Meciurile urmatoare

This match has ended, please select an alternative match to bet on
1 X 2
SP TP
07 februarie
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Mai multe ponturi si trenduri
07 februarie
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Mai multe ponturi si trenduri
07 februarie
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Mai multe ponturi si trenduri
07 februarie
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Mai multe ponturi si trenduri
07 februarie
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Mai multe ponturi si trenduri
Arata tot

Ponturi pariuri pentru meciul Torpedo — Lokomotiv 19 ianuarie 2023

Cote si pariuri pe meci Torpedo — Lokomotiv

Calculeaza castigul net Introdu suma pe care vrei sa o pariezi si in tabel iti va aparea suma pe care o poti castiga in functie de cotele curente.
100 RON
500 RON
1000 RON
5000 RON
Fulltime
Total
Casa de pariuri 1 X 2 S 4.5 P 4.5
2.65
3.80
2.25
Castigurile nete reprezinta diferenta dintre castigurile totale si miza pariului. Exemplu: 100 RON miza * 1.50 cota = 150 RON (castiguri nete in acest caz 50 RON)

Bonusuri pentru pariuri pe meciul Torpedo – Lokomotiv

Ultimele meciuri de la turneu

Torpedo
17.01.23
Torpedo
HC Dynamo
I
12.01.23
HC Sochi
Torpedo
CO
10.01.23
Severstal
Torpedo
4
:
4
2
:
1
S
PS
08.01.23
HC Dynamo
Torpedo
V
06.01.23
Torpedo
HC Spartak
V
03.01.23
Torpedo
HC Sochi
V
30.12.22
Severstal
Torpedo
I
28.12.22
HC Dinamo Minsk
Torpedo
V
26.12.22
Kunlun RS
Torpedo
V
24.12.22
Torpedo
Neftekhimik
CO
21.12.22
Torpedo
Vityaz
V
19.12.22
Torpedo
Severstal
CO
07.12.22
CSKA
Torpedo
V
04.12.22
Sibir
Torpedo
PO
02.12.22
Amur
Torpedo
I
30.11.22
Admiral
Torpedo
V
26.11.22
Torpedo
SKA
I
24.11.22
Torpedo
CSKA
I
22.11.22
Torpedo
Kunlun RS
V
18.11.22
Torpedo
Severstal
CO
16.11.22
Vityaz
Torpedo
PO
14.11.22
Kunlun RS
Torpedo
V
12.11.22
HC Sochi
Torpedo
V
10.11.22
Torpedo
Ak Bars
V
07.11.22
Torpedo
HC Spartak
V
05.11.22
Torpedo
Lokomotiv
I
01.11.22
Vityaz
Torpedo
V
30.10.22
HC Dynamo
Torpedo
I
28.10.22
Lokomotiv
Torpedo
I
26.10.22
Torpedo
HC Dynamo
V
23.10.22
Torpedo
Kunlun RS
V
20.10.22
Torpedo
HC Sochi
V
17.10.22
Barys
Torpedo
I
15.10.22
Metallurg
Torpedo
I
13.10.22
Salavat Yulaev
Torpedo
1
:
1
1
:
2
S
CS
11.10.22
Avtomobilist
Torpedo
I
09.10.22
Torpedo
HC Dinamo Minsk
V
06.10.22
Torpedo
Barys
V
03.10.22
Torpedo
HC Dinamo Minsk
PO
30.09.22
HC Spartak
Torpedo
I
28.09.22
Lokomotiv
Torpedo
V
26.09.22
SKA
Torpedo
I
23.09.22
Torpedo
Avangard
V
21.09.22
Torpedo
Tractor
V
19.09.22
Torpedo
Vityaz
1
:
1
2
:
0
S
CS
16.09.22
HC Spartak
Torpedo
CO
14.09.22
Ak Bars
Torpedo
I
12.09.22
Neftekhimik
Torpedo
V
08.09.22
Torpedo
Avtomobilist
V
06.09.22
Torpedo
Amur
V
03.09.22
Torpedo
Metallurg
I
Lokomotiv
17.01.23
Kunlun RS
Lokomotiv
V
15.01.23
Lokomotiv
HC Dynamo
I
13.01.23
Lokomotiv
Severstal
V
11.01.23
Lokomotiv
Tractor
I
08.01.23
Lokomotiv
HC Spartak
I
06.01.23
Metallurg
Lokomotiv
I
04.01.23
Salavat Yulaev
Lokomotiv
I
30.12.22
CSKA
Lokomotiv
PO
28.12.22
Kunlun RS
Lokomotiv
V
26.12.22
Lokomotiv
HC Spartak
V
23.12.22
Lokomotiv
CSKA
V
21.12.22
Lokomotiv
Ak Bars
V
19.12.22
Lokomotiv
HC Sochi
V
08.12.22
Lokomotiv
Kunlun RS
I
06.12.22
HC Spartak
Lokomotiv
V
04.12.22
Neftekhimik
Lokomotiv
V
02.12.22
Ak Bars
Lokomotiv
I
28.11.22
Lokomotiv
Avangard
V
26.11.22
Lokomotiv
Sibir
V
24.11.22
SKA
Lokomotiv
CO
22.11.22
HC Sochi
Lokomotiv
V
20.11.22
HC Spartak
Lokomotiv
I
17.11.22
Lokomotiv
Kunlun RS
2
:
2
1
:
2
S
PS
14.11.22
Lokomotiv
Severstal
PO
11.11.22
HC Dinamo Minsk
Lokomotiv
I
09.11.22
HC Sochi
Lokomotiv
PO
07.11.22
CSKA
Lokomotiv
2
:
2
2
:
3
S
CS
05.11.22
Torpedo
Lokomotiv
V
03.11.22
Lokomotiv
Metallurg
V
31.10.22
Lokomotiv
HC Dinamo Minsk
V
28.10.22
Lokomotiv
Torpedo
V
24.10.22
SKA
Lokomotiv
I
22.10.22
HC Dinamo Minsk
Lokomotiv
I
20.10.22
HC Dynamo
Lokomotiv
V
18.10.22
Severstal
Lokomotiv
CO
15.10.22
Lokomotiv
HC Dinamo Minsk
V
13.10.22
Lokomotiv
SKA
V
08.10.22
Amur
Lokomotiv
V
06.10.22
Admiral
Lokomotiv
2
:
2
2
:
0
S
PS
04.10.22
Sibir
Lokomotiv
V
30.09.22
Lokomotiv
Severstal
V
28.09.22
Lokomotiv
Torpedo
I
26.09.22
Lokomotiv
Barys
0
:
0
1
:
2
S
PS
24.09.22
Lokomotiv
Admiral
V
21.09.22
Vityaz
Lokomotiv
V
19.09.22
HC Dynamo
Lokomotiv
V
17.09.22
Lokomotiv
Vityaz
0
:
0
1
:
0
S
CS
14.09.22
Lokomotiv
SKA
I
11.09.22
Lokomotiv
CSKA
I
09.09.22
Vityaz
Lokomotiv
PO
07.09.22
Lokomotiv
Neftekhimik
V
04.09.22
Tractor
Lokomotiv
V
02.09.22
Avtomobilist
Lokomotiv
I

Meciurile head-to-head: Torpedo — Lokomotiv

KHL 2022-2023
05.11.22
Torpedo
Lokomotiv
28.10.22
Lokomotiv
Torpedo
28.09.22
Lokomotiv
Torpedo
KHL 2021-2022
02.11.21
Torpedo
Lokomotiv
18.09.21
Lokomotiv
Torpedo
KHL 2020-2021
23.02.21
Lokomotiv
Torpedo
30.12.20
Torpedo
Lokomotiv
KHL 2019-2020
30.01.20
Lokomotiv
Torpedo
21.01.20
Torpedo
Lokomotiv
29.10.19
Torpedo
Lokomotiv
Mai multe meciuri

Clasamente

MJ — Meciuri jucate V — Meciuri castigate CO — Meciuri castigate in prelungiri CS — Meciuri castigate la shootout I — Meciuri pierdute PO — Meciuri pierdute in prelungiri PS — Meciuri pierdute la shootout G — Pucuri P — Puncte
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
53 32 5 3 9 3 1 188-115 84
2
CSKA
51 28 5 1 12 3 2 158-113 73
3
Lokomotiv
53 27 2 2 15 4 3 130-100 69
4
Torpedo
51 25 5 2 15 3 1 152-120 68
5
Avtomobilist
51 23 6 1 13 4 4 151-130 68
6
HC Dynamo
52 23 3 4 14 3 5 137-113 68
7
Sibir
53 19 6 7 17 2 2 137-118 68
8
Metallurg
52 26 2 1 15 5 3 147-128 66
9
Avangard
51 24 4 3 16 2 2 147-120 66
10
Ak Bars
52 16 8 4 16 6 2 132-126 64
11
Salavat Yulaev
52 22 2 3 16 3 6 133-110 63
12
Admiral
53 18 2 7 20 3 3 102-106 60
13
Vityaz
52 17 5 3 19 3 5 133-137 58
14
HC Spartak
53 17 2 4 23 5 2 122-146 53
15
HC Dinamo Minsk
53 15 4 2 21 6 5 133-160 53
16
Tractor
53 16 2 4 23 6 2 124-150 52
17
Severstal
52 12 4 4 21 7 4 138-155 51
18
Barys
54 18 2 3 27 1 3 117-148 50
19
Amur
51 15 4 3 23 3 3 104-126 50
20
Neftekhimik
52 17 5 1 26 2 1 128-161 49
21
Kunlun RS
53 13 2 3 30 1 4 122-164 41
22
HC Sochi
51 4 2 0 36 7 2 104-193 21
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Sibir
5 2 2 0 0 0 1 15-10 9
2
Ak Bars
5 2 0 2 0 1 0 12-9 9
3
CSKA
5 4 0 0 1 0 0 17-11 8
4
SKA
5 4 0 0 1 0 0 16-10 8
5
Vityaz
5 3 0 1 1 0 0 15-13 8
6
Torpedo
5 2 1 0 1 0 1 19-16 7
7
HC Dynamo
5 3 0 0 2 0 0 12-11 6
8
Avangard
5 2 1 0 2 0 0 11-9 6
9
Amur
5 2 0 1 2 0 0 7-6 6
10
Avtomobilist
5 2 0 0 1 1 1 17-15 6
11
Tractor
5 2 0 0 1 1 1 11-11 6
12
HC Dinamo Minsk
5 1 1 0 1 1 1 10-13 6
13
Admiral
5 1 0 1 2 0 1 7-8 5
14
Kunlun RS
5 2 0 0 3 0 0 17-14 4
15
Lokomotiv
5 2 0 0 3 0 0 12-10 4
16
Salavat Yulaev
5 2 0 0 3 0 0 9-8 4
17
HC Spartak
5 2 0 0 3 0 0 16-19 4
18
Neftekhimik
5 2 0 0 3 0 0 9-15 4
19
Severstal
5 1 0 1 3 0 0 15-21 4
20
Metallurg
5 1 0 0 2 1 1 9-13 4
21
HC Sochi
5 1 0 0 3 1 0 12-17 3
22
Barys
5 0 1 0 4 0 0 9-17 2
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
27 20 3 1 1 1 1 95-45 50
2
Avtomobilist
25 16 2 1 5 0 1 83-56 39
3
Torpedo
25 15 3 1 5 1 0 87-58 39
4
CSKA
26 14 4 0 6 1 1 85-59 38
5
Ak Bars
28 10 5 2 7 4 0 75-63 38
6
Metallurg
26 14 1 1 5 2 3 75-58 37
7
Avangard
24 12 4 1 4 2 1 72-44 37
8
Sibir
26 12 2 3 7 0 2 76-60 36
9
HC Dynamo
27 12 2 2 7 1 3 77-60 36
10
Lokomotiv
26 15 0 1 7 1 2 58-44 35
11
Salavat Yulaev
27 10 2 2 8 1 4 70-59 33
12
Vityaz
27 9 3 3 9 2 1 74-72 33
13
Amur
25 10 2 1 7 2 3 58-57 31
14
Tractor
28 10 2 1 11 4 0 64-76 30
15
HC Dinamo Minsk
28 9 2 1 10 3 3 78-89 30
16
Severstal
25 8 2 3 8 3 1 75-69 30
17
Neftekhimik
24 10 3 1 9 0 1 57-61 29
18
Admiral
24 10 1 3 9 0 1 46-44 29
19
Barys
28 11 1 2 14 0 0 65-72 28
20
Kunlun RS
28 7 2 1 14 1 3 67-93 24
21
HC Spartak
24 7 1 1 12 2 1 49-72 21
22
HC Sochi
26 3 1 0 18 3 1 51-91 12
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
CSKA
25 14 1 1 6 2 1 73-54 35
2
SKA
26 12 2 2 8 2 0 93-70 34
3
Lokomotiv
27 12 2 1 8 3 1 72-56 34
4
HC Dynamo
25 11 1 2 7 2 2 60-53 32
5
HC Spartak
29 10 1 3 11 3 1 73-74 32
6
Sibir
27 7 4 4 10 2 0 61-58 32
7
Admiral
29 8 1 4 11 3 2 56-62 31
8
Salavat Yulaev
25 12 0 1 8 2 2 63-51 30
9
Metallurg
26 12 1 0 10 3 0 72-70 29
10
Avangard
27 12 0 2 12 0 1 75-76 29
11
Torpedo
26 10 2 1 10 2 1 65-62 29
12
Avtomobilist
26 7 4 0 8 4 3 68-74 29
13
Ak Bars
24 6 3 2 9 2 2 57-63 26
14
Vityaz
25 8 2 0 10 1 4 59-65 25
15
HC Dinamo Minsk
25 6 2 1 11 3 2 55-71 23
16
Barys
26 7 1 1 13 1 3 52-76 22
17
Tractor
25 6 0 3 12 2 2 60-74 22
18
Severstal
27 4 2 1 13 4 3 63-86 21
19
Neftekhimik
28 7 2 0 17 2 0 71-100 20
20
Amur
26 5 2 2 16 1 0 46-69 19
21
Kunlun RS
25 6 0 2 16 0 1 55-71 17
22
HC Sochi
25 1 1 0 18 4 1 53-102 9
MJ — Meciuri jucate V — Meciuri castigate CO — Meciuri castigate in prelungiri CS — Meciuri castigate la shootout I — Meciuri pierdute PO — Meciuri pierdute in prelungiri PS — Meciuri pierdute la shootout G — Pucuri P — Puncte
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
53 32 5 3 9 3 1 188-115 84
2
CSKA
51 28 5 1 12 3 2 158-113 73
3
Lokomotiv
53 27 2 2 15 4 3 130-100 69
4
Torpedo
51 25 5 2 15 3 1 152-120 68
5
HC Dynamo
52 23 3 4 14 3 5 137-113 68
6
Vityaz
52 17 5 3 19 3 5 133-137 58
7
HC Spartak
53 17 2 4 23 5 2 122-146 53
8
HC Dinamo Minsk
53 15 4 2 21 6 5 133-160 53
9
Severstal
52 12 4 4 21 7 4 138-155 51
10
Kunlun RS
53 13 2 3 30 1 4 122-164 41
11
HC Sochi
51 4 2 0 36 7 2 104-193 21
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Avtomobilist
51 23 6 1 13 4 4 151-130 68
2
Sibir
53 19 6 7 17 2 2 137-118 68
3
Metallurg
52 26 2 1 15 5 3 147-128 66
4
Avangard
51 24 4 3 16 2 2 147-120 66
5
Ak Bars
52 16 8 4 16 6 2 132-126 64
6
Salavat Yulaev
52 22 2 3 16 3 6 133-110 63
7
Admiral
53 18 2 7 20 3 3 102-106 60
8
Tractor
53 16 2 4 23 6 2 124-150 52
9
Barys
54 18 2 3 27 1 3 117-148 50
10
Amur
51 15 4 3 23 3 3 104-126 50
11
Neftekhimik
52 17 5 1 26 2 1 128-161 49
MJ — Meciuri jucate V — Meciuri castigate CO — Meciuri castigate in prelungiri CS — Meciuri castigate la shootout I — Meciuri pierdute PO — Meciuri pierdute in prelungiri PS — Meciuri pierdute la shootout G — Pucuri P — Puncte
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
53 32 5 3 9 3 1 188-115 84
2
Torpedo
51 25 5 2 15 3 1 152-120 68
3
Vityaz
52 17 5 3 19 3 5 133-137 58
4
HC Spartak
53 17 2 4 23 5 2 122-146 53
5
HC Sochi
51 4 2 0 36 7 2 104-193 21
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Sibir
53 19 6 7 17 2 2 137-118 68
2
Avangard
51 24 4 3 16 2 2 147-120 66
3
Salavat Yulaev
52 22 2 3 16 3 6 133-110 63
4
Admiral
53 18 2 7 20 3 3 102-106 60
5
Barys
54 18 2 3 27 1 3 117-148 50
6
Amur
51 15 4 3 23 3 3 104-126 50
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
CSKA
51 28 5 1 12 3 2 158-113 73
2
Lokomotiv
53 27 2 2 15 4 3 130-100 69
3
HC Dynamo
52 23 3 4 14 3 5 137-113 68
4
HC Dinamo Minsk
53 15 4 2 21 6 5 133-160 53
5
Severstal
52 12 4 4 21 7 4 138-155 51
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Avtomobilist
51 23 6 1 13 4 4 151-130 68
2
Metallurg
52 26 2 1 15 5 3 147-128 66
3
Ak Bars
52 16 8 4 16 6 2 132-126 64
4
Tractor
53 16 2 4 23 6 2 124-150 52
5
Neftekhimik
52 17 5 1 26 2 1 128-161 49
6
Kunlun RS
53 13 2 3 30 1 4 122-164 41

Echipe de start

Starting lineups temporary unavailable

M — Minutes G — Pucuri A — Assists P — Puncte
Torpedo

Igor Larionov
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Ivan Kulbakov
gk. 34 -77 0 0
Adam Huska
gk. 17 -36 1 1
Andrey Tihomirov
gk. 2 -2 0 0
Bogdan Konyushkov
df. 50 0 16 16
Anton Sizov
df. 48 4 5 9
Maksim Fedotov
df. 48 7 14 21
Mikhail Orlov
df. 47 5 7 12
Gleb Ivanov
df. 42 0 4 4
Mark Marin
df. 42 6 7 13
Georgy Misharin
df. 31 0 3 3
Daniil Bokun
df. 22 0 3 3
Kirill Steklov
df. 13 0 2 2
Nikolai Burenov
df. 11 0 1 1
Ziyat Paigin
df. 4 1 0 1
Alexei Kruchinin
fw. 51 13 31 44
Kirill Voronin
fw. 50 8 16 24
Andrei Belevich
fw. 48 4 7 11
Sergey Goncharuk
fw. 48 19 9 28
Maxim Letunov
fw. 46 10 11 21
Denis Yan
fw. 44 14 22 36
Nikolai Kovalenko
fw. 44 18 23 41
Egor Vinogradov
fw. 40 7 8 15
Igor Larionov
fw. 34 7 20 27
Danil Veryayev
fw. 32 3 2 5
Vladislav Firstov
fw. 30 5 8 13
Denis Vengryzhanovsky
fw. 29 2 7 9
Yu Sato
fw. 28 4 2 6
Artyom Mikheyev
fw. 25 1 1 2
Kenny Agostino
fw. 24 3 7 10
Aleksandr Darin
fw. 21 4 3 7
Vasily Atanasov
fw. 21 4 3 7
Kirill Urakov
fw. 20 0 4 4
Nikita Shavin
fw. 14 1 2 3
Denis Pochivalov
fw. 1 0 0 0
Lokomotiv

Igor Nikitin
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Daniil Isayev
gk. 30 -48 0 0
Ivan Bocharov
gk. 25 -48 0 0
Sergei Murashov
gk. 1 -1 0 0
Andrei Sergeyev
df. 53 8 19 27
Rushan Rafikov
df. 53 5 13 18
Aleksandr Elesin
df. 52 4 12 16
Maxim Osipov
df. 50 1 2 3
Daniil Misyul
df. 49 0 7 7
Nikita Cherepanov
df. 47 1 4 5
Roman Bychkov
df. 17 0 2 2
Dmitry Simashev
df. 15 0 0 0
Alexei M. Kozhevnikov
df. 13 1 0 1
Aleksey Marchenko
df. 10 0 3 3
Anton Lukichev
df. 6 0 1 1
Raul Akmaldinov
df. 6 0 0 0
Denis Alekseev
fw. 53 5 28 33
Georgy Ivanov
fw. 53 7 10 17
Sergei Andronov
fw. 53 5 9 14
Aleksandr Polunin
fw. 52 13 4 17
Pavel Kraskovskiy
fw. 50 5 12 17
Maxim Shalunov
fw. 47 22 11 33
Stepan Nikulin
fw. 47 12 18 30
Ivan Chehovich
fw. 44 10 8 18
Egor Korshkov
fw. 40 4 8 12
Artur Kayumov
fw. 38 9 14 23
Artem Ilyenko
fw. 37 4 1 5
Maxim Berezkin
fw. 37 4 13 17
Daniil Tesanov
fw. 29 1 3 4
Alexander Volkov
fw. 23 0 2 2
Egor Averin
fw. 20 3 3 6
Daniil But
fw. 12 1 0 1
Mikhail Belyayev
fw. 8 2 1 3
Alexandr Perevalov
fw. 0 0 0 0
Mikhail Varnakov
fw. 0 0 0 0

Postat de:

NicPopescu
NicPopescu
Managerul siteului