Meciurile urmatoare

This match has ended, please select an alternative match to bet on
1 X 2
SP TP
13:00
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Mai multe ponturi si trenduri
13:30
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Mai multe ponturi si trenduri
16:00
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Mai multe ponturi si trenduri
16:00
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Mai multe ponturi si trenduri
16:00
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Mai multe ponturi si trenduri
Arata tot

Ponturi pariuri pentru meciul Torpedo — HC Dynamo 17 ianuarie 2023

Cote si pariuri pe meci Torpedo — HC Dynamo

Calculeaza castigul net Introdu suma pe care vrei sa o pariezi si in tabel iti va aparea suma pe care o poti castiga in functie de cotele curente.
100 RON
500 RON
1000 RON
5000 RON
Fulltime
Total
Casa de pariuri 1 X 2 S 4.5 P 4.5
2.40
3.80
2.40
Castigurile nete reprezinta diferenta dintre castigurile totale si miza pariului. Exemplu: 100 RON miza * 1.50 cota = 150 RON (castiguri nete in acest caz 50 RON)

Bonusuri pentru pariuri pe meciul Torpedo – HC Dynamo

Ultimele meciuri de la turneu

Torpedo
12.01.23
HC Sochi
Torpedo
CO
10.01.23
Severstal
Torpedo
4
:
4
2
:
1
S
PS
08.01.23
HC Dynamo
Torpedo
V
06.01.23
Torpedo
HC Spartak
V
03.01.23
Torpedo
HC Sochi
V
30.12.22
Severstal
Torpedo
I
28.12.22
HC Dinamo Minsk
Torpedo
V
26.12.22
Kunlun RS
Torpedo
V
24.12.22
Torpedo
Neftekhimik
CO
21.12.22
Torpedo
Vityaz
V
19.12.22
Torpedo
Severstal
CO
07.12.22
CSKA
Torpedo
V
04.12.22
Sibir
Torpedo
PO
02.12.22
Amur
Torpedo
I
30.11.22
Admiral
Torpedo
V
26.11.22
Torpedo
SKA
I
24.11.22
Torpedo
CSKA
I
22.11.22
Torpedo
Kunlun RS
V
18.11.22
Torpedo
Severstal
CO
16.11.22
Vityaz
Torpedo
PO
14.11.22
Kunlun RS
Torpedo
V
12.11.22
HC Sochi
Torpedo
V
10.11.22
Torpedo
Ak Bars
V
07.11.22
Torpedo
HC Spartak
V
05.11.22
Torpedo
Lokomotiv
I
01.11.22
Vityaz
Torpedo
V
30.10.22
HC Dynamo
Torpedo
I
28.10.22
Lokomotiv
Torpedo
I
26.10.22
Torpedo
HC Dynamo
V
23.10.22
Torpedo
Kunlun RS
V
20.10.22
Torpedo
HC Sochi
V
17.10.22
Barys
Torpedo
I
15.10.22
Metallurg
Torpedo
I
13.10.22
Salavat Yulaev
Torpedo
1
:
1
1
:
2
S
CS
11.10.22
Avtomobilist
Torpedo
I
09.10.22
Torpedo
HC Dinamo Minsk
V
06.10.22
Torpedo
Barys
V
03.10.22
Torpedo
HC Dinamo Minsk
PO
30.09.22
HC Spartak
Torpedo
I
28.09.22
Lokomotiv
Torpedo
V
26.09.22
SKA
Torpedo
I
23.09.22
Torpedo
Avangard
V
21.09.22
Torpedo
Tractor
V
19.09.22
Torpedo
Vityaz
1
:
1
2
:
0
S
CS
16.09.22
HC Spartak
Torpedo
CO
14.09.22
Ak Bars
Torpedo
I
12.09.22
Neftekhimik
Torpedo
V
08.09.22
Torpedo
Avtomobilist
V
06.09.22
Torpedo
Amur
V
03.09.22
Torpedo
Metallurg
I
HC Dynamo
15.01.23
Lokomotiv
HC Dynamo
V
13.01.23
SKA
HC Dynamo
I
10.01.23
HC Dynamo
Salavat Yulaev
V
08.01.23
HC Dynamo
Torpedo
I
06.01.23
HC Dynamo
Kunlun RS
2
:
2
2
:
0
S
CS
03.01.23
CSKA
HC Dynamo
PO
30.12.22
HC Sochi
HC Dynamo
V
26.12.22
CSKA
HC Dynamo
V
24.12.22
HC Dynamo
Tractor
CO
22.12.22
HC Dynamo
HC Dinamo Minsk
V
20.12.22
HC Dynamo
HC Spartak
V
08.12.22
HC Spartak
HC Dynamo
1
:
1
0
:
1
S
CS
06.12.22
HC Dynamo
SKA
PO
04.12.22
Ak Bars
HC Dynamo
PO
02.12.22
Kunlun RS
HC Dynamo
V
30.11.22
HC Dynamo
Vityaz
CO
28.11.22
HC Dynamo
HC Dinamo Minsk
I
24.11.22
HC Dinamo Minsk
HC Dynamo
I
22.11.22
Severstal
HC Dynamo
V
19.11.22
HC Dynamo
Kunlun RS
V
17.11.22
HC Dynamo
Admiral
I
14.11.22
HC Dynamo
HC Spartak
2
:
2
3
:
4
S
PS
10.11.22
Sibir
HC Dynamo
I
08.11.22
Amur
HC Dynamo
I
06.11.22
Admiral
HC Dynamo
I
01.11.22
HC Dynamo
Metallurg
V
30.10.22
HC Dynamo
Torpedo
V
28.10.22
HC Dynamo
SKA
3
:
3
0
:
2
S
PS
26.10.22
Torpedo
HC Dynamo
I
24.10.22
HC Dinamo Minsk
HC Dynamo
V
20.10.22
HC Dynamo
Lokomotiv
I
17.10.22
HC Dynamo
CSKA
I
15.10.22
HC Dynamo
Sibir
3
:
3
2
:
4
S
PS
12.10.22
HC Dynamo
Severstal
1
:
1
3
:
0
S
CS
10.10.22
Metallurg
HC Dynamo
V
08.10.22
Salavat Yulaev
HC Dynamo
2
:
2
2
:
0
S
PS
06.10.22
Neftekhimik
HC Dynamo
2
:
2
3
:
1
S
PS
03.10.22
Kunlun RS
HC Dynamo
CO
02.10.22
HC Dynamo
Severstal
V
29.09.22
HC Dynamo
Amur
V
27.09.22
HC Dynamo
Avangard
V
24.09.22
SKA
HC Dynamo
1
:
1
1
:
2
S
CS
22.09.22
Severstal
HC Dynamo
V
19.09.22
HC Dynamo
Lokomotiv
I
16.09.22
HC Dynamo
SKA
I
14.09.22
HC Dynamo
HC Sochi
V
12.09.22
Vityaz
HC Dynamo
V
09.09.22
SKA
HC Dynamo
I
07.09.22
HC Sochi
HC Dynamo
V
05.09.22
HC Dynamo
Neftekhimik
V
03.09.22
HC Dynamo
Ak Bars
V

Meciurile head-to-head: Torpedo — HC Dynamo

KHL 2022-2023
08.01.23
HC Dynamo
Torpedo
30.10.22
HC Dynamo
Torpedo
26.10.22
Torpedo
HC Dynamo
KHL 2021-2022
25.12.21
HC Dynamo
Torpedo
25.09.21
Torpedo
HC Dynamo
KHL 2020-2021
05.02.21
Torpedo
HC Dynamo
2
:
2
2
:
1
S
15.01.21
HC Dynamo
Torpedo
KHL 2019-2020
28.01.20
HC Dynamo
Torpedo
16.01.20
Torpedo
HC Dynamo
29.11.19
Torpedo
HC Dynamo
1
:
1
0
:
1
S
Mai multe meciuri

Clasamente

MJ — Meciuri jucate V — Meciuri castigate CO — Meciuri castigate in prelungiri CS — Meciuri castigate la shootout I — Meciuri pierdute PO — Meciuri pierdute in prelungiri PS — Meciuri pierdute la shootout G — Pucuri P — Puncte
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
52 32 5 3 8 3 1 186-111 84
2
CSKA
50 27 5 1 12 3 2 154-111 71
3
Torpedo
50 25 5 2 14 3 1 148-114 68
4
Lokomotiv
52 26 2 2 15 4 3 127-100 67
5
Avtomobilist
50 22 6 1 13 4 4 144-126 66
6
HC Dynamo
51 22 3 4 14 3 5 131-109 66
7
Sibir
52 18 6 7 17 2 2 133-117 66
8
Metallurg
51 26 2 1 15 4 3 144-124 65
9
Avangard
50 24 3 3 16 2 2 143-117 64
10
Salavat Yulaev
51 22 2 3 15 3 6 132-108 63
11
Ak Bars
51 15 8 4 16 6 2 130-125 62
12
Admiral
52 18 2 7 19 3 3 101-103 60
13
Vityaz
51 16 5 3 19 3 5 130-135 56
14
HC Spartak
52 17 2 4 22 5 2 118-139 53
15
Tractor
52 16 2 4 23 5 2 122-147 51
16
HC Dinamo Minsk
52 14 4 2 21 6 5 131-160 51
17
Severstal
51 12 4 4 20 7 4 138-153 51
18
Neftekhimik
51 17 5 1 25 2 1 127-157 49
19
Barys
53 18 1 3 27 1 3 114-146 48
20
Amur
50 14 4 3 23 3 3 101-125 48
21
Kunlun RS
52 13 2 3 29 1 4 122-161 41
22
HC Sochi
50 4 2 0 35 7 2 102-190 21
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Torpedo
5 3 1 0 0 0 1 20-12 9
2
Sibir
5 2 2 0 0 0 1 14-10 9
3
Ak Bars
5 2 0 2 0 1 0 12-8 9
4
CSKA
5 4 0 0 1 0 0 15-9 8
5
SKA
5 4 0 0 1 0 0 15-11 8
6
Tractor
5 2 0 1 1 0 1 13-11 7
7
Avangard
5 3 0 0 2 0 0 14-7 6
8
Salavat Yulaev
5 3 0 0 2 0 0 13-7 6
9
Neftekhimik
5 3 0 0 2 0 0 12-14 6
10
HC Dynamo
5 2 0 1 2 0 0 9-9 6
11
Vityaz
5 2 0 1 2 0 0 12-13 6
12
HC Dinamo Minsk
5 1 1 0 1 1 1 10-14 6
13
Amur
5 1 0 2 2 0 0 8-8 6
14
Kunlun RS
5 2 0 0 2 0 1 19-14 5
15
Metallurg
5 2 0 0 2 0 1 9-11 5
16
Admiral
5 1 0 1 2 0 1 7-10 5
17
HC Spartak
5 2 0 0 3 0 0 14-17 4
18
Severstal
5 1 0 1 3 0 0 18-23 4
19
Avtomobilist
5 1 0 0 2 1 1 11-18 4
20
HC Sochi
5 1 0 0 3 1 0 10-16 3
21
Lokomotiv
5 1 0 0 4 0 0 11-13 2
22
Barys
5 1 0 0 4 0 0 11-16 2
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
27 20 3 1 1 1 1 95-45 50
2
Avtomobilist
25 16 2 1 5 0 1 83-56 39
3
Torpedo
24 15 3 1 4 1 0 83-52 39
4
Metallurg
26 14 1 1 5 2 3 75-58 37
5
CSKA
25 13 4 0 6 1 1 81-57 36
6
HC Dynamo
27 12 2 2 7 1 3 77-60 36
7
Ak Bars
27 9 5 2 7 4 0 73-62 36
8
Lokomotiv
26 15 0 1 7 1 2 58-44 35
9
Avangard
23 12 3 1 4 2 1 68-41 35
10
Sibir
25 11 2 3 7 0 2 72-59 34
11
Salavat Yulaev
27 10 2 2 8 1 4 70-59 33
12
Vityaz
26 8 3 3 9 2 1 71-70 31
13
Severstal
25 8 2 3 8 3 1 75-69 30
14
Neftekhimik
24 10 3 1 9 0 1 57-61 29
15
Tractor
27 10 2 1 11 3 0 62-73 29
16
Admiral
24 10 1 3 9 0 1 46-44 29
17
Amur
24 9 2 1 7 2 3 55-56 29
18
Barys
28 11 1 2 14 0 0 65-72 28
19
HC Dinamo Minsk
27 8 2 1 10 3 3 76-89 28
20
Kunlun RS
27 7 2 1 13 1 3 67-90 24
21
HC Spartak
23 7 1 1 11 2 1 45-65 21
22
HC Sochi
26 3 1 0 18 3 1 51-91 12
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
CSKA
25 14 1 1 6 2 1 73-54 35
2
SKA
25 12 2 2 7 2 0 91-66 34
3
Lokomotiv
26 11 2 1 8 3 1 69-56 32
4
HC Spartak
29 10 1 3 11 3 1 73-74 32
5
Sibir
27 7 4 4 10 2 0 61-58 32
6
Admiral
28 8 1 4 10 3 2 55-59 31
7
Salavat Yulaev
24 12 0 1 7 2 2 62-49 30
8
HC Dynamo
24 10 1 2 7 2 2 54-49 30
9
Avangard
27 12 0 2 12 0 1 75-76 29
10
Torpedo
26 10 2 1 10 2 1 65-62 29
11
Metallurg
25 12 1 0 10 2 0 69-66 28
12
Avtomobilist
25 6 4 0 8 4 3 61-70 27
13
Ak Bars
24 6 3 2 9 2 2 57-63 26
14
Vityaz
25 8 2 0 10 1 4 59-65 25
15
HC Dinamo Minsk
25 6 2 1 11 3 2 55-71 23
16
Tractor
25 6 0 3 12 2 2 60-74 22
17
Severstal
26 4 2 1 12 4 3 63-84 21
18
Neftekhimik
27 7 2 0 16 2 0 70-96 20
19
Barys
25 7 0 1 13 1 3 49-74 20
20
Amur
26 5 2 2 16 1 0 46-69 19
21
Kunlun RS
25 6 0 2 16 0 1 55-71 17
22
HC Sochi
24 1 1 0 17 4 1 51-99 9
MJ — Meciuri jucate V — Meciuri castigate CO — Meciuri castigate in prelungiri CS — Meciuri castigate la shootout I — Meciuri pierdute PO — Meciuri pierdute in prelungiri PS — Meciuri pierdute la shootout G — Pucuri P — Puncte
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
52 32 5 3 8 3 1 186-111 84
2
CSKA
50 27 5 1 12 3 2 154-111 71
3
Torpedo
50 25 5 2 14 3 1 148-114 68
4
Lokomotiv
52 26 2 2 15 4 3 127-100 67
5
HC Dynamo
51 22 3 4 14 3 5 131-109 66
6
Vityaz
51 16 5 3 19 3 5 130-135 56
7
HC Spartak
52 17 2 4 22 5 2 118-139 53
8
HC Dinamo Minsk
52 14 4 2 21 6 5 131-160 51
9
Severstal
51 12 4 4 20 7 4 138-153 51
10
Kunlun RS
52 13 2 3 29 1 4 122-161 41
11
HC Sochi
50 4 2 0 35 7 2 102-190 21
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Avtomobilist
50 22 6 1 13 4 4 144-126 66
2
Sibir
52 18 6 7 17 2 2 133-117 66
3
Metallurg
51 26 2 1 15 4 3 144-124 65
4
Avangard
50 24 3 3 16 2 2 143-117 64
5
Salavat Yulaev
51 22 2 3 15 3 6 132-108 63
6
Ak Bars
51 15 8 4 16 6 2 130-125 62
7
Admiral
52 18 2 7 19 3 3 101-103 60
8
Tractor
52 16 2 4 23 5 2 122-147 51
9
Neftekhimik
51 17 5 1 25 2 1 127-157 49
10
Barys
53 18 1 3 27 1 3 114-146 48
11
Amur
50 14 4 3 23 3 3 101-125 48
MJ — Meciuri jucate V — Meciuri castigate CO — Meciuri castigate in prelungiri CS — Meciuri castigate la shootout I — Meciuri pierdute PO — Meciuri pierdute in prelungiri PS — Meciuri pierdute la shootout G — Pucuri P — Puncte
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
52 32 5 3 8 3 1 186-111 84
2
Torpedo
50 25 5 2 14 3 1 148-114 68
3
Vityaz
51 16 5 3 19 3 5 130-135 56
4
HC Spartak
52 17 2 4 22 5 2 118-139 53
5
HC Sochi
50 4 2 0 35 7 2 102-190 21
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Sibir
52 18 6 7 17 2 2 133-117 66
2
Avangard
50 24 3 3 16 2 2 143-117 64
3
Salavat Yulaev
51 22 2 3 15 3 6 132-108 63
4
Admiral
52 18 2 7 19 3 3 101-103 60
5
Barys
53 18 1 3 27 1 3 114-146 48
6
Amur
50 14 4 3 23 3 3 101-125 48
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
CSKA
50 27 5 1 12 3 2 154-111 71
2
Lokomotiv
52 26 2 2 15 4 3 127-100 67
3
HC Dynamo
51 22 3 4 14 3 5 131-109 66
4
HC Dinamo Minsk
52 14 4 2 21 6 5 131-160 51
5
Severstal
51 12 4 4 20 7 4 138-153 51
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Avtomobilist
50 22 6 1 13 4 4 144-126 66
2
Metallurg
51 26 2 1 15 4 3 144-124 65
3
Ak Bars
51 15 8 4 16 6 2 130-125 62
4
Tractor
52 16 2 4 23 5 2 122-147 51
5
Neftekhimik
51 17 5 1 25 2 1 127-157 49
6
Kunlun RS
52 13 2 3 29 1 4 122-161 41

Echipe de start

Starting lineups temporary unavailable

M — Minutes G — Pucuri A — Assists P — Puncte
Torpedo

Igor Larionov
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Ivan Kulbakov
gk. 33 -72 0 0
Adam Huska
gk. 16 -36 1 1
Andrey Tihomirov
gk. 2 -2 0 0
Bogdan Konyushkov
df. 49 0 16 16
Anton Sizov
df. 47 4 4 8
Maksim Fedotov
df. 47 7 14 21
Mikhail Orlov
df. 46 5 7 12
Gleb Ivanov
df. 41 0 4 4
Mark Marin
df. 41 6 7 13
Georgy Misharin
df. 31 0 3 3
Daniil Bokun
df. 21 0 3 3
Kirill Steklov
df. 13 0 2 2
Nikolai Burenov
df. 11 0 1 1
Ziyat Paigin
df. 4 1 0 1
Alexei Kruchinin
fw. 50 13 29 42
Kirill Voronin
fw. 49 8 15 23
Andrei Belevich
fw. 47 3 6 9
Sergey Goncharuk
fw. 47 18 9 27
Maxim Letunov
fw. 45 9 11 20
Denis Yan
fw. 43 14 22 36
Nikolai Kovalenko
fw. 43 18 21 39
Egor Vinogradov
fw. 39 6 8 14
Igor Larionov
fw. 34 7 20 27
Danil Veryayev
fw. 31 3 2 5
Denis Vengryzhanovsky
fw. 29 2 7 9
Vladislav Firstov
fw. 29 5 8 13
Yu Sato
fw. 28 4 2 6
Artyom Mikheyev
fw. 24 1 1 2
Kenny Agostino
fw. 24 3 7 10
Aleksandr Darin
fw. 21 4 3 7
Kirill Urakov
fw. 20 0 4 4
Vasily Atanasov
fw. 20 4 3 7
Nikita Shavin
fw. 13 1 2 3
Denis Pochivalov
fw. 1 0 0 0
HC Dynamo

Alexei Kudashov
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Ilya Konovalov
gk. 37 -75 0 0
Konstantin Volkov.
gk. 19 -26 0 0
Andrey Mironov
df. 49 7 17 24
Kirill Gotovets
df. 49 4 4 8
Artem A. Volkov
df. 48 0 7 7
Nikita Novikov
df. 45 2 0 2
Sergey Boykov
df. 42 0 5 5
Yegor Martynov
df. 42 5 11 16
Anton Malyshev
df. 32 0 4 4
Brennan Menell
df. 28 1 12 13
Yegor Zaitsev
df. 23 0 2 2
Andrei Pribylsky
df. 6 0 0 0
Dmitriy Rashevskiy
fw. 51 15 12 27
Ilya Kablukov
fw. 51 5 6 11
Ivan Muranov
fw. 48 8 5 13
Jordan Weal
fw. 46 11 22 33
Maxim Dzhioshvili
fw. 45 12 9 21
Andrey Nikonov
fw. 43 2 2 4
Jakob Lilja
fw. 42 11 11 22
Vladislav Kodola
fw. 40 5 5 10
Vladislav Milhailov
fw. 40 2 3 5
Pavel Kudryavtsev
fw. 38 4 4 8
Vladislav Efremov
fw. 32 1 3 4
Erik O'Dell
fw. 30 13 15 28
Nikita Buruyanov
fw. 27 4 1 5
Ivan Igumnov
fw. 26 3 7 10
Bogdan Trineev
fw. 24 1 6 7
Aleksey Potapov
fw. 18 0 0 0
Alexander Skorenov
fw. 16 6 6 12
Igor Chernyshov
fw. 5 1 0 1
Egor Bryzgalov
fw. 2 0 0 0
Daniil Davydov
fw. 1 0 0 0

Postat de:

NicPopescu
NicPopescu
Managerul siteului