Meciuri azi

This match has ended, please select an alternative match to bet on
1 X 2
SP TP
16:00
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Neftekhimik – Lokomotiv: ponturi pariuri
16:00
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
HC Sochi – Kunlun RS: ponturi pariuri
18:30
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
HC Dinamo Minsk – SKA: ponturi pariuri
24 februarie
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Torpedo – CSKA: ponturi pariuri
24 februarie
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Barys – Lada: ponturi pariuri
Arata tot

Torpedo — HC Dynamo: ponturi pariuri 18 noiembrie 2023

Cote Torpedo — HC Dynamo

Calculeaza castigul net Introdu suma pe care vrei sa o pariezi si in tabel iti va aparea suma pe care o poti castiga in functie de cotele curente.
coin
100 RON
500 RON
1000 RON
5000 RON
Fulltime
Total
Casa de pariuri 1 X 2 S 4.5 P 4.5
2.50
3.80
2.35
Castigurile nete reprezinta diferenta dintre castigurile totale si miza pariului. Exemplu: 100 RON miza * 1.50 cota = 150 RON (castiguri nete in acest caz 50 RON)

Bonusuri pentru pariuri pe meciul Torpedo – HC Dynamo

Ultimele meciuri de la turneu

Torpedo
14.11.23
Sibir
Torpedo
I
12.11.23
Amur
Torpedo
I
10.11.23
Admiral
Torpedo
V
08.11.23
Vityaz
Torpedo
V
04.11.23
HC Spartak
Torpedo
I
02.11.23
Kunlun RS
Torpedo
CO
31.10.23
Avangard
Torpedo
I
29.10.23
Barys
Torpedo
V
27.10.23
Torpedo
Avtomobilist
V
24.10.23
Torpedo
Salavat Yulaev
I
21.10.23
Torpedo
Amur
V
18.10.23
Torpedo
Sibir
4
:
4
0
:
3
S
PS
16.10.23
Torpedo
Severstal
I
14.10.23
Torpedo
HC Spartak
I
11.10.23
Severstal
Torpedo
V
09.10.23
Lokomotiv
Torpedo
I
07.10.23
HC Dynamo
Torpedo
V
05.10.23
Kunlun RS
Torpedo
V
03.10.23
Torpedo
Avangard
I
30.09.23
Torpedo
HC Sochi
I
28.09.23
Torpedo
Ak Bars
CO
26.09.23
Vityaz
Torpedo
V
24.09.23
HC Dinamo Minsk
Torpedo
V
20.09.23
Torpedo
Vityaz
V
18.09.23
Salavat Yulaev
Torpedo
PO
16.09.23
Ak Bars
Torpedo
I
14.09.23
Torpedo
Kunlun RS
V
12.09.23
Torpedo
Admiral
V
08.09.23
Torpedo
HC Dinamo Minsk
V
06.09.23
Torpedo
SKA
V
03.09.23
Lokomotiv
Torpedo
V
HC Dynamo
16.11.23
Ak Bars
HC Dynamo
I
14.11.23
HC Spartak
HC Dynamo
PO
12.11.23
HC Dinamo Minsk
HC Dynamo
V
08.11.23
HC Dynamo
Kunlun RS
PO
06.11.23
Vityaz
HC Dynamo
V
04.11.23
Lokomotiv
HC Dynamo
V
31.10.23
HC Sochi
HC Dynamo
V
30.10.23
HC Sochi
HC Dynamo
V
28.10.23
Salavat Yulaev
HC Dynamo
V
24.10.23
HC Dynamo
Vityaz
V
23.10.23
HC Dynamo
Lada
CO
18.10.23
HC Dynamo
Severstal
2
:
2
2
:
1
S
CS
16.10.23
HC Dynamo
Sibir
V
13.10.23
Avangard
HC Dynamo
I
11.10.23
Barys
HC Dynamo
2
:
2
3
:
1
S
PS
09.10.23
Severstal
HC Dynamo
CO
07.10.23
HC Dynamo
Torpedo
I
04.10.23
HC Dynamo
Lokomotiv
I
02.10.23
Kunlun RS
HC Dynamo
V
29.09.23
HC Dynamo
Avangard
V
25.09.23
Sibir
HC Dynamo
I
23.09.23
Admiral
HC Dynamo
V
21.09.23
Amur
HC Dynamo
CO
18.09.23
HC Dynamo
HC Spartak
V
15.09.23
SKA
HC Dynamo
V
13.09.23
CSKA
HC Dynamo
V
11.09.23
HC Dynamo
Barys
CO
09.09.23
HC Dynamo
HC Sochi
V
07.09.23
HC Dynamo
Metallurg
I
04.09.23
HC Dynamo
Amur
V
02.09.23
HC Dynamo
SKA
I

Meciurile head-to-head: Torpedo — HC Dynamo

KHL 2023-2024
07.10.23
HC Dynamo
Torpedo
KHL 2022-2023
12.03.23
HC Dynamo
Torpedo
10.03.23
Torpedo
HC Dynamo
08.03.23
HC Dynamo
Torpedo
06.03.23
HC Dynamo
Torpedo
04.03.23
Torpedo
HC Dynamo
02.03.23
Torpedo
HC Dynamo
17.01.23
Torpedo
HC Dynamo
08.01.23
HC Dynamo
Torpedo
30.10.22
HC Dynamo
Torpedo
Mai multe meciuri
West conference
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
HC Dynamo
66 31 9 4 16 3 3 207-154 94
2
SKA
66 39 2 4 18 2 1 213-135 93
3
Lokomotiv
66 34 7 2 18 1 4 171-135 91
4
HC Spartak
66 35 3 1 19 4 4 226-182 86
5
Severstal
66 30 1 5 22 5 3 197-176 80
6
Torpedo
66 27 5 2 26 3 3 184-173 74
7
CSKA
66 29 3 1 26 6 1 188-161 73
8
HC Dinamo Minsk
66 25 5 1 30 3 2 175-171 67
9
Kunlun RS
65 14 5 4 36 4 2 151-213 52
10
HC Sochi
66 18 1 3 37 7 0 160-246 51
11
Vityaz
66 14 4 2 39 3 4 131-220 47
East conference
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Metallurg
66 33 7 2 17 3 4 207-165 91
2
Avangard
66 31 9 3 18 5 0 208-175 91
3
Salavat Yulaev
66 35 4 2 19 4 2 191-138 88
4
Ak Bars
66 31 6 2 25 2 0 167-136 80
5
Avtomobilist
67 25 5 6 23 4 4 161-157 80
6
Tractor
66 27 5 3 25 4 2 176-162 76
7
Lada
66 23 3 4 22 10 4 156-165 74
8
Amur
66 23 3 3 25 5 7 154-170 70
9
Neftekhimik
66 19 6 1 26 8 6 151-196 66
10
Sibir
66 19 3 5 28 8 3 146-178 65
11
Admiral
66 14 4 3 34 5 6 143-189 53
12
Barys
66 11 4 5 38 5 3 135-201 48
West conference
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
HC Dynamo
5 3 2 0 0 0 0 15-8 10
2
SKA
5 4 0 0 1 0 0 16-8 8
3
Severstal
5 3 1 0 1 0 0 15-9 8
4
CSKA
5 2 1 0 1 1 0 18-13 7
5
Lokomotiv
5 2 1 0 1 0 1 15-14 7
6
HC Spartak
5 3 0 0 2 0 0 18-12 6
7
Kunlun RS
5 3 0 0 2 0 0 15-11 6
8
HC Dinamo Minsk
5 3 0 0 2 0 0 12-10 6
9
HC Sochi
5 2 0 0 3 0 0 8-17 4
10
Vityaz
5 1 0 0 4 0 0 8-18 2
11
Torpedo
5 0 0 0 4 1 0 12-21 1
East conference
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Amur
5 4 0 0 1 0 0 15-10 8
2
Avtomobilist
5 3 0 0 1 1 0 13-10 7
3
Sibir
5 1 1 1 1 1 0 12-13 7
4
Ak Bars
5 3 0 0 2 0 0 11-7 6
5
Salavat Yulaev
5 2 0 0 2 1 0 11-9 5
6
Metallurg
5 2 0 0 2 0 1 9-10 5
7
Avangard
5 2 0 0 2 1 0 13-16 5
8
Admiral
5 2 0 0 3 0 0 14-12 4
9
Tractor
5 2 0 0 3 0 0 12-17 4
10
Neftekhimik
5 0 1 0 2 1 1 8-13 4
11
Lada
5 0 1 0 3 0 1 5-11 3
12
Barys
5 1 0 0 4 0 0 8-16 2
West conference
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
34 21 2 1 8 2 0 118-63 50
2
HC Dynamo
32 16 4 2 8 1 1 109-75 46
3
HC Spartak
32 18 3 1 10 0 0 118-94 44
4
Lokomotiv
34 14 6 0 12 1 1 81-75 42
5
Severstal
34 15 1 2 11 3 2 102-98 41
6
Torpedo
32 14 3 2 10 2 1 93-82 41
7
CSKA
34 16 2 0 14 1 1 103-80 38
8
HC Dinamo Minsk
33 14 1 1 13 2 2 80-79 36
9
Kunlun RS
32 8 3 1 15 3 2 79-97 29
10
HC Sochi
32 10 0 1 16 5 0 84-119 27
11
Vityaz
34 5 4 1 22 0 2 69-112 22
East conference
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Avangard
34 20 3 2 8 1 0 123-82 51
2
Metallurg
32 20 3 1 5 1 2 112-70 51
3
Ak Bars
32 17 5 2 7 1 0 93-64 49
4
Salavat Yulaev
32 20 2 1 8 0 1 99-54 47
5
Avtomobilist
33 14 4 3 7 3 2 79-72 47
6
Tractor
32 17 3 1 9 1 1 85-58 44
7
Neftekhimik
33 12 4 1 6 6 4 82-82 44
8
Lada
34 17 0 2 10 2 3 86-74 43
9
Amur
34 16 0 0 12 2 4 89-87 38
10
Sibir
34 12 0 3 12 4 3 82-89 37
11
Admiral
34 9 3 0 16 2 4 82-92 30
12
Barys
32 8 2 2 15 3 2 70-82 29
West conference
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Lokomotiv
32 20 1 2 6 0 3 90-60 49
2
HC Dynamo
34 15 5 2 8 2 2 98-79 48
3
SKA
32 18 0 3 10 0 1 95-72 43
4
HC Spartak
34 17 0 0 9 4 4 108-88 42
5
Severstal
32 15 0 3 11 2 1 95-78 39
6
CSKA
32 13 1 1 12 5 0 85-81 35
7
Torpedo
34 13 2 0 16 1 2 91-91 33
8
HC Dinamo Minsk
33 11 4 0 17 1 0 95-92 31
9
Vityaz
32 9 0 1 17 3 2 62-108 25
10
HC Sochi
34 8 1 2 21 2 0 76-127 24
11
Kunlun RS
33 6 2 3 21 1 0 72-116 23
East conference
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Salavat Yulaev
34 15 2 1 11 4 1 92-84 41
2
Metallurg
34 13 4 1 12 2 2 95-95 40
3
Avangard
32 11 6 1 10 4 0 85-93 40
4
Avtomobilist
34 11 1 3 16 1 2 82-85 33
5
Tractor
34 10 2 2 16 3 1 91-104 32
6
Amur
32 7 3 3 13 3 3 65-83 32
7
Ak Bars
34 14 1 0 18 1 0 74-72 31
8
Lada
32 6 3 2 12 8 1 70-91 31
9
Sibir
32 7 3 2 16 4 0 64-89 28
10
Admiral
32 5 1 3 18 3 2 61-97 23
11
Neftekhimik
33 7 2 0 20 2 2 69-114 22
12
Barys
34 3 2 3 23 2 1 65-119 19
Bobrov's Division
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
66 39 2 4 18 2 1 213-135 93
2
HC Spartak
66 35 3 1 19 4 4 226-182 86
3
Torpedo
66 27 5 2 26 3 3 184-173 74
4
HC Sochi
66 18 1 3 37 7 0 160-246 51
5
Vityaz
66 14 4 2 39 3 4 131-220 47
Chernyshev division
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Avangard
66 31 9 3 18 5 0 208-175 91
2
Salavat Yulaev
66 35 4 2 19 4 2 191-138 88
3
Amur
66 23 3 3 25 5 7 154-170 70
4
Sibir
66 19 3 5 28 8 3 146-178 65
5
Admiral
66 14 4 3 34 5 6 143-189 53
6
Barys
66 11 4 5 38 5 3 135-201 48
Tarasov division
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
HC Dynamo
66 31 9 4 16 3 3 207-154 94
2
Lokomotiv
66 34 7 2 18 1 4 171-135 91
3
Severstal
66 30 1 5 22 5 3 197-176 80
4
CSKA
66 29 3 1 26 6 1 188-161 73
5
HC Dinamo Minsk
66 25 5 1 30 3 2 175-171 67
6
Kunlun RS
65 14 5 4 36 4 2 151-213 52
Kharlamov Division
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Metallurg
66 33 7 2 17 3 4 207-165 91
2
Ak Bars
66 31 6 2 25 2 0 167-136 80
3
Avtomobilist
67 25 5 6 23 4 4 161-157 80
4
Tractor
66 27 5 3 25 4 2 176-162 76
5
Lada
66 23 3 4 22 10 4 156-165 74
6
Neftekhimik
66 19 6 1 26 8 6 151-196 66
Bobrov's Division
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
5 4 0 0 1 0 0 16-8 8
2
HC Spartak
5 3 0 0 2 0 0 18-12 6
3
HC Sochi
5 2 0 0 3 0 0 8-17 4
4
Vityaz
5 1 0 0 4 0 0 8-18 2
5
Torpedo
5 0 0 0 4 1 0 12-21 1
Chernyshev division
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Amur
5 4 0 0 1 0 0 15-10 8
2
Sibir
5 1 1 1 1 1 0 12-13 7
3
Salavat Yulaev
5 2 0 0 2 1 0 11-9 5
4
Avangard
5 2 0 0 2 1 0 13-16 5
5
Admiral
5 2 0 0 3 0 0 14-12 4
6
Barys
5 1 0 0 4 0 0 8-16 2
Tarasov division
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
HC Dynamo
5 3 2 0 0 0 0 15-8 10
2
Severstal
5 3 1 0 1 0 0 15-9 8
3
CSKA
5 2 1 0 1 1 0 18-13 7
4
Lokomotiv
5 2 1 0 1 0 1 15-14 7
5
Kunlun RS
5 3 0 0 2 0 0 15-11 6
6
HC Dinamo Minsk
5 3 0 0 2 0 0 12-10 6
Kharlamov Division
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Avtomobilist
5 3 0 0 1 1 0 13-10 7
2
Ak Bars
5 3 0 0 2 0 0 11-7 6
3
Metallurg
5 2 0 0 2 0 1 9-10 5
4
Tractor
5 2 0 0 3 0 0 12-17 4
5
Neftekhimik
5 0 1 0 2 1 1 8-13 4
6
Lada
5 0 1 0 3 0 1 5-11 3
Bobrov's Division
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
34 21 2 1 8 2 0 118-63 50
2
HC Spartak
32 18 3 1 10 0 0 118-94 44
3
Torpedo
32 14 3 2 10 2 1 93-82 41
4
HC Sochi
32 10 0 1 16 5 0 84-119 27
5
Vityaz
34 5 4 1 22 0 2 69-112 22
Chernyshev division
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Avangard
34 20 3 2 8 1 0 123-82 51
2
Salavat Yulaev
32 20 2 1 8 0 1 99-54 47
3
Amur
34 16 0 0 12 2 4 89-87 38
4
Sibir
34 12 0 3 12 4 3 82-89 37
5
Admiral
34 9 3 0 16 2 4 82-92 30
6
Barys
32 8 2 2 15 3 2 70-82 29
Tarasov division
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
HC Dynamo
32 16 4 2 8 1 1 109-75 46
2
Lokomotiv
34 14 6 0 12 1 1 81-75 42
3
Severstal
34 15 1 2 11 3 2 102-98 41
4
CSKA
34 16 2 0 14 1 1 103-80 38
5
HC Dinamo Minsk
33 14 1 1 13 2 2 80-79 36
6
Kunlun RS
32 8 3 1 15 3 2 79-97 29
Kharlamov Division
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Metallurg
32 20 3 1 5 1 2 112-70 51
2
Ak Bars
32 17 5 2 7 1 0 93-64 49
3
Avtomobilist
33 14 4 3 7 3 2 79-72 47
4
Tractor
32 17 3 1 9 1 1 85-58 44
5
Neftekhimik
33 12 4 1 6 6 4 82-82 44
6
Lada
34 17 0 2 10 2 3 86-74 43
Bobrov's Division
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
32 18 0 3 10 0 1 95-72 43
2
HC Spartak
34 17 0 0 9 4 4 108-88 42
3
Torpedo
34 13 2 0 16 1 2 91-91 33
4
Vityaz
32 9 0 1 17 3 2 62-108 25
5
HC Sochi
34 8 1 2 21 2 0 76-127 24
Chernyshev division
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Salavat Yulaev
34 15 2 1 11 4 1 92-84 41
2
Avangard
32 11 6 1 10 4 0 85-93 40
3
Amur
32 7 3 3 13 3 3 65-83 32
4
Sibir
32 7 3 2 16 4 0 64-89 28
5
Admiral
32 5 1 3 18 3 2 61-97 23
6
Barys
34 3 2 3 23 2 1 65-119 19
Tarasov division
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Lokomotiv
32 20 1 2 6 0 3 90-60 49
2
HC Dynamo
34 15 5 2 8 2 2 98-79 48
3
Severstal
32 15 0 3 11 2 1 95-78 39
4
CSKA
32 13 1 1 12 5 0 85-81 35
5
HC Dinamo Minsk
33 11 4 0 17 1 0 95-92 31
6
Kunlun RS
33 6 2 3 21 1 0 72-116 23
Kharlamov Division
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Metallurg
34 13 4 1 12 2 2 95-95 40
2
Avtomobilist
34 11 1 3 16 1 2 82-85 33
3
Tractor
34 10 2 2 16 3 1 91-104 32
4
Ak Bars
34 14 1 0 18 1 0 74-72 31
5
Lada
32 6 3 2 12 8 1 70-91 31
6
Neftekhimik
33 7 2 0 20 2 2 69-114 22
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
HC Dynamo
66 31 9 4 16 3 3 207-154 94
2
SKA
66 39 2 4 18 2 1 213-135 93
3
Lokomotiv
66 34 7 2 18 1 4 171-135 91
4
Metallurg
66 33 7 2 17 3 4 207-165 91
5
Avangard
66 31 9 3 18 5 0 208-175 91
6
Salavat Yulaev
66 35 4 2 19 4 2 191-138 88
7
HC Spartak
66 35 3 1 19 4 4 226-182 86
8
Ak Bars
66 31 6 2 25 2 0 167-136 80
9
Severstal
66 30 1 5 22 5 3 197-176 80
10
Avtomobilist
67 25 5 6 23 4 4 161-157 80
11
Tractor
66 27 5 3 25 4 2 176-162 76
12
Torpedo
66 27 5 2 26 3 3 184-173 74
13
Lada
66 23 3 4 22 10 4 156-165 74
14
CSKA
66 29 3 1 26 6 1 188-161 73
15
Amur
66 23 3 3 25 5 7 154-170 70
16
HC Dinamo Minsk
66 25 5 1 30 3 2 175-171 67
17
Neftekhimik
66 19 6 1 26 8 6 151-196 66
18
Sibir
66 19 3 5 28 8 3 146-178 65
19
Admiral
66 14 4 3 34 5 6 143-189 53
20
Kunlun RS
65 14 5 4 36 4 2 151-213 52
21
HC Sochi
66 18 1 3 37 7 0 160-246 51
22
Barys
66 11 4 5 38 5 3 135-201 48
23
Vityaz
66 14 4 2 39 3 4 131-220 47
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
HC Dynamo
5 3 2 0 0 0 0 15-8 10
2
SKA
5 4 0 0 1 0 0 16-8 8
3
Amur
5 4 0 0 1 0 0 15-10 8
4
Severstal
5 3 1 0 1 0 0 15-9 8
5
Avtomobilist
5 3 0 0 1 1 0 13-10 7
6
CSKA
5 2 1 0 1 1 0 18-13 7
7
Lokomotiv
5 2 1 0 1 0 1 15-14 7
8
Sibir
5 1 1 1 1 1 0 12-13 7
9
HC Spartak
5 3 0 0 2 0 0 18-12 6
10
Kunlun RS
5 3 0 0 2 0 0 15-11 6
11
Ak Bars
5 3 0 0 2 0 0 11-7 6
12
HC Dinamo Minsk
5 3 0 0 2 0 0 12-10 6
13
Salavat Yulaev
5 2 0 0 2 1 0 11-9 5
14
Metallurg
5 2 0 0 2 0 1 9-10 5
15
Avangard
5 2 0 0 2 1 0 13-16 5
16
Admiral
5 2 0 0 3 0 0 14-12 4
17
Tractor
5 2 0 0 3 0 0 12-17 4
18
HC Sochi
5 2 0 0 3 0 0 8-17 4
19
Neftekhimik
5 0 1 0 2 1 1 8-13 4
20
Lada
5 0 1 0 3 0 1 5-11 3
21
Barys
5 1 0 0 4 0 0 8-16 2
22
Vityaz
5 1 0 0 4 0 0 8-18 2
23
Torpedo
5 0 0 0 4 1 0 12-21 1
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Avangard
34 20 3 2 8 1 0 123-82 51
2
Metallurg
32 20 3 1 5 1 2 112-70 51
3
SKA
34 21 2 1 8 2 0 118-63 50
4
Ak Bars
32 17 5 2 7 1 0 93-64 49
5
Salavat Yulaev
32 20 2 1 8 0 1 99-54 47
6
Avtomobilist
33 14 4 3 7 3 2 79-72 47
7
HC Dynamo
32 16 4 2 8 1 1 109-75 46
8
HC Spartak
32 18 3 1 10 0 0 118-94 44
9
Tractor
32 17 3 1 9 1 1 85-58 44
10
Neftekhimik
33 12 4 1 6 6 4 82-82 44
11
Lada
34 17 0 2 10 2 3 86-74 43
12
Lokomotiv
34 14 6 0 12 1 1 81-75 42
13
Severstal
34 15 1 2 11 3 2 102-98 41
14
Torpedo
32 14 3 2 10 2 1 93-82 41
15
CSKA
34 16 2 0 14 1 1 103-80 38
16
Amur
34 16 0 0 12 2 4 89-87 38
17
Sibir
34 12 0 3 12 4 3 82-89 37
18
HC Dinamo Minsk
33 14 1 1 13 2 2 80-79 36
19
Admiral
34 9 3 0 16 2 4 82-92 30
20
Kunlun RS
32 8 3 1 15 3 2 79-97 29
21
Barys
32 8 2 2 15 3 2 70-82 29
22
HC Sochi
32 10 0 1 16 5 0 84-119 27
23
Vityaz
34 5 4 1 22 0 2 69-112 22
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Lokomotiv
32 20 1 2 6 0 3 90-60 49
2
HC Dynamo
34 15 5 2 8 2 2 98-79 48
3
SKA
32 18 0 3 10 0 1 95-72 43
4
HC Spartak
34 17 0 0 9 4 4 108-88 42
5
Salavat Yulaev
34 15 2 1 11 4 1 92-84 41
6
Metallurg
34 13 4 1 12 2 2 95-95 40
7
Avangard
32 11 6 1 10 4 0 85-93 40
8
Severstal
32 15 0 3 11 2 1 95-78 39
9
CSKA
32 13 1 1 12 5 0 85-81 35
10
Torpedo
34 13 2 0 16 1 2 91-91 33
11
Avtomobilist
34 11 1 3 16 1 2 82-85 33
12
Tractor
34 10 2 2 16 3 1 91-104 32
13
Amur
32 7 3 3 13 3 3 65-83 32
14
Ak Bars
34 14 1 0 18 1 0 74-72 31
15
HC Dinamo Minsk
33 11 4 0 17 1 0 95-92 31
16
Lada
32 6 3 2 12 8 1 70-91 31
17
Sibir
32 7 3 2 16 4 0 64-89 28
18
Vityaz
32 9 0 1 17 3 2 62-108 25
19
HC Sochi
34 8 1 2 21 2 0 76-127 24
20
Kunlun RS
33 6 2 3 21 1 0 72-116 23
21
Admiral
32 5 1 3 18 3 2 61-97 23
22
Neftekhimik
33 7 2 0 20 2 2 69-114 22
23
Barys
34 3 2 3 23 2 1 65-119 19

Echipe de start

Starting lineups temporary unavailable

M — Minutes G — Pucuri A — Assists P — Puncte
Torpedo

Igor Larionov
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Adam Huska
gk. 19 -33 0 0
Ivan Kulbakov
gk. 15 -38 0 0
Alexei Melnichuk
gk. 0 0 0 0
Anton Sizov
df. 31 2 5 7
Bogdan Konyushkov
df. 31 1 14 15
Daniil Bokun
df. 31 3 2 5
Mikhail Orlov
df. 31 3 2 5
Anton Silayev
df. 30 2 7 9
Kirill Steklov
df. 18 0 1 1
Mark Marin
df. 17 0 2 2
Kirill Kirsanov
df. 7 0 0 0
Arseny Varlakov
df. 1 0 0 0
Andrei Belevich
fw. 31 3 2 5
Kirill Voronin
fw. 31 7 6 13
Maxim Letunov
fw. 31 15 15 30
Vladislav Firstov
fw. 31 9 10 19
Vasily Atanasov
fw. 29 13 13 26
Danil Veryayev
fw. 28 0 3 3
Denis Yan
fw. 25 6 2 8
Nikita Artamonov
fw. 25 4 8 12
Alexei Kruchinin
fw. 23 6 4 10
Igor Larionov
fw. 21 4 5 9
Bobby Lynch
fw. 18 2 7 9
Nikita Shavin
fw. 17 0 1 1
Kirill Urakov
fw. 15 1 3 4
Nikolai Kovalenko
fw. 15 7 11 18
Egor Vinogradov
fw. 10 1 3 4
Danil Savunov
fw. 9 0 0 0
Sergey Goncharuk
fw. 9 2 4 6
Yu Sato
fw. 5 0 0 0
Kirill Svishchyov
fw. 4 0 0 0
HC Dynamo

Alexei Kudashov
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Ilya Konovalov
gk. 21 -33 0 0
Maxim Motorygin
gk. 8 -17 0 0
Konstantin Volkov.
gk. 7 -18 0 0
Andrey Mironov
df. 31 3 7 10
Daniil Pylenkov
df. 31 1 8 9
Igor Odgiganov
df. 31 1 12 13
Brennan Menell
df. 29 3 16 19
Andrei Pribylsky
df. 22 0 2 2
Kirill Gotovets
df. 22 0 1 1
Artyom Kudashov
df. 16 0 0 0
Yegor Martynov
df. 15 1 2 3
Anton Malyshev
df. 12 0 1 1
Mario Patalakha
df. 3 0 1 1
Artem Ilyenko
fw. 31 3 4 7
Cedric Paquette
fw. 31 7 7 14
Ilya Kablukov
fw. 31 1 2 3
Jordan Weal
fw. 31 12 25 37
Nikita Gusev
fw. 31 11 24 35
Dmitriy Rashevskiy
fw. 30 13 10 23
Egor Petykhov
fw. 30 4 2 6
Maxim Dzhioshvili
fw. 30 9 4 13
Erik O'Dell
fw. 28 12 12 24
Vladislav Milhailov
fw. 28 3 1 4
Ivan Muranov
fw. 26 2 2 4
Pavel Kudryavtsev
fw. 23 6 4 10
Yegor Rimashevsky
fw. 15 0 3 3
Igor Chernyshov
fw. 10 0 0 0
Andrey Nikonov
fw. 9 0 0 0

Postat de:

NicPopescu
NicPopescu
Managerul siteului
Need Register or Need Login pentru a accesa continut unic: statistici, cele mai bune cote, tendinte si sfaturi utile. Autentificare / Inregistrare
Copy the token