Meciurile urmatoare

This match has ended, please select an alternative match to bet on
1 X 2
SP TP
15:30
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Mai multe ponturi si trenduri
16:00
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Mai multe ponturi si trenduri
16:00
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Mai multe ponturi si trenduri
16:00
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Mai multe ponturi si trenduri
16:00
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Mai multe ponturi si trenduri
Arata tot

Ponturi pariuri pentru meciul Torpedo — Neftekhimik 24 decembrie 2022

Cote si pariuri pe meci Torpedo — Neftekhimik

Calculeaza castigul net Introdu suma pe care vrei sa o pariezi si in tabel iti va aparea suma pe care o poti castiga in functie de cotele curente.
100 RON
500 RON
1000 RON
5000 RON
Fulltime
Total
Casa de pariuri 1 X 2 S 4.5 P 4.5
1.70
4.00
4.10
Castigurile nete reprezinta diferenta dintre castigurile totale si miza pariului. Exemplu: 100 RON miza * 1.50 cota = 150 RON (castiguri nete in acest caz 50 RON)

Bonusuri pentru pariuri pe meciul Torpedo – Neftekhimik

Ultimele meciuri de la turneu

Torpedo
21.12.22
Torpedo
Vityaz
V
19.12.22
Torpedo
Severstal
CO
07.12.22
CSKA
Torpedo
V
04.12.22
Sibir
Torpedo
PO
02.12.22
Amur
Torpedo
I
30.11.22
Admiral
Torpedo
V
26.11.22
Torpedo
SKA
I
24.11.22
Torpedo
CSKA
I
22.11.22
Torpedo
Kunlun RS
V
18.11.22
Torpedo
Severstal
CO
16.11.22
Vityaz
Torpedo
PO
14.11.22
Kunlun RS
Torpedo
V
12.11.22
HC Sochi
Torpedo
V
10.11.22
Torpedo
Ak Bars
V
07.11.22
Torpedo
HC Spartak
V
05.11.22
Torpedo
Lokomotiv
I
01.11.22
Vityaz
Torpedo
V
30.10.22
HC Dynamo
Torpedo
I
28.10.22
Lokomotiv
Torpedo
I
26.10.22
Torpedo
HC Dynamo
V
23.10.22
Torpedo
Kunlun RS
V
20.10.22
Torpedo
HC Sochi
V
17.10.22
Barys
Torpedo
I
15.10.22
Metallurg
Torpedo
I
13.10.22
Salavat Yulaev
Torpedo
1
:
1
1
:
2
S
CS
11.10.22
Avtomobilist
Torpedo
I
09.10.22
Torpedo
HC Dinamo Minsk
V
06.10.22
Torpedo
Barys
V
03.10.22
Torpedo
HC Dinamo Minsk
PO
30.09.22
HC Spartak
Torpedo
I
28.09.22
Lokomotiv
Torpedo
V
26.09.22
SKA
Torpedo
I
23.09.22
Torpedo
Avangard
V
21.09.22
Torpedo
Tractor
V
19.09.22
Torpedo
Vityaz
1
:
1
2
:
0
S
CS
16.09.22
HC Spartak
Torpedo
CO
14.09.22
Ak Bars
Torpedo
I
12.09.22
Neftekhimik
Torpedo
V
08.09.22
Torpedo
Avtomobilist
V
06.09.22
Torpedo
Amur
V
03.09.22
Torpedo
Metallurg
I
Neftekhimik
21.12.22
Neftekhimik
Kunlun RS
2
:
2
1
:
3
S
PS
19.12.22
Neftekhimik
Barys
I
08.12.22
Neftekhimik
Metallurg
V
06.12.22
Neftekhimik
HC Sochi
V
04.12.22
Neftekhimik
Lokomotiv
I
30.11.22
Amur
Neftekhimik
I
28.11.22
Amur
Neftekhimik
CO
26.11.22
Admiral
Neftekhimik
I
25.11.22
Admiral
Neftekhimik
I
21.11.22
Neftekhimik
Admiral
V
19.11.22
Neftekhimik
SKA
V
14.11.22
Vityaz
Neftekhimik
V
12.11.22
Kunlun RS
Neftekhimik
I
10.11.22
Severstal
Neftekhimik
I
08.11.22
Neftekhimik
Ak Bars
CO
05.11.22
Neftekhimik
Salavat Yulaev
I
03.11.22
Neftekhimik
CSKA
CO
30.10.22
Ak Bars
Neftekhimik
I
28.10.22
Kunlun RS
Neftekhimik
I
26.10.22
SKA
Neftekhimik
I
23.10.22
Neftekhimik
Barys
V
17.10.22
Neftekhimik
Sibir
V
15.10.22
Salavat Yulaev
Neftekhimik
I
13.10.22
HC Sochi
Neftekhimik
CO
11.10.22
Neftekhimik
Tractor
I
08.10.22
Neftekhimik
Avtomobilist
V
06.10.22
Neftekhimik
HC Dynamo
2
:
2
3
:
1
S
CS
04.10.22
Barys
Neftekhimik
V
02.10.22
Tractor
Neftekhimik
V
30.09.22
Metallurg
Neftekhimik
V
27.09.22
Neftekhimik
Sibir
CO
25.09.22
Neftekhimik
Avangard
I
23.09.22
Neftekhimik
Tractor
I
20.09.22
Sibir
Neftekhimik
I
18.09.22
Avtomobilist
Neftekhimik
I
16.09.22
Tractor
Neftekhimik
I
12.09.22
Neftekhimik
Torpedo
I
10.09.22
Neftekhimik
HC Dinamo Minsk
I
07.09.22
Lokomotiv
Neftekhimik
I
05.09.22
HC Dynamo
Neftekhimik
I
03.09.22
CSKA
Neftekhimik
PO

Meciurile head-to-head: Torpedo — Neftekhimik

KHL 2022-2023
12.09.22
Neftekhimik
Torpedo
KHL 2021-2022
03.01.22
Neftekhimik
Torpedo
24.10.21
Torpedo
Neftekhimik
KHL 2020-2021
27.02.21
Neftekhimik
Torpedo
19.01.21
Torpedo
Neftekhimik
05.01.21
Neftekhimik
Torpedo
0
:
0
2
:
1
S
27.09.20
Torpedo
Neftekhimik
KHL 2019-2020
11.01.20
Neftekhimik
Torpedo
17.09.19
Torpedo
Neftekhimik
KHL 2018-2019
03.02.19
Torpedo
Neftekhimik
Mai multe meciuri

Clasamente

MJ — Meciuri jucate V — Meciuri castigate CO — Meciuri castigate in prelungiri CS — Meciuri castigate la shootout I — Meciuri pierdute PO — Meciuri pierdute in prelungiri PS — Meciuri pierdute la shootout G — Pucuri P — Puncte
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
43 26 5 3 6 2 1 152-86 71
2
Lokomotiv
43 23 2 2 10 3 3 108-80 60
3
Avtomobilist
42 21 6 1 10 2 2 131-99 60
4
Metallurg
42 23 2 1 11 4 1 123-98 57
5
CSKA
41 22 3 1 10 3 2 130-96 57
6
HC Dynamo
43 18 3 3 12 2 5 113-93 55
7
Sibir
45 16 4 6 16 2 1 117-105 55
8
Torpedo
41 20 3 2 13 3 0 114-93 53
9
Avangard
42 19 3 2 14 2 2 116-106 52
10
Salavat Yulaev
42 18 1 3 12 3 5 110-91 52
11
Admiral
43 15 2 6 15 3 2 85-85 51
12
Ak Bars
42 12 7 1 15 5 2 107-108 47
13
HC Spartak
42 15 2 3 16 4 2 90-104 46
14
Vityaz
43 12 4 2 17 3 5 106-115 44
15
HC Dinamo Minsk
42 12 3 2 17 5 3 106-125 42
16
Barys
43 15 1 3 21 1 2 93-117 41
17
Amur
41 12 4 1 18 3 3 86-105 40
18
Severstal
41 9 3 3 16 6 4 107-119 40
19
Tractor
43 12 2 2 21 5 1 92-119 38
20
Neftekhimik
41 11 5 1 22 1 1 99-132 36
21
Kunlun RS
44 11 2 3 24 1 3 97-134 36
22
HC Sochi
41 3 2 0 29 6 1 84-156 17
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
HC Dynamo
5 2 1 1 0 1 0 14-8 9
2
Lokomotiv
5 4 0 0 1 0 0 10-6 8
3
SKA
5 2 1 1 1 0 0 16-10 8
4
Barys
5 2 0 2 1 0 0 14-11 8
5
Salavat Yulaev
5 3 0 0 1 0 1 16-14 7
6
Torpedo
5 2 1 0 1 1 0 15-11 7
7
Ak Bars
5 2 1 0 1 0 1 13-11 7
8
Avangard
5 2 0 1 1 1 0 11-9 7
9
CSKA
5 3 0 0 2 0 0 14-11 6
10
Kunlun RS
5 2 0 1 2 0 0 9-8 6
11
Severstal
5 1 1 0 1 2 0 13-14 6
12
Admiral
5 2 0 0 2 1 0 13-14 5
13
Avtomobilist
5 2 0 0 2 0 1 12-14 5
14
Metallurg
5 2 0 0 2 0 1 11-13 5
15
Tractor
5 2 0 0 2 1 0 12-15 5
16
Neftekhimik
5 2 0 0 2 0 1 10-14 5
17
HC Spartak
5 1 0 1 2 0 1 11-12 5
18
Vityaz
5 2 0 0 3 0 0 13-15 4
19
Amur
5 1 1 0 3 0 0 11-12 4
20
Sibir
5 1 0 1 3 0 0 14-15 4
21
HC Dinamo Minsk
5 1 0 0 4 0 0 9-17 2
22
HC Sochi
5 0 0 0 4 1 0 6-16 1
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
23 16 3 1 1 1 1 83-40 42
2
Avtomobilist
23 15 2 1 4 0 1 78-47 37
3
Torpedo
21 13 2 1 4 1 0 71-47 33
4
Metallurg
22 13 1 1 4 2 1 67-47 33
5
HC Dynamo
24 11 2 1 6 1 3 70-53 32
6
Lokomotiv
21 13 0 1 4 1 2 47-33 31
7
Sibir
20 10 1 2 6 0 1 62-51 27
8
Ak Bars
21 7 4 1 6 3 0 59-51 27
9
CSKA
19 10 2 0 5 1 1 66-49 26
10
Barys
24 10 1 2 11 0 0 56-58 26
11
Avangard
17 8 3 0 3 2 1 49-34 25
12
Amur
20 8 2 0 5 2 3 48-46 25
13
Admiral
19 8 1 3 6 0 1 36-32 25
14
Vityaz
23 7 2 2 9 2 1 59-61 25
15
Salavat Yulaev
22 7 1 2 7 1 4 56-52 25
16
HC Dinamo Minsk
21 8 1 1 7 3 1 59-63 24
17
Tractor
22 8 2 0 9 3 0 45-55 23
18
Neftekhimik
20 7 3 1 8 0 1 47-51 23
19
Kunlun RS
24 6 2 1 11 1 3 58-79 22
20
Severstal
19 5 1 2 7 3 1 52-51 20
21
HC Spartak
21 6 1 1 10 2 1 40-59 19
22
HC Sochi
19 2 1 0 14 2 0 35-64 8
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
CSKA
22 12 1 1 5 2 1 64-47 31
2
SKA
20 10 2 2 5 1 0 69-46 29
3
Lokomotiv
22 10 2 1 6 2 1 61-47 29
4
Sibir
25 6 3 4 10 2 0 55-54 28
5
Avangard
25 11 0 2 11 0 1 67-72 27
6
Salavat Yulaev
20 11 0 1 5 2 1 54-39 27
7
HC Spartak
21 9 1 2 6 2 1 50-45 27
8
Admiral
24 7 1 3 9 3 1 49-53 26
9
Metallurg
20 10 1 0 7 2 0 56-51 24
10
HC Dynamo
19 7 1 2 6 1 2 43-40 23
11
Avtomobilist
19 6 4 0 6 2 1 53-52 23
12
Torpedo
20 7 1 1 9 2 0 43-46 20
13
Ak Bars
21 5 3 0 9 2 2 48-57 20
14
Severstal
22 4 2 1 9 3 3 55-68 20
15
Vityaz
20 5 2 0 8 1 4 47-54 19
16
HC Dinamo Minsk
21 4 2 1 10 2 2 47-62 18
17
Barys
19 5 0 1 10 1 2 37-59 15
18
Amur
21 4 2 1 13 1 0 38-59 15
19
Tractor
21 4 0 2 12 2 1 47-64 15
20
Kunlun RS
20 5 0 2 13 0 0 39-55 14
21
Neftekhimik
21 4 2 0 14 1 0 52-81 13
22
HC Sochi
22 1 1 0 15 4 1 49-92 9
MJ — Meciuri jucate V — Meciuri castigate CO — Meciuri castigate in prelungiri CS — Meciuri castigate la shootout I — Meciuri pierdute PO — Meciuri pierdute in prelungiri PS — Meciuri pierdute la shootout G — Pucuri P — Puncte
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
43 26 5 3 6 2 1 152-86 71
2
Lokomotiv
43 23 2 2 10 3 3 108-80 60
3
CSKA
41 22 3 1 10 3 2 130-96 57
4
HC Dynamo
43 18 3 3 12 2 5 113-93 55
5
Torpedo
41 20 3 2 13 3 0 114-93 53
6
HC Spartak
42 15 2 3 16 4 2 90-104 46
7
Vityaz
43 12 4 2 17 3 5 106-115 44
8
HC Dinamo Minsk
42 12 3 2 17 5 3 106-125 42
9
Severstal
41 9 3 3 16 6 4 107-119 40
10
Kunlun RS
44 11 2 3 24 1 3 97-134 36
11
HC Sochi
41 3 2 0 29 6 1 84-156 17
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Avtomobilist
42 21 6 1 10 2 2 131-99 60
2
Metallurg
42 23 2 1 11 4 1 123-98 57
3
Sibir
45 16 4 6 16 2 1 117-105 55
4
Avangard
42 19 3 2 14 2 2 116-106 52
5
Salavat Yulaev
42 18 1 3 12 3 5 110-91 52
6
Admiral
43 15 2 6 15 3 2 85-85 51
7
Ak Bars
42 12 7 1 15 5 2 107-108 47
8
Barys
43 15 1 3 21 1 2 93-117 41
9
Amur
41 12 4 1 18 3 3 86-105 40
10
Tractor
43 12 2 2 21 5 1 92-119 38
11
Neftekhimik
41 11 5 1 22 1 1 99-132 36
MJ — Meciuri jucate V — Meciuri castigate CO — Meciuri castigate in prelungiri CS — Meciuri castigate la shootout I — Meciuri pierdute PO — Meciuri pierdute in prelungiri PS — Meciuri pierdute la shootout G — Pucuri P — Puncte
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
43 26 5 3 6 2 1 152-86 71
2
Torpedo
41 20 3 2 13 3 0 114-93 53
3
HC Spartak
42 15 2 3 16 4 2 90-104 46
4
Vityaz
43 12 4 2 17 3 5 106-115 44
5
HC Sochi
41 3 2 0 29 6 1 84-156 17
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Sibir
45 16 4 6 16 2 1 117-105 55
2
Avangard
42 19 3 2 14 2 2 116-106 52
3
Salavat Yulaev
42 18 1 3 12 3 5 110-91 52
4
Admiral
43 15 2 6 15 3 2 85-85 51
5
Barys
43 15 1 3 21 1 2 93-117 41
6
Amur
41 12 4 1 18 3 3 86-105 40
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Lokomotiv
43 23 2 2 10 3 3 108-80 60
2
CSKA
41 22 3 1 10 3 2 130-96 57
3
HC Dynamo
43 18 3 3 12 2 5 113-93 55
4
HC Dinamo Minsk
42 12 3 2 17 5 3 106-125 42
5
Severstal
41 9 3 3 16 6 4 107-119 40
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Avtomobilist
42 21 6 1 10 2 2 131-99 60
2
Metallurg
42 23 2 1 11 4 1 123-98 57
3
Ak Bars
42 12 7 1 15 5 2 107-108 47
4
Tractor
43 12 2 2 21 5 1 92-119 38
5
Neftekhimik
41 11 5 1 22 1 1 99-132 36
6
Kunlun RS
44 11 2 3 24 1 3 97-134 36

Echipe de start

Starting lineups temporary unavailable

M — Minutes G — Pucuri A — Assists P — Puncte
Torpedo

Igor Larionov
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Ivan Kulbakov
gk. 28 -60 0 0
Adam Huska
gk. 12 -28 0 0
Andrey Tihomirov
gk. 2 -2 0 0
Bogdan Konyushkov
df. 40 0 11 11
Maksim Fedotov
df. 39 6 11 17
Anton Sizov
df. 38 2 3 5
Mark Marin
df. 38 6 6 12
Mikhail Orlov
df. 37 2 5 7
Gleb Ivanov
df. 32 0 2 2
Georgy Misharin
df. 25 0 2 2
Daniil Bokun
df. 17 0 2 2
Nikolai Burenov
df. 11 0 1 1
Kirill Steklov
df. 7 0 2 2
Ziyat Paigin
df. 4 1 0 1
Alexei Kruchinin
fw. 41 7 26 33
Kirill Voronin
fw. 41 7 12 19
Andrei Belevich
fw. 38 1 6 7
Sergey Goncharuk
fw. 38 16 5 21
Maxim Letunov
fw. 36 5 6 11
Denis Yan
fw. 34 11 14 25
Igor Larionov
fw. 34 7 20 27
Nikolai Kovalenko
fw. 34 14 16 30
Egor Vinogradov
fw. 30 5 6 11
Denis Vengryzhanovsky
fw. 29 2 7 9
Kenny Agostino
fw. 24 3 7 10
Yu Sato
fw. 23 4 1 5
Danil Veryayev
fw. 22 3 1 4
Kirill Urakov
fw. 20 0 4 4
Vladislav Firstov
fw. 20 2 5 7
Aleksandr Darin
fw. 16 3 3 6
Artyom Mikheyev
fw. 15 0 0 0
Vasily Atanasov
fw. 15 4 3 7
Nikita Shavin
fw. 12 1 2 3
Denis Pochivalov
fw. 1 0 0 0
Neftekhimik

Oleg Leontiev
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Andrey Tihomirov
gk. 16 -44 0 0
Aleksandr Sudnitsin
gk. 14 -38 0 0
Emil Garipov
gk. 7 -14 0 0
Yaroslav Ozolin
gk. 5 -16 0 0
Evgeny Kashnikov
df. 40 2 4 6
Vladislav Leonthev
df. 38 0 5 5
Mikhail Sidorov
df. 37 3 7 10
Kirill Vorobiev
df. 36 2 3 5
Maxim Berezin
df. 36 1 4 5
Ruslan Petrishchev
df. 32 1 0 1
Ilya Hohlov
df. 21 2 4 6
Maxim Goncharov
df. 20 3 2 5
Gleb Semyonov
df. 9 0 0 0
Evgeny Mityakin
fw. 41 9 10 19
Pavel Poryadin
fw. 41 13 10 23
Ansel Galimov
fw. 40 8 6 14
Mikhail Nazarov
fw. 39 3 15 18
Vyacheslav Leshchenko
fw. 39 9 13 22
Anthony Camara
fw. 38 10 12 22
Egor Popov
fw. 38 3 9 12
Andrey Chivilev
fw. 35 8 8 16
Andrey Belozerov
fw. 34 5 9 14
Sergei Kuptsov
fw. 27 1 2 3
Rafael Bikmullin
fw. 26 2 2 4
Bulat Shafigullin
fw. 19 3 5 8
Hunter Shinkaruk
fw. 15 2 3 5
Ilya Fedotov
fw. 15 6 3 9
Danil Sherstobitov
fw. 14 0 1 1
Danila Popov
fw. 12 1 0 1
Alexander Protapovich
fw. 7 0 0 0
Timur Sharifyanov
fw. 3 0 0 0

Postat de:

NicPopescu
NicPopescu
Managerul siteului