2:4
Torpedo — Jokerit Meci incheiat 22 septembrie 2021
Aboneaza-te la ponturile de la cei mai buni tipsteri
Primesti zilnic o selectie de ponturi si pronosticuri de actualitate doar de la expertii si tipsterii Legalbet cu cele mai bune rezultate. Fara spam, doar pariuri!

Ponturi pariuri pentru meciul Torpedo — Jokerit 22 septembrie 2021

22 septembrie 2021, 19:30 (EEST) Meci incheiat
Stadion: Nagorny (Nizhny Novgorod, Russia)
Arbitru: Anton Gofman, Sergey Belyaev

Betting bonuses for meeting Torpedo - Jokerit

Echipe de start

Starting lineups temporary unavailable

M — Minutes G — Pucuri A — Assists P — Puncte
Torpedo

David Nemirovsky
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Andrey Tihomirov
gk. 330 -15 0 0
Petr Kochetkov
gk. 65 -4 0 0
Theodor Lennstrom
df. 182 2 5 7
Ziyat Paigin
df. 167 1 3 4
Mikhail Orlov
df. 154 1 1 2
Yegor Martynov
df. 109 1 1 2
Pavel Turbin
df. 103 0 0 0
Mark Marin
df. 76 0 0 0
Alexander Pelevin
df. 2 0 0 0
Damir Zhafyarov
fw. 151 2 2 4
Andy Miele
fw. 141 1 2 3
Ivan Chehovich
fw. 141 1 3 4
Marek Hrivik
fw. 141 3 4 7
Daniel Zaar
fw. 139 2 3 5
Kenny Agostino
fw. 136 2 3 5
Anton Shenfeld
fw. 131 1 2 3
Kirill Urakov
fw. 122 0 0 0
Sergey Goncharuk
fw. 98 1 0 1
Artur Tyanulin
fw. 30 0 0 0
Ilya Fedotov
fw. 24 0 0 0
Danil Veryayev
fw. 12 0 0 0
Alexey Drobin
fw. 6 0 0 0
Nu vor juca
Artyom Mikheyev
fw. 95 1 0 1
Aleksey Murygin
gk. 82 -2 0 0
Georgy Misharin
df. 67 0 0 0
Mikhail Varnakov
fw. 34 0 1 1
Andrei Belevich
fw. 33 0 0 0
Ivan Vereshchagin G.
df. 11 0 0 0
Jokerit

Lauri Marjamaki
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Anders Lindbek
gk. 297 -10 0 0
Janne Juvonen
gk. 251 -14 0 0
Philip Holm
df. 200 2 3 5
David Sklenicka
df. 184 0 3 3
Petteri Lindbohm
df. 184 0 4 4
Tommi Kivisto
df. 132 0 0 0
Niklas Friman
df. 126 0 2 2
Otto Leskinen
df. 100 0 2 2
Brian O'Neill
fw. 168 1 7 8
Jordan Shreder
fw. 143 2 4 6
Dgon Norman
fw. 140 1 1 2
Hannes Björninen
fw. 136 2 3 5
Iiro Pakarinen
fw. 134 5 1 6
Veli-Matti Savinainen
fw. 134 1 2 3
Teemu Turunen
fw. 110 1 3 4
Jesse Joensuu
fw. 107 1 0 1
Marko Anttila
fw. 98 2 0 2
Julius Junttila
fw. 92 0 4 4
Nicklas B. Jensen
fw. 48 5 0 5
Henri Ikonen
fw. 44 0 0 0
Nu vor juca
Markus Hannikainen
fw. 120 2 3 5
Alex Grant
df. 105 0 1 1
Kalle Kossila
fw. 80 3 3 6
Aleksi Halme
fw. 19 0 0 0
Henrik Haapala
fw. 0 0 0 0
Kristjan Kombe
fw. 0 0 0 0
Niko Mikkola
df. 0 0 0 0
Oliver Tuhkanen
df. 0 0 0 0
Tommi Laakso
fw. 0 0 0 0

Cote

Casa de pariuri 1 × 2 S 4.5 P 4.5
2.50
4.15
2.35
2.62
1.47
1.75
4.00
3.80
2.60
1.48
2.65
4.35
2.30
2.40
1.55
Calculeaza
castigul net

Meciurile head-to-head

KHL 2021-2022
16.09.21
Jokerit
Torpedo
4
:
4
1
:
0
S
KHL 2020-2021
29.01.21
Jokerit
Torpedo
26.11.20
Torpedo
Jokerit
KHL 2019-2020
25.02.20
Torpedo
Jokerit
02.11.19
Jokerit
Torpedo
19.10.19
Jokerit
Torpedo
13.09.19
Torpedo
Jokerit
KHL 2018-2019
25.01.19
Jokerit
Torpedo
18.10.18
Torpedo
Jokerit
KHL 2017-2018
09.12.17
Torpedo
Jokerit
Mai multe meciuri

Ultimele meciuri de la turneu

Torpedo
18.09.21
Lokomotiv
Torpedo
I
16.09.21
Jokerit
Torpedo
4
:
4
1
:
0
S
PS
14.09.21
HC Dinamo Riga
Torpedo
I
12.09.21
Torpedo
SKA
V
09.09.21
Torpedo
HC Sochi
V
07.09.21
Torpedo
Sibir
I
05.09.21
Ak Bars
Torpedo
V
02.09.21
Torpedo
Vityaz
I
Jokerit
20.09.21
Lokomotiv
Jokerit
V
18.09.21
Jokerit
Barys
2
:
2
2
:
0
S
CS
16.09.21
Jokerit
Torpedo
4
:
4
1
:
0
S
CS
14.09.21
Jokerit
Lokomotiv
V
11.09.21
Avangard
Jokerit
V
09.09.21
Kunlun RS
Jokerit
V
06.09.21
Jokerit
Tractor
CO
04.09.21
Neftekhimik
Jokerit
I
02.09.21
Ak Bars
Jokerit
I

Clasamente

MJ — Meciuri jucate V — Meciuri castigate CO — Meciuri castigate in prelungiri CS — Meciuri castigate la shootout I — Meciuri pierdute PO — Meciuri pierdute in prelungiri PS — Meciuri pierdute la shootout G — Pucuri P — Puncte
West conference

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
HC Dynamo
7 7 0 0 0 0 0 33-13 14
2
CSKA
9 4 3 0 2 0 0 25-21 14
3
Jokerit
9 4 1 2 2 0 0 30-25 14
4
SKA
8 5 0 1 2 0 0 29-15 12
5
HC Spartak
9 4 1 0 4 0 0 21-19 10
6
HC Dinamo Minsk
8 4 0 0 4 0 0 23-20 8
7
HC Sochi
9 2 1 0 4 0 2 17-20 8
8
Vityaz
9 2 0 0 3 3 1 26-31 8
9
Lokomotiv
9 3 0 0 5 0 1 21-25 7
10
Torpedo
8 3 0 0 4 0 1 19-24 7
11
Severstal
8 2 1 0 4 0 1 16-21 7
12
HC Dinamo Riga
9 3 0 0 6 0 0 18-31 6
13
Kunlun RS
9 1 0 1 7 0 0 21-37 4
East conference

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Metallurg
9 7 1 0 1 0 0 39-20 16
2
Salavat Yulaev
8 7 0 0 1 0 0 30-10 14
3
Tractor
8 4 1 1 1 1 0 26-19 13
4
Avtomobilist
9 4 0 1 3 1 0 29-26 11
5
Ak Bars
9 3 1 1 3 1 0 18-18 11
6
Avangard
8 3 1 1 3 0 0 26-21 10
7
Neftekhimik
8 4 0 0 4 0 0 20-20 8
8
Barys
8 2 0 0 4 1 1 17-24 6
9
Sibir
8 2 0 0 5 1 0 15-23 5
10
Admiral
8 1 0 0 4 2 1 18-35 5
11
Amur
8 1 0 0 6 1 0 13-32 3
Bobrov's Division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Jokerit
9 4 1 2 2 0 0 30-25 14
2
SKA
8 5 0 1 2 0 0 29-15 12
3
HC Spartak
9 4 1 0 4 0 0 21-19 10
4
HC Sochi
9 2 1 0 4 0 2 17-20 8
5
Vityaz
9 2 0 0 3 3 1 26-31 8
6
Torpedo
8 3 0 0 4 0 1 19-24 7
Chernyshev division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Salavat Yulaev
8 7 0 0 1 0 0 30-10 14
2
Avangard
8 3 1 1 3 0 0 26-21 10
3
Barys
8 2 0 0 4 1 1 17-24 6
4
Sibir
8 2 0 0 5 1 0 15-23 5
5
Admiral
8 1 0 0 4 2 1 18-35 5
6
Amur
8 1 0 0 6 1 0 13-32 3
Tarasov division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
HC Dynamo
7 7 0 0 0 0 0 33-13 14
2
CSKA
9 4 3 0 2 0 0 25-21 14
3
HC Dinamo Minsk
8 4 0 0 4 0 0 23-20 8
4
Lokomotiv
9 3 0 0 5 0 1 21-25 7
5
Severstal
8 2 1 0 4 0 1 16-21 7
6
HC Dinamo Riga
9 3 0 0 6 0 0 18-31 6
Kharlamov Division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Metallurg
9 7 1 0 1 0 0 39-20 16
2
Tractor
8 4 1 1 1 1 0 26-19 13
3
Avtomobilist
9 4 0 1 3 1 0 29-26 11
4
Ak Bars
9 3 1 1 3 1 0 18-18 11
5
Neftekhimik
8 4 0 0 4 0 0 20-20 8
6
Kunlun RS
9 1 0 1 7 0 0 21-37 4
Clasamentul principal

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Metallurg
9 7 1 0 1 0 0 39-20 16
2
HC Dynamo
7 7 0 0 0 0 0 33-13 14
3
Salavat Yulaev
8 7 0 0 1 0 0 30-10 14
4
CSKA
9 4 3 0 2 0 0 25-21 14
5
Jokerit
9 4 1 2 2 0 0 30-25 14
6
Tractor
8 4 1 1 1 1 0 26-19 13
7
SKA
8 5 0 1 2 0 0 29-15 12
8
Avtomobilist
9 4 0 1 3 1 0 29-26 11
9
Ak Bars
9 3 1 1 3 1 0 18-18 11
10
HC Spartak
9 4 1 0 4 0 0 21-19 10
11
Avangard
8 3 1 1 3 0 0 26-21 10
12
HC Dinamo Minsk
8 4 0 0 4 0 0 23-20 8
13
Neftekhimik
8 4 0 0 4 0 0 20-20 8
14
HC Sochi
9 2 1 0 4 0 2 17-20 8
15
Vityaz
9 2 0 0 3 3 1 26-31 8
16
Lokomotiv
9 3 0 0 5 0 1 21-25 7
17
Torpedo
8 3 0 0 4 0 1 19-24 7
18
Severstal
8 2 1 0 4 0 1 16-21 7
19
HC Dinamo Riga
9 3 0 0 6 0 0 18-31 6
20
Barys
8 2 0 0 4 1 1 17-24 6
21
Sibir
8 2 0 0 5 1 0 15-23 5
22
Admiral
8 1 0 0 4 2 1 18-35 5
23
Kunlun RS
9 1 0 1 7 0 0 21-37 4
24
Amur
8 1 0 0 6 1 0 13-32 3
Ultimele 5 meciuri

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Metallurg
5 5 0 0 0 0 0 25-7 10
2
HC Dynamo
5 5 0 0 0 0 0 25-12 10
3
Jokerit
5 3 0 2 0 0 0 17-9 10
4
Salavat Yulaev
5 4 0 0 1 0 0 14-5 8
5
Tractor
5 3 0 1 1 0 0 13-11 8
6
CSKA
5 2 2 0 1 0 0 16-13 8
7
Ak Bars
5 2 1 1 1 0 0 10-9 8
8
Avtomobilist
5 2 0 1 1 1 0 19-13 7
9
SKA
5 3 0 0 2 0 0 13-8 6
10
Torpedo
5 2 0 0 2 0 1 13-14 5
11
Severstal
5 2 0 0 2 0 1 10-12 5
12
HC Dinamo Minsk
5 2 0 0 3 0 0 14-12 4
13
Avangard
5 2 0 0 3 0 0 15-16 4
14
Lokomotiv
5 2 0 0 3 0 0 11-12 4
15
HC Spartak
5 2 0 0 3 0 0 10-13 4
16
HC Dinamo Riga
5 2 0 0 3 0 0 7-14 4
17
Barys
5 1 0 0 2 1 1 12-15 4
18
HC Sochi
5 1 0 0 2 0 2 5-9 4
19
Admiral
5 1 0 0 2 2 0 12-18 4
20
Vityaz
5 1 0 0 3 0 1 12-17 3
21
Sibir
5 1 0 0 4 0 0 10-16 2
22
Neftekhimik
5 1 0 0 4 0 0 7-15 2
23
Amur
5 1 0 0 4 0 0 10-22 2
24
Kunlun RS
5 0 0 1 4 0 0 6-17 2
Gazde

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
HC Dynamo
4 4 0 0 0 0 0 17-4 8
2
Salavat Yulaev
4 4 0 0 0 0 0 13-3 8
3
Neftekhimik
6 4 0 0 2 0 0 19-11 8
4
HC Spartak
7 3 1 0 3 0 0 16-16 8
5
Jokerit
4 1 1 2 0 0 0 15-10 8
6
Ak Bars
6 3 0 0 2 1 0 11-10 7
7
Metallurg
4 2 1 0 1 0 0 17-14 6
8
Avangard
4 1 1 1 1 0 0 13-8 6
9
Lokomotiv
6 2 0 0 3 0 1 16-20 5
10
HC Sochi
5 1 1 0 2 0 1 13-14 5
11
Severstal
5 1 1 0 2 0 1 9-12 5
12
SKA
3 2 0 0 1 0 0 16-7 4
13
CSKA
3 2 0 0 1 0 0 9-9 4
14
Torpedo
4 2 0 0 2 0 0 8-12 4
15
HC Dinamo Riga
4 2 0 0 2 0 0 6-13 4
16
Tractor
3 1 1 0 1 0 0 7-8 4
17
Avtomobilist
5 1 0 0 3 1 0 14-19 3
18
Barys
5 1 0 0 3 1 0 7-15 3
19
HC Dinamo Minsk
2 1 0 0 1 0 0 6-4 2
20
Sibir
4 1 0 0 3 0 0 8-12 2
21
Admiral
3 1 0 0 2 0 0 7-11 2
22
Amur
3 1 0 0 2 0 0 7-14 2
23
Kunlun RS
4 0 0 1 3 0 0 14-19 2
24
Vityaz
3 0 0 0 1 1 1 7-10 2
Oaspeti

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Metallurg
5 5 0 0 0 0 0 22-6 10
2
CSKA
6 2 3 0 1 0 0 16-12 10
3
Tractor
5 3 0 1 0 1 0 19-11 9
4
Avtomobilist
4 3 0 1 0 0 0 15-7 8
5
SKA
5 3 0 1 1 0 0 13-8 8
6
Salavat Yulaev
4 3 0 0 1 0 0 17-7 6
7
HC Dynamo
3 3 0 0 0 0 0 16-9 6
8
HC Dinamo Minsk
6 3 0 0 3 0 0 17-16 6
9
Jokerit
5 3 0 0 2 0 0 15-15 6
10
Vityaz
6 2 0 0 2 2 0 19-21 6
11
Avangard
4 2 0 0 2 0 0 13-13 4
12
Ak Bars
3 0 1 1 1 0 0 7-8 4
13
Barys
3 1 0 0 1 0 1 10-9 3
14
Torpedo
4 1 0 0 2 0 1 11-12 3
15
HC Sochi
4 1 0 0 2 0 1 4-6 3
16
Sibir
4 1 0 0 2 1 0 7-11 3
17
Admiral
5 0 0 0 2 2 1 11-24 3
18
HC Spartak
2 1 0 0 1 0 0 5-3 2
19
Lokomotiv
3 1 0 0 2 0 0 5-5 2
20
Severstal
3 1 0 0 2 0 0 7-9 2
21
HC Dinamo Riga
5 1 0 0 4 0 0 12-18 2
22
Kunlun RS
5 1 0 0 4 0 0 7-18 2
23
Amur
5 0 0 0 4 1 0 6-18 1
24
Neftekhimik
2 0 0 0 2 0 0 1-9 0
Comentarii
KHL
Week 4