Meciurile urmatoare

In timp ce nu sunt cote pentru acest meci, poti alege un pariu din mecurile urmatoare
1 X 2
SP TP
16:00
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Mai multe ponturi si trenduri
18:30
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Mai multe ponturi si trenduri
18:30
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Mai multe ponturi si trenduri
18:30
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Mai multe ponturi si trenduri
01 februarie
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Mai multe ponturi si trenduri
Arata tot

Ponturi pariuri pentru meciul Torpedo — Sibir 14 februarie 2023

Bonusuri pentru pariuri pe meciul Torpedo – Sibir

Ultimele meciuri de la turneu

Torpedo
30.01.23
SKA
Torpedo
1
:
1
0
:
1
S
CS
28.01.23
HC Dinamo Minsk
Torpedo
2
:
2
1
:
3
S
CS
26.01.23
HC Spartak
Torpedo
V
23.01.23
Torpedo
CSKA
V
21.01.23
Torpedo
SKA
I
19.01.23
Torpedo
Lokomotiv
CO
17.01.23
Torpedo
HC Dynamo
I
12.01.23
HC Sochi
Torpedo
CO
10.01.23
Severstal
Torpedo
4
:
4
2
:
1
S
PS
08.01.23
HC Dynamo
Torpedo
V
06.01.23
Torpedo
HC Spartak
V
03.01.23
Torpedo
HC Sochi
V
30.12.22
Severstal
Torpedo
I
28.12.22
HC Dinamo Minsk
Torpedo
V
26.12.22
Kunlun RS
Torpedo
V
24.12.22
Torpedo
Neftekhimik
CO
21.12.22
Torpedo
Vityaz
V
19.12.22
Torpedo
Severstal
CO
07.12.22
CSKA
Torpedo
V
04.12.22
Sibir
Torpedo
PO
02.12.22
Amur
Torpedo
I
30.11.22
Admiral
Torpedo
V
26.11.22
Torpedo
SKA
I
24.11.22
Torpedo
CSKA
I
22.11.22
Torpedo
Kunlun RS
V
18.11.22
Torpedo
Severstal
CO
16.11.22
Vityaz
Torpedo
PO
14.11.22
Kunlun RS
Torpedo
V
12.11.22
HC Sochi
Torpedo
V
10.11.22
Torpedo
Ak Bars
V
07.11.22
Torpedo
HC Spartak
V
05.11.22
Torpedo
Lokomotiv
I
01.11.22
Vityaz
Torpedo
V
30.10.22
HC Dynamo
Torpedo
I
28.10.22
Lokomotiv
Torpedo
I
26.10.22
Torpedo
HC Dynamo
V
23.10.22
Torpedo
Kunlun RS
V
20.10.22
Torpedo
HC Sochi
V
17.10.22
Barys
Torpedo
I
15.10.22
Metallurg
Torpedo
I
13.10.22
Salavat Yulaev
Torpedo
1
:
1
1
:
2
S
CS
11.10.22
Avtomobilist
Torpedo
I
09.10.22
Torpedo
HC Dinamo Minsk
V
06.10.22
Torpedo
Barys
V
03.10.22
Torpedo
HC Dinamo Minsk
PO
30.09.22
HC Spartak
Torpedo
I
28.09.22
Lokomotiv
Torpedo
V
26.09.22
SKA
Torpedo
I
23.09.22
Torpedo
Avangard
V
21.09.22
Torpedo
Tractor
V
19.09.22
Torpedo
Vityaz
1
:
1
2
:
0
S
CS
16.09.22
HC Spartak
Torpedo
CO
14.09.22
Ak Bars
Torpedo
I
12.09.22
Neftekhimik
Torpedo
V
08.09.22
Torpedo
Avtomobilist
V
06.09.22
Torpedo
Amur
V
03.09.22
Torpedo
Metallurg
I
Sibir
30.01.23
Amur
Sibir
CO
28.01.23
Admiral
Sibir
PO
26.01.23
Admiral
Sibir
2
:
2
1
:
2
S
CS
23.01.23
Sibir
Amur
I
20.01.23
Sibir
Metallurg
V
18.01.23
Sibir
Neftekhimik
V
16.01.23
Barys
Sibir
V
14.01.23
Ak Bars
Sibir
CO
09.01.23
Sibir
Ak Bars
2
:
2
1
:
2
S
PS
07.01.23
Sibir
HC Dinamo Minsk
CO
05.01.23
Sibir
Avangard
V
30.12.22
Sibir
Avtomobilist
0
:
0
3
:
0
S
CS
28.12.22
Sibir
Barys
I
23.12.22
Metallurg
Sibir
2
:
2
1
:
2
S
CS
21.12.22
Avtomobilist
Sibir
V
19.12.22
Tractor
Sibir
I
08.12.22
Sibir
Salavat Yulaev
I
06.12.22
Sibir
Tractor
I
04.12.22
Sibir
Torpedo
CO
30.11.22
Ak Bars
Sibir
V
28.11.22
Severstal
Sibir
V
26.11.22
Lokomotiv
Sibir
I
23.11.22
Sibir
Amur
V
21.11.22
Sibir
Ak Bars
V
19.11.22
Salavat Yulaev
Sibir
V
17.11.22
HC Dinamo Minsk
Sibir
CO
15.11.22
Metallurg
Sibir
I
12.11.22
Sibir
SKA
V
10.11.22
Sibir
HC Dynamo
V
07.11.22
Tractor
Sibir
I
05.11.22
Avtomobilist
Sibir
1
:
1
2
:
3
S
CS
03.11.22
Avangard
Sibir
PO
01.11.22
Barys
Sibir
I
29.10.22
Sibir
Severstal
V
27.10.22
Sibir
Barys
V
25.10.22
Sibir
HC Spartak
V
22.10.22
Sibir
Vityaz
3
:
3
2
:
1
S
CS
17.10.22
Neftekhimik
Sibir
I
15.10.22
HC Dynamo
Sibir
3
:
3
2
:
4
S
CS
13.10.22
Tractor
Sibir
CO
11.10.22
Sibir
Admiral
I
08.10.22
Sibir
HC Sochi
V
06.10.22
Sibir
CSKA
I
04.10.22
Sibir
Lokomotiv
I
01.10.22
Avangard
Sibir
I
29.09.22
CSKA
Sibir
V
27.09.22
Neftekhimik
Sibir
PO
25.09.22
Vityaz
Sibir
CO
22.09.22
Sibir
Avtomobilist
I
20.09.22
Sibir
Neftekhimik
V
18.09.22
Barys
Sibir
I
16.09.22
Avtomobilist
Sibir
I
13.09.22
Sibir
Avangard
2
:
2
2
:
1
S
CS
11.09.22
Sibir
Tractor
2
:
2
0
:
2
S
PS
09.09.22
Sibir
Kunlun RS
V
06.09.22
Kunlun RS
Sibir
1
:
1
0
:
1
S
CS
04.09.22
HC Spartak
Sibir
I
02.09.22
HC Sochi
Sibir
V

Meciurile head-to-head: Torpedo — Sibir

KHL 2022-2023
04.12.22
Sibir
Torpedo
KHL 2021-2022
04.10.21
Sibir
Torpedo
07.09.21
Torpedo
Sibir
KHL 2020-2021
17.11.20
Sibir
Torpedo
12.10.20
Torpedo
Sibir
02.10.20
Sibir
Torpedo
05.09.20
Torpedo
Sibir
KHL 2019-2020
22.11.19
Sibir
Torpedo
14.11.19
Torpedo
Sibir
KHL 2018-2019
16.02.19
Torpedo
Sibir
Mai multe meciuri

Clasamente

MJ — Meciuri jucate V — Meciuri castigate CO — Meciuri castigate in prelungiri CS — Meciuri castigate la shootout I — Meciuri pierdute PO — Meciuri pierdute in prelungiri PS — Meciuri pierdute la shootout G — Pucuri P — Puncte
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
58 34 5 4 10 3 2 200-122 91
2
Torpedo
57 27 6 4 16 3 1 169-132 78
3
Lokomotiv
58 30 2 2 16 5 3 139-107 76
4
CSKA
56 29 5 1 15 3 3 165-126 76
5
HC Dynamo
57 24 4 5 15 4 5 147-121 75
6
Sibir
58 20 7 8 18 3 2 154-134 75
7
Ak Bars
57 19 9 4 16 7 2 148-131 73
8
Avtomobilist
56 25 6 1 16 4 4 159-141 72
9
Metallurg
56 26 3 1 16 6 4 154-138 70
10
Avangard
56 24 5 3 19 3 2 154-132 69
11
Salavat Yulaev
57 23 4 3 18 3 6 146-122 69
12
Vityaz
57 20 5 4 20 3 5 144-143 66
13
Admiral
57 18 4 7 21 3 4 111-115 65
14
HC Dinamo Minsk
58 17 4 2 22 7 6 147-172 59
15
HC Spartak
57 18 3 4 24 6 2 130-156 58
16
Severstal
57 14 4 5 22 7 5 147-163 58
17
Neftekhimik
57 20 5 1 26 3 2 140-170 57
18
Barys
59 20 2 3 27 3 4 128-159 57
19
Amur
56 17 4 4 24 4 3 115-136 57
20
Tractor
57 17 2 4 26 6 2 132-166 54
21
Kunlun RS
58 14 3 3 33 1 4 133-176 45
22
HC Sochi
55 4 2 0 40 7 2 107-207 21
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Ak Bars
5 3 1 0 0 1 0 16-5 9
2
Vityaz
5 3 0 1 1 0 0 11-6 8
3
Neftekhimik
5 3 0 0 0 1 1 12-9 8
4
Torpedo
5 2 0 2 1 0 0 14-10 8
5
Lokomotiv
5 3 0 0 1 1 0 9-7 7
6
SKA
5 2 0 1 1 0 1 12-7 7
7
Amur
5 2 0 1 1 1 0 11-10 7
8
Severstal
5 2 0 1 1 0 1 9-8 7
9
Barys
5 2 0 0 0 2 1 11-11 7
10
HC Dynamo
5 1 1 1 1 1 0 10-8 7
11
Sibir
5 1 1 1 1 1 0 17-16 7
12
HC Dinamo Minsk
5 2 0 0 1 1 1 14-12 6
13
Salavat Yulaev
5 1 2 0 2 0 0 13-12 6
14
HC Spartak
5 1 1 0 2 1 0 12-17 5
15
Admiral
5 0 2 0 2 0 1 10-12 5
16
Metallurg
5 0 1 0 1 2 1 10-14 5
17
Avtomobilist
5 2 0 0 3 0 0 8-11 4
18
Kunlun RS
5 1 1 0 3 0 0 11-12 4
19
CSKA
5 1 0 0 3 0 1 7-13 3
20
Tractor
5 1 0 0 3 1 0 10-19 3
21
Avangard
5 0 1 0 3 1 0 7-12 3
22
HC Sochi
5 0 0 0 5 0 0 5-17 0
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
29 21 3 1 1 1 2 99-48 53
2
Torpedo
28 16 4 1 6 1 0 95-67 43
3
Ak Bars
30 12 5 2 7 4 0 83-63 42
4
Lokomotiv
30 18 0 1 8 1 2 65-48 41
5
Avtomobilist
28 17 2 1 7 0 1 90-64 41
6
CSKA
28 15 4 0 7 1 1 89-64 40
7
Metallurg
28 14 2 1 5 3 3 79-62 40
8
HC Dynamo
29 13 2 3 7 1 3 82-61 40
9
Avangard
26 12 5 1 5 2 1 77-50 39
10
Salavat Yulaev
30 11 4 2 8 1 4 79-63 39
11
Sibir
28 13 2 3 8 0 2 84-68 38
12
Vityaz
28 9 3 4 9 2 1 76-73 35
13
Neftekhimik
27 12 3 1 9 0 2 65-66 34
14
Admiral
28 10 3 3 10 0 2 55-53 34
15
HC Dinamo Minsk
30 10 2 1 10 3 4 83-94 33
16
Severstal
27 9 2 3 8 3 2 78-72 33
17
Barys
31 12 1 2 14 1 1 70-78 32
18
Amur
26 10 2 1 7 3 3 59-59 32
19
Tractor
29 10 2 1 12 4 0 65-80 30
20
Kunlun RS
32 8 3 1 16 1 3 76-102 28
21
HC Spartak
27 8 2 1 13 2 1 55-79 25
22
HC Sochi
28 3 1 0 20 3 1 53-98 12
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
29 13 2 3 9 2 0 101-74 38
2
Sibir
30 7 5 5 10 3 0 70-66 37
3
CSKA
28 14 1 1 8 2 2 76-62 36
4
Lokomotiv
28 12 2 1 8 4 1 74-59 35
5
Torpedo
29 11 2 3 10 2 1 74-65 35
6
HC Dynamo
28 11 2 2 8 3 2 65-60 35
7
HC Spartak
30 10 1 3 11 4 1 75-77 33
8
Vityaz
29 11 2 0 11 1 4 68-70 31
9
Avtomobilist
28 8 4 0 9 4 3 69-77 31
10
Admiral
29 8 1 4 11 3 2 56-62 31
11
Ak Bars
27 7 4 2 9 3 2 65-68 31
12
Metallurg
28 12 1 0 11 3 1 75-76 30
13
Avangard
30 12 0 2 14 1 1 77-82 30
14
Salavat Yulaev
27 12 0 1 10 2 2 67-59 30
15
HC Dinamo Minsk
28 7 2 1 12 4 2 64-78 26
16
Barys
28 8 1 1 13 2 3 58-81 25
17
Amur
30 7 2 3 17 1 0 56-77 25
18
Severstal
30 5 2 2 14 4 3 69-91 25
19
Tractor
28 7 0 3 14 2 2 67-86 24
20
Neftekhimik
30 8 2 0 17 3 0 75-104 23
21
Kunlun RS
26 6 0 2 17 0 1 57-74 17
22
HC Sochi
27 1 1 0 20 4 1 54-109 9
MJ — Meciuri jucate V — Meciuri castigate CO — Meciuri castigate in prelungiri CS — Meciuri castigate la shootout I — Meciuri pierdute PO — Meciuri pierdute in prelungiri PS — Meciuri pierdute la shootout G — Pucuri P — Puncte
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
58 34 5 4 10 3 2 200-122 91
2
Torpedo
57 27 6 4 16 3 1 169-132 78
3
Lokomotiv
58 30 2 2 16 5 3 139-107 76
4
CSKA
56 29 5 1 15 3 3 165-126 76
5
HC Dynamo
57 24 4 5 15 4 5 147-121 75
6
Vityaz
57 20 5 4 20 3 5 144-143 66
7
HC Dinamo Minsk
58 17 4 2 22 7 6 147-172 59
8
HC Spartak
57 18 3 4 24 6 2 130-156 58
9
Severstal
57 14 4 5 22 7 5 147-163 58
10
Kunlun RS
58 14 3 3 33 1 4 133-176 45
11
HC Sochi
55 4 2 0 40 7 2 107-207 21
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Sibir
58 20 7 8 18 3 2 154-134 75
2
Ak Bars
57 19 9 4 16 7 2 148-131 73
3
Avtomobilist
56 25 6 1 16 4 4 159-141 72
4
Metallurg
56 26 3 1 16 6 4 154-138 70
5
Avangard
56 24 5 3 19 3 2 154-132 69
6
Salavat Yulaev
57 23 4 3 18 3 6 146-122 69
7
Admiral
57 18 4 7 21 3 4 111-115 65
8
Neftekhimik
57 20 5 1 26 3 2 140-170 57
9
Barys
59 20 2 3 27 3 4 128-159 57
10
Amur
56 17 4 4 24 4 3 115-136 57
11
Tractor
57 17 2 4 26 6 2 132-166 54
MJ — Meciuri jucate V — Meciuri castigate CO — Meciuri castigate in prelungiri CS — Meciuri castigate la shootout I — Meciuri pierdute PO — Meciuri pierdute in prelungiri PS — Meciuri pierdute la shootout G — Pucuri P — Puncte
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
58 34 5 4 10 3 2 200-122 91
2
Torpedo
57 27 6 4 16 3 1 169-132 78
3
Vityaz
57 20 5 4 20 3 5 144-143 66
4
HC Spartak
57 18 3 4 24 6 2 130-156 58
5
HC Sochi
55 4 2 0 40 7 2 107-207 21
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Sibir
58 20 7 8 18 3 2 154-134 75
2
Avangard
56 24 5 3 19 3 2 154-132 69
3
Salavat Yulaev
57 23 4 3 18 3 6 146-122 69
4
Admiral
57 18 4 7 21 3 4 111-115 65
5
Barys
59 20 2 3 27 3 4 128-159 57
6
Amur
56 17 4 4 24 4 3 115-136 57
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Lokomotiv
58 30 2 2 16 5 3 139-107 76
2
CSKA
56 29 5 1 15 3 3 165-126 76
3
HC Dynamo
57 24 4 5 15 4 5 147-121 75
4
HC Dinamo Minsk
58 17 4 2 22 7 6 147-172 59
5
Severstal
57 14 4 5 22 7 5 147-163 58
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Ak Bars
57 19 9 4 16 7 2 148-131 73
2
Avtomobilist
56 25 6 1 16 4 4 159-141 72
3
Metallurg
56 26 3 1 16 6 4 154-138 70
4
Neftekhimik
57 20 5 1 26 3 2 140-170 57
5
Tractor
57 17 2 4 26 6 2 132-166 54
6
Kunlun RS
58 14 3 3 33 1 4 133-176 45

Echipe de start

Starting lineups temporary unavailable

M — Minutes G — Pucuri A — Assists P — Puncte
Torpedo

Igor Larionov
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Ivan Kulbakov
gk. 35 -81 0 0
Adam Huska
gk. 22 -42 1 1
Andrey Tihomirov
gk. 2 -2 0 0
Bogdan Konyushkov
df. 55 0 18 18
Anton Sizov
df. 53 4 5 9
Maksim Fedotov
df. 53 8 14 22
Mikhail Orlov
df. 52 5 8 13
Gleb Ivanov
df. 46 1 4 5
Mark Marin
df. 42 6 7 13
Georgy Misharin
df. 32 0 3 3
Daniil Bokun
df. 27 0 4 4
Kirill Steklov
df. 18 0 2 2
Nikolai Burenov
df. 11 0 1 1
Ziyat Paigin
df. 4 1 0 1
Alexei Kruchinin
fw. 56 15 34 49
Kirill Voronin
fw. 55 9 18 27
Andrei Belevich
fw. 53 5 7 12
Sergey Goncharuk
fw. 53 21 10 31
Maxim Letunov
fw. 51 11 12 23
Nikolai Kovalenko
fw. 49 19 27 46
Egor Vinogradov
fw. 45 7 8 15
Denis Yan
fw. 44 14 22 36
Danil Veryayev
fw. 37 3 2 5
Vladislav Firstov
fw. 35 9 8 17
Igor Larionov
fw. 34 7 20 27
Yu Sato
fw. 33 4 4 8
Denis Vengryzhanovsky
fw. 32 2 7 9
Artyom Mikheyev
fw. 30 1 1 2
Kenny Agostino
fw. 24 3 7 10
Vasily Atanasov
fw. 23 4 3 7
Aleksandr Darin
fw. 21 4 3 7
Kirill Urakov
fw. 20 0 4 4
Nikita Shavin
fw. 19 1 3 4
Denis Pochivalov
fw. 1 0 0 0
Sibir

Andrei Martemyanov
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Anton Krasotkin
gk. 34 -68 0 0
Denis Kostin
gk. 27 -55 0 0
Ilya Morozov
df. 57 5 8 13
Yegor Alanov
df. 57 1 11 12
Trevor Murphy
df. 52 8 31 39
Nikita Efremov
df. 50 2 2 4
Michal Cajkovsky
df. 49 7 9 16
Timur Ahiyarov
df. 42 2 2 4
Alexey Solovyov
df. 29 1 2 3
Ilja Pastuhov
df. 27 1 1 2
Denis Alexandrov
df. 23 0 2 2
Taylor Beck
fw. 57 14 36 50
Valentin Pyanov
fw. 57 6 19 25
Dmitriy Ovchinnikov
fw. 56 5 6 11
Alexander Sharov
fw. 55 27 15 42
Vladimir Butuzov
fw. 55 21 15 36
Nikita Korotkov
fw. 49 8 13 21
Vyacheslav Osnovin
fw. 48 8 14 22
Denis Golybev
fw. 45 7 7 14
Nikita Setdikov
fw. 41 7 10 17
Evgeny Chesalin
fw. 37 1 3 4
Alexei Yakovlev
fw. 36 1 4 5
Vyacheslav Litovchenko
fw. 31 3 3 6
Anton Nazarevich
fw. 28 1 3 4
Nikita Shashkov
fw. 26 5 4 9
Egor Spiridonov
fw. 20 1 1 2
Maksim Sushko
fw. 14 2 2 4
Ivan Klimovich
fw. 4 0 0 0

Postat de:

NicPopescu
NicPopescu
Managerul siteului