Indiciu: tasteaza '@' inainte de numele de utilizator pentru a gasi utilizatorul
Inchide
5:1
Tractor — HC Dinamo Riga Meci incheiat 30 octombrie 2020
Urmatorul meci intre aceste doua echipe
3 decembrie, 19:30
Aboneaza-te la ponturile de la cei mai buni tipsteri
Primesti zilnic o selectie de ponturi si pronosticuri de actualitate doar de la expertii si tipsterii Legalbet cu cele mai bune rezultate. Fara spam, doar pariuri!

Ponturi pariuri pentru meciul Tractor — HC Dinamo Riga

30 octombrie 2020, 16:00 (EET)
30 octombrie 2020, 16:00 (EET) Meci incheiat
Stadion: Traktor Arena (Chelyabinsk, Russia)
Arbitru: , Anton Gofman

Echipe de start

Echipele de start vor fi anuntate cu aproximativ o ora inainte de inceputul meciului

M — Minutes G — Pucuri A — Assists P — Puncte
Tractor

Anvar Gatiyatulin
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Roman Will
gk. 843 -25 0 0
Ivan Fedotov
gk. 421 -12 0 0
Lawrence Pilut
df. 444 1 10 11
Roman Manuhov
df. 367 0 9 9
Nick Bailen
df. 363 4 7 11
Ilya Karpykhin
df. 253 0 4 4
Dmitry Ogurtsov
df. 247 2 1 3
Igor Isayev
df. 214 1 1 2
Sergey Telegin
df. 113 1 1 2
Thomash Gika
fw. 382 5 11 16
Lukas Sedlak
fw. 381 5 8 13
Alexei Byvaltsev
fw. 380 5 4 9
Sergei Kalinin
fw. 364 7 6 13
Alexander Avtsin
fw. 327 2 3 5
Igor Polygalov
fw. 269 1 4 5
Vyacheslav Osnovin
fw. 262 2 4 6
Pontus Oberg
fw. 259 4 5 9
Yaroslav Kosov
fw. 239 3 2 5
Vitaly Kravtsov
fw. 228 8 2 10
Ruslan Karpin
fw. 52 0 0 0
Konstantin Lukin
fw. 23 0 0 0
Artyom Shvaryov
fw. 16 1 0 1
Nu vor juca
Oleg Evenko
df. 212 0 1 1
Alexander P. Sharov
fw. 180 0 1 1
Yacob Berglund
fw. 148 2 4 6
Artyom Mikheyev
fw. 109 1 0 1
Anton Lazarev
fw. 108 1 0 1
Petr Yasinskiy
df. 99 0 0 0
Stanislav Gareyev
df. 56 0 0 0
Aleksandr Kirpichnikov
df. 48 0 0 0
Dmitry Alexeyev
df. 11 0 0 0
Alexander Podkorytov
fw. 9 0 0 0
Yegor Fateyev
fw. 9 0 0 0
Vladimir Bobylyov
fw. 8 0 0 0
Pavel Dorofeyev
fw. 4 0 0 0
Aleksandr Sudnitsin
gk. 0 0 0 0
HC Dinamo Riga

Dmitry Parkhomenko
antrenor interimar
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Ericks Vitols
gk. 60 -3 0 0
Alexander Lazushin
gk. 59 -7 0 0
Morgan Ellis
df. 170 1 2 3
Tony Sund
df. 140 0 4 4
Reece Scarlett
df. 134 0 2 2
Ernests Osenieks
df. 106 0 1 1
Kristaps Zile
df. 103 0 0 0
Kristaps Sotnieks
df. 94 0 1 1
Andrew O'Brien
df. 29 0 0 0
Zak Mitchell
fw. 221 4 2 6
Evgeniy Grachov
fw. 140 1 1 2
Denis Parshyn
fw. 96 1 2 3
Gints Meija
fw. 92 0 1 1
Mikelis Redlihs
fw. 81 0 2 2
Emils Gegeris
fw. 80 0 0 0
Daniels Berzins
fw. 62 1 1 2
Patrik Zabusov
fw. 56 0 0 0
JC Lipon
fw. 52 0 0 0
Rudolfs Polcs
fw. 19 0 0 0
David Levin
fw. 12 0 0 0
Denis Fyodorov
fw. 10 0 0 0
Janis Svanenbergs
fw. 0 0 0 0
Nu vor juca
Ilya Proskuryakov
gk. 504 -24 0 0
Mathew Maione
df. 204 2 2 4
Pavel Chernov
fw. 187 3 1 4
Lauris Darzins
fw. 181 3 4 7
Konstantin Komarek
fw. 178 2 4 6
Ondřej Vitásek
df. 175 0 2 2
Stanislav Galimov
gk. 170 -13 0 0
Mārtiņš Dzierkals
fw. 156 3 2 5
Miks Indrasis
fw. 150 0 1 1
Matt Wait
fw. 109 0 2 2
Janis Djaks
df. 107 1 1 2
Gennadiy Stolyarov
fw. 104 0 0 0
Roberts Mamchics
df. 79 0 0 0
Gleb Prokhorenkov
fw. 55 1 0 1
Jordan Murray
df. 44 0 0 0
Gustavs Millers
fw. 26 0 0 0
Miks Tumanov
df. 19 0 0 0
Karlis Bucenieks
fw. 17 0 0 0
Nikita Mateiko
df. 11 0 0 0
Artyoms Lescenko
gk. 0 0 0 0
Danila Larionov
fw. 0 0 0 0
Zane McIntyre
gk. 0 0 0 0

Meciurile head-to-head

KHL 2019-2020
23.10.19
HC Dinamo Riga
Tractor
14.10.19
Tractor
HC Dinamo Riga
KHL 2018-2019
13.01.19
HC Dinamo Riga
Tractor
01.12.18
Tractor
HC Dinamo Riga
KHL 2017-2018
28.11.17
Tractor
HC Dinamo Riga
1
:
1
2
:
0
S
21.11.17
HC Dinamo Riga
Tractor
KHL 2016-2017
03.12.16
HC Dinamo Riga
Tractor
2
:
4
11.09.16
Tractor
HC Dinamo Riga
3
:
0
KHL 2015-2016
07.12.15
HC Dinamo Riga
Tractor
2
:
3
0
:
1
S
09.10.15
Tractor
HC Dinamo Riga
3
:
2
1
:
0
S
Mai multe meciuri

Ultimele meciuri de la turneu

Tractor
28.10.20
Tractor
Torpedo
V
25.10.20
Amur
Tractor
V
23.10.20
Amur
Tractor
V
21.10.20
Sibir
Tractor
I
18.10.20
Tractor
Neftekhimik
V
15.10.20
Severstal
Tractor
V
13.10.20
Ak Bars
Tractor
2
:
2
1
:
3
S
CS
11.10.20
Avtomobilist
Tractor
I
07.10.20
Tractor
Kunlun RS
V
01.10.20
HC Dynamo
Tractor
V
29.09.20
HC Sochi
Tractor
V
27.09.20
Tractor
HC Dinamo Minsk
2
:
2
0
:
1
S
PS
24.09.20
Salavat Yulaev
Tractor
I
22.09.20
Tractor
Severstal
I
20.09.20
Tractor
Amur
V
17.09.20
Vityaz
Tractor
V
15.09.20
HC Spartak
Tractor
V
13.09.20
Lokomotiv
Tractor
I
08.09.20
Tractor
HC Sochi
PO
06.09.20
Tractor
Kunlun RS
V
03.09.20
Tractor
Avtomobilist
I
HC Dinamo Riga
28.10.20
HC Dinamo Minsk
HC Dinamo Riga
I
14.10.20
HC Dinamo Riga
Lokomotiv
2
:
2
0
:
2
S
PS
11.10.20
HC Dinamo Minsk
HC Dinamo Riga
3
:
3
3
:
2
S
PS
09.10.20
Jokerit
HC Dinamo Riga
I
05.10.20
HC Sochi
HC Dinamo Riga
I
03.10.20
Vityaz
HC Dinamo Riga
I
01.10.20
HC Dinamo Riga
HC Dinamo Minsk
3
:
3
2
:
1
S
CS
29.09.20
HC Dinamo Riga
CSKA
0
:
5
Abandon
I
26.09.20
HC Dinamo Riga
HC Dynamo
0
:
5
Abandon
I
16.09.20
Amur
HC Dinamo Riga
I
14.09.20
Sibir
HC Dinamo Riga
PO
08.09.20
HC Dinamo Riga
Vityaz
V
05.09.20
HC Dinamo Riga
Jokerit
I
03.09.20
HC Dinamo Riga
Barys
I

Clasamente

MJ — Meciuri jucate V — Meciuri castigate CO — Meciuri castigate in prelungiri CS — Meciuri castigate la shootout I — Meciuri pierdute PO — Meciuri pierdute in prelungiri PS — Meciuri pierdute la shootout G — Pucuri P — Puncte
West conference

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
22 14 1 2 3 2 0 67-43 36
2
SKA
22 12 0 0 7 1 2 65-56 27
3
Lokomotiv
20 10 2 2 4 1 1 56-31 30
4
HC Dinamo Minsk
20 7 2 2 7 1 1 53-53 24
5
Severstal
19 7 3 1 7 0 1 42-51 23
6
HC Dynamo
19 8 2 0 7 1 1 53-49 22
7
Jokerit
15 9 1 0 4 1 0 54-33 21
8
HC Spartak
21 7 0 1 8 4 1 52-61 21
9
Vityaz
19 6 1 2 9 0 1 59-57 19
10
HC Sochi
20 5 1 0 12 0 2 38-62 14
11
HC Dinamo Riga
14 1 0 1 9 1 2 24-42 7
East conference

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Ak Bars
22 9 2 3 4 3 1 61-51 32
2
Avangard
21 11 1 0 4 2 3 62-45 29
3
Avtomobilist
21 11 2 1 4 1 2 72-52 31
4
Tractor
21 12 0 1 6 1 1 57-39 28
5
Metallurg
21 10 0 3 7 1 0 61-50 27
6
Salavat Yulaev
23 10 0 3 9 1 0 68-67 27
7
Sibir
22 7 1 0 11 0 3 60-66 19
8
Torpedo
20 4 2 2 9 2 1 51-60 19
9
Barys
17 3 3 1 6 3 1 38-46 18
10
Amur
23 5 1 1 14 0 2 48-75 16
11
Neftekhimik
18 4 1 1 12 0 0 39-68 12
12
Kunlun RS
20 5 0 0 14 0 1 44-67 11
Bobrov's Division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
SKA
22 12 0 0 7 1 2 65-56 27
2
Severstal
19 7 3 1 7 0 1 42-51 23
3
Jokerit
15 9 1 0 4 1 0 54-33 21
4
HC Spartak
21 7 0 1 8 4 1 52-61 21
5
Vityaz
19 6 1 2 9 0 1 59-57 19
6
HC Sochi
20 5 1 0 12 0 2 38-62 14
Chernyshev division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Avangard
21 11 1 0 4 2 3 62-45 29
2
Salavat Yulaev
23 10 0 3 9 1 0 68-67 27
3
Sibir
22 7 1 0 11 0 3 60-66 19
4
Barys
17 3 3 1 6 3 1 38-46 18
5
Amur
23 5 1 1 14 0 2 48-75 16
6
Kunlun RS
20 5 0 0 14 0 1 44-67 11
Tarasov division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
22 14 1 2 3 2 0 67-43 36
2
Lokomotiv
20 10 2 2 4 1 1 56-31 30
3
HC Dinamo Minsk
20 7 2 2 7 1 1 53-53 24
4
HC Dynamo
19 8 2 0 7 1 1 53-49 22
5
HC Dinamo Riga
14 1 0 1 9 1 2 24-42 7
Kharlamov Division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Ak Bars
22 9 2 3 4 3 1 61-51 32
2
Avtomobilist
21 11 2 1 4 1 2 72-52 31
3
Tractor
21 12 0 1 6 1 1 57-39 28
4
Metallurg
21 10 0 3 7 1 0 61-50 27
5
Torpedo
20 4 2 2 9 2 1 51-60 19
6
Neftekhimik
18 4 1 1 12 0 0 39-68 12
Teams, that are located in first place in their divisions, will be placed in the first and second spots in the conference standings, depending on the number of points scored throughout all games in the regular season.
Clasamentul principal

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
22 14 1 2 3 2 0 67-43 36
2
Ak Bars
22 9 2 3 4 3 1 61-51 32
3
Avtomobilist
21 11 2 1 4 1 2 72-52 31
4
Lokomotiv
20 10 2 2 4 1 1 56-31 30
5
Avangard
21 11 1 0 4 2 3 62-45 29
6
Tractor
21 12 0 1 6 1 1 57-39 28
7
SKA
22 12 0 0 7 1 2 65-56 27
8
Metallurg
21 10 0 3 7 1 0 61-50 27
9
Salavat Yulaev
23 10 0 3 9 1 0 68-67 27
10
HC Dinamo Minsk
20 7 2 2 7 1 1 53-53 24
11
Severstal
19 7 3 1 7 0 1 42-51 23
12
HC Dynamo
19 8 2 0 7 1 1 53-49 22
13
Jokerit
15 9 1 0 4 1 0 54-33 21
14
HC Spartak
21 7 0 1 8 4 1 52-61 21
15
Sibir
22 7 1 0 11 0 3 60-66 19
16
Vityaz
19 6 1 2 9 0 1 59-57 19
17
Torpedo
20 4 2 2 9 2 1 51-60 19
18
Barys
17 3 3 1 6 3 1 38-46 18
19
Amur
23 5 1 1 14 0 2 48-75 16
20
HC Sochi
20 5 1 0 12 0 2 38-62 14
21
Neftekhimik
18 4 1 1 12 0 0 39-68 12
22
Kunlun RS
20 5 0 0 14 0 1 44-67 11
23
HC Dinamo Riga
14 1 0 1 9 1 2 24-42 7
Ultimele 5 meciuri

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
5 3 1 0 0 1 0 15-9 9
2
Lokomotiv
5 3 0 1 0 1 0 12-2 9
3
Tractor
5 4 0 0 1 0 0 17-10 8
4
Severstal
5 3 1 0 1 0 0 14-10 8
5
Ak Bars
5 3 0 0 1 1 0 10-12 7
6
Sibir
5 3 0 0 2 0 0 13-9 6
7
Kunlun RS
5 3 0 0 2 0 0 14-11 6
8
Jokerit
5 2 1 0 2 0 0 17-17 6
9
HC Dynamo
5 2 1 0 2 0 0 14-14 6
10
Salavat Yulaev
5 2 0 1 2 0 0 13-13 6
11
HC Spartak
5 2 0 0 1 1 1 13-10 6
12
Avtomobilist
5 1 1 1 2 0 0 13-12 6
13
Torpedo
5 0 2 0 2 0 1 10-14 5
14
Amur
5 2 0 0 3 0 0 15-12 4
15
SKA
5 2 0 0 3 0 0 13-12 4
16
HC Sochi
5 2 0 0 3 0 0 9-10 4
17
Vityaz
5 2 0 0 3 0 0 15-18 4
18
Avangard
5 1 0 0 2 1 1 13-18 4
19
Metallurg
5 1 0 0 3 1 0 14-20 3
20
Barys
5 1 0 0 3 1 0 8-15 3
21
HC Dinamo Minsk
5 1 0 0 3 1 0 7-15 3
22
Neftekhimik
5 1 0 0 4 0 0 12-22 2
23
HC Dinamo Riga
5 0 0 0 3 0 2 8-18 2
Gazde

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Avangard
11 8 1 0 0 0 2 37-18 20
2
CSKA
11 8 0 0 1 2 0 33-17 18
3
Ak Bars
10 5 1 1 1 1 1 27-18 16
4
Avtomobilist
10 4 2 0 1 1 2 31-22 15
5
Sibir
12 5 1 0 4 0 2 38-37 14
6
HC Spartak
13 4 0 1 4 4 0 39-38 14
7
Metallurg
12 6 0 0 5 1 0 31-28 13
8
SKA
12 6 0 0 5 0 1 34-32 13
9
Salavat Yulaev
11 5 0 1 4 1 0 33-33 13
10
Lokomotiv
9 4 1 1 2 0 1 26-18 13
11
HC Dinamo Minsk
12 4 1 1 5 1 0 28-28 13
12
Tractor
9 5 0 0 2 1 1 27-17 12
13
Amur
11 5 0 0 5 0 1 27-26 11
14
Torpedo
9 4 0 0 2 2 1 29-27 11
15
Jokerit
7 5 0 0 2 0 0 31-14 10
16
Severstal
10 4 1 0 5 0 0 23-30 10
17
Kunlun RS
8 4 0 0 3 0 1 23-23 9
18
Vityaz
10 3 0 1 5 0 1 28-32 9
19
Barys
8 2 0 1 2 2 1 20-23 9
20
HC Dynamo
8 3 1 0 4 0 0 25-22 8
21
HC Sochi
10 2 0 0 6 0 2 17-31 6
22
Neftekhimik
10 1 1 1 7 0 0 20-35 6
23
HC Dinamo Riga
7 1 0 1 4 0 1 13-15 5
Oaspeti

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
11 6 1 2 2 0 0 34-26 18
2
Lokomotiv
11 6 1 1 2 1 0 30-13 17
3
Avtomobilist
11 7 0 1 3 0 0 41-30 16
4
Tractor
12 7 0 1 4 0 0 30-22 16
5
Ak Bars
12 4 1 2 3 2 0 34-33 16
6
SKA
10 6 0 0 2 1 1 31-24 14
7
HC Dynamo
11 5 1 0 3 1 1 28-27 14
8
Salavat Yulaev
12 5 0 2 5 0 0 35-34 14
9
Metallurg
9 4 0 3 2 0 0 30-22 14
10
Severstal
9 3 2 1 2 0 1 19-21 13
11
Jokerit
8 4 1 0 2 1 0 23-19 11
12
HC Dinamo Minsk
8 3 1 1 2 0 1 25-25 11
13
Vityaz
9 3 1 1 4 0 0 31-25 10
14
Avangard
10 3 0 0 4 2 1 25-27 9
15
Barys
9 1 3 0 4 1 0 18-23 9
16
HC Sochi
10 3 1 0 6 0 0 21-31 8
17
Torpedo
11 0 2 2 7 0 0 22-33 8
18
HC Spartak
8 3 0 0 4 0 1 13-23 7
19
Neftekhimik
8 3 0 0 5 0 0 19-33 6
20
Sibir
10 2 0 0 7 0 1 22-29 5
21
Amur
12 0 1 1 9 0 1 21-49 5
22
Kunlun RS
12 1 0 0 11 0 0 21-44 2
23
HC Dinamo Riga
7 0 0 0 5 1 1 11-27 2