Meciurile urmatoare

This match has ended, please select an alternative match to bet on
1 X 2
SP TP
07 februarie
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Mai multe ponturi si trenduri
07 februarie
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Mai multe ponturi si trenduri
07 februarie
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Mai multe ponturi si trenduri
07 februarie
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Mai multe ponturi si trenduri
07 februarie
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Mai multe ponturi si trenduri
Arata tot

Ponturi pariuri pentru meciul Torpedo — Salavat Yulaev 1 februarie 2023

Cote

Calculeaza castigul net Introdu suma pe care vrei sa o pariezi si in tabel iti va aparea suma pe care o poti castiga in functie de cotele curente.
100 RON
500 RON
1000 RON
5000 RON
Fulltime
Total
Casa de pariuri 1 X 2 S 4.5 P 4.5
2.25
3.80
2.65
Castigurile nete reprezinta diferenta dintre castigurile totale si miza pariului. Exemplu: 100 RON miza * 1.50 cota = 150 RON (castiguri nete in acest caz 50 RON)

Bonusuri pentru pariuri pe meciul Torpedo – Salavat Yulaev

Ultimele meciuri de la turneu

Torpedo
30.01.23
SKA
Torpedo
1
:
1
0
:
1
S
CS
28.01.23
HC Dinamo Minsk
Torpedo
2
:
2
1
:
3
S
CS
26.01.23
HC Spartak
Torpedo
V
23.01.23
Torpedo
CSKA
V
21.01.23
Torpedo
SKA
I
19.01.23
Torpedo
Lokomotiv
CO
17.01.23
Torpedo
HC Dynamo
I
12.01.23
HC Sochi
Torpedo
CO
10.01.23
Severstal
Torpedo
4
:
4
2
:
1
S
PS
08.01.23
HC Dynamo
Torpedo
V
06.01.23
Torpedo
HC Spartak
V
03.01.23
Torpedo
HC Sochi
V
30.12.22
Severstal
Torpedo
I
28.12.22
HC Dinamo Minsk
Torpedo
V
26.12.22
Kunlun RS
Torpedo
V
24.12.22
Torpedo
Neftekhimik
CO
21.12.22
Torpedo
Vityaz
V
19.12.22
Torpedo
Severstal
CO
07.12.22
CSKA
Torpedo
V
04.12.22
Sibir
Torpedo
PO
02.12.22
Amur
Torpedo
I
30.11.22
Admiral
Torpedo
V
26.11.22
Torpedo
SKA
I
24.11.22
Torpedo
CSKA
I
22.11.22
Torpedo
Kunlun RS
V
18.11.22
Torpedo
Severstal
CO
16.11.22
Vityaz
Torpedo
PO
14.11.22
Kunlun RS
Torpedo
V
12.11.22
HC Sochi
Torpedo
V
10.11.22
Torpedo
Ak Bars
V
07.11.22
Torpedo
HC Spartak
V
05.11.22
Torpedo
Lokomotiv
I
01.11.22
Vityaz
Torpedo
V
30.10.22
HC Dynamo
Torpedo
I
28.10.22
Lokomotiv
Torpedo
I
26.10.22
Torpedo
HC Dynamo
V
23.10.22
Torpedo
Kunlun RS
V
20.10.22
Torpedo
HC Sochi
V
17.10.22
Barys
Torpedo
I
15.10.22
Metallurg
Torpedo
I
13.10.22
Salavat Yulaev
Torpedo
1
:
1
1
:
2
S
CS
11.10.22
Avtomobilist
Torpedo
I
09.10.22
Torpedo
HC Dinamo Minsk
V
06.10.22
Torpedo
Barys
V
03.10.22
Torpedo
HC Dinamo Minsk
PO
30.09.22
HC Spartak
Torpedo
I
28.09.22
Lokomotiv
Torpedo
V
26.09.22
SKA
Torpedo
I
23.09.22
Torpedo
Avangard
V
21.09.22
Torpedo
Tractor
V
19.09.22
Torpedo
Vityaz
1
:
1
2
:
0
S
CS
16.09.22
HC Spartak
Torpedo
CO
14.09.22
Ak Bars
Torpedo
I
12.09.22
Neftekhimik
Torpedo
V
08.09.22
Torpedo
Avtomobilist
V
06.09.22
Torpedo
Amur
V
03.09.22
Torpedo
Metallurg
I
Salavat Yulaev
29.01.23
Salavat Yulaev
Neftekhimik
CO
27.01.23
Salavat Yulaev
Severstal
V
25.01.23
Salavat Yulaev
Ak Bars
CO
22.01.23
Lokomotiv
Salavat Yulaev
I
20.01.23
Neftekhimik
Salavat Yulaev
I
18.01.23
Ak Bars
Salavat Yulaev
I
16.01.23
Salavat Yulaev
Metallurg
I
14.01.23
Salavat Yulaev
Admiral
V
10.01.23
HC Dynamo
Salavat Yulaev
I
08.01.23
Metallurg
Salavat Yulaev
V
06.01.23
Salavat Yulaev
SKA
V
04.01.23
Salavat Yulaev
Lokomotiv
V
30.12.22
Avangard
Salavat Yulaev
2
:
2
2
:
0
S
PS
28.12.22
Tractor
Salavat Yulaev
I
26.12.22
Salavat Yulaev
Avtomobilist
CO
23.12.22
Salavat Yulaev
Admiral
V
21.12.22
Salavat Yulaev
Amur
I
19.12.22
Salavat Yulaev
Avangard
1
:
1
2
:
3
S
PS
08.12.22
Sibir
Salavat Yulaev
V
06.12.22
Avangard
Salavat Yulaev
V
04.12.22
Barys
Salavat Yulaev
I
02.12.22
Salavat Yulaev
Tractor
V
27.11.22
Salavat Yulaev
Metallurg
I
25.11.22
Salavat Yulaev
Avtomobilist
CO
23.11.22
Metallurg
Salavat Yulaev
I
21.11.22
Barys
Salavat Yulaev
I
19.11.22
Salavat Yulaev
Sibir
I
15.11.22
Salavat Yulaev
HC Sochi
PO
13.11.22
Salavat Yulaev
Barys
I
11.11.22
Salavat Yulaev
Avangard
3
:
3
2
:
3
S
PS
07.11.22
Kunlun RS
Salavat Yulaev
V
05.11.22
Neftekhimik
Salavat Yulaev
V
03.11.22
Ak Bars
Salavat Yulaev
1
:
1
2
:
0
S
PS
01.11.22
Salavat Yulaev
Amur
1
:
1
0
:
1
S
PS
29.10.22
Salavat Yulaev
Barys
V
26.10.22
Salavat Yulaev
Ak Bars
V
22.10.22
Ak Bars
Salavat Yulaev
V
20.10.22
Severstal
Salavat Yulaev
V
18.10.22
HC Spartak
Salavat Yulaev
V
15.10.22
Salavat Yulaev
Neftekhimik
V
13.10.22
Salavat Yulaev
Torpedo
1
:
1
1
:
2
S
PS
08.10.22
Salavat Yulaev
HC Dynamo
2
:
2
2
:
0
S
CS
06.10.22
Salavat Yulaev
Metallurg
I
04.10.22
Salavat Yulaev
Avangard
V
02.10.22
Avtomobilist
Salavat Yulaev
V
30.09.22
Tractor
Salavat Yulaev
V
27.09.22
Salavat Yulaev
Ak Bars
I
24.09.22
Salavat Yulaev
HC Dinamo Minsk
2
:
2
2
:
1
S
CS
21.09.22
Amur
Salavat Yulaev
2
:
2
1
:
2
S
CS
19.09.22
Amur
Salavat Yulaev
V
17.09.22
Admiral
Salavat Yulaev
PO
15.09.22
Admiral
Salavat Yulaev
I
12.09.22
Salavat Yulaev
HC Spartak
I
09.09.22
Salavat Yulaev
Tractor
V
07.09.22
HC Dinamo Minsk
Salavat Yulaev
V
05.09.22
Vityaz
Salavat Yulaev
I
03.09.22
SKA
Salavat Yulaev
PO

Meciurile head-to-head: Torpedo — Salavat Yulaev

KHL 2022-2023
13.10.22
Salavat Yulaev
Torpedo
1
:
1
1
:
2
S
KHL 2021-2022
23.11.21
Salavat Yulaev
Torpedo
16.11.21
Torpedo
Salavat Yulaev
KHL 2020-2021
15.09.20
Salavat Yulaev
Torpedo
03.09.20
Torpedo
Salavat Yulaev
KHL 2019-2020
11.10.19
Torpedo
Salavat Yulaev
1
:
1
0
:
1
S
01.10.19
Salavat Yulaev
Torpedo
KHL 2018-2019
03.11.18
Torpedo
Salavat Yulaev
12.09.18
Salavat Yulaev
Torpedo
KHL 2017-2018
08.01.18
Torpedo
Salavat Yulaev
3
:
3
1
:
2
S
Mai multe meciuri

Clasamente

MJ — Meciuri jucate V — Meciuri castigate CO — Meciuri castigate in prelungiri CS — Meciuri castigate la shootout I — Meciuri pierdute PO — Meciuri pierdute in prelungiri PS — Meciuri pierdute la shootout G — Pucuri P — Puncte
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
58 34 5 4 10 3 2 200-122 91
2
Torpedo
57 27 6 4 16 3 1 169-132 78
3
Lokomotiv
58 30 2 2 16 5 3 139-107 76
4
CSKA
56 29 5 1 15 3 3 165-126 76
5
HC Dynamo
58 24 4 5 16 4 5 148-123 75
6
Sibir
59 20 7 8 19 3 2 154-137 75
7
Avtomobilist
57 25 6 1 16 5 4 162-145 73
8
Ak Bars
57 19 9 4 16 7 2 148-131 73
9
Avangard
57 24 5 4 19 3 2 157-134 71
10
Metallurg
57 26 3 1 17 6 4 155-142 70
11
Salavat Yulaev
57 23 4 3 18 3 6 146-122 69
12
Vityaz
57 20 5 4 20 3 5 144-143 66
13
Admiral
58 18 4 7 21 3 5 113-118 66
14
Severstal
58 15 4 5 22 7 5 151-164 60
15
Neftekhimik
58 20 6 1 26 3 2 144-173 59
16
Amur
57 18 4 4 24 4 3 118-136 59
17
HC Dinamo Minsk
58 17 4 2 22 7 6 147-172 59
18
HC Spartak
58 18 3 4 25 6 2 133-160 58
19
Barys
59 20 2 3 27 3 4 128-159 57
20
Tractor
58 18 2 4 26 6 2 134-167 56
21
Kunlun RS
58 14 3 3 33 1 4 133-176 45
22
HC Sochi
56 5 2 0 40 7 2 111-210 23
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Ak Bars
5 3 1 0 0 1 0 16-5 9
2
Severstal
5 3 0 1 1 0 0 12-7 8
3
Vityaz
5 3 0 1 1 0 0 11-6 8
4
Neftekhimik
5 2 1 0 0 1 1 11-10 8
5
Torpedo
5 2 0 2 1 0 0 14-10 8
6
Lokomotiv
5 3 0 0 1 1 0 9-7 7
7
SKA
5 2 0 1 1 0 1 12-7 7
8
Amur
5 2 0 1 1 1 0 13-10 7
9
Barys
5 2 0 0 0 2 1 11-11 7
10
HC Dinamo Minsk
5 2 0 0 1 1 1 14-12 6
11
Salavat Yulaev
5 1 2 0 2 0 0 13-12 6
12
Admiral
5 0 2 0 1 0 2 11-12 6
13
Avtomobilist
5 2 0 0 2 1 0 11-12 5
14
HC Spartak
5 1 1 0 2 1 0 11-14 5
15
Avangard
5 0 1 1 2 1 0 10-12 5
16
HC Dynamo
5 0 1 1 2 1 0 8-10 5
17
Sibir
5 0 1 1 2 1 0 13-17 5
18
Tractor
5 2 0 0 3 0 0 10-17 4
19
Kunlun RS
5 1 1 0 3 0 0 11-12 4
20
Metallurg
5 0 1 0 2 1 1 8-14 4
21
CSKA
5 1 0 0 3 0 1 7-13 3
22
HC Sochi
5 1 0 0 4 0 0 7-17 2
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
29 21 3 1 1 1 2 99-48 53
2
Torpedo
28 16 4 1 6 1 0 95-67 43
3
Ak Bars
30 12 5 2 7 4 0 83-63 42
4
Lokomotiv
30 18 0 1 8 1 2 65-48 41
5
Avtomobilist
28 17 2 1 7 0 1 90-64 41
6
CSKA
28 15 4 0 7 1 1 89-64 40
7
Metallurg
28 14 2 1 5 3 3 79-62 40
8
HC Dynamo
29 13 2 3 7 1 3 82-61 40
9
Avangard
26 12 5 1 5 2 1 77-50 39
10
Salavat Yulaev
30 11 4 2 8 1 4 79-63 39
11
Sibir
28 13 2 3 8 0 2 84-68 38
12
Neftekhimik
28 12 4 1 9 0 2 69-69 36
13
Admiral
29 10 3 3 10 0 3 57-56 35
14
Severstal
28 10 2 3 8 3 2 82-73 35
15
Vityaz
28 9 3 4 9 2 1 76-73 35
16
Amur
27 11 2 1 7 3 3 62-59 34
17
HC Dinamo Minsk
30 10 2 1 10 3 4 83-94 33
18
Barys
31 12 1 2 14 1 1 70-78 32
19
Tractor
30 11 2 1 12 4 0 67-81 32
20
Kunlun RS
32 8 3 1 16 1 3 76-102 28
21
HC Spartak
28 8 2 1 14 2 1 58-83 25
22
HC Sochi
28 3 1 0 20 3 1 53-98 12
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
29 13 2 3 9 2 0 101-74 38
2
Sibir
31 7 5 5 11 3 0 70-69 37
3
CSKA
28 14 1 1 8 2 2 76-62 36
4
Lokomotiv
28 12 2 1 8 4 1 74-59 35
5
Torpedo
29 11 2 3 10 2 1 74-65 35
6
HC Dynamo
29 11 2 2 9 3 2 66-62 35
7
HC Spartak
30 10 1 3 11 4 1 75-77 33
8
Avangard
31 12 0 3 14 1 1 80-84 32
9
Avtomobilist
29 8 4 0 9 5 3 72-81 32
10
Vityaz
29 11 2 0 11 1 4 68-70 31
11
Admiral
29 8 1 4 11 3 2 56-62 31
12
Ak Bars
27 7 4 2 9 3 2 65-68 31
13
Metallurg
29 12 1 0 12 3 1 76-80 30
14
Salavat Yulaev
27 12 0 1 10 2 2 67-59 30
15
HC Dinamo Minsk
28 7 2 1 12 4 2 64-78 26
16
Barys
28 8 1 1 13 2 3 58-81 25
17
Amur
30 7 2 3 17 1 0 56-77 25
18
Severstal
30 5 2 2 14 4 3 69-91 25
19
Tractor
28 7 0 3 14 2 2 67-86 24
20
Neftekhimik
30 8 2 0 17 3 0 75-104 23
21
Kunlun RS
26 6 0 2 17 0 1 57-74 17
22
HC Sochi
28 2 1 0 20 4 1 58-112 11
MJ — Meciuri jucate V — Meciuri castigate CO — Meciuri castigate in prelungiri CS — Meciuri castigate la shootout I — Meciuri pierdute PO — Meciuri pierdute in prelungiri PS — Meciuri pierdute la shootout G — Pucuri P — Puncte
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
58 34 5 4 10 3 2 200-122 91
2
Torpedo
57 27 6 4 16 3 1 169-132 78
3
Lokomotiv
58 30 2 2 16 5 3 139-107 76
4
CSKA
56 29 5 1 15 3 3 165-126 76
5
HC Dynamo
58 24 4 5 16 4 5 148-123 75
6
Vityaz
57 20 5 4 20 3 5 144-143 66
7
Severstal
58 15 4 5 22 7 5 151-164 60
8
HC Dinamo Minsk
58 17 4 2 22 7 6 147-172 59
9
HC Spartak
58 18 3 4 25 6 2 133-160 58
10
Kunlun RS
58 14 3 3 33 1 4 133-176 45
11
HC Sochi
56 5 2 0 40 7 2 111-210 23
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Sibir
59 20 7 8 19 3 2 154-137 75
2
Avtomobilist
57 25 6 1 16 5 4 162-145 73
3
Ak Bars
57 19 9 4 16 7 2 148-131 73
4
Avangard
57 24 5 4 19 3 2 157-134 71
5
Metallurg
57 26 3 1 17 6 4 155-142 70
6
Salavat Yulaev
57 23 4 3 18 3 6 146-122 69
7
Admiral
58 18 4 7 21 3 5 113-118 66
8
Neftekhimik
58 20 6 1 26 3 2 144-173 59
9
Amur
57 18 4 4 24 4 3 118-136 59
10
Barys
59 20 2 3 27 3 4 128-159 57
11
Tractor
58 18 2 4 26 6 2 134-167 56
MJ — Meciuri jucate V — Meciuri castigate CO — Meciuri castigate in prelungiri CS — Meciuri castigate la shootout I — Meciuri pierdute PO — Meciuri pierdute in prelungiri PS — Meciuri pierdute la shootout G — Pucuri P — Puncte
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
58 34 5 4 10 3 2 200-122 91
2
Torpedo
57 27 6 4 16 3 1 169-132 78
3
Vityaz
57 20 5 4 20 3 5 144-143 66
4
HC Spartak
58 18 3 4 25 6 2 133-160 58
5
HC Sochi
56 5 2 0 40 7 2 111-210 23
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Sibir
59 20 7 8 19 3 2 154-137 75
2
Avangard
57 24 5 4 19 3 2 157-134 71
3
Salavat Yulaev
57 23 4 3 18 3 6 146-122 69
4
Admiral
58 18 4 7 21 3 5 113-118 66
5
Amur
57 18 4 4 24 4 3 118-136 59
6
Barys
59 20 2 3 27 3 4 128-159 57
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Lokomotiv
58 30 2 2 16 5 3 139-107 76
2
CSKA
56 29 5 1 15 3 3 165-126 76
3
HC Dynamo
58 24 4 5 16 4 5 148-123 75
4
Severstal
58 15 4 5 22 7 5 151-164 60
5
HC Dinamo Minsk
58 17 4 2 22 7 6 147-172 59
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Avtomobilist
57 25 6 1 16 5 4 162-145 73
2
Ak Bars
57 19 9 4 16 7 2 148-131 73
3
Metallurg
57 26 3 1 17 6 4 155-142 70
4
Neftekhimik
58 20 6 1 26 3 2 144-173 59
5
Tractor
58 18 2 4 26 6 2 134-167 56
6
Kunlun RS
58 14 3 3 33 1 4 133-176 45

Echipe de start

Starting lineups temporary unavailable

M — Minutes G — Pucuri A — Assists P — Puncte
Torpedo

Igor Larionov
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Ivan Kulbakov
gk. 36 -82 0 0
Adam Huska
gk. 22 -42 1 1
Andrey Tihomirov
gk. 2 -2 0 0
Bogdan Konyushkov
df. 55 0 18 18
Anton Sizov
df. 54 4 5 9
Maksim Fedotov
df. 54 8 14 22
Mikhail Orlov
df. 53 5 9 14
Gleb Ivanov
df. 47 1 4 5
Mark Marin
df. 43 6 7 13
Georgy Misharin
df. 33 0 3 3
Daniil Bokun
df. 28 0 4 4
Kirill Steklov
df. 19 0 2 2
Nikolai Burenov
df. 11 0 1 1
Ziyat Paigin
df. 4 1 0 1
Alexei Kruchinin
fw. 56 15 34 49
Kirill Voronin
fw. 56 9 18 27
Andrei Belevich
fw. 54 5 7 12
Sergey Goncharuk
fw. 53 21 10 31
Maxim Letunov
fw. 52 12 12 24
Nikolai Kovalenko
fw. 49 19 27 46
Egor Vinogradov
fw. 46 7 8 15
Denis Yan
fw. 44 14 22 36
Danil Veryayev
fw. 38 3 2 5
Vladislav Firstov
fw. 36 9 9 18
Igor Larionov
fw. 34 7 20 27
Yu Sato
fw. 34 4 4 8
Denis Vengryzhanovsky
fw. 33 2 7 9
Artyom Mikheyev
fw. 31 1 1 2
Kenny Agostino
fw. 24 3 7 10
Vasily Atanasov
fw. 24 4 3 7
Aleksandr Darin
fw. 21 4 3 7
Kirill Urakov
fw. 20 0 4 4
Nikita Shavin
fw. 20 1 3 4
Denis Pochivalov
fw. 1 0 0 0
Salavat Yulaev

Viktor Kozlov
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Ilya Ezhov
gk. 36 -69 0 0
Andrei Kareyev
gk. 25 -44 0 0
Evgeny Biryukov
df. 56 0 4 4
Shakir Muhamadullin
df. 56 5 15 20
Mikhail Naumenkov
df. 55 7 12 19
Pavel Koledov
df. 53 5 13 18
Viktor Antipin
df. 48 1 6 7
Grigory Panin
df. 46 4 8 12
Yaroslav Tsulygin
df. 42 0 2 2
Rayan Merfi
df. 32 4 11 15
Sergei Varlov
df. 22 0 0 0
Alexander S. Komarov
df. 16 0 2 2
Igor Myasishchev
df. 1 0 0 0
Mikhail Mamkin
df. 0 0 0 0
Aleksandr Kadeykin
fw. 57 13 21 34
Nikolai Kulemin
fw. 57 10 13 23
Alexander Chmelevsky
fw. 56 19 16 35
Sergei Shmelyov
fw. 56 19 25 44
Danil Alalykin
fw. 54 8 5 13
Danil Bashkirov
fw. 50 3 8 11
Ivan Drozdov
fw. 50 12 14 26
Alexey Pustozerov
fw. 45 8 2 10
Stepan Sannikov
fw. 44 6 4 10
Gleb Kuzmin
fw. 38 1 5 6
Vladislav Kartaev
fw. 38 4 4 8
Evgeny Timkin
fw. 37 0 3 3
Yegor Suchkov
fw. 31 1 7 8
Artem Pimenov
fw. 28 3 2 5
Daniil Aimurzin
fw. 22 4 5 9
Daniil Skorikov
fw. 4 2 0 2
Josh Ho-Sang
fw. 1 0 1 1

Postat de:

NicPopescu
NicPopescu
Managerul siteului