Indiciu: tasteaza '@' inainte de numele de utilizator pentru a gasi utilizatorul
Inchide
6:2
Torpedo — Sibir Meci incheiat 14 noiembrie 2019
Urmatorul meci intre aceste doua echipe
22 noiembrie, 14:30
Aboneaza-te la ponturile de la cei mai buni tipsteri
Primesti zilnic o selectie de ponturi si pronosticuri de actualitate doar de la expertii si tipsterii Legalbet cu cele mai bune rezultate. Fara spam, doar pariuri!

Ponturi pariuri pentru meciul Torpedo — Sibir

14 noiembrie 2019, 18:00 (EET)
14 noiembrie 2019, 18:00 (EET)
0
Arbitru: , Jan Hribik Stadion: Nagorny (Nizhny Novgorod, Russia)
Torpedo
6 : 2
Sibir
Te vom notifica in legatura cu stiri importante
si modificari in echipe.

Echipe de start

Starting lineups will be announced about an hour before the match

M — Minutes G — Pucuri A — Assists P — Puncte
Torpedo

David Nemirovsky
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Andrey Tihomirov
gk. 1,149 -45 0 0
Anders Lindbek
gk. 548 -26 0 0
Charles Genoway
df. 641 4 9 13
Mikhail Orlov
df. 559 4 3 7
Artem Alyaev
df. 553 3 9 12
Denis Barantsev
df. 553 2 5 7
Anton Volchenkov
df. 242 0 0 0
Sergey Zborovskii
df. 199 0 0 0
Maxim Mineyev
df. 33 0 0 0
Jordan Shreder
fw. 560 8 9 17
Damir Zhafyarov
fw. 527 9 12 21
Anton Shenfeld
fw. 469 5 7 12
Stanislav Bocharov
fw. 458 7 9 16
Mikhail Varnakov
fw. 452 6 13 19
Quinton Howden
fw. 438 5 4 9
Kirill Urakov
fw. 402 2 8 10
Andrei Belevich
fw. 364 4 3 7
Daniil Ilyin
fw. 316 1 5 6
Danil Veryayev
fw. 242 3 1 4
Sergey Goncharuk
fw. 203 2 2 4
Ty Rattie
fw. 79 1 0 1
Nu vor juca
Georgy Misharin
df. 474 3 4 7
Paul Szczechura
fw. 326 3 6 9
Mikhail Smolin
fw. 64 0 0 0
Kirill Melyakov
df. 30 0 0 0
Viktor Shahvorostov
fw. 29 0 0 0
Vladislav Mihalchuk
fw. 9 0 0 0
Donat Stalnov
fw. 4 0 0 0
Andrey Nikonov
fw. 2 0 0 0
Denis Pochivalov
fw. 0 0 0 0
Sibir

Nikolay Zavaruhin
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Harri Säteri
gk. 1,040 -30 1 1
Alexei Krasikov
gk. 406 -10 0 0
Jyrki Jokipakka
df. 525 0 14 14
Alexander Loginov
df. 422 0 4 4
Konstantin Alexeyev
df. 393 0 0 0
Ilya Morozov
df. 352 2 3 5
Nikolai Timashov
df. 334 0 1 1
Andrey Ermakov
df. 258 1 4 5
Nikita Efremov
df. 3 0 0 0
Nikolai Demidov
df. 0 0 0 0
Jukka Peltola
fw. 418 5 5 10
Dmitry Sayustov
fw. 417 3 3 6
Mikael Ruohomaa
fw. 410 5 7 12
Alexander Sharov
fw. 375 6 1 7
Egor Milovzorov
fw. 371 4 5 9
Evgeny Chesalin
fw. 341 2 5 7
Danil Romantsev
fw. 315 4 3 7
Alexander Torchenyuk
fw. 284 1 2 3
Vladimir Pervushin
fw. 213 2 0 2
Nikita Mikhaylov
fw. 206 2 2 4
Viktor Komarov
fw. 195 1 2 3
Alexei Yakovlev
fw. 84 2 0 2
Nu vor juca
Juuso Puustinen
fw. 378 8 5 13
Yaroslav Khabarov
df. 297 0 2 2
Oleg Piganovich
df. 201 0 0 0
Maxim Kazakov
fw. 171 1 1 2
Nikita Korotkov
fw. 68 1 1 2
Nikita Shashkov
fw. 31 0 0 0
Gleb Zyryanov
fw. 19 0 0 0
Ivan Glazkov
df. 13 0 0 0
Vladislav Naumov
df. 13 1 0 1

Cote

Calculeaza
castigul net

Meciurile head-to-head

KHL 2018-2019
16.02.19
Torpedo
Sibir
16.09.18
Sibir
Torpedo
KHL 2017-2018
27.10.17
Torpedo
Sibir
1
:
1
2
:
3
S
28.08.17
Sibir
Torpedo
KHL 2016-2017
09.11.16
Sibir
Torpedo
1
:
4
11.10.16
Torpedo
Sibir
1
:
3
KHL 2015-2016
03.12.15
Torpedo
Sibir
2
:
2
2
:
0
S
19.10.15
Sibir
Torpedo
4
:
1
KHL 2014-2015
05.10.14
Sibir
Torpedo
2
:
3
KHL 2013-2014
25.11.13
Torpedo
Sibir
3
:
1
Mai multe meciuri

Ultimele meciuri de la turneu

Torpedo
12.11.19
HC Dinamo Minsk
Torpedo
5
:
5
1
:
0
S
PS
04.11.19
Vityaz
Torpedo
3
:
3
0
:
1
S
CS
02.11.19
Jokerit
Torpedo
I
31.10.19
Torpedo
Kunlun RS
I
29.10.19
Torpedo
Lokomotiv
V
24.10.19
Torpedo
HC Spartak
I
21.10.19
CSKA
Torpedo
I
19.10.19
Jokerit
Torpedo
CO
17.10.19
HC Dinamo Minsk
Torpedo
V
13.10.19
Torpedo
SKA
I
11.10.19
Torpedo
Salavat Yulaev
1
:
1
0
:
1
S
PS
09.10.19
Torpedo
Vityaz
V
05.10.19
Metallurg
Torpedo
2
:
2
0
:
1
S
CS
03.10.19
Barys
Torpedo
I
01.10.19
Salavat Yulaev
Torpedo
I
29.09.19
Torpedo
HC Sochi
V
27.09.19
Torpedo
CSKA
I
24.09.19
Torpedo
HC Dinamo Minsk
CO
21.09.19
Severstal
Torpedo
V
19.09.19
HC Sochi
Torpedo
I
17.09.19
Torpedo
Neftekhimik
V
15.09.19
Torpedo
Avangard
V
13.09.19
Torpedo
Jokerit
CO
11.09.19
Torpedo
CSKA
CO
08.09.19
Avangard
Torpedo
I
06.09.19
Lokomotiv
Torpedo
V
04.09.19
HC Dinamo Riga
Torpedo
I
02.09.19
HC Dynamo
Torpedo
I
Sibir
12.11.19
Lokomotiv
Sibir
I
03.11.19
Metallurg
Sibir
I
31.10.19
Sibir
CSKA
V
29.10.19
Sibir
Avtomobilist
V
27.10.19
Sibir
Metallurg
CO
22.10.19
Sibir
Vityaz
V
18.10.19
HC Sochi
Sibir
V
16.10.19
HC Spartak
Sibir
V
14.10.19
Neftekhimik
Sibir
PO
11.10.19
Sibir
Barys
I
07.10.19
Sibir
HC Dynamo
V
05.10.19
Sibir
Neftekhimik
V
02.10.19
Admiral
Sibir
V
30.09.19
Admiral
Sibir
2
:
2
1
:
0
S
PS
28.09.19
Amur
Sibir
I
23.09.19
Sibir
Ak Bars
V
20.09.19
Sibir
Amur
V
18.09.19
Sibir
Tractor
PO
14.09.19
Vityaz
Sibir
2
:
2
2
:
1
S
PS
12.09.19
HC Dinamo Minsk
Sibir
V
10.09.19
SKA
Sibir
I
07.09.19
Sibir
Salavat Yulaev
I
05.09.19
Sibir
Admiral
V
03.09.19
Sibir
Amur
V

Clasamente

MJ — Meciuri jucate V — Meciuri castigate CO — Meciuri castigate in prelungiri CS — Meciuri castigate la shootout I — Meciuri pierdute PO — Meciuri pierdute in prelungiri PS — Meciuri pierdute la shootout G — Pucuri P — Puncte
West conference

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
26 16 1 2 5 2 0 81-39 40
2
SKA
28 10 2 3 9 2 2 67-58 34
3
Vityaz
26 11 1 3 6 2 3 63-53 35
4
HC Spartak
27 9 2 3 9 3 1 70-69 32
5
HC Dynamo
26 13 1 0 9 1 2 70-61 31
6
Torpedo
28 8 4 2 12 0 2 75-76 30
7
Jokerit
24 9 3 1 8 3 0 65-64 29
8
Lokomotiv
26 10 2 1 13 0 0 62-66 26
9
HC Sochi
26 8 1 0 12 4 1 52-67 23
10
HC Dinamo Minsk
26 5 2 1 12 3 3 64-87 22
11
Severstal
27 4 1 3 13 4 2 52-71 22
12
HC Dinamo Riga
26 5 3 0 16 1 1 44-85 18
East conference

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Ak Bars
26 19 1 0 5 0 1 82-44 41
2
Avangard
26 13 1 1 7 2 2 64-55 34
3
Salavat Yulaev
26 11 3 1 8 0 3 63-53 33
4
Neftekhimik
28 10 2 3 10 2 1 69-64 33
5
Sibir
24 13 1 0 6 2 2 51-44 32
6
Barys
25 11 2 1 7 4 0 51-46 32
7
Metallurg
27 10 2 1 9 2 3 65-61 31
8
Admiral
25 9 3 2 10 0 1 56-58 29
9
Avtomobilist
25 8 4 1 10 2 0 62-65 28
10
Kunlun RS
26 9 1 2 12 2 0 56-62 26
11
Tractor
28 8 2 0 16 1 1 48-70 22
12
Amur
26 8 0 1 13 3 1 42-56 22
Bobrov's Division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
SKA
28 10 2 3 9 2 2 67-58 34
2
HC Spartak
27 9 2 3 9 3 1 70-69 32
3
HC Dynamo
26 13 1 0 9 1 2 70-61 31
4
Jokerit
24 9 3 1 8 3 0 65-64 29
5
Severstal
27 4 1 3 13 4 2 52-71 22
6
HC Dinamo Riga
26 5 3 0 16 1 1 44-85 18
Chernyshev division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Avangard
26 13 1 1 7 2 2 64-55 34
2
Salavat Yulaev
26 11 3 1 8 0 3 63-53 33
3
Barys
25 11 2 1 7 4 0 51-46 32
4
Admiral
25 9 3 2 10 0 1 56-58 29
5
Kunlun RS
26 9 1 2 12 2 0 56-62 26
6
Amur
26 8 0 1 13 3 1 42-56 22
Tarasov division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
26 16 1 2 5 2 0 81-39 40
2
Vityaz
26 11 1 3 6 2 3 63-53 35
3
Torpedo
28 8 4 2 12 0 2 75-76 30
4
Lokomotiv
26 10 2 1 13 0 0 62-66 26
5
HC Sochi
26 8 1 0 12 4 1 52-67 23
6
HC Dinamo Minsk
26 5 2 1 12 3 3 64-87 22
Kharlamov Division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Ak Bars
26 19 1 0 5 0 1 82-44 41
2
Neftekhimik
28 10 2 3 10 2 1 69-64 33
3
Sibir
24 13 1 0 6 2 2 51-44 32
4
Metallurg
27 10 2 1 9 2 3 65-61 31
5
Avtomobilist
25 8 4 1 10 2 0 62-65 28
6
Tractor
28 8 2 0 16 1 1 48-70 22
Команды, занимающие первые места в Дивизионах, располагаются на первом и втором местах Конференций, в зависимости от количества набранных очков во всех матчах Первого этапа.
Clasamentul principal

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Ak Bars
26 19 1 0 5 0 1 82-44 41
2
CSKA
26 16 1 2 5 2 0 81-39 40
3
Vityaz
26 11 1 3 6 2 3 63-53 35
4
Avangard
26 13 1 1 7 2 2 64-55 34
5
SKA
28 10 2 3 9 2 2 67-58 34
6
Salavat Yulaev
26 11 3 1 8 0 3 63-53 33
7
Neftekhimik
28 10 2 3 10 2 1 69-64 33
8
Sibir
24 13 1 0 6 2 2 51-44 32
9
Barys
25 11 2 1 7 4 0 51-46 32
10
HC Spartak
27 9 2 3 9 3 1 70-69 32
11
HC Dynamo
26 13 1 0 9 1 2 70-61 31
12
Metallurg
27 10 2 1 9 2 3 65-61 31
13
Torpedo
28 8 4 2 12 0 2 75-76 30
14
Admiral
25 9 3 2 10 0 1 56-58 29
15
Jokerit
24 9 3 1 8 3 0 65-64 29
16
Avtomobilist
25 8 4 1 10 2 0 62-65 28
17
Lokomotiv
26 10 2 1 13 0 0 62-66 26
18
Kunlun RS
26 9 1 2 12 2 0 56-62 26
19
HC Sochi
26 8 1 0 12 4 1 52-67 23
20
Tractor
28 8 2 0 16 1 1 48-70 22
21
Amur
26 8 0 1 13 3 1 42-56 22
22
HC Dinamo Minsk
26 5 2 1 12 3 3 64-87 22
23
Severstal
27 4 1 3 13 4 2 52-71 22
24
HC Dinamo Riga
26 5 3 0 16 1 1 44-85 18
Ultimele 5 meciuri

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Neftekhimik
5 4 0 1 0 0 0 22-12 10
2
Metallurg
5 3 1 0 0 1 0 16-9 9
3
Ak Bars
5 4 0 0 1 0 0 12-5 8
4
HC Sochi
5 4 0 0 1 0 0 12-9 8
5
HC Spartak
5 2 1 1 1 0 0 16-12 8
6
SKA
5 1 0 3 1 0 0 13-9 8
7
HC Dynamo
5 3 0 0 2 0 0 15-12 6
8
Kunlun RS
5 3 0 0 2 0 0 11-9 6
9
Lokomotiv
5 3 0 0 2 0 0 11-9 6
10
Avtomobilist
5 2 1 0 2 0 0 14-13 6
11
Sibir
5 2 1 0 2 0 0 9-9 6
12
Jokerit
5 2 1 0 2 0 0 11-12 6
13
Salavat Yulaev
5 1 2 0 2 0 0 16-11 6
14
Avangard
5 2 0 0 2 0 1 8-11 5
15
CSKA
5 1 0 1 2 1 0 9-10 5
16
Torpedo
5 1 0 1 2 0 1 13-15 5
17
HC Dinamo Minsk
5 1 0 1 2 1 0 14-24 5
18
Admiral
5 2 0 0 3 0 0 13-14 4
19
Vityaz
5 1 0 0 2 0 2 12-16 4
20
Amur
5 1 0 0 3 0 1 9-14 3
21
Barys
5 0 1 0 3 1 0 8-13 3
22
Severstal
5 0 0 0 2 1 2 5-11 3
23
Tractor
5 1 0 0 4 0 0 10-15 2
24
HC Dinamo Riga
5 0 0 0 3 1 1 9-15 2
Gazde

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Ak Bars
13 11 1 0 1 0 0 40-20 24
2
Sibir
13 9 1 0 2 1 0 32-18 21
3
Vityaz
14 5 1 3 2 0 3 35-25 21
4
HC Dynamo
14 8 1 0 3 1 1 40-30 20
5
Neftekhimik
12 6 1 2 2 0 1 39-26 19
6
Avangard
12 8 0 0 2 0 2 32-28 18
7
Metallurg
14 6 1 1 4 1 1 37-30 18
8
Avtomobilist
14 5 3 1 5 0 0 39-36 18
9
CSKA
12 7 1 0 3 1 0 37-21 17
10
Salavat Yulaev
13 7 1 0 4 0 1 34-23 17
11
Torpedo
13 5 3 0 4 0 1 32-27 17
12
Lokomotiv
15 6 2 0 7 0 0 34-36 16
13
HC Sochi
15 6 1 0 6 2 0 37-41 16
14
HC Dinamo Minsk
14 4 2 1 5 1 1 36-38 16
15
Barys
13 5 1 0 4 3 0 28-28 15
16
SKA
14 4 1 1 5 1 2 33-33 15
17
Severstal
14 3 0 2 5 3 1 27-34 14
18
Amur
12 6 0 0 5 1 0 20-23 13
19
Admiral
11 5 0 1 4 0 1 24-23 13
20
Jokerit
12 4 1 1 5 1 0 33-35 13
21
Kunlun RS
13 4 1 1 6 1 0 24-28 13
22
HC Spartak
13 4 0 1 6 1 1 32-37 12
23
HC Dinamo Riga
12 3 2 0 6 1 0 20-28 11
24
Tractor
12 3 0 0 7 1 1 25-36 8
Oaspeti

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
14 9 0 2 2 1 0 44-18 23
2
HC Spartak
14 5 2 2 3 2 0 38-32 20
3
SKA
14 6 1 2 4 1 0 34-25 19
4
Ak Bars
13 8 0 0 4 0 1 42-24 17
5
Barys
12 6 1 1 3 1 0 23-18 17
6
Jokerit
12 5 2 0 3 2 0 32-29 16
7
Avangard
14 5 1 1 5 2 0 32-27 16
8
Admiral
14 4 3 1 6 0 0 32-35 16
9
Salavat Yulaev
13 4 2 1 4 0 2 29-30 16
10
Vityaz
12 6 0 0 4 2 0 28-28 14
11
Tractor
16 5 2 0 9 0 0 23-34 14
12
Neftekhimik
16 4 1 1 8 2 0 30-38 14
13
Kunlun RS
13 5 0 1 6 1 0 32-34 13
14
Metallurg
13 4 1 0 5 1 2 28-31 13
15
Torpedo
15 3 1 2 8 0 1 43-49 13
16
HC Dynamo
12 5 0 0 6 0 1 30-31 11
17
Sibir
11 4 0 0 4 1 2 19-26 11
18
Lokomotiv
11 4 0 1 6 0 0 28-30 10
19
Avtomobilist
11 3 1 0 5 2 0 23-29 10
20
Amur
14 2 0 1 8 2 1 22-33 9
21
Severstal
13 1 1 1 8 1 1 25-37 8
22
HC Dinamo Riga
14 2 1 0 10 0 1 24-57 7
23
HC Sochi
11 2 0 0 6 2 1 15-26 7
24
HC Dinamo Minsk
12 1 0 0 7 2 2 28-49 6
Comentarii
Niciun comentariu momentan