Meciurile urmatoare

This match has ended, please select an alternative match to bet on
1 X 2
SP TP
07 februarie
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Mai multe ponturi si trenduri
07 februarie
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Mai multe ponturi si trenduri
07 februarie
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Mai multe ponturi si trenduri
07 februarie
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Mai multe ponturi si trenduri
07 februarie
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Mai multe ponturi si trenduri
Arata tot

Ponturi pariuri pentru meciul Tractor — Amur 21 noiembrie 2022

Cote si pariuri pe meci Tractor — Amur

Calculeaza castigul net Introdu suma pe care vrei sa o pariezi si in tabel iti va aparea suma pe care o poti castiga in functie de cotele curente.
100 RON
500 RON
1000 RON
5000 RON
Fulltime
Total
Casa de pariuri 1 X 2 S 4.5 P 4.5
1.70
4.00
4.10
Castigurile nete reprezinta diferenta dintre castigurile totale si miza pariului. Exemplu: 100 RON miza * 1.50 cota = 150 RON (castiguri nete in acest caz 50 RON)

Bonusuri pentru pariuri pe meciul Tractor – Amur

Ultimele meciuri de la turneu

Tractor
19.11.22
Tractor
Metallurg
PO
16.11.22
Amur
Tractor
2
:
2
1
:
2
S
CS
14.11.22
Amur
Tractor
I
12.11.22
Admiral
Tractor
I
10.11.22
Admiral
Tractor
I
07.11.22
Tractor
Sibir
V
04.11.22
Tractor
Vityaz
I
01.11.22
Tractor
Admiral
CO
30.10.22
Tractor
Amur
V
28.10.22
Metallurg
Tractor
I
26.10.22
HC Sochi
Tractor
V
24.10.22
CSKA
Tractor
I
19.10.22
Tractor
Avangard
V
16.10.22
Tractor
Ak Bars
V
13.10.22
Tractor
Sibir
PO
11.10.22
Neftekhimik
Tractor
V
09.10.22
Severstal
Tractor
3
:
3
2
:
0
S
PS
07.10.22
Kunlun RS
Tractor
PO
04.10.22
Tractor
Metallurg
I
02.10.22
Tractor
Neftekhimik
I
30.09.22
Tractor
Salavat Yulaev
I
28.09.22
Tractor
Kunlun RS
V
25.09.22
Ak Bars
Tractor
I
23.09.22
Neftekhimik
Tractor
V
21.09.22
Torpedo
Tractor
I
19.09.22
Tractor
Avangard
I
16.09.22
Tractor
Neftekhimik
V
13.09.22
Barys
Tractor
I
11.09.22
Sibir
Tractor
2
:
2
0
:
2
S
CS
09.09.22
Salavat Yulaev
Tractor
I
06.09.22
Tractor
Avtomobilist
CO
04.09.22
Tractor
Lokomotiv
I
02.09.22
Tractor
Severstal
I
Amur
19.11.22
Barys
Amur
V
16.11.22
Amur
Tractor
2
:
2
1
:
2
S
PS
14.11.22
Amur
Tractor
V
10.11.22
Amur
SKA
CO
08.11.22
Amur
HC Dynamo
V
03.11.22
Avtomobilist
Amur
I
01.11.22
Salavat Yulaev
Amur
1
:
1
0
:
1
S
CS
30.10.22
Tractor
Amur
I
27.10.22
Amur
Severstal
V
23.10.22
Amur
HC Spartak
PO
20.10.22
Amur
Vityaz
V
17.10.22
Avtomobilist
Amur
I
15.10.22
Barys
Amur
I
13.10.22
Avangard
Amur
I
10.10.22
Amur
CSKA
2
:
2
0
:
2
S
PS
08.10.22
Amur
Lokomotiv
I
06.10.22
Amur
HC Sochi
V
01.10.22
Ak Bars
Amur
PO
29.09.22
HC Dynamo
Amur
I
27.09.22
Vityaz
Amur
I
25.09.22
HC Sochi
Amur
CO
21.09.22
Amur
Salavat Yulaev
2
:
2
1
:
2
S
PS
19.09.22
Amur
Salavat Yulaev
I
17.09.22
Amur
Metallurg
I
15.09.22
Amur
Metallurg
I
13.09.22
Amur
Kunlun RS
V
08.09.22
Metallurg
Amur
CO
06.09.22
Torpedo
Amur
I
04.09.22
Kunlun RS
Amur
V
02.09.22
HC Spartak
Amur
I

Meciurile head-to-head: Tractor — Amur

KHL 2022-2023
16.11.22
Amur
Tractor
2
:
2
1
:
2
S
14.11.22
Amur
Tractor
30.10.22
Tractor
Amur
KHL 2021-2022
02.12.21
Tractor
Amur
09.10.21
Amur
Tractor
07.10.21
Amur
Tractor
KHL 2020-2021
05.02.21
Tractor
Amur
2
:
2
2
:
1
S
25.10.20
Amur
Tractor
23.10.20
Amur
Tractor
20.09.20
Tractor
Amur
Mai multe meciuri

Clasamente

MJ — Meciuri jucate V — Meciuri castigate CO — Meciuri castigate in prelungiri CS — Meciuri castigate la shootout I — Meciuri pierdute PO — Meciuri pierdute in prelungiri PS — Meciuri pierdute la shootout G — Pucuri P — Puncte
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
33 21 3 2 5 1 1 114-65 54
2
CSKA
31 17 3 1 5 3 2 101-70 47
3
Avtomobilist
32 17 4 1 8 1 1 106-76 46
4
Metallurg
32 17 2 1 8 4 0 98-79 44
5
Sibir
35 12 3 5 12 2 1 87-79 43
6
Torpedo
32 16 2 2 10 2 0 91-70 42
7
Lokomotiv
32 15 1 2 8 3 3 80-66 42
8
Admiral
33 11 2 6 10 2 2 65-62 42
9
Salavat Yulaev
32 14 0 3 8 3 4 82-64 41
10
Avangard
32 14 3 1 11 1 2 92-87 39
11
HC Dynamo
32 14 1 2 10 0 5 81-67 39
12
HC Spartak
34 11 2 2 14 4 1 67-87 35
13
Vityaz
32 9 3 2 11 2 5 79-81 35
14
HC Dinamo Minsk
33 9 3 2 13 4 2 85-99 34
15
Ak Bars
32 7 5 1 13 5 1 77-84 32
16
Severstal
32 7 2 3 12 4 4 86-95 32
17
Barys
33 12 1 1 17 0 2 70-93 30
18
Tractor
33 9 2 2 16 3 1 67-84 30
19
Amur
30 8 3 1 13 2 3 58-79 29
20
Neftekhimik
31 8 4 1 17 1 0 79-104 27
21
Kunlun RS
34 8 2 2 19 1 2 77-105 27
22
HC Sochi
30 3 2 0 19 5 1 68-114 16
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Avtomobilist
5 4 1 0 0 0 0 23-7 10
2
Avangard
5 2 2 1 0 0 0 18-13 10
3
Torpedo
5 3 1 0 0 1 0 19-10 9
4
Amur
5 3 1 0 0 0 1 11-6 9
5
CSKA
5 3 1 0 1 0 0 19-12 8
6
Sibir
5 3 1 0 1 0 0 13-10 8
7
Admiral
5 3 0 1 1 0 0 10-6 8
8
HC Spartak
5 3 0 1 1 0 0 13-10 8
9
Metallurg
5 1 1 1 1 1 0 14-12 7
10
Neftekhimik
5 2 1 0 2 0 0 15-18 6
11
Severstal
5 1 1 0 1 2 0 11-11 6
12
Barys
5 2 0 0 2 0 1 9-9 5
13
Vityaz
5 1 1 0 2 1 0 13-16 5
14
HC Sochi
5 0 2 0 2 1 0 17-24 5
15
Kunlun RS
5 1 0 1 3 0 0 14-21 4
16
HC Dinamo Minsk
5 1 0 0 2 1 1 13-22 4
17
SKA
5 1 0 0 3 1 0 13-14 3
18
Ak Bars
5 1 0 0 3 1 0 15-18 3
19
HC Dynamo
5 1 0 0 3 0 1 12-15 3
20
Tractor
5 0 0 1 3 1 0 4-10 3
21
Lokomotiv
5 0 0 0 2 2 1 9-14 3
22
Salavat Yulaev
5 0 0 0 3 1 1 8-16 2
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
17 13 2 1 0 0 1 62-28 33
2
Avtomobilist
18 13 1 1 2 0 1 66-35 31
3
Torpedo
16 11 1 1 2 1 0 58-34 27
4
CSKA
16 9 2 0 3 1 1 56-38 24
5
Metallurg
16 9 1 1 3 2 0 54-37 24
6
Sibir
16 9 0 2 4 0 1 50-38 23
7
HC Dynamo
18 9 0 1 5 0 3 53-38 23
8
Lokomotiv
15 8 0 1 3 1 2 34-27 21
9
HC Dinamo Minsk
16 7 1 1 4 2 1 47-44 21
10
Admiral
15 6 1 3 4 0 1 29-24 21
11
Vityaz
19 5 2 2 7 2 1 46-49 21
12
Barys
17 9 1 0 7 0 0 43-40 20
13
Avangard
12 6 3 0 1 1 1 37-23 20
14
Kunlun RS
19 5 2 1 8 1 2 47-59 19
15
Ak Bars
16 4 3 1 5 3 0 41-38 19
16
Tractor
17 6 2 0 7 2 0 33-39 18
17
Amur
15 6 1 0 4 1 3 32-34 18
18
Salavat Yulaev
16 5 0 2 5 1 3 39-33 18
19
HC Spartak
18 6 1 0 9 2 0 35-53 16
20
Neftekhimik
14 4 3 1 6 0 0 36-37 16
21
Severstal
14 4 0 2 4 3 1 42-40 16
22
HC Sochi
15 2 1 0 10 2 0 31-51 8
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Salavat Yulaev
16 9 0 1 3 2 1 43-31 23
2
CSKA
15 8 1 1 2 2 1 45-32 23
3
SKA
16 8 1 1 5 1 0 52-37 21
4
Lokomotiv
17 7 1 1 5 2 1 46-39 21
5
Admiral
18 5 1 3 6 2 1 36-38 21
6
Metallurg
16 8 1 0 5 2 0 44-42 20
7
Sibir
19 3 3 3 8 2 0 37-41 20
8
Avangard
20 8 0 1 10 0 1 55-64 19
9
HC Spartak
16 5 1 2 5 2 1 32-34 19
10
HC Dynamo
14 5 1 1 5 0 2 28-29 16
11
Severstal
18 3 2 1 8 1 3 44-55 16
12
Torpedo
16 5 1 1 8 1 0 33-36 15
13
Avtomobilist
14 4 3 0 6 1 0 40-41 15
14
Vityaz
13 4 1 0 4 0 4 33-32 14
15
Ak Bars
16 3 2 0 8 2 1 36-46 13
16
HC Dinamo Minsk
17 2 2 1 9 2 1 38-55 13
17
Tractor
16 3 0 2 9 1 1 34-45 12
18
Neftekhimik
17 4 1 0 11 1 0 43-67 11
19
Amur
15 2 2 1 9 1 0 26-45 11
20
Barys
16 3 0 1 10 0 2 27-53 10
21
Kunlun RS
15 3 0 1 11 0 0 30-46 8
22
HC Sochi
15 1 1 0 9 3 1 37-63 8
MJ — Meciuri jucate V — Meciuri castigate CO — Meciuri castigate in prelungiri CS — Meciuri castigate la shootout I — Meciuri pierdute PO — Meciuri pierdute in prelungiri PS — Meciuri pierdute la shootout G — Pucuri P — Puncte
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
33 21 3 2 5 1 1 114-65 54
2
CSKA
31 17 3 1 5 3 2 101-70 47
3
Torpedo
32 16 2 2 10 2 0 91-70 42
4
Lokomotiv
32 15 1 2 8 3 3 80-66 42
5
HC Dynamo
32 14 1 2 10 0 5 81-67 39
6
HC Spartak
34 11 2 2 14 4 1 67-87 35
7
Vityaz
32 9 3 2 11 2 5 79-81 35
8
HC Dinamo Minsk
33 9 3 2 13 4 2 85-99 34
9
Severstal
32 7 2 3 12 4 4 86-95 32
10
Kunlun RS
34 8 2 2 19 1 2 77-105 27
11
HC Sochi
30 3 2 0 19 5 1 68-114 16
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Avtomobilist
32 17 4 1 8 1 1 106-76 46
2
Metallurg
32 17 2 1 8 4 0 98-79 44
3
Sibir
35 12 3 5 12 2 1 87-79 43
4
Admiral
33 11 2 6 10 2 2 65-62 42
5
Salavat Yulaev
32 14 0 3 8 3 4 82-64 41
6
Avangard
32 14 3 1 11 1 2 92-87 39
7
Ak Bars
32 7 5 1 13 5 1 77-84 32
8
Barys
33 12 1 1 17 0 2 70-93 30
9
Tractor
33 9 2 2 16 3 1 67-84 30
10
Amur
30 8 3 1 13 2 3 58-79 29
11
Neftekhimik
31 8 4 1 17 1 0 79-104 27
MJ — Meciuri jucate V — Meciuri castigate CO — Meciuri castigate in prelungiri CS — Meciuri castigate la shootout I — Meciuri pierdute PO — Meciuri pierdute in prelungiri PS — Meciuri pierdute la shootout G — Pucuri P — Puncte
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
33 21 3 2 5 1 1 114-65 54
2
Torpedo
32 16 2 2 10 2 0 91-70 42
3
HC Spartak
34 11 2 2 14 4 1 67-87 35
4
Vityaz
32 9 3 2 11 2 5 79-81 35
5
HC Sochi
30 3 2 0 19 5 1 68-114 16
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Sibir
35 12 3 5 12 2 1 87-79 43
2
Admiral
33 11 2 6 10 2 2 65-62 42
3
Salavat Yulaev
32 14 0 3 8 3 4 82-64 41
4
Avangard
32 14 3 1 11 1 2 92-87 39
5
Barys
33 12 1 1 17 0 2 70-93 30
6
Amur
30 8 3 1 13 2 3 58-79 29
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
CSKA
31 17 3 1 5 3 2 101-70 47
2
Lokomotiv
32 15 1 2 8 3 3 80-66 42
3
HC Dynamo
32 14 1 2 10 0 5 81-67 39
4
HC Dinamo Minsk
33 9 3 2 13 4 2 85-99 34
5
Severstal
32 7 2 3 12 4 4 86-95 32
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Avtomobilist
32 17 4 1 8 1 1 106-76 46
2
Metallurg
32 17 2 1 8 4 0 98-79 44
3
Ak Bars
32 7 5 1 13 5 1 77-84 32
4
Tractor
33 9 2 2 16 3 1 67-84 30
5
Neftekhimik
31 8 4 1 17 1 0 79-104 27
6
Kunlun RS
34 8 2 2 19 1 2 77-105 27

Echipe de start

Starting lineups temporary unavailable

M — Minutes G — Pucuri A — Assists P — Puncte
Tractor

Anvar Gatiyatulin
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Ilya Proskuryakov
gk. 25 -47 0 0
Sergei Mylnikov
gk. 6 -15 0 0
Alexei Melnichuk
gk. 3 -6 0 0
Albert Yarullin
df. 42 3 3 6
Artem Blagievskiy
df. 26 1 3 4
Sergey Telegin
df. 25 3 9 12
Evgeny Kulik
df. 23 0 0 0
Igor Isayev
df. 23 0 4 4
Ilya Karpykhin
df. 22 2 4 6
Roman Manuhov
df. 21 0 2 2
Adam Almquist
df. 20 1 1 2
Petr Yasinskiy
df. 19 0 2 2
Alexander Shepelev
df. 7 0 0 0
Aleksandr Kirpichnikov
df. 4 0 0 0
Artyom Shchuchinov
df. 1 0 0 0
Alexei Byvaltsev
fw. 33 8 11 19
Kirill Kapustin
fw. 33 4 4 8
Pyotr Khokhryakov
fw. 33 2 4 6
Sergei Kalinin
fw. 33 5 11 16
Teemu Pulkkinen
fw. 33 9 6 15
Maxim Shabanov
fw. 32 8 2 10
Nikita Tertyshny
fw. 32 0 10 10
Andrei Stas
fw. 30 0 2 2
Vladimir А. Tkachyov
fw. 30 6 9 15
Anton Burdasov
fw. 27 11 13 24
Mikhail Goryunov-Rolgizer
fw. 19 0 2 2
Sergei Shumakov
fw. 16 1 2 3
Yegor Fateyev
fw. 14 0 0 0
Mihail Kotlyarevski
fw. 10 1 0 1
Ivan Stezhkin
fw. 6 0 0 0
Marsel Sholokhov
fw. 5 0 0 0
Alexander Podkorytov
fw. 3 0 0 0
Artem Udot
fw. 2 0 0 0
Alexander Rykov
fw. 1 0 0 0
Amur

Vadim Epanchincev
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Evgeny Alikin
gk. 21 -40 0 0
Janis Kalnins
gk. 12 -31 0 0
Dmitry Lozebnikov
gk. 1 -1 0 0
Gleb Koryagin
df. 28 0 4 4
Viktor Baldaev
df. 25 1 3 4
Artem Alyaev
df. 24 2 6 8
Ruslan Pedan
df. 21 0 6 6
Michal Jordan
df. 20 2 8 10
Cam Lee
df. 19 2 4 6
Yelisei Minayev
df. 19 0 1 1
Rafael Batyrshin
df. 18 0 1 1
Sergei Tereshchenko
df. 12 1 1 2
Pavel Turbin
df. 9 0 0 0
Alexander Gopienko
df. 3 0 0 0
Alexander P. Sharov
fw. 30 4 6 10
Ivan Nikolishin
fw. 30 9 10 19
Pavel Makhanovsky
fw. 30 3 1 4
Vladislav Barulin
fw. 25 3 3 6
Sergei Lapin
fw. 24 2 2 4
Yaroslav Likhachev
fw. 24 9 5 14
Igor Rudenkov
fw. 22 3 4 7
Sergei Dubakin
fw. 21 5 6 11
Vyacheslav Gretsky
fw. 20 2 0 2
Andrew Calof
fw. 16 1 1 2
Aksiantsiuk Yauheni
fw. 14 0 1 1
Artur Gizdatullin
fw. 13 2 0 2
Ignat Korotkikh
fw. 12 1 1 2
Nikita Grebenkin
fw. 11 1 4 5
Kirill Slepets
fw. 9 0 2 2
Vadim Pereskokov
fw. 8 0 1 1
Denis Vikharev
fw. 5 1 3 4
Jan Drozg
fw. 5 2 3 5
Andrey Alekseev
fw. 3 0 0 0
Yegor Maklozyan
fw. 3 0 1 1

Postat de:

NicPopescu
NicPopescu
Managerul siteului