Meciurile urmatoare

In timp ce nu sunt cote pentru acest meci, poti alege un pariu din mecurile urmatoare
1 X 2
SP TP
15:30
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Mai multe ponturi si trenduri
16:00
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Mai multe ponturi si trenduri
16:00
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Mai multe ponturi si trenduri
16:00
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Mai multe ponturi si trenduri
16:00
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Mai multe ponturi si trenduri
Arata tot

Ponturi pariuri pentru meciul Tractor — Admiral 11 februarie 2023

Bonusuri pentru pariuri pe meciul Tractor – Admiral

Ultimele meciuri de la turneu

Tractor
07.02.23
Sibir
Tractor
4
:
4
1
:
2
S
CS
05.02.23
Metallurg
Tractor
PO
03.02.23
Avtomobilist
Tractor
V
31.01.23
Tractor
HC Dynamo
V
29.01.23
Ak Bars
Tractor
I
27.01.23
Barys
Tractor
I
25.01.23
Avangard
Tractor
V
23.01.23
Tractor
Ak Bars
I
19.01.23
Tractor
Barys
PO
15.01.23
Vityaz
Tractor
3
:
3
3
:
0
S
PS
13.01.23
HC Spartak
Tractor
V
11.01.23
Lokomotiv
Tractor
V
08.01.23
Tractor
CSKA
I
06.01.23
Tractor
Avtomobilist
3
:
3
3
:
1
S
CS
04.01.23
Tractor
SKA
I
30.12.22
Tractor
Metallurg
V
28.12.22
Tractor
Salavat Yulaev
V
26.12.22
Metallurg
Tractor
4
:
4
2
:
3
S
CS
24.12.22
HC Dynamo
Tractor
PO
19.12.22
Tractor
Sibir
V
08.12.22
Avtomobilist
Tractor
I
06.12.22
Sibir
Tractor
V
04.12.22
Avangard
Tractor
I
02.12.22
Salavat Yulaev
Tractor
I
30.11.22
Tractor
Barys
I
27.11.22
Tractor
HC Spartak
I
23.11.22
Tractor
Avtomobilist
PO
21.11.22
Tractor
Amur
V
19.11.22
Tractor
Metallurg
PO
16.11.22
Amur
Tractor
2
:
2
1
:
2
S
CS
14.11.22
Amur
Tractor
I
12.11.22
Admiral
Tractor
I
10.11.22
Admiral
Tractor
I
07.11.22
Tractor
Sibir
V
04.11.22
Tractor
Vityaz
I
01.11.22
Tractor
Admiral
CO
30.10.22
Tractor
Amur
V
28.10.22
Metallurg
Tractor
I
26.10.22
HC Sochi
Tractor
V
24.10.22
CSKA
Tractor
I
19.10.22
Tractor
Avangard
V
16.10.22
Tractor
Ak Bars
V
13.10.22
Tractor
Sibir
PO
11.10.22
Neftekhimik
Tractor
V
09.10.22
Severstal
Tractor
3
:
3
2
:
0
S
PS
07.10.22
Kunlun RS
Tractor
PO
04.10.22
Tractor
Metallurg
I
02.10.22
Tractor
Neftekhimik
I
30.09.22
Tractor
Salavat Yulaev
I
28.09.22
Tractor
Kunlun RS
V
25.09.22
Ak Bars
Tractor
I
23.09.22
Neftekhimik
Tractor
V
21.09.22
Torpedo
Tractor
I
19.09.22
Tractor
Avangard
I
16.09.22
Tractor
Neftekhimik
V
13.09.22
Barys
Tractor
I
11.09.22
Sibir
Tractor
2
:
2
0
:
2
S
CS
09.09.22
Salavat Yulaev
Tractor
I
06.09.22
Tractor
Avtomobilist
CO
04.09.22
Tractor
Lokomotiv
I
02.09.22
Tractor
Severstal
I
Admiral
07.02.23
Torpedo
Admiral
V
05.02.23
Sibir
Admiral
PO
01.02.23
Admiral
Avangard
2
:
2
0
:
1
S
PS
30.01.23
Admiral
Avangard
CO
28.01.23
Admiral
Sibir
CO
26.01.23
Admiral
Sibir
2
:
2
1
:
2
S
PS
21.01.23
Admiral
Amur
I
18.01.23
Amur
Admiral
I
16.01.23
Ak Bars
Admiral
1
:
1
2
:
0
S
PS
14.01.23
Salavat Yulaev
Admiral
I
12.01.23
Metallurg
Admiral
1
:
1
0
:
1
S
CS
09.01.23
Admiral
Barys
V
08.01.23
Admiral
Barys
I
05.01.23
Admiral
HC Dinamo Minsk
I
30.12.22
Admiral
Amur
I
29.12.22
Admiral
Amur
V
27.12.22
Amur
Admiral
V
23.12.22
Salavat Yulaev
Admiral
I
21.12.22
Metallurg
Admiral
I
19.12.22
Avtomobilist
Admiral
V
08.12.22
Amur
Admiral
V
07.12.22
Amur
Admiral
PO
05.12.22
Admiral
Amur
I
30.11.22
Admiral
Torpedo
I
26.11.22
Admiral
Neftekhimik
V
25.11.22
Admiral
Neftekhimik
V
21.11.22
Neftekhimik
Admiral
I
19.11.22
HC Dinamo Minsk
Admiral
3
:
3
0
:
2
S
CS
17.11.22
HC Dynamo
Admiral
V
15.11.22
CSKA
Admiral
I
12.11.22
Admiral
Tractor
V
10.11.22
Admiral
Tractor
V
08.11.22
Admiral
SKA
V
06.11.22
Admiral
HC Dynamo
V
03.11.22
Barys
Admiral
V
01.11.22
Tractor
Admiral
PO
30.10.22
Avtomobilist
Admiral
V
28.10.22
Avangard
Admiral
CO
25.10.22
Admiral
Severstal
1
:
1
2
:
0
S
CS
21.10.22
Admiral
HC Spartak
1
:
1
2
:
3
S
PS
18.10.22
Admiral
Vityaz
2
:
2
1
:
0
S
CS
15.10.22
Avangard
Admiral
3
:
3
2
:
3
S
CS
13.10.22
Barys
Admiral
I
11.10.22
Sibir
Admiral
V
08.10.22
Admiral
CSKA
I
06.10.22
Admiral
Lokomotiv
2
:
2
2
:
0
S
CS
04.10.22
Admiral
HC Sochi
I
30.09.22
Vityaz
Admiral
2
:
2
3
:
2
S
PS
28.09.22
SKA
Admiral
I
26.09.22
Severstal
Admiral
1
:
1
2
:
3
S
CS
24.09.22
Lokomotiv
Admiral
I
21.09.22
Admiral
Metallurg
I
19.09.22
Admiral
Metallurg
I
17.09.22
Admiral
Salavat Yulaev
CO
15.09.22
Admiral
Salavat Yulaev
V
11.09.22
Admiral
Kunlun RS
V
08.09.22
Ak Bars
Admiral
PO
06.09.22
HC Spartak
Admiral
I
04.09.22
HC Sochi
Admiral
V
02.09.22
Kunlun RS
Admiral
I

Meciurile head-to-head: Tractor — Admiral

KHL 2022-2023
12.11.22
Admiral
Tractor
10.11.22
Admiral
Tractor
01.11.22
Tractor
Admiral
KHL 2021-2022
21.11.21
Tractor
Admiral
03.11.21
Tractor
Admiral
12.10.21
Admiral
Tractor
11.10.21
Admiral
Tractor
3
:
3
1
:
2
S
KHL 2019-2020
19.02.20
Tractor
Admiral
12.10.19
Tractor
Admiral
2
:
2
0
:
1
S
11.09.19
Admiral
Tractor
Mai multe meciuri

Clasamente

MJ — Meciuri jucate V — Meciuri castigate CO — Meciuri castigate in prelungiri CS — Meciuri castigate la shootout I — Meciuri pierdute PO — Meciuri pierdute in prelungiri PS — Meciuri pierdute la shootout G — Pucuri P — Puncte
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
61 35 5 4 12 3 2 210-131 93
2
Lokomotiv
62 32 3 2 17 5 3 147-112 82
3
CSKA
60 31 5 1 15 5 3 182-140 82
4
Torpedo
60 29 6 4 17 3 1 178-138 82
5
HC Dynamo
60 26 4 5 16 4 5 155-126 79
6
Ak Bars
61 22 9 4 17 7 2 163-143 79
7
Sibir
61 20 8 8 19 3 3 160-143 78
8
Avtomobilist
59 26 6 1 17 5 4 166-147 75
9
Metallurg
60 27 4 1 18 6 4 163-150 74
10
Avangard
59 24 5 4 20 3 3 161-140 72
11
Salavat Yulaev
60 23 5 3 20 3 6 151-132 71
12
Vityaz
60 22 5 4 21 3 5 150-147 70
13
Admiral
60 19 4 7 21 4 5 117-121 69
14
Amur
60 19 4 5 24 5 3 125-142 64
15
HC Dinamo Minsk
61 19 4 2 23 7 6 156-178 63
16
Severstal
60 16 4 5 23 7 5 156-167 62
17
Neftekhimik
61 21 6 1 28 3 2 150-180 61
18
Tractor
61 19 2 5 26 7 2 143-175 61
19
Barys
62 20 3 3 29 3 4 137-169 59
20
HC Spartak
60 18 3 4 27 6 2 136-166 58
21
Kunlun RS
61 15 3 3 35 1 4 141-190 47
22
HC Sochi
59 5 2 0 43 7 2 113-223 23
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Ak Bars
5 4 0 0 1 0 0 21-12 8
2
Vityaz
5 3 0 1 1 0 0 10-5 8
3
Torpedo
5 2 0 2 1 0 0 14-9 8
4
Amur
5 2 0 1 0 2 0 11-8 8
5
Admiral
5 1 2 0 0 1 1 13-11 8
6
HC Dinamo Minsk
5 3 0 0 1 0 1 14-11 7
7
HC Dynamo
5 2 1 0 1 1 0 12-9 7
8
Tractor
5 2 0 1 1 1 0 11-15 7
9
Severstal
5 3 0 0 2 0 0 14-9 6
10
Lokomotiv
5 2 1 0 2 0 0 8-6 6
11
CSKA
5 2 0 0 1 2 0 18-18 6
12
Salavat Yulaev
5 1 2 0 2 0 0 12-13 6
13
Sibir
5 0 2 0 1 1 1 12-15 6
14
Avangard
5 0 1 1 1 1 1 11-12 6
15
Avtomobilist
5 2 0 0 2 1 0 9-8 5
16
Barys
5 1 1 0 2 1 0 14-15 5
17
Neftekhimik
5 1 1 0 2 1 0 12-13 5
18
Metallurg
5 1 1 0 2 0 1 10-14 5
19
Kunlun RS
5 1 1 0 3 0 0 13-19 4
20
SKA
5 1 0 0 3 0 1 11-12 3
21
HC Sochi
5 1 0 0 4 0 0 6-18 2
22
HC Spartak
5 0 0 0 4 1 0 8-17 1
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
31 22 3 1 2 1 2 107-54 55
2
Torpedo
31 18 4 1 7 1 0 104-73 47
3
Lokomotiv
32 19 1 1 8 1 2 71-49 45
4
CSKA
31 17 4 0 7 2 1 105-76 45
5
Metallurg
30 15 3 1 5 3 3 85-66 44
6
HC Dynamo
31 15 2 3 7 1 3 89-64 44
7
Ak Bars
31 13 5 2 7 4 0 85-64 44
8
Avtomobilist
30 18 2 1 8 0 1 94-66 43
9
Sibir
30 13 3 3 8 0 3 90-74 41
10
Salavat Yulaev
31 11 5 2 8 1 4 81-64 41
11
Avangard
26 12 5 1 5 2 1 77-50 39
12
Vityaz
30 11 3 4 9 2 1 82-74 39
13
Amur
29 12 2 2 7 3 3 68-63 38
14
HC Dinamo Minsk
32 12 2 1 10 3 4 90-97 37
15
Severstal
30 11 2 3 9 3 2 87-76 37
16
Neftekhimik
29 12 4 1 10 0 2 72-73 36
17
Admiral
29 10 3 3 10 0 3 57-56 35
18
Barys
31 12 1 2 14 1 1 70-78 32
19
Tractor
30 11 2 1 12 4 0 67-81 32
20
Kunlun RS
33 8 3 1 17 1 3 77-107 28
21
HC Spartak
29 8 2 1 15 2 1 60-86 25
22
HC Sochi
28 3 1 0 20 3 1 53-98 12
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
30 13 2 3 10 2 0 103-77 38
2
CSKA
29 14 1 1 8 3 2 77-64 37
3
Lokomotiv
30 13 2 1 9 4 1 76-63 37
4
Sibir
31 7 5 5 11 3 0 70-69 37
5
Torpedo
29 11 2 3 10 2 1 74-65 35
6
HC Dynamo
29 11 2 2 9 3 2 66-62 35
7
Ak Bars
30 9 4 2 10 3 2 78-79 35
8
Admiral
31 9 1 4 11 4 2 60-65 34
9
Avangard
33 12 0 3 15 1 2 84-90 33
10
HC Spartak
31 10 1 3 12 4 1 76-80 33
11
Avtomobilist
29 8 4 0 9 5 3 72-81 32
12
Vityaz
30 11 2 0 12 1 4 68-73 31
13
Metallurg
30 12 1 0 13 3 1 78-84 30
14
Salavat Yulaev
29 12 0 1 12 2 2 70-68 30
15
Tractor
31 8 0 4 14 3 2 76-94 29
16
Barys
31 8 2 1 15 2 3 67-91 27
17
Amur
31 7 2 3 17 2 0 57-79 26
18
HC Dinamo Minsk
29 7 2 1 13 4 2 66-81 26
19
Neftekhimik
32 9 2 0 18 3 0 78-107 25
20
Severstal
30 5 2 2 14 4 3 69-91 25
21
Kunlun RS
28 7 0 2 18 0 1 64-83 19
22
HC Sochi
31 2 1 0 23 4 1 60-125 11
MJ — Meciuri jucate V — Meciuri castigate CO — Meciuri castigate in prelungiri CS — Meciuri castigate la shootout I — Meciuri pierdute PO — Meciuri pierdute in prelungiri PS — Meciuri pierdute la shootout G — Pucuri P — Puncte
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
61 35 5 4 12 3 2 210-131 93
2
Lokomotiv
62 32 3 2 17 5 3 147-112 82
3
CSKA
60 31 5 1 15 5 3 182-140 82
4
Torpedo
60 29 6 4 17 3 1 178-138 82
5
HC Dynamo
60 26 4 5 16 4 5 155-126 79
6
Vityaz
60 22 5 4 21 3 5 150-147 70
7
HC Dinamo Minsk
61 19 4 2 23 7 6 156-178 63
8
Severstal
60 16 4 5 23 7 5 156-167 62
9
HC Spartak
60 18 3 4 27 6 2 136-166 58
10
Kunlun RS
61 15 3 3 35 1 4 141-190 47
11
HC Sochi
59 5 2 0 43 7 2 113-223 23
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Ak Bars
61 22 9 4 17 7 2 163-143 79
2
Sibir
61 20 8 8 19 3 3 160-143 78
3
Avtomobilist
59 26 6 1 17 5 4 166-147 75
4
Metallurg
60 27 4 1 18 6 4 163-150 74
5
Avangard
59 24 5 4 20 3 3 161-140 72
6
Salavat Yulaev
60 23 5 3 20 3 6 151-132 71
7
Admiral
60 19 4 7 21 4 5 117-121 69
8
Amur
60 19 4 5 24 5 3 125-142 64
9
Neftekhimik
61 21 6 1 28 3 2 150-180 61
10
Tractor
61 19 2 5 26 7 2 143-175 61
11
Barys
62 20 3 3 29 3 4 137-169 59
MJ — Meciuri jucate V — Meciuri castigate CO — Meciuri castigate in prelungiri CS — Meciuri castigate la shootout I — Meciuri pierdute PO — Meciuri pierdute in prelungiri PS — Meciuri pierdute la shootout G — Pucuri P — Puncte
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
61 35 5 4 12 3 2 210-131 93
2
Torpedo
60 29 6 4 17 3 1 178-138 82
3
Vityaz
60 22 5 4 21 3 5 150-147 70
4
HC Spartak
60 18 3 4 27 6 2 136-166 58
5
HC Sochi
59 5 2 0 43 7 2 113-223 23
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Sibir
61 20 8 8 19 3 3 160-143 78
2
Avangard
59 24 5 4 20 3 3 161-140 72
3
Salavat Yulaev
60 23 5 3 20 3 6 151-132 71
4
Admiral
60 19 4 7 21 4 5 117-121 69
5
Amur
60 19 4 5 24 5 3 125-142 64
6
Barys
62 20 3 3 29 3 4 137-169 59
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Lokomotiv
62 32 3 2 17 5 3 147-112 82
2
CSKA
60 31 5 1 15 5 3 182-140 82
3
HC Dynamo
60 26 4 5 16 4 5 155-126 79
4
HC Dinamo Minsk
61 19 4 2 23 7 6 156-178 63
5
Severstal
60 16 4 5 23 7 5 156-167 62
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Ak Bars
61 22 9 4 17 7 2 163-143 79
2
Avtomobilist
59 26 6 1 17 5 4 166-147 75
3
Metallurg
60 27 4 1 18 6 4 163-150 74
4
Neftekhimik
61 21 6 1 28 3 2 150-180 61
5
Tractor
61 19 2 5 26 7 2 143-175 61
6
Kunlun RS
61 15 3 3 35 1 4 141-190 47

Echipe de start

Starting lineups temporary unavailable

M — Minutes G — Pucuri A — Assists P — Puncte
Tractor

Anvar Gatiyatulin
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Ilya Proskuryakov
gk. 31 -65 0 0
Sergei Mylnikov
gk. 25 -65 0 0
Kirill Ustimenko
gk. 8 -18 0 0
Albert Yarullin
df. 60 4 11 15
Artem Blagievskiy
df. 52 1 8 9
Sergey Telegin
df. 51 5 13 18
Ilya Karpykhin
df. 47 5 9 14
Roman Manuhov
df. 41 0 2 2
Alexander Shepelev
df. 25 1 3 4
Igor Isayev
df. 25 0 4 4
Robert Hamilton
df. 25 3 13 16
Petr Yasinskiy
df. 22 0 2 2
Alexander Bryntsev
df. 15 0 1 1
Aleksandr Kirpichnikov
df. 6 0 0 0
Artyom Shchuchinov
df. 1 0 0 0
Alexei Byvaltsev
fw. 61 15 21 36
Sergei Kalinin
fw. 61 8 13 21
Maxim Shabanov
fw. 60 15 8 23
Nikita Tertyshny
fw. 59 7 21 28
Pyotr Khokhryakov
fw. 59 6 7 13
Teemu Pulkkinen
fw. 57 14 10 24
Vladimir А. Tkachyov
fw. 56 11 18 29
Andrei Stas
fw. 52 1 4 5
Anton Burdasov
fw. 46 19 23 42
Kirill Kapustin
fw. 43 4 6 10
Mikhail Goryunov-Rolgizer
fw. 43 4 8 12
Mihail Kotlyarevski
fw. 37 7 0 7
Ivan Stezhkin
fw. 25 0 1 1
Yegor Fateyev
fw. 22 0 1 1
Nikita Soshnikov
fw. 17 5 6 11
Marsel Sholokhov
fw. 7 0 0 0
Alexander Rykov
fw. 6 0 0 0
Alexander Podkorytov
fw. 3 0 0 0
Artem Udot
fw. 2 0 0 0
Admiral

Leonid Tambiev
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Nikita Serebryakov
gk. 44 -74 0 0
Alexander Lazushin
gk. 11 -17 0 0
Pavel Khomchenko
gk. 10 -21 0 0
Colby Williams
df. 60 1 15 16
Libor Šulák
df. 60 12 25 37
Leonid Metalnikov
df. 53 0 4 4
Evgeny Lisovets
df. 50 3 8 11
Dinar Hamidullin
df. 34 1 1 2
Yuriy Pautov
df. 28 0 1 1
Rinat Valiev
df. 17 0 2 2
Valeri Orekhov
df. 17 2 1 3
Yegor Rykov
df. 7 0 0 0
Alexander Gorshkov
fw. 60 16 17 33
Evgeniy Grachov
fw. 56 3 6 9
Nikolai Chebykin
fw. 56 12 11 23
Nikolajs Elisejevs
fw. 56 10 11 21
Danil Faizullin
fw. 53 7 9 16
Rudolf Cerveny
fw. 52 10 5 15
Artyom Gareyev
fw. 47 3 7 10
Alexander Shevchenko
fw. 46 3 5 8
Pavel Shen
fw. 44 4 1 5
Michal Kristof
fw. 42 7 22 29
Anton Berlev
fw. 40 4 12 16
Dmitry Sayustov
fw. 38 3 4 7
Gleb Zyryanov
fw. 28 2 0 2
Ivan Yemets
fw. 28 2 2 4
Dmitriy Sidlyarov
fw. 18 3 2 5
Daniil Gutik
fw. 13 1 3 4
Prokhor Korbit
fw. 4 0 0 0
Vadim Khlopotov
fw. 3 0 0 0

Postat de:

NicPopescu
NicPopescu
Managerul siteului