09.19
Amur
Tractor
V
07.09.19
Amur
Tractor
CO
04.09.19
Tractor
SKA
PO
02.09.19
Tractor
Vityaz
I
Kunlun RS
13.02.20
Severstal
Kunlun RS
I
11.02.20
Sibir
Kunlun RS
V
02.02.20
Kunlun RS
CSKA
I
30.01.20
Tractor
Kunlun RS
I
27.01.20
HC Spartak
Kunlun RS
I
25.01.20
Jokerit
Kunlun RS
I
22.01.20
Kunlun RS
Amur
V
21.01.20
Kunlun RS
Amur
V
16.01.20
Kunlun RS
Ak Bars
V
14.01.20
Kunlun RS
Sibir
4
:
4
0
:
1
S
PS
13.01.20
Kunlun RS
Sibir
I
10.01.20
CSKA
Kunlun RS
I
07.01.20
HC Dinamo Minsk
Kunlun RS
V
05.01.20
Lokomotiv
Kunlun RS
I
03.01.20
HC Dynamo
Kunlun RS
I
30.12.19
Barys
Kunlun RS
I
28.12.19
Sibir
Kunlun RS
2
:
2
1
:
0
S
PS
25.12.19
Kunlun RS
HC Dinamo Minsk
V
23.12.19
Kunlun RS
Avtomobilist
I
21.12.19
Kunlun RS
Torpedo
I
18.12.19
Kunlun RS
Admiral
V
17.12.19
Kunlun RS
Admiral
V
09.12.19
Amur
Kunlun RS
V
07.12.19
Admiral
Kunlun RS
4
:
4
1
:
0
S
PS
04.12.19
Kunlun RS
HC Spartak
CO
02.12.19
Kunlun RS
Vityaz
1
:
1
1
:
0
S
CS
30.11.19
Kunlun RS
Avangard
CO
28.11.19
Kunlun RS
Avangard
2
:
2
0
:
1
S
PS
25.11.19
SKA
Kunlun RS
I
22.11.19
Neftekhimik
Kunlun RS
V
20.11.19
Salavat Yulaev
Kunlun RS
I
17.11.19
Kunlun RS
Metallurg
V
15.11.19
Kunlun RS
SKA
PO
13.11.19
Kunlun RS
Jokerit
I
03.11.19
HC Sochi
Kunlun RS
I
31.10.19
Torpedo
Kunlun RS
V
29.10.19
HC Dinamo Riga
Kunlun RS
V
27.10.19
Vityaz
Kunlun RS
V
25.10.19
Avangard
Kunlun RS
V
21.10.19
Kunlun RS
HC Sochi
V
19.10.19
Kunlun RS
HC Dynamo
I
15.10.19
Kunlun RS
Severstal
PO
13.10.19
Kunlun RS
Lokomotiv
I
10.10.19
Kunlun RS
Neftekhimik
CO
09.10.19
Kunlun RS
Neftekhimik
V
05.10.19
Admiral
Kunlun RS
I
03.10.19
Amur
Kunlun RS
I
30.09.19
Barys
Kunlun RS
V
28.09.19
Ak Bars
Kunlun RS
I
26.09.19
Neftekhimik
Kunlun RS
3
:
3
0
:
1
S
CS
22.09.19
Avangard
Kunlun RS
I
19.09.19
Avtomobilist
Kunlun RS
PO
17.09.19
Salavat Yulaev
Kunlun RS
I
15.09.19
Kunlun RS
Tractor
V
14.09.19
Kunlun RS
Tractor
I
09.09.19
Kunlun RS
Barys
I
08.09.19
Kunlun RS
Barys
V
04.09.19
Kunlun RS
Salavat Yulaev
I
03.09.19
Kunlun RS
Salavat Yulaev
3
:
3
3
:
2
S
CS

Clasamente

MJ — Meciuri jucate V — Meciuri castigate CO — Meciuri castigate in prelungiri CS — Meciuri castigate la shootout I — Meciuri pierdute PO — Meciuri pierdute in prelungiri PS — Meciuri pierdute la shootout G — Pucuri P — Puncte
West conference

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
57 36 3 2 12 3 1 179-93 86
2
SKA
58 27 8 5 13 3 2 160-114 85
3
Jokerit
57 27 8 1 14 4 3 172-150 79
4
HC Dynamo
56 29 4 1 15 3 4 165-123 75
5
HC Spartak
57 24 4 4 17 6 2 159-129 72
6
Lokomotiv
57 22 4 5 22 3 1 155-138 66
7
Vityaz
57 19 3 4 22 3 6 126-148 61
8
Torpedo
57 20 5 2 26 1 3 155-155 58
9
HC Sochi
57 15 4 4 25 8 1 118-151 55
10
Severstal
58 12 3 5 28 7 3 114-164 50
11
HC Dinamo Minsk
56 10 2 1 32 6 5 118-201 37
12
HC Dinamo Riga
56 9 5 0 36 3 3 88-170 34
East conference

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Ak Bars
56 34 2 4 11 1 4 158-102 85
2
Avangard
58 30 1 6 13 6 2 157-108 82
3
Barys
58 29 6 1 15 7 0 150-128 79
4
Avtomobilist
57 20 8 3 18 5 3 151-142 70
5
Sibir
57 25 2 4 20 2 4 128-132 68
6
Salavat Yulaev
58 22 4 1 21 2 8 146-138 64
7
Kunlun RS
59 20 3 3 26 3 4 135-151 59
8
Metallurg
56 18 3 4 23 4 4 126-132 58
9
Neftekhimik
56 18 2 4 24 4 4 138-145 56
10
Amur
56 17 1 5 25 3 5 114-127 54
11
Admiral
56 15 4 6 27 3 1 119-153 54
12
Tractor
56 17 3 1 30 2 3 114-151 47
Bobrov's Division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
SKA
58 27 8 5 13 3 2 160-114 85
2
Jokerit
57 27 8 1 14 4 3 172-150 79
3
HC Dynamo
56 29 4 1 15 3 4 165-123 75
4
HC Spartak
57 24 4 4 17 6 2 159-129 72
5
Severstal
58 12 3 5 28 7 3 114-164 50
6
HC Dinamo Riga
56 9 5 0 36 3 3 88-170 34
Chernyshev division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Avangard
58 30 1 6 13 6 2 157-108 82
2
Barys
58 29 6 1 15 7 0 150-128 79
3
Salavat Yulaev
58 22 4 1 21 2 8 146-138 64
4
Kunlun RS
59 20 3 3 26 3 4 135-151 59
5
Amur
56 17 1 5 25 3 5 114-127 54
6
Admiral
56 15 4 6 27 3 1 119-153 54
Tarasov division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
57 36 3 2 12 3 1 179-93 86
2
Lokomotiv
57 22 4 5 22 3 1 155-138 66
3
Vityaz
57 19 3 4 22 3 6 126-148 61
4
Torpedo
57 20 5 2 26 1 3 155-155 58
5
HC Sochi
57 15 4 4 25 8 1 118-151 55
6
HC Dinamo Minsk
56 10 2 1 32 6 5 118-201 37
Kharlamov Division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Ak Bars
56 34 2 4 11 1 4 158-102 85
2
Avtomobilist
57 20 8 3 18 5 3 151-142 70
3
Sibir
57 25 2 4 20 2 4 128-132 68
4
Metallurg
56 18 3 4 23 4 4 126-132 58
5
Neftekhimik
56 18 2 4 24 4 4 138-145 56
6
Tractor
56 17 3 1 30 2 3 114-151 47
Teams, that are located in first place in their divisions, will be placed in the first and second spots in the conference standings, depending on the number of points scored throughout all games in the regular season.
Clasamentul principal

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
57 36 3 2 12 3 1 179-93 86
2
Ak Bars
56 34 2 4 11 1 4 158-102 85
3
SKA
58 27 8 5 13 3 2 160-114 85
4
Avangard
58 30 1 6 13 6 2 157-108 82
5
Barys
58 29 6 1 15 7 0 150-128 79
6
Jokerit
57 27 8 1 14 4 3 172-150 79
7
HC Dynamo
56 29 4 1 15 3 4 165-123 75
8
HC Spartak
57 24 4 4 17 6 2 159-129 72
9
Avtomobilist
57 20 8 3 18 5 3 151-142 70
10
Sibir
57 25 2 4 20 2 4 128-132 68
11
Lokomotiv
57 22 4 5 22 3 1 155-138 66
12
Salavat Yulaev
58 22 4 1 21 2 8 146-138 64
13
Vityaz
57 19 3 4 22 3 6 126-148 61
14
Kunlun RS
59 20 3 3 26 3 4 135-151 59
15
Torpedo
57 20 5 2 26 1 3 155-155 58
16
Metallurg
56 18 3 4 23 4 4 126-132 58
17
Neftekhimik
56 18 2 4 24 4 4 138-145 56
18
HC Sochi
57 15 4 4 25 8 1 118-151 55
19
Amur
56 17 1 5 25 3 5 114-127 54
20
Admiral
56 15 4 6 27 3 1 119-153 54
21
Severstal
58 12 3 5 28 7 3 114-164 50
22
Tractor
56 17 3 1 30 2 3 114-151 47
23
HC Dinamo Minsk
56 10 2 1 32 6 5 118-201 37
24
HC Dinamo Riga
56 9 5 0 36 3 3 88-170 34
Ultimele 5 meciuri

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
HC Dynamo
5 5 0 0 0 0 0 20-5 10
2
Barys
5 5 0 0 0 0 0 16-10 10
3
SKA
5 3 2 0 0 0 0 13-8 10
4
Ak Bars
5 4 0 0 0 0 1 14-7 9
5
Jokerit
5 3 1 0 1 0 0 15-15 8
6
Amur
5 2 0 2 1 0 0 15-9 8
7
HC Sochi
5 2 0 1 1 1 0 14-11 7
8
Sibir
5 2 0 1 1 0 1 11-12 7
9
Lokomotiv
5 3 0 0 2 0 0 18-8 6
10
Neftekhimik
5 3 0 0 2 0 0 17-10 6
11
CSKA
5 3 0 0 2 0 0 17-10 6
12
HC Spartak
5 3 0 0 2 0 0 16-13 6
13
Salavat Yulaev
5 2 0 0 1 1 1 18-17 6
14
Avangard
5 1 0 1 1 2 0 11-10 6
15
Avtomobilist
5 1 1 0 2 0 1 16-18 5
16
HC Dinamo Minsk
5 1 0 0 3 1 0 10-19 3
17
Vityaz
5 0 1 0 3 0 1 13-19 3
18
Metallurg
5 0 1 0 3 1 0 9-16 3
19
Kunlun RS
5 1 0 0 4 0 0 9-15 2
20
Torpedo
5 1 0 0 4 0 0 9-17 2
21
Tractor
5 1 0 0 4 0 0 8-16 2
22
Severstal
5 1 0 0 4 0 0 6-18 2
23
Admiral
5 0 0 1 4 0 0 9-21 2
24
HC Dinamo Riga
5 0 0 0 5 0 0 6-15 0
Gazde

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Ak Bars
26 18 2 2 4 0 0 73-40 44
2
HC Dynamo
29 18 2 0 5 2 2 88-55 44
3
SKA
29 14 4 2 6 1 2 83-55 43
4
Avangard
28 18 0 1 6 1 2 79-53 41
5
CSKA
28 16 2 0 7 2 1 82-52 39
6
Salavat Yulaev
30 15 2 0 8 2 3 86-63 39
7
Avtomobilist
30 13 4 1 10 2 0 91-79 38
8
Metallurg
28 12 2 3 7 3 1 72-58 38
9
Vityaz
29 10 3 3 7 1 5 71-66 38
10
Lokomotiv
29 15 2 1 10 1 0 81-60 37
11
Jokerit
28 14 2 1 8 1 2 86-76 37
12
Barys
29 13 3 0 8 5 0 74-74 37
13
Neftekhimik
29 13 1 3 9 0 3 90-76 37
14
Sibir
29 14 1 2 10 1 1 65-60 36
15
Kunlun RS
30 11 3 2 10 2 2 73-73 36
16
HC Spartak
29 13 1 2 10 2 1 83-68 35
17
Amur
27 13 0 2 7 1 4 60-52 35
18
Torpedo
29 12 4 0 10 1 2 79-68 35
19
HC Sochi
29 10 3 2 11 3 0 70-78 33
20
Admiral
28 9 0 4 12 2 1 64-75 29
21
Severstal
28 8 1 2 10 5 2 56-70 29
22
HC Dinamo Minsk
27 6 2 1 12 3 3 59-84 24
23
HC Dinamo Riga
29 6 2 0 16 3 2 44-70 21
24
Tractor
26 7 1 0 14 1 3 56-75 20
Oaspeti

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
29 20 1 2 5 1 0 97-41 47
2
Barys
29 16 3 1 7 2 0 76-54 42
3
Jokerit
29 13 6 0 6 3 1 86-74 42
4
SKA
29 13 4 3 7 2 0 77-59 42
5
Ak Bars
30 16 0 2 7 1 4 85-62 41
6
Avangard
30 12 1 5 7 5 0 78-55 41
7
HC Spartak
28 11 3 2 7 4 1 76-61 37
8
Sibir
28 11 1 2 10 1 3 63-72 32
9
Avtomobilist
27 7 4 2 8 3 3 60-63 32
10
HC Dynamo
27 11 2 1 10 1 2 77-68 31
11
Lokomotiv
28 7 2 4 12 2 1 74-78 29
12
Tractor
30 10 2 1 16 1 0 58-76 27
13
Salavat Yulaev
28 7 2 1 13 0 5 60-75 25
14
Admiral
28 6 4 2 15 1 0 55-78 25
15
Kunlun RS
29 9 0 1 16 1 2 62-78 23
16
Vityaz
28 9 0 1 15 2 1 55-82 23
17
Torpedo
28 8 1 2 16 0 1 76-87 23
18
HC Sochi
28 5 1 2 14 5 1 48-73 22
19
Severstal
30 4 2 3 18 2 1 58-94 21
20
Metallurg
28 6 1 1 16 1 3 54-74 20
21
Neftekhimik
27 5 1 1 15 4 1 48-69 19
22
Amur
29 4 1 3 18 2 1 54-75 19
23
HC Dinamo Minsk
29 4 0 0 20 3 2 59-117 13
24
HC Dinamo Riga
27 3 3 0 20 0 1 44-100 13
KHL
Week 21