Ponturi pariuri pentru meciul Tractor — HC Dinamo Riga 19 ianuarie 2022

Meciul este amanat
Stadion: Traktor Arena (Chelyabinsk, Russia)

Unde sa pariezi

Bonus:500 RON
Bonus:2000 RON
Bonus:500 RON
Aceste pozitii sunt platite de casele de pariuri
Aboneaza-te la ponturile de la cei mai buni tipsteri
Primesti zilnic o selectie de ponturi si pronosticuri de actualitate doar de la expertii si tipsterii Legalbet cu cele mai bune rezultate. Fara spam, doar pariuri!

Echipe de start

Starting lineups temporary unavailable

M — Minutes G — Pucuri A — Assists P — Puncte
Tractor

Anvar Gatiyatulin
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Roman Will
gk. 2,321 -85 0 0
Emil Garipov
gk. 653 -31 0 0
Artem Danilov
gk. 0 0 0 0
Nick Bailen
df. 1,059 6 36 42
Albert Yarullin
df. 953 6 13 19
Lawrence Pilut
df. 845 0 11 11
Ilya Karpykhin
df. 683 3 5 8
Sergey Telegin
df. 644 2 6 8
Evgeny Kulik
df. 529 1 5 6
Roman Manuhov
df. 283 0 0 0
Igor Isayev
df. 277 1 6 7
Artem Blagievskiy
df. 78 1 0 1
Dmitry Alexeyev
df. 36 0 0 0
Lukas Sedlak
fw. 911 18 24 42
Vladimir Tkachyov
fw. 823 9 19 28
Nikita Tertyshny
fw. 808 21 13 34
Teemu Pulkkinen
fw. 807 22 12 34
Alexei Byvaltsev
fw. 724 3 14 17
Thomash Gika
fw. 655 11 23 34
Vyacheslav Osnovin
fw. 586 5 9 14
Andrei Stas
fw. 357 7 1 8
Yegor Fateyev
fw. 335 2 3 5
Marsel Sholokhov
fw. 180 1 3 4
Artyom Shvaryov
fw. 141 0 3 3
Maxim Shabanov
fw. 121 1 1 2
Mikhail Goryunov-Rolgizer
fw. 69 0 0 0
Artem Udot
fw. 8 0 0 0
Nu vor juca
Sergei Kalinin
fw. 729 6 9 15
Kirill Kapustin
fw. 406 4 4 8
Vitaly Kravtsov
fw. 299 6 7 13
Aleksandr Kirpichnikov
df. 190 0 0 0
Aleksey Potapov
fw. 142 0 0 0
Konstantin Lukin
fw. 0 0 0 0
HC Dinamo Riga

Vladimir Krikunov
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Yulius Gudachek
gk. 770 -38 0 0
Ericks Vitols
gk. 49 -5 0 0
Vladislav Gross
gk. 11 -3 0 0
Ralfs Freibergs
df. 569 0 2 2
Kristaps Zile
df. 559 3 5 8
Patriks Ozols
df. 389 2 1 3
Jordon Southorn
df. 119 1 3 4
Miks Tumanov
df. 85 0 0 0
Arturs Andzans
df. 16 0 0 0
Lukas Radil
fw. 771 8 14 22
Gints Meija
fw. 614 5 7 12
Emile Poirier
fw. 565 9 8 17
Rudolf Cerveny
fw. 541 7 4 11
Nikolajs Elisejevs
fw. 511 13 7 20
Filips Buncis
fw. 344 0 2 2
Gunars Skvorcovs
fw. 329 3 2 5
Martinsh Karsums
fw. 317 4 3 7
Matt Lorito
fw. 252 3 4 7
Edgars Kulda
fw. 213 0 3 3
Janis Svanenbergs
fw. 176 1 0 1
Arsen Khisamutdinov
fw. 63 0 1 1
Gustavs Millers
fw. 13 0 0 0
Nu vor juca
Oskars Cibulskis
df. 621 5 6 11
Hunter Shinkaruk
fw. 586 4 8 12
Reece Scarlett
df. 570 4 3 7
Jere Karjalainen
fw. 559 4 8 12
Lauris Darzins
fw. 531 3 15 18
Kārlis Čukste
df. 506 0 2 2
Peter Tiivola
fw. 475 4 3 7
Daniels Berzins
fw. 470 1 1 2
Kristaps Sotnieks
df. 410 1 1 2
Nerijus Alisauskas
df. 410 0 2 2
Alexander Protapovich
fw. 153 0 0 0

Meciurile head-to-head

KHL 2021-2022
08.09.21
HC Dinamo Riga
Tractor
KHL 2020-2021
03.12.20
HC Dinamo Riga
Tractor
30.10.20
Tractor
HC Dinamo Riga
KHL 2019-2020
23.10.19
HC Dinamo Riga
Tractor
14.10.19
Tractor
HC Dinamo Riga
KHL 2018-2019
13.01.19
HC Dinamo Riga
Tractor
01.12.18
Tractor
HC Dinamo Riga
KHL 2017-2018
28.11.17
Tractor
HC Dinamo Riga
1
:
1
2
:
0
S
21.11.17
HC Dinamo Riga
Tractor
KHL 2016-2017
03.12.16
HC Dinamo Riga
Tractor
2
:
4
Mai multe meciuri

Ultimele meciuri de la turneu

Tractor
12.01.22
Neftekhimik
Tractor
I
10.01.22
Kunlun RS
Tractor
V
08.01.22
Kunlun RS
Tractor
V
05.01.22
Tractor
Lokomotiv
CO
30.12.21
Avangard
Tractor
V
28.12.21
HC Sochi
Tractor
V
25.12.21
Tractor
Barys
V
23.12.21
Tractor
Severstal
V
21.12.21
Ak Bars
Tractor
I
11.12.21
Sibir
Tractor
V
08.12.21
Tractor
SKA
I
06.12.21
Tractor
Kunlun RS
CO
04.12.21
Tractor
HC Spartak
V
02.12.21
Tractor
Amur
I
28.11.21
HC Dinamo Minsk
Tractor
I
26.11.21
Lokomotiv
Tractor
CO
24.11.21
HC Dynamo
Tractor
PO
21.11.21
Tractor
Admiral
V
19.11.21
Tractor
Neftekhimik
I
17.11.21
Tractor
Sibir
2
:
2
2
:
1
S
CS
15.11.21
Tractor
Metallurg
CO
07.11.21
Salavat Yulaev
Tractor
V
05.11.21
Barys
Tractor
CO
03.11.21
Tractor
Admiral
V
01.11.21
Tractor
Vityaz
I
30.10.21
Tractor
Ak Bars
V
26.10.21
Metallurg
Tractor
I
24.10.21
Sibir
Tractor
I
22.10.21
Tractor
Avtomobilist
3
:
3
2
:
0
S
CS
19.10.21
Tractor
Salavat Yulaev
I
17.10.21
Tractor
HC Dynamo
V
15.10.21
Tractor
HC Sochi
V
12.10.21
Admiral
Tractor
V
11.10.21
Admiral
Tractor
3
:
3
1
:
2
S
CS
09.10.21
Amur
Tractor
V
07.10.21
Amur
Tractor
V
04.10.21
Tractor
Jokerit
2
:
2
2
:
1
S
CS
02.10.21
Tractor
Avangard
V
29.09.21
SKA
Tractor
3
:
3
2
:
1
S
PS
27.09.21
Torpedo
Tractor
I
25.09.21
Avtomobilist
Tractor
1
:
1
1
:
2
S
CS
23.09.21
Tractor
CSKA
V
20.09.21
Tractor
HC Dinamo Minsk
I
18.09.21
Tractor
Kunlun RS
V
16.09.21
Neftekhimik
Tractor
V
14.09.21
Vityaz
Tractor
V
10.09.21
Severstal
Tractor
1
:
1
2
:
3
S
CS
08.09.21
HC Dinamo Riga
Tractor
V
06.09.21
Jokerit
Tractor
PO
03.09.21
Tractor
Sibir
CO
HC Dinamo Riga
05.01.22
Salavat Yulaev
HC Dinamo Riga
I
03.01.22
Barys
HC Dinamo Riga
I
30.12.21
Torpedo
HC Dinamo Riga
CO
28.12.21
HC Dinamo Riga
Avangard
PO
26.12.21
HC Dinamo Riga
Kunlun RS
2
:
2
2
:
0
S
CS
22.12.21
Vityaz
HC Dinamo Riga
CO
20.12.21
HC Dinamo Riga
HC Dinamo Minsk
I
12.12.21
HC Dinamo Riga
Torpedo
I
10.12.21
HC Dinamo Riga
Vityaz
PO
08.12.21
HC Dinamo Riga
Amur
I
06.12.21
Avangard
HC Dinamo Riga
I
04.12.21
Torpedo
HC Dinamo Riga
3
:
3
2
:
3
S
CS
01.12.21
HC Dinamo Riga
Severstal
2
:
2
1
:
2
S
PS
28.11.21
HC Dinamo Riga
CSKA
I
25.11.21
Neftekhimik
HC Dinamo Riga
2
:
2
2
:
1
S
PS
23.11.21
Ak Bars
HC Dinamo Riga
I
21.11.21
HC Sochi
HC Dinamo Riga
I
18.11.21
HC Dinamo Riga
Ak Bars
I
15.11.21
HC Dinamo Riga
Admiral
V
07.11.21
HC Dinamo Riga
Jokerit
I
05.11.21
HC Dinamo Riga
HC Sochi
I
31.10.21
HC Dinamo Riga
HC Dynamo
V
27.10.21
HC Dinamo Riga
SKA
4
:
4
2
:
3
S
PS
24.10.21
Jokerit
HC Dinamo Riga
I
22.10.21
Severstal
HC Dinamo Riga
I
19.10.21
HC Dinamo Riga
Metallurg
4
:
4
1
:
2
S
PS
16.10.21
Vityaz
HC Dinamo Riga
CO
14.10.21
HC Dinamo Riga
Neftekhimik
V
12.10.21
HC Dinamo Riga
Sibir
V
08.10.21
HC Sochi
HC Dinamo Riga
PO
06.10.21
Sibir
HC Dinamo Riga
I
04.10.21
Admiral
HC Dinamo Riga
V
02.10.21
Amur
HC Dinamo Riga
2
:
2
3
:
2
S
PS
29.09.21
HC Dinamo Riga
Severstal
I
27.09.21
HC Dinamo Riga
HC Sochi
V
23.09.21
Severstal
HC Dinamo Riga
PO
21.09.21
HC Dynamo
HC Dinamo Riga
I
19.09.21
HC Spartak
HC Dinamo Riga
I
16.09.21
HC Dinamo Riga
Barys
V
14.09.21
HC Dinamo Riga
Torpedo
V
12.09.21
HC Dinamo Riga
Lokomotiv
I
08.09.21
HC Dinamo Riga
Tractor
I
06.09.21
Kunlun RS
HC Dinamo Riga
V
04.09.21
CSKA
HC Dinamo Riga
I
02.09.21
Lokomotiv
HC Dinamo Riga
I

Clasamente

MJ — Meciuri jucate V — Meciuri castigate CO — Meciuri castigate in prelungiri CS — Meciuri castigate la shootout I — Meciuri pierdute PO — Meciuri pierdute in prelungiri PS — Meciuri pierdute la shootout G — Pucuri P — Puncte
West conference

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
SKA
48 25 3 3 11 2 4 146-98 68
2
HC Dynamo
48 26 2 2 14 2 2 159-119 64
3
Jokerit
47 22 5 2 12 4 2 143-113 64
4
CSKA
47 18 8 3 13 4 1 120-107 63
5
Severstal
49 18 5 5 14 5 2 129-119 63
6
HC Spartak
48 19 5 2 18 2 2 122-118 56
7
Lokomotiv
47 19 3 1 15 6 3 113-104 55
8
HC Dinamo Minsk
47 18 4 1 16 4 4 138-144 54
9
Torpedo
47 20 1 0 19 4 3 117-113 49
10
Vityaz
48 9 4 2 20 7 6 121-149 43
11
HC Sochi
48 13 4 1 25 2 3 111-133 41
12
HC Dinamo Riga
45 9 3 2 22 4 5 93-143 37
East conference

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Tractor
50 23 6 6 12 2 1 157-119 73
2
Metallurg
48 26 4 4 11 3 0 164-120 71
3
Ak Bars
48 21 4 5 12 6 0 129-109 66
4
Salavat Yulaev
46 24 3 1 12 3 3 131-101 62
5
Avangard
47 24 3 1 17 1 1 137-104 58
6
Sibir
50 18 4 4 19 3 2 109-108 57
7
Neftekhimik
49 16 3 3 19 5 3 121-140 52
8
Barys
47 14 4 4 21 2 2 127-138 48
9
Amur
50 12 3 4 23 4 4 98-125 46
10
Avtomobilist
45 15 2 1 21 2 4 127-129 42
11
Admiral
49 11 0 4 29 2 3 88-150 35
12
Kunlun RS
48 7 1 1 32 5 2 101-198 25
Bobrov's Division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
SKA
48 25 3 3 11 2 4 146-98 68
2
Jokerit
47 22 5 2 12 4 2 143-113 64
3
HC Spartak
48 19 5 2 18 2 2 122-118 56
4
Torpedo
47 20 1 0 19 4 3 117-113 49
5
Vityaz
48 9 4 2 20 7 6 121-149 43
6
HC Sochi
48 13 4 1 25 2 3 111-133 41
Chernyshev division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Salavat Yulaev
46 24 3 1 12 3 3 131-101 62
2
Avangard
47 24 3 1 17 1 1 137-104 58
3
Sibir
50 18 4 4 19 3 2 109-108 57
4
Barys
47 14 4 4 21 2 2 127-138 48
5
Amur
50 12 3 4 23 4 4 98-125 46
6
Admiral
49 11 0 4 29 2 3 88-150 35
Tarasov division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
HC Dynamo
48 26 2 2 14 2 2 159-119 64
2
CSKA
47 18 8 3 13 4 1 120-107 63
3
Severstal
49 18 5 5 14 5 2 129-119 63
4
Lokomotiv
47 19 3 1 15 6 3 113-104 55
5
HC Dinamo Minsk
47 18 4 1 16 4 4 138-144 54
6
HC Dinamo Riga
45 9 3 2 22 4 5 93-143 37
Kharlamov Division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Tractor
50 23 6 6 12 2 1 157-119 73
2
Metallurg
48 26 4 4 11 3 0 164-120 71
3
Ak Bars
48 21 4 5 12 6 0 129-109 66
4
Neftekhimik
49 16 3 3 19 5 3 121-140 52
5
Avtomobilist
45 15 2 1 21 2 4 127-129 42
6
Kunlun RS
48 7 1 1 32 5 2 101-198 25
Clasamentul principal

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Tractor
50 23 6 6 12 2 1 157-119 73
2
Metallurg
48 26 4 4 11 3 0 164-120 71
3
SKA
48 25 3 3 11 2 4 146-98 68
4
Ak Bars
48 21 4 5 12 6 0 129-109 66
5
HC Dynamo
48 26 2 2 14 2 2 159-119 64
6
Jokerit
47 22 5 2 12 4 2 143-113 64
7
CSKA
47 18 8 3 13 4 1 120-107 63
8
Severstal
49 18 5 5 14 5 2 129-119 63
9
Salavat Yulaev
46 24 3 1 12 3 3 131-101 62
10
Avangard
47 24 3 1 17 1 1 137-104 58
11
Sibir
50 18 4 4 19 3 2 109-108 57
12
HC Spartak
48 19 5 2 18 2 2 122-118 56
13
Lokomotiv
47 19 3 1 15 6 3 113-104 55
14
HC Dinamo Minsk
47 18 4 1 16 4 4 138-144 54
15
Neftekhimik
49 16 3 3 19 5 3 121-140 52
16
Torpedo
47 20 1 0 19 4 3 117-113 49
17
Barys
47 14 4 4 21 2 2 127-138 48
18
Amur
50 12 3 4 23 4 4 98-125 46
19
Vityaz
48 9 4 2 20 7 6 121-149 43
20
Avtomobilist
45 15 2 1 21 2 4 127-129 42
21
HC Sochi
48 13 4 1 25 2 3 111-133 41
22
HC Dinamo Riga
45 9 3 2 22 4 5 93-143 37
23
Admiral
49 11 0 4 29 2 3 88-150 35
24
Kunlun RS
48 7 1 1 32 5 2 101-198 25
Ultimele 5 meciuri

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Jokerit
5 4 0 0 1 0 0 19-11 8
2
SKA
5 4 0 0 1 0 0 14-6 8
3
Admiral
5 4 0 0 1 0 0 16-13 8
4
Tractor
5 3 1 0 1 0 0 17-10 8
5
Ak Bars
5 3 0 1 1 0 0 18-9 8
6
Salavat Yulaev
5 3 0 0 0 2 0 17-14 8
7
Barys
5 2 1 1 1 0 0 18-10 8
8
HC Spartak
5 2 0 1 1 1 0 14-11 7
9
Neftekhimik
5 2 0 1 1 1 0 12-12 7
10
Severstal
5 2 1 0 2 0 0 19-15 6
11
Avangard
5 2 1 0 2 0 0 14-10 6
12
HC Dinamo Minsk
5 2 0 1 2 0 0 14-15 6
13
Amur
5 1 1 0 1 0 2 11-11 6
14
Vityaz
5 1 1 0 1 1 1 14-17 6
15
Metallurg
5 1 1 0 2 1 0 12-12 5
16
CSKA
5 1 1 0 2 1 0 13-14 5
17
Sibir
5 1 0 1 2 0 1 8-9 5
18
HC Dinamo Riga
5 0 1 1 2 1 0 15-22 5
19
Lokomotiv
5 1 0 0 3 1 0 11-15 3
20
Torpedo
5 1 0 0 3 1 0 7-13 3
21
HC Dynamo
5 1 0 0 3 0 1 10-17 3
22
Avtomobilist
5 1 0 0 3 0 1 11-21 3
23
HC Sochi
5 1 0 0 4 0 0 11-13 2
24
Kunlun RS
5 0 0 0 5 0 0 5-27 0
Gazde

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Severstal
26 12 3 1 6 3 1 67-58 36
2
Tractor
24 11 4 3 6 0 0 73-54 36
3
Metallurg
22 14 2 1 4 1 0 76-58 35
4
Ak Bars
26 12 2 1 6 5 0 71-60 35
5
Avangard
23 14 2 1 6 0 0 71-43 34
6
HC Dynamo
25 14 1 0 6 2 2 83-56 34
7
Jokerit
22 10 4 2 4 2 0 79-53 34
8
SKA
24 12 1 1 6 1 3 67-46 32
9
CSKA
24 11 3 1 7 1 1 62-54 32
10
HC Spartak
24 11 2 1 8 1 1 61-55 30
11
Lokomotiv
24 9 3 0 7 3 2 58-62 29
12
Sibir
24 8 4 2 9 0 1 54-56 29
13
Torpedo
24 11 1 0 8 2 2 66-59 28
14
Salavat Yulaev
22 10 1 1 7 1 2 57-55 27
15
Neftekhimik
23 9 1 2 8 2 1 59-57 27
16
Barys
25 8 2 2 11 2 0 65-71 26
17
Amur
26 5 2 3 12 1 3 51-64 24
18
Avtomobilist
22 9 1 0 9 1 2 66-56 23
19
HC Dinamo Minsk
20 8 1 0 7 2 2 54-63 22
20
Admiral
26 8 0 2 15 0 1 52-79 21
21
HC Dinamo Riga
23 7 0 1 10 2 3 48-67 21
22
HC Sochi
25 6 3 0 13 1 2 63-76 21
23
Vityaz
24 2 1 1 10 5 5 58-82 18
24
Kunlun RS
25 4 0 1 17 2 1 55-101 13
Oaspeti

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Tractor
26 12 2 3 6 2 1 84-65 37
2
SKA
24 13 2 2 5 1 1 79-52 36
3
Metallurg
26 12 2 3 7 2 0 88-62 36
4
Salavat Yulaev
24 14 2 0 5 2 1 74-46 35
5
HC Dinamo Minsk
27 10 3 1 9 2 2 84-81 32
6
Ak Bars
22 9 2 4 6 1 0 58-49 31
7
CSKA
23 7 5 2 6 3 0 58-53 31
8
HC Dynamo
23 12 1 2 8 0 0 76-63 30
9
Jokerit
25 12 1 0 8 2 2 64-60 30
10
Sibir
26 10 0 2 10 3 1 55-52 28
11
Severstal
23 6 2 4 8 2 1 62-61 27
12
Lokomotiv
23 10 0 1 8 3 1 55-42 26
13
HC Spartak
24 8 3 1 10 1 1 61-63 26
14
Vityaz
24 7 3 1 10 2 1 63-67 25
15
Neftekhimik
26 7 2 1 11 3 2 62-83 25
16
Avangard
24 10 1 0 11 1 1 66-61 24
17
Amur
24 7 1 1 11 3 1 47-61 22
18
Barys
22 6 2 2 10 0 2 62-67 22
19
Torpedo
23 9 0 0 11 2 1 51-54 21
20
HC Sochi
23 7 1 1 12 1 1 48-57 20
21
Avtomobilist
23 6 1 1 12 1 2 61-73 19
22
HC Dinamo Riga
22 2 3 1 12 2 2 45-76 16
23
Admiral
23 3 0 2 14 2 2 36-71 14
24
Kunlun RS
23 3 1 0 15 3 1 46-97 12
Comentarii
KHL
Week 19